Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Vloženo: 11. 1. 2018

Vietnamská pokladní

Vždycky se mi líbily asijské dívky. Jedna se mnou chodila na gymnázium a já byl vždy přesvědčen, že to je nejhezčí holka na škole. Královnou krásy se sice na konci roku nestala, ale to bylo proto, že většina kluků šílela po té holce s největšími kozami.

Ve stejné době se mi taky dostal do rukou nějaký časopis s fotkami Asiatky, kterou si pamatuju dodnes. Kamarád tvrdil, že se mi líbí jenom proto, že má na většině obrázků roztažené nohy a bylo tam i pár nádherných záběrů její pindy. Ale já si myslím, že se mi prostě líbí jemně tvarované a drobounké dívky obecně, a je hodně Asiatek, které k tomuto tělesnému typu patří.

Později jsem rád chodil do kina na filmy z asijských zemí, japonské, korejské, čínské, bohužel je pravda, že se jich k nám dostává hrozně málo. Mám také rád submisivní ženy a podle toho, co jsem viděl a četl o kultuře asijských zemí, ženy tam dělají to, co se jim řekne. Známý, který žil pár let na Filipínách, mi říkal, že tam poznal ženy, které věděly, jak se mají o muže postarat v posteli, a nevyváděly, když chlápek chtěl hodně šukat. Jsem rád, že teď u nás žije velká vietnamská komunita a já můžu jejich dívky vídat všude kolem i v běžném životě.

Po maturitě jsem přijal místo zástupce vedoucího supermarketu. Tu práci jsem nenáviděl, protože většina lidí, kteří tam pracovali, vedla nudný a nikterak skvělý život. Zajímaví lidé, které jsem dostával na práci, vesměs byly studentky středních nebo vysokých škol, které pracovaly na částečný úvazek, protože potřebovaly nějaké peníze navíc.

Mně táhlo na třicítku, takže nebyly o moc mladší než já a s některými jsem mohl příležitostně pokecat a pár vysokoškolaček pozvat i na rande, ačkoli to bylo riskantní a ošemetné, protože pro mě pracovaly.

Když jsem tam už byl asi dva roky, vedoucí najal dívku jménem Hang, která chtěla pracovat o prázdninách jako pokladní a potom při škole vypomáhat jen na částečný úvazek, protože ji čekal poslední ročník gymnázia. Byla to Vietnamka a žila u nás už léta, přesto měla nepatrný cizí přízvuk.

Ukázalo se, že byla šťastná, že tu smí pracovat, protože její otec byl ‚ze staré školy‘ a přísný, zatímco ona se chtěla ve všem vyrovnat místním děvčatům a mít svobodu v rozhodování o svých penězích. Taky byla mimořádně krásná. Měla skutečně jemné rysy a byla drobná, přestože nevypadala křehce. Prsa měla malá, ale pěkně kulatá, podle toho, jak se jí rýsovala pod halenkou. Byla ostýchavá a nenosila žádné odhalující oblečení a v mé fantazii okamžitě zaujala místo hlavní dívky.

Věděl jsem, že nemám žádnou možnost si s ní někam vyjít. Jednak jí bylo teprve sedmnáct, a to bylo proti mě docela málo. A čím víc jsem ji poznával, tím víc jsem viděl, že zatímco navenek se jevila jako rezervovaná a trochu stydlivá, byla na sebe současně pěkně hrdá a dokázala být i trochu protivná.

Bylo zjevné, že nikdo z ostatních zaměstnanců ji neměl rád, ani ona je, a stalo se mi, že jsem slyšel, jak byla arogantní na pomocníka nebo jinou pokladní, když si myslela, že nepracují dost rychle. Příležitostně na mě vrhla posměšný pohled, když jsem flirtoval s děvčaty nebo klábosil s kluky.

Jednou jsem jí položil ruku na rameno a ona ostře ucukla a požádala mě, abych se jí nedotýkal. Pomyslel jsem si: „Ksakru! To je mrcha!“

Taky si nikdy s žádným klukem nevyšla, a ti si o ní mysleli, že je nafoukaná. Říkal jsem si, že jí otec asi nedovoluje s nikým chodit.

