Erotické povídky

Autor povídky:

skálinka

Vloženo: 10. 9. 2020

Kategorie:

Další povídky od skálinka:

Konec devítky II.

Stála jsem polonahá před zrcadlem v kruhové místnosti a oblékala si jemnou krajkovou sexy podprsenku ze soupravy ke kalhotkám, které už jsem měla na sobě. Přivezla nás sem Adéla, se kterou jsme měly rande ve firmě.

Byla to nějaká důležitější samostatná referentka, která se starala o prezentace a setkání se zákazníky, vybírala na to personál a měla na všechno dost peněz. K tomu měla jakýsi skládek, kde viselo několik krásných modrých kostýmků. Sama jej na sobě měla taky. Na levém ňadru měla jmenovku a na rukávu firemní znak. Zatraceně jí to slušelo. Kostýmek měl kalhoty, sukni a sako, jeden jsem si vyzkoušela, Kristýna taky, dostaly jsme každá velkou tašku a nesly si je s sebou. S Adélou jsme se dohodly, že ještě dneska půjdeme dokoupit další věci, které potřebujeme.

Naložila nás do služebnho auta . Chvíli jsme jely po ulicích, pak nějakými dvory a průjezdy, kde jsem to moc neznala. Zastavily jsme zřejmě u zadního vchodu nějakého obchodu a bzučák nás pustil dovnitř. Prošly jsme dlouhou a úzkou chodbou do kulaté místnosti, ideální pro zkoušení oblečení, protože zdi byly samá zrcadla. Adéla odešla a za chvíli ji vystřídala asi prodavačka, která přinesla náruč prádla. Představila se jako Věra. „Tak holky šup šup, všechno svlíknout, přece si nebude zkoušet prádlo v džínách a tričku.“ Svlékla jsem si jen vršek a chtěla zkoušet podprsenku. „To musí všechno dolů, jdeš zkoušet soupravy,“ nařizovala Věra. No co, všechny jsme ženské. A Kristýna už se soukala do jedněch kalhotek. „Počkej, ať si tě trochu prohlídnu. Abych věděla, co ti bude sedět a hlavně taky barvy, aby šly k pleti.“ Postavila mne nahou před jedno ze zrcadel a potěžkala mi prsa. „Máš je docela fest. Tady není co podpírat, spíš jen trochu přizahalit. Ale pojď ještě na jiné světlo,“ a tlačila mne k jinému zrcadlu v jiné části místnosti. Pak sáhla do hromady prádla a podala mi stejné kalhotky i podprsenku. „Jsi dost světlá, tak bych nedávala čistou bílou, spíš něco jako šampaň nebo růžovou. A pak něco tmavšího, v tom budeš sexy.“

Oblékla jsem si odstín, kterému říkala šampaň. Pak ještě přidala stejný podvazkový pás. Dnes jsem si ho oblíkala jako podprsenku, zapínáním dopředu a přetočila jsem si ho do správné polohy. „Punčochy zkoušet nemusíš, když tak až nakonec. Zatím ukaž, jak ti sedí podprsenka,“ projela mi prsty pod jejím dolním lemem a vyzkoušela, jak sedí košíčky. „Musí být pohodlná, nosíme to skoro celý den. Sáhni si, jak asi má být fest na těle.“ Rozepla si košilovou halenku, vzala mne za ruku a vsunula mi prsty pod podprsenku. Vyzkoušela jsem, jak moc pevně sedí. Věra mi podala tmavomodrou soupravičku a šla se věnovat Kristýně. Ta byla tmavý typ a tak začínala v bílé.

Já jsem mezi tím vyzkoušela tmavou soupravu i s podvazkovým pasem, pak červenou, ta se mi nezdála a nakonec světlou růžovou. Moc jsem nechápala, proč mne Věra posílá se prohlížet k jiným zrcadlům, rozdíl v osvětlení jsem moc neviděla. Ale když myslela … Bylo mi fuk, kde na sebe koukám.

Nakonec se Věra vrátila od Kristýny ke mně, prohlídla si mne v růžové, pochválila výběr, ovšem pak se zarazila. „Co ten bobr ? Ty se neholíš ? To by chtělo upravit.“ Měla pravdu, podpaží jsem si holila, jako všechny spolužačky, ale ještě před čtyřmi dny jsem neměla nejmenší důvod pečovat o svoje chloupky na kundičce. Tedy pokud by nelezly z plavek. A i když jsem každý den byla v bazénu, plavky jsem na sobě ani jednou neměla.

