Erotické povídky

Autor povídky:

PeEn

Kategorie:

Vloženo: 15. 2. 2023

Jak si Veronika konečně pořádně zašukala

Naklonila jsem se, abych Pavla políbila a když se dotknu jeho rtů svými tak doufám, že z nich vycítí mou touhu. Chytnu ho za vlasy, zasténám do jeho úst a zašeptám: „Pojďme do mého pokoje!“

„Nevím,“ povzdechne si, „jsem docela unavený.“

Jsem zklamaná, ale nepřekvapuje mě to. Chodíme spolu už několik měsíců a já cítím, jak moje sebevědomí klesá, čím víc se zdá, že pro něj nejsem zajímavá v sexu. Nejsem si jistá, čím to je – vždy jsem si myslela, že jsem atraktivní: drobná a křehká, s jemnou bílou kůží a zrzavými vlasy do půli zad.

A když už se spolu milujeme, tak nemohu říct, že by mi to nějak zvedlo náladu. V ložnici jsem docela velkorysá, ale cokoli delší než pár minut předehry a on si stěžuje na ztuhlé zápěstí, vypadá to jako by si řekl, že on sám pro vzrušení ženy nic neudělá. Tento nezájem o mé potěšení se vztahuje i na samotný sex, kdy skoro vždy zůstávám nedodělaná a potřebuji něco víc. Jsem nespokojená a naštvaná, když se převaluje, usmívá se, zatímco mně nezbývá, než počkat až ráno odejde, abych se dodělala sama. Snažila jsem se náš sex okořenit, ale Pavel zůstává tvrdohlavý, neochotný vyzkoušet cokoli nového a vzrušujícího, aby se věci zlepšily.

Z mých myšlenek mě vytrhlo zvonění telefonu. Je to moje nejlepší kamarádka, Katka.

„Ahój, právě jsem vypadla z práce a dnes večer nemám co dělat. Nechceš se stavit na vínko?“ ptá se.

„Jasně!“ řekla jsem jí, protože jsem věděl, že můj přítel brzy odejde. Nechce se mi trávit celý večer samotné.

Za hodinku líbám Pavla na rozloučenou. Stále jsme trochu zasažena jeho odmítnutím, ale jsem odhodlaná nenechat si tím zkazit celý večer. Jdu do svého pokoje, abych si upravila make-up a beru si svou oblíbenou sukni. Pěkné a sexy oblečení mi vždycky zlepší náladu.

Zrovna když jsem připravená, tak dorazí Katka a brzy se už směju jejím vtipům, když spolu jdeme k ní domů.

„Mimochodem,“ řekla, „můj spolubydlící má nějakou návštěvu. Kámoš, co se s ním zrovna rozešla přítelkyně, takže se cítí na dně. Zkusíme ho rozveselit, takže vezmeme toho vínka víc. Je to v OK?“

Říkám jí že samo, nadšená z vyhlídky na alespoň malý večírek.

Když jsme se dostaly do jejího bytu, její spolubydlící s kámošem už tam byli. Skoro jsem zakopla o konferenční stolek. První věc, které si u jeho kámoše všimnu, jsou jeho oči, vybarvené nejjasnější modrou. Vysoký, opálený a s kšticí černých vlasů. Je pravděpodobně jen o pár let starší než já, možná tak 26 let. Přiznávám, že si musím trochu připomenout, že mám vlastně přítele, se kterým jsem se před chvílí rozloučila u sebe doma.

„Ahoj, já jsem Veronika,“ řeknu, natáhnu ruku a dívám se mu do očí.

„Petr,“ řekl mi a vzal mě za ruku. Jeho ruka je teplá, hebká a silná. „Už jsme se trochu ponořili do vína, ale budeme rádi, když se k nám připojíte!“

Okamžitě souhlasím a o pár sklenic vína později jsem mnohem uvolněnější, směju se s kamarády Petrovým vtipům a mé sympatie k němu rostou, když mluví o ženě – ze mě rozhodně krávě – která ho ten den opustila. Katka a její spolubydlící se zvednou, že musí brzy ráno vstávat a rozloučí se, že jsou spát, takže jsem zůstala jen s Petrem.

