Erotické povídky

Autor povídky:

yama

Kategorie:

Další povídky od yama:

Vloženo: 5. 4. 2012

Velikonoční podvečer

Jitka cítila, jak se jí točí hlava. Nebylo divu, celé odpoledně ochutnávala a popíjela v hospůdce v nedaleké vesnici s přáteli dobrá vína. Začala být veselá, rozpustilá a vyzývá. Cítila, jak pomalu ztrácí zábrany a pochopitelně očekávala od ostatních tří, kteří na tom byli, až na Jiřího stejně, totéž. Jiří, jako řidič celé odpoledne nepil a těšil se na dobré popití až doma. Teď seděli u přátel v bytě a čekali na kávu.

Halenka s výstřihem, kterou měla Jitka na sobě se napínala napěchovanejma kozama. Seděla nebo spíš ležela v koženém křesle s nataženýma a lehce roztaženýma nohama, zatím co se chichotala a pořád něco povídala, rukou se třela v rozkroku a výmluvně jím nadzvedávala. Upřeně se dívala na Jiřího s Jendou, jak rozlévají víno, a pochechtávají se při pohledu na nadrženou Jitku. Bylo ale vidět, že je jim to docela příjemné, ale žádný se moc neměl, aby té její povolnosti nějak dál využil.

"Ježíšmarjá, ti chlapi se na mně dívají jakoby nevěděli co mají dělat. Čurák se jim v kalhotech už určitě nalejvá, je to vidět. Mrdat chtějí oba stejně stejně jako já, stačí poslouchat ty jejich poznámky" pomyslela si roztouženě Jitka a smyslně si olízla pootevřené rty jazykem. Kunda jí pálila vzrušením a touha mít už v sobě nějakého čuráka byla opravdu veliká. Jiří to už psychicky nevydržel, přisedl k Jitce, nakonec je to jeho žena:

"Ukaž, trochu ti ji rukou projedu, aťsi to nemusíš dělat sama", přehodil si její nohy k sobě na klín a rukou ji stiskl mezi nohama tak, až se slastně zavrtěla. Cítil její vzrušení i přes kalhoty stoupající vlhkost.

"No konečně, masíruj víc, ať to pořádně cítím", škytla a prohodila zastřeným hlasem, zavrtěla se a několikrát se nadzvedla. Zatím co se Jenda nerozhodně ale velmi zvědavě díval, jak Jiří stále intenzivněji Jitku rajcuje, Dita dělala vedle v kuchyni kávu, občas nakoukla, smála se: "Jen si udělejte pohodlí, jako doma. Jestli chcete, roztáhněte si pohovku".

"Jendo", řekl Jiří, když viděl jeho vzrušení a jak si rukou přes kalhoty držel čuráka, kterého pěkně mačkal a při pohledu na Jitčinu našponovanou halenku: "zajeď rukama pod halenku a osvoboď její nádherný kozy z toho sevření, nemusím tě přemlouvat, že ne? "

Nečekal ani vteřinu, vrhl se pod halenku, uchopil velké Jitčiny kozy a začal je mačkat, hladit, masírovat a vytahovat je z podprsenky. Její kozy ho vzrušovaly vždycky kdykoliv Jitku uviděl. I když Dita na tom také není špatně, Jitka je má přece jen o hodně větší, no a je to jiná ženská. Teď je měl konečně v rukou! Vyvalily se ze zajetí tak, že je nestačil rukama ani zachytit. Jitka se už tvářila spokojeněji. Konečně na ní pracují oba dva, pomyslela si a slastně zasténala vzrušením, jednu nohu přehodila přes opěradlo křesla. Jejich ruce už cítila všude. Nebylo divu, oba chlapi rukama projížděli, hladili a masírovali tělo, kde se jen dalo. Fakt je, že se soustředili na kozy, které nejen důkladně masírovali, ale líbali a sáli bradavky střídavě nebo i současně oba dva. Jiří srovnal Jitce obě nohy tak, že jí stáhl kalhoty i s kalhotkami, Jenda zbytek trička, takže tu ležela mezi oběma muži zcela nahá.

Jenda oběma rukama stiskl kozy k sobě a přisál se k bradavkám, přecházel z jedné na druhou, hlavu občas zabořil mezi ně. Jiří dole také nelenil. Prsty jedné ruky projel štěrbinu, nahmatal velký klitoris a pokračoval v jeho dráždění. Prsty druhé ruky pomalu zasunoval do mokré a horké kundy stále hlouběji a hlouběji, až je tam měl kromě palce všechny. Čurák v kalhotách pořádně naběhl, jen ho zastrčit a konečně mrdat! Vytáhnout ho ale zatím neměl čím. Oběma rukama rytmicky pracoval, zasouval a vysouval a prstil Jitčinu velice mokrou kundu.. Jitka začala sténat, tekla, čvachtala, že to bylo slyšet po celém pokoji.

