Erotické povídky

Autor povídky:

Bobr

Vloženo: 25. 11. 2015

Kategorie:

Další povídky od Bobr:

Melouch 4

Z rozběhu jsme skočili přímo do rybníčku. Naše rozpálená, za­prášená těla to přivítala. Chvíli jsme dováděli a potom jsme plava­li kolem celého rybníčku.

Nechal jsem holky, aby plavaly přede mnou a díval se na jejich bílé zadky. Občas jsme jim sáhnul mezi nohy, až vykvikly. Tak jsme ještě chvíli plavali, ale přihlásila se únava. Doplavali jsme ke břehu a vylezli. Setřásli jsme se sebe kapky vody a obě holky se tvářily nějak rozpačitě.

Celou dobu ve vodě si cosi špitaly, tak jsem byl zvědav, s čím na mne vyrukují. „Hele, řekni, jak to s námi myslíš!“ postavila se proti mně Marie. „Já to nemyslím nijak! Ty jsi byla první, kdo to spustil!“ řekl jsem Marii. A Alena se zasloužila o pokračování. Tak je jenom na vás, co bude dál! Tak si rozmyslete, jak to budete chtít!“ sebral jsem se a šel k chalupě.

Holky vyrazily za mnou a pořád si něco špitaly. Nevšímal jsem si toho a pokračoval v cestě. Zatímco holky zmizely v ložnici, já jsem se oblékl a šel připravit ohýnek. Za chvilku přišly i holky. Tvářily se rozpačitě, ale nic neříkaly. Seděli jsme u ohýnku, opékali si buřty a řeč nějak vázla.

„Nepřikládej, už půjdeme spát!“ řekla náhle Marie. Tak jsme nechali ohýnek dohořet a zvedli jsme se. Vešli jsme do chalupy a když jsme učinili večerní hygienu, chtěl jsem jít spát. Ale k mému překvapení byla postel v kuchyni prázdná.

„Pojď!“ chytla mě Marie za ruku a táhla do ložnice. Alena už ležela v posteli a Marie mi ukázala, abych si lehl na prostředek postele. Byla dost široká, takže jsme se tam nijak nemačkali. Ma­rie si také lehla a přikryla se. „A teď budeme spát!“ řekla a mírně se ode mne odsunula. I já jsem byl celodenní prací unavený, tak se mi zavřely oči.

Ráno jsem měl hrozný sen. Zdálo se mi, jak ležím na břehu zdejšího rybníčku a opírá se do mne slunce. Vtom se tam objevil velký pes, z něhož šla hrůza. Přikrčil jsem se a snažil se i zatajit dech, jenom aby mě nevyčenichal. Ale ta slintající tlama se ke mně čím dál víc blížila.

„Néééé....“vykřikl jsem, když se ty hrozné zuby do mne za­kously. „Nesmíš kousat! Jenom ho cucej!“ uslyšel jsem a ten hroz­ný sen se rozplynul. Otevřel jsem oči a mezi nohama jsem uviděl hlavu Aleny. A kousek od ní hlava Marie, která přihlížela tomu, jak to provádí a přitom jí radí.

Oddechl jsem si a také pozoroval, jak Alena zkouší polknout moji chloubu. „Polykej!“ řekla Marie a přirazila jí hlavu tak, až jí můj žalud zajel do krku. „Úúúú.....“ Alena se odtrhla a rozkašlala se. „Nesmíš na ní tak pospíchat!“ probudil jsem se a usměrňoval Marii.

Položil jsem jí na záda, pokrčil a roztáhnul jí nohy a vrazil do ní ten kůl, co jsem měl mezi nohama. Alena koukala, co to dělá­me. Přetočil jsem Marii na všechny čtyři a znovu jí ho vrazil do té bažiny. „Vlez si pod ní a lízej jí!“ řekl jsem Aleně, když koukala jak čerstvě vyoraná myš.

Alena mě poslechla a nasoukala se pod Mariinu kundu. Právě včas otevřela pusu, aby do ní mohly téct kapky touhy, co z Marie stále intenzivněji vyvěraly. Marie si jí přitáhla, aby jí také mohla lízat. Ten pohled mě vzrušil tak, že jsem naplnil Marii až po okraj.

