Erotické povídky

Autor povídky:

Skálinka

Vloženo: 2. 6. 2023

Kategorie:

Další povídky od Skálinka:

Skorobrácha

Lukáš byl jedináček. Vlastně byl i nebyl. Co je to za nesmysl ? Tak měl či neměl sourozence ? No pokrevního sourozence zrovna ne, ale někoho s kým od mala vyrůstal, to ano. Kdyby Vlaďka byla sestra, nemohla by být skoro na chlup stejně stará, protože mezi nimi byl rozdíl čtrnácti dnů, ve prospěch Lukáše. Slečny na sebe nechávají čekat i při porodu. Za všechno mohly jejich mámy. Už ve školce spolu chodily na vycházky a držely se, jako nejlepší kamarádky, vždy za ruce. Ve škole spolu devět let seděly, obětavě si napovídaly při zkoušení, jen se nedalo opisovat při písemkách, protože ti zatracení učitelé vymysleli systém řad A, B a C, takže když jste seděli vedle sebe v lavici, řešili jste něco úplně jiného, než vaše sousedka. To jim vydrželo i přes střední. A spolu si našli i první lásky, aby to byli kamarádi a nemusely se na celého půl dne rozcházet. Pět let vysoké pro Lukášovu mámu Věru bylo sice dost dlouhé odloučení, ale protože její milý navštěvoval jinou vysokou školu v jiném městě, spěchala vždy na víkend domů a byla honička po návratu z koleje rozdělit čas mezi dědečky, babičky, rodiče, fešáka a nejlepší kamarádku Mílu. Ta zatím spořádaně chodila na rande, do práce a netrpělivě čekala na Věru, aby s ní mohla probrat všechny noviny a problémy.

Na svatbách si byly svědčit, že si můžou vzít toho svého vyvoleného, protože z toho ještě nemají rozum a skoro stejně se jim podařilo i otěhotnět. Jenže tam nastal ten obrovský rozdíl, Věra měla syna Lukáše, Míla dceru Vlaďku. Ale ona ta miminka jsou stejně roztomilá a jestli mají růžové či modré bačkůrky, zase není tak veliký rozdíl. Jen klučičí plínky na jedno použití byly jiné, než ty pro holčičky. Druhý podstatný rozdíl nastal, když bylo Vlaďce skoro tři roky. Ne že by ji nepřihlásili do školky, ale nějak se jí vypařil, nebo možná vysublimoval, tatínek. Míla musela párkrát k soudu a pak se místo sympatické náruče objevovala jen pravidelná měsíční složenka s alimenty. Byl to prevít, ale platil přesně.

Obě kamarádky to sblížilo ještě víc. Ono čas od času potřebujete pohlídat dítě a protože Míla musela nastoupit do práce, aby se s malou uživily, Věra, řádně pod čepcem, tedy se zákonným živitelem, zůstala doma další rok. A tak si Lukáš s Vlaďkou celé dny hráli a prosím mravokárce, aby následující sdělení správně pochopili, dost často spolu spali, dokonce v jedné postýlce. Ale to jim byly s bídou dva pryč. Ve školce se na vycházkách vodili spolu buďto za švihadlo, nebo za ruku. V první třídě seděli spolu a v pozdějších letech, kdy kluci byli pro holky blbí a holky pro kluky namyšlené, spolu  vycházeli pořád, protože skoro sestra a skoro brácha na sebe byli za celý dosavadní  život dost zvyklí. V pubertě sice vznikly očekávané problémy, ale když začala Vlaďka pravidelně menstruovat, vysvětlila jí teta Věra, že o nic nejde, že se s tím sice nemusí chlubit na potkání, ale chlapi v rodině o tom zpravidla něco vědí a měli by se chovat k dámě ukázněně. Lukáš z toho byl dost přepadlý, ale nakonec se Vlaďky zeptal přímo a naplno, co mu nebylo  jasné a sice s mírným červenáním, ale přece jen dostal odpověď na všechno. Možná si byli bližší, než pokrevní sourozenci.

