Erotické povídky

Autor povídky:

Skálinka

Kategorie:

Další povídky od Skálinka:

Vloženo: 23. 6. 2023

Otrava

To bude zase dneska otrava, povzdychla si Dája. Sice se jí podařilo pro sebe zabrat Lukáše, největšího frajera ze třídy, hvězdu místního basketbalového týmu, vysokého, svalnatého, s kouzelně modrýma očima a delší blonďatou kšticí, po kterém šílely holky bez rozdílu věku, počínaje sedmou třídou základky a čtvrťačkama ze střední nekonče, zálibně na něm spočinul i zrak některých mladších maminek. Po úvodním oťukávání a přiťukávání na rozsáhlém mejdanu si našli volný pokojík s docela širokou postelí a začali se k sobě mít trochu těsněji. Jenže tehdy Dája poznala, že není zlato všechno co se třpytí. Nejprve ji málem uškrtil, když jí sundával tričko, pak totéž předvedl i s podprsenkou. Dál už se radši svlíkala sama, neboť život má člověk jen jeden a musí si ho před různými nemehly náležitě chránit.

Docela slušně velkou vilu na kraji města nechali rodiče na pospas svým dvěma dětem, letošnímu maturantovi a druhačce z místního gymplu, spolužačce Dáji a nerozumně odjeli na dva dny na jakési setkání inženýrů přes kdo ví co. Mladí kupodivu neuspořádali přednášku o historii města pro klub důchodců, ale svolali setkání mládeže náležitého věku. Sešla se hromada lidí, nejen z jejich tříd, ale i kamarádi z basketu a další. Výběr dam i pánů byl obrovský a se snahou vlastní této věkové kategorii se začali poměrně rychle párovat a mizet tu do zákoutí zahrady, tu po pokojích, tedy s výjimkou druhačky Adély, která nějak nezvládla úvodní přípitky s partou čtvrťáků, polichocena jejich zájmem. Nyní ležela na gauči a do výstřihu halenky se jí dobývaly několikery ruce, další se jí pokoušely rozepnout a svlíknout minisukni, což byl totální nesmysl, protože ten asi třicet centimetrů dlouhý hadřík nemohl bránit v přístupu k její kundičce. Stačilo dát trochu na stranu kalhotky a bylo by úplně volno.

Průběh milování Dáji s Lukášem bohužel pokračoval podle jejího tušení. Kluk se svlíkl, napasoval se jí mezi nohy a začal útočit docela slušným přírem na její klín. Ani jí do ní nesáhl, jestli je připravená a alespoň trochu vlhká. Ze začátku to trochu dřelo, ale brzy se to projelo a dívka ucítila v podbřišku něco příjemných pocitů. Jenže než si je stačila pořádně uvědomit, vypjal se Lukáš a za zvýšeného funění a hekání už do ní stříkal dávku svého spermatu. To teplé vlhko v kundičce bylo příjemné, ale k nějakému vyvrcholení tomu ještě pořádný kus scházel. Říkala si, že alespoň bude promazáno na druhé kolo, ale Lukáš, uspokojen z nejhoršího přetlaku, se bleskově oblíkl a zmizel ve víru zábavy. Nezbývalo jí, než poshledávat spodky i svršky, oblíct se a přidat se opět ke kolektivu, mírně naprdnutá, protože neuspokojená.

