Erotické povídky

Autor povídky:

div

Kategorie:

Vloženo: 8. 5. 2007

Na chalupě

Na chalupě

Po dlouhé době mne kamarádka vytáhla k dalším známým na chatu, že tam bude veselo u ohně a spousta dobrých lidí. Měla pravdu, bylo tam plno, hráli a zpívali, popíjelo se snad vše co teče. Já byla už unavena a tak mne uložili v jedný malý místnosti a prohlásili, že se neví s kým se probudím, protože si údajně každej lehne tam, kde je místo. V ten moment mi to vůbec nevadilo, jistě, dlouhá cesta, trocha pití, vidina spánku a zábrany jsou ty tam.
Nad ránem jsem jen cítila, že do místnosti někdo přišel a lehl si vedle mne.
Sluníčko už bylo dost vysoko když jsem se probudila a až v ten moment jsem si všimla, že spím s mužským. Byl to pěknej chlap (kolem padesátky jak jsem potom zjistila), ale vůbec na to nevypadal. Byl celý nahý a ležel na znak, že mu bylo vše vidět. Já byla taky nahá, trochu jsem se zarděla a raději si opět lehla dělajíc že spím. Jak se zahoupala postel on trochu procitl, otočil se na bok a přitulil ke mně. I přes přikrývku jsem cítila jeho mužství a začala mít divné a divoké pocity. Po chvíli odhrnul přikrývku a přitiskl se ze zadu na moje nahé tělo. Byl trochu chladivý, ale já jej cítila nahého se vším a dělalo mi to spíš dobře.
Viděla jsem podle oddechování, že je už vzhůru. Po chvíli jsem ucítila jak mne začíná hladit po boku a prdélce, ale dělala jsem že spím. Byl to zvláštní, ale příjemný pocit a mne to začalo hodně vzrušovat. Jeho ruka sjížděla níž a níž až se dostávala mezi moje půlky. Trochu jsem se zavrtěla, on na chvíli přestal a po chvilce začal znovu. Moje vzrušení se stupňovalo každým jeho dotekem a já se přistihla, že začínám slastně oddechovat. Na chvíli jsem se ovládala, ale postupně se oddávala příjemnému pocitu a nechala jej hladit moji prdélku že jeho ruka skončila až v mém ochlupení. Měl hbité prsty, ale vůbec netušil, že mu pomáhám a lehce vystrkuji zadeček k němu a malinko roztahuji nohy, aby se dostal dál. Byl ke mně čím dál víc přitisknutý a já cítila jak jeho mužství brunátní. Byl v těch partiích hodně velký, že mne až tlačil. Byla jsem už hodně rozbrnkaná a vlhká, že stačilo málo a jeho prsty se zabořili do mé už provlhlé kundičky. On to poznal, protože jsem už vcelku hlasitě vzdychala. Hladil mi mého poštěváčka, který byl už hodně ztuhlý. Jakmile dosáhl mé dírky otočil mne na znak a začal mi líbat moje zduřelé bradavky. Líbal mne na prsa, jemně kousal do bradavek, cucal je a rukou mi sjížděl břicho, můj chlupatý klín a občas strčil prsty až po kořen do mé roztoužené pičky. Dělalo mi to moc dobře a čím dál víc vzrušovalo. Břicho mi cukalo, začala jsem se zvedat klínem proti jeho ruce a nevědomky se svíjela. Z ničeho nic přestal, chytil mi ruku a přesunul ji k jeho velkýmu ocasu. Leželi jsme vedle sebe a vášnivě se líbali. Já mu sjížděla jeho velký ocas a on mi rukou laskal prsa. Chtěla jsem aby mi začal dráždit kundičku, tak jsem se vzpínala, ale on mne nechal dlouho a já ještě víc byla nadržená a víc jsem tekla. Už jsem to chtěla moc a tak jsem mu jeho ruku přesměrovala do mého klína. Okamžitě mi rukou rejdil v převlhlé dírce a já sténala ještě víc, zatínajíc své nehty do jeho zad. Nějaký čas jsem se snažila dělat že mu odolávám, měla nohy u sebe a on se všemožně snažil mne rukou dráždit. Byla jsem už hodně nadržená a on taky, ale pořád jsem nohy lehce svírala. Pak se mu ale podařilo mi nohy zvednout a silně mi projel štěrbinu. V ten okamžik jsem mu povolila a nohy široce rozevřela. On mi okamžitě opět vjel znovu do mé zvlhlé pičky rukou a prsty v ní rejdil. Pak se nadzvednul, zeširoka mi roztáhnul nohy, silou přitiskl k mému tělu a bez ostychu mi vrazil do mé kundičky svůj obrovský ocas. Zpočátku jej strkal do mne opatrně, ale postupně zrychloval a dostával se čím dál hlouběji. Snažila jsem se trochu uhýbat, aby mne to nebolelo, ale on nedbal a bořil jej do mne víc a rychleji.
Jeho obrovský ocas ač byl hodně těsný se krásně bořil do mojí mušličky. Rukou jsem jej chytla u kořene a nechala se vznášet nádherným pocitem jak mi klouže v ruce i v mé pičce
Po chvíli mi jeho ocas vjížděl do mokré pičky tak razantně, že mne celou posunoval až po okraj postele. Když chvíli ustal, začala jsem se divoce mrskat a škubat proti jeho kůlu a on do mne opět začal prudce bušit a neustále mne silně svíral.
Podařilo se mi z jeho sevření vymanit, skulit jej na záda a řídit si jeho ocas v kundičce sama.
