Erotické povídky

Autor povídky:

Skálinka

Vloženo: 8. 6. 2023

Kategorie:

Další povídky od Skálinka:

Pokus

První dvě piva nebyla nic moc, teprve to čtvrté začalo pořádně chutnat. A páté, to už bylo ono správné pošušňáníčko, co si může mužský pořádně vychutnat. Ale už opatrně, aby nedošel domů a nevrčel jak motor od cirkulárky. Roman se naklonil ke svému společníkovi Zdendovi a musel trochu zesílit hlas, aby se slyšeli. Jednak s tím, jak všichni něco upili, zvýšili hluk v hospodě a jednak jejich sluchové receptory ztrácely se stoupající hladinou alkoholu v krvi něco ze své citlivosti. „Teda ta tvoje Hanka, to je fakt kus ženské. Dneska jsem ji potkal, lehké letní šatičky, výstřih tak akorát, aby nebyl neslušný, já ti snad člověče začnu závidět.“ „No aby bylo co,“ odpověděl Zdenda. „Ona je na první pohled docela feš, ale už jsme spolu pár let a nějak jsme si zevšedněli. Já bych chtěl užít něco víc a ona je taková tichá voda. Sem tak šplouchne vlnka, jinak poklidná hladina. Noční košili si občas sice svlíkne, ale zpravidla spíš povytáhne a já si můžu vyklepat pytlík. Ale jinak nic moc. Párkrát vzdychne a je po všem. Lákal jsem ji na nějaké hračky, na trojku a může si vybrat, jestli pozveme ženskou nebo chlapa – nic. Nuda.“ „Tedy tímhle povídáním mne moc neodradíš. To začíná být zajímavé. Co takhle se kouknout, jak ji obdělává někdo jiný ?“ „I to bych bral, jen ne ten stereotyp. Ale obávám se, že bych ji k tomu nepřesvědčil ani náhodou.“ „Třeba si jen hraje na slušnou manželku a nechce si před tebou zadat. S někým jiným by to mohlo být odvázanější. Ale to se nedovíš, pokud to nezkusíš.“

Občasné hospodské řeči. Jenže to nepokračovalo podle známého starého vtipu – všichni chlapi v ulici si tvoji manželku nemůžou vynachválit, jen ty jsi nespokojenej. Hanka patřila k těm, po kterých sice mužská část celé čtvrti slintala, ale to bylo asi tak všechno. Úspěchem se nemohl pochválit žádný. On zkušený chlap si radši začne s tou, kde má naději na úspěch, než aby bojoval o nejisté možnosti. A ono zahnout úspěšně a bez následků v rozvodovém řízení manželce – to je majstrštyk.  Tak nesmíte být holky na první pohled upejpavé, ani příliš ochotné. Jinak se nečapsnete. 

Druhý den si Roman vzpomněl v práci na jejich rozhovor. No, jestli je taková netykavka, jak tvrdí Zdenda, nemusí být výsledek případného snažení jasný. Ale zase, mužský je lovec. A málokterý jelen na vás čeká jako blbec, až ho trefíte. Ale se štvanicí musíte začít opatrně, abyste kořist nepolekali.  Proto se Hanka nestačila divit, když někteří sousedé začali projevovat snahu se s ní zastavit na ulici a prohodit pár slov. Zatím to byl jen obvyklý pozdrav a každý pokračoval svou cestou. Najednou to byly otázky na děti, manžela, rostlinky na zahrádce a jeden dokonce byl zvědavý odkud má tu překrásnou sukni, že by chtěl pro manželku něco podobného taky. Žádné dotěrnosti a intimnosti. Jen si začala připadat tak nějak žádoucnější, když se s ní najednou baví chlapi, se kterými si sice sousedsky tyká z různých setkání, ale ani pořádně neví, která manželka ke kterému patří, kde pracují a jestli to jméno, co se jí při jeho spatření vybavuje, je opravdu správně jeho. Ale být středem zájmu bylo docela příjemné.

