Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Vloženo: 6. 10. 2020

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Přistiženi při činu

Byla jsem nervózní, ne kvůli tomu, co se chystáme dělat, ale kde. Možná bych to měla vysvětlit. Já a můj manžel jsme se před několika měsíci vydali na cestu sexuálních objevitelů. Po skoro dvaceti letech náš sexuální život ztrácel na síle, tak jsme se pokusili trochu si ho okořenit.

Začali jsme sledováním toho, co já označuju jako erotický materiál a Jindra tomu říká porno. To je jedno. Fungovalo to, ale samozřejmě někdy, když něco vidíte, následuje nutkavé přemýšlení o tom, jaké by to asi bylo, kdyby …

Jindra si všiml, že mě hodně vzrušujou amatérské scény ve čtyřech, a na chvíli jsme to zařadili do našich postelových fantazií, dokud ovšem nedošlo na to nevyhnutelné „vsadím se, že doopravdy bys to nikdy neudělala.“

Abych to zkrátila, domluvili jsme se s jedním párem, že to zkusíme. Fungovalo to opravdu dobře, připomnělo mně to zábavné časy mládí, s mou spolubydlící v pokoji na koleji, a docela mně sedlo hrát si zas s jinou ženou, po letech dlouhé pauzy. Seznámili jsme se ještě s jiným párem, a ti nás vzali do swingers klubu v Pardubicích, kde jsme to milovali a nadělali si tam přátele.

Problém byla vždycky Katka. Je jí osmnáct, hezká jako obrázek, sexuálně aktivní a nic jí neujde. Vždycky jsme si museli hrát jinde, doma to nešlo. Myslím, že neexistoval způsob, jakým bych jí chtěla říct, že v tom jedeme, přestože jsme se vždy snažili být úplně otevření, když jsme s ní mluvili o sexu. Proto jsme taky věděli, co si myslí.

Ale k dnešnímu večeru. Nikoho jsme neviděli už tři týdny, a po pravdě, už nám to chybělo. Všichni přátelé, které jsme znali, tedy všechny tři páry bydlící poblíž, byly nedostupné, jediná možnost byla Jorga a Vít. Potíž byla v tom, že buď mohli přijít k nám a zůstat na večer anebo nic. Jindra mě přesvědčil, že to můžeme uskutečnit u nás, Katka pravděpodobně stejně bude u svého současného kluka. Souhlasila jsem, zčásti proto, že už jsem chtěla sex, a zčásti protože Jindra většinou vyhrává.

Oblékala jsem se sama, dělávala jsem to tak, aby se Jindra nevzrušoval moc brzo. Navlékla jsem si své černé spodní prádlo, krajkovou podprsenku a kalhotky, hodící se k mým černým samodržícím punčochám. Červený přiléhavý top s krátkými rukávy a hlubokým výstřihem a sukni do poloviny stehen, která vypadala jako kožená. To vše doplňovaly nízké kozačky. A na své krátké vlasy jsem použila sprej, aby mi během večera držely pohromadě. Věděla jsem, co má na sobě Jindra, své obvyklé světle hnědé volnočasové kalhoty s košilí s krátkými rukávy a své černé boxerky. On je táák předvídatelný!

Sešla jsem dolů a viděla, jak Jindra zakládá disk do DVD přehrávače v obýváku, kde už ztlumil světla. Já zapnula konvici a ujistila se, že sklenice na víno jsou připravené, pak jsem se připojila k němu.

„Neplánuješ, že si budeme hrát tady dole, že ne?“

„Proč ne? Katka je u Stránských a bude tam celou noc, teď to tak obvykle dělá. Byla by řekla, kdyby se chystala být doma.“

„Já myslím, že je to riskantní.“

„No a co? Riskování je zábava!“ Předvedl mi rozzlobenou grimasu a zapnul televizní zprávy. Zakroutila jsem hlavou, nebyla jsem si jistá, že má pravdu.

„A co když přijde domů a my budeme zrovna v nejlepším?“

„Tak jí to konečně budeme muset říct,“ najednou se na mě podíval vážně a pokračoval: „jestli se nestydíš za to, co děláme.“

Znovu jsem zakroutila hlavou, ne, nestydím, ale říkat o tom Katce, to je něco jiného.

Zvonek u dveří zazvonil a přerušil naši debatu, Jindra šel našim přátelům otevřít. Jorga byla oblečena celá do černého, sexy jednodílné šaty s hlubokým véčkem vpředu i vzadu, dlouhé jen tak, že jí sotva zakryly zadek. Vít byl v džínách a triku s límečkem, tmavé vlasy jako vždy čisté a upravené a oči rozzářené.

Objal mě a já hned pocítila nával adrenalinu. Toho člověka jsem měla později mrdat. Obrátila jsem se na Jorgu, taky ji objala, jen na chvilku déle, než bylo nezbytné, to abych ucítila její tělo na svém, a potom jsme se s vínem usadili a trochu si povídali.

