Erotické povídky

Autor povídky:

Bobr

Kategorie:

Další povídky od Bobr:

Vloženo: 13. 7. 2014

Alena

„Mám nápad!“,řekl jsem Aleně,když od rána nevynechala jedi-nou příležitost,aby mě mohla pokouřit,nebo alespoň chytit za ču-ráka.Přitom pořád měla jednu ruku mezi nohama a dráždila si tu svoji velkou nádhernou kundu.

Mezi masitými velkými pysky povlávaly malé,ve kterých byly zavedené malé,ale silné kroužky,na nichž se houpaly krátké řetízky.Využívali jsme je k různým hrátkám,mimo jiné k tomu,abychom malé pysky co nejvíc vytáhli.Přála si mít je tak dlouhé,aby mě do nich mohla zabalit.

Také na bradavkách se jí houpaly stejné kroužky s řetízky.Ty si pro změnu zavěšovala na řetízek na krku,aby se jí i bradavky vytáhly do co největší délky.Mnohdy je měla napnuté tak,až jsem se divil,že se jí neutrhnou.

„Tak co máš za nápad?“,ještě jsem slyšel její hlas,když jsem zavíral dveře ložnice.„Uvidíš!“,pootevřel jsem dveře a vystrčil z nich hlavu.Chvíli mi trvalo,než jsem vše připravil a potom jsem z ložnice vyšel.

„Tak co máš za nápad?“,znovu vyzvídala.„Uvidíš!Vlastně neu­vidíš!“,vzal jsem utěrku a zavázal jí oči.„Pojď!“,chytil jsem jí zezadu za prsa a navigoval jí do ložnice. Postrkoval jsem jí čurákem, který jsem měl zapíchnutého mezi jejími půlkami.

„Otoč se!“,pustil jsem jí,když jsme došli k posteli. „Ne!“,zadržel jsem jí ruku,když si chtěla odkrýt oči.Položil jsem jí na postel a ona se zachvěla.Ucítila pod sebou široké řemeny,které jsme pou­žívali k různým tvrdším hrátkám.A to ještě netušila,že pod nimi je silný igelit a na něm stará deka,kterou jsme také používali k mokrým hrátkám.

Vlezl jsem si k ní na postel a pokrčil jí nohy.Silně jsem jí je roztáhnul a chytil jí za řetízky,co měla na kundě. Roztáhnul jsem jí je a zarazil do ní čuráka.Několikrát jsem dorazil,abych se do ní dostal opravdu hodně hluboko. „Dej nohy k sobě!“,stále jsem jí držel za řetíz­ky.Sevřela mi - skoro až bolestivě – stehny pytel. Lehnul jsem si na ní a začal nás postupně spoutávat řemeny,co byly pod námi.

Nejprve ten,co byl v pase,potom ten pod zadkem a nakonec ten,co jsme měli pod hrudníkem.„Co to děláš?“,hučela,ale kunda jí slintala jak bernardýn.Řemeny se nám zařezávaly do těla,ale oba nás to vzrušovalo.Můj čurák jí lechtal na děložním hrdle,jako kdyby tam chtěl zalézt.Ale tak dlouhého ho – bohužel – nemám!Mnohdy jsme si říkali,jak by to bylo krásné,kdybych jí mohl zajet až do dělohy!

Nasadil jsem jí kožená pouta na ruce a také jí k sobě pevně při­poutal.Byli jsme teď jedno tělo! „Néé...éééé...ééé!“,kvílela,ale její kunda mi svírala čuráka,až jsem se obával,že mi ho uštípne.Také její stehna mi svírala pytel,že mi málem rozmačkala koule.Přesto, že ke mně byla pevně připoutaná,zmítala se tak,že jsem měl problémy udržet jí.

„Áááá....ááá....áááá!“,zaječela,když cítila,jak do ní proudí moje sperma.Ždímala mi kundou čuráka,snad aby v něm nezůstala žádná spermie.„Hhh...hhh.....hhh!“,cosi hučela, když jsem se k ní při­sál a dělal jí inventuru ústní dutiny.

„Hhh......hhhh....hhh..!“,znovu hučela,když jsem jí začal plnit kundu obsahem močového měchýře.Samozřejmě,že se to tam nemohlo vejít a tak mi to vystřikovalo kolem čuráka a teklo po nohách dolů.Chvíli mi trvalo,než se mi podařilo slézt z postele. Rychle jsem vyšel na chodbu,aby se to nevsakovalo do koberce.

