Erotické povídky

Golf s mojí neteří

Sledoval jsem Lily, jak jde ke mně, a uvědomil jsem si, že je něco jinak. Je to moje neteř – dcera mé sestry – a já ji znám celý život, takže ji znám jako vlastní dceru. V jistém smyslu jsem pro ni postavou otce, když přihlédnu k tomu, že její vlastní otec se rozhodl vyskočit z letadla, které bylo v dokonalém stavu, ale měl na sobě padák, který nebyl tak dokonalý a neotevřel se. To se stalo, když bylo Lily osm let.

To je sice finančně zajistilo na zbytek života, ale holka potřebuje tátu a já jsem jí byl nejblíž.

Takže... co se změnilo? To jsem pořád nevěděl.

Pozoroval jsem, jak se její šestnáctileté boky lehce pohupují, když přichází od brány. Celé to začalo, když mi řekla, že existuje kluk, o kterého se zajímá. Nevěnuje jí takovou pozornost, jakou by si přála, a protože hraje golf, chtěla by, abych ji ho taky naučil hrát, aby mu mohla naznačit, že mají něco společného. Pak by se mohli domluvit a hrát spolu a věci by se vyvíjely... a tak dále, a tak dále. Jako správný otec jsem souhlasil.

Byla oblečená tak, jak jsem jí řekl, v krátké tenisové sukni, která jí nepřekážela na nohou, a v tílku, které nemělo nic, co by ji omezovalo v ramenou. Světlé vlasy k ramenům si svázala do culíku, aby jí je vítr nemohl foukat do obličeje a rozptylovat ji. Celé oblečení bylo bílé a na slunci ji zvýrazňovalo před vším okolo.

Samozřejmě, že by vynikla i tak. Měla tu nepopsatelnou přirozenou krásu, která se nespoléhá na kosmetiku a ani ji nepotřebuje. Sukně jí při chůzi vlála a paže se jí sebejistě pohupovaly. Když mě uviděla, usmála se, vycenila zářivě bílé zuby a zrychlila natolik, že se jí pod tílkem pohupovala prsa.

Něco bylo jinak. Nedokázal jsem přijít na to, co to bylo.

Věděl jsem, co bude následovat. Když jí bylo třináct, osvojila si zvyk přijít ke mně a zakřičet: „Vletím na tebe!" Vůbec netušila, jak je taky možné si to vyložit. Ale pro ni to tehdy znamenalo, že se ke mně rozběhne, vyskočí do vzduchu, obtočí kolem mě ruce a nohy, a já ji chytím. Pak mi vždycky dala velkou pusu na tvář a zapištěla: „Strejda Ben!".

Ta skákací část se vytratila někdy mezi čtrnáctým a patnáctým rokem, někdo jí mezitím nejspíš vysvětlil, že prohlašovat, že se chystá vletět na strýčka, je poněkud nevhodné kvůli jinému významu, o kterém ani nevěděla. Ať už to ale bylo z jakéhokoli důvodu, chtěla si tu část našeho uvítacího rituálu stejně udržet. V současnosti prostě vždycky počkala, až mě obejme, a pak mi to pošeptala do ucha, aby to ostatní neslyšeli. A prostě jsem dostal pěkné těsné objetí. A samozřejmě tu pusu na tvář.

Byla ještě dvacet metrů ode mě, když vypískla: „Strejda Ben!“ a začala rozevírat náruč. Nepřestávala se přibližovat a udeřila do mě tak silně, až jsem zavrávoral o krok zpátky, když mi ta nádherná poskakující ňadra narazila do hrudi. Ucítil jsem její vlhký polibek na tváři a čekal, kdy mi řekne, že na mě vletí. Docela jsem si oblíbil to poslouchat.

Místo toho mě hrubě odstrčila.

„Strejdo! Ty máš strniště! Neholil ses.“ Dva prsty se zvedly a třely se o rubínové rty, jako by byly opravdu bolavé nebo co.

„Je sobota ráno, mám volno a stejně musím vstát a přijít sem, abych pomohl ufňukané malé holce, která si vybrala přítele a nemůže přijít na to, jak ho přimět, aby si jí všimnul,“ zabručel jsem. „A teď mi říkáš, že se mám ještě oholit?“

Zkřížila ruce pod těmi prsy a stála s jedním bokem výš, její váhu podpírala druhá noha. „Nejsem malá holka,“ řekla kysele. „A on je senzační a podle toho, co jsem slyšela, je dobrý golfista, a je normální, že se chci naučit golf, aby si mě všiml, a ty jsi golfový profesionál a můj strejda a máš mě rád, takže mi s tím musíš pomoct, protože to je jediná možnost.“ Nakonec se musela odmlčet, aby se nadechla.

„Já vím, já vím,“ řekl jsem, „ale nebylo by mnohem jednodušší, kdybys k němu prostě přišla a pošeptala mu do ucha, že ti z něj vlhnou kalhotky?“

Odkud se to vzalo? Tohle prostě strýček své milované neteři neříká.

V jejím pohledu se shromáždily mraky a v zářivě zelených očích se objevily slzy. „To je právě ten problém, strejdo,“ zakňourala. „Mně z něj vlhnou kalhotky! Ale nemůžu ho přimět, aby si mě všimnul jako ženy!“

No pane! Vstoupili jsme snad do nové fáze našeho vztahu, nebo co? Vždycky jsme si dokázali o věcech povídat, ale tohle bylo mnohem intimnější než kdy předtím.

Teď plakala velké krokodýlí slzy.

Znovu jsem ji k sobě přitáhl. „Promiň, zlato,“ řekl jsem, když mi zabořila tvář do ramene. „Jsem blbec. Co na to říct. Ano, miluju tě a ano, naučím tě hrát golf, abys to měla s tím klukem společné. No tak, přestaň už brečet.“

Hladil jsem ji po zádech a mimoděk jsem si všiml, že si zapomněla vzít podprsenku. Měla hladká záda a mně se líbilo je třít. Tenhle kluk by měl stát za to… že kvůli němu moje neteř pláče. Měl bych ho najít a...

Vtom do mě uhodil příslovečný blesk.

Věděl jsem, co je jinak.

Když mi moje roztomilá neteř čichala k hrudi, uvědomil jsem si, že se na ni dívám jako na potenciální sexuální partnerku, a ne jako na svou neteř. Byla v rozpuku puberty, úchvatná, dobře rostlá a zralá na děti, a část mého já chtěla být prvním mužem, který jí jedno dá.

Cítil jsem se špatně.

No, ne doslova špatně, ale věděl jsem, že bych se tak cítit neměl. Měl bych se soustředit na to, abych byl dobrým strýčkem.

„Podívej, zlato, já to chápu. A řekl jsem ti, že tě naučím hrát golf, a ty jsi tady, tak co kdybychom osušili ty tvoje krásné oči a začali?“

Zhluboka se nadechla, naposledy na mě přitiskla ta krásná měkká prsa a s úsměvem ustoupila. Otřela si oči. „Ano! Děkuju. Už se nemůžu dočkat.“

Přinesl jsem jí z klubovny vak, ve kterém byly celkem tři hole: driver, sedmička železo a pitching wedge. Začal jsem jí vysvětlovat, že existuje jeden správný a spousta špatných způsobů, jak odpálit míček, ale že pokud se to chce naučit správně, měla by se soustředit na to, aby při každém úderu do míčku použila přesně stejný švih, bez ohledu na to, jakou hůl drží. „To je to tajemství, Lily – důslednost. Jakmile budeš konzistentní, můžeš začít švih upravovat tak, aby byl každý úder lepší.“

Vytáhla driver a já jí podal míček a týčko. „Zkus to,“ řekl jsem.

Bývala dost často kolem mě a viděla mě odpálit hodně míčků, takže na to, co má dělat s týčkem byla připravená.

