Erotické povídky

Autor povídky:

Hell(en)

Vloženo: 31. 10. 2020

Kategorie:

Další povídky od Hell(en):

Druhá šance - část II.

Toho dne mi zazvonil telefon, a já se celkem nezaujatě šla podívat, kdo to co potřebuje. Podívala jsem se na display a v tu chvíli se mi ve tváři musel rozlít úsměv natolik výrazný až si toho všimla i Týnuše.

Patrně mě veselou dlouho neviděla a tak se okamžitě začala vyptávat, proč se tak culím. Kdo má doma puberťáka jistě takovou reakci nejspíš očekával.

Důvodem mé radosti byla SMS od Marka, kde psal že se dnes odpoledne u mě zastaví. O svém milenci jsem, ale nikomu nic neřekla. Byl takové mé tajemství.

Dceřin naléhavý dotaz však bylo nutné zodpovědět a pokud možno, tak aby se už dál nevyptávala.

„Ále to mi píše teta Katka. Pamatuješ si na ni? Naposledy jsi ji viděla ještě jako malá. Pochlubila se, že si našla nového přítele.“

Zakoktala jsem a neměla jsem pochyb o tom, že mi tohle Týna nezbaští. Naštěstí jí moje vysvětlení nudilo natolik, že se dál věnovala svému mobilu a jen na mou odpověď neurčitě zabručela.

Když pak odcházela z domu k otci, patrně už ani nevěděla na co se mě ptala a mě zbyl prázdný byt po zbytek víkendu.

Od mého setkání s Markem uběhl týden a já byla šíleně natěšená až se tu objeví.

Dala jsem si sprchu, připravila malé pohoštění a dala se do pucu. Zanedlouho se u dveří rozezněl zvonek a mě polila ta tréma co prvně. Bylo neskutečné co se mnou ten zajíček dokázal.

Přišel v přiléhavém černém tričku a upnutých džínech, jeho postava se mi líbila natolik, že jsem téměř přehlédla lahvinku Rulandského Šedého, které nesl sebou.

Posadili jsme se do obývacího pokoje, tam kde jsme spolu před týdnem divoce souložili a já při té myšlence zvlhla. Koutky mi nadšením a vzrušením cukaly, dokonce se mi chvěly ruce, takže jsem já nešika málem vylila kávu, kterou jsem právě nesla na stůl.

Povídali jsme si spolu a já se cítila naprosto báječně. Jsem ve společnosti krásného, mladého muže a co víc muže, který má úroveň. Asi ze mě mluví to opojení jeho osobou, ale strčil by do kapsy, kdejakého mého vrstevníka.

Stále byl nesmělý, ale už o něco méně, než poprvé a právě jeho nesmělost byla tou tajnou přísadou, která ve mně dokázala rozpumpovat neuvěřitelný žár vášně.

Naléval víno a já už se s ním viděla v posteli, ale nechtěla jsem tolik spěchat, chtěla jsem si to všechno pěkně vychutnávat.

Po pár sklenkách jsem se cítila o něco víc uvolněně a pohladila jsem jej po tváři. On mě na oplátku hladil po bocích a pak mě chytl kolem pasu.

Ani nevím jak, ale už jsme se líbali a osahávali se, jako dva puberťáci co se zamilovali a nezajímá je nic jiného, než ten druhý.

Svlékla jsem mu tričko a líbala jej něžně na krku a pak jsem svými polibky zamířila přes hrudník.

Těsně nad opaskovou sponou jeho kalhot jsem se zastavila s úmyslem dobýt poslední pevnost dělící mě od fantastického penisu na který se mi už zbíhaly sliny.

V ten moment mi začal sundávat tričko a pak svými prsty sjel k džínům a rozepl mi knoflík.

Počínal si docela obratně a než jsem se nadála už jsem byla nahá. Jako poslední mi sundal kalhotky a položil si mě hlouběji do sedačky.