Bosé nohy mě zastudily na dlaždicích,tak jsem otevřel dveře a vyšel na zahradu.„Néééé!Vždyť nás někdo uvidí!“,cukala se,ale pouta jí držela pevně.

Chodil jsem s ní po zahradě a její kunda mi masírovala čuráka tak,že jsem zase vystříknul.„Nééé!“,kvílela,ale stále mě masírovala kundou,jako kdyby chtěla,abych ještě vystříknul.Cítil jsem,jak mi při každém kroku vystříkuje kolem čuráka to,co jsem do ní napumpoval.

Můj čurák už toho měl dost a tak začínal měknout.Tím se jí z kundy řítilo stále víc toho,co měla uvnitř a hřálo mě to na steh­nech tak,že by se mi snad znovu ztopořil.Ale už toho měl dost!Tak se zmenšil natolik,až ho to,co se tlačilo z kundy,vyrazilo.Bylo to,jako když se protrhne hráz rybníku.Stále mě svírala stehny pytel a tak špička měkkého čuráka zůstávala mezi pysky.Kolem ní doslova vyšplíchl obsah kundy.

Ještě chvíli jsme chodili po zahradě,ale čurák zůstával stále měkký.Zato Alena se musela moc ovládat,aby nekřičela na celé okolí.„Úúú...úú...úú..!“,tiše mi kvílela do ucha a kroutila se v orgasmu.

Vešli jsme do domu a padnul jsem s ní na postel. „Ááá.....ááá!“, už bez ostychu mi křičela přímo do ucha.Zmítala se tak,že jsem měl co dělat,abych jí udržel.Kunda jí pulzovala,jako kdyby mi chtěla čuráka sežvýkat.I když mě to vzrušovalo až k nepříčetnosti, ten kousek mého těla tomu nevěnoval ani tu nejmenší pozornost.

Povolil jsem všechna pouta a zvedl se.Alena se ještě několikrát zachvěla,ale potom zůstala bez pohnutí ležet.Ta díra mezi jejíma nohama jako kdyby mě zvala nazpátek,ale já jsem už opravdu byl vyřízený.

Nechal jsem jí ležet a šel si pro pivo.Otevřel jsem si ho a se zájmem koukal do té pulzující a slintající díry,která se pomalu stahovala.Neodolal jsem a musel si alespoň líznout..„Áá....ááá!”, kví­lela,ale neprobudila se.Dopil jsem pivo a lehnul si vedle ní.A co s prázdnou lahví?Vrazil jsem jí do toho uslintaného otvoru.Zajela tam jak po másle.

Ani nevím,jak dlouho jsme spali.Když jsme se probudili, znovu jsme se na sebe vrhli.Ta slintající díra už byla stažená,takže mi dalo dost práce,než jsem z ní vytáhnul prázdnou lahev.Chvílí jsem s ní viklal,otáčel,až s mlasknutím vyjela.Zůstala po ní díra, jak po zlodějích.

Se zájmem jsem se k ní sklonil a začal jí zkoumat.Alena se mi přisála k čuráku a začala ho sát,jako kdyby ho chtěla vydojit.

„Jenom jeden prstíček zastrčíme a hned půjdeme!”,vzpomněl jsem si na pohádku o Jezinkách.Jeden prstíček,druhý prstíček a náhle tam byla celá ruka.

„Nééééé!”, křičela a snažila se narvat si mou ruku co nejhloubě­ji do té bažiny.Cítil jsem,jak jí z kundy vytéká cosi sympaticky teplého a čurák na to okamžitě zareagoval.

Narazil jsem si na něj její hlavu tak,že jsem měl žaluda snad až v žaludku.Dusila se a dávila, ale v tu chvíli mi to bylo jedno.To,co se mi z čuráka řítilo,mí málem trhalo trubici.Už omdlévala nedostatkem kyslíku,když jsem se vzpamatoval a vytáhnul jí ho z krku.Chrčivě se nadechla a zase nabyla vědomí.

„Ááááá....áááááá!”,znovu začala křičet a připadalo mi,že se mou rukou snad chce propíchnout.Rvala si jí stále hlouběji,až jsem v ní byl málem po loket.„Áááááá..... áááá....áááááá!”,ječela,když jsem se jí snažil dostat prstem do děložního hrdla.Asi jí to bolelo,protože se na chvíli uklidnila.Ale dlouho jí to nevydrželo.