I přes svých krásných  a nezralých sedmnáct byla Dája náročná milovnice. Ze začátku, kdy začínala chápat, v nějakých třinácti – čtrnácti letech, že existuje něco jako sex, na tom byla podobně, jako většina kamarádek. Jednou za čtyři týdny vložka nebo tampon v kalhotkách, pár zvědavých dotyků ve vaně či pod sprchou a hromada nejasností, otázek a představ, někdy reálných, jindy úplně praštěných. Na pár školních akcích nějaká ta osahávačka, pokus o líbačku, hlavně ze začátku spíš slintačku, protože než se nezkušený partner trefil na pusu, chvíli hledání to zabralo. Ale do patnácti to byly jen pomuchlované kozičky přes oblečení, mezi nohy se nikdo zatím neodvážil. Jenže pak přišlo to zajímavé. Její rozvedená máma čas od času začala žertovat s nějakým stálejším partnerem, dvakrát se k nim dokonce nějaký chlap přistěhoval, ovšem obvykle to moc dlouho nevydrželo, i když Dáje se zdálo, že než ti otravní ořeši vypadli, byla to celá věčnost. Když končila devítku, objevil se Petr. Bylo  mu kousek po třicítce, jako mámě, se vším si věděl rady, nikdy neměl problém s penězi, byl docela příjemný společník nejen pro mámu, ale i pro její dceru, zkrátka takový umělec života. Hned na začátku prázdnin je posadil do svého dost velkého auta a vydal se s nimi kamsi na jih. Od jednoho kamaráda měl poskytnutý pokoj s přistýlkou kdesi na prostředku Itálie, odtud pak přejeli kus pobřeží do mobilhomu ve Francii. 

Bylo to kouzelné, protože matka samoživitelka sice na běžnou útratu měla, rozhodně nedřely bídu, ale na dovolenou u moře se jaksi nedostávalo. A tak Dája vždy po prázdninách mírně záviděla spolužákyním, které líčily své úspěchy u plážových inženýrů v Chorvatsku i jinde. A najednou vystřídala dvě slušná letoviska s ještě slušnějšími službami během dvou týdnů. A mámin partner ji dost často vystrkoval do popředí a nutil ji používat angličtinu a francouzštinu, i když oba jazyky ovládal docela slušně, ale tvrdil, že není nad dostatek praxe. Ze začátku to pro Dáju bylo utrpení, ale rychle si zvykala a když pochopila, že musí začít nejlépe holými větami, začalo se jí v cizojazyčném domlouvání i docela dařit. A ti dva mladí Švédové, kteří jí začali v kempu nadbíhat, byli docela sympatičtí a i když se pro jistotu zdržovala na dohled od jejich příbytku, dělala jí jejich přítomnost dobře. 

Pobyt ve společných prostorách s máminým přítelem byl taky něco nového. Máma se nestyděla, že spolu mají nejen techtle, ale i mechtle a při převlíkání do plavek se nikam nezavírala, i když by to bylo možné. Ze začátku si Dája brala plavky rovnou ráno do sprchy a vracela se v plážové úpravě, bez nutnosti se jakkoliv odhalovat. Na pláži se opalovala vytrvale v podprsence. Ne že by jí vadily ty davy chlapů kolem, ale před Petrem by si připadala dost divně. Jenže matka příroda způsobila své. To ráno dost foukal vítr a na pobřeží byly krásné veliké vlny, ve kterých se dalo neskutečně blbnout, houpat se na nich a na lehátku dělat veletoče v příboji. Máma se slunila, ale oni dva s Petrem řádili, jak kdyby to měli placené od hodiny. Jenže pak Dája špatně odhadla velikost přicházející vlny, nebo to byla ta příslovečná devátá, příboj s ní zatočil, že chvíli nevěděla, kde je dole a kde nahoře a když voda opadla, zůstala sedět v písku s holými ňadry a co bylo nejhorší, celá podprsenka od plavek byla někde fuč. Bleskově si je přikryla kopečky dlaní.

Petr ochotně přiskočil a vytáhl z vln holou šňůrku a o kus dál plaval jeden trojúhelníček, co plnil dřív funkci košíčku. Ovšem druhý si odnesl příboj kdo ví kam. „Ne že bych ti chtěl radit, ale tři čtvrtiny ženských na pláži se opaluje bez podprsenky. Tak když zůstaneš sedět a dělat jako že se nic neděje, nebude si tě nikdo všímat. Pokud začneš ječet a schovávat si prsa do dlaní, přiláká to zraky všech z okolí,“ radil zcela věcně a správně. I přes značný stud usoudila, že má vlastně pravdu a tak, i když to šlo nějak ztěžka, spustila ruce do klína, kde zůstaly kalhotky od plavek naštěstí zachovány. A na její ňadra mohl koukat kdo chtěl. Ovšem skoro nikdo si jejího stavu nevšiml, tak jak to Petr předpověděl. Když přišla s torzem svých plavek k mámě na pláži, ta se tomu zasmála. „Já jsem ti říkala, že máš nechávat podprdu doma. Tak teď máš houby, nanejvýš ty starší koupací plavky v celku. A v těch se aspoň nespálíš.“ Dopadlo to podle očekávání, od toho dne se opalovala taky nahoře bez, jako máma i většina ženských okolo. A ráno při oblékání plážového trička se sice cudně otáčela ke zdi, ale už neodcházela do sprch. 