Já jsem však nebyl připravený, když se se snoženýma nohama předklonila a zatlačila týčko do země. Tenisová sukně se jí vyhrnula nahoru a mně se naskytl péro zdvihající pohled na dobře naplněné, dětsky modré kalhotky, které obepínaly ty nejhezčí a nejpevnější půlky, jaké jsem za hodně dlouhou dobu viděl. Jak balancovala, jedna z jejích nohou se odlepila od země, a ona se rozkročila.

Velbloudí kopýtko.

Chtěl jsem se chytit za hrudník a padnout na zem. Přední část mých kalhot se nadzvedla a já se rychle rozhlédl, abych zjistil, kdo další sleduje tuhle úžasnou podívanou. Díkybohu nikdo.

Lily se zcela nevšímavě postavila a připravila se k odpalu. Zaujala postoj, který nebyl na začátečnici špatný, ale já myslel jen na to, že kdybych byl míček, mohl bych se podívat nahoru a mít dokonalý výhled na tu sladkou dorosteneckou číču v přilnavých modrých kalhotkách.

Jelikož jsem si představoval její kalhotky, úplně jsem přehlédl její švih. Míček odpálila patou a vystřelil šikmo doleva. Zlostně dupla nohou a otočila se. „Vidíš? Nikdy nebude chtít mě sem vzít, když udělám tohle.“

Zvedl jsem ruku. „Neboj se, sladká princezno. Od toho jsem tady já.“ Hodil jsem jí míček a řekl: „Znovu ho postav a já ti tentokrát pomůžu.“

Chtěl jsem ty kalhotky vidět znovu. Předklonila se, stejně jako předtím, a já využil příležitosti a upravil si ptáka tak, aby byl rovně nahoru a sklopený, na mém břichu. Nevěnoval jsem tomu moc pozornosti, jen jsem věděl, že jestli jí chci pomoct, musím to tak mít.

„Lily, zlato, víš, že tě miluju, ale zítra si musíš vzít něco jiného místo těchhle kalhotek. Líbí se mi, ale rozptylujou mě, když se předkloníš.“

Nastalo strašné ticho, protože jsem si uvědomil, že jsem to právě řekl nahlas, a ne v duchu, jak jsem si to představoval.

Pomalu se narovnala, otočila se a uhladila si sukni přes boky.

Věděl jsem, že mám otevřenou pusu a že musím být v obličeji rudý jako řepa. Snažil jsem se vymyslet něco, co bych řekl, ale... no, co byste v takové situaci řekli vy?

Čekal jsem, že bude naštvaná, ale místo toho se tvářila jako: „Dobře, chlapečku, hezky jsme si pohráli, ale teď musíme posbírat hračky a uklidit je.“

„Budu na to pamatovat,“ řekla a její hlas zněl vyrovnaně. „Říkala jsem si, proč po mně chceš tak krátkou sukni.“ V koutcích úst se jí objevil náznak úsměvu.

„Ne!“ vyhrkl jsem. „Kvůli tomu to nebylo. Důležité je, abys mohla otáčet boky a kroutit stehny...“ Odmlčel jsem se, když se rozesmála.

Nechala oči klouzat stále níž, jako by si mě prohlížela. Pak je zvedla a řekla: „Můj švih??“

„Uch... jo,“ víc jsem nezvládl. Šel jsem k ní a ona se otočila, aby se znovu věnovala míči.

Udělal jsem přesně to samé, co dělám se všemi ostatními. Nejdřív jsem ji obešel v kruhu a říkal jí, aby víc pokrčila kolena nebo narovnala loket nebo posunula jednu nohu dopředu nebo dozadu. Pak jsem si stoupl za ni, objal ji pažemi a chytil ji za ruce.

To samozřejmě posadilo mého ocelově tvrdého ptáka přímo do pukliny v jejím zadku. Snažil jsem se s ní mluvit o držení hole a nastavovat její prsty svými vlastními, po hmatu. Podíval jsem se jí přes rameno a viděl, že pata hole je pět centimetrů mimo míček. Upozornil jsem ji na to.

„Musíš trochu couvnout, zlato,“ řekl jsem. Udělala to tak, že se zadkem přitiskla na mého ptáka. Uhýbal jsem nohama a táhl ji dozadu, čímž jsem samozřejmě jen znovu přitlačil její zadek na svého ptáka.

Kývala s ním ze strany na stranu.

Myslím její zadek.

Když o tom tak přemýšlím, nejspíš kývala i mým pérem ze strany na stranu.

Už bylo moc pozdě s tím něco dělat a ona policii nevolala, tak jsem jí řekl, ať se pomalu zhoupne, a svýma rukama jsem jí pomohl to udělat.

Moje levá ruka samozřejmě nemohla zůstat na její levé ruce. Místo toho jsem jí podpíral zápěstí, pak předloktí a pak loket, jak se zvedaly. Udělala to, co dělá spousta nezkušených golfistů, a začala se narovnávat.

Moje levá ruka jí sklouzla z lokte a přistála přímo na jejím pravém prsu.

Byl to její jemný, mladistvý prs bez podprsenky.

Věděl jsem, že tam moje ruka nemá být, a tak jsem ji posunul.

Na její levý prs, rovněž bez podprsenky, jemný a mladistvý.

Začalo se to měnit v něco, co byste čekali ve špatně napsaném pornografickém videu.

„Hm... promiň,“ zamumlal jsem. Pak jsem jí tu ruku položil na levý bok a řekl jí, ať švihne holí, aniž by pohnula nohama. Hůl se spustila, ozvalo se to sladké cinknutí dobře trefeného míčku a míček se vydal na osmdesátimetrovou cestu, která byla rovná, přímá a prostě pěkná. Bylo to sice jen osmdesát metrů dřevem, ale na druhou stranu to byl její první opravdový drive. Byl jsem s ním docela spokojený.

Byla nadšená.

Otočila se, vyskočila a objala mě a pištěla o tom, jak to dokázala, že to byla ohromná zábava a kdovíco všechno.

Chtěla to zopakovat, tak jsem jí hodil další míček. Podívala se na mě přes rameno a řekla: „Nedívej se, ty sprostej dědku.“ Pak se předklonila a znovu mi ukázala kalhotky.

Tuhle ránu zkazila, dolétla nějakých deset metrů. Ta další a další tři taky. Bavilo mě sledovat ty kalhotky pokaždé, když se sklonila, aby odpálila další míček.

Ale ona už začínala být naštvaná, a nakonec se otočila a řekla: „Proč mi to pořád dělá tohle?“

„Pokaždé, když se rozmáchneš, začneš vpravo a pak se napřímíš. Když švihneš zpátky, narovnáš kolena. Když to uděláš, hůl zasáhne míček příliš vysoko.“

„Tak jak to mám udělat, abych to neudělala?“ zeptala se.

„Měj pokrčená kolena. Nezvedej se,“ poradil jsem jí.

Zkusila to znovu, ale opět se postavila. Byl to vlastně instinkt, snaha dodat švihu větší razanci.

Dostal jsem nápad.

Teď už vím, co si budete myslet o tomhle mém nápadu. Ale opravdu to bylo proto, abych jí pomohl se švihem.

No... začalo to tím, že jsem chtěl pomoct se švihem.

Dobře, jsem starý sprosťák a chtěl jsem znovu cítit tu drahocennou prdelku na svém péru. Ale vedlejším efektem bylo, že jsem jí při tom mohl držet boky dole, takže se nemohla postavit.

Vysvětlil jsem jí, že ji budu držet za boky, aby je nemohla zvedat. Přitiskl jsem se k ní zezadu, dostal ji do správné polohy, položil jí ruce na boky a zasunul jí ptáka těsně do škvíry v zadku.

