Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Vloženo: 27. 4. 2021

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Tichý incest

Můj bratr je o rok a půl starší než já a dokud mu nebylo sedmnáct, byli jsme normální rodina. Oba naši rodiče chodili do práce, aby vydělali dost peněz a my mohli žít ve stylu vyšší střední třídy, takže po škole bylo mnoho odpolední, kdy jsme byli spolu v domě sami.

Když se to stalo poprvé, dávala jsem vinu sobě. Bratr byl pro mě vždycky něco jako bůh. Byl nejoblíbenějším klukem ve škole, předsedou třídy, dělal atletiku, a i v ní byl úspěšný. Byl prostě příliš dobrý na to, aby to mohla být jeho chyba.

Robin mi vždycky říkal, že jsem hezká. Pokud si pamatuju, byl to můj ochránce a pokaždé se mě zastával, takže když jednoho dne po škole otevřel dveře do mé ložnice a řekl mi, jak pěkně vypadám, nic jsem si o tom nemyslela.

Jenom jsem se obrátila ze své polohy nad knížkou, opřela se o lokty a podívala se na něj s úsměvem. Vždycky jsem se na Robina ráda dívala, vypadal tak dobře, skoro dokonale. Ale toho dne jsem si všimla, že má v očích nějaký jiný pohled. Měl je divně rozšířené a díval se na mě tak intenzivně. Nějak mě to vzrušilo, až jsem se otřásla. Nevěděla jsem proč.

Pak vešel ke mně do pokoje, posadil se vedle mě a začal mi říkat, co se mu na mně konkrétně líbí. Začal tím, že mi řekl, že jsem sladká a že jsem na něj i na jeho kamarády vždycky hodná, i když se někdy chovají hrubě a nedospěle.

Pokračoval tím, jak jsem chytrá, a pak se přesunul do fyzické říše a skládal mi komplimenty na moje opálení a na to, jak dobře udržuju svoje tělo. Natáhl ruku a pohladil mou nahou nohu (měla jsem na sobě šortky) a ocenil, jak mám měkké, a přitom pevné stehno.

Přiznám se, že moje srdeční frekvence se kvůli všem těm pochvalám a těsné blízkosti mého hezkého bratra zvýšila. Mým rozpakům moc nepomohly ani jeho mimovolné dotyky. Když se pak naklonil a políbil mě na ústa, myslela jsem, že omdlím.

Nevěděla jsem, jak mám reagovat, chápejte, byli jsme si vždy velmi blízcí a jeden druhého jsme milovali. Nikdy předtím jsem na svého bratra sexuálně nepomyslela, ale ten polibek trval hodně dlouho. Snažila jsem se od něj odtáhnout, ale on si ovinul ruku mými vlasy a držel mi hlavu na místě a začal se mi jazykem dobývat mezi rty.

Nic takového jsem nečekala, a tak jsem ani nevěděla, jak ho zastavit. Po malé chvíli jsem přestala bojovat a nechala se od něj líbat. I když jsem byla zmatená a bála se, byla jsem také vzrušená. Moje zkušenosti s kluky zatím nedošly dál než k polibkům se zavřenou pusou a nevinnému randění.

Robin mě pomalu stlačoval dolů, až jsem ležela na zádech, a pak si vylezl na mě. Teď jsem na sobě měla váhu jeho těla, a to mě vzrušovalo ještě víc a mátlo. Cítila jsem, jak se na mě tlačí svým rozkrokem a své koleno vsouvá mezi moje nohy, které se pod tím jeho tlakem roztáhly.

Když se pustil do vytahování mé blůzy, začala jsem se pod ním kroutit a pokoušela se zase vyprostit, ale Robin si z toho nic nedělal, jen svoje větší tělo silněji přitlačil k mému a podařilo se mu vytáhnout mi blůzu celou rozepnutou, protože knoflíky při tom samy povolily.

Začala jsem něco říkat, ani si nejsem jistá, co to bylo, a nezáleželo na tom, protože mi jednou rukou zakryl ústa a druhou mi uvolnil mou podprsenku s předním zapínáním.

Než jsem si uvědomila, co se děje, Robin se přisál k mé naběhlé bradavce a má snaha se osvobodit přešla do nové fáze. Teď jsem se snažila přimět ho, aby sál silněji, a tlačila jsem prsa vzhůru k jeho tváři, chtěla jsem, aby mou bradavku dál cucal.

Nikdy předtím jsem takové pocity nezažila. Pokaždé, když si Robin vzal mou bradavku mezi své rty, zachvátila mě intenzivní dávka vášně, která pronikala mým tělem až ke konečkům prstů na rukou i nohou a soustřeďovala se mezi mýma nohama. Rozum mi zůstával stát, bylo to absolutně úžasné.

