Erotické povídky

Autor povídky:

Martas

Vloženo: 14. 3. 2023

Kategorie:

Další povídky od Martas:

Dovolená s manželkou Janou Maledivy

S manželkou Janou jsme vyrazili na dovolenou do exotické destinace na Maledivy,dovolená začala skvěle hotel byl nádherný bazény a moře bylo úžasné,celý den jsme trávili na pláži a věnovali se sami sobě.Jana byla občas cílem pohledům okolí ,protože její krásná postava i když prsa má menší tak v plavkách vypadala vždy úchvatně že i někdy i já měl co dělat aby nebylo vidět jak mě vzrušuje. Jednoho večera jsme si řekli že po večeři strávíme nějaký čas na baru a popijeme pár drinků,na to se Jana pěkně oblékla ,už oblékání byl pro mě zážitek vzala si bílé spodní prádlo které krásně vinikalo na její opálené pokožce,poté si vzala kratší bílé šaty které její dokonalou figuru ještě umocnili.Po večeři jsme vyrazili na zmíněný bar, sedli jsme si přímo na bar,obsluhoval nás přijemný mladý muž který nešetřil úsměvy na mojí ženu a občas jsem si všiml jak pokukuje po jejích nohách a bůh ví kde ještě. Naklonil jsem se k ní a řekl jí že je moc přitažlivá a že jsem si všiml jak po ní barman neustále pokukuje i když procházel kolem okatě se na ní otočil a pomrkl na ní. Na to mi řekla chci se líbit a tak to prostě je. S přibývajícími drinky jsme se bavili vesele a občas moje ruka sjela na její stehno, dostal jsem chuť na nějaké vzrušení a tak rukou pomalu pokračoval až k jejím kalhotkám,jak jsem se jí dotkl v rozkroku tak jsem ucítil jak pěkně vlhnou a Jana se na mě začala upřeně dívat ,nemohl jsem to vydržet a tak jsem jí prstem zajel přes okraj kalhotek až do rozkroku a začala téct vzrušením,seděli jsme na baru já prst zaražený v její kundičce která tekla slastí ,jen lehce poroztáhla nohy a já prst zarazil ještě hloubš až jemně vzdechla. To neušlo pozornosti barmana a sjížděl očima k její sukni až k mé ruce a musel vidět jak mám srčený prst v její kundičce a opět se lehce pousmál. Po chvilce jsem jí řekl že si dojdu na recepci ještě něco zařídit a že se vrátím a potom můžeme jít na pokoj a tam jí ukážu jak po ní toužím,jen se pousmála a souhlasila.

Po nějaké chvíli jsem se vrátil a hledal mojí ženu,ta stála na rohu baru a vesele si povídala z barmanem ,který když jsem se vracel tak od ní očividně rychle poodešel trošku dál.Jak jsem se vrátil tak jsem se jí zeptal jestli se dobře bavila a ona na to řekla ,že ano že barman je moc milí a že měl na ní i decentní narážky,nato jsem se jí zeptal co si pod tím mám představit,na to mi řekla že jí říkal že je tak krásná a že z ní nemůže spustit oči a že se jí i snažil dotýkat. Zeptal jsem se jak dotýkat? Odpověděla že jak jsem odešel tak jí lehce hladil nenápadně po ruce a potom co se s ní dal do řeči tak se k ní i přiblížil blíž a ruka mu sjela na zadek. No to je pěkný jsem jí řekl,člověk tě tady chvilku nechá o samotě a na tebe hned vyjede stádo chlapů,ona odpověděla že ne stádo ale ten barman ano,zeptal jsem se jí a co ty na to? Na to mi řekla odpověď jakou jsem nikdy ani nemohl čekat. Víš lásko jak jsi mě vzrušil tak jeho ruce na mém těle mě šíleně vzrušovali a já prostě sržela a čekala až kam je ochotný zajít,na to mi sjel i rukou na kalhotky které byli úplně promočené a hladil mě v rozkroku a bylo to tak příjemně že jsem ho nechala, a u toho mi ukázal jakou má bouli na kalhotech a řekl že má tak velké přirození jaké jsem ještě v životě neviděla a mě to nedalo a dotkla se ho přes kalhoty a má opravdu něco co jsem opravdu nikdy neviděla snad jen ve filmech pro dospělé. Na to jsem jí řekl to tě to tak vzrušilo? A ona řekla že jí je to líto ale prostě v tu chvíli si nemohla pomoci.

