Erotické povídky

Autor povídky:

Bobr

Kategorie:

Další povídky od Bobr:

Vloženo: 24. 11. 2015

Hana Horká

Hana Horká byla nádherná mladá žena, o kterou jsem marně dlouho usiloval. Věděl jsem jistě, že nikoho nemá. „Proboha, snad není lesba?!“ pomyslel jsem si. Ale ani s ostatními ženami se nebavila, natož navázat nějaký vztah. Alpský ledovec byl proti ní vřelá káva.

Z kanceláře šla rovnou domů, do domku, co zdědila po rodičích. Nikde se nezastavovala, pokud nepočítám drobné nákupy, jak pro vrabce. Když za ní zapadly dveře, otevřela je až ráno, kdy šla opět rovnou do kanceláře. A co dělala o víkendu? To pro mne zůstalo záhadou!

Jediné, co jsem věděl, bylo to, že není moc pečlivá a tak se v její práci vyskytovalo mnoho chyb. Každou chvíli jsem jí je musel vytýkat a trvat na jejich opravě. A jednou mě napadlo, jak toho vyu­žít.

„Slečno Horká, už toho mám dost!“ znovu jsem jednou vtrhnul do kanceláře, ve které byla ještě s jednou mladou ženou. „Sbalte se a půjdete ke mně do kanceláře, abych za vámi pořád nemusel běhat! Tady slečna Rychlá jistě rychle donese vše, co nestačíte pobrat!“ chytil jsem jí za ruku a trhnutím jí zvedl se židle.

Sotva si stačila vzít kabelku a kabátek. Bezohledně jsem jí táhnul za sebou, bez ohledu na to, že klopýtala a sotva mi stačila.„Sem si dejte židli!“ ukázal jsem jí ke stolu ve vedlejší, malé místnosti. Roztřesenýma rukama vzala židli a přistrčila jí ke stolu. „A věšák je tamhle!“ ukázal jsem do rohu. Pověsila si kabátek a vtom se ozvalo zaklepání na dveře.

Slečna Rychlá byla opravdu rychlá. Tlačila před sebou vozík, na němž byl počítač a několik šanonů. „Ty dejte tamhle!“ ukázal jsem na volné místo ve skříni a vzal počítač. Než jsem ho stačil nainstalovat, byly všechny šanony pečlivě srovnané. „Děkuji!“ řekl jsem a ona s oddychnutím vzala vozík a rychle opustila kancelář.

„Tak už si konečně sedněte a začněte pracovat!“ houknul jsem na ní, když tam stála a koukala. Posadila se a začala klofat do klá vesnice. „Ale to už přestává všechno!“ zařval jsem, když jsem kouknul na monitor a viděl tam několik chyb. A to teprve začala!

„Pane vedoucí já to opravím!“ zavzlykala. „Ne! Vy budete pra­covat bez chyb! Já to už nebudu trpět!“ znovu jsem vykřikl. Padla hlavou na stůl a začala brečet. „Okamžitě toho nechte, nebo ještě zničíte ten počítač!“ znovu jsem vykřikl. Narovnala se a snažila se utřít slzy, co jí pořád tekly z očí. „Tak už konečně pracujte!“ ztišil jsem hlas a sedl si ke svému stolu.

Stále vzlykala, ale znovu klofala do kláves. Chvíli jsem také pra­coval, ale potom jsem se šel podívat, co vyprodukovala. Znovu jsem viděl několik závažných chyb. „Tak teď už toho mám opravdu dost!“ vykřikl jsem jí za zády, až nadskočila na židli. „I když za vámi stojí......, budu vás muset propustit! To musí uznat i on!“ chtěl jsem se otočit a jít ke svému stolu, abych dotyčnému zavolal.

„Nééé! Prosím né!“ vyskočila od stolu a vrhla se mi k nohám. „Tak já už opravdu nevím, jak vás donutit k pořádné práci!“ povzdechl jsem si. „Tak to budeme muset řešit jinak! Prostě vás budu tělesně trestat! Je to vaše jediná možnost, jak tady zůstat! Souhlasíte?“ vyčkávavě jsem řekl.

„Pane vedoucí, souhlasím se vším, jenom mě tady nechte!“ znovu mi objala nohy. „Tak dobře!“ řekl jsem jakoby smířlivě. „Svléknout!“ náhle jsem zařval, až sebou znovu trhla. „Tak dělej!“ chytil jsem jí za vlasy a trhnul. „Auu“! vykřikl,a ale rychle se zvedla, abych jí nevytrhnul vlasy.

Celá se třásla, ale když viděla můj pohled, začala si pomalu svlé­kat blůzku. „Dělej! Svlékni se úplně, abych tě mohl potrestat!“ znovu jsem na ní zařval. Rozklepala se a s očima upřenýma na mne pomalu sundavala i kalhoty. Zůstala stát v podprsence a kalhotkách a ještě se snažila zakrývat rukama.

„Lehni si na stůl a chyť se rukama!“ postrčil jsem jí. Otočila se a s chvějícím se tělem se položila hrudníkem na stůl. Chytil jsem jí za okraj kalhotek a trhnul. „Nééé!“ vykřikla a chtěla se zvednout. „Lehnout!“ jednou rukou jsem jí přidržel a druhou jí plácnul přes krásně bílý a hebký zadek. „Ticho, nebo to bude ještě horší!“ znovu jsem jí přitiskl k desce stolu a ruka opět dopadla.

„Áááá... úúúúú!“ začala křičet. „Buď zticha, nebo ti z té prdele udělám trhací kalendář!“ vrazil jsem jí prst mezi nohy. „Á..áá...á!“ jenom zalapala po dechu, když jí můj prst zajel mezi pysky. „Ona je ještě panna!“ uvědomil jsem si, když prst narazil na překážku.

