Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Vloženo: 23. 8. 2022

Tanec Limbo

Je zvláštní, jak jeden večer může změnit celý váš život. Kamarádka mé ženy, Věra, nás požádala, abychom šli s ní a jejím manželem na večeři s lidmi od ní z práce. Myslel jsem si, že to bude nuda. Její manžel je tak trochu nudný a nikoho jiného na večírku nebudeme znát, ale Hance se tam moc chtělo, tak jsme samozřejmě šli. V polovině jídla se Věře udělalo špatně.

Nejspíš něco snědla, co se s ní nemělo rádo, a tak šli domů. Zbyli jsme tam sami a neznali jme tam živou duši. Hanka trochu pila a byla docela veselá. Po jídle se tancovalo. Zatancovali jsme si pár sérií, pak jsem šel k baru pro další pití, a když jsem se vrátil, nějaký chlap požádal Hanku k tanci.

„Klidně jdi,“ řekl jsem, „já si odpočinu“. A tak vyrazili. Seděl jsem a sledoval je, jak to šlo, jenomže osvětlení bylo ztlumené a oni se neustále ztráceli v davu. Když se Hanka vrátila, byla dost zrudlá.

„To jsi se tak uhnala?“ zeptal jsem se. „Ne,“ odpověděla a vypadala velmi rozpačitě. „Pořád mi dával ruce na zadek.“ No, teď už možná ten večer přece jen nebude tak nudný. Často jsem fantazíroval o tom, jak pozoruju Hanku s jiným mužským, ale protože jsem věděl, jak je většinou prudérní, nikdy jsem si nemyslel, že by k tomu opravdu mohlo dojít.

„A líbilo se ti to?“ zeptal jsem se.

„Já-já nevím,“ řekla a zčervenala ještě víc. Vtom přišel další chlápek a taky ji vyzval k tanci. Ani nečekala, až něco řeknu, zvedla se a šla. Tentokrát, když se vrátila k našemu stolu, těžce oddechovala.

„Potřebuju tě,“ řekla mezi nádechy. „Vem mě domů, potřebuju tě!“

Očividně byla ‚vzrušená‘, ale nechtěl jsem, aby tenhle večer skončil zrovna ve chvíli, kdy to začínalo vypadat dobře.

„Tak pojď,“ řekl jsem, vzal ji za ruku a táhl za sebou. Prošli jsme chodbou kolem toalet do šatny. Vtáhl jsem ji dovnitř a zhasl světla. Když jsem jí zajel rukou pod krátké šaty, překvapilo mě, jak má promočené kalhotky. Rychle jsem je z ní stáhl, roztáhl jí nohy a zabořil obličej do její pečlivě upravené kundičky. Stačilo jen několik mých pohybů jazykem na jejím klitorisu, a už lapala po dechu v orgasmu.

„Ach bože! To jsem potřebovala,“ řekla, když se vzpamatovávala.

„A teď mi řekni, co se stalo na tanečním parketu?“

„Já... já se tak stydím. Nechala jsem cizí mužské, aby se mi sápali na tělo. Omlouvám se,“ řekla a rozplakala se.

„No tak, no tak,“ řekl jsem tak uklidňujícím způsobem, jak jen to šlo. Měl jsem své vlastní problémy; můj pták mohl každou chvíli vybuchnout.

„To je v pořádku! Opravdu je. Nevadí mi, když se trochu pobavíš.“

„Jsi si jistý? Je to všechno moje vina, moc jsem toho vypila. Ti muži to nejspíš viděli a chtěli toho využít.“

„Myslím, že by to zkusili, i kdybys nebyla vůbec opilá. V těch krátkých šatech vypadáš tak sexy, nedivím se, že je přitahuješ.“

„Och,“ řekla a přešla do svého holčičího hlásku. To dělá vždycky, když má sexy náladu. „Opravdu si myslíš, že vypadám sexy?“

„Já si vždycky myslím, že vypadáš sexy. Jsi ta nejkrásnější ženská na světě.“

„Och, to říkáš jen tak,“ namítla, ale viděl jsem, že se jí to líbí.

