Erotické povídky

Autor povídky:

skálinka

Vloženo: 19. 9. 2020

Kategorie:

Další povídky od skálinka:

Konec devítky III.

Pondělní dopoledne ve škole byla zase nuda. Vylepšila jeje esemeska od Kristýnina táty, že nás zve na malý oběd s několika známými. Zdrhly jsme z poslední hodiny, skočily se domů převlíct a ve stanovenou dobu jsme vcházely do podnikového zařízení, kde se konala různá setkání, konference a rauty. Byl to bývalý komplex nějakého rekreačního střediska kousek za městem.

Kristýnin táta byl v salonku s dvěma staršími pány a něco důležitého dohadovali. Představil nás a posadil každou k jednomu z mužů. Ten můj na mně mohl oči nechat a při podání ruky mi ji políbil.

Oběd začínal aperitivem, muži si dali nějaký tvrdý alkohol, my dvě jsme dostaly deci vermutu. Byl voňavý, sladký a děsně dobrý. Jídlo nám taky chutnalo a pak se rozproudila zábava. Můj partner mi lichotil, jak mi sluší šaty a děsně se divil, že je mi teprve patnáct a že na svůj věk mám pěknou a vyspělou postavu. Partner Kristýny nás pozval, že si v apartmánu u něj dáme ještě nějaký zmrzlinový pohár a že tam bude víc klidu na povídání. Kristýnin táta se omluvil, že musí ještě něco zařídit a zmizel.

Aparmán byl luxusně zařízený, s bohatě vybaveným barem. Požádala jsem, jestli mohu dostat ještě skleničku vermutu, že zmrzlinový pohár by byl na mne moc. Ochotně mi přání splnili a Kristýna se přidala. Můj partner pokračoval ve chvále mé postavy a pak se zeptal, jestli nosím někdy kraťasy. Přisvědčila jsem. „To jsou ti vidět celé nohy a nám je tady zakrýváš šaty. Nebo je schováváš schválně, že jsou tak strašné ?“ Klekl si přede mne a zajel mi rukama na stehna v punčochách.

Moje nohy nejsou žádné křivule a nestydím se za ně. Jenže kraťasy skrývají skoro všechno co mají a moje skoro průhledné kalhotky skoro nic. Na podvazky a punčochy už jsem si pomalu zvykala a věděla jsem, že se mužům líbí, ovšem neukazují nic z mé intimnosti. Tak jsem nechala, aby mne hladil a sahal poměrně vysoko, až na zapínání podvazků. Mírně mi při tom vyhrnul sukni šatů a povolil sevřená stehna. Hlazení na jejich vnitřních stranách bylo příjemné, pán se začal trochu zadýchávat a rudnout ve tváři. To jsme snad měla spíš já, ale u něho to asi nebylo studem.

Nalil mi třetí sklenku vermutu. Před týdnem to bylo poprvé, co jsem se u bazénu svlékla a vylezla nahá z vody před oběma bráchy. Před šesti dny jsem zažila první líbačku a lízačku A dnes mi tady úplně cizí chlap loví pod sukní s luxusním balením. Po alkoholu jsem byla příjemně uvolněná a nechtělo se mi dělat otočenou a odhánět ho, zejména když Kristýna zmizela s tím druhým někam jinam. Dokonce jsem si přála, aby sáhl ještě kousek dál a bylo mi dobře. Nemusela jsem čekat dlouho. Hlazení kundičky přes kalhotky bylo příjemné, ale málo intenzívní. Tak jsem se v křesílku nadzvedla, zajela rukama pod sukni a stáhla kalhotky. Pán z toho byl dost překvapen. „Vy určitě nemáte doma vnučku mého věku a zajímá vás, co dnes holky nosí vespod. Tak se klidně podívejte, ale prosím dovnitř nesahat.“ Byl z toho ještě víc vedle sebe. „A nechceš si ty šaty raději sundat, ať nejsou pomačkané ? Abys nemusela doma mamince nic vysvětlovat.“ To nehrozilo, protože jsem měla šaty, co byly schované u Kristýny. Ale postavila jsem se a stáhla je přes hlavu. Ať se koukne, nemám se za co stydět. Prádlo luxusní a já snad taky nejsem k zahození.