A nahmatal jsem tam ještě něco jiného! „Pane vedoucí, prosím nééé!“ stáhla půlky a rozbrečela se. Uvědomil jsem si, že má mezi nohama ještě něco.Klitoris, velký jako malíček! Zatím jsem to nechal bez komentáře. Na to bude čas později.

„Tak si sundej podprsenku a sedni si!“ poručil jsem. Se zoufal­stvím v očích se na mne podívala. „Tak dělej! Nebudu všechno opakovat!“ znovu jsem na ní houknul. S očima plnýma slzí si roze­pnula podprsenku a sundala si jí. Vypadla z ní poměrně velká, ale pevná prsa.„Tak si sedni a pracuj! Za každou chybu tě potrestám a teď se aspoň nebudu muset zdržovat se svlékáním!“ chytil jsem jí za ruku a posadil na židli před počítač.

Viděl jsem, jak jí po celém těle naskočila husí kůže. Nevím, zda to bylo způsobeno strachem, nebo chladem. Ale sedla k počítači a prsty se jí nebývale rychle rozeběhly po klávesách. Občas se znovu zachvěla a rychle přesunula kurzor zpět, aby opravila chybu. „No vidíš, že umíš řádně pracovat!“ chytil jsem jí zezadu za prsa. „Né!“ vykřikla zoufale!

Neboj se, nic ti neudělám!“ pustil jsem jí prsa a pohladil jí po vlasech. „Je vidět, že ten trest ti prospěl!“ znovu jsem jí pohladil. Přestala se třást a uvolněně pracovala dál. „Tak půjdeme na večeři!“ řekl jsem jí, když jsem viděl, že skončila svou práci. „Takhle?!" zděsila se a zakryla si prsa oběma rukama.

„Néé!“ rozesmál jsem se jejímu zděšení. „Oblékni se!“ podal jsem jí šaty. Oblékla se tak rychle, že jsem to snad ještě nikdy nevi­děl. Zamknul jsem kancelář a vyrazili jsme. Když jsme se ocitli na ulici, dívala se do všech výkladů, jako kdyby nechtěla uvěřit, že není nahá.

„Kam mě to táhnete?!“ cukala se, když jsem zabočil do jedné pasáže. „Tak už přestaň! Jenom ti koupím pořádné šaty, abych se pořád nemusel koukat na jakousi mužatku!“ táhnul jsem jí dál. Otevřel jsem dveře jednoho obchodu a vtáhnul jí dovnitř. „Co si budete přát?“ oslovila nás prodavačka.

„Prosím, udělejte z ní ženu!“ vtáhl jsem Hanu do kabinky a str­hal z ní všechno, co měla na sobě. „Néééé!“ rozbrečela se a snažila se rukama přikrýt všechny části těla, o kterých si myslela, že nema­jí být vidět. Ale na to by musela mít alespoň čtyři ruce!

Prodavačka nejprve zalapala po dechu, ale potom se vzpamato-vala a nasadila profesionální výraz. „Podprsenku, kalhotky!“ zača­la, ale přerušil jsem jí. „Ne, ty nejsou potřeba! Podvazkový pás a ně­jaké hezké punčochy! Lehkou blůzku,aby vynikla její krásná prsa a sukni!“ doplnil jsem seznam toho, co budeme chtít.

Obě ženy se zatvářily vyděšeně, ale ani jedna z nich si nedovo­lila něco říct. Prodavačka se přehrabovala v regálech, aby nám předložila vše, co jsem chtěl a Hana se třásla, snad zimou, snad po­nížením, které pociťovala. „Klid!“ vzal jsem jí za ruce a roztáhl jí je. Opět se zachvěla, ale poslušně stála. Bradavky se jí vztyčily, snad chladem, snad vzrušením.

Dal jsem jí ruce dozadu a ty vztyčené bradavky jí začal hladit. Přímo před očima se zvětšovaly do nevídaných rozměrů. „To je nádherné!“ přisál jsem se k jedné z nich. „Úúú..úú!“ snažila se po­tlačit vzrušené kvílení. „Ta..ta..dy máte...!“ zakoktala se prodavač­ka, když nakoukla do kabinky

„Tak jí to vyzkoušejte!“ vycouval jsem z kabinky, aby proda-vačka měla místo. S pobavením jsem sledoval, jak obě ženy zčer­venaly. Po chvíli byla Hana oblečená a prodavačka, celá rudá, opustila kabinku. „No, takhle vypadáš mnohem lépe!Ještě nějaké lepší boty, protože ty tenisky se k tomu nehodí!“ zhodnotil jsem její vze­zření.

Zaplatil jsem a vyšli jsme z obchodu. Ale hned vedle byl ob­chod s obuví. Otevřel jsem dveře a vešli jsme dovnitř. „Prosím ně­jaké hezké boty, co by se hodily k těmto šatům!“ požádal jsem pro­davače. „Ano prosím!“ rozeběhl se k regálům. „Tyhle by se vám lí­bily ?“ podával jeden pár. „Tak jí je vyzkoušejte!“ řekl jsem pro­davači.

„Prosím, sedněte si sem!“ ukázal na jedno z křesel. Chvějící se Hana si sedla do křesla a dala nohu na stoličku před ní. Prodavač jí zouval tenisku, když vtom mu zrak padnul mezi Haniny nohy. Vi­děl jsem, jak se mu orosilo čelo a začaly třást ruce. Ta houština chlupů sice nic neodhalovala, ale zase nechávala dost prostoru pro představivost.

