Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Vloženo: 14. 11. 2018

Zasněžená sobotní noc

Libor a Naďa spolu příležitostně chodili už víc než rok. Potkali se během posledního roku na střední škole, přestože školy navštěvovali různé a znali se jen díky jednomu oblastnímu setkání studentů. Potom skončili na stejné vysoké škole, kam je přivedla spíš příležitost než vlastní volba. Občas spolu měli schůzku, ale nic vážnějšího než to mezi nimi nebylo.

Oba na ta rande chodili rádi a jejich večery většinou končily v zaparkovaném autě. Přestože si už důvěrně zvykli na zamlžená okna auta i jeden na druhého, o moc víc se při jejich sezeních opravdu nedělo.

Typicky to probíhalo tak, že byla spousta držení a líbání a Libor zkoušel urvat aspoň nějaké malé doteky, které mohl, ty však byly obvykle zcela malé. Libor se zkusil dostat k Nadiným prsům a Naďa ho zarazila. Libor letmo narazil na její prsa, když ‚posouval‘ svou ruku z jednoho místa na jiné, a protože to bylo ‚náhodou‘, Naďa nic neřekla. Liborova ruka pod jejím svetrem byla v pořádku, pokud zůstávala na zádech, dokonce i rozepnutí podprsenky bylo povolené. Ale jak se ruka pokusila přestěhovat kousek dál, aby mohla prozkoumat Nadiny poklady na hrudi, byla z dosaženého horkého místa odstraněna, podprsenka znovu zapnuta a vše se vracelo na políčko číslo jedna.

To neznamenalo, že by si Naďa Liborovy pozornosti neužívala. Užívala si je velice! Do svého pokoje se po těch sezeních pravidelně vracela s kalhotami, které měla vlastními šťávami doslova nasáklé. A byla si taky velmi dobře vědoma účinku, který ona sama má na Libora. Často, když stáli v objetí, cítila jeho tuhý nástroj, jak se proti ní přes oblečení tiskne. Ale protože byla ‚hodná holka‘, vždycky se přinutila překonat svou touhu nechat Libora dotknout se jí tam, kde by chtěl, touhu udělat to, co oba doopravdy chtěli. Potlačovala své přání vytáhnout jeho ptáka ven, dotýkat se ho a prozkoumat ho.

Oba byli vychováni v nábožensky založených rodinách. Libor byl sexem zcela posedlý, avšak současně i zmatený. A pokud jde o sex, byla Naďa stejně tak posedlá, a dokonce ještě zmatenější než Libor. Ona byla panna a on panic, což jim situaci vůbec neusnadňovalo. V důsledku toho byli oba fascinovaní druhým pohlavím a skutečným pohlavním aktem, avšak chyběla jim zkušenost, která by jejich vzájemné rozpaky pomohla vyřešit.

Jejich první univerzitní rok uplynul v tomto stavu vzájemné frustrace a bezradnosti. A stejným způsobem plynuly i první měsíce druhého roku. Kdyby se scházeli pravidelněji, jejich situace by se jistě někam pohnula dříve. Ale všechno chce svůj čas.

Byl zasněžený sobotní listopadový večer. Libor zrovna v kolejní jídelně obcházel pult a vybíral si svou sobotní limonádu. V málo obsazené jídelně bylo snadné všimnout si Nadi, která tam seděla sama u stolu. Libor šel k ní a přisedl si. S večeří byli brzo hotovi, a protože žádný z nich na ten večer neměl nic důležitého, pozval Libor Naďu k sobě do pokoje, že se spolu můžou dívat na televizi.

Obchod, v němž Libor v létě pracoval, mu slušně platil, takže si mohl dovolit pár vymožeností. Televizor, malá lednička, elektrický vařič a několik dalších drobností pomohlo z kolejního pokoje udělat mnohem lepší místo na bydlení. Jeho spolubydlící naštěstí podle očekávání odjel na víkend pryč, takže nemuseli mít strach, že by je někdo vyrušoval. Naskládali pár polštářů do hlavy Liborovy postele, obklopili se nějakou vodou a krekry a usadili se ke sledování televize.

Nějakou dobu se opravdu dívali na televizi, až pak při jakési nejapné reklamě odložili sklenice stranou a začali se líbat. Intimita toho pokoje jim přinesla vyšší stupeň uvolnění, než jakého kdy předtím dosáhli při svém mazlení v autě. A taky je nutné zmínit skutečnost, že kolejní správa měla nějaké potíže s regulací tepla, takže v místnosti bylo docela horko. Libor horko nesnášel, a tak si hned, jak vešli do pokoje, stáhl košili a zůstal jen v džínách. Naďa ovšem byla pořád náležitě oblečena.

