Erotické povídky

Autor povídky:

James

Kategorie:

Další povídky od James:

Vloženo: 24. 2. 2022

Gangbang s manželkou

Začalo to vlastně nevinně. Jednou večer jsme popíjeli s mojí ženou víno, když jsme se začali mazlit, tulit a škárlit. No a taky jsme občas něco řekli... Už ani nevím jak k tomu došlo. Ale Verča, moje manželka, řekla, že by se jí líbilo, kdyby ji ošukali ještě další tři cizí chlapy. Polkl jsem. Vyvalil oči. Ale pak jsem se pousmál a řekl jsem, tak jo.

Moje Verča je dračice. Sex s ní je vždycky bombastický. Šukáme pořád. No nechte tu blonďatou třicítku s postavou modelky, nádhernýma pevnýma prsama, sexy zadečkem a modrozelenýma šukózníma očima bez povšimnutí. To prostě nejde. Když se doma producíruje v kalhotkách a obtaženém tílku, často si ji vezmu - na chodbě, na stole, u umyvadla, na pračce, na gauči, na kuchyňské lince i na zemi. Někdy se nám povede dojít i do postele. V sexu jí není nic cizí - orálek, análek i vaginální sex. Záleží na co zrovna máme chuť. A já ji zbožňuji. Někdy ji vystříkám tu nádherně pružnou hladce vyholenou kundičku, někdy tu božskou prdelku, někdy mě dráždí pusinkou a já ji zcákám ten roztomilý obličejík, někdy se jí udělám na prsa, na nožky, na zadeček. Žádná z předchozích slečen a dam nešukala jako Verča. Už jsme spolu sedm let, z toho tři roky jako manželé. Milujeme se většinou jen mi dva, občas s nějakou pomůckou. Vlastně jen jednou jsme zkusili swingers, to se nám moc líbilo. Verču tam chtěl ošukat snad každej chlap, ale nakonec jsme měli sex jen každý s jedním partnerem. A pak ještě jednou jsme zkusili výměnu partnerů v páru, čili ve čtyřech. Při obou zkušenostech bylo velmi zajímavé sledovat Verču, jak ji nakládá někdo jiný. Trochu žárlivý, ale zároveň vzrušující pocit. S mými oběma partnerkami to bylo též dobré šukání, ale přece jen Verča je Verča.

Zpátky k onomu gangbangu. Týden jsme sháněli chlapy. Povedlo se. Byl to Tomáš, Petr a Jirka. Každý byl trochu jiný. Požadavek Verunky byl, aby měli všichni péra jako já. Nemám ho největšího, ale úplně malého kašpárka taky nemám. Nakonec Verča trvala na sofistikovaném výběrovém řízení přes webku. Z deseti uchazečů prošli sítem oni tři. Bylo to docela zajímavé. Verča se tam nakrucovala a laskala se a každý z chlapů ho před ním musel přeměřit. Výběr dopadl tak, jak dopadl.

Nastal den D - páteční večer. Sraz byl u nás v 18 hodin. Kluci přišli postupně. Verča byla maximálně nažhavená, celé odpoledne se připravovala, udělala kompletní očistu. Vzala si maximálně sexy krajkové negližé. Chtěl jsem ji hned na místě ojet. Ale snad poprvé za celou dobu mi řekla ne. Potvůrka. "Nech si to na večer," jen zašeptla a vášnivě mě políbila. Pak si ještě dala do zadní dírky anální kolík. "No co? Chci být na vás připravená," pronesla a usmála se svým dokonalým úsměvem.

Jak se tak postupně kluci trousili každý, když ji uviděl v reálu, jen vyvalil oči obdivem. A téměř všichni řekli to samé. "To je ale šukna."

Když jsme byli konečně komplet, zavelela Verča odchod do ložnice. Tam přikázala: "Všechno dolů." Petrovi a Jirkovi už stáli, mně na půl, Tomášovi vůbec. "S tím se musí něco udělat," mrkla a okamžitě si ho vzala do pusinky a několika pohyby a její dokonalou kuřbou ho postavila do pozoru. Mně se při té podívané plně postavil též. Postupně nás všechny pokouřila. To už jsme jí pomohli z košilky, abychom mohli laskat ty její úžasné kozičky.

