Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Vloženo: 6. 11. 2018

Aby to její manžel věděl

Od jejich svatby uběhlo teprve osm měsíců, když si vyšli na párty, které jsem se taky zúčastnil; on ji tam nechal samotnou a ona se opila. Ta párty se zvrhla v orgie toho druhu, kdy si jednotlivci z manželských párů hledají jiné chvilkové partnery a dopřávají si s nimi sex. Já jsem tam dorazil až později a našel jsem ji už pěkně nalíznutou.

*

Věděl jsem, když jsem vklouznul do její těsné kundy, že jí do břicha zaseju své semeno. Věděl jsem, že svým semenem naplním její plodnou dělohu.

A ona ani nevěděla, že ji budu mrdat. Byla úplně mimo. Ano, zhasla jako lampa. Potkal jsem ji na té párty, dost pila. Hledal jsem jejího manžela, a nakonec ho našel v jedné z ložnic, ožralého jako dělo, s pérem zabořeným v jedné z cizích manželek.

Vrátil jsem se k ní a ujistil se, že mezitím zkonzumovala pár dalších drinků. Jak jsem s ní mluvil, dozvěděl jsem se, že má právě plodné dny, a že svého manžela kvůli tomu vůbec nenechává, aby s ní souložil. Dobrá, s tím, co jsem do ní nalil, už začínala podřimovat. Nikdo si nevšiml, že jsem ji odvedl do jedné volné ložnice a zamkl dveře. Svléknul jsem ji a hučel do ní, že v tom stavu, v jakém je, potřebuje jít do postele. Souhlasně přizvukovala, lehla si na záda a brzy byla v limbu.

Ji už jsem měl nahou, všechno, co jsem ještě musel udělat, bylo taky se svléknout. Sál jsem její kozy a nechával na nich velké cucfleky a kousal jsem jí do prsou a pokrýval je výraznými otisky svých zubů. Ano, dělal jsem to proto, aby její manžel poznal, že jeho žena taky byla mrdaná, když on smilnil s nějakou jinou.

Užíval jsem si rozkoš z lízání a vycucávání a projíždění její těsné kundy jazykem. Nakonec jsem se uvelebil mezi jejíma nohama a svým ptákem hladil nahoru a dolů její skulinu a pokrýval ji tak svým preejakulátem.

Pak jsem ho zavedl do jejího úzkého vchodu a pomalu vklouzl dovnitř. A ano, přestože byla zcela bezvládná, kundu měla těsnou a navlhlou. Sténala, když jsem jí svůj čurák do té sevřené horké mokré plodné kundy vtlačoval.

Podržel jsem ho hluboko uvnitř, abych si ten pocit užil, ten pocit mít ho v ní zabořeného. Věděl jsem, že to je má jediná šance mrdat ji. Proto to musím dělat tak dlouho a tolikrát, kolik zvládnu.

Můj pták pronikal dovnitř a zas se vracel ven. Ona tam jen ležela. Ale dokonce i v tom stavu, v jakém byla, začaly svaly v její kundě svírat moje tuhé péro, s kterým jsem v ní pomalu pumpoval.

Mrdal jsem ji dlouho, než mé sperma vystříklo na vchod do její dělohy. Nepřestával jsem. Nechal jsem dál svůj čurák hluboko v ní a pokračoval v pomalých pohybech.

Dokázal jsem do ní své sperma napumpovat čtyřikrát za sebou. Trvalo mi to dlouho, ale zvládnul jsem to.

Když jsem to udělal naposled, oblékl jsem jí šaty, ale bez podprsenky a kalhotek. Samozřejmě měla mé zuby otisknuté po celých prsou a všude kolem frndy. Měla cucfleky na kozách a na břiše a kolem píči na stehnech. Dokonce jsem jí pokousal stydké pysky, aby byly bolavé a oteklé. A ovšemže se o to, aby ji celou bolavou a nateklou opravdu měla, postaral můj čurák už předtím při mrdání.

