Erotické povídky

Nevěrníci dělají dítě

Je to pěkná procházka chladnou letní nocí, s vůní posečené trávy a vzpomínkami na dobu, kdy mi bylo sedmnáct. Je chladno, ale já se potím.

Ona má na sobě splývavé modré šaty, vlasy jí spadají až na ramena, dlouhé a hnědé a zářivě čisté. Její prsy pod šaty jsou velké, nemá podprsenku. Břicho kulaté, boky široké. Usmívá se na mě.

Já jí úsměv vracím. Pták mi zase tvrdne, byl střídavě tvrdý a měkký celou cestu. Ona je naše kamarádka, moje a mé ženy. Chce už nějakou dobu dítě, ale nenašla toho správného muže. Ne toho správného volného muže. Ale já jsem její kamarád. A moje žena je přející a kdyby o tom věděla, jsem si jistý, že by to pochopila.

„Pamatuj si, že se od nás nečeká, že se nám to bude líbit,“ říká mi. „Je to jenom kvůli tomu dítěti.“

Vplouvám do jejího objetí, tisknu se k jejímu teplu, a cítím její požehnaný reliéf, to, jak se lekne mého objetí, její prsa proti své hrudi. Čistila si zuby a voní mentolově. Zlehka ji líbám, jezdím jí špičkou jazyka po rtech…

„A jéje. Začíná se mi to líbit. Jsem ošklivý. Ale to jsi i ty, děvče. To jsi i ty.“

Hladím jí záda, krk, ramena, líbám ji na ústa, na krku, a směrem dolů vpředu.

Zachvěje se, když ucítí můj jazyk na bradavce, tvrdé pod tenkou hladkou látkou šatů. Lenivě kroužím prstem kolem druhé, taky tvrdne, a svou druhou ruku sunu dolů a beru do ní jednu její půlku. Zadnici má velkou a kulatou a měkkou.

„Já vím. Já vím,“ šeptá, oči pořád zavřené. „Mně už se to líbí.“

Líbáme se ještě dál, máme na to celou noc, a já chci, aby byla připravená, naladěná a připravená, chci ji tak vlhkou a horkou, že do sebe budeme klouzat sladce a snadno a tvrdě a rozkošně. Líbáme se dlouho. Můj pták je ztvrdlý a trochu prosakuje, jak se tiskne na její břicho. Začínám se o ni otírat.

„Cítíš to?“

„Cítím, je to skvělé.“

Stáhnu jí ramínka a šaty sklouznou dolů, ona si skousne ret, když zadrhnou o její růžové bradavky, jak spadnou na zem, hned z nich vystoupí ven. Je roztomilá, s plnými prsy a boky, sladce hebká. Saju jednu bradavku, druhou, nadzvedám každou kozu ke svým ústům a ona se při tom chvěje.

„To mám ráda,“ zavrní.

„Aha. Já taky.“ Klečím před ní a dlouho olizuju a saju její prsa, střídám bradavky, poslouchám, jak vzdychá. Jsou teď v mé puse tak tvrdé, tak perfektní. Dělám to stále razantněji, začínám používat zuby, celou dobu slyším její dýchání, zajíkavé a radostné. Má ruka jede po jejím hladkém stehně vzhůru, nemá na sobě žádné prádlo, cítím vlhkost a horko. Mé zuby si jemně pohrávají s jejími ztloustlými bradavkami, ona sténá a moje ruka je najednou všetečná, dobývá se do ní, horké a mokré.

Lízám jí nohy směrem vzhůru, vyvracím svůj krk dozadu, abych nabral veškerou její chuť, její vůni, pronikavou a svěží, vůni hárající samice, která se potřebuje pářit. Svými nehty jí maluju pálivé linky vzadu na stehnech, hnětu její tělo a tlačím svůj jazyk do její štěrbiny.

Otáčí se, oči napůl zavřené, a tak otočená leze na postel, je hezká, zezadu, rád bych si ji vzal takhle, pěkně se na ní projel, ale lehne si na záda a roztáhne nohy, tak možná příště.