"Dito, pojď sem.", mezi vzdycháním a sténáním zavolala Jitka, "podívej se co ti chlapi se mnou dělají! Sprosťáci jedni! Aááá.....Je to ale paráda! Och, ááá,och.... Pojď mně na pomoc, nebo se raději přidej k nám. Vykašli se na to kafe! Aáááá,oóóóó,´áááá........

Dita zvědavě nakoukla z kuchyně, neodpověděla, ale za chvilku donesla kazetu a pustila video. Objevila se skupinka souložících blondýnek a chlapů, jejichž čuráci dosahovali neskutečných rozměrů.

"To je pro větší inspiraci", prohodila a opět někam odskočila. Přišla za pár minut v rajcovním spodním prádle: Vyzývavě si stoupla s rozkročenýma nohama a oběma rukama tiskla smyslně kozy nahoru a krouživým pohybem je masírovala. Lehce se zakymácela, trochu se jí zatočila hlava. Na kávu už evidentně zapomněla. Červená podprsenka se mocně napínala pod neméně velkýma kozama a co všechny nejvíc upoutalo, byly její kalhotky s úzkým otvorem. V něm naběhlé pysky kundy vylézaly ven a přímo lákaly k zasunutí čuráka.

"Jé, já je chci také, ať tu nejsem tak úplně nahá!“, zvolala Jitka a vymanila se z objetí obou mužů.

"Mám tu ještě jedny, Jitko obleč si je, ať jsme na tom obě stejně a kluci mají větší radost", a podávala Jitce malé černé kalhotky s červeně orámovanou dírou. Zatímco Jenda oblékal kalhotky Jitce, Jiří rozepnul Ditě podprsenku a osvobodil její kozy ze sevření. Hned se k jedné přisál a rukou, ještě mokrou od předchozího rajcování, zasunul do "černé díry" kalhotek a prozkoumal rychle vlhnoucí Ditinu kundu. Jitka se rozvalovala nahá, jen v kalhotkách na divanu s roztaženýma nohama a ukazovala Jendovi stejně úchvatný pohled jako před chvilkou Dita. Ta byla předkloněná nad Jiřím a zatímco on prsty zkoušel její hloubku a šířku, stahovala mu nedočkavě kalhoty i se slipy dolů..

„Ukaž, chci tvýho čuráka do ruky, ať se podívám, jak ho máš velkýho", hecovala Jitka Jendu a s netrpělivostí mu také rozepínala už napůl spuštěné kalhoty, zajela rukama pod slipy a přímo mu ho vytrhla ven. Vyvalil se tlustý, pevný ale poměrně krátký čurák. Znalecky ho sevřela v ruce a pomalu několikrát stiskla, zapumpovala, až se mu předkožka stáhla dolů přes žalud. I ten byl krátký, naběhlý k prasknutí. Jiřího čurák už byl venku a Dita s velkým uspokojením ho uchopila do rukou. Jeho dlouhý, ale o poznání tenčí, byl pro ní příslibem zcela jiné mrdačky, než se Jendou.

"Toho teda budu v sobě cítit hodně hluboko, to si musím pořádně vychutnat", říkala si v duchu, vzala ho do nasliněné ruky a několikrát ho pohonila, až úplně zfialověl, jak byl naběhlý krví.

Oba čuráci byly napnutí k prasknutí- stejně jako jejich majitelé. Jitka napůl seděla napůl ležela na kraji divanu s vyzdviženýma, pokrčenýma široce roztaženýma nohama, které si ještě přidržovala rukama pod koleny. Doširoka rozevřená růžová a lesklá kunda se dychtivě chvěla. Její kozy se fantasticky zdvíhaly nahoru. Jenda klečel mezi stehny s obličejem zabořeným v kundě, jazykem projížděl do hloubky i šířky, sál klitoris, až se celá jeho brada leskla vlhkem a chroptěl blahem:

"To je nádhera, ježíšmarjá, to je nádhera! " bylo občas slyšet mezi nadechnutím, čvachtáním a sténáním. Rukama střídavě divoce třel a hnětl Jitčiny prsa a druhou si mezi nohama honil čuráka. Dita se opřela o Jitčino rameno a snažila se hladit její kozy a střídala se tak s nepříčetně vzrušeným Jendou. Nohy měla také pěkně od sebe a mezi nimi, podobně jako Jenda, řádil Jiří. Prolizoval oholenou kundu od spodu nahoru, jazyk zasunoval co nejhlouběji, občas do ní zabořil celý obličej i s nosem. Začala se docela slušně roztahovat a téct. Zuby nahmatal klitoris a jemně jej jazykem laskal, sál a lízal. To se už Dita silně vzrušovala. Jemné steny jí unikaly z úst a splývaly se zvuky rozdrážděné Jitky. Oběma rukama vzala Jiřího hlavu a tiskla ji do svého klína a prudce jím nadzvedávala. Bylo jasné, že bude nejvyšší čas skončit s laskáním a vrazit čuráka co nejhlouběji a začít pořádně mrdat. Jiří se po očku podíval na vedlejší dvojici. Ti už to pomalu rozjížděli naostro. Pozice obou byla sice stejná, ale Jenda už nelízal, měl čuráka v ruce a pomalu jím třel mezi pysky mokré, široce otevřené kundy. Tak tohle má Jitka moc ráda, pomyslel si Jiří. Nahoru, dolů, nahoru, dolů, občas jím zavrtěl do stran, či ho zastrčil pár centimetrů dovnitř. Ale jen tak, aby docílil ještě většího vzrušení. Je jasné, že se tu sešli zkušení a ostřílení..... Jitka si oběma rukama rozevírala kundu doširoka, takže se Jendovi jevila jako fantasticky veliká a jeho čurák se v ní téměř ztrácel. Dorazil, jednou, dvakrát pak přešel do rychlého, pravidelného tvrdého rytmu až se Jitčiny kozy začaly vlnit, bouřit a házet. Bylo slyšet nejen čvachtání ale i pleskání Jendových koulí o Jitku. Pohled na ně velmi vzrušil Jiřího, který svým čurákem už také zkoušel hloubku Ditiny kundy. Zatlačil a prudce do ní vnikl celou svojí délkou čuráka. Ta jen silně zakvílela, rychle se nadzvedávala do divokého rytmu mrdačky. Cítila ho v sobě neskonale hluboko, jak se nikdy do ní Jenda nedostal. Vyzdvihla nohy nahoru, uchopila se pod koleny, až je měla skoro u obličeje, vysoko vystrčila kundu a tím ho dostala ještě hlouběji do sebe. Jiří pumpoval zhora dolů co to šlo. Její o poznání útlejší a menší kunda nežli Jitčina silně obepínala čuráka, takže cítil velice příjemný vlhký, teplý tlak. Sténání, vzdychání se ozývalo pokojem společně se sténáním mrdající skupiny ve videu.

Po chvilce to už Jiří nevydržel, naklonil se k Jitčiným kozám a přisál se na ně jako kojenec, aniž by přestal pomalými pohyby dál mrdat. Jen ucítil Jendovu ruku, jak se natahuje ke kozám Dity. Pěkně byli propletení ale šoustat nepřestali.

""Počkej, Jitko" řekl přiškrceným hlasem Jenda, "otoč se na všechny čtyři a zkusíme to zezadu, " dodal a jemně jí pomáhal ke změně polohy. Jitka automaticky zabořila hlavu do polštáře, prohnula se v zádech, roztáhla stehna od sebe a vysoko vysadila zadek nahoru. Jenda opět zabořil obličej mezi půlky a lízal nejen široce otevřenou a hlubokou kundu, ale i hnědou dírku. Jednu chvíli se pokoušel zastrčit čuráka do prdelky, ale neměl ho pořádně kluzkého. A tak přešel raději na kundu, kam zasunul celou ruku, potom druhou a pomalu ji ještě víc rozevíral, až se nakonec ponořil obličejem do neskutečně otevřené Jitky. Ta jen házela hlavou nalevo, napravo, sténala, nekontrolovatelně a živočišně řvala.

Mezi nohama se mu bimbal mokrý čurák. Dita se zavřenýma očima sténala a slastně si vychutnávala hlubokou, tentokrát ale velmi pomalou mrdačku. Jiří ho zasunoval velmi pomalu a co nejhlouběji. Mazlil se s kozama a jejíma dlouhýma, trčícíma bradavkama, které sál jako dudlík.