Ještě vestoje si mne prohlížel a natáčel do všech stran. Pak mne otočil úplně a rozepnul podprsenku. Chvíli jsem přidržela košíčky dlaněmi, jak jsem to viděla v nějakém filmu a teprve pak ji dala dolů. Jeho tvář už byla červená úplně a nějak těžce dýchal. Aby mi ho tady netrefil šlak. Byl to zvláštní pocit, ovládat muže svým polosvlečeným tělem a sledovat jeho reakce. Doposud jsem toho moc z této oblasti nezažila S dospělými muži jsem se stýkala, s výjimkou učitelů, dost výjimečně. A spolužáci byli necitlivá trdla. Jednou jsem se s jedním srazila v prázdné třídě. Byla z toho rychlá ždímačka prsou, až to bolelo, tak dostal pár facek a to snad bylo všechno, protože jsem se tím zařadila mezi netykavky. Kdyby byl jemnější, začal líbáním a objel bradavku jazykem …

Už jsem zase seděla v křesílku a můj partner se mi opatrně dobýval mezi stehna. „Chcete mé nohy vidět bez punčoch ?“ zeptala jsem se a začala rozepínat podvazky. „Ne, ne, já sám,“ řekl rychle a chopil se mé dosavadní práce. Nakonec jsem zůstala jen v podvazcích a ty mi nechal kolem pasu. Požádal mne, abych vstala, aby si konečně moje nohy mohl prohlédnout a nechal mne skoro nahou chodit po pokoji. Pochopila jsem jeho hru a začala se trochu předvádět, asi jako když modelky na molu pózují s šaty. Tu povystrčit zadek, pohladit si bok, vypnout prsa. Nakonec mi sundal i podvazkový pás, postrčil mne k velkému zrcadlu : „Teď tě trochu obléknu, abys neřekla, že tě nechám chodit jen tak nahou,“ a sáhl do krabičky na stole. Zavřela jsem podle jeho pokynů oči, něco mne zastudilo na krku a když jsem je otevřela, visel mi tam krásný řetízek se zasazeným malým bílým kamínkem. V drahých kamenech jsem se nevyznala skoro vůbec, jen babička měla náušnice s českými granáty, byly krásně červené a jako malé holce se mi vždy strašně líbily. „ To je briliant,“ vysvětlil mi a když jsem se tvářila neurčitě, doplnil : „Tedy vybroušený diamant.“ Ten jsem znala ze stupnice tvrdosti v šutrologii ve škole a tušila, že to asi bude to nejvzácnější.

Vděčně jsem se k němu přitiskla, políbila ho a poděkovala. Zavřel mne v náručí, odnesl mne na pohovku a jeho ústa sjela ze rtů na prsa. Rukou mi sáhl do klína a já jsem se konečně dočkala intenzívnějšího laskání, samozřejmě s mírným napětím, jestli nesáhne tam, kam nemá. Nakonec sjel dolů i ústy a jazykem mi laskal poštěváček. Zavřela jsem oči a užívala si. Když mne opustila extáze, začala jsem uvažovat, že za to, když je na mne tak hodný, asi bych mu měla taky nějak posloužit. Naznačila jsem, že ho svléknu, ale předešel mne a byl na to šup ve slipech.