To další ráno byl Petr nějaký rozverný. Máma šla pro čerstvé bagety k snídani a on budil Dáju, která sice už nespala, jen se tak slastně ještě povalovala v posteli. „Honem vstávej, nebo tě kousnu !“ vyhrožoval v legraci. „No to bych chtěla vidět !“ odporovala oprskle. „Myslíš že ne ?“ pronesl Petr a začal se plížit nad ni do rozehřáté postýlky. „A ještě ti udělám cucflek a svedu to na ty dva mladé Švédy,“ pokračoval a začal se jí ústy blížit ke krku. Je pravdou, že to ještě nikdy nezažila, ale mít chlapa zakousnutého v jemné kůžičce krku jako upíra, to by muselo bolet. Hlasitě protestovala a Petr se rád nechával ukecat. „Dobrá, když dostanu pusu, třeba ten cucflek vynechám.“ Dája se zarazila, protože ne že by se jí Petr nelíbil, ale přece jen, byl to mámin chlap. Ale když nastavil sevřenou pusu naproti její, přece nebude dělat nepolíbenou pannu. Drze naopak přitiskla své rty na jeho. Byl to jejich první letmý polibek, stejný, jako dostávají babičky a tetičky na nádraží. Ale nějak se začínat musí. „Ale aby sis nemyslela, ten kousanec tě stejně čeká. Ale když nechceš na krk …“ Přidržel jí ruce vedle hlavy a ústy stiskl přes spací tričko její bradavku. Bylo to jako kdyby ji do ní pustil elektrický proud. Jen nevěděla, jestli má vzdychnout blahem, nebo mu začít nadávat. Co by se tak asi mělo od mladé dámy očekávat ? Bohužel to bylo toho rána všechno. Petr slezl z postele a šel připravovat ranní čajíčky a pro sebe pořádné velké lógrové kafe. Za chvíli přišla máma s čerstvými voňavými bagetami a zasedli ke spořádané snídani. Jen Dája si tu a tam nenápadně silně přetřela prs s pocucanou bradavkou, protože tam stále ještě cítila ten dráždivý stisk rtů. 

Po návratu byly prázdniny a Dája byla celé dny doma. Tu a tam se střídala u kamarádek v bazénech vilek jejich rodičů, jindy šly na koupák. Tam si jich kupodivu všimli kluci nějakých starších ročníků, nejmíň druháci ze střední, tu a tam je pozvali na kolu a na kluzačku, kde vždycky byla možnost zahlídnout alespoň kousek z toho, co měly schovat jejich plavky. Zvlášť po dopadu do  bazénku se občas stalo, že byla najednou podprsenka ne pod prsama, kde by měla podle názvu správně být, ale pod bradou. No uznejte, z hlediska sedmnáctiletého kluka to za tu kolu a pětikorunu vstupného na tobogán určitě stálo. Některé její kamarádky z té hrůzy odhalených ňader málem omdlívaly, Dája byla od moře strkat prsa na okolí docela zvyklá a když viděla, jak to se společníky cvičí, nespěchala moc rychle se zakrytím. Ostatně je měla ze všech holek největší, skoro plná céčka a vypadalo to, že se ještě v růstu nezastavila. 