Chvilku jsem přemýšlel a objednal ještě jeden drink a posadili jsme se zpět na bar,barman stále pokukoval po mojí Janě a ona mu občas vrátila úsměv,naklonil jsem se k ní a narovinu zeptal,tebe zajímá ten jeho klacek kterého má schovaného v kalhotech? Na to mi hned odpověděla že ano ale že si nechá zajít chuť a půjde semnou na pokoj a že moc chce prožít vášnivou noc,v tu chvíli se mi hlavou honili divoké myšlenky ,až jsem z ničeho nic ze sebe vyhrkl chceš to zkusit s někým jiným kdo má takové velké nádobíčko.Podívala se na mě a chvilku váhala z odpovědí až najednou řekla ,ano ale prostě tohle ti udělat nemůžu.

V tom jsem jí řekl a co když bych ti to chtěl dopřát? Zamyslela se a na to řekla nebránila bych se nejspíš,ale vůbec nevím. V hlavě se mi začali honit myšlenky asi jaké by to bylo kdybych toto dovolil.

Naklonil jsem se k Janě a pošeptal vulgárně,kdybych chtěl abys vykouřila toho barmana udělala by jsi to? Jana se na mě podívala až zrudla v obličeji a nevěděla jak okamžitě odpovědět,až řekla a ty by jsi chtěl? Pohotově jsem řekl ano chtěl bych ti dopřát o čem třeba sníš,usmála se a řekla ,ale víš že mám někdy až moc divoké sny.

Jak jsme seděli u sebe ruka mi opět sjela až pod sukni a dotkl jsem se jejích kalhotek a ty byli úplně promočené až z ní pomalu odkapávalo, hned jsem jí řekl že evidentně je nadržená a tak tedy že bych chtěl aby toho barmana vykouřila. Ale co když bude chtít víc,vyhrkla,tak to budeš už muset nějak zvládnout odpověděl jsem. A lehce jí nadzvedl sukni a dotýkal se promočeného rozkroku,to neušlo pozornosti barmana až se zastavil a skoprněle čučel na rozkrok mojí Jany jak se jí hrabu na rozkroku a když jsem se na něj podíval tak boule na jeho kalhotech byla obrovská a tomu chudákovi snad pták roztrhá kalhoty. Pokračoval jsem a pořád jí dráždil v rozkroku tekla jak řeka, barman musel jít sklidit skleničky ke stolu a když procházel kolem nás zastavil se a okatě se naklonil a podíval Janě pod sukni jak moje ruka dráždí její kundičku a a usmál se,v tom ho Jana chytila za ruku přitáhla k sobě a jeho ruku si dala k mojí na mokrý rozkrok cítil jsem jak jeho prsty prohrábli její pindu až sebou zaškubala a hned se jeho prst dral pod kalhotky až úplně celý zmizel v ní. Jana polohlasně vzdechla a ja cítil na ruce jak jí prstem projíždí pysky její vagíny a ona teče úplně všude. Vzrušilo mě to tak že v kraťasech sem cítil jak mi tvrdne a nesnesitelně škube. Barman po chvilce přestal vytáhl ruku z rozkroku mojí ženy a odešel opodál věnovat se hostům. Naklonil jsem se k ní a řekl jak se ti líbilo? NEvím jestli to bylo způsobeno alkoholem nebo prostě byla tak moc nadržená,ale jen řekla chci kouřit nějaké péro jsem nadržená že asi umřu.