V pátek večer si s manželem udělali grilování v pergole na zahradě. Jen tak sami dva, bez hostů, děti byly na víkend u dědečka a babičky. Ke krůtímu stehennímu stejku vybral manžel červené a po pikantně naloženém masu v nich sedmička jen zasyčela. Tak přinesl druhou. Do toho se ozval z poza plotu jeden ze sousedů. „Cejtím, že taky grilujete. Nechcete si jít chvilku sednout k nám ? Pokecáme, posedíme, takhle krásný večer chce trochu pohody.“ No proč by ne ? Hanka se sice chtěla jít převlíct, ale Zdenda jí to rozmluvil. Stejně se bude sedět za stolem a tak oblečení nebude moc vidět. A normální mužský ani nepozná, že ty červené sportovní kalhoty jsou vlastně trochu lepší tepláky. Vyklouzli tedy z branky na ulici a po pár metrech zapadli do druhé branky. K zahradnímu krbu trefili, byl vidět od nich ze schodů do domečku.

U stolu seděli tři pánové, soused Míra, Zdenkovi kolegové z práce Roman a Jirka. „Kde máte pánové partnerky ?“ ptala se Hanka. „Jó, ty jsou na lepším,“ odpověděl za všechny Roman. „ Mají sraz od střední, včetně návštěvy školy. Ale nevím, nevím,  obchodní akademie byla pěkný babinec. Tak jestli dojde večer na tanečky, bude to jak u teplejch na dvorku. Leda že by si zašly pro nás. Ale jsou naštěstí dost daleko a už je dost pozdě, tak jediný dámský zjemňující prvek musíš zastoupit ty.“  To neznělo nijak urážlivě, spíš opak byl pravdou. Hergot, že se fakt nezašla převlíct a trochu přivonět, říkala si Hanka. Se všemi přítomnými si už pár let tykala, ale teprve před nedávnem si všimla jejich mužské pozornosti. Tedy ne že by o některého z nich konkrétně stála jako o milence. Ale bylo to příjemné a trochu je svým zjevem podráždit by jistě nebylo od věci. Kdyby aspoň měla nějakou rozepínací halenku a povolila jeden či dva knoflíčky. Ale to protivné domácí triko bylo až ke krku a tepláky, no radši že jsou schované pod stolem. 

Rozproudila s nezávazná zábava, jen domácí pán Míra měl nějaký složitý problém s počítačem a Zdenda byl vyhlášený expert, tak odešli do domečku, aby vyřešili, co je třeba. Hanka zůstala se zbylými dvěma muži na zahradě u krbu. „ Vidím, že jsi labužnice,“ začal Roman. „Tohle italské červené je velmi dobré, i když je trochu silnější,“ hodnotil načatou láhev, ze které Hanka pila a druhou, kterou s sebou přinesli, aby nepřišli jako vyžírkové s prázdnou. „Kdybych nejel burbon, hned bych si dal taky. To je tak husté, že se málem musí kousat ! Tak popojedem,“ zvedl svoji skleničku a přiťukl si s Hankou. Ta upila jako dáma, že snad ze skleničky ani neubylo. „Ale prosím tě, takhle si to pořádně nevychutnáš,“ protestoval Roman. „To musíš nabrat do pusy tolik, aby se dalo poválet po jazyku. Neříkej, že jsi nikdy nečetla, jak král Karel s Buškem z Velhartic zasedli si k dubovému stolu.“ Připadlo jí to vtipné a protože nechtěla dál diskutovat na tohle téma, zatáhla ze skleničky pořádně. „No vidíš !“ chválil ji Roman. „Hele, Hanko, je mi to blbé, ale mohl bych si od tebe trochu cucnout ?“ zeptal se Jirka. „Já taky jedu burbon a nechci si nalejvat. Jenom trošku na jazyk, tedy jestli se mne neštítíš.“ Podala mu sebevědomě svoji skleničku. No snad nemá AIDS a zbytek určitě vydesinfikuje alkohol.