Tak jsme společně pracovali celé léto a jak čas běžel, řekl bych, že suverenita a arogance jí pořád přibývala. Stále jsem ji však rád pozoroval. Ve školním roce začala chodit jen dvakrát v týdnu a zpravidla na víkendy. Někdy se o víkendu omluvila kvůli nějaké školní akci a taky si vzala volnou sobotu na své 18. narozeniny.

Když pracovala, přiděloval jsem jí vždycky pokladnu, která byla nejblíže ke kanceláři vedoucího, protože tam jsem seděl já a během svého papírování se na ni díval skrz jednosměrné zrcadlo.

Jednoho dne krátce po jejích 18. narozeninách jsem tam seděl a zvedl hlavu právě když skenovala zboží jiné velice dobře vypadající vietnamské dívce. Netřeba zdůrazňovat, že jsem obě pěkně zblízka pozoroval, a v tom jsem si všiml, že Hang pouze předstírá, že skenuje všechno dívčino zboží (popravdě hlavně make-up a časopisy).

Od dívky pak převzala peníze jenom za těch pár věcí, které opravdu naskenovala, a vložila je do pokladní zásuvky, přesně jako kdyby naskenovala celý nákup. Nechala pak dívku odejít i s nezaplacenou částí nákupu. Stál jsem tam celý ohromený! Nemohl jsem uvěřit, že ta malá slečna Přepjatá a Slušná okradla obchod.

Začal jsem dávat pozor na to, kdy ta druhá dívka zase přijde do obchodu. A když se objevila příště, šel jsem do kanceláře hned jak jsem ji spatřil, a zamířil videokameru na Hang a její kasu.

Samozřejmě, že dívka si zase vybrala pokladnu, ve které seděla Hang, a já jsem díky tomu pořídil dokonalý záznam jejího mazaného podvodu. Vlastně jsem to tak udělal třikrát za sebou a pokoušel se přitom sebrat odvahu k uskutečnění plánu, který se postupně líhl v mé nestoudné hlavě.

Bylo to asi měsíc po té první události, v pátek kolem 19.30, když jsem získal třetí video soubor. Hang měla podle rozpisu odejít ve 21 a bylo asi 20.00, když jsem vyhlásil místním rozhlasem, že má zavřít pokladnu a přijít ke mně do kanceláře pro novou práci.

Když Hang vešla do místnosti, trvalo jí tak dvě vteřiny, než poznala, že je ve velkém maléru. Kameru jsem měl přes okno pořád zaostřenou na její pokladnu a bylo jasné, že jsem její malou krádež natočil. Byla v té kanceláři poprvé a myslím, že vůbec nevěděla, že je v ní okno se zrcadlem z druhé strany; dokonce si nejsem jistý, jestli vůbec věděla, že kancelář je právě za tím zrcadlem.

Vůbec nic jsem neříkal a ona, když byla uvnitř asi deset vteřin, přímo tam ve stoje začala hlasitě brečet! Byla tak vyděšená, že jsem tomu nemohl uvěřit. Nevím, co jsem čekal, že řekne nebo udělá, ale překvapila mě tím, že mě okamžitě začala prosit, abych to neříkal jejím rodičům.

Řekl jsem jí, že budu muset zavolat policii, a že její rodiče se to pravděpodobně tak jako tak dozvědí, ať už jim to já řeknu nebo ne, a nato ona začala vřískat ještě víc, slzy se jí kutálely po tvářích a sopel tekl z nosu a všechny ty věci. Přál jsem si, aby ji teď viděl některý z těch chlapců v krámě. Ale teprve se to rozbíhalo.

