Erotické povídky
- Učitelky (7051)
- Zralé ženy (7143)
- Šukačky (8518)
Další povídky od yama:
- Sousedský narozeninový večírek
- Noční čtyřka na trávníku
- Přátelská cigareta
- Rychlovka v „embéčku“.
- Beseda se sousedkou
- Na stole
- Setkání ve vířivce
- Návštěva
Vloženo: 27. 2. 2013
Rychlovka v „embéčku“.
Bylo červnové sluneční odpoledne, když Anička zavolala, že její manžel má nějakou schůzi a přijde domů kolem třetí odpoledne. A tak že si prý můžeme někam vyjet. Nejeli jsme daleko, kousek za město, polní cestou na kraj lesa. Jakmile jsem zastavil, vrhli jsme se netrpělivě na sebe. No už cestou autem si pohrávala s mým čurákem, kterého vyprostila z riflí. Vyhrnul jsem jí tričko a rozepnul vpředu podprsenku. Její malé bílé, pevné kozy na mne vyzývavě koukaly hnědými trčícími bradavkami. Hned jsem se k nim přisál a střídavě líbal, mazlil se s nimi. Anička zaklonila hlavu, měla zavřené oči, vzdychla a sténala:
„Pojď už, chci tě hned teď tady v autě“, zaslechl jsem mezi jejími vzdechy. Čurák mně už také pořádně trčel a tak jsme si přesedli na zadní sedadlo. Dvéře jsem nechal otevřené, aby bylo víc místa. Velice rychle si sundala kalhotky a sedla si tak, že nechala jednu nohu volně dole a opírala se o zem a druhou nohu položila nahoru na přední opěradlo. Tím se celá úžasně odhalila a otevřela. Její světlými chloupky porostlá kunda se rozevřela natolik, že byly vidět vlhké pysky a růžový pulsující otvor. Dívala se na mně jak si spouštím rifle na zem a upřeně sledovala napruženého čuráka. Víc už se roztáhnout nemohla, přesto si prsty ještě víc rozevřela kundu a začala se rytmicky a stále rychleji nadzvedávat v bocích:
„Pojď, strč ho už do mě, chci tě“, vzrušeně křičela poněkud zastřeným hlasem. Nikdo jí nemohl slyšet, protože jsme s autem stáli na kraji lesa daleko od lidí. Vzpomínám si, že chtěla píchat skoro pořád, ale nikdy neřekla, zamrdáme si. Vždy jenom – chci tě, pojď. No a tak jsem vždycky šel.
Rukou jsem si trochu pohrál s mokrou kundou, strčil do ní střídavě všechny prsty, promnul klitoŕis. To už křičela hodně, opravdu hodně nahlas. Žádná další předehra se už nekonala, šlo o rychlý sex. Víc už jsem nečekal, podivně klekl mezi roztažená stehna a nasadil čuráka na okraj nabízené kundy. Několikrát jsem jím projel nahoru a dolů, občas zakvedlal a po chvilce naráz prudce a hluboko do ní zastrčil až na úplný doraz. Cítil jsem úžasný, plný sevřený a příjemný tlak svírající dělohy, vlhko a teplo. Kundu měla těsnou, nikdy se víc moc neroztáhla, ale hlubokou. Pomalu jsem čuráka vysunul na okraj a opět prudce dorazil. Anička křičela rozkoší a vzrušením skoro na celý les. Začal jsem zrychlovat, svým tělem mně můj rytmus moc neopětovala, protože byla zaklíněná na sedadle, rukama se držela opěradel a nemohla se příliš hýbat. Po chvilce jsem z ní slezl a změnili jsme polohu. Koleno jsem si odřel o drsný potah sedačky, ale příliš jsem to nevnímal. Otočila se, klekla si na zem, vystrčila zadek a položila se v předklonu na sedadlo. Z otevřené kundy ji po stehnech vytékala šťáva, jak byla rozrušená. Rukou jsem znovu rozevřel pysky, zasunul a mrdal jsem jí zezadu tak razantně, že jsem to do ní po chvilce vystříkal v několika dávkách. Stoupl jsem si, otočila se a poněkud povadlého čuráka uchopila rukama, vzala si ho do pusy a vysávala poslední zbytky vytékajícího semene.
Zavezl jsem ji na kraj ulice kousek od domu. Bylo třičtvrtě na tři. Stihli jsme to....
yama
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Roztoužená Venduladalší dívky | |
![]() | Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme. Zavolej mi na909 ![]() ![]() a po vyzvání zadej kód 27 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Sexuální orgie
29. 7. 2009Bobina![]() | Po absolvování gymnázia a nepřijetí na vysokou školu jsem přijala nabídku jedné soukromé firmy v Praze. Bohužel pro začátek jsem neměla dost financí na pronájem bytu a tak jsem přijala nabídku své vzdálené sestřenice, se kterou jsem trávila skoro každé prázdniny u babičky a která vlastnila vlastní byt, kde mi nabídla k užívání jeden pokoj. Darja byla o 5 let starší, a už od mých 13 let mne brala jako... celá povídka... |
Malá dohazovačka
29. 7. 2009Neznámý autor![]() | Už kolikrát jsem si říkala, po té, co mi umřela maminka, že snad taťkovi podržím sama, aby to jeho skvostný péro neplýtvalo semenem jen při honění. Že si ho taťka pravidelně každý večer honí, vím moc dobře, nejsem slepá a hlavně hluchá. Zvuky puštěného porna v paneláku prostě nepřeslechnete. No, ale je mi přece jen teprve čtrnáct a dělat to s taťkou je přece jen |
Laskání ve vaně
25. 9. 2017Neznámý autor![]() | Hana ležela ve vaně plné pěny – rozjímala a přemýšlela. Pomalu se otevřely dveře a do koupelny vkročil Janek. Nečekala ho, nevěděla o něm, netušila, že už je doma. Měla zavřené oči a z vany jí koukala jen hlava.
Přišel blíž a začal ze sebe postupně svlékat vše, co měl na sobě. Po chvilce tam stál nahý, prohlížel si ji ve vaně a jeho penis se s pohledem na ni stával větším a větším, začínal po ní totiž... celá povídka... |
Výměna přítelkyně
8. 1. 2015Neznámý autor![]() | Už cestou autem jsme se s Žanetou chytli. Jeli jsme na chatu, kde jsme měli s partou slavit Silvestra. Žaneta byla pořád nějaká nabručená, otrávená, protivná, prostě se podle mě chovala jako slepice. Vyčítala mi, že je v autě zima, venku moc sněhu, a co tam jako budeme dělat tři dny… Byl jsem z ní otrávený. Naštěstí se to po příjezdu trochu zlepšilo. Večer jsme šli spát, tak se mi Žaneta omluvila a... celá povídka... |