Roman se jí na něco důležitého ptal a tak se soustředila  mírně ovíněným vnímáním na něj. Proto neměla šanci si všimnout, jak Jirka mírně ucucl a do její skleničky upustil malou tabletku. Chvíli prohlížel barvu vína proti světlu, kroužil s ním ve skleničce, ještě jednou naznačil, že ochutnává a pak vrátil Hance. „Je to výborný !“ chválil. „Kde to Zdenda sehnal ? Nebo jsi expert přes nákup alkoholu u vás ty? Já zbožňuju vína, u kterých zůstává povlak s příchutí taninu na zubech.“ Co to povídá ? Jaký povlak taninu ? Zvědavě se napila a sledovala, co na zubech cítí. Nějak se jí to nezdálo, tak dopila zbytek a Roman jí hned dolil. Opravdu to bylo dobré víno, ohodnotila. Ani nezaregistrovala Romanův spokojený úsměv s nenápadným přikývnutím směrem k Jirkovi.

Ještě chvíli povídali, než začala její řeč pomalu váznout. Poslední, co ještě jasně vnímala, bylo jak jí těžknou nohy a jazyk. Pak se její vědomí někam vytratilo a i když byla rádoby přítomná, moc toho nevnímala. Oba pánové neměli s oblbováky dívek moc zkušeností. Spíš o tom jen slyšeli, ale začali si, tak chtěli pokračovat. Nejprve nejistě sáhl Roman Hance na ňadro. Přes oblečení a ještě k tomu čekal facku. Nedočkal se, držela bez povšimnutí něčeho nepatřičného. Přitáhl si ji k sobě a začal rejdit jazykem v jejích ústech. Moc mu to neopětovala, ale ani ho nekousla. Tak přitvrdil a vyhrnul jí vysoko tričko, až nad prsa. Držela pořád. Tak triko přetáhl přes hlavu a stáhl jí ramínka podprsenky na paže a pak z rukou dolů. Objevily se její docela pevné trojky. Košíčky docela pěkné podprsenky zůstaly trčet dost nefunkčně na břiše a Roman se pustil do odhalených ňader. To nenechalo chladným ani Jirku. Už byl u nich a začal stahovat tepláky i s kalhotkami. Opět neprotestovala, jen tak nějak držela nohy pořád dost u sebe. „Povol kočičko,“ řekl autoritativně a  zatlačil rukou mezi stehna. „No vidíš, to je ono,“ ohodnotil její poslušnost. „Ať si to taky trochu užiješ ! Položíme si ji na stůl ?“ ptal se společníka. To byl dobrý nápad, protože ženská napůl pod stolem, to byly spíš artistické kousky, než skutečný sex. 

A tak ji nahou, s podprsenkou stále ještě zapnutou na břiše, položili na desku stolu a Jirka jí začal lovit hluboko v mezinoží. Roman se na chvíli odtrhl od dvojice, zalovil v kapse a vytáhl telefon. Na zahradě byla dost tma a tak za chvíli blikaly blesky, párkrát z větší dálky, párkrát hodně z blízka. Zatím co Hanka byla na většině fotek vidět dost detailně, Jirku moc poznat nebylo,  tedy pokud by někdo neznal detailně jeho vztyčené péro.  Záběr, jak jí ho cpe do kundičky, neukazoval ani jeden obličej. Vše ostatní ano.

Chudák provizorně stlučený stůl úpěl a nebylo jasné, jestli ta dvě těla vydrží. Žena naštěstí moc nedováděla, zato muž přirážel, až tělo pod ním popojíždělo. „Juro, zapři se, nebo ji budeš za chvíli šoustat až na ulici !“ dělal si z nich legraci Roman. „Fórky, fórky ! Radši mi řekni, jestli něco bere,“ funěl Jirka jak lokomobila. „ Abychom kromě parohů neobšťastnili Zdendu dalším potomkem.“ „Jó, kamaráde, to chceš na mně moc.  Ale napral bych to do ní. Není jí šestnáct, aby si s tím nevěděla rady.“ Do výstřiku zbývalo téměř doslovně pár šťouchů, tak si Jirka ulevil do teplé kundičky a bylo mu krásně. 