Byla jsem v rozpacích, ani ne tak z úpravy svého porostu, jako co by tomu řekla máma, až přijdu domů. Ne že by mne pravidelně kontrolovala. Ale ve sprše jsme se nezamykali. A kdo ví, jestli to nebude pod kalhotkami vidět. A zrovna dneska jsem měla tenké bílé. Tak až svlíknu doma džíny, budu muset nenápadně zmizet a oblíct si domácí tepláky, žádné producírování na lehko, jako obvykle.

Souhlasila jsem tedy s úpravou klína. Nahá jsem si lehla na nějaký otočný stolek ve středu místnosti, roztáhla na Věru nohy, ta nanesla pěnu a začala holítkem upravovat tvar porostu. Nechala mi elegantní čárku a jinak nic. Když mne nakonec omývala od zbytků mýdla a chlupů, otočila Kristýna stolek k sobě : „Jestlipak Věro víš, žes holila panenskou pičku ?“ „Né, fakt ? No to je něco. Ještě že nejsem na holky. A mohla bych se kouknout ?“ Stále ještě jsem se dost styděla. „I když jsem ženská, panenskou blánu jsem nikdy neviděla. O tu moji mne připravil jeden příbuzný dřív, než jsem se začala o tahle místa zajímat. A pak jsem prohlížela hlavně mužským pinďoury. Ty mne rajcovaly víc.“ Roztáhla jsem si ji, co to šlo, až mne Kristýna pochválila, že je to ono. Pak mne Věra otočila i se stolkem k sobě a zahleděla se mi dovnitř. „Ty brďo, fakt. A máš ji pěknou, jenom jednu dírku. Ta se bude dobře trhat a nebude to moc bolet. Některé holky ji mávají s dvěmi či třema dírkama a to pak nemá mužský kam zamířit, musí víc tlačit a trhat celou plochu.“ Pohladila mi celou škvírku a prstem se zastavila na poštěváčku. „Měla bys s nímzačít něco dělat. Máš ho dost malého a potřeboval by častěji dráždit, cucat a vytahovat. To víš, sex to není žádná brnkačka, ale když má být všechno pěkné, musíš pro to něco udělat.“ Tvářila jsem se neutrálně, ale poslouchala a v hlavě mi to šrotovalo, protože jsem se o těchhle věcech s nikým moc nebavila. Tak jsem brala každou informaci a Věra zřejmě věděla o čem mluví a neměla s tím problém.

Nakonec jsme si oblékly každá jednu soupravičku, samodržky s krajkovým lemem a podvazkové pasy. Sice jsem moc nechápala, proč si je připínáme, když punčochy drží samy, ale asi to tak má být. Do toho přišla Adéla a přinesla každé dvoje parádní šaty. Žádné mini sukýnky, ale pořádně dlouhé široké sukně až pod kolena, ty moje byly na zapínání na knoflíčky až do pasu a druhé pár knoflíčků vzadu. Ono v těch parádních věcech spodního balení by ani v ničem jiném odejít nešlo. Protáhly jsme se zase dlouhou úzkou chodbou na dvůr a odjely ke Kristýně domů.

Její táta na nás čekal ve své pracovně a něco bušil do počítače. Když se k nám obrátil, nestačil se divit, jaké jsme fešandy. V nových společenských šatech jsme vypadaly opravdu dobře. Táta hledal opakovaná slova obdivu a Kristýna dodala: „ A to ještě nividíš všechno.“ Pak si zvedla sukni a ukázala tu nádheru pod ní. „ Ty to máš Karolíno taky ?“ Nevěděla jsem, jak přesně reagovat, tak jsem si zvedla, podle Kristýnina vzoru, sukni do pasu. Její táta nás přivolal k sobě, posadil si nás každou na jednu nohu a hladil nás obě pod sukní po kalhotkách. „A co podprsenky ?“ Karolína měla ve výstřihu gumu, tak ji stáhla pod prsa a já jsem si začala rozepínat knoflíčky až do pasu a rozhalila vršek šatů. Sice mi trochu tuhly ruce, protože být nahá je něco jiného, než ve svůdném prádélku. Nazí jsme přišli na svět, krajky nosí jen někdo někdy. Ale nakonec jsem vystrčila, co chtěl vidět.

