Erotické povídky

Autor povídky:

Skálinka

Kategorie:

Další povídky od Skálinka:

Vloženo: 18. 5. 2023

Slečna domu

Ráno bylo jako vymalované, obloha modrá jako šmolka, sice trochu chladněji, ale sluníčko rychle ohřívalo vzduch. Kolektiv dobrovolných brigádníků – kamarádů, se scházel kolem stolu u pergoly a začínal snídat. Jen Jitka, která nosila komponenty snídaně, vařila čaj a podle požadavku kávy, si sedala nějak opatrně. No, člověk se nemohl divit. S tím, co zažívala větší část noci, by jeden chápal, i kdyby snídala vstoje, jako v bufetu. 

Celou tuhle akci spískal její táta. Ona totiž malebná chaloupka po předcích, stojící ve stráni nad vsí, potřebovala čas od času trochu údržby. Tentokrát i dost zásadní. Šlo o stařičkou střechu s cementovými taškami, které držely jen silou vůle a silnější chlap už je dokázal rozdrtit v ruce na prach. Táta dobře věděl, že cement patří do základů a na střechu pálená taška. Znamenalo to celou střechu odstrojit, prohlídnout dřevěnou vazbu, přelaťovat a znovu pokrýt. To sami nezvládnete, i když odpadlo házení tašek do výšky, protože palety s novými, krásně červenými, umístil na půdu jeřáb. Tak přišli kamarádi z fabriky, sice odborně vzdělaní inženýři, ale i přes dosažené vysokoškolské vzdělání docela šikovní. Pomáhali si takhle čas od času navzájem.

Celá akce měla být překvapením pro mámu, která po operaci žlučníku rehabilitovala játra becherovkou v lázních.  Místo ní zastávala funkci paní domu, vlastně slečny domu, dcera Jitka, které ještě ani nebylo osmnáct, ovšem nejen že se dokázala postarat o tátu a domácnost, ale i o další čtyři strejdy na chalupě. Někteří z nich měli potomky podobného věku doma a tak se dost divili, že bez odmlouvání v pátek večer nastoupila službu, vystěhovali s tátou z auta pár tašek zásob, k tomu on i basy piva do sklepa, protože ta pálava na střeše by mohla být zítra přímo děsná a pitný režim je třeba dodržet. A k tomu se pak na té střeše udržet. 

Když se začali kamarádi v sobotu časně ráno sjíždět, měla už založeno na guláš a pomalu táhla dobré domácí hovězí z mladého býka od místního farmáře, který kupoval mlíko v samoobsluze a kravičky měl jen na maso. Vedle probublával vývar z kostí, protože ty se dávaly zájemcům ke koupenému masu zadarmo a hrnec jich byl skoro plný. K tomu měla zaděláno na pravé domácí knedlíky. V kuchyni i venku bylo dost horko, no to to bude na té střeše vypadat. Tak si na sobě nechala jen topík s tenkými ramínky a kraťasy. S potěšením zaznamenala zájem o svoji dost odhalenou postavu a docela ji bavilo chlapy provokovat. Škoda, že si vzala jen sportovní podprsenku, ta moc sexy není. Pár krajek by zacvičilo s chlapy ještě o trochu víc.

Pět chlapů na střeše makalo jak šroubi, k polednímu už měli nejen sundáno, ale i přelaťováno a po vynikajícím obědě se jim ani nechtělo znovu na střechu. Tak si chvilku odpočli a začali pokrývat. Jitka naplnila myčku, schovala zbytky od oběda a iniciativně vylezla na půdu dělat držitelku a podavatelku všeho, co bylo třeba. Chlapi lezli po krokvích a se zájmem čekali, až se dívka pod nimi pro něco ohne. Její poprsí nepatřilo k nejmenším a topík dost odstával ve správných místech. No co, ať se kouknou. Znají se od mala a za prsa se sice někdy před pěti lety, když jí začaly růst, dost styděla, ale to už je dávno. Nejmíň jednou ročně jezdili na vodu a tam se v kožešinových rolácích nechodilo. Dnes už to moc nehrozilo, ale před těmi pěti lety se plavková podprda tu a tam svezla na stranu, protože ještě neměla moc na čem držet. Nikdy nikdo z toho neomdlel. Dnes už toho moc vidět nemohli, protože sportovní podprsenky jsou bohužel šité tak, aby z nich ňadro nemohlo vykouknout.