Byl to značný rozdíl. Když jsem sáhla na kluky, měli čuráky částečně nebo úplně ztopořené. Tady jsem narazila na zcela poddajného a měkkého a k tomu hodně visací kulky. Sice jsem neměla nějaké zkušenosti, ale došlo mi, že se musím všemožně snažit. Pohonit ho moc nešlo, protože předkožka klouzala a byla dost volná. Trochu jsem zaváhala, ale nasála jsem ho do pusy a začala cucat. Čekala jsem nejhorší, ale naštěstí byl dokonale umytý a neměl žádnou pachuť. Za chvíli jsem pochopila, že jsem jednička, protože sice pomalu ale přece začal trochu tuhnout. Tak jsem přidala masáž šourku a ze sání jsem musela notně ubrat, protože se mi začal drát až na mandle. „Teda ty máš hubičku tak šikovnou, že se mi nechce věřit, že jsi opravdu panna.“ Nevím, kde sebral tuto informaci, ale Klářin táta to věděl dobře a dokonce i viděl. Asi se zmínil, jaký poklad nabízí.

Sála jsem jak zjednaná a po notné chvíli jsem v ruce ucítila, jak se mu stahují kulky nahoru, pytlík tuhne, napjal se a já jsem v poslední chvíli ucukla pusou před výstřikem spermatu. Pořádně jsem mu ho vyždímala na břicho. Bylo to nějaké do žluta, zatím co kluci měli sperma bílé, s částí čirého. Aby si ještě víc užil, namočila jsem si do toho prsa a rozmazala mu to po celém těle. Co kdyby měla Kristýna pravdu a byla to výborná pleťová maska, která ovlivňuje i jejich růst.

Do toho se vrátila z vedlejšího pokoje nahá Kristýna. Její parner měl na sobě rozepnutou košili a slipy. „Jsi Karolíno s partnerem spokojená ? Já ohromně.“ Přisvědčila jsem, že já taky. „Tak to bychom je měly odměnit něčím výjimečným.“ Tušila jsem, o čem asi bude řeč. Můj partner si oblékl taky slipy a košili a Kristýna roztáhla na konferenční stolek nějakou deku. Lehla jsem si tam s nohama u sebe, abych vypadal jako opravdická panna. „Pořádně zvedni nohy a chyť si je pod koleny, ať máme přístup,“ velela Kristýna. Já jsem dělala, že radši ne a že se stydím, i když jsem před chvíli kouřila pinďoura jako stará dorota. Ale hra je hra.

Vzala mne za kotníky a dala nohy do míst, kde je chtěla mít. Podsunula jsem ruce a držela si je v požadované poloze. Kristýna si stoupla z boku a začala mi roztahovat kundičku. Oba pánové zřejmě zapomněli na dění kolem, nasadili brýle a koukali mi do rozkroku. „Mohl bych si to vyfotit ?“ škemral ten Kristýnin. „ Nó, moc radost z vás nemáme. Ale jen blanku, bez obličeje,“ souhlasila nakonec. Se mnou se nebavili, já jsem byla jen ta kundička s blankou, co drží.

Nakonec si mne fotili oba, pak Kristýna pustila mé roztažené pysky. Sklonila se mi tam a krátce mi nasála poštěváček. Pak začala lízat celou štěrbinu a dovedla mne k dalšímu orgazmu. Oba pánové koukali a jejich obličeje opět dosahovaly tmavě rudé barvy. Protože jsem měla celou hruď od zbytků spermatu, šla jsem do koupelny se osprchovat a Kristýna se mnou. Dveře do koupelny jsme nechaly otevřené, vzájemně se namydlily a pánové koukali, co měli sil. Vylezly jsme nahé ven, začaly shledávat své spodky a svršky, chvilku jsme nenápadně pózovaly v kompletním prádle, oblékly jsme si šaty a vyrazily domů.