Přitlačila se na něj.

A zavrtěla se.

„Dobře, teď pěkně a pomalu napřáhni dozadu a pak sleduj míč,“ řekl jsem.

Chci, abyste všichni, kdo mi nadáváte do sprostých dědků, věděli, že tentokrát odpálila míček nejméně na devadesát metrů!

Než jsme to ukončili, odpálila dalších třicet míčků. Kromě posledních pěti se mi při tom zadkem tiskla do rozkroku. Byl jsem na dně, ale jejích posledních pět míčků bylo naprosto dobrých, i když jeden se trochu zařízl. Potřebovala rukavici, aby to napravila.

Já jsem se potřeboval odreagovat.

Donutila mě slíbit, že se s ní druhý den sejdu. Bylo ještě léto a ona měla před sebou další měsíc, než začne škola a bude moct přijít k tomu vytouženému a říct: „Slyšela jsem, že hraješ golf! Můj strejda je profesionál a já s ním občas hraju. Možná bysme si někdy mohli dát jedno kolo.“

Nedělám si legraci, přesně tohle chtěla tomu klukovi říct. Dokonce si to nacvičovala nahlas. Kdo rozumí dospívajícím dívkám?

Druhý den jsem tam dorazil dřív než ona a sám jsem si zkusil pár ran. Snažil jsem se vrátit do profesionálního režimu. Když jsem se den předtím dostal domů, šel jsem do sprchy a honil se s myšlenkou na ty kalhotky, které mi tolikrát ukázala. Taky jsem si pořádně vyfouknul špunt, všude po stěnách sprchy. Dneska jsem měl v úmyslu být ve všem všudy dokonalý profesionál.

Viděl jsem Lily přijíždět na kole. Uzamkla ho do stojanu a vydala se ke mně. Zase ta chůze. Dnes byla oblečená stejně a tentokrát jsem si všiml sotva znatelných výčnělků v tílku, kde byly její odpočaté bradavky. Ucítil jsem vzrušení v kalhotách a zaklel jsem si pro sebe. Usoudil jsem, že železo, se kterým jsem cvičil, je třeba vyčistit, a začal jsem to dělat. Z toho důvodu jsem jí nevěnoval pozornost.

Jediné varování, které jsem dostal, bylo: „Strejda Ben!“

Najednou jsem byl přitisknutý ke kroutící se dospívající dívce, jejíž ruce mě objímaly a jejíž teplé vlhké rty byly na mé tváři. Dneska jsem se nezapomněl oholit. Ty rty mi sklouzly k uchu a její horký dech řekl: „Vletím na tvoje staré zchátralé kosti.“

Hups! Okamžité ztvrdnutí.

Tolik k profesionálnímu přístupu.

„Co mě dneska naučíš?“ řekla sladce, když ustoupila od stanu v mých kalhotách, který ji tlačil.

S co největší důstojností jsem problém rychle upravil a řekl: „Budeme pracovat na používání železa. Ale chci, abys nejdřív zkusila pár drajvů. Uvidíme, jestli si vzpomeneš, jak se to dělá správně.

„Já vím,“ řekla a tvářila se nevrle. „Pokrčená kolena, hlava dolů, nevstávat, pěkně rovně švihnout dozadu bla, bla, bla.“ Natáhla ruku pro míček. Vyšla na odpaliště, koukla na mě přes rameno a řekla: „Dala jsem na tvou radu.“

Pak se s míčkem sklonila k týčku.

Dala na mou radu. Ta rada kterou, pokud si vzpomínáte, jsem nechtěl vyslovit nahlas, zněla: „Musíš si vzít něco jiného než tyhle kalhotky.“ Měla na sobě něco jiného než ty kalhotky.

Měla na sobě bílá tanga.

Předklonila se, protože věděla, že se budu dívat, a ukázala mi ten nejsladší záběr holého zadku s bílou šňůrkou, která se ztrácela v prasklině toho sladkého nahého zadku.

Skutečně jsem se zapotácel.

Zatímco jsem se snažil přimět plíce, aby se nadechly, odpálila míček na sto metrů, rovně jako šíp, přímo doprostřed fairwaye. Znovu se ohlédla přes rameno a spokojeně se na mě usmála. „Myslím, že učíš docela dobře, strejdo.“

Sklopila oči k mému rozkroku, na kterém už nejspíš byla mokrá skvrna, a já jí potvrdil, že je připravená na údery železem. Šli jsme dál po fairwayi, kde odpálila ten krásný drajv, a já jsem jí na zem hodil kyblík míčků. rychle pochopila koncept a začala sedmičkou železem odpalovat míčky.

Chlap by teď napřáhl hlavu hole a přitáhl si míček k sobě, pak by se nad něj postavil a odpálil ho.

Lily ne. Ach ne.

Lily se předklonila, odhalila mi ten šťavnatý, hlaďounký, k zulíbání předurčený zadeček, rukou zvedla míček, o kousek ho posunula a pak do něj udeřila.

Pokaždé.

Zatočila se mi hlava a musel jsem si sednout na trávu. Máte vůbec ponětí, jak je to trapné? Dospělý chlap, který sedí na zemi, zírá na svou krásnou sexy neteř a nejspíš trochu slintá. Bylo to smutné.

Přišla ke mně a postavila se přede mě. „Strejdo? Jsi v pořádku? Není ti moc horko?“ Začala mi ovívat obličej.

Přední částí své tenisové sukně.

Ta tanga byla nádherná.

Z filozofického hlediska jsem opravdu ocenil, jak jsou tím tenkým proužkem bílé látky těsně přiklopené na pysky její píči.

Esteticky jsem schvaloval, že si zjevně oholila chloupky, takže jí po stranách z pod té látky nic nevyčuhovalo.

V technologické rovině jsem žasl nad tím, jak někdo dokázal vyvinout látku, která vypadala bíle, ale ve skutečnosti byla poloprůhledná – vypadala jakoby mokře – a umožňovala, aby její stydké pysky skrz ni byly vidět.

Z lékařské perspektivy jsem si uvědomil skutečnou hodnotu všeho toho vzduchu vanoucího na můj zpocený obličej.

Ta část mého já, která byla ovlivněná reklamním průmyslem, tleskala tomu, že ať už používá jakýkoli dámský hygienický přípravek, voní báječně.

A na jakési přízemní úrovni jsem měl téměř neodolatelnou touhu zabořit jí do břicha svého stříkajícího ptáka a udělat v ní dítě. Skutečně jsem otevřel ústa a připravoval se na to, že z ní ta tanga strhnu zuby.

Pak ustoupila a dřepla si, obličej měla metr nebo dva od mého. „Už je ti líp, strejdo?“ zeptala se a v očích jí byla patrná starost o můj stav.

„Uff,“ podařilo se mi říct.

„Dobře,“ řekla s úsměvem. „Myslím, že už jsi byl na slunci dost dlouho, strejdo,“ řekla. Pak mi pomohla vstát. Nemohl jsem si nevšimnout, jak jsme šli, že jí bradavky v tílku vytlačují ostré hroty. Dlouhé ostré hroty. Chtělo se mi brečet, když mě držela za loket a já se šoural zpátky k bedně s týčky.

Když jsme tam dorazili, už jsem dýchal víceméně normálně a dokázal jsem si vzít tašku a vrátit se do klubovny bez její pomoci. Na odchodu mě objala. „Děkuju ti, strejdo,“ řekla mi do ucha. „Vím, že to pro tebe není snadné, a opravdu si vážím toho, co pro mě děláš.“

Zamumlal jsem něco o tom, že je to v pořádku a že jsem rád pomohl.

Jemně mě odstrčila a řekla: „A omlouvám se, že jsem tě dráždila svými tangy. Vím, že to bylo nemravné. Příště už to neudělám, ano?“

Nechápavě jsem přikývl. Odjela a vesele mi zamávala.