Vytáhnul jsem čuráka, aby si Alena mohla pochutnat na tom, co z Marie vytékalo. Marie se jí chlupaticí přitiskla k ústům tak, až se Alena skoro dusila. Sklonil jsem se, abych také mohl alespoň trochu ochutnat to, co z ní vytékalo.

Ale do pusy se mi dostal nějaký chlup, až jsem se začal dusit. Vyskočil jsem a běžel do kuchyně, abych ho vypláchnul. Holky se zarazily a koukaly, co se to stalo. „Chlup!“ snažil jsem se objasnit jim situaci. Stále jsem ho nemohl dostat z patra, kde se držel , jako kdyby měl drápky. Konečně se mi ho podařilo odmočit a vyplivnout.

Holky smutně koukaly, že můj barometr ukazuje ten nejnižší tlak. „Kde je holení?“ vykřikl jsem a Marie se rozeběhla do koupelny. Přinesla vše, co tam zbylo po jejím muži. „Musím vás oholit, aby se to už nestalo!“ řekl jsem. Marie i Alena zůstaly stát a jenom lapaly po dechu.

Jenom tiše koukaly na můj, také hladce vyholený, genitál. Připadalo mi, že si toho dosud nevšimly. Asi jim to připadalo normální. Nebo se jim líbilo, že tak vypadal větší.

„Lehni si!“porazil jsem Alenu, co byla blíž, na stůl. „Podrž jí nohy!“ řekl jsem Marii a připravil si vše k odstranění pralesa, co měla mezi nohama. Namydlil jsem jí a vzal do ruky břitvu. „Pro­sím, buď opatrný!“ vykřikly obě, jako kdyby to měly nacvičené.

Marie chvějícíma se rukama podržela Aleniny pokrčené a širo­ce roztažené nohy. Vzal jsem břitvu a udělal první tah. Tím jsem odstranil značnou část toho hrozného pralesa. Ještě několik tahů a Alenina kundička vypadala, jako když se právě narodila. Umyl jsem jí a musel jsem zjistit, jak chutná. Nádherně!

Neodolal jsem a využil situace. Marie, jako hypnotizovaná, jí pořád držela roztažené nohy a tak jsem měl volný prostor. Lízal jsem tu hladkou kundičku, jako kdyby to mělo být naposled. „Néééé... vraž mi ho táááám!“ začala křičet Alena a zmítala se tak, že jí Marie skoro neudržela.

Uposlechl jsem jejího přání a nasadil jí žalud na zadní dírku. „Néééé.....připrav mě o tóóó...“ křičela Alena a stále se zmítala. „To má čas!“ zarazil jsem jí ho do kaďáčku a pilně ho protahoval.„Áááá....úúúú....íííí...“ vykřikla a ztratila vědomí.

Vzal jsem jí do náruče a položil jí na postel. „A teď jsi na řadě ty!“ obrátil jsem se na Marii. Zachvěla se, ale lehnula si na stůl a chytila se za nohy, abych k ní lépe mohl. Namydlil jsem jí ten Boubín a opět se zalesklo ostří břitvy. „Néééé...“ tiše vykvikla a potom zatajila dech, aby se nestalo něco hrozného.

Stačilo pár tahů a také měla kundičku jak Jezulátko. Omyl jsem zbytky mýdla a přisál se k ní. Prýštilo z ní tolik nektaru, že jsem to nestačil polykat a tak to kapalo pod stůl. To, co mi začalo vadit mezi nohama, jsem zarazil do otvoru, ze kterého prýštil stále sílící pramen. Netrvalo dlouho a přidal jsem tam i svoji dávku.

Marie z toho byla tak vzrušená, až také ztratila vědomí. Asi to bylo tím, že jí vzrušil ten nezvyklý kontakt holé pokožky genitálu. „Ještěééé.... ještěéééé....“ zakvílela jako ze sna. Ještě několikrát jsem dorazil a znovu jí naplnil svou dávkou. „A já chci, abys mě o to připravil!“ objevila se Alena a snažila se shodit Marii se stolu.