Jak se k sobě na posteli tulili, dostala se rychle Liborova ruka pod Nadino triko na zádech a uvolnila přezku její podprsenky. Jako vždycky, kůže na jejích zádech byla na dotek báječná. Naďa však tentokrát mohla bloudit rukama po Liborově nahém torzu. Měla z kůže na jeho svalnatém těle skvělé pocity.

Poloha vleže jim dovolovala úplnější a intimnější kontakt, než jaký kdy umožnilo automobilové sedadlo. Vinuli se k sobě podélně a brzy se Liborova tvrdá, naběhlá boule vrtěla a tiskla proti mnohem měkčí a menší bouli v rozkroku u Nadi. Na tlak a tření, přicházející z jeho pyje, reagovalo její panenské pohlaví zcela typicky. Svou chňapku měla velmi mokrou. Kdyby si sáhla do rozkroku svých džínsů, ucítila by tam vlhkost, následek šťáv prosakujících jí skrz kalhoty i kalhotky.

Chvíli se líbali a všelijak pohybovali a oba z toho začínali být hodně vzrušení. Nakonec Libor začal svou ruku přesouvat z Nadiných zad k jejím žebrům a k měkce zaoblené vypouklině po straně jejího prsu. Podle očekávání mu Naďa začala ruku z nově zvoleného místa odpočinku vytlačovat a uvádět své oblečení do původního pořádku.

Právě v tom momentu museli Libora osvítit bohové, neboť vyslovil to, co bylo tou nejlépe načasovanou a nejvhodnější otázkou, jakou kdy před tímto okamžikem ve svém životě položil. Podíval se Nadě do očí a zeptal se: „Co je s tebou, Naďo? Nedůvěřuješ mi, že tě miluju a neznásilním tě?“

Naďa byla nesnázích! Její vychování podle zásad ‚sex je sprostý‘, ‚to hodné dívky nedělají‘ a ‚ne před svatbou‘ si žádalo, aby to zastavila. Jenže když to teď zastaví, je to totéž, jako kdyby řekla, že mu nedůvěřuje. Na druhou stranu, hormony na ni útočí, vášeň narůstá a mladé tělo křičí: „Ano! Vezmi si mě!“, takže když teď Liborovi dovolí jít dál, nedostanou se věci úplně mimo kontrolu?

Jelikož žádné rozhodnutí nemohlo její dilema vyřešit, vybrala si Naďa právě to. Neudělala žádné rozhodnutí! Neřekla ano a neřekla ani ne. A co důležitějšího, nepodnikla nic, aby odstrčila tu ruku stále pod trikem ze strany kolébající její prs. Jenom sklopila oči a čekala.

Libor po chvilce sklonil obličej k jejímu a vrátil se k líbání. Když jeho polibky opětovala, vrátil se i ke stěhování ruky. Ze strany prsu ji přesunul dopředu a vystoupal s ní až na zaoblený vrcholek, odkud už mohl uchopit celý požehnaný poklad na její hrudi. Ucítil, jak ho tvrdý pestík její bradavky píchá do dlaně.

V té vteřině, kdy jí jeho ruka stiskla prs a otřela se o bradavku, jí tělem jako by proběhla elektřina. Bože, vždyť ta ruka na jejím prsu je něco úžasného! Naďa se nenáviděla za všechny ty chvíle, ve kterých ho předtím zastavila. Všechny ty chvíle, kdy mohla zažít tyhle senzační pocity a nezažila je. Vypnula hruď proti Liborově ruce a kroutila sebou, zkoušela vymámit z jeho dotýkání víc rozkoše pro sebe.

Libor pohnul rukou, pod níž držel celý její prs, a nechal jen konečky svých prstů třepetat se na bradavce. To Nadě přineslo vějíř nových a jiných dojmů. Jeho doteky působily potěšení jejím prsům, ale současně cítila i narůstající pnutí ve své kundě. Dělalo jí to TAK dobře tam dole! Kroutila pánví a přikládala svůj rozkrok k Liborově pevné bouli pořád horlivěji.

Celou dobu, kdy jí hladil prsa, Libor Naďu také líbal. Jazykem klouzal do jejích úst a zas ven, po jejích rtech a jejím jazyku. Jemně obíral její rty a sál jí jazyk, když s ním sama zkoumala jeho ústa. To váhání, které prožívala, když Liborovi prvně povolila rozšířený přístup, už vyprchalo. Vrátilo se však, když jí Libor začal vytahovat triko a chystat se, že jí ho přetáhne přes hlavu.

„Chci na sobě cítit tvoje prsa, když tě líbám,“ prohlásil věcně. Ten výrok nebyl zcela originální. Libor se s ním setkal v nějaké knize, kde ho hrdina použil při pokusu svléct hrdinku. Ačkoli panic, hltal Libor vášnivě kdejakou erotickou povídku a každou dívčí fotku, která se mu dostala do rukou! Výrok přesto zafungoval, protože Naďa se trochu nadzvedla, aby mu umožnila triko přes hlavu sundat. Jak bylo pryč, zvednout rozepnutou podprsenku z její hrudi už bylo to nejmenší. Naďa teď byla nahoře bez. A líbilo se jí to!

