Erotické povídky

Autor povídky:

Bobr

Vloženo: 11. 10. 2015

Kategorie:

Další povídky od Bobr:

Kamarádka z mládí

„Ahoj, jsi to ty?“ zastavila se protijdoucí pohledná žena a zkoumavým pohledem si mě začala prohlížet. „Jo. Jsem to já! Už od narození! Jenom nevím, zda jsem ten, koho hledáš!“ odpověděl, jsem. :Chodili jsme spolu na průmku!“ nedopověděla zbytek věty.

„Eva!“ vyhrknul jsem, protože se mi v hlavě vynořila vzpomínka na holku, co nikdy nezkazila žádnou srandu. Potom jsme se vzájemně ztratili a náhle se potkali ve městě, kam jsem byl vyslán služebně. „Právě jdu na oběd! Půjdeš se mnou?“ zeptal jsem se.

„Nevím, kam chceš jít ty, ale tamhle je restaurace, kde nejlíp vaří!“ ukázala rukou do boční ulice. „Tak jdeme!“ připojil jsem se k ní. V té hospodě opravdu dobře vařili. Nacpali jsme si břicha a teprve potom jsme měli čas na to, abychom se bavili.

„Jak se vůbec máš?“ položil jsem otázku, když jsem měl prázdnou... ústa. „No, teď už dobře.“ řekla a když viděla můj nechápavý pohled, pokračovala.

„Už jsem rozvedená, takže je to dobré. Můj bývalý věčně běhal za ženskými a já měla sex s bídou jednou za týden a to to ještě odfláknul!“ stěžovala si. „No ale teď jsi na tom ještě hůř!“ podivil jsem se. „Ne! Naopak! Kdybych chtěla, tak můžu mít sex několikrát denně a někteří za to i dobře zaplatí!“ začervenala se.

Pořád jsem nechápal, tak pokračovala. „Asi jsem pro mnoho mužů tak atraktivní, že za noc se mnou jsou ochotni dost zaplatit. Ale to jsme se dostali tam, kam jsem nechtěla. Raději půjdeme ven!“ zvedla se.

Sotva jsme vyšli na ulici, vrhlo se na nás horko. „To by chtělo jít k vodě!“ navrhnul jsem. „No jo, ale já nemám plavky!“ „Vždyť je tady nudi pláž! Právě jsem tam měl namířeno!“ zamával jsem taškou, co jsem měl na rameni. „Jo, tak jdeme!“ překvapila mě, jako vždycky, už v mládí.

„Jsem celá zpocená!“ řekla, než jsem stačil roztáhnout deku. Shodila se sebe lehké šatičky a už se hrnula k vodě. Mně trvalo ještě chvilku, než jsem se sebe svléknul košili a šortky. A potom jsem se rozeběhnul za ní.

Chvilku jsme plavali. Když už jsme byli unaveni, vylezli jsme a šli k dece. Eva, jako vždycky, musela být první. Tak jsem si alespoň prohlížel její zadeček, co se přede mnou vlnil. Pořád byla tak krásná, jak jsem si jí pamatoval.

Došli jsme k dece a Eva, jako kdyby nechtěla abych jí viděl, padla na břicho. Měl jsem chuť pohladit ten zadeček, ale řekl jsem si, že přece všechno nezkazím spěchem. Lehl jsem si vedle ní a zavíraly se mi oči.

Eva se náhle obrátila na záda a mně se naskytl pohled na její poprsí. Prsa měla stále taková, jaká jsem si pamatoval. Přesto, že nenosila podprsenku, hrdě jí trčela vpřed. A bradavky jako kdyby to chtěly potvrdit.

A když jsem se podíval pozorněji, měla na nich krásné šperky. Dvorce zakrýval, jak bych řekl, jakýsi záhonek, posázený lesklými kamínky. Uprostřed něho vystupovala bradavka, skrz níž procházela tyčinka, zabraňující šperku spadnout.

„To je krásné!“ otočil jsem se na bok, abych si to mohl lépe prohlédnout. „To mám od jednoho z milenců!“ uviděl jsem něco, co jsem u ní nikdy neviděl. Zrudla jako pivoňka! „A tady mám další!“ na okamžik roztáhla nohy. Zablýskalo se tam něco zlatého, ale než jsem si to stačil prohlédnout, měla nohy opět u sebe.