"Já už to nevydržím," pronesl Jirka. Štouchl do Verči, aby přepadla na čtyři. V tom na něj vyšpulila kundičku a on bez pardónů do ní pronikl. Verča jen zavrněla a spokojeně se zavlnila a pokračovala v kuřbě Tomáše. Já si u toho zajímavého obrázku honil. Petr za chvíli vystřídal Jirku a tentokrát si moji ženu bral on. Tomáš jen vzdychal. Verča totiž to pusinkou umí velmi dobře, tak dobře, že Tomáš ji začal plnit pusinkou svou dávkou spermatu. Jen se pousmála a začala to polykat. Trochu ji z pusinky ukáplo, ale to už jsem ji ho tam vrazil já. Nebyl čas ztrácet čas. Petr už zase uvolnil cestu a Jirka začal do mojí ženy bouchat tak usilovně, že ji přivedl k orgasmu. To se mu zřejmě líbilo na tolik, aby se vyprázdnil do její kundičky.

Když její orgasmus odezněl, vzal jsem ji možná trochu surověji za vlasy a odtáhl k posteli, kde jsem ji ohnul o kraj, vytáhl anální kolík a zarazil jí ho do prdelky, trochu se jí podlomily kolena, ale vzápětí začala synchroně mi přirážet vstříc. Petr začal protestovat. "A co já?" Verča se usmála: "Hosta bychom asi neměli nechat bez povšimnutí..." -"Je libo prdelku nebo kundičku," usmál jsem se také. Petr zvolil Verčin zadeček. Lehl jsem si na postel, Verča si mě osedlala. Byl to zvláštní pocit, když v sobě měla Jirkovo sperma, ale Petr už se k nám přidal do sendviče. Verča jen vzrušeně oddechovala, za chvíli jsme jeli jak dobře promazaný stroj. To už se ale probral Jirka a nabídl své péro Verčině pusince, ta po něm skočila jak největší kurva. Úzký zadeček mojí ženy byl na Petra moc a za chvíli se do ní udělal. Tomáš bleskurychle přiskočil na jeho místo a tentokrát začal pracovat na Verčině zadečku on. Bylo to nádherné, Verča vrněla blahem, když se dostavil její druhý orgasmus, při tom jsem se udělal i já. A ještě než dozněl Verčin, naplnil ji análek i Jirka.

Já, Jirka i Petr jsme se šli občerstvit, Verča chtěla jít taky. Jenže do cesty se jí postavilo trčící Tomášovo péro. "Kampak paní?" pronesl. Verča se jen pousmála, přitulila se k Tomášovi a začala ho líbat na krku. Vrátili se do postele, kde ji Tomáš začal šukat na misionáře. Za chvíli jsme zpoza dveří slyšeli Tomášovy výkřiky. Za chvíli spolu vyšli z ložnice, Verča úsměv od ucha k uchu. "Pánové, musím se trochu zkulturnit," řekla a zamířila do koupelny. Sperma ji odkápavalo z kundičky, teklo po stehnech.

Trochu mě to rozrajcovala, takže jsem do koupelny zamířil taky. Verča už byla ve sprše, přiskočil jsem k ní. začali jsme se líbat. Po chvíli jsem ji zatlačil na ramena, aby šla do kolen. Ihned pochopila. A začala svou kouřící serenádu. Za chvíli jsem ji postříkal obličejík. Umyl jsem si ho a šel se usušit. Verča ještě dokončila očistu, vzala si župánek a zamířila za námi do kuchyně. Vzala si půllitr s vodou, opřela se o futra, napřímila se tak, že se ji rozvázal pásek u županu a zaklonila hlavu a začala pít. Její nádherné kozičky nádherně trčely. Koukl jsem po klucích a ty jen slintali. V okamžiku k ní přišel Petr, nadzvedl si ji, aby ho do ní mohl vrazit a začal ji šukat. Verča byla moc spokojená, ale trochu vyděšená, protože nevěděla co s půllitrem. Když jsem to viděl, přiskočil jsem a odebral ji ho. Za chvíli se Petr udělal. Na jeho místo ihned nastoupil Jirka a stjeným způsobem si ji začal brát. Přivedl Verču k orgasmu a za chvíli se do ní vysemenil i on. Tomáš pokračoval v nastoleném trendu a vzal si Verunku ve stoje. Abych nebyl zahanben, přistoupil jsem i já. Ale já si Verču obrátil, aby na mě vyšpulila zadeček a začal jí šukat její análek. Zatímco si ji brali kluci, došel jsem do ložnice do šuplíku a přinesl vibrátor, který jsem ji stčil do kundičky. Za chvíli se dostavil Verčin další orgasmus a já ji začal stříkat do zadečku.