Většina z kamarádů a spolužáků si s jejich vztahem moc nevěděla rady. Tušili, že brácha a sestra nejsou, ale v podstatě žijí spolu, až na řídké výjimky. Dost často taky bývali doma sami a i když jí Lukáš nedělal stín, vždy byl ochoten zasáhnout v její prospěch. Kdyby si třeba někdo chtěl něco dovolit, určitě by se seznámil s jeho dost tvrdými pěstmi. A byl sportovec, vysoký basketbalista  a ten musí umět míč nejen oddriblovat, ale taky náležitou silou poslat do koše. A bránícího protihráče srovnat. Takže do konfliktu s ním radši nikdo nechtěl jít. 

Holkám ve třídě se docela líbil a trochu Vlaďce záviděly jeho skoro nepřetržitou přítomnost. „A to spolu spáváte v jedné místnosti ?“ ptala se třídní drbna. „Jo. A když jsme byli malí, dokonce jsme občas spávali i v jedné posteli,“odpověděla trochu provokativně Vlaďka. „A to před ním chodíš jen tak v noční košili ?“ pokračoval výslech. „Hele, neříkej, že tě tvůj starší brácha ještě v noční košili neviděl a ve vašem panelákovém bytě máte každý vlastní apartmá,“ odpověděla ťafkou.  A bylo vymalováno. Prostě to  byl skoro brácha a muselo se to takhle brát.

Společně obvykle trávili i víkendy. Věřini rodiče nechali mladým chatu, už je její nepřetržitá údržba dost unavovala a ve městě měli domeček, který chtěl taky svoje. Kolem chaty byly lesy a rybníky, přímo u ní byla malinkatá zahrádka, ale promyšleně osázená, takže bylo od časného léta co zobnout.  A krásné večery u táboráku s nezaměnitelným odérem připálených špekáčků. Tenhle víkend to vypadalo, že Lukáš bude jediným chlapem, který zase odnese štípání dřeva, protože táta byl někde ve světě vydělávat na živobytí. Obě mámy nakoupily něco dobrého s sebou a v pátek vyrazily co nejdřív těch asi deset kilometrů do přírody. Jenže už v podvečer postihla Lukášovu mámu pohroma. Její nadřízený finanční ředitel si žádal její skoro okamžitou přítomnost na kontrole ve vzdáleném závodě. Nejpozději ráno v osm má být na place a jako inženýrka ekonomka zkontrolovat řádění v jejich hospodaření. Na rozkaz se odpovídá provedu a máma byla v tomto ohledu řádně vychovaná. Takže otráveně, ale podle nařízení, i přes to, že byla sobota, ráno v šest vstala a zmizela s autem v oblaku prachu polní cesty.

Protože chata byla nepřetržitě udržovaná, bylo potřeba jen posekat trávníky, ale ty nebyly moc velké. Ujal se toho samozřejmě Lukáš, mladík skoro v sedmnácti s tím neměl problém. Míla s Vlaďkou nespěchaly k rybníku, holt ještě ráno bylo dost chladno a tak si roztáhly lehátka u chaty. Míla hledala, pátrala a nějakým řízením osudu nemohla najít podprsenku od plavek. Asi ji v tom pilnu někde zapomněla přibalit. Překontrolovala skříň Věře, jestli by se tam nedalo něco použít, zase nic. Tak se nakonec vydala na sluníčko jen v plavkových kalhotkách a tričku bez podprsenky, které si vyhrnula tak vysoko, co jen to šlo, aby jí příliš nekoukala ňadra. Nebylo to moc pohodlné a navíc se neopalovala ve výstřihu, a o nohy a dekolt přece právě šlo nejvíc. Rozpačitě se rozhlížela, protože Lukášův děda kdysi nasázel vysoký živý plot z habrů, takže na parcelu nebylo odnikud vidět. Že by to zkusila nahoře  bez ? Do oka jí padl Lukáš. On nám mladík docela vyrostl a nebyla si jistá, jestli před ním může vystavit své poprsí. Ani se tak nestyděla ona, protože kdysi si z nich docela rád cucl něco mateřského mlíčka, když zrovna nebyla ta mámina po ruce. Ale aby ho  nepřivedla do rozpaků. Přece jen už za pár dní končí sextu na gymplu a kdo ví, jak to mají tihle mladíci s holkama. 