Vnitřní strany stehen měla odřené do ruda. Věděl jsem, že ji budou bolet nejmíň celý den, možná déle. Dost dlouho na to, aby její manžel poznal, že byla mrdaná nebo sama mrdala někoho jiného právě tak, jako to dělal on.

Přemýšlel jsem o tom, co řekne, až zjistí, že je těhotná s jiným mužem, a ani jeden z nich nebude vědět, kdo tím mužem byl.

Když jsem se oblékl, vynesl jsem ji ven a posadil do pohodlného křesla. Pak jsem našel jejího manžela, zas s ptákem v jiné ženě. Odtáhl jsem ho od ní a řekl mu, že na něj jeho manželka čeká a chce už jít domů.

Rychle se oblékl a tu ženu tam nechal ležet na posteli. Jeho místo vzápětí zaujal jiný muž, který do ní zanořil svůj nástroj, protože měla nohy do široka roztažené a bylo zjevné, že přijme každého, kdo s ní v souloži bude chtít pokračovat. Já jsem ji taky znal. A dobře jsem znal i jejího muže. Za pár dní je navštívím a s jeho ženou si to užiju. Ano, znal jsem je dobře a věděl jsem, že nebudou chtít, aby se rozneslo, že ona si na té párty užívala s každým chlapem, který projevil zájem. A nebudou chtít, aby každý věděl, že zatímco ona všechny ty muže obšťastňovala, on tam seděl a na všechno a všechny se celou dobu díval.

Ale to je jiný příběh. Já jsem muži, s jehož manželkou jsem strávil hodiny provozováním sexu a opakovaným stříkáním semene do její dělohy, pomáhal dopravit ji do auta. Když jsme ji usazovali na přední sedadlo, šaty se jí vyhrnuly dost vysoko na to, aby byla vidět její holá píča, a všiml jsem si, že on to taky zahlédl. Mohl jsem mu číst myšlenky, „kde má kalhotky?“, samozřejmě věděl, že předtím je měla. „A co všechny ty modřiny na stehnech? Co všechny ty další stopy? A jak to, že má tak mokrou kundu?“

Věděl jsem, že si ji podrobně prohlídne, až přijedou domů a on ji bude ukládat do postele. Byl jsem si jistý, že ji úplně svlékne, jen aby viděl její tělo. Jakmile jí sundá šaty, bude nahá a svému manželovi se úplně vystaví.

A on uvidí všechny skvrny a stopy po zubech na jejím těle, a to v místech, ke kterým by se žádný jiný muž vůbec neměl dostat. Taky uvidí sperma jiného muže prosakovat z její roztažené a dobře vymrdané díry. Bude vědět, že si s ní sex užíval někdo jiný, a mohlo jich být i víc, a on ani ona nebudou ani jednoho z nich znát. Přirozeně si budou myslet, že jich nejspíš bylo víc.

A chtělo se mi věřit, že ona si při tom uvědomí, že i on mrdal cizí manželky.

Věděl jsem, že je brzy navštívím a nějakým nejasným náznakem vyvolám podezření, že jsem ji tu noc s ostatními taky měl.

Už jsem věděl, že ji s velkou pravděpodobností budu moct mít znovu, protože jsem čekal, jelikož jsem ji znal, že bude zvědavá na to, jaké to je, když ji mrdá jiný muž. Věděl jsem, že jestli se rozhodne zjistit to, vybere si mě. Po tom všem, když já jsem to s ní už dělal a poměl se s ní, by si ona přece taky mohla chtít užít s jedním z mužů, kteří si předtím užívali s ní. Ostatně, ona dobře ví, že bych nikdy nikomu neřekl, že jsem měl svůj čurák v její těsné kundě a mrdal ji. Samozřejmě se nikdy nedozví, že to dítě, které, jak jsem si byl jistý, bude mít, je moje.