Klekl si na koberec a pak mě velice něžně políbil na podbřišku. Zachvěla jsem se blahem a jeho rty se odvažovaly stále níž a níž. Nohy jsem roztahovala, jak nejvíce to šlo, aby měl k mé mušličce dobrý přístup a při tom jsem mu prsty projížděla ve vlasech.

Masíroval mě tam dole jen za pomoci svých rtů a já tlumeně sténala. Najednou vše kolem mě zmizelo a já se soustředila jen na to co se mnou můj milenec provádí.

Jazykem jemně obkroužil poštěváček, ale nedotkl se ho. Jakoby obtahoval každý z mých stydkých pysků a teprve až po chvíli se jej jazykem dotkl.

Vyrazil mi dech svými zkušenostmi až jsem si připadala, jakoby ten zkušenější byl on.

Nevím jak to udělal, ale během pár minut mě přivedl k takovému orgasmu, jaký jsem dlouho nezažila.

Mezi tím si dokonce stačil sundat kalhoty i boxerky, o čemž jsem se přesvědčila jen co přestal a stoupl si. Chtěla jsem se chopit iniciativy sama, ale to už špice jeho naběhnutého průbojníku mířila do mé vlhké prcinky a než jsem se stačila vzpamatovat už jsem cítila jeho žalud mezi pysky, který pomalu postupoval stále hlouběji do mě a já se nezmohla na nic jiného, než jen na hlasité sténání.

Držel mi nohy do praku a pozvolna zrychloval. Při tom se neomezil jen na tohle. Opřel si je o svá široká ramena a hladil mě po stehnech, když tu náhle jednou rukou zamířil blíž do klína a palcem jemně masíroval mou třešinku. V kombinaci s tempem přírazů, které nasadil to byla naprostá pohádka.

Cítila jsem že se znovu udělám. „Ty jo! Po druhé po tak krátké době?“ Blesklo mi hlavou.

Co ten kanec se mnou dovedl bylo neuvěřitelné. Projel mnou mrazivě vzrušivý pocit a já se udělala.

Marek se jen spokojeně usmíval. Pozvolna snižoval na tempu a když jej vytáhl byla jsem úplně rozebraná na prvočinitele.

„Holka vzchop se!“ Zavelela jsem sama sobě a sjela po zadku ze sedačky na zem. Teď jsem před ním klečela já. V jemné záři unaveného slunce se jeho penis leskl od mé šťávy a já rozhodla, že se teď chopím iniciativy.

Uchopila jsem jej za boky a jemně jsem rty stiskla naběhnutý žalud. Zasténal a já si jej sunula postupně hlouběji a hlouběji do úst. Ta lehce odlišná příchuť jeho klacku mě nijak nezarazila, dokonce mě vzrušovalo ochutnávat tak trochu sama sebe na jeho kládě.

Cíl jsem v tu chvíli měla jasný. Pořádně mu to oplatit.

Dívala jsem se mu do očí a při tom se snažila pohltit jeho chloubu úplně celou.

Přiznám se, že to nebylo tak snadné ale já jsem holka šikovná a tak jsem si poradila.

Pak jsem si jej pomalu vyndávala až z hlubin svého krku a když byl venku uchopila jsem jej do ruky a jemně se přisála k jeho nalitým koulím, které pro mě jistě schovávaly pořádnou nálož, jako posledně.

Jazykem jsem ještě párkrát obkroužila žalud a pak jsem vstala, povalila jej na sedačku a nasedla na něj, ale tentokrát obráceně, takž měl krásný výhled na můj zadeček.

Byli jsme oba tak mokří, že nasednou na jeho penis znamenalo, že mi vklouzl dovnitř tak rychle, že jsem neměla šanci o pozvolný průnik. Prostě tam byl hned úplně celý.

Přirážela jsem ze začátku dost rychle a když mě držel za prdelku chvěla jsem se blahem.

Divoce jsem rajtovala a přirážela silněji a silněji až mi začalo docházet, že tomu kusu nabídku se to asi moc líbit nebude. To ale neznamenalo, že bych hodlala přerušit tuto činnost.