Ani jsem se nedostal domů. Podařilo se mi ho udržet v kalhotách, dokud jsem se nedostal na záchod ve ‚Zlomené holi‘. Víte, přece ten bar v klubovně. Ten den mi to přišlo jako docela příhodný název. Mlátil jsem do své ‚hole lásky‘ tak silně, až jsem se skoro bál, že si ji zlomím.

Potom jsme se dva dny neviděli. Měl jsem další lekce, které jsem musel absolvovat, a to mi dalo šanci získat zpět svou rovnováhu. Byl jsem dost znechucený, že mě šestnáctiletá holka, kterou znám celý život, mohla takhle dostat. Choval jsem se jako čtrnáctiletý kluk, ale ona si toho díkybohu nevšimla.

Pak byla středa ráno a já měl naplánovanou další lekci s Lily. Měl jsem v plánu pracovat na přibližovacích odpalech a na tom, jak se dostávat z prohlubní nebo jiných nepříjemných situací.

Zase jsem ji viděl hned jak přišla a zamířila ke mně. Dnes na sobě neměla bílé oblečení. Místo toho si oblékla zelenou tenisovou sukni a místo tílka si vzala halter top, který se zavazoval mezi prsy. I ten byl víceméně zelený, a když se přiblížila, aby mě mohla obejmout, viděl jsem, že je zelený proto, že je celý potištěný stovkami stylizovaných padesátidolarových bankovek.

Zdálo se mi to případné. Vypadala jako za milion dolarů.

Co by golfové oblečení to však bylo trochu zvláštní.

„Nové oblečení?“ zeptal jsem se.

„Ano, a děkuji, že sis všiml,“ řekla. „Na té bílé je moc vidět špína, tak jsem si řekla, že zkusím tohle.“

Sice jsme tu nezápasili v bahně, ale kdo jsem já, abych radil dospívající dívce ohledně jejího šatníku.

Začali jsme na fairwayi, asi třicet nebo čtyřicet metrů od greenu, a já jsem jí ukázal, jak míček wedgí vysoko odpálit do výšky, aby dopadl přímo na green a zastavil se. Nebudu vás nudit podrobnostmi, ale existuje několik způsobů, jak pitching wedge použít, a já jsem je všechny předvedl.

Asi se opravdu cítila špatně, že mě škádlí. Dneska se nepředkláněla, aby míček posunula. Dělala to hlavou hole stejně jako všichni ostatní.

Pak jsem ji odvedl na okraj lesa, kde většina amatérských golfistů tráví velkou část svého času. „Dobře, teď v téhle situaci chceš jen dostat míček zpátky na fairway. Spousta kluků se pokouší trefit skrz stromy green, ale to je rána na houby, protože když se netrefíš, jsi tam, kde jsi začala, nebo v ještě horší pozici.“

Předvedl jsem to tak, že jsem upustil míček a odpálil ho směrem ke greenu. Příhodně zasáhl nedaleký strom a odletěl doprava, hlouběji do lesa. „Teď to zkus ty,“ řekl jsem.

Tentokrát míček na zem neupustila. Tentokrát se ohnula, aby ho položila na zem rukou. Sukně jí sklouzla nahoru a jedna noha se zvedla ze země, aby držela rovnováhu, stejně jako před několika dny.

Tentokrát jsem ale neviděl kalhotky. Neviděl jsem ani její tanga.

Opřel jsem se o strom.

Dnes pod tenisovou sukní neměla na sobě nic.

V poloze, v jaké byla, mi poskytla dokonalý výhled na dva nejkrásnější růžové stydké pysky, jaké jsem kdy ve svém životě viděl. Byly silné a vypadaly uvolněně, i když byly přitisknuté k sobě. Můj pták je kvitoval svižným pozdravem, jako by říkal: „Dobrý den, dámy! Jsem nesmírně rád, že vás dnes vidím.“

Postavila se, jako by se nic nestalo, pěkně pomalu se rozmáchla a odpálila míček přímo doprostřed fairwaye. Otočila se. „Jaké to bylo? Líbilo se ti to?“

Žádné poskakování. Žádné poskakování a vykřikování, jak to „dokázala". Moje mysl běžela mílovými kroky. Věděla přesně, co dělá. Věděla, že ji sleduju, jak se ohýbá, a co můžu vidět, když to udělá. To nebylo žádné nedopatření. Napadl mě jen jeden způsob, jak si to vyložit.

Chtěla, abych viděl její nahou píču!

Ale to se prostě neslučovalo s tím, že je to moje sladká nevinná neteř.

„Tak co?“ zeptala se se stopou netrpělivosti v hlase.

„Uf... nemáš na sobě žádné kalhotky,“ řekl jsem.

Jsem známý tím, že jsem brilantní, erudovaný a hodí se na mě ještě asi tak pět nebo šest dalších víceslabičných cizích slov, která jsou působivá. Ale jediné, co mě teď napadlo, bylo: „Nemáš na sobě žádné kalhotky.“

„Přesně tak,“ řekla, jako bychom se bavili o tom, jestli má lak na nehtech, nebo ne. „Jak se ti líbila moje rána?“

„Tvoje rána? No, ta byla pěkná,“ řekl jsem otupěle. „Byla prostě perfektní. Na ní rozhodně nebylo nic špatného. Myslím, že taková se mu bude líbit.“ Nemusel jsem se dívat, abych věděl, že předek mých šortek je zase celý napnutý. Její oči klesly a upřely se právě na tuto oblast.

„Možná bych to měla zkusit znovu,“ řekla. Aniž by čekala na můj další hloupý výrok, otočila se a zopakovala svůj výkon. Bylo to stejné. Chudák holka se přetočila skoro pokaždé, když se předklonila. A to ji nutilo zvednout tu nohu, a to způsobilo, že na mě její sladká pubertální kundička mrkla v mdlém slunečním světle lesa.

Ať se propadnu, jestli jí tenhle míček nespadl asi pět metrů od prvního.

Znovu se otočila. „Jaké to bylo?“ Udělala krok směrem ke mně.

„Uf,“ podařilo se mi znovu říct.

„Zase jsi celý rudý v obličeji, strejdo,“ řekla a přišla blíž. „Mám o tebe strach. Možná je ti moc horko. Myslím, že by sis měl raději sednout a odpočinout si.“

Její ruce mi sáhly na ramena a zatlačily, mně se podlomila kolena a sesunul jsem po stromu, o který jsem se opíral. Na zádech mi to zanechalo škrábance, které jsem si v té chvíli nijak neuvědomoval.

„Myslím, že bych tě možná měla zase trochu ofouknout, strejdo,“ řekla a její hlas byl plný obav. Zvedla jednu nohu a nad mýma nohama, které trčely přímo od paty stromu, se rozkročila. Nadzvedla si sukni a napůl s ní mávla.

Její kundička se ocitla přímo před mýma očima.

Co jsem mohl udělat?

Jsem jenom člověk.

Jsem jenom normální průměrný chlap, který když má nahou píču těsně před obličejem, udělá to, co by udělal každý mužský.

Naklonil jsem se dopředu a olízl ji odspodu nahoru.

Můj jazyk rozdělil ty slepené pysky a já ochutnal její sladký nektar, když se prohnula k mému obličeji. Moje ruce našly její lýtka a klouzaly jí po nohách na hýždě, zatímco jsem ji olizoval jako německý ovčák lžíci burákového másla. Nosem jsem se přitiskl k jejímu poštěváčku a drobnými pohyby jsem kroutil hlavou sem a tam ve snaze třít se o její tělo. Slyšel jsem souhlasné zvuky přicházející odněkud shora a svět se zatměl, když mi svou sukni přetáhla přes hlavu.