„Pojď se nejdřív projít!“ chytil jsem jí za ruku a táhnul jí ven. Chtěl jsem dát Marii šanci, aby se vzpamatovala. Alena šla za mnou jak tele na porážku a vypadalo to, že je ještě zhypnotizovaná holením kundy.

„Dobře, tak tě o to připravím, ale připrav se, že to bude hrozná bolest!“ snažil jsem se jí odradit. „Já vím holky mi to vyprávěly!“ nevzrušeně odpověděla. „Tak už pojď!“ chytla mě za ruku a táhla mě dovnitř. Marie už byla na nohách a čekala, co se bude dál dít.

„Alena chce připravit o panenství!“ řekl jsem , když jsme vešli. Marie se nadechla, ale Alena byla rychlejší. „Já to chci!“ vykřikla a položila se na stůl. Chytila se za nohy, aby je co nejvíc pokrčila a roztáhla. „Děléééj!“ nedočkavě vykřikla.

„Nespěchej tak!“ brzdil jsem jí a vylizoval vše, co z ní teklo. Mrknul jsem na Marii a ta jí podržela nohy. Právě, když začala křičet v orgasmu, vrazil jsem tu tvrdou část mého těla do jejího. Něco prasklo a už jsem byl v ní. Ztratila vědomí a tak jsem se střídal s Marií v ochutnávání toho, co z Aleny vytékalo. Panenskou krev člověk jen tak neochutná...

Uložili jsme Alenu do postele a začali se starat, co bude dál s prácí. „Dnes to nemohu absolutně stihnout! A to nemluvím o tom bojleru!“ řekl jsem Marii, když jsme se trochu vzpamatovali z toho zážitku. „No dobře, já se to pokusím zařídit!“ řekla, oblékla se a kamsi vyrazila.

Vlezl jsem si do postele k Aleně a vylizoval to, co z ní ještě vytékalo. Probrala se a vzala do úst to, co jí konečně udělalo ženou.

Po chvilce se mi vysmekla a otočila se. Otočila mě na záda a opatrně na mně nasedala. „Úúú... úúú....“ kvílela při tom. Potom se asi rozhodla a prudce dosedla. „Ááááá......“ vykřikla a jenom stěží se ovládla, aby okamžitě nevstala.

Ale cítil jsem, jak se křečovitě sevřené svaly začínají uvolňovat, až se dokázala opatrně nadzvedávat a zase dosedávat. Ale cítil jsem, jak se ve mně něco děje. Shodil jsem jí a tu tvrdou část mého těla jí zasunul do pusy. „Polykeéééj!“ vykřikl jsem a už se do ní řítilo vše, co ve mně zbylo.

Alena se sice cukala, ale když se nechtěla utopit, tak musela rychle polykat. Držel jsem jí hlavu a to polykání mě znovu vzrušilo tak, že se mi ten uvadající kousek znovu ztopořil. Trochu jsem zatlačil na Aleninu hlavu, až jsem cítil, jak mi žalud zavadil o mandle.

„Nebraň se a polykej!“ řekl jsem jí, ale nesnažil jsem se zasunout ho hlouběji. „Neboj, to si zvykneš!“ držel jsem jí pořád ve stejné poloze. Alena se po chvilce uvolnila a začala polykat tak, že se můj žalud dostal zase o kousek dál.

Ale asi to na ní bylo moc, protože mě odstrčila a sedla si, aby mohla vykašlat ten tísnivý pocit z krku. „Jsi dobrá! Když budeš trénovat, tak ho za chvilku dokážeš polknout!“pohladil jsem jí a ona se zapýřila jako malá holka.

Otočil jsem jí na všechny čtyři a zasunul jí ho do hnědé dírky. Lehli jsme si na bok a tak jsme usnuli. Probudil nás až příchod Marie. Měl jsem ocas stále v té tmavé dírce, tak jsem se několikrát pohnul, abych jí vystříkal.