Třesoucíma se rukama jí nasadil botu a podíval se na mne.„Jóó, to by mohlo být! Tak ještě tu druhou botu!“ bavil jsem se jeho zdě­šením. Viděl jsem, že se mu na kalhotách začíná zvětšovat mokrý flek, ale o to víc jsem si to vychutnával. Obul jí i druhou botu a od­běhl dozadu. Vrátil se a měl na sobě plášť, který vše zakryl. Zaplatil jsem a opustili jsme obchod. Prodavač za námi zavřel dveře a oto­čil cedulku na dveřích. Bylo na ní napsáno, že obchod je zavřený.

„A jdeme na tu večeři!“ chytil jsem rudou a třesoucí se Hanu za ruku a táhnul jí k jedné restauraci.„Ne! Takhle tam přece nemůžu! Vždyť jsem jako nahá!“ cukala se přede dveřmi. „Nemysli na to!“ vtáhnul jsem jí dovnitř. Sedli jsme si ke stolu a ona stále stahovala tu krátkou sukni, tiskla nohy k sobě a dávala je na stranu, aby jí snad někdo mezi ně nenakouknul.

Schválně jsem jí usadil ke stolu, na nějž bylo vidět ze všech stran. Ubrus jenom stěží zakrýval plochu stolu a tak se Hana snaži­la sedět s nohama u sebe, ještě natočenýma stranou. Bavil jsem se její snahou a zároveň přemýšlel, jak jí to co nejvíc znesnadnit.

„Nééé!“, vykřikla a vyskočila, když číšník přinesl objednaný předkrm a já záměrně zvrhnul talířek, aby jí jeho obsah spadnul přímo do klína. Ten výkřik upozornil všechny přítomné, aby zamě­řili své zraky k našemu stolu. Hana, s široce roztaženýma nohama, se snažila setřít ze sukně vše, co jsem jí tam shodil.

Restaurace ztichla a všichni koukali, co se to děje. Hana si ani neuvědomovala, že jí všichni koukají na ten prales mezi nohama a dál se snažila očistit sukni. Teprve, když si uvědomila to ticho, zpo­zorněla i ona. Rychle si sedla a, celá rudá, dala nohy k sobě.

„Promiňte, hned vám to očistím!“ číšník se snažil ubrouskem otřít nečistoty ze sukně. „Mohla byste jít se mnou do kuchyně?“ celý nešťastný se zeptal, když se mu ten flek nedařilo očistit. Hana, celá rudá, procházela přes celou restauraci a oči všech přítomných se za ní otáčely.

Všiml jsem si, když odcházeli, boule na číšníkových kalhotách a byl jsem proto zvědav, jak to dopadne. „Néé! Co si to dovolujete?!“ ozval se z kuchyně Hančin křik. Odpověď číšníka jsem neslyšel, tak jsem se zvednul a šel do kuchyně.

„Promiňte, ale jak jinak vám to mám očistit?“ stál číšník před Hanou, která si vší silou stahovala sukni, jak to šlo. „Já vám tam prostě musím strčit ruku, abych to mohl vyčistit!“ číšník byl také celý rudý, ale trpělivě Haně vysvětloval, co musí udělat.

„Tak si tu sukni musíš sundat!“ přistoupil jsem k Haně zezadu a rozepnul jí knoflíček. „Néééé!“ vykřikla Hana, když jí sukně spadla na zem a ona tam stála odhalená. Předklonila se a snažila se rukama zakrýt ten prales mezi nohama.

Chytil jsem jí za ruce a roztáhnul jí je tak, že se o mne musela opřít zády. Klitoris jí vykouknul z té houštiny, jako by byl zvědavý, co se to děje. Číšník, který se také podíval, zůstal stát s otevřenými ústy. Utěrka mu vypadla z rukou a na kalhotách se mu objevil mokrý flek.

„Svlékni se, ať nechytíš rýmu!“ posmíval jsem se mu. Jako v tranzu si svlékl kalhoty a čurák se mu vymrštil vpřed. „To je skoro stejné!“ přitáhnul jsem ho k Haně. A opravdu! Hanin klitoris, trčící z chlupů, byl náhle skoro stejně velký, jako číšníkův miničurák. „Ne! Nejdřív nám dej jídlo!“, zadržel jsem ho, když se snažil zmizet.

Kuchař tam také stál s otevřenou pusou, jako kdyby byl v něja­kém snu. „Ne, pane, prosím nééé!“ kvílel číšník a i on se snažil za­krýt inkriminované partie. Čurák mu trčel mezi nohama a ani po tom výstřiku nezměknul. „Tak dělej!“ houknul jsem na něj. Vzal dva talíře a dal je kuchaři. Ten také procitnul a nandal na ně jídlo.

Posadil jsem Hanu k jakémusi pultíku a číšník na něj položil ta­líře s jídlem. Ale on i kuchař nemohli odtrhnout oči od pralesu mezi Haninýma nohama, odkud, ze slintající kundy, trčel klitoris. Číšníkův čurák stále trčel vpřed a také na kuchařových kalhotách byla nepřehlédnutelná boule.

„Něco se ti tam pálí!“ křiknul jsem na kuchaře. Ale ten nerea­goval. Vzal jsem lžíci a hodil jí na něj. Teprve to ho probralo. Skočil ke sporáku a začal zuřivě míchat. Číšník skočil ke skříňce a natáh­nul si jiné kalhoty. Bavil jsem se jejich zmatkem a tím víc mi chutnalo.

„My zase někdy přijdeme!“ řekl jsem, když jsme dojedli. Zvednul jsem Haninu sukni a očistil zbytek fleku. Hana si sukni rychle natáhla a nemohla se dočkat, až odejdeme. Chytila mě za ruku a celá se třásla. Usmál jsem se a šli jsme pryč. Hana si celou cestu drže­la sukni, aby se jí ani náhodou o kousíček nezvedla.