Když jsem ji nechal trochu uklidnit, šel jsem ke kameře a zeptal se jí, jestli chce ten záznam vidět, a myslím, že ji to vyděsilo ještě víc, a začala znovu usedavě brečet. Místo abych kameru vypnul, natočil jsem ji směrem k ní a spustil. Záznam zvuku byl vypnutý, takže jsem točil němý film o tom, jak hrozně brečí z toho šoku a vypadá hodně neupraveně.

Začala mě znovu prosit, abych nevolal policii a neříkal to jejímu otci, protože ten by z toho šílel, zmlátil by ji a pravděpodobně by jí nedovolil jít po maturitě na medicínu, kterou chtěla studovat. Ale já jsem se držel toho, že neexistuje žádný způsob, kterým bych ji z toho mohl dostat, a po chvíli se mi zdálo, že se začíná podrobovat svému osudu a uklidňuje se.

Když se konečně zase trochu ovládala, zeptala se mě tenkým rozechvěným hláskem: „Neexistuje něco, co bych mohla udělat?“

A já jsem řekl: „Sundej si kalhotky a dej mi je,“ přesně takhle.

Na obličeji se jí objevil vystrašený a zmatený pohled a řekla: „Cc-co?“

Tak jsem řekl: „Podívej, Hang, víš, že jsi v průšvihu a provedla jsi něco moc špatného. Teď buď můžeš udělat to, co jsem právě řekl, abys udělala, nebo můžeš jít do vězení a já zavolám tvému otci. Máš sukni a já chci, aby sis sundala boty a kalhotky. A potom probereme to, jak to bude dál.“

Znovu se zlomila a začala vzlykat, tentokrát méně hlasitě. Řekl jsem jí, že jestli ji někdo uslyší, nebudu už schopný udělat pro ni vůbec nic a moje nabídka přestane platit. Okamžitě zase ztichla a to už jsem věděl, že bude po mém. Nakonec se opět uklidnila a řekla, že udělá to co chci.

Ale zpočátku byla neskutečně pomalá a já v tu chvíli měl starost, že to časově nevyjde, jelikož ji každý večer vyzvedával otec hned jak skončila, a tak jsem jí řekl, ať se už rozhodne doopravdy a udělá to rychle.

Bylo zajímavé, kolik úsilí vynaložila na to, aby udržela sukni co nejníž, když pod ní tahala za kalhotky, a jak dlouho váhala předtím, než s kalhotkami pokračovala dolů. Měla jistě nějakou představu o tom, co přijde, ale myslím, že si svou slušnost chtěla udržet nejdéle jak to půjde. Dlouho to netrvalo.

Když konečně měla kalhotky dole, jen tak stála a nechala je houpat v ruce; tak jsem k ní přistoupil, vzal si je od ní a položil na stůl. Řekl jsem jí, že až přijde příště do práce, nesmí mít na sobě žádné kalhotky, a ona pochopila, že ji jen tak nenechám a to, co se odehraje dnes večer, mi stačit nebude.

Vzal jsem ji za ruku A vedl ke stolu. Řekl jsem jí, že si bude muset zvyknout na moje pohledy a sahání na to, co má pod sukní, a že s tím začneme hned teď. Jemně jsem ji přitlačil, až stála těsně u stolu, obličejem k němu, a po dalším zatlačení se musela nad něj nahnout.

Trochu se bránila, ale stále jsem na ni pevně tlačil, takže se musela na stůl úplně položit, se zadkem vystrčeným na mě. Dal jsem svou nohu mezi její a nohy jsem jí roztáhl tak, že už nestála na zemi. Měkká sukně jí teď zakrývala zadek a splývala dolů, bylo to moc pěkné pozorovat uprostřed její dobře vyznačený žlábek; věnoval jsem tomu několik vteřin a ona začínala být pořád nervóznější.

Pak jsem na ni sáhl; ruku jsem jí jemně položil na prdelku a chvilku jsem ji drhnul, jezdil jsem tím žlábkem a přes jemnou látku sukně si vychutnával její prdelku i prcinu hned pod ní. Nepřetržitě tiše vzlykala a škubla sebou vždy, když jsem ruku přes sukni zatlačil mezi její půlky a znovu, když jsem jí sáhl na pičku.