V tom jsem dostal nápad,zavolal jsem na barmana jestli by byl tak hodný a přinesl nám láhev vína na pokoj ,že odcházíme,při čemž mu sdělil číslo pokoje. Vzal Jsem Janu za ruko trhnul s ní protože byla v deliriu a jen řekl ,pojď. Cestou na pokoj jsem jí držel kolem pasu a ruka mi občas přejela přes její zadeček a pevně ji tisknul. Když jsme přišli před pokoj hledal jsem kartu od pokoje Jana se zády opřela o zeď a jen řekla ,já to asi nevydržím,na nic jsem nečekal klekl si před ní nadzvedl šaty rukou dal hned kalhotky lehce na stranu a jazykem jí začal lízat,v tom jsem dostal odměnu v podobě sprchy která se vychrlila z její kundičky po chvilce jsem přestal a jen jí řekl ,ještě chvilku to musíš vydržet a otevřel dveře pokoje a zatáhl jí do chodby pokoje. Tam jsem si stáhl kraťasy a vystrčil na ní moje tvrdé péro,poslušně si klekla a hned si ho strčila do pusy a začala ho kouřit a honit rukou,už jsem skoro byl když v tom někdo zaklepal na dveře.Jednou rukou jsem pootevřel dveře,ona si ani ničeho nevšímala a pořád obdělávala mého ptáka. Když jsem pootevřel dveře ve dveřích stál barman v ruce láhev vína a měl široký úsměv a jen řekl servis….

Otevřel jsem dveře víc a on se podíval směrem dolů a viděl jak mě moje žena kouří,chvilku se díval a v tom jsem ho zatáhl dovnitř a hned mu odpověděl servis….

V tom si Jana všimla že vedle mě stojí ten barman snědý domorodec a beze slova si rozepl kalhoty a z nich vypadlo opravdu obrovské péro,nejen dlouhé ale i patřičně tlusté.Jak pokračovala v kouření mého ptáka jednou rukou sjela po nohách barmana až k tomu tmavému klacku a začala ho honit rukou,pomalu jsem se začal odtahovat a vyndavat moje péro z její pusy,v tom jsem ustoupil uplně stranou posadil se na křeslo a sledoval jak klečí a rukou honí toho klacka,lehce se na mě podívala a já jsem jen přikývl, v tom se ústy přiblížila k tomu tmavému péru a jemně a pomalu mu začala ochutnávat špičku,její rty pěkně obejmuly ten velký naběhlí žalud a jazykem mu po něm začala přejíždět.Po chvilce si ho pomalu začala strkat do pusy a pečlivě sát.Barman začal vzdychat rozkoší,a já seděl na křesle s pérem venku a pomalu si ho honil.Po chvíli jak ho obdělávala a ja si dělal dobře jsem přestal a pomalu se k ní přiblížil a začal jí rozepínat šaty ,které cele během chvilky spadli na zem a ona tam klečela jen v kalhotkách a podprsence,v tu chvili barman na nic nečekal a začal jí mačkat její malé prsa až začala také z hluboka oddechovat,na nic jsem nečekal a rozepl jí podprsenku a sundal jí,v tu chvíli ji už domorodec drtil prsty bradavky a jí se to evidentně líbilo,protože zrychlila v kouření toho obrovského ptáka kterého měla pomalu až v krku. Byl jsem nadržený jak samec který to nikdy neměl ten pohled jako moje manželka kouří cizí péro mě uvádělo do extáze, pomalu jsem jí chytil za ramena a jen řekl teď dostaneš co zasloužíš a zvedl jí a táhl do ložnice,ten domorodec kterému trčelo péro daleko před sebe šel poslušně za námi jak pejsek.V ložnici jsem jí posadil na postel a zeširoka roztáhl nohy, její kundička stažená kalhotkami se krásně rýsovala přes jejich látku,klekl jsem si před ní a jazykem začal přejíždět její kalhotky,začala sténat hlasitě a v tom jsem si všiml že i domorodec stojí nade mnou a ona už opět souká toho obrovského ptáka do pusy a opět ochutnává svými rty.Pomalu jsem jí stáhl kalhotky a začal lízat její promočenou kundu a sát pysky až sebou škubala, jazykem jsem jí zajížděl do její lačné kundy a sál štávy které z ní tekly až začala křičet a přišel na ní pořádný orgasmus a z kundy jí vystříklo,vse jsem pořadně pochytal a celou olízal.