K večeru byli všichni dost spokojeni, protože střecha nad obytnou částí chalupy byla v hrubých rysech hotová, teď už jen stačilo zavětrovat boky, usadit okapy, hromosvod a podmazat hřebenáče. Ani nečekali, že to půjde tak rychle. Jediný, kdo nebyl moc ve formě, byl táta. Za den se nejmíň tisíckrát musel ohnout pro tašku a podat ji nahoru. Přece jen pan inženýr od počítače nebyl na takovýhle tělocvik zvyklý a ozvala se mu nedávná příhoda, kdy sebou řádně praštil při fotbálku a rovnal si z toho záda nejmíň čtrnáct dnů. Teď se to při celodenní zátěži vrátilo. Ale to mezi kamarády nevadí. Sice si  rejpli, ale u grilu a naložených krkoviček ho vystřídal jeden, pro pivo chodil druhý, saláty a přílohy zabezpečila Jitka, ostatní obětavě konzumovali, co jim předložili. Pak tátu prosypali nějakými analgetiky a jako úplně první odešel spát.

„Pánové, smrdíme jak beduíni po týdenním putováním pouští. Nechtělo by to trochu spláchnout pot ?“ nadhodil problém Jarda. Všichni to tady za ta léta dobře znali a věděli, že rybník sice není úplně vedle chalupy, kus se musí polní cestou popojít, ale mohlo to být tak deset minut. „Jdeš s náma ?“ zeptal se trochu provokativně Jitky. „Jó, vy nemáte plavky a abyste mě nerozvášnili,“ opáčila stejným špílcem. „Tak obrátíš své zraky k bohu a na obloze nic pohoršujícího neuvidíš,“ završil pozvání. Na různých výletech a kempech všechny děti nějaké to koupání bez plavek zažily. Tedy slečny od určitého věku už tak moc ne, ale tato anomálie raného dospívání byla dávno překonána. Šli se tedy opláchnout z denního potu všichni.

Chlapi se svlíkli a cestou do vody blýskali svými zadky stmívajícím se večerem. Jitka zaváhala. Přece jen tady byla jediný ženský element. Tak si nechala sportovní podprsenku, ta se od plavkové liší jedině tím, že je o dost větší a kalhotky, které sice nebyly takové ty babičkovské do pasu, sotva schovaly venušin pahorek, který kdysi býval pokrytý chloupky, ale nebyla to žádná tanga na tři špagátky. Ve vodě se trochu blblo, tři chlapi ze čtyř si ji pochovali v náručí jako miminko, navzájem se potápěli, ovšem chlad je brzy vyhnal na již ztemnělý břeh. Pánové to vyřešili jednoduše, chvilku nahatí poskakovali, aby setřásli kapičky vody a pak se začali oblékat. Jitka na tom byla hůř. Vodu z prádla vytřást nešlo a s pobytem na chladném večerním vzduchu děsně studilo. No co. Otočila se, stejně už byla dost tma, stáhla podprdu a nasoukal se do trička. Že si nevzala nějaké trochu delší. Takhle musel zadek z kalhotek ven a šup, už byla bleskově v kraťáscích, jen tak na ostro. Pánové decentně poodešli a zabrali se do řešení problémů zítřejších dokončovacích prací. Natáhla nohy, aby jí neutekli. Ten nejmladší z nich, čerstvý třicátník Petr, na ni džentlmensky počkal a šli pár metrů za ostatními. Klepala se zimou a společník ji objal kolem ramen, aby ji hřál svým z vody prochladlým tělem. I za tu trochu tepla byla vděčná.