Zase se začali líbat a jejich ruce bloudily všude možně po tom druhém. Kontakt jejich vypnutého, mladého masa je oba dál rozpaloval. Libor přerušil líbání a zíral na Nadiny rozkošné mladé prsy. Byly hebké, plné a kulaté, s růžovými dvorci kolem vyzývavých bradavek, ztopořených a stojících pevně vzhůru. Libor se nahnul a vystrčil jazyk. Jeho lehký dotyk na Nadiných bradavkách dělal báječně dobře oběma. Libor miloval pevnou elastičnost těch krásek korunujících její prsa a Naďa prostě na svých prsou milovala každý dotyk zvlášť i všechny dohromady!

Libor otevřel pusu a vsál do ní celou korunu jejího ňadra. Usilovně jí prs cucal a hmotu tkáně té kozičky nechával klouzat do svých úst a zase ven. Naďa sténala rozkoší. Bylo to tak dobré! Své ruce přendala z Liborových ramen na jeho krk a tlačila si ho na svou hruď. Hruď jí nadskakovala a nohy se jí divoce křížily, přemohla ji intenzita rozkoše, kterou prožívala.

„Olizuj moje kozy. Ano, saj mi kozy.“ Dál a dál Naďa tiše mumlala ta slova jako nějaký druh mantry. Libor to milerád dělal! Když jeho ústa opustila jedno ňadro a hledala jeho dvojče, rty na tom prvním nahradila jeho ruka, která pružné kozí maso hnětla a štípala a povytahovala tu roztouženou, tvrdou bradavku.

Při milování Nadiných krásných mladých prsou třel Libor svůj neuvěřitelně tuhý čurák, stále uzavřený ve vězení jeho džínsů, o její horkou, mokrou píču, také pořád vězící v džínsech. Nezúčastněný pozorovatel by už nějakou chvíli mohl vidět zřetelné velké mokré kolo vpředu na kalhotách Libora, způsobené jeho hojným preejakulátem, a ještě větší mokré kolo v rozkroku kalhot Nadi, kde si její dívčí lubrikační šťávy našly svou cestu ven.

Při svém orálním obstarávání jejích skvělých prsou přesunul Libor jednu ruku dolů do Nadina klína. Byl ohromen, jak je tam dole mokrá a horká. Vědomí toho, že má ruku tak blízko u jejího speciálního dívčího místečka, ho přemohlo. Ačkoli si to neuvědomoval, tlak ruky na její v džínsech ukrytou micinku mířil přímo na vydrážděný poštěváček. Naďa napřed nepoznala, že to je Liborova ruka, co vytváří tlak na její kundu, přesto však brzy zjistila, že se jí Libor tam dole dotýká, místo aby ji jen na sucho šukal. Ta jeho ruka, která se vydala na předtím zakázané území, ji překvapila, ale ve světle báječných pocitů, které on pro ni z té kundy čerpal, své znepokojení brzy zamítla.

Libor vždycky snil o tom, jak bude s dívkou a jak uvidí její nahé tělo a bude se dotýkat její jemné, hladké nahé kůže. Tenhle večer byl už s Naďou mnohem dál, než se mu kdy zdálo možné. A ten večer ještě neskončil!

Sevření čuráku v těsných kalhotách ho nakonec přinutilo vstát z postele. Uvolnil si džínsy, vysvlékl se z kalhot i ze slipů. Čurák osvobozený ze svého vězení se mu vymrštil dopředu. Poprvé ve svém dospělém životě byl Libor nahý před dívkou! Byl nervózní, ale stav extrémního vzrušení jeho nervozitu překonal.

Nadě málem vypadly oči z důlků! Vůbec takový tah z jeho strany nečekala. Její vzdělání ji samozřejmě seznámilo s Michelangelovým Davidem, avšak byla naprosto nepřipravená na masivní sloup masa trčící z Liborovy husté rohože černých chlupů! Ještě méně pak byla připravená na to, že si Libor sedne k ní na postel a začne rozepínat pásek jejích vlastních džínsů! Nejistě a s nemalým strachem v očích položila Naďa svou ruku na jeho, aby ho zastavila.