V hale nás čekala Adéla. Došlo mi, že to nebyla náhoda a celá akce zřejmě byla pečlivě naplánovaná. Naložila nás do auta, u Kristýny počkala až se převléknu a vezla mne domů. Zase jsem dostala dva tisíce. Nechtěla jsem je, protože jsem na krku měla zlatý řetízek s briliantem. Poučila mne, že to jsou peníze od firmy, hostovi nesmím nikdy ani naznačit, že bych od něj chtěla peníze nebo dárek, ale pakliže mi ho dá, je to moje a jeho věc. Když jsme zastavili u nás před barákem, prohlédla si dárek a zeptala se, jestli alespoň tuším jeho hodnotu. Jak už jsem říkala, šperků jsem moc neměla a tak jsem odhadla spíš jen cenu řetízku na dva tisíce. „No to bys musela trochu přitlačit. Ten zlatý řetízek je jen doplnění toho diamantu a i když je malý, začínala bych hádat tak na patnácti až osmnácti tisících.“ To byla bomba. V krabičce se šperky jsem měla jedny stříbrné pozlacené náušnice a jinak hromadu cetek z bižuterie, některé až za osmdesát a výjimečně i přes sto korun, vesměs dárky k narozeninám a jmeninám od mámy nebo od holek. Abych pořídila novou krabičku na opravdové šperky. Ostatně, mám na ni vyděláno.

Na úterý jsme měly nahlášenou opravdovou firemní akci, od sedmi ráno do odpoledne. Bylo to nějaké odborné školení a spolu s několika dalšími jsme měly s Kristýnou zajišťovat občerstvení. Její táta si nás vyžádal od školy, s námi tam bylo pár středoškoláků a profesionálních číšníků. Všichni jsme byli ve firemních kostýmech. Náročné na práci to bylo jen o přestávkách, kdy se dávala káva, čaj a nějaké sladké a slané pečivo. S Kristýnou jsme do sálu nosily minerálky, předsedajícím kafe a v podstatě jsme se připravovaly na pátek, kdy mělo být večerní setkání pro zákazníky, dodavatele a přátele firmy s daleko bohatším pohoštěním.

Odpoledne mi volala Adéla, jsetli bych na ni neměla ve středu po obědě chvíli času. Nemínila se proč, ale tušila jsem, že o roznášení kafe nepůjde. Vyzvedla si mne doma a odvezla mne zase zadním vchodem do sexšopu. „ Tvoje poslední vystoupení mělo veliký úspěch a potřebovala bych je zopakovat. Bude to jako posledně. Zkoušení prádla, jenže tentokrát bychom věděli, že se musíš náležitě a hlavně nenápadně předvést do co nejvíce zrcadel. Nakonec tě Věra zase oholí, určitě už ti vyrašilo strniště. A až se úplně oblékneš, zajdeš se ještě pozdravit a připít si s našimi hosty. Všichni budou dělat, jako že tě nikdy neviděli, protože legenda k tvému vystoupení říká, že je to tajné intimní sledování velmi mladé dívky při zkoušení prádla. Pokud by se tě na něco ptali, čím nezkušenější a stydlivější budeš dělat, tím líp. Je to jen a jen na tobě, to se připravit nedá.“

Byla jsem trochu překvapená, zejména tím, že jsme nediskutovaly, jestli jsem ochotna to dělat a taky přímostí, se kterou ke mně Adéla přistupovala. Usoudila jsem, že vlastně nejdu dělat nic nového a když se líbím … Nvíc se musím přiznat, že mi předvádění dělalo dobře a trochu jsem při tom i vlhla.

V zrcadlové místnosti jsme to rozjely, prádlo se střídalo na mém nahém těle, Adéla s Věrou mi radily, upravovaly a v podstatě mne osahávaly, až mi ztvrdly bradavky. Pak mne Věra zase oholila, tentokrát nenechala ani čárku nad pičkou. Byla jsem holá jako mimino. Ještě jsem ležela na otočném stolečku s roztaženýma nohama, když Adéla něco přinesla a začala vybalovat z krabice. „Tak tomuhle se mezi ženskými říká motýlek,“ vytáhla něco z krabice, opravdu motýla z umělé hmoty to připomínalo. Přiložila mi to na roztaženou kundičku, připla kolem těla, aby se to na mne pevně tisklo a spsustila vrnění. „Pořádného robertka ještě nemůžeš, ale s tímhle ti bude možná ještě líp.“