Když nevíte, jak unést tíhu rozhodnutí, je dobré ji rozdělit mezi víc lidí. „Hele, Vladi, nebudeme se opalovat nahoře bez ?“ zeptala se rádoby nezáludně dcery. Slečny skoro v sedmnácti už nepatří k těm, co by se za prsa nějak děsně styděly. Navíc zpravidla nemají za co. Ta krása obvykle nikoho neurazí. Přesto ji mámin nápad trochu překvapil. Spíš by ho čekala od tety Věry, ale ta teď řádila v účetnictví kdo ví kde. Že by se měla stydět před Lukášem, ji ani nenapadlo. Máma šla příkladem, šup a tričko bylo dole. Tak sáhla za záda, zatáhla za pečlivě vyměřovanou šňůrku a nabídla sluníčku své skvostné poprsí. Lukáš, když si obou dam všiml, málem přesekl prodlužovačku. A nemusel tlačit mašinku rukama, docela by ji zvládl i jeho náhle vztyčený pinďour. Vlaďka se líně rozložila se zavřenýma očima na sluníčku, takže jeho stav zaregistrovala jen máma. Kruci, to nám ta mládež rychle dospívá. A ona, pořádným mužským nemilovaná a sexuálně strádající již několik let, na to má koukat. Ale že ho tedy musí mít ! Guma plavek v pase normálně odstávala, jak se jeho mužství pod ně nemohlo srovnat. A ty ruce ! Jak lopaty. Kdyby s nimi chytil ňadro a pořádně je stiskl, snad by i trochu mlíka vymačkal. Byla jak u vytržení, až jí z těch představ zvlhla kundička. 

Honem se převexlovala na mateřské starosti. „Vladi, pořádně si prsa namaž, ať se nespálíš. Tedy pokud si je někam nechodíš opalovat.“ „No mami, to nemyslíš vážně ! Ale tady nic nemám. Lukáši, není tady někde nějaké opalovací mlíko nebo olej ?“ Odstartoval do chaty pro žádané, o něco rychleji než Bolt na Zlaté tretře. Aby si to ženské nerozmyslely. A zpět byl skoro okamžitě. Sice netušil, z kterého století načaté umělohmotné lahvičky pocházejí, ale to teď bylo vedlejší. Hlavně že ta ňadra viděl z blízka. Vlaďka je měla taková pevná, dívčí, víc trčela vzhůru, Mílina se trochu zplacatila na hrudi a a rozběhla se do stran. Ovšem měla daleko větší bradavky i tmavší prsní dvorce. Vlaďce podal oranžovou pumpičku, která snad pocházela odněkud ze Španělska, jako zbytek z předloňské dovolené a měla být s karotenem. Takže by jí měla zaručeně ztmavnout.  Míle podal nějakou tubu s řídkým krémem, její původ si nepamatoval. Ta už zase fascinovaně hleděla na ty velké dlaně. „Nenatřeš mě ?“ zeptala se nezáludně, jako kdyby jí Lukáš hňahňal ňadra denně. „Doufám, že se nestydíš. Není to tak dlouho, cos z nich pil a pokud si pamatuji, vůbec ti jejich dotyk nevadil. A moje mlíko ti docela chutnalo.“  Samozřejmě si to nemohl pamatovat, ale myšlenka, že si pohladí ta dospělá prsa, se mu velmi zamlouvala.  

Začal tak nějak opatrně, na břiše. Ale přitahovalo ho to po těle někam výš. Napřed zajel dlaní mezi prsa a když se teta necukala a ukázněně držela, sevřel její kopečky celou rukou. Mílou projel něco jako elektrický impuls, protože ten kluk musel mít asi sexuální talent. Mírně svou kořist zmáčkl, až byly cítit mléčné žlázy. Pak jel směrem k bradavkám. Míla blaženě vzdychla, až tím zvukem otevřela oči Vlaďka a koukala, co se to mámě děje. Ta měla sto chutí chytit ten ztopořený klacek a aspoň si ho trochu pohonit, když už by se styděla něco víc. Ale udržela se, i když jí to dalo trochu starosti. „Nechceš natřít taky ?“ nabízela Vlaďce máma, asi Lukášovy ruce. „Né, já to umím a ještě nejsou tak velká, abych na ně nedosáhla.“ O to dýl si mohla užívat Lukášovy dráždivé péče.