„Řekla jsi, že mně důvěřuješ, že tě miluju a neznásilním tě,“ opakoval jí Libor. „Udělal jsem snad něco, co tě bolelo, nebo co bys nechtěla, abych ti dělal, nebo co by se ti nelíbilo?“

Naďa musela uznat, že opravdu nic nezašlo tak daleko, že by to bylo proti její vůli nebo že by jí to nebylo příjemné. Sundala tedy svou ruku z jeho a s provinilým úsměvem důvěry mu dovolila uvolnit zbylé oblečení. Džíny byly rozepnuty, ona zvedla hýždě a pomohla Liborovi obnažit své velmi hezké a velmi vzrušené dívčí tělo. Džíny i kalhotky šly z nohou dolů a pryč. Teď byla stejně nahá jako on!

Vídal dřív nahé ženy v dívčích časopisech, ale tady byla skutečná, neretušovaná, nahá dívka jen pár centimetrů před ním! Libor nemohl uvěřit, jak dobře Naďa vypadá nahá. Kdyby mohl tady a teď vydat zákon, nařídil by, že ona už nikdy nesmí nosit žádné oblečení! Její dlouhé hnědé vlasy se rozprostřely po polštáři a rámovaly její rozkošný obličej. Tělo měla dlouhé a štíhlé, prsa plná a kulatá. Pod břichem sváděla k pohlazení luxusní hustá kožešinka. A pod její úžasnou píčou se dolů zužovaly dlouhé nohy. Byla absolutně senzační!

S typickou ženskou nejistotou, pokud jde o vlastní tělo, se Naďa napřed bála, že by na ní mohlo být něco špatně. Ale když viděla, jak ji Libor studuje, a to zbožňování, které se mu zračí v očích, se nezmenšuje, a když slyšela, jak jí začíná povídat, že je tak krásná, jak si myslel, že bude, její nejistota zmizela. Těšilo ji vědět, že si o ní myslel, že je hezká a žádoucí.

Libor si přilehl k Nadě a začali se zase líbat, ale zjistili, že už jsou na nové a vyšší úrovni vášně a intimity. Tisklo se maso na maso, a to jim dávalo pocit blízkosti, jaký nikdy předtím nezažili. Už to nebylo pouhé mazlení. Jejich sounáležitost ztělesňovala něco, co předtím chybělo. V jejich milování byla přítomná láska. Každý z nich byl rozehřívaný a potěšovaný tím druhým a přál si na oplátku také potěšovat. Jak se líbali, Liborovy prsty obkreslovaly tvary Nadina teplého, hebkého těla a ona zas hladila jeho tvrdé svaly.

Naďa cítila jeho erekci, která jí odpočívala na stehně, sáhla dolů a vzala si ji do ruky. A Liborovu ruku, potulující se po jejím mladém těle, to zase stále nutilo vracet se k chlupatému hnízdečku v její deltě. Oba mladí milenci zahájili zvídavý a vášnivý průzkum genitálií toho druhého. A oba byli svými novými objevy nadšeni!

Naďa byla užaslá z toho, jak je Liborův obrovský a strašně ztopořený penis na dotyk sametový a hladký. Byl neuvěřitelně tvrdý, ale nebyla to taková tvrdost, jakou má třeba chladný kus oceli. Jeho jedinečná nezdolnost byla spíš podobná tvrdé gumě. Ale bez ohledu na materiálové vlastnosti Naďa vůbec nepochybovala o tom, že Liborova erekce je víc než přiměřená k proražení cesty do její nevyzkoušené pochvy.

Bylo docela divné, že navzdory rokům poučování a všemožných řečí o ‚správné‘ době a místě na pohlavní styk, jí myšlenka na to, jak ji Libor zaplní svým mužstvím, nepřipadala vůbec špatná. Už dřív přemýšlela, jestli by Libor mohl být mužem, kterému odevzdá své panenství. A poprvé v životě se jí manželství a sexuální vztah jevily jako oddělené a odlišné věci.

Nic, co on kdy předtím poznal, nebylo tak mysteriózní, tak podivuhodné, tak erotické ani tak vzrušující jako Nadina kočička. Současný pocit horka, vlhkosti a hebkosti, který Libor při hlazení nejintimnějších ženských záhybů prožíval, neměl v jeho krátkém životě naprosto žádnou obdobu. Zdálo se mu, že kdyby tu s ní ležel a hladil ji tam navěky, nikdy by její báječné a exotické sexuality neměl dost. Prozkoumávání plných, touhou naběhlých vnějších pysků se střídalo s ohledáváním těch horkých a kluzkých vnitřních. Občas se jeho prst položil mezi vnější pysky, zatlačil na ně a ony se tím tlakem oddělily a vpustily ho do těsného tunelu její dosud nepoužívané kundy. Ruka se pak zase vytáhla a klouzala údolím jejího pohlaví nahoru, k nalitému poupěti vzrušeného poštěváčku.