Hladil jsem jí tak prdel přes sukni asi minutu a ona se zase začínala uklidňovat. Přišel jsem na to, že brečí hlasitěji, když udělám něco nového, ale že si pak na tu novou věc zvykne, uklidní se a přejde do jakéhosi tichého vzlykání. Takže když si začala zvykat na to, že ji hladím prdel, řekl jsem: „Dobrá, teď ti vyhrnu sukni a trošku si pohraju s tvou nahou prdelkou.“

Jak jsem to řekl, hlasitost nářků se podle očekávání zvýšila, a zvedla se ještě víc, když jsem to doopravdy udělal, ale nepokusila se uniknout ze stolu, jenom se na něm trochu kroutila. A řeknu vám, měla fakt hezkou malou prdelku.

V té chvíli jsem jí levou ruku položil na záda, aby se tak snadno nemohla ze stolu zvednout, a začal jsem si užívat její zadek. Měla úzké boky a zadeček trochu zakulacený, ale jak byla přehnutá přes stůl, její půlky se uprostřed nedotýkaly a malá hnědá řiťka i kočička pod ní byly jasně viditelné.

Některé asijské dívky jsou dole jakoby tmavohnědé, tahle měla anální otvor světlehnědý a stydké pysky krásně růžové. Pár vteřin jsem tam za ní jen tak stál a přes kalhoty si hladil svůj tvrdý čurák; potom jsem natáhl ruku a začal hladit její nahou prdel.

Netrvalo mi dlouho přesunout svou ruku z její prdelky dolů na stehna, dostat se prsty mezi ně a dotknout se její pičinky. Vzlykání zesílilo, když jsem hladil její pysky a zkoušel jí strčit prst do dírky. Měla ji tak malou, že jsem ji napřed nemohl ani najít. Když se mi to povedlo, byla úplně suchá, tak jsem si prsty v puse trochu naslinil a jeden jí pak vsunul do kundy a trochu ji tam s ním masíroval. Když jsem prst dostal do její díry kousek dál, bylo hned jasné, a nebylo to pro mě velké překvapení, že je ještě panna. Věděl jsem ovšem, že to nebude trvat dlouho.

Podíval jsem se na hodiny na stěně a bylo těsně po 20.20. Cítil jsem, jak čas letí, protože až s ní budu hotov, bude potřebovat ještě nějaký čas na uklidnění, než se tu objeví její otec, a tak jsem se rozhodl oprcat ji tak jak byla ohnutá přes můj stůl, jakkoli bych si byl přál vidět i její kozy. Tak jsem řekl: „Teď tě budu šukat, Hang,“ a začal jsem si rozepínat kalhoty. Naříkala: „Ne, prosím!!“ a chtěla se postavit, ale přitlačil jsem jí záda zase dolů a řekl: „Ty to přece nechceš udělat! Zůstaň ohnutá anebo jdi do vězení, je to na tobě.“

Sklonila se zpátky dolů a zůstala tam opřená a totálně podrobená, zatímco já jsem si spustil kalhoty i spodky ke kotníkům. Od chvíle, kdy vstoupila do kanceláře, byl můj ocas pořád hodně tvrdý a z jeho špičky odkapávala preejakulační tekutina. Myslel jsem si, že bych na ni měl být hodný a nechat ji si vybrat, tak jsem ho vzal do ruky a třel s ním úžlabí její prdele, se speciálním zaměřením na zvrásnělou dírku řitě. Celou tu dobu se z ní linula samá „prosím, nedělejte to.... aaach, nee...“ a tak, doprovázená vzlykáním a popotahováním.