Znovu se začala zmítat,až mi kousek prstu zajel do míst,kde opravdu ještě nikdo nikdy nebyl.A že toho už zažila....

„Áááá....nééééé....jóóó!”,křičela,když mi prst kousíček po kou­síčku pronikal hlouběji a hlouběji....A potom zase omdlela.Ruka mě už bolela,tak jsem jí pomalu vytahoval.Asi to ani nezaregistrovala.To,co se mi potom objevilo před očima,mi málem nahnalo husí kůži.„To není možné!!!”,koukal jsem do toho divného otvo­ru.Opravdu jí bylo vidět snad až do žaludku...

Navlékl jsem si chirurgickou rukavici,kterou občas používáme k různým hrátkám a znovu jí nacpal ruku do kundy.„Úúúúú!”,probrala se,když jsem jí znovu vnikal prstem do děložního hrdla.„Á... áá....ááááá!”,tiše vzdychala,jak můj prst pomaloučku zajížděl hlouběji a hlouběji.

Už jsem ho tam měl zasunutý skoro celý,tak jsem chtěl přidat ještě druhý.„Áááá......ááááá....néééééééééé!”,Alena se to nejprve snažila vydržet,ale potom zřejmě byla bolest větší,než její chtíč.„Nééé...!Ještě mi ho tam néééééch!”, kvílela,když jsem chtěl prst vytáhnout.„Vraž mi robertka do zadku!!!”,náhle zakvílela a ještě více roztáhla nohy, abych to měl co nejvíc usnadněné.

Sáhnul jsem na bok postele,kde jsme měli jakýsi zásobník všech možných pomůcek.Vzal jsem první vibrátor,co mi přišel pod ruku a narval jí ho do prdele. „Uááá.....ááááááá!”,zaječela,když jsem ho pustil na plný výkon.Náhle se jí kunda sevřela tak,až jsem měl obavy,aby nerozdrtila ruku.„Áááááááááááááááá!”,zaječela a ztratila vědomí.

Už jsem byl také unavený,tak jsem z ní vytáhnul ruku a potom i vibrátor.Zůstala ležet a asi to ani nevnímala.Šel jsem do kuchyně,abych se po té dřině posílil.Chleba,kus salámu,pivo....A hned jsem ten svět viděl v růžovějších barvách.Alena stále ležela bez pohnutí,tak jsem jí přikryl a nechal odpočívat.Když se stále nepro­bírala,vykoupal jsem se a také zalezl do postele...

„Pojď se podívat!”,cloumala se mnou ráno.Ještě jsem nestačil ani otevřít oči a už mě bezohledně táhla k počítači.„Jdeme to kou­pit!Dělej!Pojď!”,popoháněla mě,když jsem se snažil podívat se,co na té obrazovce vůbec je.Než jsem se nadál,natáhla na sebe lehké šaty a a pořád mě tahala ke dveřím.Ale nezapomněla si do kundy zasunout Venušiny kuličky.Oblékl jsem se a nechal se táhnout k nejbližšímu sexshopu.

"A větší už nemáte?”,slyšel jsem jí.Otočil jsem se a to,co měla v ruce,vypadalo jak mezikontinentální raketa.„Bohužel paní,větší už se nevyrábí!Ale můžete si ho nafouknout podle libosti!”,s mírně pobaveným úsměvem odvětil prodavač. „Tak ještě tohle!”,ukázala na cosi,co vypadalo jak sloní chobot.Ale byl to jenom obou­stranný čurák pro lesbičky.

Zaplatil jsem a vyšli jsme ven.„Pojď!Dělej!”,táhla mě domů. Kdyby kolem nebylo tolik lidí,určitě by si obojí vrazila do kundy. Sotva za námi zapadly dveře,shodila se sebe šaty a běžela k poste­li.Padla na ní a hned do sebe chtěla rvát toho dlouhého uměláka.„Co děláš?!Nejdřív si to umej!”,vytrhnul jsem jí ho z ruky.Běžela do koupelny ,oba zakoupené kousky umyla a hned zase pádila k posteli.