Ovšem jistota slečnám kus před šestnáctkou dost chybí a tak se v koupelně prohlížela ze všech možných úhlů, s druhým zrcadlem v ruce. „Já myslel, že při sprchování se obvykle pouští voda,“ konstatoval jednou Petr, když přišel nějak dřív domů. „Ty jsi v koupelně půl hodiny a není nic slyšet. Máš nějaké starosti ? Nebo tě drží těhotenské nevolnosti ? Ale ty bývají obvykle ráno.“ Až ji zamrazilo. Ještě to tak. Naštěstí měla skoro jistotu, že těhotenství přes panenskou blanku nebývá moc obvyklé. „Ale mám starosti se svojí postavou,“ odpověděla slušně tomu dospělému chlapovi. „A v tom zatraceném zrcadle není nic pořádně vidět. Chtělo by to takové to s naklápěcími boky, jako mívají modelky v šatnách,“ stěžovala si. „No já bych o jednom řešení věděl. Takhle velké zrcadlo by se nám sem moc nevešlo. Ale nahoře bez už jsem tě viděl a videokamerka je docela malá. Pokud bys chtěla, klidně tě natočím ze všech stran, jak budeš potřebovat.“ Decentní mladá dáma se přece nemůže promenovat před dospělým mužským neoblečená, i když ji viděl na dovolené nejen v prádle, ale i s úplně holými ňadry a při převlíkání i s holým zadkem. Honem to nějak zamluvila, ale pak jí ta představa začala vrtat v hlavě. Video by mohlo být opravdu velmi detailní a povědět jí o její dokonalosti či nedokonalosti skoro všechno. Jen se ještě musela přesvědčit, že by se před ním neměla stydět. No co. Je to dospělý chlap, který už asi nějakou tu ženskou nahatou viděl a dělal s ní všechno, co ona si jen tak matně dovedla představit. Jen se nesmí hloupě červenat, jako malá holka a musí si mu o to říct.

„Nedělej si s tím problémy,“ odpověděl na její žádost Petr. „Víš, že mám z prvního manželství dvě holky, dneska už skoro dospělé a točil jsem je takhle na dovolených odmala. Takže nebudeš rozhodně první, která nastaví své tělo do mé kamery. Jen si musíš rozhodnout, jestli chceš být jen tak, v přírodní kráse, nebo si trochu uděláš vlasy a mírně namaluješ ksicht. A pokud chceš o své postavě vědět všechno, doporučil bych ti i pár záběrů v oblečení i prádle, protože ne vždy je mladá dáma hned svlečená.“ Je vidět, že to s ní myslí dobře, protože jeho rady jsou dost cenné a možná by se styděla si o některé záběry sama jen tak říct.

Když nadešla ona chvíle, byla napjatá jak kšandy. Sice se točilo a fotilo doma, u ní v pokojíku, ale stejně, nervozita tady byla. „Hele, vidím, že jsi z toho trochu vedle sebe. Nezkusíš si dát panáčka na uvolnění ?“ Jestli by to mělo být příjemnější, tak vypije třeba bolehlav. Petr nabídl griotku, alkoholu nula celá prd a sladké jak ňadro. Cítila, že se jí po těle rozlívá příjemné teplo a nervy se srovnávají. „Mohla bych ještě jednoho ?“ zeptala se a s požitkem nadvakrát vypila další dávku. Nebyla na alkohol zvyklá a tak uvolnění bylo nad očekávání. Poslušně plnila pokyny kameramana, svlíkala se a zase přioblíkala, nastavovala se v různých pózách a Petr byl na výsost spokojený. Takhle ochotná modelka, to jen tak hned nepotkáš. A přiznejme si, pro Dáju to zase nebylo tak strašlivé příkoří. Vystavování těla ji bavilo, docela se jí líbilo a tak po chvíli souhlasila i s tím, že si svlékne taky kalhotky. Mezi tím přišel třetí a čtvrtý panáček, po kterém přestala tak úporně držet stisknuté nohy u sebe. 