„No, ti dva kluci, se kterými jsi tancovala, si to určitě mysleli.“

„Hmm... ehm, je tu něco, co nevíš. Asi jsi to neviděl, protože jsme byli na přeplněném parketu, ale nikdy jsem netancovala celou písničku s jedním partnerem.“

„Jak to myslíš?“ zeptal jsem se zmateně, ale se zájmem.

„Pořád si mě přebírali mezi sebou a každý další byl odvážnější než ten před ním. Dovolovali si víc, sahali mi na prsa a hladili mě vepředu.“

„Vepředu? Tím myslíš, že si hráli s tvou pindou?“

„Správně, ano! Zní to hrozně, když ti řeknu, že mě to vzrušovalo?“

„Vůbec ne. Jsi velice sexy žena; samozřejmě se vzrušíš, když tě někdo stimuluje. To je naprosto normální,“ odpověděl jsem a snažil se, aby to znělo jako ta nejobyčejnější věc na světě. Bože, teď mě moje péro opravdu bolelo.

„Ale pak mi ten poslední zajel rukou do kalhotek a já se už skoro udělala, jenže hudba přestala hrát. Potom jsem se k tobě vrátila.“

Musela být opilá, když se mnou mluvila takhle otevřeně. Sex si sice v ložnici potmě užívá, ale nikdy by o něm nemluvila. A další věc, kterou by nikdy neudělala, bylo kouření mého ptáka, takže jsem si myslel, že tohle je skvělá příležitost, jak ji k tomu v jejím opilém stavu přimět.

Položil jsem jí ruce na ramena a zatlačil ji do kleku. Neváhala, když jsem jí přiložil ptáka ke rtům; její ústa se otevřela a úplně mě spolkla. Prakticky jsem ji šukal do krku, ale ne moc dlouho, protože jsem byl příliš vzrušený. Držel jsem jí hlavu, když jsem jí poprvé v našem manželském životě vylil své sperma do krku. Bože, bylo to nádherné.

Vstala, smála se a políbila mě. Na rtech neměla ani stopu po spermatu, všechno to spolykala.

„To bylo pěkné,“ řekla. „Proč jsme to nedělali už dřív?“

Nemohl jsem uvěřit, že je to ta samá žena, musela být opravdu opilá.

„Můžu si jít ještě zatancovat? Víš, s dalšími muži?", řekla s velkým úsměvem.

„Samozřejmě, že můžeš, miláčku. Čím víc mužů, tím líp.“ Znovu se mi zvedl pták.

„Jsi na mě tak hodný,“ skoro vrněla.

Když jsme se vrátili do hlavní místnosti, právě končil nějaký proslov. Někdo oznamoval, že teď bude následovat zábava. Přišel kluk a dvě holky a začali předvádět tanec limbo. Hrála hudba a oni se v hlubokém záklonu podvlékali pod vodorovnou tyčí. Nesměli se při tom dotknout tyče a nesměli se rukou dotknout podlahy. Posadil jsem Hanku zpátky k našemu stolu a odešel k baru pro další pití. Chvíli jsem čekal, než mě obslouží, protože všichni ostatní měli stejný nápad obstarat si něco k pití, zatímco v sále probíhá to vystoupení.

Slyšel jsem, jak ten tanečník vyzývá dobrovolníky z obecenstva, ať si jdou limbo taky zkusit. A s údivem jsem viděl, jak Hanka vstává a jde s několika dalšími lidmi na parket. Najednou jsem si vzpomněl, že Hanka nechala v šatně kalhotky, a přitom má na sobě tu krátkou sukni. Spěchal jsem na parket, abych ji zadržel, ale přišel jsem pozdě, byla právě na řadě.

Zakloněná, jak jen to šlo, se šourala se pod tou bambusovou tyčí. Zahlédl jsem záblesk, to jeden z diváků cvaknul hanbatý snímek mé ženy bez kalhotek, jak všechno ukazuje, všem okolo. Nevím, jestli to zavinil ten blesk, nebo jen moc pití, ale v tu chvíli Hanka uklouzla a s bouchnutím upadla. Tři chlapi se k ní vrhli a začali dělat velkou show, že musí zkontrolovat, jestli se jí nic nestalo.