Stejně krásně bylo za okamžik i Romanovi. Sice by byl radši, kdyby Jirka nechal svoji spermatickou nadílku někde mimo, ale byl docela slušně vzrušený a na zástrčku se hodně těšil. Tak nebral ohled na vlhko a užíval si pohostinnosti pičky vzácné sousedky, která snad nikdy s nikým v ulici nic neměla a moc by nedal za to, že ani nikde jinde. Nebyl si tak zcela jistý, jestli pořádný kus viny na sexuálním nesouladu není taky na Zdenkovi. Měla božské tělo, dvě děti na něm nebyly v podstatě znát a i když ve svém stavu neprožívala kdoví jaké vzrušení, přijímala cizího pinďoura s maximální něhou a ochotou. Otočil si ji roztaženýma nohama k sobě a protože nebyl žádný dvojmetrový čahoun, šoustal ji vstoje u stolu. Nemusel se nikde opírat rukama a tak mu obě zbyly na dráždění prsou. 

Jirka se zatím vydýchal z prvního kola a souložící dvojice u stolu se mu velmi líbila. Nebyl rozhodně žádný sexuální začátečník, ale přece jen, moct se koukat takhle z blízka, jak do upravené kundičky zajíždí kamarádovo péro, byla síla. A ještě se dmul pýchou, protože byl první, kdo se do té nedobytné krasavice dostal. A řádně ji vystříkal. Docela se Zdenkovi divil, že souhlasil, aby si s ní užili. No ale co. Každej jsme nějakej. Ale musel uznat, že Roman předvedl docela slušný organizační talent, když to všechno vymyslel a zorganizoval. Jen byl zvědavý, co na šukanou manželku řekne Zdenda, až přijde. Ovšem jeho vzrušení bylo patrné a tak obešel stůl a přistrčil jí svého pinďoura k puse. Nejdřív se sice k ničemu moc neměla, ale když trochu přitlačil, pustila ho dovnitř. Nebylo to žádné silně intenzívní kouření, při kterém se trenýrky vcucnou mezi půlky, ale šlo to. Mírně zašátrala před ústy a začala si určovat, jak hluboko s ním smí. Do háje, měl by si začít opakovat malou násobilku, nebo Mendělejevovu tabulku chemických prvků, a ne jí hňácat kozy, aby nebyl dřív, než Roman v kundičce. Její kuřba byla čím dál intenzívnější a rajcovnější. 

Nakonec byli oba kamarádi skoro současně a plnili ji v místech, která jim byla poskytnuta. Do toho se od domu ozval hovor. Míra se Zdenkem dodělali, co bylo na počítači potřeba a vraceli se k ostatním. Vypadalo to, jako když se na nádraží posunuje. Zdenek se zarazil a nechápavě zastavil, když uviděl nahé ženské tělo na stole. Tohle nečekal. A bylo mu nějaké povědomé. Míra šel po pěšince jako druhý a zezadu do něj vrazil, protože taky uviděl tu nahotu a Zdenda zapomněl rozsvítit brzdová světla. Hleděl mírně nechápavým pohledem na rajcovní scénu a stále mu nějak nedocházelo, co to vlastně vidí. Roman vytahuje z roztažené ženské na stole svoje příro a Jirka stále ještě stojí s čerstvě vykouřeným u její hlavy. A ta ženská vypadá úplně jako jeho manželka. Jenže to přece nemůže být pravda. S tím ona by nikdy nesouhlasila. A už vůbec ne, že by zůstala ležet s roztaženýma nohama před cizími chlapy a nechala je koukat, jak z ní vytéká sperma. No jo, sperma ! Ale kde se tam vzalo ? Oni ji snad už ošoustali a ona se nechala ! Hlavu měl jako když zaboucháte na plný včelín. Jen to strašlivé hučení nebylo slyšet ven.

