Erotické povídky

Autor povídky:

skálinka

Vloženo: 29. 12. 2022

Kategorie:

Další povídky od skálinka:

Mladší sestra

Markéta se smála, až se zalykala a nemohla chytit dech. Příčinou nebyla žádná veselá příhoda, ale dvě ruce na jejích žebrech, místy střídající podpaží a nakonec šlapky nohou v ponožkách. Ještě chvilku a ucvrkne si, jestli ji ten Michal nepřestane lechtat. Navíc se nemohla bránit, protože ruce jí držel za hlavou druhý brácha, Tadeáš, tak jen trpěla a nelidsky u toho hýkala. Takhle ji netrápili poprvé. V poslední době spíš čím dál častěji. Příčínou byla vždy nějaká drobná záminka a protože oba byli o dost starší a pořádní svalnatí chlapi, neměla proti nim šanci. Radši jim v jejich požadavcích vycházela vstříc. Navíc to obvykle nebylo nijak nepříjemné.

Když už skoro nemohla, Michal na chvíli přestal. „Tak vykoupíš se ?“ nadhodil otázku. Věděla, co asi budou bráchové chtít, ale snažila se nedat kůži lacino. „Tak dobře, sama vyklidím myčku a poumývám zbytek nádobí.“ „To budeš muset stejně, protože je na tobě řada. Pořádně přidej !“ „Tak dobře, svlíknu si u toho tričko.“ „A taky legíny a domácí práce budeš dělat jen v kalhotkách a podprsence !“ No co jí zbývalo. Ostatně podobně jejich škádlení pokračovalo pokaždé. A za svoje prádlo a později i nahotu se před staršími bráchy už dávno přestala stydět.

Oni to byli bráchové v podstatě tak trochu jiní. Její máma a jejich táta byli původně rozvedení, dostali do péče děti a starali se o ně, co to šlo. Ovšem v jedné domácnosti chyběla třem mužským ženská ruka, v druhé zase mužská. A protože se oba rodičové znali ze zaměstnání, občas spolu jeli autobusem domů, pak přišlo pozvání na kafe a skončilo, no jako když je ženská dlouho sma. Nikoliv v posteli, ale pod dřezem, kde odpad fungoval jen tak tak. Stařičký kapající vodovod byl pokračováním, pak prasklá zásuvka, až nakonec máma zjistila, že by se tomu sympaťákovi měla nějak odveděčit. A připusťme, že po pár letech samoty, s dorůstající dcerou na krku, už si ani pořádně nepamatovala, jaké to je s chlapem v posteli. Bylo to krásné, pro oba a tak se po čase obě ženské stěhovaly z malilinkatého bytu jedna plus nic do domku v okrajové čtvrti, kde bylo místa až až a Markéta byla slavnostně uvedena do svého vlastního dívčího pokojíku, který sice potřeboval ještě trochu dozařídit, ale bylo kde brát, protože i jejich směšně malý byt něco vynesl. K tomu získala dva bráchy, kteří byli o hodně let starší, oba po dvacítce a ona křehotinka s třinácti léty za krkem.