Její boky sebou trochu škubly, malinko se nahrbily, jak pokrčila kolena a svou kundičku naklonila dopředu a nahoru, do mých úst. Zvedl jsem rty dost vysoko, abych jí mohl nasát klitoris, a oždiboval jsem ho. Slyšel jsem, jak moje sladká, nevinná, panenská neteř ze sebe začala vyrážet: „Och ano... och ano... och ano,“ a její drobné pohupování bylo stále silnější, nakonec mi tloukla hlavou o strom. Když vyrazila a potřísnila mi obličej řekou šťávy šťastné dívky, začal jsem vidět hvězdičky.

Nejdřív jsem si myslel, že ztratila kontrolu nad močovým měchýřem. Bylo toho tolik. Ale ona byla jen squirterka. Byla lahodná, chutná, způsobem, jakým mohou být chutné a svěží jen mladé dívky.

Byl to pravděpodobně nejlepší den, jaký jsem za dlouhou dobu zažil.

Ještě mi zbývalo dost funkčního mozku na to, abych věděl, že teď už bude citlivá, a tak jsem ji jen dlouze a pomalu olizoval širokým a plochým jazykem. Nakonec ustoupila. Viděl jsem, že se rukama drží stromu, na výraz v její tváři nikdy nezapomenu. Byl to výraz člověka, který právě zjistil, že vyhrál v loterii a už nikdy v životě nebude muset pracovat. Nemohla tomu úplně uvěřit, ale chtěla, aby to byla pravda.

Podívala se na můj klín, který se změnil jen v tom, že tam, kde můj čurák nadzvedával kalhoty od těla, byla teď mokrá skvrna. „Pořád vypadáš sexy, strejdo,“ řekla tiše. „Máš mokrý obličej, jako by ses potil nebo co. Ve škole nám říkali, že lidem, kteří jsou přehřátí, máme uvolnit oblečení a donutit je, aby si lehli.“

Ustoupila a klekla si do trávy. Její ruce se dotkly mého opasku, pořád jsem se opíral o strom a nebyl schopen nic říct ani udělat. Rozepnula mi pásek a posunula zip dolů. Ukázala na kousek hluboké husté trávy o pár metrů dál a řekla: „Musíme tě dostat tamhle, aby sis mohl lehnout, strejdo.“

Říkám vám, byl jsem tmel v jejích rukou. Dostala mě tam, a přitom se jí podařilo stáhnout mi kalhoty dolů přes kolena. Zůstal jsem jen v boxerkách.

Nechci vám kazit náladu, ale o svých boxerkách vám říct musím. Měly na sobě srdíčka. Jo, bílé pozadí a na něm malinká srdíčka. Vlastně to byl dárek od ní před pár lety a já jsem si je jen díky hloupému štěstí to ráno oblékl. Když je uviděla, udělala: „Aaach,“ a zamlžily se jí oči.

Právě v tu chvíli můj čurák našel otvor a proklouzl jím. Před očima jsme měli důkaz, že jsem incestní zvrhlík. Byl tak tvrdý, že by se za normálních okolností snažil směřovat k mé bradě, ale látka mých boxerek způsobila, že se tyčil kolmo z hnízda malých červených srdíček. V životě jsem neviděl nic tak hloupého.

Ale jí se to prostě líbilo.

Spustila se, až si klekla na kolena, a jen se na něj dívala.

„Je krásný,“ řekla tiše. „Věděla jsem, že bude.“

Hmm. Je opravdu zajímavé, když zjistíte, že vaše neteř přemýšlela o tom, jak asi vypadá váš čurák, a že dotáhla do konce svůj plán na to, jak to zjistit.

Nervózně se zachichotala. „Vypadá to jako jedna z těch věcí... jako nahoře na greenu... ta na které je praporek.“

„Praporková tyč,“ řekl jsem chraptivě.

„Jo, ten kolík,“ řekla zasněně. „Ten patří do jamky.“

Můj čurák pulzoval a další hustý pramínek mléčně bílého preejakulátu vybublal nahoru, aby vyplnil límec předkožky kolem špičky mého ptáka. Její ruka se dostala ke kořeni mého čuráku a pracovala na látce kolem, dokud se jí nepovedlo sesunout ji dolů a odhalit mé koule. Byly pevné a plné.

„Podívej!“ řekla. „U paty toho kolíku jsou míčky!“ Podívala se mi do očí. „Někdo je dal blízko k jamce.“

„Blízko k jamce?“ zalapal jsem po dechu.

„Ano,“ řekla smutně. „Těsně vedle ní. Ten kolík ale není v dírce, takže míčky nemůžou spadnout dovnitř.“

„Uuff,“ zasténal jsem.

Vstala, objala mě kolem boků a nadzvedla si tenisovou sukni. „Myslím, že potřebujeme dostat ten kolík do dírky, aby míčky mohly dělat to, co mají,“ řekla.

Začala si sedat do dřepu a položila mi jednu ruku na hruď. Druhou mi sáhla na ptáka a pevně ho držela.

Chystala se to udělat! Srdce mi bušilo jako o závod.

„Lily?“ zakňoural jsem. „Zlato, to nemůžeš.“

„Proč myslíš, že jsem chtěla ty lekce, strejdo?“ zeptala se a její zelené oči se upřeně zahleděly do mých.

Pysky její kundy políbily špičku mého mokrého a spermatického ptáka.

„Snažila jsem se tě přimět, aby sis mě všiml, už roky, ale ty jsi to prostě nechtěl udělat.“

Cítil jsem, jak se mi pod jejím slastným, horkým, mokrým tlakem předkožka stahuje dozadu, a vylézá z ní žalud mého čuráku.

Zastavila se.

„Víš, ten muž, o kterém jsem ti říkala, že chci, aby si mě všimnul? Byl jsi to ty, strejdo.“

Pomalu se spustila níž a její kunda spolkla mého ptáka. Byla tak těsná, až to skoro bolelo, jak se mi kůže na penisu napínala. Zavřela ty krásné zelené oči, když se do ní větší částí dostal, a vzdychla, když dosáhl dna. Byl jsem hluboko uvnitř. Celé její tělo se uvolnilo a celou svou vahou dopadlo na tu věc, která teď byla zabořená v jejím břiše.

Znovu otevřela oči a vypadalo to, že se rozpláče. „Miluju tě, strejdo,“ řekla hláskem malé holčičky.

Najednou jsem z důvodů, které vám nedokážu vysvětlit, věděl, že dokud si nenasedla na můj čurák, byla panna.

To mě trochu vystřízlivělo. „Och zlatíčko,“ vzdychl jsem a natáhl se k ní. Padla mi na hruď, já ji objal a ona mi zabořila obličej do krku. „Nevěděla jsem, že to bude tak bolet,“ zašeptala.

„Tak z toho slez, ty hloupá holko,“ řekl jsem.

Odstrčila se a v očích se jí nebezpečně zablýsklo. „Říkala jsem ti, že nejsem malá holka.“ Pohybovala boky v malém kroužku, skoro jako by se snažila udělat si pohodlí. „Mmmm, teď už to není tak zlé,“ řekla.

Bylo už příliš pozdě na to, abych teď byl džentlmen, a tak jsem se natáhl a rozvázal uzel mezi jejími prsy. Když se uvolnil, pokrčila rameny, dala ruce za sebe a nechala ho sklouznout dozadu. To jí vystrčilo prsa ven a z mého ptáka asi unikl do její kundy malý výstřik.

