Erotické povídky

Autor povídky:

Hell(en)

Vloženo: 31. 10. 2020

Kategorie:

Další povídky od Hell(en):

Druhá šance – I. část

Až do nedávna jsem svůj život považovala za celkem spokojený a šťastný. Občas se samozřejmě nějaký ten mráček objevil, což zná asi každý, ale jinak bylo vše zalito sluncem, tedy to jsem si alespoň myslela. Jenže před pár měsíci se to pěkně zvrtlo. Začínala jsem mít podezření, že mě můj manžel podvádí.

Ze začátku jsem tomu vůbec nechtěla uvěřit, ale insignií nasvědčujících, že někoho má, přibývalo tolik že mě to nenechalo v klidu a než jsem se stačila o svých domněnkách přesvědčit, už si balil kufry a mě čekalo rozvodové řízení.

Naštěstí naše patnáctiletá dcera Krystýna to všechno vzala celkem sportovně, na rozdíl ode mně.

Téměř každou noc jsem probrečela a jen co jsem byla chvíli sama, vždy mě přepadla otázka, jak se ještě dlouho vydržím před ostatními přetvařovat.

Náhle mi vše zhořklo a já si s tím nevěděla rady. Víkendy které jsou pro většinu z nás tím nejšťastnějším obdobím v celém týdnu, byly pro mě plné úzkostí, protože jsem zůstávala sama doma se svými myšlenkami a to nebylo dobré.

Tehdy to byla jedna z těch sobot, kdy Týnuš dle domluvy odjela ke svému otci a já seděla v křesle ztichlého obývacího pokoje. Docházelo mi, že už nejsem nejmladší a i-když o sobe pečuji, je mi už čtyřiačtyřicet.

„No co mladší už nebudu.“ Povzdychla jsem si a nálada se začala ještě víc zhoršovat. Pocity se ve mně mísily a nejeden zlý pohled jsem věnovala obálce časopisu ležícím na televizním stolku, kde se usmívala nějaká ženská s nepřirozeně vybělenýma zubama a pod ní se vychloubal ohromný nápis, který byl zároveň jakýmsi rádoby moudrem: „Život začíná po čtyřicítce.“

"Haha, jenže to neplatí pro mě.“ Řekla jsem si v duchu.

Kéž bych byla dalších perel a nepříjemných překvapení toho dne ušetřena, ale to ne. Že to všechno ještě nekončí jsem se přesvědčila záhy po zapnutí svého notebooku, ke kterému jsem usedla s úmyslem zkontrolovat si internetové bankovnictví.

Po zjištění, že můj laptop nejspíš napadl vir, nadšení rozhodně nezavládlo.

„To je den... nejdřív vyliju ranní kávu po celé lince a teď tohle...“ Řekla jsem rozzlobeně.

Měla jsem pocit, že horší už to být opravdu nemůže, snad jen kdyby mi dcera oznámila, že je těhotná, to by bylo už vážně na pořádnou hrst prášků a několik sklenek vína.

Ale to jsem se hned zarazila a uvědomila si, že bych se měla probrat a odreagovat od temných myšlenek, prostě dát se trochu do kupy. Nicméně představa sklenky vína se mi zamlouvala natolik, že jsem popadla telefon a brnkla své kamarádce Lence s úmyslem zajít si odpoledne na skleničku.

Dohodli jsme se na čtvrtou hodinu před vinárnou na náměstí a já se těšila, že budu mít alespoň nějaké rozptýlení a že se budu moci někomu vypovídat.

V nově zrenovované vinárničce se opravdu příjemně sedělo a po pár zdvořilostních úsměvech a rádoby vtipných poznámkách se, můj úsměv z tváře odporoučel, čehož si Lenka všimla a začala se mě starostlivě vyptávat. Napila jsem se Sauvignonu na kuráž a svěřila se se svými pocity a taky s tím, že mi dnes odešel notebook. Kamarádka mě zprvu bedlivě poslouchala, ale po chvilce její zrak ujížděl k malému baru, kde stál jakýsi mladý muž. Trochu mě to naštvalo, protože nevěnovala pozornost tomu co jí právě říkám a korunu tomu dodala, když na něj zamávala. Jako bych jí byla úplně ukradená... Mládenec přistoupil k našemu stolu a zdvořile pozdravil. Schovala jsem ten nepříjemný škleb patřící Lence a mile se na něj usmála. Vlastně až teď jsem si mohla prohlédnout na koho to pořád zírala a já musela uznat, že jí upoutal celkem oprávněně. Urostlý, opálený s širokými rameny, pronikavýma očima a milým úsměvem. Jeho černá košile nebyla u krku dopnutá a letmo odhalený hrudník byl hned po tom čarovném úsměvu to druhé co upoutalo také mou pozornost.

