Erotické povídky

Autor povídky:

James

Vloženo: 24. 6. 2022

Kategorie:

Další povídky od James:

Natálka

Před lety se u nás na chatě objevila Natálka, mladé 17leté děvče. A nyní s námi žije již pět let. Se mnou a mou partnerkou Veronikou. Já jsem oproti děvčatům o něco starší, dnes mi je 39, Verče 28. Je to naše kamarádka a sexuální partnerka. Milujeme se všichni, společně, ve dvojicích. Natálka občas přivedla i nějakého svého přítele ke společným sexuálním hrátkám. Asi tedy máme vztah, kterému je dnes moderní říkat polyarmonie. Protože i my vzájemně s Verčou máme volnější vztah a občas si přivedeme někoho navíc. Zase to nechápejte špatně, to navíc neznamená nějakou jednorázovou akci, ale je to opravdu vztah/chození či jak to nazvat. Bohužel kromě nás tří to žádný z dalších partnerů nevydržel déle než dva měsíce. Otevřený sexuální vztah zkrátka není pro každého.

Ale zpátky na začátek příběhu a zjevení Natálie. Byla jeden červencový pátek, který jsme s Verčou trávil na chatě. Dá se říct, že je prakticky na samotě u lesa, protože nejbližší civilizace, tedy nějaké sousední stavení, je dva kilometry. Lišky nám dávají dobrou noc.

Už se stmívalo, proto mohlo být okolo desáté hodiny, nevím přesně. Když se odkudsi ze tmy ozval líbezný dívčí hlas: „Dobrý den. Omlouvám se, asi jsem se ztratila a už mi došla i baterka v mobilu. Vůbec nevím, kde jsem. Nemohla bych si nějak nabít telefon?“

„Dobrý den, slečno,“ začal jsem. „To není problém, elektřinu tu máme,“ usmál jsem se. „Pojďte dál, branka je otevřená,“ přidala se Veronika. Následně začal „výslech“. Natálka nám říkala, že takto jezdí na výlety takřka každý víkend, že je to lepší než být doma, protože s rodiči nemá zrovna ideální vztah. Samozřejmě při konverzaci jsme ji nabídli, že je pozdě a že samozřejmě může u nás v chatě přespat, místa tam je poměrně dost. S díky ovšem odmítla, že si postaví stan na zahradě.

V přítmí se pustila do práce a za chvíli stál její přístřešek na dnešní noc. Poté jsme si opět povídali a okolo půlnoci jsme se rozešli na lože.

Ráno jsem se probudil velmi brzy, uvařil si čaj a vyšel na terasu. Když v tom ze stanu vylezla Natálka. Nezaregistrovala mě, ale já ji velmi dobře. Protahovala se v tričku a kalhotkách. Nádherný pohled, byla to nádherná sedmnáctiletá slečna s krásnýma pevnýma prsíčkama, které se při protahování vzdouvala zpod trička. Byla hubená a měla krásný pevný zadeček. No, začal jsem po ní „slintat“ očima. Různě se předkláněla a protahovala, asi dělala něco jako půlhodinku na vojně, nebo co :D

Za chvíli ale zase zalezla do stanu. Pípla mi smska. „Co by na to řekla Verča, že na mě takhle zíráš?“ a k tomu několik smajlíků. Ani nevím, jak se dostala k mému číslu. Ale pak mi to došlo, že si ho „ukradla“, když si nabíjela mobil, já ho nechal v chatě na stole a s Verčou jsme seděli na terase, když si pro něj šla.

„Nic,“ odepsal jsem. „To určitě! To se snad žádné holce nelíbí, když její chlap okukuje jiné!“

„Ne, vážně. Chceš to vysvětlit?“

„No povídej...“

„Asi bude rychlejší, když dojdu za tebou.“

„Čekám...“

Vydal jsem se tedy do jejího stanu.

Tam jsem ji začal vše vyprávět o našem vztahu s Verčou, zírala na mě vytřeštěně. Když jsem domluvil, vrhla se na mě. Začala mě líbat. Nebránil jsem se.

Za chvíli jsme spadli na podlahu stanu, já ji začal hladit její nádherná prsíčka, líbali jsme se. Za chvíli už jsem neměl trička, stejně tak Natálčino už bylo vyhrnuté až ke krku, abych měl k jejím božským prsíčkům snadný přístup. Pyj se mi vzdouval zpod kraťasů. „Netlačí tě to?“ optala se Natálka, když se všimla té boule a už mi je začala sundávat.

Zuřivě jsem ji líbal snad každý kousíček jejího těla, ona byla naprosto uvolněná, slastně mrumlala.

No stan byl poněkud těsnější, furt jsme naráželi do některé ze stěn.

Nějak jsem se nicméně zvládl pokrčit, abych mohl jazykem zpracovat Natálčinu lasturku. Krásně vyholená, mladičká, svěží. Tedy i Verčina kundička je stejná.

Rukama mi začala tlačit na hlavu, jednou mi dokonce rvala vlasy. Asi se jí to líbilo.

I mě to bylo příjemné, orální sex mám velmi rád, v obou pozicích.

„Prosím, už tě chci mít uvnitř,“ zamumlala vzrušením. „Prosím, já už to nevydržím.“

„Vaše přání je mi rozkazem, madam,“ usmál jsem se.