Proč jsem si byl jistý, že budu tím, koho si vybere, aby s ním měla sex? No, protože ví, že její vlastní bratr by to nikomu, ani jejímu manželovi, nikdy neprozradil.

Ano, byla to má vlastní sestra, s kterou jsem mrdal a věděl při tom, že právě má své plodné období. Neměl jsem z toho žádné výčitky. Celé roky jsem to chtěl udělat. Tohle byla první šance, kterou jsem dostal. A opravdu jsem se nestaral o jejího osmiměsíčního manžela a neměl ho rád. Ksakru, vždyť na té párty mrdal jiné ženy, ačkoli se teprve před osmi měsíci oženil, tak bude muset strávit, že jiní muži na té samé párty dělali totéž s jeho ženou.

Byl jsem si jistý, že se dozvím, jak ho štvalo, že jeho žena měla ve své puse a kundě cizí čuráky, aspoň jak si on myslel.

A byl jsem si jistý, že ona mi poví, jaké byly jeho reakce, až ji budu znovu mrdat.

Dobrá, asi tak šest týdnů po té párty jsem se sestřičkou zase mluvil. Nadhodil jsem tu párty. Začervenala se a řekla mi, že si z toho moc nepamatuje.

A já jsem jí řekl, že jsem tam s ní chvíli pobyl a pořádně si to užil. Divně se na mě podívala.

„Co, co tím myslíš?“ zeptala se.

Tak jsem jí vysvětlil, že se mi poštěstilo být jedním těch mužů, co si s ní tu noc užívali, že když jsem ji viděl v tom pokoji nahou, nedokázal jsem prostě odolat. Prozradil jsem jí, že jsem s ní souložil pěknou chvíli, než jsem se do ní udělal.

Podívala se na mě a pak se zeptala, kolik mužů ji takhle využilo. Řekl jsem, že nevím, že jsem nikoho neviděl to dělat, že jsem jen viděl, jak tam leží nahá na posteli, s roztaženýma nohama a mokrým klínem. Myslel jsem, že si to rozdávala s jinými, protože jiné manželky to taky dělaly, a tak jsem se rozhodl, že aspoň jednou si to taky se svou sestrou musím užít, protože po ní už roky toužím.

A to byla chvíle, kdy se mi konečně svěřila, že je těhotná, že otěhotněla v tu noc, a že vůbec nevěděla, že s ní někdo souložil, dokud druhý den ráno nenašla na svém těle všechny ty viditelné známky, tu spoustu jednoznačných cucfleků a stopy zubů a rozbolavělé pohlaví.

Pak se podívala na mě. „Fajn, tak teď znám aspoň jednoho z těch mužů, co mně to dělali a možná je to dítě tvoje,“ řekla.

Potom byla dlouho zticha, a nakonec se mě šeptem zeptala, jestli bych ji mohl znovu mrdat, že by chtěla zažít, jaké to je, dělat to s jiným mužem, když bude při smyslech. Ujistil jsem ji, že ano. Byla totiž zvědavá na to, jaký je sex s někým jiným než s vlastním manželem. Zároveň mně řekla, že on se jí přiznal, že píchal cizí manželky, takže jí teď nepřijde tak špatné žádat mě, abych jí to taky udělal, protože chce poznat, jaké to je.

No, a tak jsem strávil odpoledne tím, že jsem si užíval se svou vlastní sestřičkou. Se svou malou sestrou s mým dítětem v děloze. Poznala, jaké to je, když se s ní miluje jiný muž. Jaké to je kouřit ptáka jiného muže a jeho nechat lízat a sát svou škvírku. Poznala, jaké to je, nechat čurák jiného muže vniknout hluboko dovnitř do své kundy, nechat ho tam svobodně klouzat dovnitř a ven a nechat horké sperma jiného muže zaplavovat svou pochvu a dělohu.