U chaloupky se chvíli kochali barvou nové střechy, tedy pokud byla alespoň trochu spíš tušit než vidět a pak znovu zasedli do pergoly. Vypadalo to, že jim ve vodě vyhládlo, tak dojeli zbytky večeře a načali demižónek domácího vínka, co jeden z nich přivezl od strejdy z jihu Moravy. To byla ta chvíle, kdy Jitka nezaváhala a přistrčila si skleničku taky. Ne že by byla nějaká alkoholka, ale tu a tam si ráda trochu dobrého domácího dala. V přítomnosti rodičů jen tak dvě deci, ovšem když nebyla kontrola, jednou už zvládla skoro půl litru. Taky potom vypadala ! A tady ji rozhodně nikdo omezovat nechtěl. No co. Vždyť do postele v podkroví k tátovi se nějak určitě dostane. A zábava je taková příjemná, večer sice chladnější, ale hvězdičky svítí nad hlavou, tak se sedělo a povídalo. 

Seděl vedle ní Petr a aby jí nebylo zima, ji zase něžně objal a přitiskl k sobě. Blízkost mužského jí byla příjemná a nebýt těch očí ostatních okolo, určitě by mu i něco víc dovolila. Aspoň nějakou tu pusu a možná i osahat ňadra. Ale patřil do kategorie dospělých a i když si byla vědoma svých ženských tvarů, přece jen zachovávala odstup. Petr zanechal svou přítelkyni doma a to mladé tělo, co se k němu bez ostychu tisklo, ho nenechávalo chladným. Ale počká si, ještě aspoň jedno deci. Třeba změkne ještě víc. 

Když usoudil, že  tři deci by mohly trochu uvolnit morálku, zašátral rukou pod jejím svetrem. Držela jak ovečka a tak v té tmě dohasínajícího ohně nezaváhal a přitiskl svá ústa na její. Přivítala to a začala si vychutnávat jeho jazyk. Ostatní pánové dělali, že nic nevidí, i když zatraceně viděli. Čtvrtou decku do sebe žiznivě obrátila na ex a znovu mu nastavila ústa. Vyhrnul jí svetr i tričko a zkusil ochutnat trčící bradavku. Oči měla zavřené a poddávala se příjemným pocitům. Tak ani nemohla zaregistrovat, že někdo přihodil do krbu hrst chrastí a odlesky plamenů lépe ozářily scenérii. Přece jen – sedmnáctiletá ňadra, jsou sedmnáctiletá ňadra. Na ta se každý mužský koukne docela rád. A třeba to  zajde i kousek dál. Ony ty holky dneska nejsou zase tak cimprlich. 

Jitka nebyla žádná zoufalá začátečnice, i když označit ji za protřelou milenku, by bylo dost přehnané. Její současnou ochotu nechat se veřejně muchlovat v širším kolektivu, měl na svědomí lahodný Tramín od neznámého strejdy z Moravy, ostatně tam se mu přezdívá čert ví proč ano víno,  a v podstatě vypnutá hlava, utápějící se v příjemných pocitech. Kdyby chtěla zveřejnit statistiku, k dnešnímu dni měla celkem pět milenců. Z toho tři byli jen takové úlety na jeden večer, jednou po dýze, dvakrát po jakémsi mejdle. S dalším se pokoušela chvíli chodit, ale byl to neurvalý despota, který ji chtěl vlastnit a rozhodovat o tom, s kým se může bavit a s kým ne, a to včetně holek, což se jí hrubě nelíbilo. Tak šel k brdičkům. A ten pátý, to byl největší výbuch, protože uprostřed noci po njaké oslavě na ni vlezl totálně opilý přítel jedné kamarádky, který si ráno vůbec nic nepamatoval, zato kamarádka ano, předvedla potoky slz a kamarádství nejmíň na půl roku skončilo. Teprve když předvedl podobný úlet po několikáté, pochopila, že to asi nebude ten nejvěrnější frajer pro celoživotní partnerství, obula mu kopačky a začala se zase s Jitkou bavit.  