Jeho ocas mu trčel, ale jak byl velký ležel mu na břiše. Rozkrokem jsem si sedla přímo na něj a jak jsem byla vlhká, tak jsem na něm klouzala a třela si poštěváčka. Bylo cítit jak se vrtí a snaží se mi dostat do mé kundičky, ale já odolávala a hrála si s ním jako kočka s myší. Pak jsem se nadzvedla, rukou mu zvedla jeho obrovský ocas a lehce dosedala na jeho žalud. Snažil se jej do mne zabořit, ale já opět odolávala a dosedala jen na špičku. Byl to nádherný pocit a já byla tak mokrá, že moje šťávička stékala po jeho ocasu. Byla jsem už tak vzrušená, že jsem neodolala a dosedla, že do mne jeho tvrdý ocas zajel hodně hluboko. V ten moment jsem křičela slastí i lehkou bolestí, ale začala jsem jej divoce šukat. V jeden moment jsem mu asi lehce přisedla jeho kulky, protože tiše zasténal, zvedl mne, ale v zápětí se do mne opět bořil jeho mocným údem. Bylo nádherné cítit jak se mohutný ocas dere mou tekoucí pochvou a naráží na vaječníky. Zprvu jsem cítila lehkou bolest, ale po chvíli jsem jej v sobě neměla dost a těžce na něj dosedala. Chvíli jsem si s ním jen hrála, laškovala a užívala slasti mít jeho tvrdý ocas v mé pochvě. Bylo vidět že mu to dělá dobře, supěl jak lokomotiva a mocnou silou se jej snažil do mne rvát. Zdálo se mi, že jej má čím dál většího a tvrdšího. Já byla taky děsně mokrá, mlaskalo to mezi námi a pak došlo k jeho neuvěřitelnému stříkání. Bylo to nekonečný jak plnil mou černou díru, která byla zplna zaplněna jeho mohutným ocasem a ze které vytékala moje šťávička smísená s jeho teplým semenem.
Ležela jsem na něm ze široce roztaženýma nohama a vnímala jak je zabořen do mého mokrého klína, plného teplého semene. Bylo nádherné vnímat jak je jeho ocas velký, tvrdý a hluboko ve mně. Začala jsem se na něm třít a jak byl tvrdý a jak bylo vlhko bořil se do mne ještě víc, že jsem jej v břiše cítila až u žaludku. Chvíli to bylo pomalu, ale pak jsem na něm rozjela svůj tanec. Chvíli jsem nadskakovala, chvíli byla přitlačená, kroužila na jeho ocasu a cítila jak se ještě víc zvětšuje. Prsa mi lítaly ze strany na sranu, pleskali o sebe a jej to evidentně vzrušovalo. Chvíli se s oblibou díval na moje lítající kozy a pak je začal hladit, mačkat a celou dobu mého řádění si s nimi hrál. Pak jsem opět cítila jak jeho ocas brunátní, vzepřel se a začal do mne opět stříkat. Byla jsem ale od minula plná a tak to za mne vytékalo do jeho klína. Byly to spíš výstřiky, protože byl ve mně hodně těsný. V zápětí jsem se skulila vedle něj a hluboce oddechovala. On se ke mně přitlačil a lízal mi trčící bradavky. Semeno ze mne hojně vytékalo a tak jsem vstala a šla se umýt.
Po návratu jsem viděla, jak leží na zádech a jeho ještě velký ocas se povaluje po jeho břiše. Byla jsem dost rozmilovaná a neměla ještě dost, tak jsem si k němu přilehla a začala si hrát s jeho krásným ocasem.
Ležela jsem s rukami pod jeho zadečkem a ústy jsem si hrála s jeho nádherně velkým ocasem. Bylo znatelné jak mu dělá dobře moje něžné kousání do jeho žaludu, sání jeho koulí a lízání od kořene po hlavu. Vždy když jsem jela pomalu nahoru a dosáhla žaludu, prudce jsem jej polkla a významně vsála jeho vlhkost. Chvíli mne nechal samotnou, pak si mne otočil, že jsem byla klínem nad jeho hlavou a divoce se přisál na moji roztoženou a opět významně mokrou kundičku. Hrál si s mým poštěváčkem, třel mne po ochlupení a občas zajel do mokré dírky. Snažili jsme se oba, aby to bylo zároveň, když jsem mu polkla jeho ocas, on mi vrazil několik prstů do dírky a přitlačil mi hlavu, abych jej polykala celého. Jeho ocas jsem objímala oběma rukama, stahoval kůžičku, chvílemi olizovala a polykala. Bylo nádherný jak byl vzrušený a mokrý.
Po chvíli dráždění se zvednul otočil mne, že jsem klečela, zlomil v pase aby moje prdélka byla výrazně vystrčena a rukou mi projel pičku, aby zjistil jak je mokrá. Byla tak moc, že se i rukou bořil. Pak jsem ucítila jak mi jeho krásný ocas vráží ze zadu do kundičky. Dělalo mi víc než dobře když mi rozevíral půlky a já cítila jak vniká do mé kundičky čím dál hlouběji. V zápětí začal jeho tanec, kdy do mne bušil jak o závod. Ještě víc mne prolamoval v pase, ale nebylo to třeba, protože jsem se sama snažila aby do mne vrážel svůj kyj co nejhlouběji. Já jej chytala ze spodu za jeho koule a přitahovala jej k sobě aby byl ve mně úplně celičký. On mne zas držel za vlasy a jimi se přitahoval. Nevnímala jsem žádnou bolest, jen slast a jeho pevný ocas. Pak ustal, jeho ocas mi začal v pičce cukat, cítila jsem jak se zvětšil a následně velký tlak v břiše jak do mne začal stříkat jeho teplý semeno. Byl to nádherný pocit a já v ten moment měla neuvěřitelný orgasmus. Škubalo to se mnou, křičela jsem, on přesně věděl jak na mne a začal ještě dravěji. Tiskl mne velkou silou, prudce mne začal šukal a bořil jeho kládu do mne ještě intenzivněji. Chtěla jsem aby to trvalo věčnost, trhala jsem prostěradlo a on nepřestával. Bylo to tak intenzivní, že následoval můj další, ještě silnější orgasmus.
Pak jsem usnula a celou dobu se mi o tom ještě zdálo