Výsledkem oboustranné genitální manipulace bylo, že Libor i Naďa byli stále víc a víc vzrušení. Jak se po sobě na posteli převalovali, nedrželi se už za svá pohlaví, ale pevně se objímali. Protože se jeho velký, vyčnívající orgán musel někde uložit, vklouzl jí mezi stehna a uhnízdil se v rýze dívčí štěrbiny. Vrtěli se a Liborův čurák při tom klouzal podél pysků její pusinky a kořen jeho erekce jí utiskoval poštěváček.

Oba ty nové projevy sexuální rozkoše nadchly. Hrbili se a naráželi na sebe a zoufale se pokoušeli své požitky ze sexuálního kontaktu dál zvyšovat.

Nakonec už to Naďa nedokázala dál vydržet. Pod dotyky jeho penisu na své vulvě cítila narůstající bolest a hluboko v sobě prázdnotu. Převalila se na záda a tahala Libora na sebe. Do široka roztáhla nohy a dostala jeho tělo do otevřené prohlubně vzniklé mezi jejími stehny.

„Mrdej mě, miláčku,“ sténala. „Dej mi tam svého ptáka!“

Libora to šokovalo, ale i vzrušilo. Naďa vždycky vypadala jako ten typ dívky, která by neřekla hovno ani kdyby ho měla plnou pusu! A najednou ho těmi nejhoršími slovy vyzývá, aby si vzal její panenství. Libor nepatřil k těm, co se darovanému koni koukají na zuby. Koukat se darované dívce na kundu ovšem může být něco docela jiného!

„Jsi si jistá?“ vyzvídal.

„Jo, ksakru! Dej do mě ten nádherný čurák!“ mumlala Naďa. „Ale buď prosím něžný,“ dodala.

Libor samozřejmě neměl v úmyslu čekat, až ho požádá ještě jednou! Držel svou erekci rukou za kořen a začal špičkou čuráku pomalu a jemně třít její horkou potěšitelku. Žalud jeho čuráku rychle sbíral vlhkost šťáv, které ronila. Navlhčený už projížděl mezi jejími záhyby mnohem snadněji. Jak ji tak hladil, začaly se pysky na její kundě roztahovat, a přijímat ho mezi sebe. Senzace z toho, co se s ní tam dole dělo, jak se sama rozevírala před a kolem špičky jeho čuráku, byla prostě neuvěřitelná a mohla snadno postačit k tomu, aby se spustil jeho orgasmus, kdyby se záměrně nepokusil ho zadržet a uvolnit se. Věděl, že dobře uspokojená dívka je dívka, která ani příště neodmítne zábavu a hry, a nechtěl její potěšení zkazit tím, že se udělá moc brzy!

Špičku a nejhořejší část tyče čuráku už měl jejími šťávami dobře namazanou, tak změnil úhel nastavení, namířil ho na její poklad a spouštěl ho opatrně dolů tak, aby se trefil do vstupu Nadiny panenské díry. Pohyboval teď čurákem nahoru a dolů mnohem pomaleji a hodně opatrně, protože účel se změnil, už nešlo o to si ho namazat, ale usadit ho do otvoru její milostné sluje. Pod tlakem směrem dovnitř se pysky kundy rozevíraly a oddělovaly a povolovaly jeho čuráku přístup do měkkého, těsného tunelu za nimi. Pomalu se tam sunul, za bujnými vnějšími pysky se před jeho útočícím penisem rozlouply i ty vnitřní a poprvé dovolily nějakému muži vstoupit.

Naďa teď byla masou drobných pohybů. Stehna pokrčená a klouzající Liborovi po slabinách, ruce těkající po jeho zádech, škrábající mu kůži a přidržující jeho tělo těsně na sobě, a obličej zabořený do jeho krku, kam posílala naříkavé a sténající zvuky. Ty zvuky se ale nerodily z bolesti, nýbrž z rozkoše!

Liborova tlustá erekce si do ní provrtávala svou cestu a Naďa při tom pomalu postupovala ke své defloraci; využívala šanci zvolna se přizpůsobovat obvodu toho mužského masa, které se do jejích nevyzkoušených hlubin násilně tlačilo. Pozvolné, neustálé roztahování její kundy, která musela pobrat ten enormní čurák, bylo rozhodně novým zážitkem, byl to divný pocit, ale určitě nešlo o hrozivé, trýznivé utrpení, o němž jí tvrdili, že ho musí očekávat. Ty dobré rádkyně, které mluvily o ‚trpělivém snášení mužského chtíče‘ a o ‚ženském utrpení‘ byly rozhodně zcela mimo.

Jeho čurák jí vklouzl dovnitř jen kousek, pak si dal pauzu, maličko ucouvl a zas přišel další nápor dovnitř. Dva kroky dopředu, jeden dozadu. Ale celkovým výsledkem bylo, že kousek po kousku si pořád víc a víc z jeho čuráku razilo svou cestu do její nepřístupně těsné mladé kundy. Naďa věděla, že Liborova trpělivost a něžnost se nejvíc ze všeho zasloužila o potěšení, které při svém prvním mrdání prožívala, byla mu za to vděčná a oceňovala ohleduplnost, kterou jí tím projevoval.