Odpoledne už bylo u rybníka, sice voda ještě nebyla žádné kafe a Míla odešla mezi prvními, protože většina místních chatařek nosila plavky komplet. Tak aby ji nepomluvily, i když pánům by to asi nevadilo. Sice něco po třicítce, ale pořád dost feš. Kdyby prosila, snad by ani kleknout nemusela. Večer tradiční buřtíky nad ohněm, Míla si načala víno a nabídla trochu mladým, přece jen už to nejsou tak úplně děti.  A kousek po desáté šupky dupky spát. Jenže Míle se pořád nějak nechtělo. Před očima měla stále Lukášovy odstávající plavky s pinďourem, že by se sbíhaly sliny i větším neřestnicím, než je ona. Celý táta. Přece jen spolu žili tak nějak dost na těsno a jednou, když před lety popili trochu víc a Věra si odešla do ložnice tiše menstruovat, k tomu došlo. Začalo to něžným objetím, vášnivými polibky pokračovalo a záplavou spermatu v její puse končilo. Sice to bylo poprvé, ale rozhodně ne naposledy. Míla se dost uvolnila v chování a přestala dělat takovou tu spořádanou, co ani neví, co by to ten sex mohl být. A Věra ? Nějak jí to tak trochu došlo. Sice nikdy nepraktikovali trojku, spíš neprotestovala proti střídačce. Ale ne moc často. No co, lepší,  než kdyby zanášel kdo ví kde. A když je mužský k světu, ženské mu pokoj nedají. Takhle to bylo skoro pod jednou střechou a pod dozorem. Míla si chtěla vrznout a ne odloudit manžela. Tak proč jim něco nedopřát.

Obracela se v posteli s krásnou představou, kdyby tady byl ochotný Lukášův táta. Nebyl. Ale pička se dožadoval svého a vlhla, až ji musela pohladit. Kdyby tak aspoň mohla zahlídnout kus toho svůdného klučičího těla.  Jestlipak spí v trenkách ? Nebo bez nich ? Že by se koukla ? Vyloženě ji to do druhé ložnice pohánělo a malou škvírkou v pootevřených dveřích se snažila něco v té tmě zahlídnout. No né, on si ho snad honí ! nechtěla  věřit svým očím.  Lukáš opravdu ležel na zádech, nohy od sebe, jednou rukou si masíroval pod dekou varlata a druhou penis. Ale poznat to bylo bezpečně. Navíc se neudržel a docela slastně u toho vzdychal. Míla byla jak hypnotizovaná. Bez ohledu na možné problémy vklouzla dovnitř a zkusila vyměnit jeho ruku za svoji. Lukáše málem trefil šlak, jak se lekl, zahloubaný do úplně jiných pocitů, než je opatrnost. Zhluboka se nadechl, že něco řekne, ale Míla ho předběhla prstem přes ústa. „Pšššt a drž. Pomůžu ti,“ zašeptala sotva slyšitelně. Byl už slušně rozjetý a touha po výstřiku ho zcela ovládala. Tak poslechl. 

Míla chvíli popoháněla ten tuhý klacek, ale když už se odvážila, neznala hranice. Sklonila se k němu a slastně zasunula do pusy. Obemkla mu ho zpevněnými rty a mírně nasála. Jednak to velmi chutnalo jí, druhak Lukášovi. Přece jen ženská s praxí je ženská s praxí. A tak trpělivě držel a propracovával se k vyvrcholení. Nějak mimoděk mu ruce sjely na její prsa, jako při roztírání opalovacího krému. Když mohl dopoledne, proč by na ně nemohl teď ? Mohl a Míla, i když to neuměla ohodnotit ničím jiným, než silnějším sevřením jeho příra mezi rty a zvýšeným podtlakem,  byla spokojená. 