„Hele, ty ufňukanej pohádkáři, připadá ti, že Hanka nechce šoustat ?“ usadil ho mírně útočně Roman. „Dokonce kouří jak profesionálka a jestli se nepletu, tak všechno spolykala, do poslední kapky. Tohle mít doma, tak mne do hospody nedostaneš.“ Zdendovi šrotovala hlava, až se přehřívala a snažil se pochopit alespoň něco. To nahaté tělo patří opravdu jeho manželce a asi došlo k tomu, o čem se s Romanem dvakrát bavil. Ovšem nečekal takový kvalt v realizaci. No ale je to tady, tak to musí nějak spolknout. Na jednu stranu žárlil na Hančino vystavené nahé tělo, na druhou stranu ho tato situace silně vzrušovala. Kamarádi to brali s přehledem, jako běžnou událost a jeho žena určitě nekřičela o pomoc. Takže neměl důvod nějak razantně zasahovat.  Ale rozhodně neměl v myšlenkách jasno. Mezi tím se šteloval mezi její nohy nadržený Míra, který o všechny dosavadní události přišel a rozhodně nechtěl zůstat na ocet. Co mu dalo práce, než se mu podařilo vytvořit dostatečně důvěryhodnou závadu na počítači, aby druzí dva kolegové mohli vykonat to, co obětavě vykonali ! „No, když je dovoleno, kdo by té kráse odolal,“ odůvodnil svůj zásun a už pasivně ležící Hanku plnil nejprve přírem, pak i semenem. Nakonec ji trochu přioblékli a pomohli ji Zdendovi dostat domů. 

Ráno se ještě ani pořádně neprobrali a už zvonil Roman. „Helejte, máme s klukama dopitnou a pouštíme tam video z včerejšího večera. Jestli jste ještě nesnídali, tak vás zvu.“ Hanka se snažila rozvzpomenout na něco ze včerejška a ne a ne jí něco naskočit. Kromě toho cítila, že se jí tam dole něco dělo, ale za zlaté prase si nemohla vzpomenout, co by to mohlo být. No co. Vzbudila se ve své posteli, vedle manžela, tak si asi Zdenda něco užil. Jen škoda, že si na to moc nepamatuje. Hlavu měla jak vygumovanou a tak se jí moc nikam nechtělo. Ale manžel naléhal, tak dala krátkou sprchu, trochu se přikrášlila na obočí a řasách, aspoň nebude muset do kuchyně. A kafe jí tam snad udělají.

Než byla schopna pořádně se rozhlídnout v pergole, měla v sobě prvního panáka. Nechtěla se náročně dohadovat, tak povolila. Od večera v krvi ještě pořád něco bublalo a tak se jí alkohol hned příjemně rozlil po těle. Druhému panáku už se ani moc nebránila. A pak začal Jirka něco kutit na stole. Hanka se dožadovala velkého lógrového kafe, ale odbyli ji, že až pak, až si šňupnou. Moc to nechápala a když první z chlapů nasadil skleněnou trubičku na řádek nějakého bílého prášku, koukala jak zjara. Nechtěla věřit, že vidí opravdový fet, o kterém sice slyšela, ale nikdy to vlastně neviděla. A když si šňupli všichni, včetně jejího Zdendy, zbyla ještě jedna lajna. Teprv po chvíli jí došlo, že pro ni. Moc netušila co s tím, ale ty dva panáky, spolu se zbytkem z večera, dost podstatně nalomily její vůli. No co, tak to zkusí. Snad se svět nezboří.