Přesunul jsem se a svůj penis zamířil k lůnu mé mladé partnerky a posléze jsem přirazil. Sykla. Následně se však přizpůsobila mým přírazům. Nemohl jsem se nabažit jejího mladistvého těla, vychutnával jsem si přírazy, líbal její poměrně velká prsa, která se přirozeně rozložila při poloze vleže. Dál a dál jsem zrychloval. Ona mě objímala nohama okolo pasu, rukama mě držela a stlačovala k sobě.

Stan se nadouval našimi pohyby způsobenými milováním plného vášně. Vůbec zpětně nechápu, jak jsme dokázali vykouzlit v tom malém stanu takový pohyb, ale najednou si mě Natálka osedlala na koníčka. Triko už bylo ta tam. Bradavkami mě třela o mou hruď. Stále zrychlovala. Blížila se k vrcholu a já též. „Naty, brzy budu,“ zasykl jsem. „Beru prááášškyyyyy,“ ozvalo se ve chvílích vybuchující rozkoše. Její kundička obepínala můj penis, její tempo náhle ustalo. Já jsem však začal vydávat nesrozumitelný zvuk, kterým jsem doprovázel své vyvrcholení.

Natálka se na mě zřítila a začali jsme společně odpočívat, hladil jsem ji po těle i vlasech a znovu se líbali.

Poté jsem ji pozval na snídani, na verandě seděla Verunka a usmívala se od ucha k uchu. „Dobré ráno,“ volala na nás. Všiml jsem si, že má tričko, ale kalhotky leží na zemi. Když nás poslouchala a pozorovala stan, onanovala. Natálka se tvářila provinila a šla trochu jako „mouchy snězte si mě“. „Naty, dobré ráno!“ vydala se vstříc a objala ji. Začala ji líbat, Natálka polibky opětovala. „Ty se na mě nezlobíš?“ otázala se nejistě Natálie. „Copak ti to Jakub nevysvětlil, jak to máme?“ vracela otázkou Veronika. Natálie přikývla. „Doufám, že se někdy pomilujeme všichni společně,“ smála se Verča. „Chci to po snídani,“ dodala vzápětí…

Po snídani skutečně následovala trojka a pak v různých obměnách jsme se všichni milovali zbytek víkendu. Tak začal náš neobvyklý vztah s Natálkou, který stále trvá. Naše trojice zůstává, občas někdo přibude, ale po čase zase ubude.

Natálie se k nám po nějakém čase přestěhovala a spali jsme všichni ve stejné posteli, tedy pokud zrovna nebyl nějaký další partner v bytě.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Moje třídní

  8. 3. 2012Hadodlak

Příběh, který budu vyprávět, se stal začátkem ledna 2012. Už od prvního ročníku se mi hrozně líbí naše třídní. Je jí něco přes třicet, dlouhé vlasy, prsa akorát do ruky. Ale ze všeho nejvíc se mi líbí její velký zadek a stehna. Ještě lépe to vyniká v těch těsných džínách, které pořád nosí a já o hodinách nedělám nic jiného, než že si vymýšlím různé situace, v nichž figuruje právě ona. Všichni jsme...  celá povídka...
Kategorie: Trapasy, Učitelky, Zralé ženy, Šukačky

Jak to všechno začalo 4.část - Pozvání na hotel

  27. 10. 2015Alenka Chtivá

Od víkendu na chatě uplynul nějaký čas a já svým “pokáním” úspěšně dostávala Jirku z hlavy. Už jsem se ani nebála setkání s Danou a Romanem. Stavila jsem se u ní na kávu a svěřila se se svým plánem a jeho postupnou realizací. Vzrušeně mě poslouchala, oči jí svítily a musela jsem jí slíbit, že jí pokaždé sdělím, kam až jsem zašla. Když viděla, že jsem se z víkendu vzpamatovala a že všechno dobře dopadlo,...  celá povídka...
Kategorie: Bondage, Orál, Prstění, Šukačky

Šukačka se servírkou

  11. 10. 2008hp.Rick

Bylo jaro. Doma nuda. Měl jsem nějaké brka tak jsem zvedl svůj líný zadek z křesla a šel jsem se někam projít. To nikdy neuškodí.
Nešel jsem ani nijak daleko, jen pár metrů do hospody.
Jen jsem přišel, už mě všichni zdravili pozvednutými půllitry. To zas bude štace...
Po pátem pivu přišla. Byla to nová servka, takzvaná noční směna. Střídala svou kolegyni přesně v jedenáct, protože tohle byl nonstop...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Anál, Fisting

O Lechovi

  10. 6. 2011Neznámý autor

Čechova družina se usadila pod Řípem. Moc se jim tam zamlouvalo. Spousta mléka, strdí a sexu jim dodávala elán pro budování jejich nového domova. Jediným, komu se pořád něco nezdálo byl Čechův bratr Lech. Neustále remcal, že Keltky jsou moc ploché a že by se raději usadil někde, kde mají ženy poprsí podstatně vyvinutější. Vhod by mu byla velikost asi tak, jak mají vemena kozy. Nikdo si z jeho připomínek...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Mix, Šukačky