„Pojď si zaplavat!“ musel jsem se rychle zvednout a v mírném předklonu spěchal do vody. Eva skočila za mnou a chvilku jsme plavali. Chladná voda jakoby odplavila vzrušení. Zamířili jsme ke břehu, ale Evy mě zadržela. „Počkej!“ sáhla mi mezi nohy, když jsme byli na mělčině.

„Ten je krásný!“ vzdechla a lehce se ke mně přitiskla. „Doufám, že dnes budeš spát u mě!“ pustila mě a plavala ke břehu. Já jsem ještě musel zůstat ve vodě. Ženy mají tu výhodu, že na nich vzrušení není vidět. Ale po chvilce jsem byl schopen také vylézt z vody.

„Nepůjdeme už?“ zeptala se Eva, když jsme oschnuli. Než jsem stačil všechno sbalit, byla oblečená a netrpělivě přešlapovala. Všimnul jsem si, že její ruka nenápadně několikrát zamířila do klína.

„Tak pojď!“ lehce jsem jí poplácal po tom skvostném zadku. Vyrazila, jako když koni nasadí ostruhy. Sotva jsme měli čas zastavit se pro něco v krámě. A potom se znovu řítila k domovu. Připadal jsem si jak na nějakých chodeckých závodech.

„Teď si to všechno můžeš prohlédnout!“ shodila se sebe ty úsporné šatičky a natáhla se na postel. Pokrčila a široce roztáhla nohy, abych si mohl prohlédnout to, co tam měla. Ve hrotech malých pysků i v klitorisu měla masivní zlaté kroužky, také posázené nějakými kamínky.

„To všechno mám od Káji!“ znovu zrudla. „Má u mne vždycky dveře otevřené!“ jakoby se omlouvala. „Tak na co čekáš? Vraž mi ho tam!“ zavrtěla se nedočkavě na posteli. Na nic jsem nečekal a vrhnul se k tomu hladkému a už slintajícímu otvoru.

„Připoutej mě!“ vykřikla a sáhla pod polštář. Byla tam široká kožená pouta, připevněná řetězy k čelu postele. „Dělej!“ třásla se nedočkavostí. Nasadil jsem jí pouta na zápěstí a než jsem je stačil pořádně utáhnout, Eva vykřikla: „Ještě nohy!“ jako kdybych na ně mohl zapomenout.

Nasadil jsem jí pouta i na kotníky. Zadeček se jí přizvednul a rosnatka se jí rozevřela. „D..d..dělej!“ drkotala zuby, jak se nemohla dočkat. Vrazil jsem ho, kam si přála a ona se začala zmítat. „Tak proto chtěla připoutat!“ pomyslel jsem si a poctivě protahoval ten nenasytný otvor. Ječela přitom tak, až mi zaléhalo v uších.

„Stříkéééj!“ zazmítala se a kundička se jí křečovitě sevřela To bylo asi to, co jsem potřeboval. Vytrysknul ze mne pramen, co mi málem trhal trubici, kterou se řítil. „Jóóó, to je onóóó!“ křičela Eva a snažila se svými svaly vydojit i tu nejposlednější kapku.

„Nééé, ještě chvilku zůstaň!“ znovu křičela, když jsem tu uvadající žížalku chtěl vytáhnout. Její svaly se rozvibrovaly a ten můj padlý bojovník na to reagoval. Znovu se zvednul a nastoupil k útoku.

„Jóó, mrdéééj měééé!“ kvílela mi do ucha a snažila se ke mně co nejvíc přitisknout klínem. Trhala pouty, jako kdyby je chtěla přetrhnout, ale docílila jenom toho, že pevné řetězy chrastily.

„Chceš odpoutat?“ zeptal jsem se jí, když jsem viděl to marné úsilí. „Néé...napni ty řetězy ještě víc!“ zachroptěla, jako v posledním tažení. S údivem jsem zíral, co se to s ní stalo, ale řetězy jsem ještě kousek napnul.