Oba jí imponovali, protože jejich dospělácké manýry byly úplně něco jiného, než těžce pubertální spolužactvo ve třídě. Když je zlobila, obvykle ji potrestali zlechtáním. A při jedné úporné obraně se jí vyhrnulo tričko do zajímavé výše. „Hele, brácho, ony už jí rostou kozy,“ pronesl Michal zbytečně, protože její bující ňadra už byla zřetelně vidět i přes oblečení a občas se jich i nějaká ruka jakoby nechtěně dotkla. „Ukaž ? No jóó !“ a oba se zájmem koukali na její hrudník. Začala sebou úporně mrskat, ve snaze dostat se z jejich držení. Ještě měla v živé paměti, jak kluci ze třídy takhle chytili Janu a když jí vyhrnuli triko a topík, mačkali jí prsa tak, až málem brečela. Tady na ni nikdo nesahal, ale myslela si, že se to takhle dělá a chtěla uniknout. Ani ne tak potupě s holými prsy, jako spíš té předpokládané bolesti. „ Pěkný,“ odtušil Tadeáš. „A jak chutnají ?“ K jejímu zděšení se sklonil ústy k její hrudi. Ty jofka, on ji snad do nich chce kousnout ! Spletla se. Tadeáš opatrně nabral její bradavku mezi rty, polechtal jazykem a vcucl do úst. Nekonala se žádná bolest, ale rozšíříly se jí odsud docela příjemné pocity. Prsa jí jemně a zkušeně hladil, až to bylo ještě příjemnější, žádná úporná a bolestivá ždímačka. A pak, když se blaženě začala uvolňovat, ucítila jednu ruku, jak jí směřuje mezi stehna. To byl Michal a neméně zkušeně jí jemně zmáčkl v dlani buchtičku a jedním prstem trochu zajel přes kalhotky do míst, kde by měla být škvírka a v ní schovaný poštěváček. I toto nepřímé dráždění bylo docela příjemné a vzrušivé. Jen nevěděla, jak by měla reagovat a tak jen roztouženě držela a čekala, co přijde dál. Kluci se rozhodli nespěchat a když viděli, jak blaženě přivírá oči, dali jí každý pusu na tvář a pustili ji. To byla skoro zrada. Takové krásné pocity a najednou nic ! Mrzutě si přetáhla tričko přes prsa a šla k sobě.

Další lechtání na sebe nedalo dlouho čekat, protože bráchům se pohled na rozvíjející se ňadra zatraceně líbil. Jelikož doma Markéta nenosila podprsenku, bylo k nim docela blízko. Pak jí jednou při kočkování Tadeáš slíbil, že dostane na zadek. Ono plácnout si na půvabnou dívčí prdelku by bylo docela příjemné, ovšem když už byl v tom vyhrožování, tak doplnil, že to bude na holou. No co, řekla si. Oni ten zadek mají kluci i holky skoro stejný. Tak o co jde. A taky ji to trošku dost vzrušovalo. Jenže teprve když mu ležela ohnutá přes nohy jí došlo, že vlastně ke kundičce není tak daleko a pokud jí na ni nekouká Tadeáš, určitě ji má dobře před očima Michal. Sklapla stehna k sobě, co nejvíc to šlo. „Ale, ono se nám to stydí,“ prohodil Tadeáš. „Tak ukaž, jakého máš bobříka.“ a převrátil ji na záda. Sevřené nohy mohly sice zabraňovat v pohledu na vnitřek kundičky, ale chloupky byly všechny nahoře a i když měl brácha pravdu, byl to spíš bobřík, než hustý ženský bobr, byl vidět hodně dobře. A byl docela pěkný, takže Tadeáš neodolal a načechral jí ho prohrábnutím.

Při dalším dovádění následovala snaha sáhnout jí do žlábku. Držela nohy úporně u sebe. „Hele, já ti nechci radit, ale trochu povol,“ řekl Michal. „Do takhle sevřené kundičky by se ti kluk těžko dostával a mohlo by to bolet.“ To se to radí, když nejste holka, vyděšená povídáním kamarádek o bolestivém protržení panenství. A máminými příkazy, co se má a co ne. Sice byla zvědavá, jaké to může být, když jí tam někdo sáhne. Sama se zatím odvážila jen povrchního průzkumu svého pohlaví a uměla si docela dobře podráždit poštěváček. Ovšem dírku z toho vynechávala. Neměla předsatvu, jaké to vevnitř je a co by tam mohl prst při zásunu způsobit. Tušila, že zase nemá žádnou šanci se ubránit, tak se jen nadechla a se zatnutými zuby čekala, co se stane. Jeden zbloudilý, nebo spíš dobře namířený prst nezpůsobil nic, co by jí nějak výrazně vadilo. Žádná bolest, ani proudy krve, jen nejdřív tak trochu nejisté pocity, které se po pár tazích začaly docela příjemně měnit. Povolila nohy ještě víc a dala je trochu dál od sebe. Michal opatrně lovil v panenské kundičce a když viděl, že se necuká, vyjel ven a začal se věnovat poštěváčku, který se zřejmě na jeho pozornost podstatně těšil. Alespoň její silnější a zrychlené dýchání o tom svědčilo. Neodolal a zkusil jí tam pohladit jazykem. Takhle silnou reakci nečekal. Napjala se a hýkla blahem. Zabral pořádně, zastrčil jeden prst znovu dovnitř, ale většinu činnosti nechával jazykem na poštěváčku. Že by ji zkusil udělat ? Kdyžjsou tady sami bez bráchy... Třeba jí to půjde líp.