Tedy nějakou zkušenost měla, ale jak by mohlo vypadat opravdové vášnivé a divoké milování, moc netušila. Pokaždé se jí to docela líbilo, ale nikdy nedošla plného uspokojení. Mladí kluci na ni byli moc rychlí. Potřebovala by vydržet s milováním trochu dýl. Ale snažila se partnerům vyhovět. Zrovna jako teď, když jí Petr dráždil prsa, se snažila nastavit, aby si mohl udělat dobře a případně postoupil dál. Kraťasy měly docela volné nohavičky, kalhotky ještě nestačila nahradit suchými, tak pronikající prst neměl žádné velké problémy a vklouzl rovnou do kundičky. Až zavzdychala blahem a trochu víc roztáhla nohy, aby se tam pořádně vešel. Zkušený Petr prosáhl škvírku, v dírce si v podstatě jen omočil prst a vyjel výš na poštěváček. To bylo ono ! Ukazováčkem po něm jemně kroužil a Jitka se nemohla udržet potichu. Ostatní tři pánové u stolu ztichli a zdrželi se komentářů. Jen tu a tam někdo z nich přihodil pár tenčích klacíků na oheň, aby bylo vidět trochu detailněji.  Ona se ale většina věcí děla nejen pod oděvem, ale i pod stolem a tak se spíš jen domýšleli, co se vlastně odehrává.

Lahodný Tramínek odbourával zábrany celkem účinně a prst v kundičce byl na těch úplně správných místech. Okolní svět pro ni přestával existovat a plně se poddávala svým pocitům. Tohle bylo něco jiného, než s mladými kluky. Přesně takhle dlouho potřebovala dráždit poštěváček a každou chvilku už by ho ráda přivítala uvnitř. Dnes to určitě proběhne, jak má. Petr si ji posadil na klín zády k sobě a začal jí razantně zbavovat kraťasů. Trochu se nadzvedla, aby mu pomohla, ale ne moc, aby si ostatní nemysleli. Ale nějak se jí ztráceli mezi tím blahem, pocity v kundičce a v podbřišku byly stále intenzívnější. Petr jí svlékl i delší svetřík, chlad ji v té náladě už dávno netrápil.  Jen tak v topíku ji položil horní polovinou těla na stůl a začal se tlačit na vstup do její pičky. Ani si nevšimla, že už ji nic nepřikrývá a snažila se uvolnit, aby mohl dovnitř a završit to, co čekala. Dokonce zvedla jednu nohu kolenem na stůl, aby byla dostatečně roztažená a on mohl co nejhlouběji. Výbuch orgazmu na sebe nenechal dlouho čekat. Byl to ten nejsilnější, který kdy v životě zažila. A první opravdický s mužským při milování. Ostatní pánové fascinovaně hleděli na milující se dvojici, protože přece jen něco podobného nevidíte každý den. A ona byla krásná, mladá a prožívala to vše tak intenzívně, k tomu odlesky plamenů z krbu na jejím těle. No poezie sama.

Jitka se vydýchávala z té krásy a bylo jí líto, že nemůže svého partnera obejmout a vděčně se k němu přitisknout. Stále ještě stála na jedné noze, druhou opřená na stole, roztažená co to šlo, aby byla kundička krásně přístupná. Ta nebyla prázdná, protože Petr se ještě neudělal a vyčkával, až se dívka uklidní a on bude moct dokončit své dílo. Netrvalo to dlouho a už se do ní zase zasouval až úplně na dno. „Prosím tě, né do mě,“ šeptala polohlasně. „Ale já chci vyvrcholit do tebe. Nasadíš mi pláštěnku ?“ Tvářila se neutrálně, protože netušila, co tím myslí. Snad bude chtít prezervativ, napadlo ji. Zalovil v kapse a podával jí jeden v originálním balení. Tak s tímhle moc praxi neměla, ale zkusila ho rozbalit a nasadit na špičku jeho příra. Naroloval se na něj skoro sám. No vida, jak je to  jednoduché. „Prosím tě, ale dělej jí to pomalu,“ promluvil poprvé Jarda. „Děsně nesnáším pach spálené gumy.“ Všichni se tomuto starému vtipu srdečně zasmáli a přemýšleli, jak tohle dopadne. Radši Jitku trochu přikrmí. Jarda vstal, vzal její už zase naplněnou skleničku a donesl jí ji k ústům, protože rukama se zapírala, aby vydržela v ne příliš pohodlné poloze. Nasadil a dívka žíznivě vypila zase na ex.