Cítila jsem jak mu to v penisu cuká a jak se propíná, došlo mi že se brzy udělá a v ten moment jsem rychle slezla.

Klekla si před něj a zatímco jsem mu ho prudce honila, špičkou jazyka jsem mu přejížděla přes uzdičku.

A v tom okamžiku to můj milý nevydržel a s mohutným sténáním vystříkl. Proud horkého spermatu zasáhl špičku mého nosu a přestože jsem se trošku lekla, nehodlala jsem přestat. Druhý výstřik byl o něco slabší a zasáhl můj horní ret odkud troška semene táhle odkapávala a napotřetí už jen něco málo vytékalo ven. Žalud jsem mu poctivě olízala a vycucla jsem zbytečky.

Chvěl se a sténal, tak nahlas že to museli slyšet všichni u nás na patře, ale mě to bylo prostě fuk.

Měla jsem pořádně pocákanou pusu a on se na mě díval s blaženým výrazem ve tváři.

Celé se to tvářilo, jako závěrečná scéna z nějakého porno videa a já si to moc užila.

Odešla jsem do koupelny a prohlížela se v zrcadle. Sperma mi teklo po bradě a lesklo se, jako perleť. Lascivně jsem si otírala obličej a cítila jsem se prostě božsky.

Pak jsem se vrátila za Markem s ubrousky a doufala jsem, že prosouložíme ještě celou noc.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky
Speed seznamka 
Sex po telefonu

Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! 

Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat!

volej
909 555 555
a po vyzvání zadej kód 500

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Opravář a údržbář

  5. 8. 2009Boban

Viki, na víkend si nic neplánuj, slíbila jsem paní Novotné, že s ní pojedeš na chatu a opravíš jí co potřebuje. Byl jsem parádně nasraný. Za prvé, že mi říká Viki, jmenuji se Viktor a když jsem před rokem přišel na učňák a kluci poprvé uviděli ve sprše moje péro, hned použili větu z filmu Sněženky a machři: Viki, ty vole ty máš ale velký péro. Samozřejmě, že to hned roznesli po učňáku a jedna holka...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Zralé ženy, Orál, Anál

Úžasný manžel

  27. 12. 2012Bibi

Jmenuji se Martina a abych se dostala k jádru svého příběhu, musím začít od úplného začátku, do doby kdy jsem začala chodit do školky. Tam jsem poznala svou budoucí nejlepší kamarádku Lucii. Nepamatuji se, že bychom se spolu dostaly do nějakého sporu. Jezdily jsme společně i na dovolené s našimi rodiči, takže jsme vlastně na tom vždy získaly, dovolené jsme vždy absolvovaly dvě v létě, někdy i hory...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Anál, Grupáč

Panna pod dohledem

  29. 12. 2014Neznámý autor

Anežku odmalička máma střežila jak oko v hlavě. Pořád ji hlídala, vychovávala ji úzkostně stranou ode všech nebezpečných lidí, lajnovala jí život, dokonce jí ve všem radila. Dokázala ji tak vycepovat, že Anežka udělala všechno, co si maminka přála. Ve všem ji poslechla. Stýkala se s kamarádkami, se kterými si maminka přála, nosila oblečení, které jí maminka vybrala, chodila na střední školu, kterou...  celá povídka...
Kategorie: První sex, Extrémy, Šukačky, Mix

Story XIII – Další Denisiny hračky

  8. 12. 2012Laura

Byla hluboká noc, ve tmě jsem rozpoznal pouze Velký vůz, Kasiopeu a Orion, plaval jsem si v moři a kolem nikdo kromě mě nebyl. Zničehonic jsem ucítil, jak se mě něco dotklo. Bylo to dlouhé, úzké a nepříjemně slizké. Pod hladinou bylo překvapivě docela dobře vidět, takže jsem se podíval pod sebe a s odporem jsem zjistil, že je to chapadlo chobotnice, která je naštěstí zatím hluboko pode mnou. Zatřásl...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Grupáč, Incest, Orál, Teen