Lenka se omluvila a představila nás. Musím přiznat že mě okouzlil, i-když vypadal mladě a nejspíš také výrazně mladší opravdu byl. V levé ruce držel právě zakoupenou láhev vína a mě napadlo, že si ji dnes asi vychutná se svou dívkou.

Kamarádka Léňa měla vždy od přírody pusu docela prořízlou a tak hned práskla, že Marek je její bývalý kolega z práce a hned se jej zeptala, zda ještě stále sem tam opravuje počítače.

A ten dobře vypadající distingovaný mladý muž odpověděl že ano. Lenka nelenila a hned mu řekla o mém problému. Zadíval se na mě a já přísahám, že kdybych stála, podlomila by se mi kolena. Z náprsní kapsy vytáhl propisku a na kousek ubrousku mi napsal své telefonní číslo.

Blýskalo se mu v očích a mě najednou přepadlo něco zvláštního, co neumím popsat. Jakoby by to byla snad ztracená a znovu nalezená sebedůvěra. Požádala jsem jej, zda by se mohl stavit už zítra kolem druhé hodiny. Koutkem oka jsem zahlédla, jak se Lenička nenápadně uchechtla, jakoby mi tím chtěla dát najevo jestli nejsem náhodou příliš hr. Mě to znervóznilo, ale po chvilce jsem se opět uklidnila, hned po tom co se hezoun usmál a zeptal se na adresu.

Bylo domluveno.

Po cestě domů jsem měla přeci jen trošku upito a nemohla jsem na něj přestat myslet. Pořád jsem ho viděla před sebou a začínala si uvědomovat, že mě pekelně vzrušuje. Najednou jakoby ty chmury byly pryč a já se opět dokázala cítit jako kdysi. Dokonce se mi o něm v noci zdálo, jak spolu divoce souložíme.

No a když pak vstoupil ke mně do bytu, zrudla jsem. Z počátku jsem byla nesvá, nervózní, vlastně jako puberťačka na prvním rande, ale to jen chvíli. Po té co jsem šla postavit vodu na kávu to ze mě začínalo opadat. Posadili jsme se do obýváku a po chvilce konverzace mi začalo docházelo, že s ním koketuji. Moje trojky na které jsem ještě stále mohla být docela pyšná jsem mu stavěla do zorného pole, kdykoli to jen šlo a odměnou mi byl, každičký pohled do výstřihu, byť se zoufale moc snažil být zdvořilý a nekoukat tam.

Házela jsem zadečkem, když jsem odnášela šálky a pak si k němu přisedla dost na těsno. Až mi hlavou proběhlo: „Sakra co to dělám?“ Ale bylo to silnější než já a jeho nesmělost mě k tomu jen víc a víc hecovala. Postřehla jsem, že sedí jako na trní. Ve tváři trochu rudl a dokonce se zdálo, že má erekci. Do penisu se mu hrnula krev a bylo mu určitě moc trapně. Urputně se to snažil maskovat, jak jen mohl ale já si toho stejně všimla a to mi dodalo kuráže. Cítila jsem, že to musí být vzájemná sympatie co tu právě zavládlo. „Určitě se mu také líbím.“

Řekla jsem si a hlavou mi proletělo, že přeměním sen ve skutečnost.

Naklonila jsem se, téměř se rty dotýkajíc jeho krku a rukou jsem jej pohladila po stehně, směřujíce stále výš až do klína.

Dlaní jsem přejela přes výraznou, tvrdou bouli a v ten moment se mi v kalhotkách rozlil neskutečný žár. Spiklenecky jsem se na něj podívala a zašeptala, že bychom měli toho jeho chlapáka vysvobodit z tak těsného vězení.