Široce rozevřená Jitčina kunda, k níž se oba společně u obou žen dopracovali, inspirovala Jendu k experimentu. Jeho tajným přáním, stejně jako Jiřího, byl sendvič, ale do oba do jedné dírky. Kdysi, když vyholoval Jitce kundu to z něj vylezlo a Jiří s ním živě souhlasil. Když viděl, jak Jiří usilovně mrdá Ditu, nechtěl je rušit a zkoušel to tedy společně zatím jenom s robertkem. Otočil se, ze stolku vzal poměrně velkého robertka a pomalu ho zasunul do Jitky. Párkrát jím Jitku prorajcoval ta si ho vzala do ruky, nechala si ho hluboko v sobě až po okraj a přitáhla nahoru.. Jenda se ale marně snažil zasunout čuráka podél vrtícího se robertka do spodní části kundy. Ta byla obrovsky otevřená, ale jeho čurák už byl poněkud měkký. Nešlo to. Po několika marných pokusech toho zklamaně zanechal. Dal se opět chvilku do lízání. Pak ale obrátil Jitku na kolena nalehl na ni, zezadu do ni vnikl a pomalu šoustal, zatímco oběma rukama ji držel za kozy. Oba se velmi pomalu pohybovali, vlnili se a vychutnávali důkladné a dlouhé spojení

Jiří si také vybral toho největšího, kterého viděl v Ditině sbírce a prudce jí ho vrazil do kundy, až vykřikla. Jazykem jí dráždil klitoris současně se zasouváním robertka.. Byl obrácený, takže mu rukama chvilku honila ocas. Po otočení se snažila ho do sebe podél robertka natlačit,... Podařilo se a tak měla v kundě poprvé, jak později přiznala, dva ocasy, jeden umělý a druhý Jiřího....... Začala hlasitě sténat a zmítat se v divokém orgasmu. Jitka s Jendou jenom možná trochu zklamaně přihlíželi.

Větší konzumace vína byla na všech přece jen znát. Asi po půl hodině mrdání, kdy vystřídali celou řadu poloh, se Daně udělalo nevolno, šla se vysprchovat a uklidila se vedle do ložnice. A tak Jiří, přece jen podstatně méně ovíněný, zůstal s napruženým čurákem bez partnerky.

V pokoji zůstali pouze odolná a "nezkrotná Angelika" jeho žena Jitka, Jenda s téměř střízlivým Jiřím. Leželi propleteni na divanu, odpočívali, popíjeli už jen matonku, dívali se a bohatě komentovali scény z nové pornokazety. Tam se střídala jedna trojka za druhou. A začalo to být velmi inspirativní.

Byla to téměř idylická skupinka. Jiří byl opřený o polštář, v klíně měl Jitčinu hlavu a v jejích ústech zasunutého napůl napnutého odpočívajícího čuráka, kterého jemně objížděla jazykem a občas i lehce zkousnutými zuby. Rukama jí jemně masíroval kozy. Vedle seděl Jenda mezi roztaženýma Jitčinýma nohama. Jednou byla za Jendovými zády opřená o zeď a druhou měla položenou na jeho klíně. Rukou tiskla, natahovala a pomalu masírovala čuráka, Jenda měl dva či tři prsty zastrčené v kundě. Všichni se svorně dívali na video, jemně se vzrušovali a postupně se inspirovali a nechávali se strhnout divokými trojkami na videu.. Velmi příjemná idylka trvala dost dlouho, aniž by kdokoliv něco měnil na rytmu.

Styl se ale postupně měnil. Jiří se občas sehnul a sál bradavky, nebo Jitka současně honila oba čuráky a měla jedinečnou příležitost je srovnávat a pozorovat jejich nové postupné ztopoření. Díky jejímu jemnému masírování a umění, začali bobtnat a zvětšovat se. To už ale Jiří zastrčil svoje prsty do Jitčiny kundy, takže je tam měli oba s Jendou společně. A začali jí opět pořádně projíždět a roztahovat.. Jenda obsadil klitoris a horní a Jiří spodní část kundy. Občas se jejich prsty spletli dohromady v úplně od šťáv a semene mokré a široké kundě..... Nakonec Jiří ale palec zastrčil do prdelky a uvolnil místo Jendovi. Ten toho hned využil a vsunul do ní hluboko všechny prsty. Udiveně se na Jiřího podíval a celou rukou jemně pootáčel.

Jitka zrychlovala kouření a zasouvala si čuráka hlouběji do krku. Souhra byla dokonalá. Když Jenda Jitku rukou tak rozdráždil, že jí všechno teklo po stehnech jak vodopád, přesunul se opatrně mezi její roztažené nohy a zastrčil čuráka do připravené kundy. Jiří se musel usmát, protože jeho silný, ale krátký čurák se v Marcelině kundě teď určitě úplně ztratil. Má ji pořádně velkou! Snad ho ani nemohla cítit. Oba začali zase mrdat. Dorážel velmi divoce a tvrdě, že se pod jeho nárazy třásli všichni tři a Jiřího čurák několikrát vypadl z Jitčiných úst. Ta rovněž nelenila a v protipohybu dorážela, co mohla. Super trojka ale pokračovala s malými obměnami, když se Jenda s Jiřím poctivě a pravidelně na ní několikrát vystřídali jak v čele cyklistického peletonu.

