Erotické povídky

Autor povídky:

Bobr

Vloženo: 11. 12. 2015

Kategorie:

Další povídky od Bobr:

Vzpomínka na mládí

Drželi se za ruce a šli k remízku, kde poblíž potůčku bylo jejich místečko. Nedočkavě se k sobě přitiskli, aby se mohli líbat. Jeho ruka se jí svezla na prsa a začala je hladit. Chtěla něco říct, ale jeho jazyk v ústech tomu zabránil.

Když jeho ruka zajela pod tričko a dostala se i pod podprsenku, lehce se zachvěla, ale potom si nechala příjemně mačkat bradavky, až jí z toho přebíhal mráz po zádech.

„Né, to né!“ snažila se odstrčit jeho ruku, která se jí dobývala pod sukni. Ale když jí začal hladit po vlhnoucích kalhotkách, další vášnivé polibky jí donutily vzdát odpor.

„Nééé...to...nééé....“ tiše kvílela, když se jí pomalu, ale jistě, dostával pod kalhotky, k té čím dál víc vlhnoucí houštině. Chvíli mu trvalo, než se tou houštinou probojoval, ale potom mu prst zajel na kraj té bažiny. Sama cítila, jak z ní teče a tak ho nechala pokračovat.

„Nééé...to nesmíš!“ odstrčila ho, až málem upadnul, když jí stáhnul kalhotky a snažil se do ní zastrčit tu obrovskou kládu, co se mu náhle objevila mezi nohama. Chvíli na to vyděšeně zírala, ale potom si klekla a objala ho. „Promiň, nesmíš na mne tak spěchat!“ dala mu další vášnivý polibek.

Chytil jí za ruku a vtisknul do dlaně ten rozpálený kus těla. „Nééé...“ začala zase kvílet a chtěla se od něj odtrhnout. Ale políbil jí tak, že se málem dusila a tak byla ráda, že se té tvrdé věci může podržet. „Takhle hýbej rukou!“ chytil jí za ruku a předvedl, jak to myslí.

Neobratně hýbala rukou a ani se nebránila, když jí jeho ruka znovu rozhrnovala chloupky mezi nohama. „Néé...dovnitř nesmíš!“ ucukla, když se jeho prst snažil prozkoumat ten zarostlý otvůrek.

Vtom se jí ten had v dlani zacukal a vyplivnul gejzír bílé tekutiny. Byla tak překvapená, že ho stále držela a pozorovala, jak vytékají poslední kapičky.

Jeho prst do ní pronikl tak hluboko, až narazil na tu kouzelnou přepážku. „Néé...ééé...“ zavzlykala. I on to cítil, tak nespěchal. Jenom jí projížděl mezi lapličkami, až se rozkvílela v orgasmu.

Napíchla se na jeho prst tak, že málem prorazil tu blánu. Ještě, že včas ucuknul.

Ohleduplně jí položil do trávy a přisál se k té její chlupatici. Náhle se jí jeho klacek objevil přímo před ústy. Ani nevěděla jak, ale také se k němu přisála.

„U.. uu...uu...“ chtěla ho vyplivnout, když se z něj znovu vyřítil gejzír. Ale měla ho málem v krku a tak jí nezbylo, než polykat. Konečně měla ústa prázdná a tak se snažila vyplivnout vše, co se jí tam ocitlo. Ale už to bylo až v žaludku. „Pojď se umýt!“ ani nevěděla, kdy jí zbavil všeho oblečení.

Vstala a byla překvapená, jak se jí prsa jakoby koupou ve vlahém vzduchu. Také mezi nohama cítila průvan. Chladil jí touhou rozpálenou kundičku, až z ní málem začaly vytékat další šťávičky.

Přidřepla nad potůček, aby se sebe smyla vše, co na ní ulpělo. Byla by schopná přísahat, že slyšela zasyčení, když si mezi nohy stříkla vodu z potůčku. Sedl si proti ní, aby viděla, jak se také myje. Pobíhali po louce, aby oschli. „Už půjdeme!“ lehce ho odstrčila, když jí znovu chtěl objímat. Oblékli se a vyrazili k domovu.

I další den bylo krásné počasí, tak vyrazili ke svému místečku. Cestou to nevydržel a sáhl jí pod sukni. Byl překvapen, že nemá kalhotky. Nemohl se dočkat, až padnou do trávy.

Začala svlékat vše, co měla na sobě. Překvapeně na ní koukal, ale potom se sebe také všechno sundal. „Nejdřív si vezmi gumu!“ sáhla do kapsy odložené sukně. Než si jí nandal, padla do trávy a pokrčila a široce roztáhla nohy. Rosnatka se jí rozevřela a čekala, až do ní vstoupí.

„Prosím, pomalu!“ brzdila ho, když zaklekl k tomu otvoru a chtěl ho zaplnit. Tak nejprve přejížděl prstem po tom knoflíčku lásky, zda je už připravená. Potom začal mezi lapličkami přejíždět špičkou slušivě oblečeného načínáku.

Koukal, jak se jí z toho otvoru valí čím dál víc šťáv a z posledních sil se držel, aby tam nezajel. Ale byla to ona, kdo náhle přirazil rozkrokem proti té překážce. „Ááá...úúú...“ vykřikla, ale to už byl v ní až nadoraz. Obejmula ho rukama i nohama, snad aby mu zabránila v dalších pohybech. Ale svaly, co mu svíraly ten tvrdý kůl, se začaly pohybovat tak, až nezabránil výstřiku.