Petr opět zase se zásuny dost silně pokračoval, dokud se neudělali, tentokrát téměř současně. Chtěla dát nohy k sobě, přece jen dáma s vystaveným přirozením nevypadá tak úplně jako decentní dáma. Ovšem nešlo to, protože mezi nimi stál další mužský. „Počkej, kotě, tohle přece nemohlo být všechno. Určitě si zasloužíš víc jak dva orgazmy.“ A napíchl si její milostnými šťávičkami dostatečně promazanou kundičku na svůj tuhý klacek. Ještě si neprožila plně svůj druhý orgazmus s Petrem a už pracovala na dalším. Její obšťastňovatel byl Pavel, určitě už po čtyřicítce, otec dvou dětí, z nichž starší Jarča s ní chodila do třídy na střední. Ale uměl to, věděl jak ho správně zastrčit, aby se blaho stupňovalo až na maximum. Třetí orgazmus s ním byl snad ještě silnější, než ty předchozí dva s Petrem. „Teď by sis ho měla v pusince pořádně dodělat a očistit,“ přál si. Obešel stůl a přistrčil jí svůj úd k puse. S tím taky moc zkušeností neměla, i když dvakrát se o něco podobného s klukem pokusila, ale jí to moc neříkalo a partner, protože nebyl s jejím výkonem moc spokojený, raději pokračoval v kundičce.  Teď jí nezbývalo, než se pořádně snažit. A k tomu, světe div se, se jí další příro ocitlo opět mezi nohama. Byl to Jarda a nechtěl si nechat ujít příležitost ohřát si kocoura v troubě. 

V alkoholem poněkud opojeném mozku se jí točila jedna otázka. Pavel si nevzal prezervativ. Kde skončilo jeho sperma ? Netušila, že zatím nikde a se svojí dávkou se jí chystá obšťastnit pusinku. Vnímání jí zatemňoval Jarda se svým tuhým klackem v kundičce a tak na péro v puse neměla moc času dávat pozor. Sotva zaregistrovala nějaký pohyb Pavla, jeho svalové napětí, už jí to valilo skoro do krku, až se málem zakuckala. Nezbylo jí, než všechno poctivě spolknout, poprvé v životě a ani nezaregistrovala, jak to chutná. Jen to bylo takové – no asi by řekla upatlané. Ale bylo to tam  a mohla si myslet, co chtěla.

„Užs to někdy dělala do prdýlky ?“ zeptal se Jarda, který pořád ještě nebyl hotový. „To néé ! Prej to dost bolí.“ „Neboj, všechno se člověk musí učit. A když se na to jde opatrně… Většině holek se to začne brzy líbit.“Namočil prst v kundičce, ale usoudil, že by to chtělo něco víc a mastnějšího. Vypomohl kelímek pomazánkového másla, který zbyl od večeře na stole a než se Jitka nadála, šátral jí prst v zadní dírce. Dokonce měla pocit, jako by si Jarda tlačil proti pinďourovi přes tenkou přepážku. Tohle pány zvedlo z lavice a židlí. Už se těšili, až jí Jarda prdýlku odpaní. A jeden z nich neodolal a stáhl jí topík přes hlavu, aby byla úplně nahá.