Když jsem se ptákem soustředil na její hnědou dírku, intenzita jejích nářků a proseb stoupla a přidávala k nim ještě dost rozhodné „prosím, tam ne,“ a proto jsem řekl, „dobře, tak to bude do píči“ a sjel jsem čurákem dolů a začal s ním zvenku ohledávat její milušku. Svým preejakulátem a slinami jsem tak dobře připravil její vnější partie, že už nevznikly žádné potíže, když jsem se dostával dovnitř, až k místu, kde jsem špičkou žaludu ucítil odpor její panenské blány, a pak jsem se držel a zajížděl jen do této hloubky a zase ven, po několik vteřin.

Ve skutečnosti jsem nechtěl nic jiného, než jí ho tam vrazit a mrdat ji pořádně tvrdě, ovšem zase jsem v ní nechtěl vyvolat úplný odpor k sexu ani ji poranit tak, že by potřebovala lékařskou pomoc, proto jsem až po chvíli řekl: „Teď to asi bude trochu bolet,“ a začal jsem zastrkávat hlouběji, pak vytahovat, zase hlouběji, a ven.

Po několika takových pokusech jsem cestou dovnitř trochu víc přitlačil a ucítil, že protitlak na špičku čuráku se zmenšuje. Takže jsem vnikal stále hlouběji a zase se vracel ven, a jak jsem se dostával dál, cítil jsem, že se uvnitř začala sama a přirozeně zvlhčovat, aby nám to ty pohyby usnadnilo. Nebo to možná byla jen krev, nevím, protože při cestách ven jsem viděl, že špičku mám zakrvácenou. Zvuky, které vydávala, se znenáhla začaly měnit. Slyšel jsem sténání, které mohlo znamenat, že si to začíná trochu užívat, ale mám-li být upřímný, spíš to znělo jako tiché, vysoko posazené kvílení ze zoufalství.

Když jsem se nakonec dostal až na dno a byl jsem schopen dělat pěkné dlouhé šťouchy, poznal jsem, že se budu moci udělat, kdy si vzpomenu, ale chtěl jsem ji ještě chvíli mrdat, a abych se neudělal moc brzo, zkoušel jsem myslet na něco jiného, než na tu sexy těsnou kundičku, kterou jsem právě prcal.

Mrknul jsem na hodiny, bylo zrovna 20.25 pryč a rozhodl jsem se zkusit mrdat s ní do 20.35 a pak se udělat, což by jí nechalo ještě 25 minut na to, aby se očistila a trochu sebrala, než si pro ni taťka přijde. Myslel jsem na papírování v supermarketu, na svoje auto a na další blbosti, a udržoval jsem stálé tempo svých mrdacích pohybů dovnitř a ven, zatímco ona souběžně udržovala své slabé kňučení, které se trochu zesilovalo, když byl šťouch zvlášť hluboký.

Zvládl jsem zadržet orgasmus do 20.35; potom jsem ji vzal za boky trochu pevněji, díval se na díru v její prdeli a bušil do ní tvrději a rychleji. Trvalo to jen minutu a pocítil jsem pnutí v koulích a semeno ze mě začalo stříkat. Bylo to tak příjemné, mít tu těsnou malou asijskou píču obalenou kolem svého čuráku a dělat se do ní.

Byl jsem si celkem jistý, že nebere pilulky a měl bych ho včas vytáhnout, ale prostě jsem se k tomu nedokázal přinutit a pumpoval jsem to do ní, až byla plná a přetékala a mohl jsem cítit, jak se z ní lije semeno smíšené s krví a stéká dolů po mých koulích.

Když jsem byl hotov, pomalu jsem z ní ptáka vytáhl, podíval se dolů a uviděl tu její nezkušenou, zkrvavenou pičku do široka rozevřenou a zapatlanou bryndou, která z ní odkapávala na podlahu. Ona sama byla v té chvíli zhroucená na stole a brečela. Asi po minutě jsem šel a zvedl její kalhotky, do kterých jsem se otřel a pak jsem s nimi trochu očistil i ji. Řekl jsem jí, aby se zvedla, otočila a sedla si na stůl.