Její prsy byly prostě nádherné. Byly kulaté, ale ne obrovské nebo tak něco. Bradavky měla hnědé a naběhlé, vystrčené, jako by se chtěly nechat cucat. Natáhl jsem se k nim a přikryl je dlaněmi. Byly příjemné. Dostal jsem z ní další „Mmmm,“ když jsem je začal hladit. Její boky udělaly další houpavý kruh a ona řekla: „Cítím to táák daleko v sobě uvnitř.“

Chtěl jsem ty bradavky ochutnat. Stáhl jsem ji dolů a na jednu jsem se přisál. Její reakce byla velkolepá. Zachvěla se, kunda se jí stáhla v křeči a moje boxerky byly najednou mokré. Její boky začaly kroužit, jak si třela poštěváček o zmačkanou látku u paty mého ptáka, a pak se tvrdě udělala, sténala a vydávala zvuky, které nebyly slovy, ale říkaly mi, jak je šťastná.

I já jsem byl docela šťastný. Vlastně jsem byl až moc šťastný. Byl jsem těsně před naplněním kundičky své neteře první dávkou bohatého mužného spermatu, a neměl jsem tušení, jestli bere pilulky nebo ne.

To nebylo dobré.

Moje sestra by mě zabila, kdyby věděla, co se stalo, a já jsem se jí rozhodně nechtěl podívat do tváře a říct jí, že jsem z ní udělal babičku.

„Je čas slézt, zlato,“ vypravil jsem ze sebe.

„Nechci... to... udělat,“ zavrčela na mě.

„Zlato, každou chvíli vystříknu,“ zasténal jsem.

„Ooch anooo,“ zaskučela.

„Ne, Lily!“ Teď jsem byl zuřivý, protože už jsem to nemohl déle vydržet. Její kunda dělala s mým čurákem úžasné věci.

Naklonila se, její obličej byl jen pár centimetrů od mého a s velkýma zelenýma očima upřenýma do mých řekla: „Vystříkej se do mě, strejdo... stříkej a naplň mě.“

Nešlo to jinak, už jsem to dělal. Napěchoval jsem její dělohu, jako kdybych nafukoval balónek.

Cítila to, protože vydala pěkně dlouhé: „Mmmmmmm!“

Byli jste někdy šíleně šťastní, ale kvůli tomu nešťastní? To jsem byl já. Bylo to nejerotičtější sexuální spojení, jakého jsem se kdy zúčastnil, ale věděl jsem, že z toho mohou vyplynout velmi špatné věci. Lily si za sebe zase spokojeně broukala a otírala svou spermatem nasáklou píču sem tam jakýmsi líným způsobem o moje slabiny.

„Och, do prdele,“ zasténal jsem.

„Právě jsme to udělali!“ zacvrlikala. „A bylo to ještě lepší, než jsem si myslela. Nemůžu se dočkat, až si to zopakujeme.“

„Tohle už nemůžeme opakovat, Lily.“ Konečně jsem zareagoval dospěle. Trochu pozdě, uznávám, ale lepší pozdě než nikdy.

„Uvidíme,“ řekla. Vstala a dvěma prsty si sevřela svou čerstvě ošukanou pičinku. Volnou rukou rozepnula kapsu, kterou jsem na její sukni ani neviděl, a k mému úžasu vytáhla tampon. Pak, jako by to byla ta nejnormálnější věc na světě, si dřepla, zavedla tampon a zase vstala. Stála tam ve své malé zelené sukýnce, nad pasem nahá, a byla prostě srdcervoucně krásná.

Cítil jsem, jak se můj čurák pokouší ztuhnout a pak to s tesklivým chvěním vzdává. Koule mě brněly a snažily se vyrobit další sperma.

Vzala svůj top a zázračně si ho oblékla a zavázala během několika vteřin. Kdyby v tom momentu někdo vešel do lesa, uviděl by panensky vypadající dospívající dívku, jak stojí nad špinavým starcem, který má kalhoty stažené ke kotníkům a jehož scvrklý pták leží v rozmočené změti boxerek se srdíčkem. Hádejte, koho by odvedli do vězení.

V Lily se ozval mateřský instinkt, což by nemělo být žádným překvapením, protože můj pták a koule právě udělali vše, co bylo v jejich silách, aby se stala matkou. Pomohla mi vstát a dostala mě z mokrých boxerek, které srolovala a strčila do kapsy svého golfového vaku. Natáhl jsem si kalhoty a dostal se do víceméně normálního vzhledu.

Vzala mě za ruku a odvedla na fairway, kde začala klidně odpalovat míčky na green.

U brány potom řekla: „Máma chtěla, abych ti vyřídila, že máš přijít v sobotu na večeři. Málem jsem ti to zapomněla říct. Asi jsem měla jiné starosti,“ usmála se.

Jediné, na co jsem myslel já, bylo, že si ten tampon strčila do kundy a udržela v ní moje sperma. Možná ten tampon všechno vsál, takže je méně pravděpodobné, že bude dělat neplechu. To jsem nevěděl.

Byl jsem ale nejistý a moc se mi to nelíbilo. „Co se to tam stalo, Lily?“ zeptal jsem se konečně.

„Konečně jsem získala pozornost muže, kterého jsem chtěla mít jako svého prvního,“ řekla prostě.

„Dobře, tomu rozumím... i když popravdě tomu nerozumím,“ řekl jsem nechápavě. Zasmála se. Potřeboval jsem informace, tak jsem pokračoval. „Ale co ten kluk ve škole?“ zeptal jsem se.

„Nevěřím, že jsem někdy řekla, že to je nějaký kluk ze školy,“ řekla.

„A k čemu byly ty lekce golfu?“ zeptal jsem se.

„Lekce golfu pořád jsou pro mě k tomu, abych s tebou mohla trávit čas v situacích, kdy na tebe můžu vletět, přesně jak ti už léta říkám, že to udělám,“ usmála se.

„Takže pořád chceš...?“ V dovednosti ‚být velmi výřečný‘ se mi příliš nedařilo.

„Samozřejmě chci pokračovat ve výuce. Líbí se mi, co děláme. Líbí se mi všechny věci, které děláme. Chci jich dělat mnohem víc.“

„Lily, říkám ti, že už to nemůžeme dělat. Je to příliš nebezpečné. Pilulka není stoprocentně účinná.“

„A je ještě míň účinná, když ji nepolykáš,“ řekla a dívala se na mě tak zpříma, jak jen to šlo.

Cítil jsem, že začínám panikařit. „Ani pesary vždycky nefungujou!“ vyhrkl jsem.

„Žádný nemám,“ řekla samolibě a zkřížila ruce pod těmi nádhernými prsy.

Teď jsem cítil, jak mi buší tep, to byl jasný projev stressové reakce ‚bojuj nebo uteč‘. „Lily, metoda měření teploty v pochvě je ta nejhorší možná forma antikoncepce! Nemůžeš poznat, kdy jsi plodná a kdy ne!“

Podívala se na hodinky. „Včera ve tři hodiny odpoledne. Naměřila jsem si 38,1. Řekla bych, že jsem asi o hodinu později uvolnila vajíčko. To by znamenalo, že úplně nejplodnější jsem... asi tak... řekněme... teď.“ Ty zelené oči se na mě upřeně dívaly.

„Teď,“ řekl jsem tiše. Nemohl jsem si pomoct. Podíval jsem se jí přímo na břicho. Přímo na místo, kde všechny moje malé spermie zběsile plavaly v kruzích a hledaly to vajíčko.

„Jo,“ řekla a třela si ruku v malém kroužku... přesně tam, kam jsem se díval. Pak ke mně přistoupila blíž, vzala můj obličej do obou dlaní, něžně mě políbila na rty a řekla: „Přijď v sobotu večer na večeři. Slib mi to.“

No, protože život, jak jsem ho znal, zřejmě skončil, slíbil jsem to. Dám si aspoň poslední jídlo, než mě její matka zastřelí.