„Jsi fantastická,“ chválil ji Petr a nebyl daleko od pravdy. Jen šlo o to, jakou fantazii si kdo představoval. „Představ si, že jednou budeš scvrklá babička a budeš mít tyhle záběry, jaká jsi byla v mládí krasavice. A neříkej mi, že už jsi něco měla s nějakým klukem.“ Nadechl se a nečekal na odpověď. „O to ty záběry budou vzácnější, protože poctivou pannou je dívka jen jednou v životě. A ty budeš moct říct – tady jsem ještě byla panna.“ Dáje se to trochu motalo v přiopilé hlavě. Takovýhle významný dokument bude mít ! „Hele a nezkusíme ti udělat záběr i té panenské blanky ?“ zeptal se Petr. „Když se budeš jednou vytahovat, abys měla doklad, že tomu tak opravdu bylo.“ Neprotestovala, ale nevěděla, co by měla udělat. Petr ano. A tak za chvíli ležela s nohama tak daleko od sebe, že to byla skoro šňůra, prsty si roztahovala poševní vchod a Petr ostřil mírně přisvícenou kundičku. Blanka byla zřetelná. 

Když bylo všechno myslitelné vyfoceno a Dája už úplně vláčná, nadhodil Petr. „Ne že by mne to focení s tebou nebavilo. Ale myslím, že bylo zbytečné, protože máš dokonalou postavu. A koukat na tebe, to je pro opravdového dospělého chlapa docela utrpení. Mohl bych si ty tvé krásné kozičky aspoň pohladit ?“ No co. Už ji viděl v těch nejintimnějších pózách, dokonce jí filmoval i vnitřek kundičky s blankou. Tak ať si sáhne. Ostatně to určitě bude umět líp, než všichni dosavadní kluci. Oni ti na koupáku se pořád snažili dělat jako že nic, protože osahávat holku jen tak na veřejnosti, to by bylo  nepřístojné a určitě by je nejmíň seřval plavčík.  Tak to byla jen taková letmá šmrncnutí či přimáčknutí pod hladinou, a to mělo k nějakému požitku dost daleko. A ti ždímači na školních večírcích ? Škoda hovořit. 

Říct otevřeně – tak pojď, na to ještě neměla. Jen se zvedla a přesedla si na jeho klín. Ne že by to už někdy mužskému udělala, ale občas se o tom dalo dočíst v pokleslé literatuře. Petr ji objal kolem ramenou a druhou rukou uchopil prs. A za rukou následovaly rty. Čekala zase ten příjemný pocit, jako na dovolené a on se opravdu dostavil. Na klíně se necítila dost komfortně a tak když ji zatlačil na gauč, spokojeně si lehla a nechala si opracovávat už obě ňadra zároveň. Bylo to krásné a vystřelovalo nedefinovatelné pocity do podbřišku. Logicky zatoužila, aby se jí dotýkal i tam a nemusela čekat dlouho. Sice byla ze začátku dost napnutá, ale když zjistila, že do ní nerve celou pěst a ten jeden prst, který jí projel dírku, v podstatě neudělal nic nepříjemného, uvolnila se a držela jak beránek. Zjistila, že daleko příjemnější je dráždění poštěváčku a když bylo všechno jen příjemné, začala se propadat do blahých pocitů. Stále v ní vězelo očekávání, že Petr na ni nalehne a bude se snažit dotáhnout své dílo do konce. Místo toho se jí dostávalo stále krásnějšího dráždění, že ty nohy raději sama držela co nejvíc od sebe, aby náhodou o něco nepřišla. Sice to notnou dobu trvalo, ale  nakonec, po  vydatném ocucávání poštěváčku, se dostavil obrovský orgazmus. Již několikrát se o ni dnes pokoušel, ale zkušený milenec vždy na chvíli přerušil stimulaci, ale ne na dlouho, aby to zas rychle spělo k vrcholu. Když to přišlo, tak se jí zatmělo před očima a chvíli moc nevnímala okolí. Tohle ještě nikdy nezažila. Kam se hrabal její prstík v kundičce před spaním nebo ve vaně, i když ani to nebylo marné. Ale to co zažila nyní – to bylo někde jinde.