Ze začátku to nebylo nic moc, spíš takové brnění v podbřišku, ale po malé chvíli se začala kundička probouzet a bylo to docela příjemné. „Chyť si a trochu podráždi prsa,“ radila Věra. Poslechla jsem a začala si je hňahňat, aby to bylo dráždivější, chytla jsem se jen za bradavky a natahovala si je, až jsem měla prsa úplně špičatá. Opravdu to zabralo, chvění v podbřišku se stupňovalo až jsem vybuchla v orgazmu. Bylo to fantastické, asi ten přístroj vymýšlel někdo, kdo věděl, co holky potřebují. S tím, když jsem si to dělala sama se to vůbec nedalo srovnat a řekla bych, že to bylo intenzívnější, než s dosavadními muži.

Adéla vypnula vibrace, nabrala na prst nějaký gel a začala mi ho vtírat do zadní dírky. Byla jsem z toho dost překvapená, protože mému zadečku se zatím nikdo z mých pár milenců nevěnoval. „Trochu zatlač proti prstu, jako kdybys chtěla kakat.“ A už byl tam a byl to ne moc příjemný pocit, možná proto, že jsem si manipulaci s onou částí těla nedovedla představit a byla jsem z ní vykulená. Ale představení je představení, tak něco musím vydržet.

Po prstu mi tam Adéla zasunula tenký vibrátor, pustila ho a k tomu přidala motýlka. V předu jsem reagovala téměř ihned, na dráždění v konečníku jsem si pozvolna zvykala. Čekala jsem, že to bude asi něco jako dráždění poštěváčku a ono to bylo úplně jiné. Věra mi přidržovala vibrátor v zadní dírce, aby nevylézal a Adéla mi začala dráždit prsa. Po chvíli mi nabrala bradavky do pusy a když opět ztvrdly, začala mne něžně líbat. Těch dojmů bylo tolik, že jsem zapomněla, že nejsem nějaká lezba, odpovídala jí jazykem a k tomu sledovala blaho, které se stupňovalo v mém podbřišku. Výbuch orgazmu byl strašný, rozhodně největší, který jsem kdy zažila. Rozklepala jsem se, vypnula do oblouku a hlasitě jsem křičela. Měla bych se chovat trochu zdrženlivěji, když mne tady předváděli jako pannu, ale nešlo to, bylo to silnější a mimo jakoukoliv sebekontrolu.

Když jsem se vydýchala a ženské vypnuly oba přístroje na blaho, musela jsem chvíli zůstat ležet, protože bych se asi nepostavila na nohy. Bylo mi krásně a prožitek pořád ještě dozníval.

Tentokrát přinesla Adéla pouzdrové minišaty, až jsem měla strach, že mi polezou ven podvazky. Ta ženská musela mít oko na míry, protože mi sedly jako ulité a nevyčuhoval ani kousek krajkového lemu punčoch. Přišla jsem v nich do salonku, kde bylo několik mužů, zřejmě ti, co mne před chvílí sledovali přes zrcadla. Nejprve jsem si připadala divně, ale rychle mne to muselo přejít, protože jsem si se všemi podala ruku a představila se jen křestním jménem. Říkali mi slečno Karolíno a se všemi jsem si ťukala sklenkou šampaňského. Jen se mi jich zdálo, podle počtu zrcadel, nějak málo. „No to bys musela vidět ředitele vaší školy, jak honem metl pryč, kdyžs měla přijít. A nebyl sám.“ Že by i ten tvrdý ras, co vyžaduje po žácích velmi přísně kázeň, měl neřest ? No asi je lepší když chodí koukat za peníze do pípšou, než aby obtěžoval mladé holky ve škole. Ale co když ho potkám zítra na chodbě ?