Zbytek týdne jsem nějak zvládl. Málem jsem tam nešel, ale slíbil jsem to, a pokud jsem ji zbouchnul, asi by nebyl dobrý nápad vytvořit precedens tím, že poruším první slib, který jsem jí dal hned nato, co jsem ji zbouchnul. Zazvonil jsem a čekal.

Dveře otevřela moje sestra Jitka. Nemračila se. Pokud něco, tak se tvářila zmateně. „Odkdy zvoníš?“ zeptala se a otevřela dveře úplně.

„No jo, jenom se snažím být zdvořilý,“ řekl jsem.

„Odkdy se snažíš být zdvořilý?“ zasmála se.

Chovala se, jako by se nic nedělo, jako bych nezneužíval její holčičku, její jediné dítě. Žvatlala dál a zasvěcovala mě do všech novinek, které vlastně novinkami nebyly. Teď jsem se na ni díval jinak. Byla kopií své dcery, starší, ale stejně krásná, stejně sexy a stejně zábavná. Najednou mě napadlo, proč s nikým nechodí. Vzpomněl jsem si, že čtyři nebo pět let po Rogerově smrti si párkrát vyšla, ale přestala s tím, že jí to nestojí za námahu.

„Lily říká, že miluje tvoje lekce golfu,“ slyšel jsem ji říkat.

„Hm... jo. Učí se rychle,“ řekl jsem z nedostatku čehokoli jiného.

„Říká, že jsi velmi trpělivý a že se nenecháš vyvést z míry, když něco udělá špatně.“

Přemýšlet o věcech, které udělala špatně... které jsem udělal já... které jsme udělali... to nebylo to, čím bych se teď měl zabývat. Přemýšlení o těch věcech mělo tendenci probudit v kalhotách mého ptáka.

Lily vystrčila hlavu zpoza rohu. „Je to připravené,“ oznámila. Jitka ke mně natáhla ruku a já ji bez přemýšlení chytil. Vysvětlila mi, že Lily chtěla dnes večer připravit jídlo sama, aby oslavila svůj úspěch v golfu. Táhla mě k jídelně.

Začala se mi trochu podlamovat kolena. Její úspěch v golfu nemusel být nutně takový, jak si její matka myslí.

Bylo to příjemné jídlo. Vím, že bylo, i když si z něj moc nepamatuju.

Některé části si ale pamatuju velmi dobře. Třeba když Lily řekla: „Hned jsem zpátky – zapomněla jsem, že mám buchtu v troubě.“

Dusil jsem se hráškem. Hráškem, proboha!

Pak nám podala omáčku na špagety a řekla: „Doufám, že vám nevadí, že jsem ji nedělala sama. Na to, že je koupená v obchodě, je docela dobrá. Myslím, že se jmenuje Gravido.“

Další, co si pamatuju, je, že jsem se rozkašlal a Jitka mě bušila do zad. Až do dezertu se ke mně Lily chovala mírně. Uklidila nádobí a hladila si břicho. „Ach, cítím se tak plná,“ řekla a znovu si hladila břicho jako předtím. „Ale je to báječné a nevěřím, že by se někdo nechtěl cítit stejně.“

Jitka se na mě divně podívala a já jsem zbledl. „Bene?“ řekla. Podívala se na Lily. „Lily? O co tady jde?“

Lily přede mě postavila misku se zmrzlinou. „Strejda Ben při poslední lekci trefil jamku na jeden úder,“ řekla.

Nikdy nezapomenu na tu škálu emocí, které se mé sestře vystřídaly v obličeji, když tohle prohlášení zpracovávala. Nejdřív to bylo zmatení, pak jakýsi pobledlý výraz typu: „a do prdele“, jako kdyby si právě na něco vzpomněla, pak zrudla a zdálo se, že propadá panice, než se nakonec na židli trochu sesunula.

Později jsem zjistil, že to byl kód a že přesně chápala, co to znamená. Znamenalo to, že jsem její dceru omrdal svým holým ptákem a vysemenil se jí do nechráněné kundy. Tehdy jsem samozřejmě nevěděl, že to znamená tohle, ani že tomu Jitka rozumí.

Ne, strýček Ben tam jen seděl, tlustý, hloupý a šťastný, jedl zmrzlinu a pitomě se usmíval, protože jeho neteř tvrdila, že se napoprvé trefil do jamky, což se nestalo, ale on věděl, že to musí znamenat něco jiného, na co nemohl přijít.

Proto měl na tváři ten hloupý úsměv.

Jitka se opřela na židli a zadívala se na mě. „No, no, no,“ řekla. Byla zarudlá a oči se jí leskly. Lily se jen usmívala, víc a víc a víc.

Jitka se podívala na Lily. Lily se do ní hlasitě pustila: „Hele! Dohoda je dohoda! Zaplať, mami.“

Nebyl jsem tak hloupý, abych nevěděl, že se děje něco důležitého. Taky jsem nebyl tak hloupý, abych hned začal mluvit. Seděl jsem klidně a poslouchal.

A pozoroval.

Jitka vstala. Ještě víc zrudla v obličeji. „Bene?“ řekla.

„Ano?“ odpověděl jsem.

„Půjdeš se mnou? Musím ti něco... ukázat.“

Vstal jsem. Beránek vedený na porážku.

Zavedla mě do své ložnice. Rozhlédl jsem se kolem. Vypadala stejně, jako když jsem ji viděl naposledy, to jsem tam instaloval nový lustr. Podíval jsem se na něj, abych se ujistil, že tam pořád visí. Visel.

Když jsem se ohlédl na Jitku, měla už blůzu dole. Sáhla si za sebe, a když jsem zamrkal, spadla jí z hrudi podprsenka. Měla plnější prsa než Lily, těžší, zralejší, bohatší. Jen trochu se prohýbaly. Bradavky měla dlouhé a špičaté... a vztyčené.

„Mám tak pěkná prsa jako Lily?“ zeptala se chraplavým hlasem.

„Cože?“ řekl jsem. Ještě mi to nedošlo.

Přistoupila ke mně a položila moje ruce na své prsy. Byly tak měkké, hladké a teplé. Můj pták byl jako na trní.

„Jsou stejně dobré jako ty její, Bene?“

„Nerozumím tomu,“ zakňoural jsem.

Políbila mě. Jitka mě líbala mnohokrát. V naší rodině jsme se vždycky líbali na rty. Však víte. Krátké líbnutí, kdy se rty dotknou a pak to skončí.

Ne s jazykem, jako to teď udělala Jitka mně.

Ne s jejími kolem mě pevně sevřenými pažemi, jimiž si mě tiskla na svá nahá prsa.

Ne s jejím klínem natlačeným na mého rozběsněného tvrdolína.

Přerušila polibek a dýchla mi do tváře. „Mrdal jsi mou dceru, Bene,“ řekla tiše.

„Hm...“ řekl jsem.

„A teď tě musím omrdat já,“ pokračovala.

„Musíš?“ řekl jsem hlasem malého kluka.

„Uch chuch,“ řekla. „A musím tě mrdat naostro, jako to udělala ona.“

„Uurrch,“ zaskřehotal jsem.

Abych to dlouhé vyprávění ještě trochu prodloužil, zkrátka stalo se to, že se Lily v průběhu let stále snažila přimět svou matku k sexuálnímu životu, ale Jitka neměla zájem. Dokonce při jedné z jejich hádek prohlásila, že o sexu s nějakým mužem by uvažovala jedině tehdy, kdyby byl tak dobrý jako její bratr.

A to jsem já.

Myslela si, že tím Lily umlčí, protože Lily do mě byla zamilovaná a byla přesvědčená, že jsem ten nejúžasnější chlap na celém světě. Tak dobrý jako já žádný jiný muž být nemůže. Ergo, Jitka byla z obliga.

Alespoň si myslela, že tak to bude fungovat.