Šlo. Markéta se ztrácela v realitě, oči zavřené a oddávala se dráždění. To v dírce bylo sice příjemné, ale jinak nic moc. Ovšem poštěváček, to byla síla. Sice jí to trvalo dost dlouho, ale nakonec si své poprvé s klukem prožila a schoulila se bráchovi v náručí, dožívajíc svoje veliké blaho. Michal ji zkušeně hladil po prsou, tu a tam stiskl mezi prsty bradavky a nakonec vyzkoušel její ústa. To bylo zase něco nového a jiného. Jestli měli ve škole líbání, asi zrovna chyběla a tak jen držela a čekala, co z toho bude. Jeho jazyk v puse tedy nejdřív nebyl nic moc. Fuj, vždyť se jí ram dostávají jeho sliny. A kde ji s ním olizoval před chvílí ? Když jí pustil hlavu, docela si oddechla. Nejen proto, že se bála dýchat nosem a částečně se začala dusit, ale byla z toho dost nesvá. Jestli je tohle normální, tak si na to asi bude muset zvykat dýl, než na předvádění svých tělesných půvabů. A že se ze začátku styděla, hlavně za prsa, docela dost.

Brácha Tadeáš se tvářil naštvaně a pořádně Michalovi vyčinil, že on už jo a starší brácha ještě ne. Markéta netušila, jestli se má tvářit provinile, protože u toho byla taky. A vůbec se nebránila, když ji Tadeáš odváděl ke klukům do pokoje, dokonce se ochotně svlékla z prádla úplně, i když ji o podprsenku nežádal. Samozřejmě se rozložila na postel, protože už si to dnes jednou prožila a věděla co a jak. Starší brácha taky dobře věděl co a jak a začal rovnou jazykem v kundičce. Ani by neřekla, že od prvního zážitku už ji dělilo pár desítek minut. Krásné pocity se dostavily skoro okamžitě a i ten prst uvnitř kundičky tlačil nějak citlivěji. Tentokrát to netrvalo tak dlouho, jako s Michalem a bylo to tady zase. V podbřišku se vše sevřelo, mozek přestal vnímat okolí, zůstaly jen ty překrásné pocity. Když se z nich probrala a začala trochu vnímat, promluvil Tadeáš. „Teď jsme udělali dobře my tobě. Je to pěkný zážitek, ale trochu tomu něco chybí. Ty si dojdeš k orgazmu a my nic. Neměla by ses postarat taky trochu o naše vyvrcholení ?“

Překvapilo ji to, ale divila se, že na to nepřišla sama. Oni dělají pro ni všechno možné a ona … Jenže jak ? Sice něco od holek ve třídě tušila a vedle bráchů už taky dost zestárla, její třináctka se dávno přehoupla na čtrnáctku, dokonce se výrazně blížila patnáctka. Kluci ve škole měli kecy o pinďourech a stříkání, ovšem nikdo z nich nedošel dál, než ke statečným proklamacím. Skutek utek. A protože se o počítač dělila s mámou, neměla odvahu se podívat na pornostránky, kde by se určitě něco dozvěděla. Kdyby to máma zjistila … Sice pinďoury obou bráchů už někdy někde zahlédla, ale žádná detailní prohlížečka s osaháním. Spíš jen tak když se poodhalil ručník cestou z koupelny. Tadeáš to vyřešil po svém. Rozepl zip riflí, stáhl boxerky a na Markétu vypadlo polotuhé přirození. Ostýchala se na něj přímo sáhnout, ale Tadeáš trval na svém a začal jí radit. Měla ho plnou ruku a s údivem sledovala, jak se ještě zvětšuje. Je tohle vůbec možné, že se to do ženské vleze ? Trpěla zkreslenými představami nevzdělané poctivé panny, i když o jejím panenství by se daly vést diskuse. Ale blanka tam snad pořád ještě byla.