Zatím jsem si sedla na barovou židli a když jsem viděla žádostivé pohledy na moje nohy, přehodila jsem je přes sebe. Jestli mi bylo něco pod sukní vidět, to nevím, ale v salonku to jen zašumělo. Šampáňo jsem pouze symbolicky ucucávala, bylo na mne nějaké moc kyselé. Většinu z mužů jsem neznala ani od vidění, tak jsem doufala, že oni mne taky ne. Bavili se mezi sebou a jeden přišel něco důležitého povídat i mně. Chválil mi šaty a hladil mne po paži. Ruka mu nenápadně sklouzla z boku na ňadro a zkusil se mne mírně dotknout. Odstrčila jsem ho a cudně sklopila oči. Pochopil, že tudy ne a odešel. Ostatní sice dělali jako že nic, ale v podstatě vše velmi pozorně sledovali.

V autě jsem zase od Adély dostala dva tisíce a zůstala jsem v těch pěkných minišatech, džíny s tričkem a svým prádlem jsem si vezla v tašce domů. Kromě toho mi Věra přidala asi desatery samodržky. Máma i mladší ségra na mne koukaly celé u vytržení. Vím, že máma nosí punčocháče, tak jsem jí nabídla, ať si alespoň dvoje punčochy vybere. Ségra chtěla taky, ale na její jedenáctileté nohy ještě nebyly, asi by nesamodržely.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Sexy Kateřinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději!

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT KATKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Okno

  28. 5. 2018CernaPerla

Je teplý letní podvečer, stojím u otevřeného kuchyňského okno a sleduji západ slunce nad vonící rozkvetlou zahradou. Krátím si tak chvíli, kdy očekávám příchod přítele. Moc se na něj těsím, na sobě mám jen ručník a svůj oblíbený parfém. V zámku cvakne klíč, slyším ho přicházet a cítím příjemné napětí mezi nohama. Dále zůstávám vykloněná z okna, takže ho uvítá pohled na můj vyšpulený zadek, úsporně...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Prstění

Doručení balíčku

  3. 12. 2017Bobr

Zapípal mi mobil. „Váš balíček je připraven na odběrném místě!“ četl jsem. I když bylo počasí, že slušný člověk by ani vlastní manželku nevyhnal, přesto jsem se oblékl a vyrazil. Potřeboval jsem také doplnit poživatiny, abych – proboha – nezhubnul. Dorazil jsem na odběrné místo a připadal jsem si tam jako v kurníku. Ty dvě slepice mi vůbec nevěnovaly pozornost. Kdákaly jedna přes druhou. Praštil jsem...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Prstění

Hrátky ve sklepě

  15. 9. 2009Lucy

Hledala jsem ve sklepě nějaké staré časopisy, když se ozvalo: do prdele, kterej vůl to tady nechal. Uvědomila jsem si, že jsem nechala uprostřed chodbičky do sklepů krabici a náš soused přes ní upadl. Jé promiňte, to jsem byla já, hned to uklidím. Ahoj, to jsi ty Lucko omlouvám se, že jsem byl tak hrubý, copak tu děláš. Ale potřebuju nějaké výstřižky do školy tak hrabu ve starých časopisech. Soused...  celá povídka...
Kategorie: poprvé..., Teen, První sex, Šukačky

Volby 1986

  29. 7. 2019Stalinka

Proč? Proč se jí děje to, co právě prožívá? Mladá dívka, sedící na dřevěné židli, se klepala strachem a s obavami v očích sledovala svého vyšetřovatele, jak kolem ní krouží a čeká na svou příležitost. Na příležitost uhodit ji tlustým telefonním seznamem a na příležitost nachytat ji při lži. Bim! Bohunka sletěla ze židle a před očima se jí zatmělo. Vyšetřovatel svou první příležitost našel a využil. „Vstávej!“...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Orál, Spanking, Teen, Znásilnění