„Nějak tě to vzrušilo!“ zvednul jsem jí sukni a sáhnul mezi nohy. Měla kundu celou mokrou a sekrety jí už stékaly po nohách. „No ty jsi pěkně nadržená!“ usmál jsem se a ještě jí trochu poraj­coval klitoris.

„Nééé, pane prosím nééé!“ zakvílela a snažila se mi vytrhnout. Ale to už jsme byli pár kroků od mého domu. Nedbal jsem na její vzpouzení a zatáhnul jí dovnitř.

„Svléknout! Úplně!“ poručil jsem jí, když jsme byli uvnitř. Nejprve se chtěla cukat, ale když viděla můj přísný pohled, udělala to, co jsem po ní chtěl. „Ruce za záda!“ poručil jsem, když se snažila zakrývat ty tělesné partie, o kterých usoudila, že nemají být vidět.

Se vzlykotem dala ruce za záda, ale stále se snažila hrbit tak, aby alespoň tak zakrývala to, co nemělo být vidět. „Lehnout!“ křikl jsem na ní a ukázal na gynekologický stolek, co jsem vždycky nazýval mrdadlem. „Ale pane...!“ chtěla něco říct, ale pod mým po­hledem zmlkla a, se slzami v očích, si lehla na mrdadlo. Celá rudá roztáhla nohy a dala je do držáků.

Kunda se jí rozevřela a klitoris se zvednul, jakoby se chtěl podí­vat, co se to zase děje. Z chlupů jí odkapávaly sekrety, které kunda produkovala v čím dál větším množství. Dal jsem jí řemen přes břicho a pevně utáhnul. Jenom tiše zaúpěla, ale nedovolila si po­hnout se. Připoutal jsem jí nohy a obešel jí. Vzal jsem jí za ruce a natáhnul jí je nad hlavu.

„Nééé!“ tiše zaúpěla, ale byla už tak pevně upoutaná, že se nemohla ani pohnout. Znovu jsem jí obešel a ještě víc jí roztáhnul nohy. „Ááá...úúú!“ zakvílela bolestí. „Pěkná kunda!“ chytil jsem jí za pysky a roztáhnul je. „Ú..úú..!“ zakvílela a kunda se jí rozevře­la, až jí byla vidět panenská blána.

„Néé...ééé!“ zakvílela a rozklepala se, když jsem se jí lehce opřel žaludem o tu vzácnou přepážku. Vyhrkly jí slzy z očí, náhle se celá uvolnila a už jenom tiše vzlykala.

„Ne! To si ještě chvilku budu šetřit!“ několikrát jsem jí žaludem projel mezi pysky a potom se odtáhl. Klitoris jakoby se chtěl na­táhnout, aby mého čuráka zadržel. Přestala vzlykat a otevřela oči. Pohladil jsem jí kundu, která zase začala slintat. Pousmála se. „Nejdřív si tě oholím, abych si tu krásnou kundu mohl pořádně pro­hlédnout!“ řekl jsem a ona se zase křečovitě napjala.

Otočil jsem se, abych si vše připravil. Rozšířenýma očima sledovala každý můj pohyb. Vzal jsem štětku a začal jí mydlit kundu. Vyděšeně na mne koukala, jakoby byla zmatená z pocitů, které za­žívala.

Když jsem vzal do ruky břitvu, vytřeštila oči a zatajila dech. „Neboj se, já ti ten krásný klitoris neuříznu! To by byla hrozná ško­da!“ řekl jsem a začal jí opatrně zbavovat toho chlupatého pralesu. Pomalu se uvolňovala a kunda jí opět začala slintat.

„To je nádhera!“ nemohl jsem se vynadívat na tu holou kundu, když jsem jí omyl. Trčel z ní klitoris, který teprve teď vynikl v celé své velikosti. Sklonil jsem se k ní a vsál ho. „Ááá...áááá!“ rozkřiče­la se, když po malé chvíli dosáhla bouřlivého orgasmu. Zmítala se tak, jako kdyby chtěla zpřetrhat všechna pouta. Ale náhle zůstala ležet jako bez života.

„Áááááúúúú!“ zakvílela jako ze spánku, když jsem jí chytil za malý pysk a probodnul jeho hrot. Než se stačila vzpamatovat, pro­bodnul jsem i druhý pysk a do otvorů rychle zavedl kroužky. „A... a...a...!“ kvílela, jak se začínala probírat. Ale z kundy jí teklo tak, až jsem byl překvapený.

„Nééé.. áááá... úúúú!“ znovu křičela, když jsem tu lahůdku vylizoval a několikrát jí jazykem zavadil o zavedené kroužky a ten nádherně velký klitoris. Ale náhle mi přímo na jazyk vystříknul proud něčeho lahodného. Pilně jsem to vysával, aby ani sebemenší kapička nepřišla nazmar.

Opět zůstala bezvládně ležet a vůbec nevnímala, co se s ní děje. Nechal jsem jí odpočívat, aby si mohla vychutnat další pokračování. Narovnal jsem se a lehce jí přejížděl žaludem po té krásně slin­tající kundě. Pomalu se probírala a čekala, co se bude dít dál. Vypa­dalo to, že už se ničeho neobává, ale naopak se těší na pokračování.

Projížděl jsem jí čurákem mezi pysky a čekal, až nabude plného vědomí. „Chceš připravit o panenství?“ zeptal jsem se, když už plně vnímala. Opět jsem se jí několikrát lehce opřel žaludem o panenskou blánu a ona se vždycky zachvěla.