Do toho odněkud přijela Adéla a pyšně přijímala slova uznání od svého šéfa. Podle jeho rady jsem si část věcí uložila u Kristýny v pokoji, převlíkla se do toho, v čem jsem odpoledne přišla, k firemnímu kostýmku přibalila jedny šaty, soupravu prádla a chystala se domů, protože už byl skoro večer. „Ještě počkej, brnknu k vám domů, aby se vaši nedivili,“ řekl Kristýnin táta a zase se ozvalo : „Ahoj Bohouši. Tak holky už začaly pracovat. Pokud na tom nebudeš trvat, tak jim smlouvu dávat nebudu, jednak jsou mladé a druhak by dostaly prd peníze a já bych za ně ještě musel platit sociálku, zdravotní a odvádět daně. Máš doma Hanku ?“ To byla máma. Chvíli bylo ticho a pak hovor pokračoval. „Ahoj Hani, dlouho jsme se neviděli. Příští pátek máme nějakou akci, nechcete se s Bohoušem přijít podívat ? Já tam asi nebudu mít moc času, ale aspoň uvidíš, co u nás Kája dělá. A nediv se, co si přinese za oblečení. Byly dnes s Týnou roznášet občerstvení na nějaké předváděčce, část modelů se nechává u nás a něco se z toho holkám líbilo. Tak si to vzaly, i když nevím, jestli to pro ně není ještě brzo a moc nóbl. Ale stejně by si to rozebraly ostatní. Já jsem u toho nebyl, to ve firmě řeší Adéla, já těmhle hadříkům jednak moc nerozumím a neříkej, že Bohouš má největšího koníčka s tebou chodit nakupovat parádu.“ A bylo vyřešeno. Souprava sexyprádélka byla zlegalizována nejen pro dnes, ale i pro budoucno.

Adéla mi nabídla odvoz, což jsem neodmítla. Jen jsme se rozjely, sáhla do kabelky a podávala mi dvě tisícovky. „To máš za dnešek.“ Nestačila jsem se divit. Vždyť jsme nedělaly nic jiného, než že jsme si zkoušely oblečení, které jsme si navíc odnášely zadarmo domů. „No to je právě za to zkoušení prádla a šatů. Ta zrcadla, ve kterých jste se shlížely, jsou polopropustná a za každým stál nějaký starší pán a slušně zaplatil za to, že na vás mohl koukat. To by bylo za tisícovku, za šaty a prádlo. Ta druhá tisícovka je za to, že sis nechala vyholit kundičku. Pánové byli moc spokojeni. I když tvé panenství nemohli vidět, jen to vědomí, že se jim tam předvádíš, s nimi cvičilo až k infarktu.“

Teď jsem konečně pochopila, proč nás Věra vodila od zrcadla k zrcadlu, s výmluvou na světlo. Ona to věděla a nenápadně organizovala. V zápětí jsem se dověděla, že z ulice je to sexshop, ale tudy slušné dívky nechodí. Proto ten dvůr kde je spousta zadních vchodů. A že Věra je vedoucí provozu a Adéla spolumajitelkou. Tušila jsem, kde to je a doposud jsem vždy raději přešla na druhý chodník, než abych šla okolo výkladu. Moje představivost vždy pracovala na plné obrátky, co se tam asi musí dít a měla jsem strach, aby mne nějaký rozvášněný zákazník nezatáhl dovnitř. Sice mne z těch bujných představ lechtalo v podbřišku, ale nyní jsem najednou byla nechtěnou účinkující. Jen ty představy, jak mne čtyři drží a pátý znásilňuje, byly dost mylné.