„Díky, že jsem si o tom mohl promluvit. Nebyli jsme spolu dlouho, ale pořád jsem na ni naštvaný víš?“

„Úplně to chápu. Dnes večer jsi měl jen asi jeden drink. To já, když se s někým rozejdu, vyklidím skříňku na alkohol 😊 Věř mi, budeš se cítit lépe. No, alespoň do rána.“ Usmívám se na něj.

Zasmál se a nalil si malou sklenku vína. Ale než si zvedne sklenici k rtům, najednou řekne: „Co se jít projet?“

Moje první myšlenka je ano, to bych ráda, ale přesto se mi v hlavě rýsovala myšlenka na Pavla. Napiju se svého drinku a řeknu: „Proč ne, jasně.“

Jak se jen tak projíždíme po městě a já sleduji Petra řídit, nemohou být moje myšlenky dále od Pavla. Nemohu odtrhnout oči od Petrových krásných rukou na volantu, silné paže v měsíčním světle.

Bez přemýšlení používám svou oblíbenou pick-up line. „Co to máš na ruce?“ ptám se a předstírám zvědavost.

Zmateně se podívá, dokud neřeknu: „Počkej, to je moje ruka,“ a prsty mu sevřu ty jeho.

Směje se. „Bože, jsi rozkošná.“

Zamrkám jakoby překvapeně, podívám se na něj a taky se zasměju.

„Chceš se podívat ke mně domů?“ zeptá se náhle. Vím, že ho mohu požádat, aby mě vzal zpět ke mně nebo ke Katce … ale s pocitem roztouženosti souhlasím.

Žije sám a když vstoupíme je jeho dům je celý temný. Přivede mě do své ložnice, ale zastavil se, než mě vtáhl dovnitř, a políbil mě. Vřelý a něžný, a já cítím, jak mým tělem proudí teplo. Polibek je dlouhý a procítěný, ale on najednou odtáhne svou tvář od mé.

"Chceš?" zamumlá skoro jakoby bez dechu, ale smyslně.

Trochu se usmívám a shledávám toto gesto sladkým, protože Pavel se mě nikdy nezeptal, co chci, než si mě vzal. Rychle vytlačím Pavla z hlavy a dychtivě políbím Petra zpět. Kousnu ho jemně do jeho rtu a užívám si sténání, které mu uniká z úst.

Zvedne mě ze země a já se cítím v jeho silném náručí v bezpečí. Hladově ho políbím, můj jazyk zkoumá jeho a on mě položí na postel. Jeho rty jsou na mém krku, jemně kousají a sají a já zavírám oči v extázi. Stáhne mi košili, teď líbá vrcholy mých plných prsou a hladí je přes podprsenku. Trochu mumlá, snaží se mi podprsenku odepnout a já se směji a dělám to sama. Svírá mi prsa v rukou a jeho jazyk si hraje s mými bradavkami. Cítím se nadržená, více než jsem se cítila měsíce. Zasténám, když mi jeho zuby sevřou bradavku a cítím, jak jsou moje kalhotky promočené.

Musím se ho dotknout. Stáhla jsem mu košili a začala ho líbal všude, kde jsem mohla. Jeho vysportované břicho se napnulo, když jsem ho líbala od krku až po opasek. Sklouzla jsem z postele na kolena. Vytáhnu jeho ptáka. Připadá mi nádherně obrovský a na jeho špičce už vidím kapičky touhy. Podívám se na něj a zkusmo olíznu žalud. Jeho čurák sebou škubne a on sténá. Vtáhnu si ho hlouběji do úst a uvolním svaly v krku. Bože, chutná dobře. Jeho ruce se mi zamotaly do vlasů a on tlačí moji hlavu dolů, dokud celý jeho tlustý penis není v mých ústech. Jednou rukou mu masíruji kuličky a poté, co jsem mu pořádně naslinila celou délku čůráka, tak ho druhou rukou hladím a kroužím jazykem kolem špičky žaludu.