„Chceš to?“ znovu jsem se zeptal a stále jí lehce přejížděl slin­tajícím žaludem po panenské bláně. „Anóóó!“ vykřikla a snažila se pánví přirazit. „Ááá.... úúúú!“ vykřikla, když jsem také přirazil a ta překážka povolila. „Úúú.... úúúú!“ vykřikla, když můj čurák zajel dovnitř až po koule. Přitom jsem narazil na klitoris a přimáčknul jí ho k tělu. Zalapala po dechu, ale já jsem počkal, až si zvykne.

Začal jsem se pomalu pohybovat, ale ona každý můj pohyb provázela kvílením. Teprve po chvíli si zvykla a začala si to užívat. Začala se chvět a čím dál hlasitěji kvílet. „Ááááááááá!“ náhle se rozječela a křečovitě mě sevřela kundou. Měl jsem co dělat, abych nevystříknul. Ale ovládnul jsem se.

Pomalu jsem čuráka vytahoval a když byl venku, bez varování jsem jí ho vrazil do zadku. Byl dost uslintaný z její kundy a tak tam zajel jako po másle. „Áááá!“ zaječela bolestí, ale to už jsem v ní znovu byl až po koule. I přes její kvílení jsem začal přirážet. Ču­ráka mi mazaly její sekrety a krev, vytékající z kundy.

Konečník, který poprvé okusil čuráka, jí bolel a tak už bez zá­bran naplno křičela. Jakoby mě to popohánělo, sperma se prodralo trubicí a plnilo jí střeva. Nejprve oněměla, ale když jsem jí začal plnit střeva i močí, znovu se začala zmítat, co jí pouta dovolila a křičet.

„Néééé! Pane prosím néééé!“ křičela, jak jí moč čím dál víc plnila střeva. „Prosím, pusťte mě, nebo prasknúúúú!“ křičela stále hla­sitěji. „Ale nepraskneš!“ zarazil jsem do ní čuráka co nejhlouběji. Ale tlak v jejích střevech začínal vzrůstat. Nejprve mi to prosakovalo kolem čuráka, ale nakonec byl ten tlak tak silný, že mi čuráka vyrazil. A za ním se vyhrnulo vše, co měla ve střevech.

Opláchnul jsem se sebe to nadělení a potom opláchnul i jí. Byl jsem už unavený a tak jsem jí začal odpoutávat. „Ááá...ááá!“ ne­udržela se a opět křičela, když jsem jí odpoutal nohy, co měla tak dlouho a široce roztažené. Sundal jsem jí z mrdadla, ale neudržela se na nich a padla na zem.

„Ááá...úúúú!“ kvílela a snažila se nohy rozhýbávat. Jak se jí při tom hýbaly kroužky na kundě, nutilo jí to k dalšímu kvílení. Ale bolest pomalu odeznívala, a i ona se uklidňovala. „Nééé!“ vykřik­la, když jsem jí lehce pohladil ten nádherný klitoris.

„Tak se jdeme vykoupat a spát!“ pochopil jsem, že toho má také dost. Pomohl jsem jí zvednout se a odvedl jí do koupelny. „Néé.... ééé!“ kvílela, když jí proud ze sprchy zavadil o klitoris a kroužky na kundě. „Musím tě umýt!" konejšil jsem jí. Byla celá upatlaná svými i mými sekrety, které jsem se snažil umýt.

Vyšli jsme z koupelny, ještě si sedli do křesel a já připravil dvě skleničky. Nalil jsem do nich víno, abychom se před spaním trochu uklidnili. Byla sice trochu nesvá z toho, že tam musí sedět bez jedi­ného kousku oděvu a stále se snažila zakrývat. „Tak už toho nech a sedni si pořádně!“ vstal jsem, chytil jí za ramena a přitiskl jí k opě­radlu křesla.

Seděli jsme, poslouchali tichou hudbu a skleničky se vyprazd­ňovaly. Stále neklidně poposedávala, ale už se neodvážila předklo­nit, aby mohla zakrývat to, o čem si myslela, že nemá být vidět.

„Jdeme do postele!“ chytil jsem jí za ruku, když už ve sklenič­kách nic nebylo. Vyděšeně se na mne podívala, ale táhnul jsem jí do ložnice. Položil jsem jí na postel, lehnul si k ní a přikryl nás. Snažila se odtahovat, tak jsem se k ní přitisknul a chytil jí za prso. Za chvíli se ložnicí ozývalo pravidelné oddechování.

„Pane vedoucí, já musím!“ snažila se ráno dostat z postele. Tak jsem jí pustil a ona vystřelila směrem k záchodu, odkud se potom ozývaly zvuky vyprazdňování. Když vyšla, byla celá rudá a hned zamířila do koupelny. To šumění sprchy mě vzrušilo a tak jsem ve­šel k ní.

Zarazila se a chtěla zavřít dveře. Ale vstoupil jsem a přitiskl tělo k tělu. Jednou rukou jsem jí obejmul kolem krku a druhá mi pomalu sjížděla níž a níž. Přejel jsem jí přes bradavky a ona se za­chvěla. Ruka jela ještě níž, až jsem se dostal k poštěváčku.„Uu...uu. uu!“ zakvílela, když jsem ho uchopil a začal ho lehce honit.

Začala se třást a podklesla jí kolena. Ruku mi ohřála nějaká te­kutina a nebylo to ze sprchy. Zasunul jsem jí mezi pysky prst a ona se na něj napíchla. Měl jsem co dělat, abych jí udržel, tak jsem za­vřel vodu a vedl jí k posteli. Padla na ní jak podťatá. Lehnul jsem si k ní, dal jí čuráka do pusy a sám jsem opatrně vzal do úst ten zá­zrak, co měla mezi nohama.

