Erotické povídky

Autor povídky:

Martas

Vloženo: 9. 3. 2023

Kategorie:

Další povídky od Martas:

Společná dovolená se švagrovou

Jednoho léta jsme vyrazili na společnou dovolenou s mojí ženou Lenkou a její sestrou Danou a jejím manželem Alešem. Dovolená probíhala jako běžná dovolená,ráno snídaně poté relax koupaní v moři ,oběd různé aktivity s animátory večeře a večerní posezení u baru nebo bazénu. Ve večerních hodinách byla většinou zábava uvolněnější vzhledem ke konzumaci alkoholu.

S Lenkou byla vždy o dost větší zábava protože se víc odvázala než kdy jindy a to samé i její sestra Dana s manželem Alešem. Jednou večer se mi Lenka svěřila že v době kdy jsme se ještě neznali a Dana s Alešem procházeli nějakou krizí tak dostala nabídku od Aleše že by se s ní chtěl moc vyspat.Na to jsem se jí zeptal jaký měla na to názor a ona odpověděla že v té době o tom uvažovala protože Aleš je pěkný chlap a ona zrovna nikoho neměla a také měla určité potřeby. Vztah mezi Alešem a Danou byl podle mě takový, že Dana na něj dost žárlila a hlídala si ho i po tolika letech.

Večer když jsme usínali tak ani nevím, jak mě to napadlo tak jsem si představoval jak Lenka se miluje s Alešem a ta představa mě tak dost vzrušovala až jsem si to pozdě večer s té představy udělal bylo to tak silné.

Druhý den ráno jsem na to stále myslel a opravdu přemýšlel jak mé představy uvést do reality. Celý den jsem nenápadně věnoval míň pozornosti věnoval mojí žene Lence a více její sestře Daně,evidentně jak Aleš dostal více prostoru tak začal s Lenkou více koketovat a neušli mi i nějaké intimnější narážky. Večer když začala být zábava tak jsem zrychlil konzumaci alkoholu a sledoval dopad na mojí ženu a Aleše. Celý večer jsem se víc bavil s Danou a Lenku nechával na pospas Alešovi jestli si něco dovolí. Kolem 10 večer to už byli všichni posilněni alkoholem dostatečně Aleš řekl docela neurvale,že když nás vidí s Danou, jak se celý večer spolu bavíme tak že by řekl že spolu šoustáme. To už mi bylo jasné ,že míra alkoholu dává své a společnost se začíná odvazovat od normálních mravů.Nenápadně jsem svedl řeč na erotičtější téma a na výměnu partnerů ve filmech,Aleš který byl už řádně bez zábran hned vyhrkl že on by do něčeho takového šel ,v tom ale Dana kategoricky odmítala něco takového připustit a Lenka? Ta se jen pokoutně uculovala. Když jsme dopili své drinky Lenka řekla že už má dost a že by chtěla jít už na pokoj,na to jsem jí řekl že tedy si dám ještě jeden drink a půjdeme. Na to však řekla ať si ještě dám že půjde napřed,i Dana nebyla proti že si ještě něco vypijeme. Avšak Aleš hned řekl že má taky dost a tedy že Lenku doprovodí do pokoje a potom půjde do svého který byl hned vedle našeho. Oba se zvedli a vydali se na cestu, Já ještě objednal jeden drink pro mě A pro její sestru a bavili jsme se dál,naše konverzace začala být vzhledem k Daniný uvolněnosti alkoholem taky zajímavý. Řekla mi že i myslí že Aleš jí běžně podvádí a i to přesto že má sex moc ráda a často ho po něm vyžaduje ale on se občas tomu vyhýbá. To už mi bylo jasné že Aleš na Lenku cestou určitě vyjede protože s rozhovoru jsem usoudil že to je pěkný kanec.

Na baru jsme s Danou strávili asi ještě půl hodiny a už i ona chtěla jít. Tak jsme se zvedli a vydali cestou k pokojům,celou dobu jsem myslel na to jestli to ten Aleš na Lenku aspoň zkusil až mě to šíleně vzrusovalo a vzhledem k tomu že jsem měl kraŤasy to muselo být i vidět ale v šeru se vše schová. To jsem však nečekal že Dana cestou občas klopýtla a opřela se o mě a všimla si toho,až ze sebe vydala že noo páni to se dnes někdo večer bude mít tady je někdo připraven.

Pomalu jsme se blížili k pokoji a já Daně řekl pojď půjdem zezadu jelikož jsme ubytováni v přízemí a ona souhlasila. Jak jsme se blížili tak již z dálky bylo vidět že náš pokoj je zhaslí a u nich sviti jen lehké světlo zřejmě od lampičky. Když jsme se přiblížili už dost blízko chytil jsem jí za ruku a řekl jí pojď pomalu a bafnem na Aleše.Když už jsme byli úplně už u terasy nakoukli dovnitř ,náhle se nám zjevil obraz dvou siluet jak se objímají, v tom Dana vysekla no to neee. Chytil jsem jí kolem pasu zezadu přitiskl k sobě a pošeptal jí nech to být uvidime kam až to může zajít a pritiskl jí k sobě ještě víc.