Byla jsem z toho zjištění dost vedle sebe. Tak já jsem se předváděla houfu chlapů, docela nenuceně a se vším všudy. A ještě nevím, kdo to byl a koho z nich můžu potkat druhý den na ulici, on po mně bude koukat a bude vědět, co mám pod oblečením, může si představovat, jaké mám bradavky, barvu chloupků, jak vypadám s roztaženýma nohama a že jsem vevnitř neustále uzavřená. Adéla si všimla mé zamlklosti a začala mi vysvětlovat. „ Nebuď z toho přepadlá, jednou to stejně skoro každá ženská zažije. U nás jsi sice vidět ze všech zrcadel, ale za nimi jsou kabinky, ve kterých je vždy jen jeden pán. Na mejdanu tě můžou kluci opít, nebo zfetovat a byla bys nahá uprostřed celého kolektivu, navíc by si s tebou mohl každý dělat co chtěl, zvlášť když na tebe dostane chuť skupinka. To se pak ráno probereš s bolavou hlavou, ulepená spermatem po celém těle a s bolavou kundičkou a prdýlkou, jak se všichni vytahovali, co si na tobě můžou dovolit, když se nemůžeš bránit. A ještě to budou mít všichni vyfocené v telefonu. Naši páni jsou decentní, jen se kouknou, pokud bys je pustila na přímo, tak pohladí, udělají dobře a jsou ti neskonale vděční.“

Byla to v zásadě pravda. Jen kdybych věděla, kdo za těmi zrcadly byl, abych se jim mohla vyhýbat. „To ti nemůžu říct, protože k nám chodí důstojní a vysoce postavení lidé, kteří si nemohou dovolit zvát slečny domů, aby nepřišli do řečí. Ale kdybys se chtěla časem s někým z nich potkat přímo, můžu ti to zařídit.“

Mezi staršími důstojnými pány jsem moc lidí neznala, dokonce jsem si ani nedovedla představit, kdo by to mohl být. Vlastně to nebyla ta nejhorší varianta. Pánové nechtějí ztratit pověst a tak určitě nebudou na ulici vykřikovat – jé ta má kozy, jak by to udělala řada spolužáků, jen jim k tomu dát příležitost. Ale z toho vyprávění vyplývá, že si musím dát bacha na zítřejším mejdanu, když to tam takhle chodí.

Na mejdan jsem přišla v tričku a džínách, ovšem Kristýna byla ve společenských šatech a hned mne hnala k sobě do pokoje se převlíct. Čekala jsem, že osazenstvo budou spolužáci, když ne naši, tak, tedy kluků. Jenže čím se jich scházelo víc, tím víc jsem se nestačila divit. Většina byla kolem třicítky, výjimkou nebyli ani starší. Časem jsem se dověděla, že jsou to lidé významní pro firmu i společenské styky a výjimkou nebyli ani učitelé z gymnázia. Dvojčata vystupovala suverénně jako hostitelé, Kristýna jim sekundovala a vše vypadalo jako poklidná zahradní slavnost. Když se společnost začala členit podle druhu konzumovaného alkoholu, začal se mi věnovat Roman. Divila jsem se, že je vše tak poklidné, decentní hovory i hudba. Roman se usmál a vzal mne do domu. V místnosti s gynekologickým lehátkem byli tři muži a na lehátku žena s vyhrnutou sukní. Dva se jí věnovali v mezinoží, žena vzdychala a třetí přihlížel z křesílka v koutku. Žena vzdychala a jeden z mužů se jí snažil nacpat do pičky celou ruku. Držela se za hlavou lehátka a snažila se rozevřít klín co nejvíc.

Chvíli jsme na to koukali, než ruka vklouzla opravdu dovnitř a po chvíli začala fungovat jako píst v omezeném prostoru. Byla jsem z toho na větvi, protože jsem pochybovala, že se do mne může dostat normální příro, jako mají třeba kluci, natož potom celá ruka. Roman mne přistrkal blíž a detailně jsem koukala, jak žena obrací oči v sloup, až jí bylo vidět jen bělmo a nekontorlovatelně hejká. Druhý muž jí rozepnul halenku, vytáhl prsa z podprsenky, začal jí k tomu kroutit poměrně velké bradavky, nakonec si vytáhl poloztopořeného čuráka a vrazil jí ho do pusy. Jen jsem nechápala oblečeného muže v koutě. „To je manžel. Rád půjčuje manželku na podobné hry. Jí se líbí, co s ní chlapi dělají a jeho vzrušuje to pozorovat.Tak proč ne.“