Rychle uchopil naplněnou gumu a ten svůj nástroj vytáhnul. „No páááne!“ vydechla, když uviděla, jak je naplněný. Prezervativ byl celý zkrvavený a tak se přetočila, aby to mohla ochutnat. I on se sklonil k tomu otvoru, ze kterého také vytékala krev.

Několikrát přejel jazykem po tom knoflíčku lásky. Vtom se jí kundička stáhla a cosi mu vystříklo do úst. „Promiň!“ zachvěla se a chtěla se od něj odtáhnout. „Néé, to bylo tak krásné!“ přidržel si jí, aby mohl vylizovat vše, co z ní teklo. Ta směs jejích šťáviček a krve bylo to nejlepší, co dosud ochutnal.

Nasál toho co nejvíc a otočil se k jejím ústům, aby se o tu lahůdku mohli podělit. Přitom se jí dostal k blízkosti té kouzelné studánky. „Néééé...to nesmíš...vždyť bych otěhotněla!“ odtáhla se od něho Přetočila se tak, aby ho mohla vzít do pusy a vysávat z něj zbytky spermatu. Také se přisál k tomu prameni a vysával vše, co z něj vytékalo. „Uuu...ááá...kvílela a tiskla se mu k jazyku.

„Nééé...počkej!“ zadržela ho, když chtěl znovu vstoupit do toho otvoru. „Tumáš, natáhni si ho!“ podala mu další prezervativ. Jenom nerad oděl svého pokušitele do gumového oblečku.

„Néé...pomalu...“ brzdila ho, když se chtěl prudce ponořit do té studánky, ze které vytékalo čím dál víc tekutin. Lehce jí roztáhnul lapličky a pomalu se zasunoval do otvůrku, který teprve před chvílí zprovoznil. „Ááá...ááá...ůůů“ zakvílela, ale prudce ho objala, aby už byl uvnitř.

Tentokrát nespěchali a užívali si toho pocitu, co teprve před chvilkou poznali. Zůstali spojeni, bez pohybu, jenom se k sobě tiskli, aby si to plně vychutnali. Ale jeho mládí se znovu přihlásilo. Varlata opět vyslala spermie, které mu málem roztrhaly trubici, kterou se draly.

„Už dost, já už nemůžu.“ jemně ho shodila, aby nabrala dech. „Pojď se umýt! Zítra je také den a kundička si potřebuje odpočinout!“ zvedla se a ztěžka kráčela k potůčku. Sedla si na kámen, přes který proudila voda a nechala si omývat rozpálenou kundičku.

Bobr

©

2015

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Křest

  25. 9. 2011Eduard Vacek

Když nastoupila jako inspicientka, ihned ji uchvátilo vše, co nějak souviselo s divadlem. Vůně staré opony a fundusu, kde ležely dlouhá léta odložené předměty, tak či onak související s historií divadla, desítky vybledlých kostýmů, paruky, obří loutky, uniformy a rozmanité podivné přípravky, připevněné provazy s kladkami, táhnoucími se kamsi vysoko nad portál. Sledovala s napětím práci kulisáků, udřených...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Šukačky, Mix, Trapasy

Gaučové číslo

  10. 3. 2013Neznámý autor

Aleš si nechal od rozdováděné Sabiny rozepnout poklopec, stáhnout trenýrky a vytáhnout z kalhot svoje veliké mužství. Sabina ho pěkně pevně obemkla svou zkušenou ručkou, přejížděla mu od kořene až po žalud a zpět, u toho hezky přehrnovala předkožku. Z očí jí u toho koukala mrduchtivost. Svůdně na Aleše pomrkávala, zatímco mu honila klacek. Potom se v kleku sklonila a dala mu pusu na špičku žaludu....  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Mix

Od něžností k mrdačce

  5. 2. 2010Neznámý autor

Začalo to jako romantický večer ve dvou. Pozval jsem Lenku na večeři a ona přijala. Příjemná restaurace, příjemná hudba, dobré jídlo, dobré vínko. Vše bylo moc hezké, slibné a Lenka děsně sexy. Pod přiléhavými šaty byly vidět obrysy krajkového prádla. Celý večer jsem z ní nespustil oči a doufal, že přijme i následné pozvání ke mně domů. Nebyla proti, což potěšilo nejen mě, ale i mého věčně nadrženého...  celá povídka...
Kategorie: mix, Prstění, Šukačky, Mix, Fisting

Manželčin anál

  29. 7. 2009Neznámý autor

Moje manželka je krásná, chytrá a zvrhlá. Musím říct, že jejímu sexuálnímu apetitu nestačím. Ne snad fyzicky nebo představivostí, ale ona prostě potřebuje stále nové impulzy, novou motivaci, nové zážitky, aby byla spokojená a uspokojená. A já pro ni rád vymýšlím scénáře, ve kterých je šukaná různými muži na různých místech, různým způsobem. Zbožňuji totiž její orgasmy. Jsou pro mě jako droga, snad...  celá povídka...
Kategorie: anál, Anál, Šukačky