„Nééé!Mně to nejdééé!”,kvílela,když se jí nedařilo nacpat si ho až do dělohy. „Tak si tam dej nejdřív tenhle!”, podával jsem jí ten nafukovací.Vrazila si ho tam a jako šílená začala mačkat balonek, aby si ho co nejvíc nafoukla. Jako by jí to nestačilo,ještě zapnula vibrace. „Póóóójď!Vraž mi ho do zadkůůůůů!”,klekla si na všechny čtyři.

Když jsem to viděl,čurák se mi,jako na povel,ztopořil tak,až to skoro bolelo.Roztáhnul jsem jí půlky a brutálně ho tam vrazil.Ještě,že jí kunda tak slintala,jinak bych si ho asi zase natrhnul.Už takhle jsem měl uzdičku roztrhanou! „Úúúú.....áááááá.....úúúú­úú!”, křičeli jsme oba,než jsme vysílením padli na postel.

Probralo mě nějaké zasyčení.Alena právě vytahovala ten nafu­kovací vibrátor z kundy.„Dej mi tam rukúúúú!”,kňučela a vystr­kovala na mne tu hroznou díru.„To nebude problém!” pomyslel jsem si a natáhnul si chirurgické rukavice.

Přejel jsem jí po kundě,abych si je zvlhčil a zasunul jí ruku do kundy.Zajela tam bez jakéhokoli odporu. „Uááá....áááá!”,kvílela, když jsem jí prstem zajížděl do děložního hrdla.„Vraž mi tam ten dlouhý!!!”, vykřikla a zmítala se.Tak jsem ho vzal a pomalu ho zasouval podle ruky dovnitř.

„Áááááááááááááááááá!”,zaječela,když jsem jí ho nasměroval do děložního hrdla.„Ááááááááááááá!”,znovu zaječela a snažila se vrazit si ho tam celý.

„Néééé.....néééééé.....néééé!”, křičela,když se jí to nedařilo. „Přestaň blbnout!”,chytil jsem jí za ruku.Byla by snad schopná narvat si ho tam celý!Nasadil jsem jí na ruce pouta a zaháknul je k čelu postele.Vrazil jsem jí do kundy nafukovací vibrátor a zmáčknul balonek.

„Ještěéééé.....ještěéééé!”,křičela,ale když jsem viděl, jak má kundu roztaženou,už jsem jí víc nenafukoval.

Stále se zmítala tak,že jsem jí musel nasadit pouta i na nohy a zaháknout je do stejných míst,jako ruce.„Vraž mi ho tam celý!Vraž mi ho tam celý!!!”,stále křičela.Povolil jsem ventilek a uni­kající vzduch zasyčel.Vykřikla nespokojeností.

„Jak ti ho tam tedy mám zasunout?!”,naštvaně jsem se jí zeptal.Zmlkla a počkala,až jí do rozšklebené kundy vrazím ruku a podle ní ten sloní chobot do děložního hrdla.

„Ještěééééé....ještěéééé!”,křičela,když jsem jí ho tam zarazil jenom kousek.Neposlouchal jsem jí a ucpal jí píču tím nafukovacím monstrem.Nafouknul jsem jí ho snad až na samé maximum a pustil vibrace.„Vraž mi ho do zadkůůůůůů!”,kvílela a zmítala se tak, až jsem se obával,aby to postel vydržela.

Čurák se na nic neptal a snažil se zalézt do té díry.Nebránil jsem mu v tom a pomohl mu tam.Ještě,že jí kunda tak tekla! Zajel tam jak po másle.Ale to,co jsem cítil přes děložní stěnu,mě vzruši­lo tak,že jsem vytekl,jak studentík!„Ještěééééé!”,křičela,když jsem toho zvadlíka vytáhnul.Co jsem měl dělat?!Zarazil jsem jí do roz­taženého kadidla druhý konec toho sloního chobotu a nechal jí tam.

Odešel jsem do kuchyně,abych se posilnil pivem.Zavřel jsem za sebou dveře a pustil si rádio,abych nemusel poslouchat to její neustálé ječení.Ale za chvilku náhle ustalo,jako kdyby jí kdosi vy-pnul vypinač.Podíval jsem se,co se to stalo.Zcela vyčerpaná usnula,tak jsem potichu zavřel dveře,abych jí neprobudil.Ale při pohledu na to,co v sobě měla,se mi čurák zase ztopořil.Tak jsem se raději vrátil do kuchyně.