Sebrali jsme se a šli do obýváku. I tam mne čekalo překvapení. Na rohovém gauči ležely dvě dvojice a šoustali jak králíci. Všichni byli nahatí a střídali polohy. Tohle byla škola života. O mnohém jsem slyšela, něco jsem zahlédla v různých filmech, ale realita byla přece jen zajímavější. Chvíli jsme postáli, koukali a pak mne Roman začal líbat a hladit. Jeho ruka v kalhotkách byla velmi příjemná. „Musíš mít ty kalhotky?“ To jsem nemusela a tak jsem si sáhla pod sukni a stáhla je dolů. Naštěstí mne napadlo dát si je na podvazkový pás, jinak by s nimi byla honička a dlouhé převlíkání. Stejně jsme ale vypadli a nechali dvojice jejich osudu. „ To byli manželé, kteří si prohodili partnery. Doma mají děti a u nás mají příjemný azyl.“ No to jsou věci ! Ale kluci mi přece v cukrárně slibovali, že mne seznámí se světem dospělých. Asi vypadá úplně jinak, než se jeví navenek.

Překvapením ale neměl být konec. Na cestě k bazénu jsme potkali ženu, která šla nějak divně zeširoka. Představovala jsem si, co s ní a čím asi museli dělat, když nemohla dát pořádně nohy k sobě. Zase jsem se netrefila. Měla prý v sobě dvě koule z kulečníku a příkaz od přítele je alespoň hodinu udržet. Při tom chodit po pěšince, aby se koule pohybovaly a dráždily vnitřek. Když přicházela k nám, chytila se Romana a šla do kleku. Zřejmě to na ni přišlo a moc nevnímala okolí. Nohy ale držela u sebe, aby koule nevypadly. Později jsem uslyšela jednoho z mužů upozorňovat, že bude porod. Zvědavě jsem se šla podívat a neodvažovala jsem se typovat o co jde. Samozřejmě žena s koulema ležela na stole s vyhrnutou sukní, bez kalhotek a okolostojící sledovali, jak ji jedna po druhé opouští zátěž.

Podstatné bylo, že si mne nikdo moc nevšímal a kromě občasných svlíkacích pohledů od mužské části, jsem mohla jít kamkoliv a dívat se na cokoliv. Odskočila jsem si do vily na toaletu a když jsem se mírně dokrášlená vracela, slyšela jsem z pootevřených dveří jedné místnosti hluk. Nakoukla jsem a uviděla zatím nejostřejší scénu dnešní noci. Na gauči ležela nahá dívka mezi dvěma muži a ti jí zaplňovali z obou stran. O tom, že ho muži někdy strkají holkám do zadku jsem sice slyšela, ale nikdy jsem to neviděla. Stála jsem ze správné strany a tak jsem mohla sledovat napjaté okraje obou dírek a jak se obě příra pohybují střídavě dovnitř a ven, asi aby se i třela o sebe přes tenkou stěnu. U skupinky stál i třetí muž a ten se snažil strkat svého čuráka holce do pusy, ale moc mu to nešlo, protože hlavní události se zřejmě odehrávaly dole, pro výkřiky a hlasité hekání asi nestačila fungovat rty. Byla jsem tím fascinovaná a nemohla se vynadívat. Kromě toho mne to silně vzrušovalo a představovala jsem si, jaké to asi musí být pocity, mít pro sebe tři chlapy. Když mne předevčírem oba kluci muchlovali u bazénu, bylo to fantastické a nebyla bych proti si to zopakovat. Ani jsem netušila, jaká jsem jasnovidkyně.