Vlezu mezi její nohy, její tělo, zralé a otevřené mám před sebou, olizuju její mokro, dokud to z ní teče, ochutnávám ji, tak slaně sladkou, tak voňavou, samozřejmě se umyla a oholila si nohy, kůže je hladká a chladná. Lížu jí stehna zevnitř, nahoru po cestičkách k jejímu ohnisku, projíždím jazykem její škvíru odshora dolů, hledám její klitoris, to jeho jadérko, vsávám ho něžně do pusy. Má píču tak sladkou, tak pěknou. Měkké lesknoucí se záhyby, hebké hnědé chlupy.

„Oooch,“ říká a tlačí mi ji do obličeje.

„To je hezké. Och….“

Je tak snadné přivést ji jazykem k orgasmu. Dělám to znovu, tentokrát s hlučným srkáním jejích tekutin, a ona se třese a vzdychá. „Uuuch, ach. Och, uuch.“ Pozoruju přes oblinu jejího břicha, jak se jí prsy při mém lízání zvedají. Chci do ní vstříknout své dítě. Ona to taky chce. Je to v pořádku. Všechno je v pořádku.

Můj čurák ji chce mrdat. Touží po ní, namísto orgasmu chce něco stvořit, stvořit život. Moje žena nechce mít dítě. Káťa ano. Rozšířit něco z nás do budoucna, jako ty sladké děti našich dobrých přátel … ach bože, ať je to holka. Já kluky vlastně nemám rád. Někdy vlastně nemám rád ani sám sebe.

„Už jsem nachystaná,“ zatahá mě za vlasy a já si vylezu na ni, má tak velké a plné prsy, drží si je rukama, její vlasy jsou tak dlouhé a hedvábně měkké, pusa jako stvořená k líbání, a já bez námahy celou svou tvrdou délkou klesnu do jejího hlubokého rozpáleného mokrého jícnu. A začnu ji mrdat, hodně zvolna a rozvážně, jen pomalu nabírám na rychlosti.

Ona zvedá nohy. „Hlouběji,“ šeptá.

„Musí to být hluboko. Aby to udělalo…“ je hodně rozechvělá, „miminko… ve mně… Udělej se do mě. To je úplně v pořádku.“

Držím ji za kotníky, jemně jí tlačím nohy dozadu a začínám ji mrdat důkladněji. Je v tom teď víc animálního, dýcháme ztěžka, supíme, začínáme se potit, přirážíme, pořádně, a pak ještě víc, můj čurák je ohromný a ocelově tvrdý a zdá se mi, jako by měl puknout. Zlomím ji v půli, je přeložená v břiše, prsy zcela bílé a kulaté, bradavky jemné, ukazující vzhůru a tvrdé, ty kozy se jí zhoupnou při každém šťouchu, břicho i stehna se jí vlní. Vyráží nahoru, nadbíhá mým přírazům, je okouzlující.

Rozkoš v jejím obličeji je intenzivní. Miluje to, každou minutu z toho, každý centimetr každého mého vniknutí, každou kapku mého potu. Směje se a přikyvuje.

„Hodná holka, hodná. Bude to…“

Je to ten hlasitý čvachtavý zvuk, ty vždycky neurčité obavy, přál bych si, aby u toho hrála hudba, ale houby, ona je sladká, plnoštíhlá a mokrá a nažhavená a já sáhnu pod ni a podržím si ji za zadek, a přirazím do ní tvrdě, a ona si přidržuje kolena rukama, táhne je dozadu, abych do ní mohl hlouběji.

Poznávám, že už to na ni znovu přichází, tak krásně, zase tak krásně, má ústa hledají její a ona do sebe hladově vtahuje můj jazyk, a ze mě na ni dolů kape můj pot, stéká jí po těle od hlavy k nohám, jsme naolejovaní a třeme se o sebe a kůže se nám smeká, a když začnu stříkat, úplně se uvolním, vyžívám se v tom pocitu, dívám se do jejích měkce se smějících očí, pouštím to do ní, pouštím to dovnitř, žádná guma ani spermicid nebo pilulka – nic než maso a pot a výron semene a rozechvělé požehnané uvolnění po koitu a ležíme na zádech a čekáme, až pot zchladne, a vzdycháme a ležíme spolu.