Sáhnul jsem do ledničky a posilnil se pivem.Ale pořád jsem před sebou viděl to,co měla zaražené mezi nohama.Vzal jsem si topořícího se čuráka do ruky a zkusmo po něm přejel.„To by chtě­lo...!”,nestačil jsem domyslet.„Kde jsiíííí!”,ozval se křik z ložnice. Polknul jsem zbytek piva z lahve a šel tam.

Bezohledně jsem jí vyrval vše,co měla zaražené v kundě i ko-nečníku a vrazil do ní čuráka. „Ááááá....ááááá!”, zaječela když jsem jí narazil na kroužek v klitorisu.Čurák mi v té roztažené díře kloktal,tak jsem jí ho vrazil do prdele.Tam to bylo trochu těsnější.Stačilo pár pohybů a nastříkal jsem do ní sperma.Nevím,kde se to ve mně ještě vzalo!

Unaveně jsem z ní slezl a koukal,jak jí moje semeno teče z té roztažené díry,co se pomalu stahovala.Odvázal jsem jí nohy i ruce a ona také zůstala unaveně ležet.„Já jsem úplně zničená!”,těžce vstala a belhala se do koupelny.To jsem od ní slyšel poprvé!

Z koupelny se ozvalo šumění sprchy a tak jsem z postele stáhnul podložku,v níž bylo zachycené všechno,co z nás obou vyteklo. Za chvíli Alena vyšla z koupelny,s ručníkem v ruce.Ještě utírala poslední kapky,co se jí třpytily na těle.Zamířila rovnou k posteli a unaveně na ní padla.Usnula snad ještě dřív,než dopadla.

Sebral jsem ručník,co jí upadnul a přikryl jí.Začal se mi ozývat žaludek,tak jsem se vrátil do kuchyně,abych ho naplnil.Zapil jsem to jedním pivem a šel se také osprchovat,abych své znavené tělo také mohl uložit do postele...

© Bobr

2012

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Krásná Anetadalší dívky
 
Sex po telefonu

Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání.

Milenkou ti budu na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Náruživá švagrová

  12. 8. 2010Libor

Martinu, manželku mého nejstaršího brášky jsem neměl moc rád. Připadala mi šíleně namyšlená již při první návštěvě naší početné rodiny. Ale mě bylo tehdy 16 a jí 22 a tak jsem měl na holky asi ještě pubertální názory. V té době bylo bráškovi Milanovi 30 let a máma ho stále pobízela, aby už jí konečně udělal babičkou. Asi se snažili, ale dítě nějak nepřicházelo. Asi po 3 letech Martina konečně byla...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, První sex, Prstění, Incest, Zralé ženy, Teen

Taxikář erotoman

  13. 6. 2017Neznámý autor

Být závislý na sexu a žít poměrně normální život jde za podmínek, že máte stejně naladěnou polovičku a flexibilní pracovní dobu. Já se živím jako taxikář, takže jsem za svojí mladou neukojitelnou ženou jezdil mezi klienty, jak to jen šlo a protahoval jsem jí díru každý den aspoň 5x. Takhle nám to fungovalo neuvěřitelných osm let. Jenže potom moje milá otěhotněla, přišly dvě děti a i když jsou moje...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Anál, Orál

Osamělá Gabriela

  29. 3. 2014Neznámý autor

Po rozvodu zůstávala paní Gabriela z nějakého důvodu osamělá. Asi to bylo tím, že na jejich panelákovém sídlišti nebylo moc volných ani vhodných mužů, stejně tak se s nimi neměla příležitost potkat v práci… Prostě ne a ne zavadit o nějakou známost. Přitom to byla ženská k světu! Měla svůj profil na sociální síti, a tam jí každou chvíli chodily nějaké zprávy od volných mužů. Bohužel to však obvykle...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Šukačky, Mix

Instalatér

  4. 12. 2017Bobr

V pátek před polednem mi zazvonil telefon. Nějaká žena si stě­žovala,že jí neodtéká odpad u dřezu a chtěla s tím „okamžitě,ale okamžitě“ něco udělat. „Poradíme,posloužíme!“pomyslel jsem si a zapsal si adresu. „Pátek nešťastný je den!“řekl jsem si a vyrazil. „Tak jsem vám přišel protáhnout tu vaší díru“ řekl jsem, když jsem celý zpocený vystoupal dvě patra ve starém činžáku. Po zazvonění  se konečně...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Extrémy, Submisivní