Když se společnost začala po půlnoci pomalu trousit od vily i bazénu a rozcházet se unaveně domů, šly jsme s dvojčaty a Kristýnou taky bydlet. V jejím pokoji bylo velké letiště, na kterém obvykle spávala pohodlně sama, dnes jsem jí měla dělat společnost. Ovšem oba kluci šli s námi do její ložnice, začali jsme se líbat a vzájemně svlékat. Obě s Kristýnou jsme zůstaly jen v punčochách a dovolily klukům úplně všechno. Jenže já jsem skončila s Romanovým jazykem v pičce a Radek Kristýnu po pár sáhnutích řádně napíchnul svým čurákem a začal souložit. Aby Roman nepřišel zkrátka, začala jsem mu ho honit a masírovat kulky. Asi to nebylo úplně ono co si představoval, takže se přetočil a jeho klacek mi trčel kousek od pusy. Pochopila jsem, že tohle je ta chvíle, kdy bych měla začít s kouřením. Blaho, které mi dělal v pičce, atmosféra celého večera, mírná ospalost otupily mé smysly, otevřela jsem ústa a zkusila ho olíznout. Nebylo to nic fascinujícího, ale taky ne odporného. Tak jsem si ho tam pustila a jak jsem to tuhle viděla u Kristýny, začala ho nejen cucat, ale i sát. Roman reagoval zvýšením intenzity lízání a cucání mého poštěváčku a otvůrku. Soustředění na novou činnost mi trošku oddalovalo orgazmus a tak jsem se dočkala Romanova výstřiku dřív, než svého blaha. Byl ale slušný, vytáhl ho a namířil na moji hruď.

Po chvíli Kristýna pustila Radka a nasedla na Romana, kterému po chvíli zase začal tuhnout. Tak jsem studovala kouření na druhém klukovi mého života a snažila jsem se zdokonalovat. Sperma zase skončilo na mých prsou a za neustálého dráždění jsme pomalu usnuli. Ráno jsem trávila notný čas v jedné z koupelen, protože zaschlé semeno se odstraňovalo dost těžko, oblíkla jsem se do trička a džín, ve kterých jsem přišla, jen jsem si vzala jedny z rezervních kalhotek, které jsem u Kristýny měla ze soupraviček. Kluci se se mnou loučili, jako s milenkou dlouhým líbáním a osaháváním a oba mne chválili, že jsem se odvážila ochutnat jejich péra.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zvrácená Terezadalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno!

Rozdáme si to na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT TEREZA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Řecké škádlení 4

  28. 3. 2018Josef Magál

Ráno mírně prší, jen chvilku, ale je vlhko. Vstáváme později, ale nikam nespěcháme. Můj přítel Anastas nám vaří oběd, já telefonicky zařizuji doklady na cestu domů a Evina se prochází v okolí domu, v malé vesničce s úzkými uličkami s názvem Kombi. Po obědě se jdeme pěšky koupat. Je to jen kousek cesty na Gargarou pláž. Plážová restaurace pana Yoanise nám při pití studeného drinku poskytuje útočiště...  celá povídka...
Kategorie: První sex, Teen

Ve sprše se spolubydlou

  13. 1. 2017Neznámý autor

Teď, nebo nikdy… to jsem si však opakovala už několik minut za zavřenými dveřmi do koupelny. Slyšela jsem zurčení vody ze sprchy a melodický popěvek povědomé písně. Hrozně jsem se bála, zároveň jsem ale věděla, že pokud se o to nikdy nepokusím, budu litovat. S Vaškem jsme se míjeli na studentském bytě už nějaký ten rok, vždycky to byl ale jen spolubydlící, protože v době, kdy jsme se poznali, měl...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Šukačky, Mix, Petting

Jsem jenom zvíře

  2. 9. 2012Neznámý autor

Moje vyprávění bude začínat asi jako klišé, když řeknu, že jsem závislá na sexu. Hodně lidí to říká a jsou mezi nimi i ženy, které to mají fakt rády, ale asi jsem ještě nikdy nepotkala ženskou, co by na všech možných formách tělesného uspokojování byla skutečně závislá. Připadám si jako zvíře, které nemůže svoje tělo vůbec ovládat, ale naopak tělo ovládá jeho mysl. Pořád. Pokaždé se snažím bránit se...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Grupáč, Extrémy, Mix

Na Cibuláčka

  21. 2. 2021bobis

Ten večer nás bylo pět. Já, Petr, Hanka, Lucka a Věrka. Znali jsme se už ze základky. Teď už jsme, ale o čtyři roky starší. Potkali jsme se na odpoledním letním koncertu jedné místní skupiny. Bylo už dost pozdní odpoledne, a tak nás dalo dohromady horko a žízeň. Najednou jsme seděli za stolem pod plátěným přístřeškem u jednoho z kiosků. Já s Petrem jsme si právě dávali vychlazené pivo, když se objevily...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Petting, Párty, Striptýz, Zralé ženy