Konec konců, máme celou noc. Během pár minut na ni znovu dorážím. Jsem ještě tvrdý. Jo. Ano. Někdy je to užitečné, ten můj chamtivý čurák. Někdy to dělá dobře.

Můžeme to dělat znovu, má ruka se zmocňuje pěkné kulaté kozy, bere bradavku mezi palec a ukazováček a ona vzdychne a přitulí se zády ke mně, svou zadnicí se ke mně tiskne, zve mě. Mám obličej v jejích čistých voňavých vlasech.

Můžeme to dělat. Dokud neuděláme dítě.

Chladný větřík se opírá do záclony v okně. Hlavu mám prázdnou, čurák tvrdý, Káťa je plná mého semene a brzy ho v ní bude víc, a život je sladký.

Ať je to holka.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Domina Andreadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem atraktivní ale přísná domina a splním ti tvoje perverzní sny. Zažiješ ponížení, rozkoš i bolest. Budeš méně než nula a budeš se plazit u mých nohou! Tak volej a dostaneš hned první lekci ty ubožáku.

Buď mým otrokem na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANDREA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let. Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Jak jsem přišel o panictví 3

  11. 7. 2015Bobr

Po obědě jsem šel ke stodole. Holky už tam netrpělivě přešlapovaly. „Připravily jste všechno?“ předem jsem se jich zeptal, abychom se nezdržovali. „Ano!“ odpověděly zase dvojhlasně. Vešli jsme dovnitř, abych to zkontroloval. Vše bylo tak, jak jsem řekl. „Tak na co čekáte? Svléknout!“ řekl jsem a sundal tričko i šortky. Taštičku, co jsem si přinesl, jsem zatím položil na židli. Holky také horečnatě...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Teen, Párty, První sex, Šukačky

Festivalová milenka

  22. 8. 2009Neznámý autor

Máme s klukama kapelku a občas si zahrajeme na nějakém koncertíku. Nejsme sice slavní jako Rolling Stones, ale i na nás občas nějaké publikum dojde. Samozřejmě hrajeme hlavně kvůli tomu, aby se nám líp balili holky. No, v balení jsme asi tak stejně úspěšní jako v hraní tzn. sem tam nějaký úspěch. Většinou hrajeme v menších klubech, což je fajn, ale ještě lepší je to na letních festivalech. Motá se...  celá povídka...
Kategorie: orál, Šukačky, Orál, Teen, Mix

Lapálie v Orient Expresu

  16. 5. 2008A.D.Lajda

Takže zase se ženu jak šílenec na víkend domů. Posvištím si to pěkně vlakem směrem na východ, sotva to ale bude do „teplejch“ krajin, že. Ten nechutnej maglajz na nádraží mě vždycky odrovná v první minutě. A je to tady znova. Každej tejden to samý. Do hajzlu. Zástup upocenejch lidí, přičemž jeden po druhým se postupně nasírá na zpomalenou pokladní nebo spíš lépe řečeno na kyselou fousatou babiznu,...  celá povídka...
Kategorie: trapasy, Mix, Teen

Nemravný maturitní ples

  7. 4. 2018jentaknekdo

Poprvé jsem měla orgasmus, když mi bylo osmnáct. Musíte vědět, že pocházím z velice přísné rodiny. Až do té plesové noci jsem neměla dovoleno chodit na schůzky. Můj nevlastní otec (ten vlastní umřel, když mi byly tři) měl za to, že děvčata nemají chodit s kluky, dokud nejsou na vysoké škole. Ustoupil ale, a povolil mi jít na můj maturitní ples. Šla jsem tam s Filipem, kterého jsem znala ze třídy....  celá povídka...
Kategorie: Mix, První sex, Spanking, Teen