„Nesmíš se ho bát,“ radil Tadeáš. „Je tady pro tvé potěšení. Tak ho vem pěkně oběma rukama, zkus přetáhnout předkožku přes žalud a kdybys měla volnou i druhou ruku, vem si do hrsti pytlík a pěkně promni obě vajíčka. Ale opatrně, je to tam citlivé !“ Trochu nemotorně se snažila plnit jeho přání a pokoušela se pochytit co nejvíc z pocitů i napětí okamžiku. „No vidíš, jak ti to jde. Můžeš i trochu víc přimáčknout. A tu předkožku stahuj trochu rychleji.“ Při tom se položil na záda a Markétu si našteloval rozkročenou nad sebe, aby mohl jazykem na její kundičku. Nevěděla, na co se soutředit víc. Na svoje zase už libé pocity, nebo na činnost, kdy poprvé uspokojovala mužského.

Ani si oba nevšimli, že se pootevřely dveře a do místnosti se vplížil Michal, aby je nerušil v zaujetí sebou samými. Tak brácha postoupil ještě dál. On se k pinďourovi ještě nedostal. Přišel blíž a zasunul prst do lízané kundičky. Dírka byla volná, brácha se spokojil poštěvákem. Pořádně ji promasírival a vyjel prstem výš na prdýlku. Markéta ztuhla, ale protože Tadeáš nepřestával, držela. Ucítila, že prst je něčím namazaný a zanáší jí něco zvláčňujícího do druhého otvůrku. Tím blahem, co ji zalévalo, byla dost uvolněná a zadeček rozhodně nebyl křečovitě stažený. Za chvíli byl prst v ní celý. Druhý se přidal z přední strany a zaplavila ji vlna nepoznaných a docela zajímavých pocitů. Ty v kundičce už znala. Ale pocity z dráždění zadečku byly úplně nové a neznámé. Ale rozhodně po chvíli začaly být taky docela příjemné a zesilovaly celkový požitek. Markéta i Tadeáš si už před chvílí všimli, že se přidal brácha a vyvolává něco nového a nepoznaného.

„Co kdybychom ti zkusili načnou prdýlku, kotě,“ začal Michal. No co, tam přece tu protivnou blanku nemá, usoudila Markéta, tak by to nemuselo bolet, utčitě by nekrvácela a byla rozhodnuta, že jestli na tom budou kluci trvat, tak to zkusí. Ještě chvilku jí Michal dráždil rektum a přidal i druhý prst. Šel tam kupodivu taky jako po másle, jen to tam bylo víc napnuté a vyplněné. Tak nastoupil Tadeáš. Bráchové něco podobného nedělali zřejmě poprvé a věděli, že starší brácha ho má trochu menšího, tak bude na první protažení příjemnější. No, pro Markétu to zase ze začátku takový požitek nebyl. Než se pořádně uvolnila, měla místy strach, že ji chtějí roztrhnout vejpůl. Ale něco vydržela, kluci jí radili a byli maximálně ohleduplní. Když se v ní příro začalo jakž takž pohybovat, nepříjemné pocity docela rychle vystřídaly ty příjemnější, umocněné prstem drážděným poštěváčkem. Sice znovu neprožila orgazmus, po kterém toužila, ale zato poprvé ucítila, jak se v ní rozlévá něco horkého a klouzání v prdýlce je najednou daleko příjemnější a jemnější.

Tadeáš rychle opustil její zadeček a místo zaujal Michal, honem, ať se nezavře. Právě poprvé vyšukaná prdelka nebyla zase tak rychlá a i když to byly všechno nové činnosti, dírka zůstala široká a nastavená. Markéta nemusela s ničím pomáhat, protože Michalovi stál už jen z toho pohledu na dvojici před ním a z hluboka dýchající dívku. Bráchovo sperma promazalo prdelku a tak, i když byl opravdu o trochu větší, si toho ani nevšimla. Na tři pokusy v ní byl celý a začal si užívat.