Ani nedutal. Z kratičkého rozhovoru po jeho příchodu jsem z něj dostala dokonce i to, kolik mu je let. A i-když byl jen o deset let starší, než moje dcera, já se rozhodla začít znovu žít. Rozepla jsem mu poklopec, zatímco on si pohotově sundal tričko a už jsem se lačně dobývala na jeho tvrdě ztopořený úd, který mě svou velikostí mile překvapil. Nadzdvihl se, aby mi ulehčil práci a já mu mohla stáhnout džíny i s černými boxerkami.

Ta jeho kláda mě zbavila smyslů a to ještě ani nebyla ve mně. Okamžitě jsem ze sebe začala strhávat oblečení, což se mi v tom spěchu nedařilo, protože jsem se nemohla dočkat naší vzájemné interakce a tak jsem spěchala. Gentlemansky mi však pomohl a já najednou před ním klečela jen v tangách a bílých kotníkových ponožkách o kterých jsem usoudila, že si je sundávat nebudu, protože ničemu nepřekáží.

Vrhla jsem se na jeho penis. Přisála jsem se k mohutnému žaludu a pak jej nechala pronikat do úst až tak hluboko, jak jsem to zvládla. A dařilo se. Tohle se přece nezapomíná.

Užívala jsem si mít ten tvrdý a horký průbojník v puse, pomlaskávala jsem si a sténala jsem. Šla jsem na to od začátku docela rychle a tak mě v jeden moment napadlo, zda jsem ho svou dravostí nevyděsila, ale zdálo se že si to užívá a jeho sténání dávalo tušit, že nejspíš sex dlouhou dobu nezažil.

Teprve teď jsem začala řešit, zda někoho má. Na moment jsem si vybavila, jak by se asi tvářila jeho přítelkyně, kdyby viděla co tu teď s jejím milým provádím, ale doufala jsem, že kdyby byl zadaný, snad by se nenechal svést. Asi je to nemorální, ale ať tak či tak, teď mi to bylo úplně jedno.

Po pár minutkách kouření, kterým jsem Marka totálně odrovnala, což na něj prozrazoval blažený výraz ve tváři, stáhla jsem si tanga a nasedla na něj. Držela jsem se ho kolem krku a nechala ten nástroj vážně pomalu vklouznout do mé vlhké mušličky.

Ten pocit blaha mi opravdu chyběl a jeho penis, ta délka a tvar... to mě dokázalo rozdovádět ještě o to víc. Po chvilce jsem přirážela stále tvrději a tvrději, rajtovala jsem na něm, jako na hřebci. Potichu jsme zrovna nebyli. Zábrany jsme zahodili stejně tak rychle, jako naše oblečení. Snad nás ani nenapadlo co by na to mohli říct sousedi, ale abych byla upřímná bylo mi to jedno. S jeho ptákem uvnitř sebe jsem cítila, že zase žiju a nechtěla jsem se o to nechat připravit vlezlými myšlenkami na to, co by kdyby...

Po chvilce vášnivého rodea jsem dostala chuť na další polohu a tak jsem sesedla a vlezla si do křesla zády k němu. Vyšpulila jsem zadeček a jemně s ním zahoupala ze stany na stranu. Přistoupil ke mně a chytil mě za boky svýma silnýma rukama. Už jen to mě vzrušovalo, jako blázen, natož když pak do mě pronikl.

Miluju to zezadu. Vlastně neznám ženu, která by to zezadu neměla ráda a můj nabíječ začínal hezky pozvolna. Cítila jsme se jak se chvěje a v jeho nástroji se to pěkně pnulo. Pochopila jsem, že se snaží oddálit orgasmu, jak to jenom jde, ale asi to dlouho neudrží a ač jsem byla už sama blízko vrcholu, stále jsem si nebyla jistá jestli ho nechám aby se udělal do mě. Jenže teď jsem nebyla v situaci, kdy bych dokázala uvažovat racionálně.

Jen mi hlavou blesklo, něco ve smyslu jako: „No co prášky stále beru.“ A jelikož jsem se mohla rozhodnout mezi společným výbušným orgasmem, nebo třeba hezky pocákanýma prsama, rozhodla jsem se nakonec pro to první.