Nezbořil se, zato s ní to zamávalo docela dost. Sice se cítila po chvíli skoro normálně, ale vše bylo trochu jinak. A to ještě nezačalo včerejší video. S trošku oslabeným vědomím koukala na obrazovku.  No co mohla od těch chlíváků čekat. Nějaké porno. Cítila, že by se jako spořádaná manželka měla pohoršit, ale co. Vždyť je to sranda. Přece jí není deset, aby nemohla vidět, jak leze pinďour do roztažené pičky. Moc na takovéhle filmy nekoukala, spíš už pár let nic podobného neviděla. Ale dneska jí to přišlo takové nějaké skoro přirozené a s komentářem chlapů docela vtipné. Tak se smála s nimi. Až do chvíle, než kamera trochu rozšířila záběr a ukázala ženino břicho  s polosvlíknutou podprsenkou, stejnou, jako měla včera ona. To bylo divné. Podívala se pozorněji a najednou jí došlo, že ta žena souloží na stole, u kterého zrovna všichni sedí. A nejhorší na tom bylo, že ji to vůbec nepohoršovalo, ale naopak vzrušovalo. Rozhodla se, že nebude chlapům hrát divadlo a dělat otřesenou a svedenou. No co. Dospělí lidé se občas milují. Trochu jí při tom unikal fakt, že se na ní střídali všichni přítomní, s výjimkou manžela, který ale pečlivě sledoval scénu opodál. Dokonce si občas promnul přes kalhoty pinďoura.

Film ještě neskončil, když ji chlapi začali chválit, že se nestyděla a nechala si udělat dobře od všech, a to nejen jednou. Ani netušili, jak ji svými řečmi vzrušují. Nakonec Roman vstal a šel jí dát pusu. Neskončilo to u lehkého dotyku rtů, jeho jazyk zajel skoro do krku a ruce se chopily ňader. Ani jí to moc nevadilo, jen kdyby se nekoukal manžel. Odstrčila Romana, ne že tohle nechce, ale že se stydí před Zdendou.  „Ale prosím tě, vždyť jsou to kamarádi a jestli ti to dělá dobře, proč by sis něco neužila,“ dostalo se jí odpovědi od zákonitého. Povolila a nechala Romana osahávat ji, jak chtěl. Jenže pak si uvědomila, že je těch rukou na ní nějak víc a dvě jí dost vehementně rozepínají džíny a pokouší se je stáhnout. Ani to jí nebylo nepříjemné. A následně dva prsty v kundičce jí už docela zatemnily další vnímání.

Tentokrát přišla o všechno oblečení, ještě než si ji první z nich napíchl. Zůstal na lavici a navedl si ji nahoru. Pak ji přitáhl na sebe a ostatní chlapi kolem stolu uviděli nejen zaplněnou kundičku, ale i její vystavený a totálně nepoužitý análek. „Budu první,“ hlásil manžel a dožadoval se nějakého lubrikantu, protože věděl, že se žádostmi análního sexu doma doposud nikdy neuspěl. Kdo by chodil hledat nějaké vymyšlenosti. Domácí pán Roman jen přistrčil pomazánkové máslo, které bylo připravené pro snídani a Zdenda pochopil. Nabral na prst a začal masírovat prdýlku. Když to může dovnitř z vršku, spodem to snad neuškodí. Normálně by Hanka spustila randál, jako když hasiči jedou k ohni. Ale dnes jí to přišlo docela zajímavé a i když párkrát sykla bolestí, držela a nechávala se vycpávat už dvěma prsty proti kundičce. Nakonec se dočkala a i když to poprvé nebylo kdo ví co, docela to šlo a bylo to na pocity hodně vzrušující. Orgazmus, který se dostavil, bylo něco úplně jiného, než na co byla zvyklá. Snad by se dal chrakterizovat slovy – jiná síla.