Ani jsem proto neprotestovala, když mi bratr stáhl šortky, odstrčil mi rozkrok kalhotek na stranu a začal mě prstit. O tom už jsem něco věděla, dělala jsem si to sama tolikrát, že to nedokážu spočítat. Ale to, že mi to dělal Robin, to mě rozdivočilo.

Začala jsem nekontrolovatelně sténat a kroutit se, teď jsem ho já nutila a žádala, aby to dělal rychleji, hlouběji a tvrději. Skoro jsem zapomněla, že je to můj bratr, a že to on mi dělá dobře, o moc víc dobře, než mi bylo kdy předtím.

Potom jsem skoro přestala dýchat! Cítila jsem, jak se to do mě snaží strčit. Věděla jsem, o co se pokouší, a věděla jsem, že by neměl. Ale současně jsem nevěděla, jak ho zastavit. A ani jsem nevěděla, jestli chci, aby s tím přestal.

Na jakémkoli rozhodnutí z mé strany však brzy nezáleželo, protože najednou se dostavil pocit nepodobný ničemu, co jsem si vůbec dokázala představit. Cítila jsem se tak plná, tak kompletní. Trochu to bolelo, ale když to Robin o kousek vytáhl a znovu zajel dovnitř, potěšeně jsem zasténala. Bolest zmizela po třetím nebo čtvrtém zasunutí.

Brzy jsem držela svého bratra jako se drží milenec, kolem pasu, a on znovu a znovu přirážel. Byla jsem v nebi, když jsem cítila, jak se jeho tělo nade mnou a ve mně pohybuje. Začal dýchat trhaně a přirážel rychleji a rychleji, až se jeho tělo vypjalo a on hlasitě zaskučel: „Ach, do prdele!“

Několikrát jsem ucítila, jak sebou jeho tělo cuklo, a on při tom namáhavě hekal. Potom po jednom ještě mocnějším přírazu se Robin s úlevným povzdechem spokojenosti na mě zhroutil. Držela jsem ho a hladila ho po zádech a hýždích a oba jsme stále těžce oddychovali. Byl to nový a dobrý zážitek.

Několik minut jsme tam tak leželi, on na mně, a pak se ve mně začal znovu pohybovat, dovnitř a zas ven. Začínal druhou jízdu a já začínala s ním. Nemohla jsem s tím nic udělat, byla jsem prakticky nahá a můj velký bratr byl až po jílec hluboko zastrčený do mě. Co bych s tím asi tak mohla dělat?

Tentokrát na to Robin šel pomaleji, s delšími hlubšími tahy. Svými boky při tom kroužil a vášnivě mě líbal. Prsty mi žmoulal bradavky a šeptal mi do ucha, jaká jsem neuvěřitelná mrdalka. Pak, jako by si právě uvědomil, co se mnou provádí, na mě začal mluvit sprostě. Řekl mi (a já si to svoje poprvé budu pamatovat po zbytek svého života): „Tak dělej, ty malá děvko, přirážej proti mně, no tak, hejbni tou svou horkou prdelí a pořádně mě prcej.“

Byla jsem šokovaná, ale zároveň i vzrušená. Ačkoli jsem tam jen tak ležela a nechala bratra, aby mě šukal, myslela jsem na to, že bych i já jeho mohla mrdat, na oplátku, a chtěla jsem to dělat, ale byla jsem pořád tak zmatená. Líbilo se mi to, jak jsem pod ním a vím, že si to užívá, a to všechno.

Ale jenom jsem tam ležela a brzy, ne víc než po pár minutách, Robinovo tělo znovu ztuhlo a já jsem poznala, že se zase udělá. Dělalo mi nějak dobře vědět, že jsem ho dokázala tak vybudit. A právě tehdy to bylo, kdy jsem si začala myslet, že to byla moje chyba, že se to všechno stalo. Musela jsem mu zřejmě dát nějaký signál nebo co. Robin by něco takového nikdy neudělal, kdybych ho neprovokovala.

* * *

To bylo poprvé, co jsme spáchali incest. Trvalo mi několik dní, než jsem dokázala jen být ve stejné místnosti jako můj bratr. Pokaždé, když jsem se na něj podívala, vzpomněla jsem si, co jsme provedli a jaké to bylo. Zrudla jsem a musela jsem utéct, jinak bych umřela hanbou.

Za týden to Robin udělal znovu. Jednou odpoledne po škole, když naši rodiče neměli být na několik hodin doma, zase vešel do mého pokoje, tentokrát byl nahý. Seděla jsem za stolem a dělala si domácí úkoly, když jsem vzhlédla a uviděla Robina stojícího ve dveřích s obrovskou erekcí a bez oblečení.