Po Chvilce jak si naše oči zvxkli na tmu bylo vše jasné ,uvnitř pokoje byla Lenka s Aůešem objímali se a líbali. Stále jsem Danu držel a popravdě její zadeček namáčklí na mém rozkroku mi dělal dobře. Uvnitř Aleš se odvážil a při líbaní Lence sundal triko a jelikož pod ním nic neměla hned jí chytil za prsa a začal jí sát bradavky až se Lenka prohýbala v zádech,evidentně se jí to líbilo,potom rukou přes prsa pokračoval přes bříško až k rozkroku Lenky a ruka pomalu zajela pod kalhotky,Lenka jen trošku roztáhla nohy a bylo jasné že si ho nechala pustit až do kundičky, okno bylo lehce pootevřené až přes něj byli slyšet vzdechy Lenky jak moc se jí to líbí. V tom mu zajela rukou do trenek a evidentně mu oplacovala stejnou mincí.

Dana se na mě otočila a šeptla ,,tohle ale já nechci,, přitiskl jsem jí k sobě víc až musela cítit mou erekci uz asi mezi stehny a rukou jí zajel taky do rozkroku přes kraťásky které mela na sobě,vdechla a vůbec se nebránila,znamení pro mě a tak jsem rukou jí přejel na bříško a z bříška jí zajel rovnou do kraťásků byla naostro a tak moje prsty měla hned na kundičce a já citil v tu chvíli jak šíleně teče,byla mokrá že jsem měl hned ruku úplně mokrou,odvážil jsem se a zajel do ní prstem pěkně dovnitř a ona vzdechla a ještě se vic ke mně přitiskla.

Tahle jsme zůstali a sledovali co se dějě uvnitř ,to už Lenka Alešovi stahovala kraťasy až se na ní vyvalilo jeho přirození a musím teda říct že jeho péro bylo veliké o dost delší a tlustčí než jsem já. Pohotově si klekla a začala ho kouřit,pohled na mojí ženu jak klečí a kouří nekoho jiného se mě uplně zmocnil a já myslel že mi asi ocas praskne a ještě u toho mám vražené prsty do mokré kundy její sestry.Po chvilce kdy si Aleš vychutnával kouření mé ženy ji zvedl a položil ji na postel hned jak dolehla povolně roztáhla nohy a vystrčila na něj její pičku,on okamžitě zabořil obličej do její kundy a ona začla hekat slastí a rukama ho tlačila za vlasy víc do rozkroku.

Nemohl jsem to vydržet a chtěl jsem hned taky nějakou kundičku a pěkně jí nabodnout,Jak jsem držel Danu musel jsem jí mít,z její kundy tekla štáva jak jsem nikdy nezažil a tak jsem ji přinutil se předklonit a rovnou jí ptákem začal jezdit po zadečku dokud jsem se jí nedostel až na její pičku a přitlačil na ní,byla tak mokrá že můj pták okamžitě do ní zajel a já ji přirazil a pevně chytil za boky a začal jí mrdat.

V tu chvíli i uvnitř se již také schylovalo že i moje žena dostane do pičky pěkně velké péro, Aleš nad ní klečel a začal jí ho tlačit na kundu až vyjekla a Aleš se přirazila a ona ho chytla za ramena,to jsem moc dobře znal to dělala vždy když jsem jí přirazil až na dno a měla ptáka celého v sobě,tenhle byl tedy vetsí o dost a tak začala sténat víc a víc. Aleš ten kanec jí prostě mrdal, nandaval jí pořádně a ono se jí to moc líbilo. A já vraženého ptáka v její sestře a mrdám jí sestru na stojáka a ještě se u toho divám jak ona mrdá s někým jiným.

Byl jsem tak nadržený že jsem už byl skoro hotový a tak jsem Danu chytil za boky a začal jí střikat přimo v kundě a bylo toho tolik až jí to začlo stákat všude kolim mého ptáka a po stehnech dolů,jak jsem jí začal plnit tak na ní přišel orgasmus až zakřičela.

V tu dobu se v pokoji statečně mrdalo Aleš ležel na zádech a Lenka na něm jezdila jak divoška,takhle jsem svojí ženu neznal byla jak dravec, poskakovala na tom velkém péru a řvala slastí až dokud se neudělala. Potom z něj slezla a začla ho rychle honit a semtam ho překouřila. Když už se Aleš začal kroutit slastí přestala ho kouřit a rychlým pohybem rukou ho začla honit v tom se prohnul v zádech a začal křičet,Lenka poslušněstrčila toho velkého ptáka do pusy a nechala si pumpovat plnou dávku semene do pusy a všechno spolykala.