Soulože se toho dne nedočkala. Petr nespěchal a užíval si to mladé voňavé tělo. A pak ještě mnohokrát,  když se ocitli sami doma. Dáje to vyhovovalo, protože po protržení moc netoužila, nevěděla, jak moc velká je to bolest. Takhle měla vždy jistotu, že neotěhotní. Jen si po pár prvních zkušenostech zvykla, že si ho Petr na ni vyhonil a pak jednou mu ho zkusila vzít do ruky a nahradit jeho ruku svou. Nakonec zkusila i vzít mu ho do pusy a nebylo to tak strašné, jak si ve svých dívčích fantaziích představovala. Naopak, dost ji to vzrušovalo a umocňovalo požitek. A kousek po šestnáctých narozeninách se pomilovali doopravdy. Poprvé nic moc, ale za pár dnů už studovala všechny přípustné polohy, včetně toho, že si dovedla muže osedlat na koníčka. A máma, i když se tvářila, že o ničem neví, jí nechala předepsat antikoncepci. 

A pak přišel ten slavný víkend. Máma odjela na povinné školení a ona měla zůstat s jejím přítelem doma sama. Dost se na to těšila, protože nebudou muset vylézt z postele, pokud se jim tedy nebude chtít moc čůrat a na jídlo si objednají pizzu s dovozem. Všechno ale bylo jinak. „Hele, Slávek slaví čtyřicet a zve všechny kamarády na chatu. Měl bych se tam taky ukázat,“ uvažoval nahlas Petr. „Nechceš tam zajet se mnou ?“ No slečna, které táhne velmi silně na sedmnáct, má společenské dýchánky docela ráda. A chlapi po ní budou hladově čumět, musí si vzít něco rajcovního na sebe, aby Petrovi pořádně záviděli, že s ní  může sdílet domácnost. No a přiznejme si, že občas i lože. Tak vybrala ze skříně parádní vínovou halenku s průhledným vrškem, minisukýnku sice trochu decentnější, širokou, ale když se nakloní, ten zadek bude určitě vidět. Tak musí mít i odpovídající prádlo. Měla ho od té doby, co se milovala s Petrem, docela dostatek a většinou nepatřilo k tomu nejlevnějšímu, co v obchodě bylo. Ne jako když škudlily s mámou na něco alespoň trochu odpovídajícího. Vybrala komplet rovněž ve vínové barvě, samá krajka. Jen v tom letním horku vyřadila podvazkový pás a punčochy. Ostatně nohy měla z koupáku docela slušně opálené.

Pánů se nakonec sešlo jen šest, i když jich slibovalo víc jak deset. S nimi přijely i dvě holky kousek po dvacítce, ani jedna nepatřila do kategorie manželek. Ty buďto pečovaly o děti doma, nebo tušily, jak to tam může dopadnout. A dopadlo. Pití teklo proudem a i když se Dája snažila z počátku brzdit, nakonec ji měla jak z praku. A když začal krb zhasínat, ucítila na sobě všetečné ruce, o kterých si jen chvilku myslela, že jsou Petrovy. Tenhle chlap na ni sahal úplně jinak, ale musela si přiznat, že to taky nebylo nepříjemné. A tak držela. No co. Tak si sáhne. Aspoň se přesvědčí, co ti starší pánové dovedou. Jenže pak ucítila, že je na ní těch rukou nějak víc a protože ještě za světla nikdo z pánů nevypadal jako chobotnice, bylo jasné, že se o ni pokoušejí nejmíň dva. I to byla zajímavá nová zkušenost. A když se v dohasínajících plamíncích trochu rozhlédla, jedna z dívek ležela roztažená na stole, druhá vedle něj. Ta na zemi v sobě měla chlapy dva, ta na stole jen jednoho. Ale podle jejího jekotu bylo  zřejmé, že umí. Dája to nikdy takhle z blízka neviděla. Ale docela ji to vzrušilo a těšila se, co s ní udělají ti dva. Zadeček měla od Petra dávno dost projetý, tak na ni chlapi můžou jako na tu na zemi.