„Néé.....ééé.....áááá!“ začala kvílet a sála mi čuráka, jako kdyby ho chtěla spolknout. I já jí opatrně sál ten klenot, co měla mezi nohama a ona se začala chvět. „Ááááááá!“ zaječela a chtěla mi vy­plivnout čuráka. Ale místo toho jsem jí ho vrazil až do krku, abych ten jekot ztlumil.

Ten zázračný klitoris se jí nalil tak, jako kdyby měl v příští vte­řině prasknout. Zarazil jsem si ho, jak nejhlouběji to šlo, když vtom jí z kundy vytrysknul pramen, dalo by se říci, živé vody. Rychle jsem polykal, aby mi neunikla ani kapka. Ten proud jak kdyby ne­měl nikdy skončit.

Ale všechno má svůj konec. I ten proud živé vody vyschnul a Hana ztratila vědomí. Kunda se jí rozevřela, jako kdyby mě zvala dovnitř. Přetočil jsem se a zarazil do té bažiny svého čuráka. Začal jsem prudce přirážet a její klitoris mi málem udělal díru do břicha. Byl to zvláštní pocit!

„Áááá....áááá....ááá...!“ začala se probírat a její kunda by se dala přirovnat ke ždímačce. Svírala a přežvykovala mi čuráka, až jsem nevydržel a vystříkal jí kundu. Znovu se zachvěla a přitiskla mě k sobě tak, jako kdyby mě chtěla rozmačkat. Její tvrdý klitoris mě pálil do břicha a cítil jsem, jak v něm cuká.

Konečně odpadla a nechala můj zvadlý ocas vypadnout. Ztěžka jsem se zvednul a šel do ledničky pro pivo. Otevřel jsem ho a lačně přitisknul ke rtům. Chvíli trvalo, než mi svlažilo vyschlé hrdlo a mohlo téct dál.

Vrátil jsem se k posteli a díval se do kundy, která byla stále na­plno rozevřená a ještě z ní vytékaly poslední kapky spermatu. Kli­toris nad ní sice už nebyl tak tvrdý, ale stále trčel ke stropu. „To je pohled hodný Mistrova štětce!“, pomyslel jsem si. Neodolal jsem a lehce pohladil ten zázračný klitoris. Zachvěla se, ale neprobrala se. Nechal jsem jí odpočívat a šel si ještě dát pivo.

Když jsem ho dopil, stále ještě ležela s široce roztaženýma nohama a tvrdě spala. „Tady něco chybí!“ řekl jsem si při pohledu na její, dosud trčící, klitoris. Lehce jsem ho uchopil a prudce ho pro­bodnul. „Ááááááááááááá!“ probrala se a zaječela,když jím jehla projela.

„Lež, ať si neublížíš!“ přitisknul jsem jí k posteli, když se snaži­la zvednout. Nevěřícně koukala na svůj klitoris, ve kterém se hou­pala jehla. „Chytni se!“ přitáhnul jsem jí ruce k čelu postele, aby se mohla chytit. S vytřeštěnýma očima zaťala prsty do oblouku čela postele a snažila se chytit dech. „Teď ti tam zavedu tenhle šperk!“ řekl jsem a ukázal jí kroužek s čímsi, co vypadalo jako část prstenu.

Zvědavě sledovala, jak tuto zdobenou část odpojuji od kroužku. „A teď ti ho tam zavedu!“ vzal jsem kroužek do kleští. „Drž se!“ přiložil jsem konec kroužku ke hrotu jehly a zatlačil. „Áááááááá!“ znovu zaječela, když se jehla pohnula a místo ní do klitorisu vnikal kroužek.

Jehla vypadla a za ní vykouknul konec kroužku. I když pod ní bylo trochu mokro, nevšímal jsem si toho a nasadil na kroužek tu zdobenou část. Z očí jí tekly slzy, ale pořád se držela čela postele.

„Už je to!“ pohladil jsem jí po stále vztyčeném, teď už ozdobeném, klitorisu. Opět vyjekla, ale pomalu se pustila jednou rukou a po chvilce i druhou. Zvedla hlavu a utřela si uslzené oči, aby se po­dívala na to co, se jí třpytilo na špičce klitorisu. „Úúú...úúú....úú.!“ tiše kvílela, jak se jí kroužek pohnul.

„A teď ti ještě zavedu kroužek do pupíku, abychom na něj mohli zavěsit ten nádherný klitoris!“ řekl jsem jí. Zachvěla se, ale znovu se oběma rukama chytila čela postele. Mezi široce roztaženýma nohama jí stále trčel ten dlouhý klitoris, ozdobený krásným kroužkem. Chvíli jsem se rozmýšlel, zda tam nemám znovu zasunout ču­ráka, ale ten ještě nechtěl povstat.

Tak jsem vzal další jehlu a pinzetou jí natáhnul kůži na pupíku. „Áááá....ááááá!“ vyjekla, když jsem do ní zabodnul jehlu. Nevšímal jsem si toho, i když se trochu zmítala. Do propíchnutého otvoru jsem zavedl kroužek a uzavřel ho. Utřel jsem jí slzy, aby se mohla podívat, co jsem jí do otvoru zavěsil.

Znovu padla hlavou na postel a odpočívala. Konečně se pustila rukama, aby si otřela z obličeje pot. Zkoušela se zvednout, ale ne­měla na to sílu. Pomohl jsem jí a došli jsme spolu k zrcadlu. Zvě­davě se dívala a opatrně si rozevřela kundu, aby se podívala i na ty nejmenší detaily.

Byla z toho všeho unavená, tak jsem jí dovedl zpátky k posteli a pomohl jí ulehnout. Několikrát se zavrtěla, ale potom usnula. Ne­chal jsem jí spát a šel doplnit ztracenou energii. Ty třpytící se kroužky mě čím dál víc vzrušovaly. „Už jí schází jenom v bradav­kách!“ pomyslel jsem si. A protože u mě nikdy není daleko od ná­padu k činu, hned jsem si všechno připravil.