Ruce měla napnuté tak, až se jí pouta zařezávala do zápěstí. Kotníky nohou měla skoro u hlavy, ale konečně se tvářila spokojeně. „A ještě mě mrdej! Hezky pomalu!“ poroučela si. To mi vyhovovalo, tak jsem jí tu studnu pomalu protahoval.

Čvachtalo to tam tak, až jsem z toho dostal žízeň. „Já se musím jít napít!“ slezl jsem z ní. „Mám tě odpoutat?“ pro jistotu jsem se zeptal. „Néé, nech mě takhle!“ jenom zakvílela. Došel jsem do kuchyně, ale v ledničce byla jenom lahev minerálky. Napil jsem se, až mi žbluňkalo v žaludku.

Když jsem se vrátil, Eva ležela tak, jak jsem jí zanechal, jenom se ještě víc uvolnila, že jí bylo vidět málem do dělohy. „Tak pojď už!“ zakvílela, když mě uslyšela přijít.

Klekl jsem si mezi její nohy a sklonil se k té nenasytné ptákožravce a pilně jí vylizoval. „Ááá...áááá....áááá!“ kvílela Eva a snažila se mi vycházet klínem vstříc.

Zubama jsem lehce popotahoval za kroužky v pyskách a Eva kvílela jak pes Baskervilský. Ale když jsem jí zatahal za ten v klitorisu, připadalo mi, že někdo zapnul sirénu. Ještě, že měla svůj domek! Tohle by v činžáku nešlo!

„Vraž mi ho táááám!“ zachroptěla, jako kdyby dodělávala. Rychle jsem jí uposlechl a zašpuntoval ten otvor. „A jaké by to bylo vedle?“ napadlo mě. A protože od myšlenky k její realizaci nemám nikdy daleko, hned jsem ho tam šoupnul.

„Ááá....ááá...co...to...“ překvapením ztratila řeč. „To neznáš?“ zeptal jsem se. „Né, to jsem ještě s nikým nedělala!“ vzdychla, ale nebránila se tomu. „To je krásnééé...“ kvílela a její svěrač pracoval na plné obrátky.

„Uáá....áááá...“ byla překvapena, že i v tomto otvoru dosáhla dalšího orgasmu. „Nééé...dóost...už dóóóst!“ začala se zmítat. Ač nerad, vytáhnul jsem ho na světlo boží. „Odpoutej mě!“ jakoby z posledních sil vydechla.

Rozepnul jsem pouta a Eva s kvílením natáhla uvolněné ruce i nohy. „To bylo krásné...“ vzdechla. „Pomoz mi!“ řekla, když se marně snažila zvednout z postele. Pomohl jsem jí do koupelny a společně jsem se osprchovali. Když jsem nás utřel, odvedl jsem Evu do pokoje. „Máš tu alespoň kávu?“ zeptal jsem se. „Jó, je v té skříni!“ odpověděla. Našel jsem i ostatní potřebné věci a uvařil kávu. Sedl jsem si vedle Evy, abychom si jí mohli vypít. Chvíli jsme vzpomínali na mládí.

„Necháš se také připoutat?“ překvapila mě Eva otázkou. Sice nejsem submisivní, ani masochistický typ, ale svolil jsem. Eva se na mne vrhla a vmžiku jsem byl zbavený pohybu.

Náhle se na mne vrhla a to, co mi mocně trčelo mezi nohama, v ní zmizelo až po kořen. „Ještě, že ho nemám delší! To bych měl žalud natrávený!“ pomyslel jsem si.

Jako kdyby cítila, že už budu, odtrhla se a posunula se kousek níž. Chvíli se dívala na ten div, co jsem měl mezi nohama a potom se chytila za kroužky v pyskách. Doslova se navlékla na ten mučednický kůl a několikrát se na něm zavrtěla, snad aby ho dostala co nejhlouběji do sebe.

Co nejvíc se ke mně přitiskla a potom jí začaly pracovat poševní svaly. Jednou jsem měl možnost strčit si prst do dojičky. A tentokrát to vypadalo podobně. Jenom bych řekl, že to byla větší intenzita a doprovázely to vibrace poševních svalů.

