Erotické povídky

Autor povídky:

James

Vloženo: 10. 10. 2022

Kategorie:

Další povídky od James:

Netradiční svatba

Kiara byla dívkou z kmene Sorintosi. Nepředstavujte si však, že by žili, jak se říká, sto let za opicemi. Od jiných národů a národností se nijak nelišili a využívali všechny moderní výdobytky civilizace. Smartphony či internet pro ně nebyl cizí. Jen jediný zvyk z minulosti se stále předával z generace na generaci. Sortintosíni byli totiž hodně sexuálně otevření. Měli i určité staletí dodržované tradice. Mnoho cizích návštěvníků však považovalo tyto zvyky za zvrhlost až úchylnost.

Svatba nastávající manželky byla zakončena hromadným sexem s nevěstou. Svatební radovánky trvaly tři dny a nevěsta se během toho oddávala sexu se sedmi muži včetně manžela. Výběr šesti mužů, nazývaných svědků, prováděli budoucí manželé před svatbou společně. Následně výběr musel ještě schválit náčelník kmene, aby nedošlo k incestům a dalším případným nechtěným incidentům. Na to kmen hodně dbal. Protože cílem tohoto svatebního obřadu bylo oplodnění nevěsty. Sorintosíni totiž věřili, že tento zvyk dá největší sílu dítěti. Svatba se tedy konala během plodných dní nevěsty, aby se „šlo štěstíčku naproti.“ Kdo byl ve finále otcem dítěte nikdo v kmenu neřešil, otcem byl manžel nevěsty a nikdo to víc neřešil.

Kiara se během studií seznámila s Jamesem, začala s ním chodit. James byl mládenec ze západního prostředí, když mu Kiara řekla o této tradici, vyděsil se. Přesto jednoho dne začali plánovat svatbu a oba nakonec přistoupili na to, že dodrží tradici. Pravdou je, že prošli několikaletou „přípravou“, kdy zkoušeli různé hrátky, čili i milování s více partnery.

Kiara s Jamesem tedy začali s výběrem svědků, padla volba na jejich kamarády Jacka, Toma, Louise, Patricka, Sowara a Lindweho. Podle tradice si nevěsta směla vzít na výpomoc i jednu či více svědkyň. Padla tedy volba na Kiarinu sestřenici Tin.

Kiara byla sedmadvacetiletá slečna, vysoká 165 cm. Měla snědou pleť, byla tichomořského vzezření. Hubená, krásné ploché bříško, krásný zadeček a nádherná pevná prsa. Ačkoliv dekolt neměla nijak obrovský, byla to čirá nádhera. Tin byla zhruba stejně vysoká, byla však o devět let mladší. Prsíčka měla o trošičku menší, každý chlap však s obou dívek šílel a když se někde objevily v bikinách, měli přítomní páni co dělat, aby zakryli jejich tvrdnoucí péra.

Svatební obřad proběhl klasicky podle tradic Sorintosi a až tolik se nelišil od západních svateb. Po svatební večeři se však nevěsta s ženichem odebrali na lože. Kam je následovali svědci a svědkyně. Odstartovaly svatební sexuální orgie.

Právo první soulože pochopitelně připadla manželovi. James začal Kiaru vášnivě líbat, hladit ji, ani nevnímal, že je sleduje dalších sedm párů očí. Oba se mazlili v posteli. James byl hodně nadržený, celý den toužil po tom až bude moci svou manželku ošukat. Podle tradice totiž budoucí manželé nesměli souložit od poslední ovulace, což byly už skoro dva týdny. James začal laskat Kiarininy ňadra, sál bradavky, postupoval s polibky níž a níž. Začal se jazykem dobývat do její vagíny. Kiara se postupně uvolňovala a otevírala se, aby ji mohl její manžel polaskat ústy.

Mladá Tin pozorovala svoji sestřenici se zalíbením a v rozkroku začala hladit vedle stojícího Toma, klekla si, stáhla mu kalhoty a začala ho sát. Než bys řekl švec, měla okolo sebe péra i ostatních kluků, která začala uspokojovat ústy, hladit je a laskat je.

James se přesunul zpátky nad Kiaru, znovu ji začal laskat její výstavní prsa, líbal ji na krku a šíji. Skončili v dlouhém polibku, když jeho pyj zamířil přímo do Kiary, která jen slastně oddechla. James začal zrychlovat tempo, Kiara obepínala svýma nožkama jeho pánev. Ruce měla položené nad hlavou. Jamese tato celkem obyčejná misionárřká poloha vzrušovala, chytl ji jednou rukou obě její, aby se její tělo co nejvíce napnulo, druhou rukou ji hnětl její prsíčka, ústy ji laskal na krku, uších. Jeho tempo stále zrychlovalo a stupňovalo se.

Tin opodál klečela na čtyřech, když do ní bušil Lindwe a ona ústy zpracovala další postavená péra. Musela je však brzdit, aby je nevydráždila tolik, aby jim zůstalo sperma pro nevěstu. Zanedlouho proto Lindwemu přikázala, aby pustil Jacka a tak to pokračovalo dál a dál.

„Chci, abys mě pořádně ošukala,“ zakřičel vzrušený James. To byl de facto příkaz, aby s Kiarou změnili polohu. Ona si ho osedlala na koníčka a začala se houpat zepředu dozadu. James ji laskal pohupující se kozičky. Jedním prstem ji začal dráždit poštěváček. To přivedlo Kiaru k orgasmu, čímž začala ještě usilovněji rajtovat po Jamesově péru, aby ho zanedlouho přivedla k mohutnému výstřiku do jejích útrob.