Nic jsem neřekla, jen jsem vstala od stolu a šla k posteli. Stáhla jsem si halenku přes hlavu, spustila kalhoty, vylezla na matraci a tam si lehla.

Robin se uložil vedle mě a stejně jako poprvé mi začal hladit prsa. Když se potom ke mně naklonil a začal mi je sát, byla jsem znovu jeho. Jediné, co jsem si v té chvíli přála, bylo, aby si se mnou dělal, co bude chtít. Chtěla jsem ho prostě potěšit, a až se to bude dít, být tím taky potěšena.

Usnesla jsem se pro sebe, že když tam jen tak budu ležet a nechám ho mít se mnou sex a používat moje tělo podle vlastního uvážení, a nebudu nijak reagovat ani sama na něj přirážet, pak je to v pořádku. Když nebudu vykazovat žádné viditelné známky potěšení, kterého se mi dostane, nedělám nic špatného.

Následujících čtyřiadvacet měsíců jsem tam tedy prostě ležela, kdykoli mě můj bratr potřeboval. Zdálo se, že mu to nevadí, a já jsem se naučila, jak prožívat dechberoucí orgasmy, aniž bych to dala najevo. Jen jsem tam tak ležela a nechala to pomalu narůstat a čekala až to přijde, zatímco můj bratr řádil jako tygr v říji.

Většinou jsem se udělala dřív než on, ale nikdy o tom nevěděl. Domnívám se, že si vždycky myslel, že se mně nelíbí, co mi dělá, a přesto ho to nikdy zastavilo. Ale mně se to líbilo a na to období svého života nikdy nezapomenu. Muže, které jsem později měla, jsem vždycky hodnotila podle výkonnosti svého bratra, a chcete-li vědět pravdu, on mi myslím pokaždé dal orgasmus, a to je rozhodně víc, než můžu říct o svých pozdějších milencích.

Když se v současnosti miluju s mužem, snažím se jen tak ležet a nechat ho, ať si dělá svou věc jak chce, ale z nějakého důvodu mě většina mužů nenechá na pokoji, a pořád se ptají, jestli je to v pořádku a jestli já jsem v pořádku a jestli se mi to líbí. A já bych si jen přála, aby mě mrdali a drželi hubu.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vášnivá Veronikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej.

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 50

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VERONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Čtyři plus jedna

  17. 2. 2006Neznámý autor

Minulé léto jsme si s kamarádem Jardou vyrazili do Německa za prací. Přesněji řečeno na brigádu pro jednoho "plantážníka". Ubytovali nás, dostávali jsme pravidelně najíst a hlavně jsme sp5ádali plány, jak vydělaný majetek roztočit. Nadšení brzy utopil příval práce. Po pár dnech už nás to přestalo bavit a začali jsme vyhledávat jiné zpříjemnění pobytu hlavně pivo. Během prvního týdne, kdy jsme se zabydlovali...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Teen, Šukačky, Grupáč, Orál, Anál

Jak to bylo s Alenkou

  18. 6. 2011Fred

Jen náhodou jsem zjistil zajímavou informaci, která byla přísně utajená. Jedna z učnic prvého ročníku, kde jsem byl třídním učitelem, ještě na základce otěhotněla a později porodila zdravé děcko, které potom dala k adopci. Alenka Tichá se nijak nelišila od svých spolužaček a dokonale mezi ně zapadla. Ta nezvedená banda rozchechtaných puberťaček mi šla dokonale na nervy. Zkoušely na mně, zda nezaberu...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Šukačky, Petting, Mix

Jak jsem si hrál se svou přítelkyní

  1. 11. 2018Neznámý autor

Rozhodl jsem si, že si pro jednou tu svojí kočku zase svážu k posteli a pěkně si s ní pohraju. Miluju, když se na ní podívám a vidím, jak je bezmocná a vzrušená, ale prostě nic nezmůže. Zrovna je ve sprše a to se mi hodí, jelikož s tak můžu v klidu připravit. Neztrácel jsem čas a zaběhl jsem do skříně pro hračky. Vzal jsem lano, gumový roubíček, šátek na zavázání očí, skřipce na bradavky s řetízkem...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Submisivní, Orál

Uvíznutí ve výtahu

  15. 4. 2016Jpepes

Bydlím v bytovém domě, kterého čeká rekonstrukce výtahu. Ten současný dosluhuje a hlavně nesplňuje stanovené normy. Nezbývá mi, než občas jezdit s tím stávajícím, protože bydlím až v desátém patře. Mám tam malou garsonku, kde žiji sám. Mladý hezký blonďák, třicátník s modrýma očima, ale v současné době bez ženy. V posledních dvou letech se mi buď vyhýbají, nebo zkrátka nemám štěstí. Dnes je pátek,...  celá povídka...
Kategorie: Piss, Mix