Postavil jsem se vedle nich a honil si péro aby na mě Jana viděla,koutkem oka vždy se podívala jak si masíruju ptáka a zvyšovala tempo kouření tmavého obrovského klacku.Přistoupil jsem k ní chytil za vlasy přitáhl víc k sobě i s tím nářadím v puse a řekl jí ,chci abys ho omrdala. Beze slova barmana položila na záda na postel a rozkročmo se posadila nad jeho péro a kundou začala přejíždět po něm ,barman se jen kroutil a fuňel vzrušením,pořád ho tam neměla a tak jak byla nad ním rukou jsem chytil toho obra,byl opravdu velký že jsem ho sotva obejmul prsty,a nasměroval na vchod do kundičky a jen lehce přejel jím po pyskách až vzrušením Jana vzdechla,přidržel jsem ho pod ní a jen jí pobídl tak pojď a mrdej,poslechla a pomalu se posadila na to obří monstrum až bylo vidět jak jí žakud zajíždí mezi pysky a dere se do útrob mijí ženy,bylo to vzrušující jak do ní zajížděl tak bylo vidět jak po tom péru stékají štávy mojí ženy,až úplně dosedla jen ze sebe vydala ..bože to je obr.

Posadil jsem se opět na křeslo a sledoval jak šuká to velké péro,byla nadržená šílěně ,protože na něm poskakovala a tempo zrychlovala,křičela u toho vzrušením že to muselo být slyšet všude a stále pořádně šukala toho domorodce,v tom začala opět křičet orgasmem a jak se nazvedla tak to obrovské péro skropila ,byl úplně celý mokrý. V tom začal být domorodec aktivní stáhl Janu ze sebe položil jí na záda chytil za nohy roztáhl je a už jí rval toho obra zase do kundy,jak tam zajel a přirazil zase začala křičet a tak jsem vstal šel k ní klekl si nad ní a moje péro jí vrazil do pusy,začla mi ho sát a honit u toho jak snad nikdy občas mi ho lehce přejela zoubky až jsem myslel že mi ho chce ukousnout,ale to už jsem cítil jak budu stříkat.Zastavil jsem jí vytáhl péro z pusy odstrčil domorodce který jí pořád mrdal postavil se před ní a moje péro vrazil do její rozšukaný mokrý kundy,zajel tam jak po másle a já na něm cítil jak vytekla a můj žalud schytával další sprchu jejího orgasmu,Domorodec stál chvilku koukal když v tom si klekl k její hlavě chytil jí za vlasy a pusou narazil na ptáka a začal jí šukat pusu.

Ten pohled mě šíleně vzrušil a v péru mi zaškubalo a já jí začal plnit kundu horkým spermatem až se prohla v zádech jako by jí drtila i salva mého ptáka a celý jsem se do ní vyprázdnil.V tu chvilku když domorodec viděl jak to na mě přišlo začal křičet vzrušením a plnit pusu mojí Jany, sotva to polikala kolik toho bylo až jsem myslel že se udusí,však si s tím poradila a vše poslušně spolykala.