Pánové byli vesměs ženatí, kamarádi a svoji přízeň mezi přítomné tři slečny spravedlivě dělili. Dája byla rozmilovaná na maximum a ani nevěděla, kdy usnula. Probudil ji chlad, protože i to minimální oblečení, co na sobě měla, někam zmizelo. Všichni kolem spali taky, tak se odploužila do chaty, našla si volnou postel a spala dál. Ráno probíhala dopitná, i když to spíš vypadalo jako domilovná. Probudila se s něčí hlavou mezi nohama, druhou na bradavkách a než začali uklízet, měla jich tam pět, s výjimkou Petra, který tušil, že ještě mají skoro dva dny a divočení doma. Od toho dne podobné oslavy skoro vyhledávala. Protože to co tam, nikde jinde nezažila.

Mejdan se spolužáky byl tedy více či méně společenskou událostí a po zkušenosti s největším, no chtělo by se říct krasavcem, ale spíš sexuálním amatérem, po další podobné záležitosti netoužila. A dobře věděla, že Vláďovi, jednomu z Petrových kamarádů, odjela žena s dětmi někam na prázdniny  a to by v tom byl čert, aby nesvolal nějaké zasedání. Nebo zalehání ? Tam si snad konečně spraví po téhle otravě chuť s několika roztouženými zkušenými milenci.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Krásná Anetadalší dívky
 
Sex po telefonu

Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání.

Milenkou ti budu na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Pracovní nasazení 3 - pokračování

  25. 1. 2023MartinDominant

Už mi pomalu končila pracovní doba, měla jsem v hlavě cestu domů a přemýšlela co budu večer dělat. Je to už dlouho co jsem byla s Pánem naposledy v kontaktu, možná si pustím nějaký film, nebo si budu číst… Ale každopádně si páteční večer chci udělat klidný a hezký. Jen někoho pošlu ať zkontroluje pokoje nahoře a já donesu tyto poslední papíry dolů na recepci. Čím dríve to splním tím dříve dnes vypadnu. Papíry...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Bondage, Orál, Otrokyně, Submisivní, Zralé ženy, Šukačky

Monika na lovu

  14. 7. 2014Radekk3

Je pátek večer. Monika právě přišla z práce a začala se chystat na svůj pravidelný páteční úlet. Je mladá, krásná, úspěšná, ale také velice cílevědomá, emancipovaná a milující svou práci. To je asi také důvod, proč nemá stálého přítele, vlastně jej ani nechce. Od pondělí do pátku je zcela oddána své práci a nehodlá někomu neustále vysvětlovat, nebo se dokonce omlouvat, že nemá čas a nepřijde, že musí,...  celá povídka...
Kategorie: Orál, První sex

Jak jsem na školní rozlučce přišel o panictví

  18. 7. 2018Mourek14

Ahoj, jmenuju se Honza a je mi 15. Chci vám povědět svůj příběh. Oderhál se teď, na konci června. Byl konec základky, 9. třída. Čas na to se poplácat po ramenou a říct si, kolik holek jsem sbalil a kolik zásunů jsem za ty roky zvládl. Bohužel nebylo tak nějak kvůli čemu. Realita byla taková, že ve škole jsem byl jenom zakřiknutej průměrnej kluk, co nikdy nic doopravdickýho nezažil. Už od 13 jsem ale...  celá povídka...
Kategorie: Orál, První sex, Párty, Teen, Šukačky

Kamarádova zpověď

  16. 7. 2010Dejv

Měl jsem na naše vztek jako nikdy. Věděl jsem, že jim to už dlouho neplapalo, ale proč se museli rozvádět zrovna v době, když jsem měl jít do maturitního ročníku, to jsem nemohl pochopit. A tak jsem se hned první den prázdnin stěhoval s mámou k babičce na venkov. Naštěstí v nedalekém městě byla průmyslovka, kterou jsem studoval a já do ní mohl po prázdninách nastoupit. Davide, už jsem mluvila s Petrem,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Zralé ženy, Orál, Incest