Horké sperma v ústech chutnalo překrásně a rozkošnicky se k tomu mladému svalnatému tělu přitulila. Hladila ho všude, kam dosáhla a snažila se mu udělat dobře. Jí to taky dělalo dobře, ale zatím jen psychicky, protože po výstřiku její prsa pustil a jak se na něj tiskla, tak ji objal kolem ramen. Ovšem i to na ni působilo stimulačně. Asi by bylo logické, kdyby se nenápadně stáhla do svého pokoje, ale její nenaplněná touha jí velela ještě zůstat. A to mladé tělo reagovalo, tak jak mělo. Za chvíli cítila tlak v podbřišku, jak se mu znovu topořil a začala se jí sama rozevírat kundička k přijetí tvrdé výztuže. A že byla opravdu tuhá. Lukáš cítil, že je vše dovoleno, obrátil si ji pod sebe a zasunul příro do zvlhlé pičky. To byla lábuž. Míla se mu rozprostřela, aby mohl co nejlépe a co  nejdál. Možná kdyby bylo větší světlo a viděla mu do obličeje, mohly by se objevit nějaké výčitky svědomí, že se spouští s kamarádčiným synem, který jí vyrůstal před očima od nejútlejšího dětství. Ale  byla tma, jako na chatě bez veřejného osvětlení, tak se soustředila jen na překrásné pocity v podbřišku a na tvrdě drážděných prsou. 

I když Lukáš makal jak barevný, její orgazmus nastupoval velmi pomalu a postupně. Stále už to bylo někde na spadnutí a pořád ještě to chtělo trochu. Snad jí vydrží a neudělá se, napadlo ji. Vydržel a oč to přicházelo později, o to to bylo silnější. Po jeho odeznění vůbec netušila, jestli nebyla moc hlasitá a co se s ní vlastně dělo. A ještě  větší vlhko mezi nohama napovídalo, že asi došlo k nejlepšímu a je zcákaná, jako začátečnice. Její vyvrcholení Lukáše donutilo k tak silné aktivitě, že se o něj, i přes to, že byl trénovaný sportovec, pokoušel infarkt. Tak tohle  ještě nezažil. Stulili se k sobě a tou únavou usnul tak silně, že ani nevěděl, kdy v sobě Míla posbírala zbytky sil a odešla do své postele. 

I když si mysleli, že vše proběhlo nenápadně, Vlaďčiny ranní mírně významné pohledy napovídaly, že asi ne. No v tom rambajzu by nemohl spát nikdo. Míla se přitočila nenápadně k Lukášovi. „Myslím, že by ses měl trochu věnovat Vlaďce. Kouká nějak divně. Asi jí to přišlo líto.“ Tomu to rozhodně nebylo proti mysli a uvítal, že chvíli zůstali v chatě sami dva. Jeho přízni a laskání se dívka nijak nebránila. Rozhodně nechtěla dělat otočenou. Vždyť si sice byli blízcí, ale on věděl o jejích dobrodružstvích s kamarády a spolužáky, ona rovněž. Už nějakou dobu se o tom nestyděli vzájemně  popovídat. 