Penetrace se ale náhle zastavila, protože Libor najednou nemohl dál. Naďa cítila, že k jeho tlaku přibyl nový divný pocit a ucukla. Tři čtvrtiny jeho čuráku byly ještě venku, takže to jistě ještě nemohla být hranice kapacity její kundy. Bylo to fyzické znamení jejího panenství: panenská blána.

Napřed jí to zatlačení na blanku nebylo vůbec příjemné a ona ho poprosila, aby chvilku počkal. Libor měl kolem první části svého čuráku nádherně natisknuté stěny její kundy a bylo mu jako v nebi, takže mu nevadilo jí tu chvilku dát a prostě si jen tak libovat, jak ho dole krásně obtahuje.

Ale byla tu práce, která se musela udělat, a tak Libor brzy podnikl na její bariéru další útok. Druhý příraz byl zastaven ve stejném místě jako ten první, avšak nepříjemnosti, které při tom Naďa pociťovala, byly podstatně slabší. Její kunda se přítomnosti jeho čuráku přizpůsobovala, a i blána se pod tlakem Liborova ptáka trochu vytáhla. Třetí pokus se vyznačoval tím, že Libor couvnul o trochu víc než předtím a následně vyrazil vpřed také o trochu rázněji, a najednou to nebylo jako předtím, třetí pokus byl úspěšný, dostal se za její blanku. Blána se silou k tomu potřebnou protrhla a byla smetena do stran, aby už nikdy žádnému dychtivému mužskému orgánu při vstupu do té lahodné jeskyně za ní nemohla překážet.

Naďa ztuhla a slabě zakňučela, když se její blanka roztrhala na cáry. Cítila to rozhodně víc než malé štípnutí, ale pořád to mělo daleko do podrobení těla i duše, k jakému se, jak slyšela, ztráta panenství přirovnává.

Libor se vrátil k svému pravidelnému zasouvání. Teď, když už se svaly kolem otvoru její kundy přizpůsobily jeho obvodu a ta vzdorovitá překážka její blány byla pryč, zdálo se, že další postup do jejích hlubin už bude mnohem rychlejší a snazší. Libor to kvůli ní stále dělal pomalu a jemně, bylo to pomalé a neodbytné klouzání do jejích dosud nedotčených končin.

Brzy znovu zjistil, že už dál nemůže, tentokrát ovšem šlo o zábranu mnohem pevnější. Nadě už se tiskly na tělo i jeho koule, a jeho silné černé chlupy brousily o její jemnou, hnědě chlupatou podložku. Libor v ní byl na doraz!

Nadě se líbilo, jak senzačně ji jeho čurák vyplňuje. Jeho kořen jí dorážel na klitoris a obnovoval v ní chtíč a vášeň, kterou už předtím sice cítila, ale která se pak v té chvíli, kdy došlo k její proměně z panenské dívky na milovanou a milující ženu, zase vytratila. Vášeň jim rozpalovala genitály, které se při pohybech jejich pánví třely o sebe. Liborova mužská palička v Nadině sladkém a medově voňavém hmoždíři drtila něco současně velmi starého a starodávného a něco velmi nového a speciálního. Mladí milenci se líbali hluboce a zoufale, zaklesnutí do sebe. Rčení ‚oba splynuli v jedno‘ nebylo nikdy fyzicky pravdivější než v té chvíli, kdy se Libor a Naďa snažili ztratit v horečnatém, zadýchaném těle toho druhého.

Přestože Naďa svýma široce roztaženýma nohama Libora pevně obemykala, on měl pořád dost prostoru k tomu, aby mohl svůj dlouhý, tvrdý úd začít z toho přívětivého vězení v její kundě vytahovat. Pomalu z toho těsného sevření vyklouzával ven a nechával v brázdě za sebou jen opuštěnou prázdnotu. Naďa naříkala, když ji tu báječnou novou hračku bral. Kousek po kousku, centimetr po centimetru se z ní čurák vysouval. Její stydké pysky se po délce celého pyje vlnily v zoufalé, avšak marné snaze udržet ho tam, kam patří – v ní uvnitř!

Přesně v tom vypjatém okamžiku, kdy se mezi objímající pysky dostal o něco větší obvod žaludu, vysouvací pohyb ustal. Směr se okamžitě obrátil a Liborův čurák klouzal do její horké, úzké kundy zase zpátky. Pysky na ní, které předtím tak neúčinně bránily tomu, aby její díru opouštěl, se nyní, ovlivněny zpětným pohybem pístu, ohrnuly dovnitř a opět se vlnily po jeho délce, tentokrát při tom, jak se do ní znovu vsouval.