„Ježíš to je nádhera! Já už budu!“ vydechne a jeho stisk na mých vlasech zesílí. Cítím jak mi jeho čůrák pumpuje do krku pořádnou dávku. Skoro se dávím, ale polykám to všechno, teplé a chutné, vychutnávám si každou poslední kapku. Vytáhnu ho z mých úst a z mých úst pouštím na jeho penis řetězec slin a spermatu. Dívám se mu přitom do očí a šibalsky se na něj usmívám.

„Teď jsem na řadě,“ říká a táhne mě z kolen na postel.

Vyhrnujeme mi sukni, líbá moje stehna a škádlí mě. Jeho ruce mi masírují přes kalhotky klitoris. „Panebože, jooooo!,“ sténám.

„Ještě ne, dokud nepoprosíš,“ řekl a sklouzl z mých kalhotek. „Bože, ty krásně tečeš!“

Tato poznámka mě nutí roztáhnout doširoka nohy a cítím, jak jeho jazyk olizuje záhyby mé měkké růžové kundičky. Moje oči se zavírají a roztahuji závojíčky svojí kundičky. Jeho jazyk najde můj klitoris a škádlí mě. Jeho prsty se tlačí dovnitř a moje ruce se přesunují na jeho zátylek. Úplně zapomínám na jakékoli zábrany, jak se jeho jazyk pohybuje rychleji a jeho prsty hladí můj bod G. Tohle současné snažení nezůstává bez odezvy a posílá mě přes okraj potěšení a já se třesu a křičím.

„Do prdele, Petře!

Když se svaly uvnitř mě trochu uvolnily, můj klitoris stále pulzoval a Petr na mě vzhlédl, celý obličejod mých šťáv. "Ano?" ptá se.

„Ach, Petře, kurva, prosím, kurva. Prosím, prosím,“ zasténám a přitáhnu ho ke mně. Políbila jsem ho, ochutnala svoje šťávičky z jeho úst, a to mne ještě víc vyrajcovalo.

S úsměvem se odtáhne. „No, když jsi tak pěkně poprosila.“

Jeho čurák je znovu tvrdý ale když ho umístí k mému vchodu lásky, zastaví se. Chci to cítit, chci ho v sobě, chci cítit jak to ve mně dělá, a prosím ho, aby mě už konečně šukal. Strčí svého čůráka do mě po žalud a já mu zabořím nehty do zad, potřebuji víc, potřebuji ho tam celého. Ale jen mě škádlí, a znovu ho vytáhne.

Omotala jsem mu nohy kolem pasu. „Prosím!“ prosím znovu, oči vytřeštím, prosebně, sexy.

Ten pohled ho přiměje k akci a jeho obrovský penis do mě zajede až zakřičím ve směsici potěšení a sladké bolesti. Popadl mě za kotníky, jednu nohu si položil přes rameno, zatímco druhá zůstala kolem pasu. Jeho dech byl rychlý a trhaný, položil mi ruku pod záda a zvedl si mě k sobě. V této poloze cítím, jak jeho penis drtí můj bod G.

„Ano, ano, ano, sakra!“ zasténám a nehty mu znovu škrábu po zádech. Nemůžu se ho nabažit. Snažím se na něj zavolat, ale je to nevyjádřitelné, ztracené v rytmu přírazů jeho tlustého ptáka, kterým buší dovnitř a ven z mé kundičky. Přitáhne si mě blíž, zaboří mi tvář do vlasů a sténá mé jméno. Strčí mi prsty do úst a já mu je začnu silně cucat.

„Ano, je to tak kurva skvělý!“ zasténal mi do vlasů.

Pak mě jeho druhá ruka chytne za krk. Nemůžu dýchat, nemůžu mluvit, jen cítím, jak mě tvrdě šuká. Cítím se úplně v jeho vlastnictví, tlak na mé hrdlo mě přivádí k extázi a já silně teču, cítím jak mi kape z kundy na jeho prostěradla.

„Nádhera,“ říká a uvolní mi hrdlo.

Vytáhne ho ze mě a převrátí mě. Jsem na všech čtyřech, ohromena jeho vytrvalostí. Plácne mě po zadku a já ho zvednu výš a nabídnu se mu.