V té nádherné souhře snad všechny současně napadlo konečně zkusit vysněný sendvič naostro. Ne klasický sendvič, ale oba do velké Jitčiny kundy. Jenda si rychle lehl na záda, vystrčil čuráka, na kterého si Jitka nasedla a zády se položila na Jendu. Ten uchopil oběma rukama její kozy a pohrával si s nimi. Vedle jeho čuráka, zastrčeného v Jitčině kundě bylo ještě dostatečně volné místo. A tam pomalu zasouval svého čuráka Jiří. Hlouběji, pomalu, hlouběji, pomalu. Cítil velký tlak a pulsování Jendova čuráka i Jitčiny kundy. A ta teď byla plná k prasknutí. Zatím co Jenda ležel nehnutě a zabývalo se kozama, Jiří se držel za Jitčiny boky a pomalu vysouval a zasouval. Docela to šlo, čuráci se o sebe třeli díky uvolněné štávě, která neustále vytékala z Jitčiny kundy a umožňovala parádní soulož. Jitka sténala, křičela, řvala.... Bylo to úžasné. Po chvilce se do ní oba vystříkali a zůstali vyčerpaně na sobě ležet.

Když asi po půlhodině přišla střízlivější Dita do pokoje, byli už hotoví. Klukům čuráci splihle viseli mezi nohama a vůbec netušila, že před několika minutami byly oba současně v Jitčině kundě. Její klín byl bohatě postříkaný lepkavým a ještě teplým semenem stejně jako divan. Jitka se nepřítomně usmívala a rukou si rozmazávala semeno po těle a rukou občas jakoby nevěřícně zajela mezi pysky, kde snad ještě cítila oba čuráky....

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zkušená Martinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe.

Volej a chtěj mluvit s Martinou
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 51

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARTINA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Kříšení opilého kolegy

  8. 1. 2015Neznámý autor

Konal se nějaký firemní večírek ku příležitosti založení firmy. Chlapi to pojali jako ožíračku, takže se tam prostě opili a zbořili. Někteří už skočili do taxíku a odjeli se kurýrovat domů. V salonku se ocitly samy tři kolegyně a jejich kolega Jarda, který usnul na podlaze. To ženské štvalo, myslely si, že si s ním užijou trochu zábavy. A tak se tři kolegyně rozhodly, že opilého a předčasně odpadlého...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Šukačky, Orál, Mix

Bylo nám jedno kdy a kde

  4. 5. 2006Luke

Když jsem šel s mojí kamarádkou Evčou do vedlejší vesnice na pouťovou zábavu, už po cestě mě pořád ošahávala a pořád jsme se líbali. Došli jsme tam, dali si pár piveček a tak se pěkně bavili. Chodili jsme tancovat a asi kolem dvanácté, když jsem s ní seděl zrovna na lavičce, tak mě prudce zmáčkla penis a řekla mi, že se mnou chce strašně šukat. Prvně sem nevěděl co jí říct, když nebylo kde. Chtěl sem...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Teen, Párty, Orál

Je to pravda odvěká

  1. 2. 2024Skálinka

Tohle děvče nepatřilo k těm nejvyhledávanějším v celém úřadu. Jednak byly k nalezení větší krasavice, jednak jich bylo dost, aby se nemusely brát zrovna takovéhle. Ne že by snad měla ošklivý obličej. Ale její oblékání ve stylu strá mladá , vytahané svetry tmavších barev, kalhoty neurčitého tvaru a barvy, boty snad vhodné kydat hnůj, vlasy neurčitě hnědé přírodní a sestřih by snad byl lepší podle kastrolu....  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Teen, Orál, Trapasy

Ocasem hejbu, celý den jebu

  6. 1. 2013Neznámý autor

Když jsem byla ve druháku na gymnáziu, našla jsem ve své skříňce nějakou obálku a v ní byl napsaný tenhle primitivní verš: Ocasem hejbu, celý den jebu. Ušklíbla jsem se tomu a hodila to do koše, svojí uměleckou hodnotou mě to nijak neuchvátilo, autor tam podepsaný nebyl, takže co bych s tím měla dělat. Asi o týden později v mojí skříňce byla obálka s tímtéž vzkazem, potom jsem našla dvě i u sebe v...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Šukačky, Znásilnění, Extrémy