Od té doby už vynechávali lechtání, nenápadné osahávání a rovnou se mladinké ségře věnovali jako milenci. Tu sólo sami, ondy ve dvou. Mělo to výhodu, že nemuseli lovit holky kdo ví kde a klidně si jednou dvakrát v týdnu udělali dobře doma. Bylo až s podivem, že se to úspěšně dařilo tajit před rodiči. Nepochybovali, že zejména její máma by asi vyváděla a měla pro sexuální potřeby mladých pánů nejspíš malé porozumění. Ovšem tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu … Máma se o jejich činnosti nedověděla. Ovšem po jednom bouřlivém odpoledni si je zavolal táta, který přišel domů dřív a byl tak tichý, že si jeho přítomnosti mládež nevšimla. Když překvapeně zjistil, jak si nevlastní sourozenci ohromně rozumí, s rozpaky zase odešel a vrátil se, když bylo po všem. Pánové si jeho proslov určitě nechtěli dát za rámeček a že nedostali rodičovských pár facek, za to mohlo zejména to, že Markéta mezi tím zestárla, už měla skoro šestnáct a byla na střední škole. Táta z toho byl dost vedle sebe a bezradný. Co s tím ?

Mladší Michal byl vždy trochu akčnější a vysvětlil tátovi, že na něj oba synové mysleli a Markéta má sice poměrně dost zkušeností, ovšem pořád nenačatou kundičku. Ta čeká na něj. Málem ho z toho sdělení kleplo. Nejdřív se značně pohoršil, ovšem červík hlodal. Nemohl se odhodlat k vyjádření, ale byl doma klid. Dívka z té zprávy byla nejprve rozpačitá, ale pak se začala těšit. No uznejte, být poctivá panna, když už vám skoro dva roky někdo vyšukává zadek ?  

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Divoška Nikoladalší dívky
 
Sex po telefonu

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť. Mám ráda mezi nohama pořádný ocas, který do ní bude bušit dlouho a bez přestávek. Zavolej a rozdáme si to.

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 52

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT NIKOLA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Hra?

  30. 5. 2019Stalinka

Klárka stála u zábradlí a projížděla si v telefonu fotky z minulého víkendu s Mirkem. Stály za to. Mirek byl jejím vyvoleným už půl roku a snažil se plnit všechna její přání. Tedy skoro. Svázat jí ruce k sobě a bušit do ní zezadu byl jeho největší výkon. V té chvíli byla od toužebného vrcholu jen kousíček. Když si teď prohlížela fotky, které jí udělal na památku, znovu lehce zvlhla a zachvěla se. Na...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Grupáč, Orál, Spanking, Znásilnění

Oddaná lesbička

  6. 5. 2013Neznámý autor

Jako obvykle jsem si k sobě domů objednala svoji milou krásnou otrokyni. Už to byla taková tradice na páteční večer – však jsem jí také pokaždé přikázala, aby si na ten den nedomlouvala nic jiného. Žádné rande, s klukama ani holkama, protože měla být připravená jedině pro mě, svou přísnou paní. Jmenovala se Katarina a takhle se lesbila určitě pro peníze. Taky jich ode mě dostávala požehnaně a vždycky...  celá povídka...
Kategorie: Lesbičky, BDSM, Submisivní, Šukačky, Prstění, Erotické pomůcky

Před kamerami

  3. 8. 2014Neznámý autor

Známý producent a režisér pornografických snímků Ivo Ellis si vybral Českou republiku, aby zde natočil svůj další snímek! Bude to podívaná plná akce a dobrodružství, odvážných detailních scén se vším všudy a také různých zvrhlých praktik! – Takové slogany se před nedávnou dobou objevily na různých internetových serverech. Ti, kteří je viděli, měli jedinečnou šanci se zúčastnit některého z castingů...  celá povídka...
Kategorie: Exhibicionisté, Šukačky, Mix

Ne tak ošklivé káčátko

  10. 5. 2022jentaknekdo

Vilemína neboli Vilma, jak jí všichni říkali, se usmívala, když jí rodiče sdělili, že ji na léto posílají na farmu strýce Ondry. Její rodiče byli archeologové a v létě, když zrovna neučili, obvykle odjížděli někam daleko, aby vykopali něco, co Vilma považovala za ‚mrtvé věci‘. A to Vilmu vždycky posílali na farmu strýčka Ondry. Poslední dvě léta však rodiče pracovali doma na svých doktorátech, takže...  celá povídka...
Kategorie: Petting, První sex, Teen, Mix