Potom, když jsem se do ní nakonec udělal, leželi jsme tam spolu, já pořád v ní uvnitř, ona se na mě zadívala a zeptala se: „Většina těch stop po zubech na mých prsou a stehnech byla od tebe, viď? Znám tě. Vím, že by ses na něj neohlížel a taky vím, že jsi nemohl odolat tomu pokušení zařídit to tak, aby se on dozvěděl, že mě jiní mrdali stejně jako on jiné.“

„Víš, on se mi přiznal, že to dělal, řekl mi, že právě kvůli tomu neměl čas a neviděl, že si mě berou jiní muži.“

„Teď neví, co má říct nebo udělat s tím, že jsem těhotná a on není otec. Ale ví, že kdyby nezahýbal s jinými ženskými, ani mě by tam žádný jiný muž nebo muži neměli.“

„A teď mi řekni pravdu,“ řekla a podívala se mi zpříma do očí.

„Ty jsi byl jediný, který mě tu noc měl. Já prostě cítím, že jsi to byl ty. Řekl jsi, že jsem ležela nahá v jedné ložnici, nohy jsem měla roztažené a pindu mokrou, takže jsi myslel, že už si to se mnou jiní rozdávali. Dobře, jestli jsi to se mnou dělal a nechal mě tam pak dál ležet nahou, aby si mě mohli užít i ostatní, jak to, žes ho pak přivedl, aby mě vzal domů, a já byla oblečená, ale neměla jsem podprsenku ani kalhotky. Myslím si, milý bratříčku, že ty jediný jsi mě ten večer doopravdy šukal. Myslím si, že mé dítě je tvoje, že můj vlastní bratr je otcem mého miminka.“

Díval jsem se na ni a neodpovídal. Nakonec jsem řekl: „Může to tak být, ale jistě to nevíš, viď?“

Upírala na mě své oči a pak se pousmála. „Jdi do hajzlu, nevím, ale chci to vědět jistě, že budu mít dítě od vlastního bratra. Vlastně já už to jistě vím, ale chci, abys mi to ty řekl.“

Nedalo se nic dělat. Nakonec jsem jí to pověděl. Jak když jsem ji našel opilou, musel jsem jí dodávat další drinky, a když už o sobě vůbec nevěděla, jak jsem ji zatáhl do jedné z ložnic, svlékl ji a strávil tam s ní skoro tři hodiny ve vášnivém milování, jak mě těšilo být v její těsné kundě a pumpovat své semeno do její, jak jsem věděl, právě plodné dělohy.

Nemohla tomu uvěřit, že jsem to s ní dělal a záměrně ji oplodnil, když přece je má vlastní sestra.

Ale nenaštvala se na mě, jenom si zkusila mého ptáka v sobě uvnitř vtáhnout o kousek hlouběji. Řekla mi, že je ráda, že jsem to byl já, kdo do ní to dítě zasadil. Pak mi řekla, že mu nepoví, že jsem ji mrdal já jediný. Nechá ho, aby si myslel, že to bylo víc mužů, co v ní byli a stříkali to do ní, a že některý z nich bude otcem. Myslí si, že je správné, když on bude mít za to, že ji měl neznámý počet mužů. Zvlášť když se jí přiznal, že sám ten večer vystřídal čtyři cizí manželky. Nechá ho, ať si to myslí.

Řekla mi, že je to docela dobré, když teď ví, že já jsem byl jediný, kdo ji měl, a že to dítě je moje. Taky mi řekla, že si mě chce udržet, abych se s ní někdy zase miloval.

Ujistil jsem ji, že budu.

Její manžel se jí pořád vyptává, jestli si nevzpomíná na nějaké muže, kteří s ní ten večer byli. Pořád se ptá, jestli to cítila a jaké to bylo, když se do ní udělali. Dokonce vyzvídá, jestli některé kouřila nebo ne.

Ona mu odpovídá, že neví, ale pak vždycky dodá, že pravděpodobně ano, protože ví, že většina jiných žen, které se těch orgií zúčastnily, spoustu těch mužů taky kouřila. Nechává ho myslet si, že ona to dělala stejně.