To pomalé, pravidelné, rozvážné zajíždění čuráku do Nadiny vaginy v sobě nemělo nic z nepříjemností, které prožívala na začátku, a nedocházelo už ani k žádným předtím nutným prodlevám. Naopak, Naďa teď měla velké potěšení z toho, když do ní jeho čurák vstupoval, a radovala se z každého jeho návratu zaplňujícího v ní tu prázdnotu, kterou pociťovala, když ji opouštěl. Kolébala svými boky a vystrkovala proti Liborovi své stydké pysky ve snaze vyždímat z toho báječného mužského kůlu v sobě každičký kousíček rozkoše. Vášnivě sténala při každém jeho vstupu, kroutila tělem, aby si vychutnala to senzační tření svých prsů o jeho hruď a zavrtávala mu přitom své tuhé bradavky do kůže. Nemohla uvěřit, že je sex tak neskonale báječný.

Libor udržoval svůj pomalý rytmus a myslel na to, že nikdy nezažil nic tak úžasného, jako je tohle přirážení do Nadina krásného mladého těla. Ani Naďa se nikdy necítila tak nádherně, jako právě teď s tím hezkým, silným mladým mužem, který po ní touží a zaplňuje její nejtajnější ženské místečko svým mužstvím.

Pomalé, avšak neustálé pravidelné pohyby převáděly oba milence do stále vyšších úrovní vášně. Pokoušeli se v sobě ztratit, přitisknout na druhého každičký kousek svého masa. Pak se oddělili, protože Libor se nadzvedl na pažích a oni zůstali spojeni jen svými pohlavími. Dívali se dolů na svá těla a žasli při pohledu na čurák pronikající do píči, na jeho opětné vynoření a na to, jak se ten cyklus do nekonečna opakuje. Čurák se Liborovi leskl, pokrytý filmem z jejích šťáv. Libor vzal jeho spodní konec do ruky a dovolil, aby z ní vyjel ven celý. Potom s ním vyrazil dopředu a rukou do ní zavedl jen žalud. Hned potom jí zase všechno sebral. Znovu a znovu do její krásné, svírající se píči vklouzávala pouze hlavička. Ačkoliv jí chyběl ten skvělý pocit plnosti, který zažívala, když ho v sobě měla celého, bylo tohle ‚mini-mrdání‘ fantastické svým vlastním způsobem. Své stydké pysky cítila jako v ohni, tak byly žhavé. Ale byl to oheň, kterého se nikdy nechtěla vzdát, dělalo jí to tak strašně dobře!

Zrovna když se Naďa cítila, jako by se rozkoší ze škádlivého dorážení toho žaludu měla vysvléct z kůže, zajel do ní Libor zase naplno. Naďa zasténala a deštěm malých polibků mu pokryla obličej a krk. Měla tam ten čurák TAK ráda! Několik dlouhých, hlubokých přírazů na celou délku milostného tunelu, a pak série krátkých malých bodnutí do její skvostné mokré kočičky, jenom na krajíček, žaludem. A ten stejný vzorec se opakoval znovu a znovu.

Od jejich největšího a nejúplnějšího splynutí až k redukci milostné hry na tu nejzákladnější úroveň, při níž veškeré pocity vycházely jen z několika čtverečních centimetrů, jimiž byla jejich těla spojena, se Libor s Naďou ve všech úrovních svého souložení vzájemně poznávali. Jak se spolu milovali a jeden po druhém toužili, jejich rozkoš a vášeň dál narůstaly.

Spolu s tím, jak narůstalo jejich vzrušení, vzrůstalo i tempo Liborova píchání. Přišel čas na vážné, intenzivní mrdání. Pyj zajížděl do její hlubiny mocnými, odhodlanými šťouchy. Dýchali rychleji a krevní tlak jim stoupal. Libor do ní bušil pořád rychleji a tvrději. Pot mu tekl po zádech a z hrudi. Stékal dolů mezi jejími prsy a dál k jejich genitálům. Jejich světy se pořád zmenšovaly, a nakonec se redukovaly do bodu, v němž všechno, na čem záleželo, bylo jejich zoufale potřebné sexuální uvolnění.

Byli k tomu magickému cíli stále blíž a blíž, až nakonec Libor zarazil svůj čurák do Nadi tak hluboko a pevně, jak jen mohl, a zůstal tam. Ve vlnách orgasmu, který ho zasáhl, se mu celé tělo křečovitě chvělo. Jeho čurák, uzamčený hluboko v její kundě, pulzoval a stříkal do ní husté bílé semeno, dávku po dávce. Kořen jeho čuráku se jí při tom otíral o klitoris, a to jí k uspokojení jejích fyzických požadavků stačilo. Radost a naplnění, které cítila, když přijímala Liborovu lásku a dovedla ho až k vyvrcholení, zase stačily k uspokojení jejích emocionálních potřeb. Naďa zavřela oči, zvrátila hlavu dozadu a své paže a nohy obemkla kolem něj; v tom okamžiku v ní totiž jeho finální šťouchnutí do poštěváčku spustilo záplavu ohňostrojů, které obracely její tělo naruby a zase zpátky.