Náhle se ze mě sesmekla a chvilku se na ten kůl dívala. Potom, jako kdyby si to rozmyslela, nasedla na něj druhým otvůrkem. Opět se zavrtěla, aby se do ní dostal co nejhlouběji. Chytila mě za pytel a snažila se nacpat si ho do té slintající díry. Bylo to bolestivé, ale zároveň tak vzrušující, že jsem už – už byl. Ale Eva znovu seskočila a odpoutala mě.

„Pojď!“ táhla mě do koupelny. „A teď mi ho tam vraž a naplň mě!“ vystrčila na mne zadek a aby nebylo pochyb, jak to myslí, roztáhla si půlky. Zarazil jsem ho tam, kam si přála a už to ze mne stříkalo.

„Ááááá....áááá...“ křičela a couvla tak, až mě narazila na zeď. Zmítala se tak, jako kdyby tu zeď chtěla probourat. Už jsem byl dokonale vystříkaný, ale jak mi tlačila na podbřišek, vyprázdnil jsem do ní močový měchýř.

„Jééé...co to jééé...?“ divila se, když jí to natlakovalo střeva k prasknutí. Ale můj ocas začal uvadat a tak se kolem něj začalo drát vše, co jsem do ní napumpoval. Rychle přidřepla, aby to z ní mohlo vytéct.

„To bylo nádherné...“vzdychala, jak si sprchovala mezinoží, aby odtud vypláchla všechny zbytky. Osprchovala i mne a potom spláchla všechny zbytky i z podlahy. „To jsem zažila poprvé v životě!“ vysekla mi poklonu. „A teď udělám něco k večeři a musím spát!“ řekla a vrhla se do kuchyně.

Bobr

©

2015

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Monikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím.

Zkrotím si tě na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Odpanění

  3. 6. 2012Zuzi

Nastoupila jsem po škole do svého prvního zaměstnání a moje kolegyně byla skoro o 15 let starší. Jmenovala se Jana a docela jsem si padly do oka i přes náš věkový rozdíl. Byla bezdětná, rozvedená . Mě bylo 19 let a byla jsem panna. Asi si řeknete "slušná holka co nepospíchala dát svou kundičku v šanc každému "! Ne že bych neměla zkušenosti s klukama. Čuráků jsem pár vykouřila, pár jazýčků mi pěkně...  celá povídka...
Kategorie: Orál, První sex, Šukačky, Párty, Grupáč, Mix

Na návštěvě u tety Julie

  17. 12. 2007A.D.Lajda

            Byl pátek odpoledne a já jsem musel jet na prodlouženej víkend s našima k Táboru za tetou Julií. Je to ségra mýho táty, stejně potrhlá a pošahaná jako nejmenovaná zmalovaná vopice v jedný nudný tele-novele. Tetka byla prej v mládí pěkný éro (!), chodila všude zásadně na vostro (to by mě zajímalo, co jí to přinášelo za pocity). Mimochodem teta takhle zvostra chodí podle mě dodnes – zahlíd...  celá povídka...
Kategorie: femdom, Orál, Zralé ženy, Učitelky, Mix

Melouch

  24. 10. 2007Mirda

Po vyučení jsem nastoupil do jednoho autoservisu a dřel od nevidím do nevidím, aby mi pan majitel zaplatil tak, abych nemusel žít jako nuzák a mohl s klukama občas vyrazit na nějakou tu  diskotéku. Proto jsem občas ( když nebyl šéf přítomen) nabídl své služby přímo majiteli porouchaného vozu. Jednoho červencového večera, když jsem jako poslední zamykal dílnu se objevila paní středního věku a skoro...
  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Zralé ženy, Orál, Anál

Benevolentní policistka

  24. 3. 2013Neznámý autor

Slavili jsme s kamarády maturitu u spolužáka na chalupě. Ráno jsem se probudila a bylo mi fajn, i když jsem toho vypila hodně. Cítila jsem se fakt dobře, a tak mě ani nenapadlo, že bych v krvi ještě mohla mít zbytkový alkohol. Ovšem policistka, která mě kousek od baráku zastavila, mi udělala zkoušku a zjistila, že mám ještě kolem půl promile. Bylo mi hrozně, tak jsem ji prosila, jestli to můžeme vyřešit...  celá povídka...
Kategorie: Lesbičky, Šukačky, Prstění, Orál, Mix