James políbil svoji manželku a šeptem ji poděkoval do ouška. „Pánové, prosím, pojďme si to užít,“ pronesl. Kiara ještě oddechovala na posteli, když k ní přistoupil Louis a zarazil ji péro do zcákané kundičky. Začal si hrát s jejíma kozičkama, Sowar ji nacpal péro do úst. Kiara ho začala sát, ovšem Tin ho zřejmě vydráždila až moc, protože už po chvilce se z něj dral výstřik přímo do Kiarininých úst, ta se snažila aspoň část dávky spolknout, ale větší část ji začala téct z pusy po obličeji. Toto divadýlko zřejmě vzrušilo Louise natolik, že i on po pár přírazech začal plnit její kundičku.

„Kiry, mohli bychom Ti ošukat i zadeček,“ otázal se Patrick. Kiara se podívala na manžela, který souhlasně přikývl, i ona přikývla. Patrick proto k ní přistoupil, pod pánev ji dal polštář, aby měl její kakaové dírce lepší přístup. Přesto nejdříve vstoupil do její promazané kundičky, aby si ho promazal. Poté ho vytáhnul a začal opatrně vstupovat do Kiarininýho análku. Pomaličku polehoučku se dostával dál až dál, až bylo v její úzké prdelce celé péro.

Tin opodál šukala s Lindwe a Jackem, kteří si ji dávali v sendviči. James je pozoroval a pomalu se začalo jeho ochablé péro znovu probouzet k životu. Přistoupil k této trojce a vybídl Tin, aby ho pokouřila. Ta byla tak rozjetá, že se na něj vrhla jak hladová saň.

Patrick nabíral Kiaru tak silně, že začala křičet v dalším orgasmu. Když se začala probírat s orgastických mrákot. Cpal ji Tom péro do pusinky, ona ho instinktivně začala sát. „Chci to, co ona,“ zakřičela, když na chvilku vyndala Tomovo péro z úst. Poupravili pozici, Kiara se nabodla kundičkou na Patrickovo péro a čekala, kdo ji ošuká zadeček. „Pánové, já se toho ujmu,“ zahlaholil James a tvrdě přirazil do manželčina análku. Tom, kterého Kiara kouřila začal stříkat do úst. Sperma však padalo i na Patricka, který to nesl značně nelibě. O to víc Kiara zvýšila úsilí a za pár okamžiků už na to Patrick zapomněl a začal svoji dávku pumpovat do nevěsty. Cukání a plnění kundičky své ženy přimělo k výstřiku i Jamese, který ji vystříkal análek.

Mezitím skončili i Lindwe s Jackem s Tin. Oba ji postříkali její prsíčka. Prohlásili, že nevěstu uspokojí při dalším kole. A u jednoho kola během svatebního víkendu rozhodně nezůstalo. To však až v pokračování.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Kurvička z tramvaje

  7. 4. 2017Neznámý autor

Jedu tramvají. Míjíme třetí zastávku na mé trase práce-domov a proti mně si sedá atraktivní bruneta. Modré oči, delší mikádo, hezky střižené. Mé prohlížení jejího účesu jí určitě nemohlo uniknout. Opětuje mi pohled. Její top trochu odhaluje plný hrudník a černé bokovky těsně opisují plné boky. Stále mě zkoumavě pozoruje. Asi vzájemná sympatie? A ten její hypnotizující pohled říká přesně, co mám dělat....  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Petting

Ošklivě ponížená

  13. 6. 2014Neznámý autor

Moje maturitní třída úspěšně složila zkoušku dospělosti. Byla jsem hrozně dojatá! Nastoupila jsem totiž po škole do práce a hned jsem dostala třídnictví u třeťáků, protože jejich dosavadní třídní vážně onemocněla. Rychle jsme se skamarádili, a tak jsem je úspěšně vedla posledním ročníkem právě až k maturitě. Možná jsme si tolik rozuměli proto, že jsem byla jen o několik let starší než oni. Vlastně...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Znásilnění, Učitelky, Mix

Na pláži

  4. 3. 2009erotoman

Ležím na pláži u vody, opaluji své svalnaté tělo, když slyším, no to jsou svaly, jen jestli i pod těmi slipy je pořádný sval, otevřu oči a vidím dvě krásné blondýnky jak se smějí, nedám se zaskočit, a říkám jestli se chtějí podívat, kývají hlavou že pokud by to stálo za to tak nejen to, zvu je aby si přilehly, neváhají ani chvilku, a mám každou z jedné strany, už mi rejdí rukama v rozkroku, a zkoumají...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Grupáč, Prstění, Orál, Anál

Otevři pusinku a zavři oči

  5. 7. 2007Iréne

Alicia (16) je ještě pana, její přítel Viktor (39) to ví a neustále na ni tlačí aby se s ním vyspala. Nechce si přeci nechat ujít příležitost zabořit se jako první do téhle mladé a šťavnaté kočičky. Po dvou měsících usilovného přemlouvání a zdůvodňování proč by se s ním měla vyspat ji konečně přesvědčí.
Byl pátek a Alicia končila dnes dřív, protože ji odpadly nějaké předměty. Victor si kvůli ní vzal...  celá povídka...
Kategorie: poprvé..., Teen, Orál, První sex, Učitelky