Teď už jenom čekáme, až se jí to dítě narodí. Já myslím na to, jak se její manžel zachová, až mu porodní sestra podá miminko jako by byl jeho otcem. Nemůžu se dočkat pohledu na jeho obličej, až k tomu dojde, bude vědět, že jeho není, a současně bude vědět, že všichni kolem věří, že je jeho.

Mně ale stačí to vědomí, že sestřino dítě je ve skutečnosti moje a její manžel o tom neví. Dává mi to dobrý pocit, vědět o tom, že si o ní myslí, že byla mrdaná mnoha muži a dokonce oplodněná, zatímco on se sexuálně bavil s jinými ženami.

A taky se těším na to, že se teď se svou malou sestřičkou budu moct potěšit skoro kdykoli, když budu chtít.

Ano, byl to dobrý nápad, který jsem dostal, nechat jí na prsou cucfleky a všude v rozkroku a na stehnech kousance a stydké pysky naběhlé a bolavé. A obléct jí potom šaty bez podprsenky a kalhotek a vědět, že on ji doma svleče, až ji bude ukládat do postele, a uvidí její zmučené kozy a jaksepatří použitou kundu. Ano, pořád věřím, že to byl dobrý nápad zařídit to tak, „aby to její manžel věděl,“ že ji mrdal někdo jiný, a nechat ho myslet si, že jich bylo víc.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Dovolená na vodě

  7. 1. 2015Bobr

Bylo to za dob mládí a malin nezralých... S mojí milou jsme se rozhodli, že strávíme dovolenou na vodě. Nebylo nic jednoduššího. Zavolal jsem strýci, který měl chatu na Kamýckém jezeru. Domluvili jsme se a tak nám už nic nebránilo v realizaci nápadu. Sedli jsme na autobus a řítili se (no, řítili – tenkrát ještě RTO) ke konečné zastávce. Odtud to bylo pouhý kilometr k jeho chatě. Ani jsme se nezdržovali...  celá povídka...
Kategorie: První sex, Mix, Šukačky, Teen

Paní šéfová 2

  10. 4. 2016Bobr

Ležel jsem na Alenině kundičce a vdechoval tu opojnou vůni. Ale cosi mě pořád rušilo. Přitisknul jsem k sobě její stehno, které jsem držel v náruči a snažil se odehnat rušivý sen. Ale to pleskání, funění a kvílení bylo stále silnější. Chvíli mi trvalo, než jsem se probral a uvědomil si, kde jsem. Ty zvuky se ozývaly nad mou hlavou a tak jsem otevřel jedno oko. Viděl jsem, jak Kamil klečí za paní šéfovou...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Zralé ženy, Šukačky

Krádež

  1. 3. 2020Stalinka

„Tiše!” zašeptal jsem na Oldu, svého kumpána, který se krčil ve tmě vedle mne. Přes hlavu i obličej měl, stejně jako já, přetáhnutou kuklu a snažil se otevřít zámek od jednoho domu. Dostali jsme na něj typ, že jeho majitel v něm ukrývá pár věcí, které zajímaly našeho dalšího známého. No, a ten nám za ty věci nabízel celkem zajímavou odměnu. Majitel byl doma, což nám vůbec nevadilo. Naopak. Kdo jiný...  celá povídka...
Kategorie: Incest, První sex, Teen, Znásilnění

První milování

  15. 7. 2018CernaPerla

Po jedenácti hodinách v autě jsme konečně dorazili do malého útulného hotýlku na periferii Milána. Byl listopad, venku pršelo a byla tma, než jsme přenesli kufry do recepce byli jsme já i můj nový přítel promočení na kost. Byla mi zima a bolely mě všechny svaly, toužila jsem po horké koupeli. Koupelna mě příjemně překvapila mramorem a velkou vanou. V horké koupeli se mi rozproudila krev a začala...  celá povídka...
Kategorie: Prstění, První sex, Mix