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Luckadalší dívky
 
Sex po telefonu

Je mi 18 a všichni říkají, že jsem nevychovaná. Miluju sex po telefonu a hledám pána, který je mě dokáže plně ovládnout, zkrotit a vychovat. Chci, abys mě svazoval, chci se bát bolesti, kterou mi způsobíš.

Ošoustej mě na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LUCKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Galantní noční doprovod, který dvakrát stříkal

  22. 4. 2016Mission

Jmenuju se Eva. Od dětství jsem byla kurvička, nejdřív z přinucení, potom z potěšení, zvyklá kdykoliv nastavit svojí dírku a nechat na sobě pumpovat a supět nevlastního otce Karla. Postupem času mně to začalo dělat dobře. Mamka asi něco tušila, ale dělala jakoby nic. Zvykla jsem si na to a začalo se mi to líbit. Bylo to každý den ráno před odchodem do školy, jenom s výjimkou dnů, kdy jsem menstruovala....  celá povídka...
Kategorie: Trapasy, Mix, Šukačky, Teen

Drsná westernová příhoda

  22. 7. 2015Neznámý autor

Molly uslyšela nějaký hluk na dvorku. Slepice začaly poplašeně kdákat, pes hlasitě štěkal. A do toho se ozývaly zvuky koňských kopyt a pokřikování mužských hlasů. Molly se hrozně rozbušilo srdce. Vyhlédla oknem a viděla je. Bandity. Jejich městečko napadli už dvakrát, pokaždé znásilnily nějaké dívky, ukradli nějaké jídlo a peníze. Naštěstí zatím nikoho nezabili. V kostele se o tom hodně mluvilo, mladé...  celá povídka...
Kategorie: Znásilnění, Šukačky, Mix

Páření jako atrakce

  1. 12. 2020jentaknekdo

„Co je to s Wolfem?“ zeptal se Glen. „Nepamatuju se, že bych ho už někdy viděl takhle nadrženého.“ Juta vstala a stoupla si vedle něj k oknu. Podívala se přes sklo a uviděla Wolfa, jak sedí na posteli. Svůj penis držel v ruce a agresivně s ním pumpoval. „Nemyslíš si snad, že mu někdo řekl o Liv, nebo ano?“ zavtipkovala Juta. „Možná má nějaký šestý smysl,“ odpověděl Glen. Muž dýchal zhluboka a vydával...  celá povídka...
Kategorie: Extrémy, Prstění, První sex, Teen

Na ostrově hrůzy

  24. 7. 2007trykerka

Konečně je tu léto a dva měsíce zaslouženého volna. Při mém nízkém platu učitelky, na prvním stupni, jsem si vybrala celkem pěknou dovolenou u moře. Zabalit věci na týden, mi zabralo pár hodin a už jsem vyrážela taxíkem k letišti. Všem se zdálo divné, proč jedu sama....ale kdo by chtěl sebou chlapa, když jsem se s jedním mizerou po několika letech rozešla a kamarádky....s těma také zrovna netoužím...  celá povídka...
Kategorie: sado maso, Znásilnění, Grupáč, Orál, Šukačky, BDSM, Extrémy, Otrokyně