Ohlédnu se za sebe a skoro stydlivě se usměju. „Tak na co čekáš? Pořádně mi ji vymrdej!“

Neodpovídá, ale místo toho mě chytí za boky a vrhne se do mě. Drží mě jednu ruku v pase, chytí mě za vlasy a vytahuje mi za ně hlavu nahoru a dozadu. Vychutnávám se jeho drsné mrdání. Pustil mi vlasy a začal si hrát s mým klitorisem. Dvojitá stimulace mě znovu přivádí k šílenství. Cítím, jak jeho ve mně jeho čůrák začíná pulsovat a křičím: „Udělej se do mě! Vystříkej mě! Prosím! Chci to cítit!“

A najednou jsou horké proudy jeho spermatu uvnitř ve mně a už potřetí mě dnes večer posílají přes okraj slasti. Křičím jeho jméno, když mi do kundy stříká poslední dávku. Pak ho ze mě vytáhne a z kundičky my vytékají naše smíšené šťávy.

Políbí mne jemně na čelo, lehne si vedle mě a přitáhne si mě k sobě. „To bylo super! Musíme to udělat znovu. Co děláš na tuhle sobotu?“

Rozhodla jsem se, že jsem zas single. Nebo alespoň budu brzy. Tahle noc mě přiměla vzpomenout si na to, co jsem už dávno zapomněla cítit, a věděla jsem, že není cesty zpět. Je nejvyšší čas na něco lepšího, na něco takového jako takhle vášeň s Petrem.

„Že to zní jako dobrý nápad,“ usmívám se.

„Tak domluveno!“ Petr se tiše usmál.

A s tím jsem usnula v jeho náručí.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky
Speed seznamka 
Sex po telefonu

Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! 

Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat!

volej
909 555 555
a po vyzvání zadej kód 500

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Služební cesta

  22. 5. 2012Lucinda

Měl jsem odjet na tři dny na služební cestu a vzít sebou i novou osobní asistentku ředitele aby se více zaučila.Byla to mladá slečna které bylo 25 let jak jsem se později dozvěděl a pracovala u nás ve firmě 4 měsíce. Moc jsem ji nevěnoval pozornost protože byla trošku baculka a já jsem byl vždycky na vysoké a hubené holky. Já se jmenuji Filip a je mi 36 let. Jsem 190cm vysokej a mam celkem vysporotovanou...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Prstění, Submisivní, Mix, Šukačky

Zase spolu

  21. 3. 2010Martin

Zase se blížil den, kdy se zase uvidíme. Dva týdny, co jsem od tebe odjel, utekly jako voda a už jsem se nemohl dočkat, až tě zase spatřím. Vztahy na dálku jsou fakticky na hovno, jako bychom už nemohli bydlet spolu. To čekání má na druhou stranu tu výhodu, byť jen tu jednu jedinou, že se na sebe budeme alespoň více těšit, a taky sex bude víc vášnivější. A na ten se těším nejvíc. Jak mě umíš rozpálit,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Prstění, Mix, Teen, Anál

Análek jako trest

  17. 5. 2015Neznámý autor

Říkala jsem si o to – hrozně ráda svého přítele Davida různě provokuju. Myslím, že často dokážu vymyslet pořádně bláznivé věci, a to hlavně v oblasti sexu. A právě ty jsou kořením vztahu, nemůže se stát, že bychom se při našich společných hrátkách nudili. Občas, když jsem hodně rozdrážděná nebo nadržená, tak mám i takové celkem nebezpečné nápady. většinou je to nějaká sázka, a když ji prohraju, tak...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Šukačky, Mix

Vynález zkázy

  2. 9. 2012Neznámý autor

Nacházíme se v budoucnosti, nepříliš vzdálené, ale přesto svět vypadá úplně jinak než ten, na jaký jsme byli zvyklí. Dosavadní společnost se před pár desítkami let totálně zhroutila, na mapě najdeme jenom pár států se stejným názvem a žádný se stejným územím. Vznikl nespočet menších států ovládaných mírnou formou autokracie, a tyhle malé diktatury mají nejrůznější pravidla. Někomu by se mohlo stát,...  celá povídka...
Kategorie: Erotické pomůcky, Šukačky, Otroci, Extrémy, Spanking