Barman jak se udělal tak začal vytahovat kalhoty a to obrovské péro soukal a skládal pod ně,zapl se a bez řečí odešel.Jak zaklapli dveře ,já jen stál nad mojí omrdanou manželkou a prohlížel si jí,vypadala nádherně a spokojeně,z kundičky jí vytékalo moje semeno a ona si ho nabrala na prsty a strčila do pusy a vše slízala,podívala se na mě a jen řekla …no musela jsem ochutnat a posoudit rozdíl.. a to jeho péro bylo fascinující a vy jste mě tady mrdali jak nějakou lehkou holku a mě to tak silně vzrušilo že jsem byla pořád hotová. Vstala chytila mě za ruku a řekla že jdem do sprchy a potom se vrátíme a že chce abych jí ještě mrdal a dělal si s ní co chtěl a že můžu dělat cokoliv ,že chce všechno. Když jsme vlezli do sprchy moje péro opět stálo chytil jsem jí zazadu za vlasy přitáhl k sobě a řekl ,teď tě omrdám tady a hned jí ho vrazil zezadu do kundy která byla zase úplně mokrá,jen vyjekla a řekla…mrdej mě co se do mě vejde. Divoce jsem přirážel proti její kundě až úplně tekla a já se blížil k vrcholu,v tom mě zarazila poodstoupila klekla si a jen řekla …chtěl jsi abych kouřila a já tě vykouřím až do konce a strčila moje péro do pusy a honila ho a kouřila až jsem se do ní udělal a vystříkal celou pusu další dávkou spermatu. Poté jsme se osprchovali osušili a jen se podívala a řekla že tohle byl nejvzrušující zážitek v životě…………

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Neukojená Baculkadalší dívky
 
Sex po telefonu

Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám.

Uděláme si to na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 09

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT BACULKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

ADÉLIN PRAŠTĚNÝ NÁPAD

  2. 11. 2016Bobr

„Jé, to je krásné! Já to chci!“ vykřikla Adéla, která poloseděla, pololežela na gauči. Na klíně měla notebook, ve kterém si cosi prohlížela. Jedna ruka jí kmitala v klíně, až se ozývalo mlaskání rozdrážděné kundy. „Cos to tam zase objevila?“ zvednul jsem se, abych se podíval. „Že mi to uděláš?“ znovu vykřikla, než jsem se stačil podívat. Naklonil jsem se, abych se podíval, co to tam má. „Podívej,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Extrémy, Orál

Natálka

  24. 6. 2022James

Před lety se u nás na chatě objevila Natálka, mladé 17leté děvče. A nyní s námi žije již pět let. Se mnou a mou partnerkou Veronikou. Já jsem oproti děvčatům o něco starší, dnes mi je 39, Verče 28. Je to naše kamarádka a sexuální partnerka. Milujeme se všichni, společně, ve dvojicích. Natálka občas přivedla i nějakého svého přítele ke společným sexuálním hrátkám. Asi tedy máme vztah, kterému je dnes...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Teen, Šukačky

Typický víkend

  5. 6. 2015Neznámý autor

S mojí přítelkyní se vídáme jenom o víkendech, protože ona studuje na druhém konci republiky. Ale vždycky ke mně přijede, já totiž bydlím už v bytě sám, a tak si užíváme jeden druhého. No umíte si asi představit, jak to vypadá, když se celý týden nevidíme… Tak vám popíšu svůj typický víkend s Nelinkou, což je jméno mojí přítelkyně. Většinou to vyjde tak, že to Nela ke mně stihne ještě tím posledním...  celá povídka...
Kategorie: Petting, Šukačky, Mix

Věřin bláznivý nápad

  21. 9. 2016Bobr

„To musí být krásné!“ vyhrkla Věra, když cosi četla. Natočila displej tak, abych si to také mohl přečíst. „Já vím, že jsi bláznivá, ale až takhle?!“ vykřikl jsem, když jsem dočetl. „Víš, jaké bys potom měla potíže!“ dodal jsem. „To nevadí! Já to zkusím!“ vykřikla umíněně a hned plánovala, co koupit. Než jsem se nadál, už to objednávala. Za pár dní, když jsem přišel z práce, otevřel jsem dveře a uslyšel...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Piss, Anál, Šukačky