Ale čím víc o tom Lily přemýšlela, tím víc se přikláněla k tomu, že pokud jsem pro její matku jediný dost dobrý muž já, pak by její matka měla mít mě!

Potom přišlo to období jejich života, během něhož ji Lily, jak to Jitka později charakterizovala, „sváděla na scestí“. To byl rok nebo dva, kdy Lily navrhovala své matce, aby mě zlákala do postele. Lily přicházela se všemi těmi důvody, proč by to bylo dobré, a Jitka se neustále snažila tvrdit, že to v žádném případě nejde a nesmí se to stát.

Nakonec Jitka zkusila vynést další trumf. Jak to popsala, umlčela Lily v podstatě tímhle: „Zlatíčko, ani kdybych chtěla, tvůj strejda by se mnou nikdy neměl sex o nic víc než s tebou! Je asi tak stejně pravděpodobné, že s námi bude mít sex, jako že se trefí do jamky na jeden úder!“

Nikdy nepřehánějte svou důvěru v muže. Všichni jsme prasata.

Lily se s ní nakonec vsadila, že když mě přiměje, abych s ní měl sex, musí její matka souhlasit, že se mnou bude mít sex taky. Jitka v domnění, že konečně jednou provždy vyhraje, jí řekla: „Dobře, ale jen když to bude plná vaginální nechráněná soulož – a navíc musíš být v plodném období!“

To byl geniální tah! Říct dospívající dívce, že musí otěhotnět, pokud chce vyhrát sázku. To ji donutí ustoupit! Jistěže ano.

Dovedete si představit, jak se Jitka tvářila, když Lily řekla: „Platí!“

Jitka si ale dál nedělala starosti, protože věděla, že bych se svou neteří nikdy neměl sex, natož pak naostro, a už vůbec ne, kdybych věděl, že je zrovna plodná. Zvlášť když té neteři bylo sotva čtrnáct.

Ano, takhle se to tehdy všechno odehrálo. Až na to, že Lily čekala, až její matka na sázku zapomene a až těhotenství, pokud k němu dojde, pro ni nebude znamenat konec světa.

A pak udeřila s mazaností generálního ředitele, zběhlého v nepřátelském převzetí cizí firmy. Chci říct, že si se mnou hrála jako s loutkou na provázku.

A teď se její matka... moje sestra... chystala prohranou sázku splatit.

Shodila kalhoty, předklonila se a vysvlékla se z kalhotek. Byla nádherně nahá a úžasně krásná. „Neměla jsem sex už osm let, můj velký bratře,“ řekla. „Nebudu tak těsná, jako byla moje holčička... ale budu jí zdatně sekundovat.“ A pustila se do práce na mém pásku.

Zdálo se, že si se mnou taky hraje jako s loutkou.

Součástí výcviku golfu je naučit se nechat to plynout. Pokud s tím bojujete, váš postoj je špatný, váš švih je špatný a vaše hra je špatná. Poslední týden jsem s tím bojoval. Teď jsem se rozhodl přestat bojovat.

Moje sestra si svou vášeň šetřila osm let a málem mě zabila. Ukázalo se, že fantazírovala o tom, jak dělá přesně to, co jsme právě dělali, a že dost často masturbovala a představovala si, že její prst je můj pták. Teď, když měla můj čurák skutečně zapíchnutý v břiše, nehodlala mě jen tak pustit. První kundu plnou lepkavého mokrého semene dostala během dvou minut po tom, co jsem vklouznul do její teplé vlhké hlubiny. To jenom povzbudilo její apetit.

Pracovala na mně ústy, dokud mi opět nestál a usoudila, že ještě chvíli vydržím. Měla takový zvláštní způsob, jak se na mě vrhnout, když to na ni přišlo. Její boky sebou třikrát rychle trhly a pak se silně a dlouze přitiskla, když ji zaplavil orgasmus. Pokaždé to bylo stejné. Udělala to čtyřikrát, než jsem její kundu znovu vykoupal ve spermatu.

V jednu chvíli jsem se zeptal: „Jitko, bereš aspoň pilulky?“

„To tedy neberu,“ odpověděla, „ale jestli přestaneš, tak tě prostě zabiju.“

Následující den však začala užívat antikoncepci. Měla k tomu velmi praktický důvod. Obě se totiž domluvily a rozhodly se, že děti se musí rodit s odstupem asi šesti nebo osmi měsíců, protože bude výhodné, když ta netěhotná z nich bude moct pomáhat té těhotné a nebudou obě ‚v požehnaném stavu‘ ve stejnou dobu. Zatím je hodně navštěvuju.

Teď je to o šest měsíců později. Lily právě přijela na parkoviště. Tohle bude pravděpodobně jedno z posledních kol golfu, které si spolu na nějakou dobu zahrajeme. Začíná pro ni být těžké přesně se rozmáchnout kolem svého vzdutého břicha. Ale chtěla si letos ještě naposledy zahrát. K místu, kde otěhotněla, chová v srdci zvláštní druh náklonnosti a vždycky trvá na tom, abych ji znovu vzal na ten malý plácek trávy v lese vedle šestého greenu.

Já samozřejmě budu hrát golf dál. Udržuje mě to ve formě.

A já potřebuju být ve formě.

Dnes ráno jsem v koši našel Jitčino napůl vypotřebované plato antikoncepčních pilulek.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zkušená Martinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe.

Volej a chtěj mluvit s Martinou
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 51

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARTINA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Pod nohama nebe

  24. 7. 2016Leszek

Po černé obloze se se zablesknutím rozsvěcovaly malé šedé obláčky následované tlumeným zaduněním. Proti temnému obzoru bylo dobře vidět nazlátlé řetězy, kterak velkou rychlostí vystřelují proti nebi, do míst kde zářící kužely pátracích světel odhalovaly obludné temné stíny valící se s hukotem mezi mraky. Brigitte ležela ve svém pokoji ve druhém patře a naslouchala těm zlověstným zvukům, které k ní...  celá povídka...
Kategorie: Petting, Šukačky, Mix

Češtinářka 2

  8. 3. 2016Bobr

V sobotu jsem usoudil, že by nebylo špatné nafetovat trochu kylíku, co už mi začínal scházet. Pod nohama mi křupal sníh a já se rozmýšlel, zda se raději nemám vrátit. Začal padat sníh a nepříjemně mě studil za krkem. Zanořil jsem hlavu do límce a rozhodl se jít domů. Zvednul jsem hlavu a přímo přede mnou stála slečna profesorka, jak jsme jí museli říkat. „Dobrý den!“ vykoktal jsem překvapením. „No...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Orál

Peca a dvě kamarádky

  28. 10. 2012Neznámý autor

Dveře do domu se otevřely a dovnitř vklouzly tři postavy z ulice. Byly to dvě holky a Peca, a ten je napomínal, aby byly ticho. Nechtěl totiž vzbudit pozornost v jejich činžáku, sousedi by hnedka žalovali rodičům, přestože už dávno nebyl žádný malý kluk. A Pecovi rodiče byli na víkend pryč, takže měl naprosto volný byt. Takže hlavně kvůli tomu s ním teď večer přišly také dvě kamarádky. A ve vzduchu...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Šukačky, Lesbičky, Orál, Petting

Moje sexuální profesorka

  24. 1. 2018Neznámý autor

Myslela jsem si, že odstěhovat se z rodného města do neznáma uprostřed školy a odejít ze zajeté party mě doslova zabije. Opouštěla jsem své kamarády a známé s opravdu těžkým srdcem a bála se, co přijde. Hned první den jsem se ale v naší nové ulici seznámila s holčinou, ze které postupně vylezlo, že je vlastně mojí budoucí spolužačkou, tak mi aspoň předem řekla něco o profesorech, o klucích a pár dalších...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Šukačky, Lesbičky