Večer/noc ovšem nekončil. Následovalo ještě několik kol. Brali jsme si Verču do sendviče i každý sám. Já ji naplnil ještě jednou kundičku, podruhé jsem jí zcákal kozičky. Podobně i kluci, někdo se ji udělal do zadečku, někdo do kundičky, někdo do pusinky. Asi ve čtyři to už Verča utnula. Řekla, že už nemůže. Poděkoval klukům a poslali jsme je domů. Já byl teda taky úplně hotovej, nevím, jak Verča toho mohla zvládnou čtyřikrát víc. Napustil jsem ji proto vanu. Ona vyčerpaná a totálně vyšukaná jen oddechovala na posteli. Vzal jsem ji proto do náruče a odnesl do koupelny. Nejdřív jsem ji umyl ve sprcháči a pak ji naložil do horké vany. "Děkuji ti, miláčku. Bylo to úžasné." Já se osprchoval a ještě chvíli nechal ženu relaxovat. Potom ji usušil. Je zajímavé, že ačkoliv jsem ji ohmatával prsa i kundičku, už se mi nepostavil, asi už taky vyhlásil stop stav. Verču jsem odnesl do postele, kterou jsem ještě musel převléknout. Za chvíli jsme byli tuhí a spali až do pozdního odpoledne.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zvrácená Terezadalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno!

Rozdáme si to na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT TEREZA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Poprvé na kurzu

  25. 7. 2012MirkaP

Jsem Mirka, je mi 17 a donedávna jsem byla ještě pannou. Moje spolužačky ve třídě si často vzájemně sdělovaly své pocity z právě promilované noci s nějakým klukem, svoje poprvé už měly samozřejmě za sebou. Někdy si mě také dobíraly, kdy že to konečně s nějakým klukem zkusím, ale spíše jenom tak z legrace, věděly, jak na tom jsem. Problém byl v tom, že jsem z celé třídy byla nejhubenější, byla velice...  celá povídka...
Kategorie: Anál, První sex, Mix, Šukačky

Divoké lesbičky

  7. 3. 2006Neznámý autor

 Milena mi strhla kalhoty, povalila mě na postel na záda a ihned se vpila do mé roztažené kundy Slastí jsem snad nemohla ani dýchat. Silně mě držela z roztažená stehna a přitahovala si mě tak, že jsem nemohl jejímu jazyku uniknout.A i jsem se o to nesnažila. jen jsem toužila po její buchtičce i já. Vsávala do sebe můj poštěvák, který zuby sem tam i stiskla. S úspěchem jsem se položila na bok, tak jsem...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Grupáč, Lesbičky, Orál, Šukačky

Výbuch vášní

  5. 1. 2014Neznámý autor

Dlouho jsme s Robinem byli jenom přátelé. Seznámili jsme se klasicky v práci, když jsem tam po škole nastoupila, a asi dva roky to gradovalo do takového příjemně provokativního kamarádského vztahu. Na jednom vánočním večírku jsme se trošku přiopili a hodně jsme tancovali a málem to skončilo polibkem, ale vzápětí jsme se oba zarazili, že by nám to přišlo vlastně strašně divné. Cítili jsme se skoro jako...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Anál

O Lechovi

  10. 6. 2011Neznámý autor

Čechova družina se usadila pod Řípem. Moc se jim tam zamlouvalo. Spousta mléka, strdí a sexu jim dodávala elán pro budování jejich nového domova. Jediným, komu se pořád něco nezdálo byl Čechův bratr Lech. Neustále remcal, že Keltky jsou moc ploché a že by se raději usadil někde, kde mají ženy poprsí podstatně vyvinutější. Vhod by mu byla velikost asi tak, jak mají vemena kozy. Nikdo si z jeho připomínek...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Mix, Šukačky