Když už se jednou začalo, bylo by škoda přestávat a tak se dosouložili poledne. A Hanka, jakkoliv po ránu cítila v podbřišku divné pocity, byla najednou k neutahání. Po včerejšku si chlapi nedělali problémy a chrlili své sperma do pičky i do zadečku. A že ho bylo, bez ohledu na večerní výkony. Po několika hodinách, kdy už ze sebe nemohli ani jeden nic vymáčknout a Hanka chraptěla od vykřičených orgazmů, se rozešli. Roman musel  uklidit a jediné štěstí bylo, že manželky tří aktérů byly na setkání po létech v okresním městě, kde měly zabezpečený nocleh u kamarádek a nehrozila tudíž nečekaná přepadovka. 

Hanka i Zdenda padli doma jak podťatí a spali až do večera. Pak se začali jemně oťukávat, co ten druhý na to. Manžel jí vylíčil, jak byl úplně rozdivočený z jejího milování a když se k ní dostal, vůbec ji nebral jako svoji ženu, ale jednoduše vytoužený sexuální objekt, který si naplno užívá vášně s dalšími partnery. Rozhodně by nebyl proti, kdyby si to ještě někdy mohli zopakovat. Hanka se přiznala, že to bylo světové i pro ni. A Zdenda si pomyslně mnul ruce, že se pokus svést manželku k nemravnostem docela vydařil.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Markéta a její prasárničkydalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem Markéta a mám ráda různé prasárničky. Budu Ti vyprávět o mé růžové kundičce i jak si to dělám. Uslyšíš mé výkřiky při orgasmu, budu sténat, vzdychat vzrušením a hned Tě udělám.

Těším se na tebe na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARKETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Okno

  28. 5. 2018CernaPerla

Je teplý letní podvečer, stojím u otevřeného kuchyňského okno a sleduji západ slunce nad vonící rozkvetlou zahradou. Krátím si tak chvíli, kdy očekávám příchod přítele. Moc se na něj těsím, na sobě mám jen ručník a svůj oblíbený parfém. V zámku cvakne klíč, slyším ho přicházet a cítím příjemné napětí mezi nohama. Dále zůstávám vykloněná z okna, takže ho uvítá pohled na můj vyšpulený zadek, úsporně...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Prstění, Submisivní

Rychlovka před obědem

  8. 5. 2014Neznámý autor

Milan vždycky objevoval ženskou krásu českých žen. Podle něj bylo jejím vyvrcholením období první republiky, kdy všechny dívky i paničky uměly být prudce elegantní, ale zároveň i koketně rozverné, oblékaly se do nádherných rób, pečovaly o sebe, uměly tančit… Při tom všem však nezapomínaly na svoji hlavní roli, a to bylo stát po boku muže a založit rodinu. Péči o domácnost tak měly v malíčku, v hlavě...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Petting, Mix

Týmová práce

  5. 2. 2010Neznámý autor

Emancipace dnes prosakuje i do tak výsostných chlapských vod, jako je třeba fotbal. Kopu divizi za Horní Dolní a vloni se mezi rozhodčími začala objevovat nová tvář právě ženského pohlaví. Je pravda, že na první pohled by v ní ženskou hledal málokdo. Až na dlouhé vlasy a o něco útlejší pas, se od chlapů zase tak moc neodlišovala. Nenalíčená, vysoká, prakticky žádná prsa, tvrdé rysy, vysportovaná. Víc...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Anál, Orál, Mix, Šukačky, Grupáč

Hromadná akce

  12. 5. 2013Neznámý autor

Všude na stolech po celém domě byly hory pití, alkoholu a občerstvení. Hosté velké párty už se na to částečně vrhly, takže bylo potřeba doplňovat talířky s brambůrkami a lahve cocacoly. Navíc zrovna krásná blondýnka přišla ode dveří s šesti krabicemi a zavolala: Pizza, vy hladovci! Všichni se shromáždili kolem ní a brali si pizzu podle libosti. Zatímco jedli, jeden po druhém různě pokukovali – holky...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Šukačky, Orál, Prstění, Mix