„Musíme ji vzít na ošetřovnu,“ řekl jeden z nich. Zvedli ji a nesli pryč. Šel jsem za nimi, ale než jsem se dostal k výtahu, dveře se už zavíraly. Vrátil jsem se do sálu, abych se zeptal, kudy se dostanu do ošetřovny. Ta byla o patro výš a cestou tam jsem na chodbě viděl, jak do výtahu nastupuje další skupina mužů. Vyšel jsem nahoru po schodech, a když jsem se tam dostal, ještě jsem je zahlédl, jak mizí v nějakých dveřích, zřejmě do té ošetřovny.

Když jsem se k těm dveřím přiblížil, úpění vycházející zevnitř bylo slyšet hlasitěji, měly skleněnou výplň, spodní polovina byla matná, ale přes horní polovinu jsem viděl jasně. Ti muži obklopovali mou ženu a náhodnou mezerou mezi nimi jsem viděl, že ji svlékli do naha a jeden z se jí už dostal mezi nohy.

Když se mezera uzavřela, bylo vidět, jak se do vzduchu vznesly její nohy v lodičkách s vysokými podpatky. Ten chlap si zřejmě dával její nohy přes ramena a chystal se ji omrdat. Neuvědomil jsem si, že to dělám, ale zjistil jsem, že mám v ruce ptáka a zuřivě si ho honím v rytmu mrdání své ženy.

Ten chlap vyhekl, když ji naplnil svým spermatem, a na jeho místo nastoupil další. Už jsem to nemohl vydržet. Musel jsem si prohlédnout zblízka, jak se moje krásná Hanka přeměňuje na děvku. Vešel jsem do místnosti, a když jsem se prodíral dovnitř, jeden z chlapů řekl: „Hele! Počkej, až na tebe přijde řada!“

Ale ozval se jiný a řekl: „Nech ho projít. To je manžel, tak jen ať se podívá na tu svou mrdnu.“

Při tomto prohlášení se ozval jásot. „Dobře, kámo!“ řekl ten, co mi předtím bránil. „Pojď sem.“

A všichni se trochu posunuli, abych se mohl vmáčknout dopředu. Páni! Naplno mě to zasáhlo, když jsem viděl svou ženu, jak jí jeden mužský mrdá kundu, druhý jí šuká pusu a dva další pracujou na jejích kozách. Pořád jsem měl v ruce svoje péro a to mně úplně samo spustilo. Moje sperma Hance postříkalo celé břicho.

Přestal jsem počítat, kolikrát jsem se udělal. Střídali se v mrdání její kundy a pusy. Myslím, že někteří se na ni dostali několikrát. Nakonec měli všichni dost a my jsme zůstali sami. To už byla Hanka opravdu mimo, upadla do opileckého spánku.

Pustil jsem se do jejího čištění. Našel jsem ručník a žínku a umyl a utřel jsem jí obě prsa, obličej a tělo, ale stalo se něco zvláštního. Když jsem jí roztáhl nohy, abych jí očistil kundu, a viděl jsem její rudé a oteklé pysky a sperma vytékající z té roztažené a dobře využité díry, zmocnila se mě neodolatelná touha zabořit do její kundy svůj obličej. Všechno to z ní olízat a vysát.

Můj pták byl v té době už rudý a bolavý, ale i tak jsem si ještě jednou potřeboval ulevit. Hned jak jsem slízal všechny stopy spermatu kolem její kundy, velmi pomalu jsem svého ptáka zabořil dovnitř té lahodné díry, naplněné kdoví kolika mužskými výrony. Ten pocit byl nepopsatelný. Nejlepší přirovnání, které mě napadá, je ‚teplý samet‘. Ptákem jsem dovnitř a ven pohyboval sotva znatelně a předtím už jsem svou nálož opakovaně vyprázdnil, ale to vědomí a pocit, že moje žena má svou ‚kundu použitou‘, mě znovu přiměly se udělat.

Druhý den se Hanka o své prohýřené noci nezmínila. Nevěděl jsem, jestli se stydí, nebo si prostě nemůže vzpomenout. Zoufale jsem chtěl to téma nadhodit, protože jsem si přál, abychom si to zopakovali. Líbila se mi představa, jak ji šukají jiní muži. Ztrácel jsem se v těch myšlenkách, když Hanka přinesla ranní noviny.