Po té se začla oblékat a pakovat se z pokoje a v tu dobu jsme byli i my už upravený,ještě chvilku jsme je nechali aby se oblékli a potom začli dělat hluk aby nás slyšeli že jdeme. Aleš otevřel dveře a jen pronesl jste se nějak zdrželi, na to jsme řekli no dopili jsme a jdeme a co jste dělali vy? Zeptala se Dana,Aleš se na nás podíval a řekl ,no nic Lenka Si šla lehnout a já ležel na posteli ,v prostoru bylo hodně citit semeno a štávy z kundy,s Danou jsme se na sebe jen podívali a pousmáli.

Odešel jsem a šel do pokoje za svou ženou Lenkou,když jsem přišel seděla na posteli a já jí řekl ty ještě nespíš,a ona odpověděla že ne že se chystá do sprchy. V tu chvilí se z vedlejšího pokoje začli ozyvat zvuky které naznačovali že Aleš klátí Danu a ta si to náležitě užívá. Hned mě to vzrušilo přišel jsem k Lence a jak seděla vyndal jsem jí ptáka přímo před obličej,byl tvrdý jako kámen když jsem měl v hlavě myšlenku že moje žena je již předmrdaná a hned jí ho vrazil do pusy a rukou zajel na kundu,byla tak mokrá a roztažená že mi do ní okamžitě zajeli tři prsty najednou, potom jsem ji položil a ochutnal tu promrdanou kundu jazykem,ta vůně byla užasná chvilku jsem jí lízal a potom ji začal mrdat, křičela u toho jako snad jindy až mě položila na záda a začala mě mrdat jak toho kance Aleše, v tu chvilku jsem si vzpomněl co jsem viděl předtím a začal plnít tu jeji kundičku horkým spermatem a ona začala křičet nastálím orgasmem.

Poté jsme se osprchovali a šli spát,ráno když jsme se vzbudili a potkali s její sestrou Danou a jejim manželem Alešem tak všichni dělali jako že se nic nestalo ani neudálo,tak snad někdy zase navodím příležitost k nějaké společné akci o které se vlastně mezi námi nemluví.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

S přítelem a kamarádkou

  10. 3. 2013Neznámý autor

Vždycky jsem toužila prožít si tzv. trojku, tedy sex se dvěma osobami najednou. Nesnáším ovšem anální sex, z té představy se mi úplně dělá husí kůže, takže tím padá možnost souložení se dvěma muži naráz, ten slavný sendvič. Stejně je mi milejší představa něžného mazlení s kamarádkou a poté drsnější sex s mužem, takže ideálním řešením je sestava dvě ženy a jeden muž. Mám přítele, mám spoustu kamarádek,...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Šukačky, Lesbičky, Orál, Mix

V poutech

  18. 9. 2009Neznámý autor

Když se Diana opravdu rozparádí je k nezastavení. Jsem rád, že se mi daří ji rozpálit. Vždy má pak nepřítomný pohled a mění se v lačnou sexuchtivou saň, která dostane, co si umane. Její nápady a vášeň zase naopak vzrušují neskutečným způsobem mě.
Měl jsem narozeniny. Diana už mě týden napínala, že pro mě má speciální dárek. Vždy když mi to připomínala, blýsklo jí vzrušením v očích. Dovedl jsem si představit,...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Erotické pomůcky, Grupáč, Lesbičky, Šukačky, Orál, Anál, Prstění

Přistiženi při činu

  6. 10. 2020jentaknekdo

Byla jsem nervózní, ne kvůli tomu, co se chystáme dělat, ale kde. Možná bych to měla vysvětlit. Já a můj manžel jsme se před několika měsíci vydali na cestu sexuálních objevitelů. Po skoro dvaceti letech náš sexuální život ztrácel na síle, tak jsme se pokusili trochu si ho okořenit. Začali jsme sledováním toho, co já označuju jako erotický materiál a Jindra tomu říká porno. To je jedno. Fungovalo...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Mix, Orál, Párty, Šukačky

Soutěž

  2. 10. 2011Neznámý autor

Ať se o studentech pedagogických fakult říká cokoliv – že jsou nudní, usedlí a neumějí si užívat zábavy – alespoň v jednom případě to rozhodně není pravda. Před několika lety se sešel naprosto perfektní ročník těch, co byli budoucí tělocvikáři. Škola jim šla tak nějak sama od sebe, takže většinu času trávili po hospodách nebo někde na něčí chatě. Povinné školní akce si dokázali užít úplně stejně jako...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Teen, Orál, Párty, Mix