„Pojď!“ chytil jsem jí a táhnul k mrdadlu, bez ohledu na její kvílení. Upoutal jsem jí tam a stimuloval bradavky, aby se ztopořily. „Áááá....úúúú!“ zaječela, když jsem jí do bradavky začal zabo­dávat jehlu.

„To musíš vydržet!“ klidnil jsem jí a místo jehly jí zavedl kroužek. Totéž v druhé bradavce a potom jsem se už jenom kochal tou krásou. Oba kroužky už byly uzavřené a Hana pomalu přestávala vzlykat. Unaveně zvedla hlavu, aby si prohlédla, co má v bra­davkách. Potom jí hlava padla a ona odpočívala.

Došel jsem si pro pivo, abych také načerpal ztracenou energii. Přitáhnul jsem si židli a sednul si mezi její upoutané nohy, upíjel jsem ten lahodný mok a se zalíbením koukal na lesknoucí se kroužky.

Hana se pomalu probrala z toho vyčerpání. Zvedla hlavu a něco říkala. Naklonil jsem se k ní a poslouchal, co mi chce říct. „Odpou­tejte mě!“ prosila. Povoloval jsem všechny řemeny, kterými byla připoutaná. „Áááá....ááá!“ kvílela, když se snažila sundat široce rozta­žené nohy z držáků.

„Ááááááá..... úúúúúú!“ vykřikla, když jsem jí zvednul a nesl na postel. Stehna jí sevřela čerstvě zavedené kroužky a to jí působilo bolest. Položil jsem jí na postel a ona se ještě chvíli vrtěla, aby na­šla polohu, ve které jí nebude nic bolet. Náhle se jí zavřely oči a vyčerpáním usnula. Opatrně jsem jí přikryl a šel si udělat cosi k naplnění prázdného žaludku. Uslyšel jsem kvílení a tak mi bylo jasné, že jí probudila vůně toho, co jsem ukuchtil.

„Auu...auuu....auuuu!“ tiše kvílela, když jsem jí pomáhal vstát, aby došla ke stolu. Oba jsme se hladově vrhli na krmi a cpali si prázdné žaludky. „Aúú....úúú!“ každou chvíli zakvílela, když zapo­mněla na zavedené šperky.

Potom jsem jí znovu připoutal na mrdadlo, abych jí ošetřil místa se zavedenými šperky. Kvílela při tom a snad to mě vzrušilo tak, že se mi znovu ztopořil. Bez ohledu na její bolestný křik jsem jí ho zarazil do té krásně ozdobené kundy.

Nevím, zda jí ta bolest také vzrušovala, ale po chvíli se její bolestný křik změnil na křik plný vášně. Z kundy jí začal téct potůček sekretů a já se náhle nemohl rozhodnout, zda jí mám dál mrdat, nebo se jí přisát ke kundě a ten pramen vylizovat.

Ale náhle mi její kunda sevřela čuráka tak, až jsem měl obavy, abych o něj nepřišel. Už jsem nad ničím nepřemýšlel, vytáhnul ho a přisál se k té mokvající díře. Snažil jsem se vylizovat nevysychající pramen, až se rozkřičela v dalším orgasmu.

„Pojď dolů!” dostal jsem při pohledu na ní nápad. Rychle jsem začal povolovat všechny řemeny, až byla volná. Pomohl jsem jí dolů a i když se nemohla pořádně udržet na nohách, odstrčil jsem jí a vyskočil na mrdadlo. Předtím jsem si ale pořádně namazal konečník lubrikantem.

„Omrdej mě!” přitáhnul jsem si jí blíž, když na mne vyvaleně koukala. „Dělej! Vraž mi ho tam!” opatrně jsem jí chytil za ten zá­zračný klitoris a přitáhnul si jí, až se mi opřela o konečník. „ Áááá.. .. úúú!” kvílela, když se o mně opřela čerstvě zavedeným šperkem v klitorisu.

Přes to kvílení mi ten zázrak pomalu vnikal tam, kam jsem si přál. Byl to velice zvláštní pocit! Měl jsem už v análu různé věci, ale klitoris, navíc ozdobený šperkem, ještě ne!Přitáhnul jsem si jí, jak nejvíc to šlo a užíval si toho vyjímečného pocitu.

Chytila mě za čuráka a hned vzápětí jsme se oba rozkřičeli v orgasmu. Tiskli jsme se k sobě, jako kdybychom se chtěli vzájemně rozmačkat. Ten cukající se klitoris jakoby mi chtěl vytlačit sperma z tvrdého čuráka, co měla v ruce.

Vystříknul mi z něj bílý gejzír a končil v její otevřené puse. Stále jsem jí pevně držel a tak zbytek musela nabrat na prsty a olíznout. Snad to jí vyprovokovalo k dalšímu orgasmu. Cítil jsem, jak jí z kundy tečou ty horké šťávičky a litoval jsem, že jí je nemohu vylizovat.

Chytil jsem jí a přisál se k bradavkám. Nejdřív k jedné, potom k druhé, až se vztyčily, málem jako ten klitoris. Kroužky mi cvrnkaly o zuby a tak jsem se snažil chytit je a natahovat jimi bradavky. „Áá áááá.....ááááá!” křičela a snažila se mi nacpat celý prs snad až do žaludku. Klitoris se mi také snažila narvat co nejhlouběji. Cítil jsem, jak jí kunda slintá a teče mi to po půlkách.