Chvíli tam tak seděla a uklidňovala se a potom přes halu odešla na dámy, aby se trochu důkladněji vytřela a omyla si obličej. Když se vrátila, řekl jsem jí, ať poví otci, že měla malé manko na kase, že se musela nějak splést, a že jsem si ji za to pořádně vychutnal a ona kvůli tomu brečela. A taky jsem jí řekl, ať si zapamatuje, že v budoucnu nesmí v práci nosit kalhotky a že teď může jít domů.

Tak takhle to začalo. Chvíli jsem se samozřejmě bál, že změní názor a vykecá to tátovi, ale nikdy jsem o žádných následcích nic neslyšel a když příště přišla do práce, zkontroloval jsem si ji a pod sukní byla nahá. Nebyla už potom nikdy tak namyšlená a nepříjemná jako dřív a občas, když ji někdo rozčilil, se rozplakala, místo aby na něj byla protivná, a já jsem se už za čtrnáct dnů rozhodl postrčit své štěstí o kousek dál.

Mohl bych tu vyprávět celý ten příběh o tom, jak ta hezká, sladká, inteligentní a nevinná bývalá panna strávila následujících pět let svého života, ale myslím, že si to nechám na jindy.

Pořád ji ještě vídám, při výjimečných příležitostech, ale už mě nijak nepřitahuje. Má teď ten upadající lascivní vzhled, který si obyčejně spojuji s číšnicemi z nevalných podniků.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Krásná Anetadalší dívky
 
Sex po telefonu

Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání.

Milenkou ti budu na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Zamilovaná Veronika

  30. 11. 2019Stalinka

„Tak hele,“ ozval se Marek a podíval se na stále klečící dívku, „když si to teď před náma uděláš sama, odpustím ti toho tvýho bobra. A pro příště ti můžu slíbit, že to bude ještě lepší, než dneska,“ zapnul si u toho s malým heknutím poklopec. On! Její miláček! Podvolila se mu, dovolila, aby i jeho kamarád z toho něco měl, a on do ní takhle kope!? Vzrušení i nadšení z ní rychle opadávalo. Naštvala...  celá povídka...
Kategorie: První sex, Teen, Šukačky, Mix

Propletenec těl

  13. 7. 2014Neznámý autor

Sabina s Bárou to celé začaly. Vypadalo to nejdřív příjemně, decentně, s dívčí rozverností, ale nakonec se to zvrhlo v orgie toho nejsilnějšího kalibru. Holky se něžně líbaly. Nejdřív se u toho smály a udělaly to spíš z hecu a pro legraci kluků, jenže pak se jim to začalo viditelně líbit. Jejich polibky už nebyly hraně vášnivé a násilné, naopak přibylo procítěnosti a něžnosti. Potom k tomu Sabina přidala...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Šukačky, Extrémy, Orál, Anál, Mix

Gorila Coco

  12. 1. 2021jentaknekdo

„Dobré odpoledne, Coco. Měla jsi dobrý oběd?“ To jídlo bylo hnusné, ale oni vám předhodí cokoliv, co dokážete jíst. „Coco jíst úplně,“ ukázala Coco ve znakové řeči. „To je hezké,“ znakovala jí světlovlasá žena svou odpověď. Lidské samice mají pořád své období. Jsou to ty největší coury ve zvířecím království, každý to o nich ví, dovolují samcům, aby na ně skočili v kteroukoli dobu a v libovolný...  celá povídka...
Kategorie: Mix

Čtrnáct dnů na chatě

  26. 1. 2024Skálinka

„To se, kmaráde, nesmíš se ženskou tak prdět !“ pronesl Tomáš. „Klidně jí tam vraž dva prsty a pořádně tam s nima hejbej, ať to cejtí. A ty kozy jí neocucávej jak nanuk, ale taky trochu přitvrď. Holkám obvykle troška přikousnutí dělá dobře.“ Jirkovi se sice z toho napětí mírně třásly ruce, ale dělal, co mu starší kamarád říkal. Dája sice všechno slyšela, ale momentálně se snažila rozpoznat, jestli...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Prstění, Šukačky, Petting, Orál