Jarda si ji položil na záda, ale příro znovu nacpal do zadečku. No, moc vzrušující to pro Jitku nebylo. Kundička byla o hodně lepší. Ale držela a pozorovala, že se to tam postupně projíždí, takže sice neomdlívala blahem, ale ani bolestí. Jarda přesadil pinďoura do pičky.“Tak pánové, kdo chce do prdýlky jako druhej ?“ Lehl si na stůl neustále zabořený do Jitky a vystavil tak její pozadí jednak na odiv a druhak k dalšímu použití. Nebylo třeba říkat dvakrát a Jitka poprvé ucítila, jaké je to mít v sobě dva chlapy. Někdo jí znovu podal plnou skleničku, napila se a snažila se vnímat, co to s ní všechno dělá. Její mysl odplula někam do výšin a v podstatě se jen vyžívala v různých druzích dráždění. Zadeček, pička, prsa, jako by byla jen hromádkou nervů, které jí do mozku transportují blaho. Jak to vše dlouho trvalo, kolikrát a jak se na ní chlapi  vystřídali, nebyla vůbec schopná registrovat. Ale když šrumec kolem ní utichal, byla si jistá, že na východě vidí vycházet sluníčko.

Ráno jí budil táta a zdálo se jí, že snad ještě ani nestačila zavřít oči, jak se jí chtělo spát. Teprve nyní si pořádně uvědomila, co všechno se večer dělo. A její tělo jí to zatraceně připomínalo. Proto u snídaně posedávala jen tak na půl zadku a oba rozcitlivěné otvory si šetřila. Naštěstí táta už řešil dokončovací práce a neměl čas si všímat ani přemýšlet, co dcera. Ta se těšila, až půjde umývat nádobí a chlapi vylezou na střechu. Tak pustila myčku a během chvilky usínala na gauči. Ještě než se jí zavřely oči, dmula se jí hruď pýchou. Tak tohle určitě ještě žádná z holek nezažila. Ale večer by to opakovat nechtěla. Bylo to krásné, ale bylo toho dost. Chce to nejmíň týden pauzu. Ještě že odpoledne jedou domů.      

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Monikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím.

Zkrotím si tě na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Teta Alice

  17. 7. 2009Bobina

Alice je moje teta, ale vyrůstali jsme spolu jako sourozenci. Je jen o 8 let starší. Bydlíme všichni v rodinném domku. Přízemí obývá babička s Alicí, rodiče a já bydlíme v patře. Už jako dítě jsem říkával, že až vyrostu vezmu si Alici za manželku. I když se tomu vždycky všichni smáli, já to myslel smrtelně vážně. Máma pracovala jako módní návrhářka sice většinou doma, ale moc času na mne neměla. Za...  celá povídka...
Kategorie: mix, Incest, Zralé ženy, Šukačky, Orál

Sexuální polepšovna

  8. 11. 2010Senior68

Tak si tak hovím ve vaně po náročném pracovním dnu a čekám, až přijde manžel také z práce, protože se už nemůžu dočkat na krásné milování. Dnes mě to už drží od rána a v práci jsem si to musela odskočit třikrát během dne udělat, jinak bych asi některého klienta byla schopna ojet. Najednou slyším bouchnout dveře v chodbě a srdce mi zaplesalo, protože to bylo znamení, že Dušan je už z práce doma. A...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Otroci, Submisivní, Spanking, Šukačky

Stanování

  6. 10. 2011Kain

Tento příběh se stal před třemi roky. Bylo mi v té době necelých patnáct let. Byl jsem panic, ale neuvěřitelně nadrženej. Mými nejlepšími kamarádkami byly dvě holky na facebooku - Nikola a Lucka, s kterýma jsem si psal denodeně. Blížili se prázdniny a já nevěděl, co budu o prázdninách dělat, když Nikola navrhla, abychom šli stanovat. Souhlasil jsem tedy. A tak jsme se v polovině července potkali na...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Prstění, První sex, Teen, Šukačky

Horké noci na Ibize

  20. 10. 2016Nymph

Nemohl jsem tomu uvěřit. Když mi volali z rádia, že jsem vyhrál zájezd na Ibizu z několika tisíc volajících, polil mě pocit čisté euforie. Hned jsem ale věděl, koho vezmu s sebou. Žádný ženský, těch bude na Ibize dost a hezčích a snědších, než u nás v Čechách, navíc jim aspoň nebudu rozumět, co žvatlají. Hned jsem volal kolegovi Mirkovi a kamarádovi Lukášovi, že se letí na pánskou jízdu. Byli stejně...  celá povídka...
Kategorie: Exhibicionisté, Párty, Šukačky, Mix