„Ááá.....áááá!” naposledy zakvílela a odpadla. Zůstala ležet na podlaze, jako bez života. „Hano, Hano!” marně jsem na ní volal. Ač nerad, musel jsem slézt z mrdadla. Sklonil jsem se k ní a když jsem zjistil, že dýchá, vzal jsem jí do náruče a odnesl na postel. Ten zá­zračný klitoris jí plandal mezi nohama, snad proto, že ho natahoval zavěšený šperk. Měl jsem toho také dost, tak jsem se k ní přitisknul a usnuli jsme jak dvě batolata.

„Pusťte mě!” ráno mě odstrkovala. Nevěděl jsem, co se děje. Teprve, když jsem se trochu probral, zjistil jsem, že chce na záchod. Pustil jsem jí a ona vystartovala, jak raketa. Ještě snad nestačila dosednout a už se ozval prudký proud. Také jsem ucítil nutkavou potřebu, tak jsem spěchal za ní.

„Roztáhni nohy! Rychle!” už jsem to sotva držel.Vytřeštila oči, ale když viděla, jak se mi z něj začíná řítit žlutý proud, rychle je roztáhla, aby to mohlo téct do správných míst. „Ááá...áááá...áááá!” ještě více roztáhla nohy a vystrčila rozkrok tak, aby jí ten žhavý proud omýval rychle se topořící klitoris.

„Néé...nechte měéé...!” sáhla si mezi nohy a několikrát si ho po­honila. Ale pak se předklonila, aby mohla vytlačit i obsah střev. Za­vřel jsem dveře, aby na to měla klid a šel si do kuchyně loknout "za korunu z flašky". Za chvilku odešla do koupelny a tak jsem si také šel ulevit.

Když jsem se vrátil z koupelny, Hana už měla skoro hotovou snídani. „To je nádhera!” nemohl jsem se udržet a musel jí pohladit klitoris s třpytícím se kroužkem. Prudce se jí vztyčil a já neodolal. Musel jsem před ní pokleknout a vsát ho tak, jak nejhlouběji to šlo, až jsem se málem začal dávit.

„Néé...nééé...nechte měéééé..! Vždyť se mi to spálí!” zachvěla se, když se jí kunda orosila. Vytrhla se mi a s trčícím klitorisem se vrhla ke sporáku, aby zachránila, co se dá. V té chvíli jsme na tom byli stejně! Oběma nám to trčelo! Ale snídaně byla hotová, tak jsme se na ní vrhli. Vmžiku byly talíře prázdné.

„Půjdeme se projít!” navrhnul jsem, abychom si (hlavně já - po divokém mrdání) odpočinuli. „Ale vždyť já ještě nemohu pořádně chodit!” vzpěčovala se, ale neustoupil jsem. Jenom jsem litoval toho, že v našich zeměpisných šířkách není zvykem, aby muži nosili sukně. Musel jsem odřeného čuráka schovat do šortek.

Hana na tom byla lépe. Natáhla si na holé tělo lehké šatičky a mohli jsme vyrazit. Čerstvě zavedené kroužky na bradavkách i klitorisu jí sice při každém pohybu bolely, ale statečně vykročila z domu. Zamířili jsme k nejbližšímu obchodu, abychom doplnili zásoby potravin.

Bobr

©

2014

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Monikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím.

Zkrotím si tě na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Stopařka 2

  29. 3. 2016Radekk3

Vyřídil jsem si v Liberci vše potřebné a s nejistotou, ale nadějí na pěkné odpoledne vyrazil směr Jablonec. Neměl jsem ani její telefonní číslo. Jen jsem věděl, že se jmenuje Veronika (možná) a bude mě v 15:00 čekat na místě, kde jsem ji dopoledne vysadil. Nezklamala. Už z dálky jsem ji viděl. Nadšeně na mě mávala, abych ji náhodou neminul. Takže zajížďka se vyplatila. Nastoupila a okamžitě si začala...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Mix, Šukačky

Znásilněnáá.

  15. 6. 2013Neznámý autor

Je mi 32, jsem štíhlá, prsatá a mám kozy čísla D. Popíšu vám příběh, který se mi stal. Jmenuji se Monika. Stalo se to osudného 3.8.2003. Po stresujícím dni v práci jsem jela konečně domů. Přivolala jsem si výtah. Vlezla jsem dovnitř a zmáčkla patro 3. Výtah dojel a já vylezla. Někdo mi přikryl ústa smradlavou propocenou rukou. Smrděla kouřem. "Aaa! Pusť!" zakřičela jsem vyděšeně. "Buť tiše a nic...  celá povídka...
Kategorie: Znásilnění, Extrémy, Grupáč, Otroci, Petting

Helga

  30. 3. 2015Neznámý autor

Ten pravý sex s dominou jsem zažil v jednom německém bordelu. Německé ženské jsou vyhlášené, to snad ví každý, takže jsem poctivě šetřil eura a sbíral si na internetu různé reference. Co kdo o jakém salonu říká, kdo koho doporučuje… Nakonec jsem si po pečlivém hledání vybral svoji vyvolenou, která si říkala madam  Helga. To je jméno, co? Představte si nějakou generálku, no na ni to přesně podle popisu...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Femdom, BDSM, Mix

Moje dva pokusy dělat milenku za peníze

  28. 7. 2013Neznámý autor

Jednou jsem chtěla zkusit dělat milenku za peníze. Bylo mi šestnáct a o panenství už jsem přišla. Slyšela jsem, že takovéhle holky si přijdou na pěkné peníze, a to mě samozřejmě lákalo. Představovala jsem si, co všechno bych si za ty peníze mohla koupit, jak bych cestovala a po maturitě nemusela pracovat, protože bych měla vyděláno… Přiznávám, že v tom byla ta touha po penězích. Dokonce i zařídit to...  celá povídka...
Kategorie: teen, Teen, Šukačky, Petting