Jejich postkoitální nevědomí pomalu odeznívalo a oba milenci se postupně vraceli na zem. Pozvolna si začali uvědomovat scvrkávání Liborova údu a jeho vyklouznutí z Nadiny pochvy. Pak si uvědomili i Liborovu váhu spočívající na těle Nadi. A potom si všimli velké mokré skvrny, ve které leželi, a která kvapně chladla!

V koupelně si dali rychlou sprchu, která zahrnovala trochu mytí a hodně líbání a mazlení. Následovalo obrácení matrace a výměna povlečení a oba milenci se uvelebili vedle sebe na noc, která byla vhodná k pozorování, jak padá sníh venku, a k líbání a mazlení uvnitř.

Než šli ráno na snídani, pozdravili spolu nový den dalším milostným zápasem. Po zbytek dne si potom spolu nahatí hráli v posteli. Zkoumali nádheru a tajemství svých těl. Zjistili, že ústa jsou i na jiné věci než líbání, a že líbat je možné i jinak než ústy.

Následující pátek Liborův spolubydlící opět odjel na víkend. Pět minut potom se Libor a Naďa nastěhovali do jeho pokoje, svlékli každý kousek svých šatů a začali se přemisťovat do nového světa intimního splynutí, v němž strávili celý víkend.

O pár týdnů později také zjistili, že ačkoli každý za sebe plánoval odložit myšlenky na svatbu až na dobu po dokončení školy, třetí strana si vyžádala velkou a brzkou modifikaci těchto plánů. Ale shodli se, že pokud udělání dítěte předchází víkend tak báječný, jako byl jejich první, tak můžou klidně skončit u osmdesáti nebo devadesáti dětí!

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Sexy Kateřinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději!

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT KATKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Aneta

  11. 7. 2015Bobr

Aneta právě dopíjela sklenku vína. Postavil jsem se před ní a když zvědavě zvedla hlavu, svléknul jsem si kalhoty i se slipy. Poslední hlt jí málem zaskočil v krku. Vztyčilo se před ní to, co měla tak ráda a s chutí vždycky cumlala. Ale teď na to s vyvalenýma očima koukala. Oholil jsem si veškerý porost, tak můj povstalec byl náhle na pohled větší. „Nééé...jak to, že se ti tak zvětšil?“ odstrčila...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Šukačky

Trochu zvláštní pohovor

  5. 1. 2023Kateřina

Šla jsem na druhé kolo pohovoru na místo osobní asistentky jednoho velmi bohatého zahraničního developera a obchodníka. Práce podle inzerátu vypadala velmi zajímavě, kromě kancelářské práce sekretářky, mělo být náplní práce i cestování. První kolo pohovoru dělal přímo pan Jacques Martin, ačkoliv byl původem Francouz, mluvil velmi dobře česky, ačkoliv se znatelným přízvukem, ale část pohovoru jsme vedli...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Teen, Šukačky, Mix

Klára, Díl 1. Cesta do studentčina střeva

  5. 8. 2020Stalinka

„…tak co je s tebou?“ vytrhl mne učitel ze snění, když přede mne o stůl praštil učebnicí. Lekla jsem se tak, že jsem málem poskočila a rázem byla zpátky ve třídě. Ve třídě plném zakomplexovaných šprtek a sígrů s velením v zadních lavicích. To ve vedlejší třídě, tam… „Tak co je? Jsi snad zamilovaná?“ zahřměl nade mnou znovu. Jak blízko byl pravdy… Karel, Kája, Kájíček… „Ne,“ odpověděla jsem a vstávala,...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Orál, Teen, Mix

Elen a, její přítelkyně Sylvie

  17. 2. 2006Neznámý autor

Pozdě odpoledne pospíchám z práce a koho to ne¦potkávám (to je ale hloupý literární obrat) vlastně potkávám: Moji přítelkyni ze školy Elen.
Studovaly jsme spolu vysokou školu. Je to černoška. Je těhotná a jde s nějakou svojí kamarádkou. Zdravíme se. Líbám ji na rty a ona mě představuje svojí kamarádce. Jmenuje se Sylvie. Krásné jméno, říkám. Od pohledu je vidět, že je to mulatka. Jemná kávová pleť.celá povídka...
Kategorie: grupáč, Extrémy, Šukačky, Grupáč, Lesbičky, Mix