Nejmíň informací mívají o sexuálním životě svých ratolestí obvykle matky. Míla nebyla výjimkou. Ani netušila, jestli je ještě dcera panna, nebo už má něco za sebou. Na zahrádce byla  celá nesvá, protože to co včera předvedl Lukáš, rozhodně nebylo poprvé. A jak je na tom Vlaďka, když je kluk takto rozjetý ? Aby nedošlo k nejhoršímu. Nebo  nejlepšímu ? Jak se to vezme. To nemůže nechat tak a potichu se vypravila nakouknout do chaty. To, co uviděla, bylo pro ni dost šokující. Ten prasák jí lovil pod kraťasy a zřejmě i pod kalhotkami ! A sapristy, vidí dobře ? On jí tam strká dva prsty ! To  přece musí poctivou pannu bolet. Jenže pak zaostřila a uviděla, že Vlaďka rozhodně nemá obličej stažený bolestí, spíš si dotyky nepokrytě užívá. Tak ona už není …  A matka jim má k tomu ještě asistovat ? Tiše se vyplížila ven a pustila se do okopávání záhonku cibule, takže neviděla, jak její dcera jednou rukou roztáhla svoji kundičku a druhou nasadila Lukášovo příro na poševní vstup. A následná činnost svědčila o tom, že tohle mezi nimi neprobíhá poprvé. Už to bylo pěkných pár měsíců, co se při jednom zkoumání svých erotogenních zón vzájemně zbavili poctivosti. A neváhali si to dost často zopakovat, nejen proto, že opakování je matka moudrosti, ale ono to bylo  velmi příjemné a hlavně, když to děláte dostatečně často, propracováváte se k dokonalosti.  Takže s ostatními to byla nuda a otrava. 

Když se mladí rozešli, vydala se připravit něco k obědu. Právě včas, protože na obzoru se objevilo na polní cestě auto, ze kterého vylezla Věra. Zářila jako měsíček nad hnojem. „Nic mi  nepovídej, tys ho tam měla !“ vyjela na kamarádku. „No vždyť ty taky vypadáš nad míru spokojeně. Kdo se tady stavil ?“ Zatloukat, zatloukat, zatloukat, říkal pan doktor Plzák. Tak sice nerada, ale všechny ty fantastické zážitky zapřela, jako Jidáš Krista.        

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky
Speed seznamka 
Sex po telefonu

Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! 

Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat!

volej
909 555 555
a po vyzvání zadej kód 500

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Obě v garáži

  3. 6. 2012Neznámý autor

Tak já jdu na chvíli do garáže, zvedl se po nedělním obědě Pepa z gauče a zamířil ke dveřím, které vedly do jeho dílny a do garáže. Jeho žena Iva se zeptala: A můžu se za tebou přijít aspoň podívat? Pepa se zastavil a řekl: Ale ne, víš přece, že pracuju na takovém překvapení. Nevinně se na ni usmál a pečlivě za sebou zavřel. Iva začala sklízet po obědě. Po nějaké době uslyšela vysoké otáčky elektrické...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Zralé ženy, Voyeur, Grupáč, Orál

Karla a její přítel

  28. 2. 2012yama

Jsem už šestý den v lázních. Po léčebných kůrách je volno a tak chodíme ven se svoji spolubydlící Karlou. Ta sem jezdí už pátým rokem po sobě a našla si tu i milence. Každým rokem se tu setkávají. Dvakrát mě poprosila, abych přišla na pokoj později, kolem desáté. Jednoho večera jsme seděli společně se známými v baru a příjemně se bavili. Fakt je, že její milenec je příjemný muž, asi o deset let mladší...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Prstění, Orál

Horká řecká noc

  7. 7. 2011Hanka

Za oknem se už pomalu stmívalo, ale horko ne a ne polevit. Protože bráška si právě otevřel veliký kelímek zmrzliny, využila jsem příležitosti a obsadila koupelnu (tedy spíše koupelničku) našeho prázdninového apartmánu jako první. Přestože se mi chtělo čůrat, prošla jsem kolem záchodu bez povšimnutí. Pomalu jsem si stáhla šaty a kalhotky a vstoupila pod proud vlažné vody ve sprše. Důkladně jsem se...  celá povídka...
Kategorie: Incest, Piss, Teen, Orál

Edita – život čubky 1.část

  20. 6. 2020MartinDominant

Těšila jsem se, až tento den nastane, i když připouštím, že jsem měla i obavy a určité mrazení v žaludku připomínající námluvy motýlů. S mým Pánem jsme si psali už pár dní a dnes nastal „den Č“ – Čubka – konečně Pána poznám…. Zapomněla jsem se trochu představit. Jmenuji se Edita a je mi 39 let. Můj věk by mi však nikdo netipoval, spíš tak o nějaké roky méně. Jsem bruneta s hnědýma očima. Vlasy se...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Orál, Submisivní, Zralé ženy