„Přišla nějaká pošta?“ zeptal jsem se.

„Ne, žádná normální pošta. Ale je tu dopis bez známky doručený osobně a adresovaný mně,“ odpověděla. Když obálku otevřela, tváře jí zbledly. Stála tam jako zkamenělá a zírala na její obsah.

„Co je to?“ zeptal jsem se a šel k ní. Vzal jsem jí z ruky ten dopis a viděl, co ji tak zasáhlo. Byla to fotka, na které předvádí tanec limbo bez kalhotek. Na přiloženém lístku stálo: „Všem se nám líbilo, jak jsme si s tebou užili gang bang, kdy si to můžeme zopakovat?“

Ta fotka a vzkaz jí zjevně všechno připomněly. To, že se chovala jako děvka. Začala plakat. Objal jsem ji, utěšoval a říkal jí, ať se nerozčiluje a nestydí. Byl to nádherný večer a já si ho užil stejně jako ona.

Od té doby jsme absolvovali spoustu večerů, kdy se na Hance vystřídala celá řada mužů. Zopakovali jsme to ještě jednou i s tou první skupinou, ale ji vzrušuje mnohem víc, když k tomu dojde s úplnými cizinci.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Nadržená Petradalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluji sex s mladými zajíčky. Ráda Tě zaučím a ráda experimentuji. Nemusíš mít v sexu žádné zkušenosti, spolu všechno zvládneme a pokud nebudeš mít dost, na závěr si tě vezmu do pusinky a krásně tě vykouřím. Na oplátku i ty mě můžeš udělat pusou.

Zaučím tě v sexu na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT PETRA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Spolužačka z Polska

  26. 5. 2017Neznámý autor

Na univerzitě studuji druhým rokem. Nejdříve se mi zdálo bydlení v univerzitním městě zbytečné, protože dojíždění zabralo asi hodinu denně. Ale jak postupem třetího semestru se nároky na studium zvětšovaly. Byla každá minuta navíc potřeba. Navíc na ranní přednášky žádný spoj nebyl vyhovující. Rozhodl jsem se pro koleje. Nejdříve jsem s nimi trochu zápasil, protože mám rád klid a nějaké sáhodlouhé...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Šukačky, Petting, Mix

Jak jsem si užívala

  26. 11. 2008A.D.Lajda

          Jak jsem si to zas tak jednou užívala v tom letním letovisku, tak jsem to zas tak trochu úmyslně přeháněla. No jo, to jsem prostě já, když se rozjedu, tak pak nejsem ani zaboha k udržení. A chlapi pak nevěděj nejenom co s očima, ale taky co mi třeba na všechny ty moje šílený, někdy dost ostrý poznámky, odpovídat. Pcha. „Slečno, a kde jste byla, že jste k nám včera večer nepřišla na večeři,...  celá povídka...
Kategorie: mix, Mix, Orál, Petting, Prstění

Nadvláda mužů

  2. 11. 2021jentaknekdo

Když mi bylo jedenáct, začala mi menstruace. Otci se ulevilo, protože to bylo dobré znamení, že se mi rychle vyvine plnoštíhlá postava – muži mají rádi ženy s velkými prsy a co nejmladší, což je v dnešní době těžká kombinace. Můj rodokmen byl také dobrý a otcova třetí žena Halima, která mě porodila, byla obzvlášť urostlá. Bylo tedy dost pravděpodobné, že by mě za pár let mohl prodat za docela slušnou...  celá povídka...
Kategorie: Extrémy, Otrokyně, Prstění, Spanking, Teen

Jak to všechno začalo 2. část

  2. 10. 2015Alenka Chtivá

Jak už jsem řekla, chtěla jsem změnit svůj monotónní způsob života. A to především toho sexuálního. Věděla jsem, že když se budu snažit, manžel se nechá strhnout k různým “nepravostem”. Tady problém nebyl. Mým problémem byl Jirka, kterého jsem měla stále ve své hlavě a který mě trápil výčitkami. Rozhodla jsem se proto, že zkusím Petrovi splnit všechny jeho erotické sny. Úkol první : Orální sex Nikdy...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Šukačky