Byl zdvořilý a i-když riskoval, že si svůj vrchol naruší, zdálo se že ho chce už už vytáhnout, ale já si jej přidržel, tiskla jsem jej v sobě a nehodlala dovolit, aby to úžasný péro vyklouzlo ven, byť jen na okamžik. A tak jsem v tom zběsilém sténání jen polohlasně, zato naléhavě řekla.: „Udělej se semnou.“

Znovu mě uchopil za boky a intenzitu přírazů už neměnil. Začal se nám oběma zrychlovat dech a doslova ve stejný moment naše sténání začalo nabírat na intenzitě.

Zařvali jsme spolu ve slastném vyvrcholení, tak moc že to snad muselo vyplašit sousedy i z vedlejších paneláků. Jeho klacek se propínal a pumpoval do mě pořádnou dávku horkého semene a mě polil mrazivě překrásný pocit, od zátylku rozlézající se až po konečky prstů na nohou.

„Tak takhle jsem si dlouho neužila.“ Prolétlo mi hlavou a zatímco zvolnil a po chvilce jej ze mě vytáhl, požádala jsem ho aby přinesl ručník.

Snažila jsem se aby mi z mušličky nic neukáplo na křeslo, ani na koberec, což bylo vážně těžké, protože mě napumpoval snad až po okraj. Otřela jsem si ji a pak mu nabídla taktéž ručník.

Čas byl však nesmlouvavý a jelikož se za nedlouhou měla Týna vrátit domů, raději jsme se rozloučili. Vyšla jsem na balkón a zapálila si cigaretu s uvědoměním, že od teď už nebudou moje víkendy plné deprese, ale jak jsem doufala, plné úžasného sexu.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Luckadalší dívky
 
Sex po telefonu

Je mi 18 a všichni říkají, že jsem nevychovaná. Miluju sex po telefonu a hledám pána, který je mě dokáže plně ovládnout, zkrotit a vychovat. Chci, abys mě svazoval, chci se bát bolesti, kterou mi způsobíš.

Ošoustej mě na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LUCKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Nechci!, díl II.

  1. 3. 2020Stalinka

Jirka Už od mala, mi všechno vycházelo. Školním vzdělávacím systémem jsem procházel tak nějak v poho, učitelé mne měli rádi a dá se říct, že i kluci mne brali mezi sebe. Táta se snažil dát škole to, co se jí nedostávalo od státu a jeho štědré sponzorské dary této instituci celkem solidně držely její rozpočet v černých číslech. Sponzoroval i různé soutěže, plesy i výlety naši třídy. Včetně toho lyžáku....  celá povídka...
Kategorie: Orál, Spanking, Submisivní, Teen

Klenot v kalhotách

  10. 3. 2013Neznámý autor

Lumír před několika lety proslul tím, že nafotil sérii odvážných odhalených fotografií. Přineslo mu to jistou formu popularity, dostal množství nabídek k sexu od mužů i žen. Ty fotografie se totiž dostaly do několika erotických časopisů pod názvem Klenot v kalhotách – nejkrásnější penis roku 2009. Lumírovi tahle popularita nevadila, dostal totiž slušně zaplaceno, přesně věděl, do čeho jde, a homosexuály...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Mix

Erotické mládí

  13. 1. 2011Senior68.

  Když mi bylo sedm let, nepřežila matka dopravní nehodu, a tak jsme zůstali s otcem sami. Otec byl vysoký bankovní úředník a nevedlo se nám špatně, ale bylo vidět, že nám chybí ženská ruka. Začal jsem chodit do školy a doma nám pomáhala starší paní s úklidem a vařením. Když mi bylo dvanáct, tak mi jednoho dne otec oznámil, že má delší dobu přítelkyni, která je moc milá, má dceru o rok mladší a rád...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Teen, Trapasy, Orál, Párty

Dvě fantastické situace

  2. 11. 2014Neznámý autor

Už mě štvaly ty věčné tanečky se sháněním a naháněním holek. Pokaždé dlouho čekat, než se nějaká chytne, pak ji dlouze balit, a to s nejistým výsledkem. Proto jsem si řekl, že se na tohle můžu vysrat, že prostě budu balit holky všude a oslovovat všechny, co se mi budou líbit, které potkám, které budou vypadat, že by za to stály. A od té doby se můj život úplně změnil! Tahle taktika se mi fakt vyplácí....  celá povídka...
Kategorie: Mix, Petting, Orál, Šukačky