Zatímco Alena běžela na záchod, aby to ze sebe vytlačila, Marie přišla s dobrou zprávou. „Volala jsem vrchnímu mistrovi. Prý si můžeme pobyt prodloužit o celý týden. Nahlásí na vedení, že nás poslal na služební cestu!“

„To je fajn!“ strhnul jsem jí k sobě na postel a protože se její obličej ocitnul blízko mého kůlu, zasunul jsem jí ho do pusy. Ani si nevšimla, že špička je mírně hnědá. Polkla ho jako tu nejlepší lahůdku. V poslední chvilce se mi ho podařilo vytrhnout z té smrtící pasti.

Otočil jsem se, roztáhnul jí nohy a zarazil ho do bažiny, odkud vyvěral sílící potůček. Ani mě nepřekvapilo, že neměla kalhotky...

V té chvíli se vrátila Alena. Nejdřív na nás koukala, ale potom vlezla na postel a nabídla Marii kundu k lízání. Jen, co jsem tu díru zavlažil, Alena se sklonila a pilně vylizovala vše, co odtud teklo. „Bez těch chlupů je to opravdu lepší!“ Alena se olízla.

„A dost! Jdeme něco dělat!“ zvednul jsem se a šel připravit vše potřebné na instalaci elektriky. Zatímco Alena s Marií podle mých pokynů zasádrovaly krabice na zásuvky a vypínače, já jsem si připravil dráty, abych je mohl zapojit. Do večera už všechno fungovalo.

A s radostí jsme vyrazili k rybníčku...

Bobr

©

2015

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vášnivá Veronikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej.

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 50

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VERONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Jarka

  7. 1. 2015Bobr

Jarka, dlouholetá kamarádka, je hezká ženská. Není to žádný samohybný kostlivec, ale hrdě si nosí vše, co k ní patří. Když jí, po dvou letech trápení, zemřel manžel, řekl jsem si, že by v této chvíli neměla být sama. Zcela samozřejmě jsme zamířili ke mně. Sedli jsme si na gauč a nalil jsem nám víno. Nechal jsem jí vybrečet a přitom jí lehce objímal a hladil, aby se utišila. Nevím, kolik toho vypila,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky

Šéf objevil video své podřízené

  10. 5. 2015Neznámý autor

Pavel se před svými podřízenými snažil zachovat vždy velmi seriózní a přísnou tvář, byl to celkem tvrdý šéf. A nikdo mu rozhodně nemohl upřít schopnosti. Často se zavíral ve své kanceláři a všichni si mysleli, že tam tvrdě pracuje, protože na každou poradu nebo konferenci byl výtečně připravený. Ve skutečnosti Pavel všechno zvládal za mnohem kratší dobu, než to vypadalo, a tak zbytek času trávil...  celá povídka...
Kategorie: Submisivní, Šukačky, Mix

Svár duše s tělem

  22. 6. 2014Neznámý autor

Mladá Anička kráčela lesní pěšinou. Za sebou uslyšela prasknout větvičku, někoho zafunět. Vylekalo ji to, ale snažila se zachovat klid. Ke klášteru už to nebylo daleko, stačilo jen projít tímhle hvozdem a pak vyjít na hřeben kopce. Z celého srdce doufala, že se tam dostane v pořádku. Byla totiž velice zbožná a vlastně odmalička ji rodiče vychovávali k tomu, aby byla pokorná a ve věku čtrnácti let mohla...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Šukačky, Znásilnění, Mix

Zkuste si sex ve sprše

  7. 12. 2014Neznámý autor

Když naše děti vylétly během jednoho roku z hnízda a úplně se osamostatnily, s mojí manželkou Naďou jsme se začali cítit tak nějak prázdně, nepotřebně, nevěděli jsme, čím zabít všechen ten čas. Naštěstí se to krylo s neuvěřitelným vzepětím sexuální touhy u Nadi – já jsem si na to rozhodně nestěžoval, i když už nemám chuti jak zamlada… No ale Naděnka se doma najednou uvolnila, promenádovala se tam nahá,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Zralé ženy, Trapasy, Mix