To je vždycky ta část večera, kterou procházíte, když přemýšlíte o tom, kdo asi udělá první tah. Někdo musí prolomit ledy a přejít od žvanění k sexu … a zatím jsem to nikdy nebyla já! Vstala jsem a šla pro nějaké jednohubky do kuchyně, a když jsem se vrátila, viděla jsem Vítka, jak rukou významně plácá na pohovku vedle sebe. Zasmála jsem se a usadila se vedle něj, Jorga, kterou měl na druhé straně, a můj Jindra se teď koukali na nás.

Položila jsem ty jednohubky a opřela se vzadu, protože Vítkova ruka odpočívala na mém koleni, jemně mi ho tiskla a trochu klouzala sem tam, jenom navrch, nelezla mi pod sukni. Pootočila jsem hlavu a spatřila jeho druhou ruku, kterou dělal to samé s kolenem své manželky. Jindra to pozoroval přes stolek, usmíval se, opřel se zády tak, že skoro ležel, sledoval nás, byl tichý.

Ta ruka se posunula trochu výš, dosáhla linii lemu na sukni, zlehka masírovala mé stehno, a s každým pohybem mi vytlačovala sukni o kousek nahoru. Vít potichu pronesl: „Pojďte holky, uděláme show pro Jindru … kdo je pro?“

Já jsem souhlasila a zvuk od Jorgy potvrzoval, že je taky pro. Vít mě stále jemně ale pevně držel za stehno a řekl: „Vršky dolů, holky …“

Chytila jsem lem svého topu, přetáhla si ho přes hlavu, zaznamenala jsem Jindrův pohled, když spatřil mou podprsenku, pak se jeho oči podívaly na Jorgu a její šaty sesouvající se jí z ramen a na červenou podprsenku s černým lemováním, kterou měla pod nimi. Olízl si rty a začal vstávat, ale Vít mu řekl, ať si zase sedne. Jorga i já jsme si sundaly své podprsenky skoro zároveň a nechaly je spadnout na zem. Žádná z nás není špatně tvarovaná, ačkoli Jorga je má o kousek větší a gravitace se jí na nich začíná podepisovat víc než u mě.

Jorga se vrtěla v bocích a svlékala své šaty úplně, odkopla je pryč, já, abych nezůstala pozadu, stáhla jsem si svou sukni taky dolů, a obě jsme tam seděly jen v kalhotkách a botách, Jorga v černých střevících a já ve svých sexy kožených kozačkách. Opřela jsem se dozadu a jak Vítkova ruka postupovala vzhůru a hledala tam mé už trochu zvlhčené kalhotky, nohy se mi samy roztáhly. Zatajila jsem dech, když jeho prst sledoval přes látku obrysy mého lůna, a viděla jsem Jindru, jak drží sám sebe, mačká si to, a užívá si pohled na svou ženu, na kterou právě sahá jiný muž. Zaslechla jsem zvuk, který vycházel od Jorgy, a uhodla jsem, že Vítova druhá ruka dělá stejnou práci i mezi jejíma nohama. Sama jsem spustila svou ruku do jeho klína a ucítila tam bouli jeho silného tvrdého mužství, dobývajícího se ven.

Otočila jsem se k Vítovi, rozepínala jsem mu džíny, a jeho manželka mu přetahovala triko přes hlavu. Tak jak tomu u Víta bylo často, pod kalhotami nebyly žádné boxerky, jeho pták rovnou vyskočil do pozoru, připravený k akci. Poposedla jsem dozadu a jeho ruka se vrátila k průzkumu mých kalhotek. A Jorga natáhla paže kolem něj a stáhla mou hlavu dolů, k jeho tvrdému ptáku.

Otevřela jsem pusu a očima hledala svého manžela, usmála jsem se na něj a při tom jsem na svých rtech vnímala dotek ptáka a nosem nasávala aroma cizího muže. Jemně jsem ho uchopila do rtů, ruka Jorgy vzadu na mé hlavě zajišťovala, že si ho tam nechám, začala jsem ho něžně cucat.

Zaslechla jsem nový zvuk od Jindry, šustot jeho rychle sundávaného oblečení, můj manžel potřeboval být nahý co nejrychleji. Jorga řekla něco o někom dalším, kdo je za ní připraven, a pak byl její obličej vedle mého a společně jsme lízaly Víta a on nás obě na oplátku obouručně oblažoval prsty. Jorga svou pusu odtáhla a volala na Jindru, aby se šel posadit vedle Víta.

Já se spustila na podlahu, klekla si Vítovi mezi nohy, vzala jeho tvrdého ptáka do ruky a sála mu ho, a slyšela jsem, jak mě Jorga kopíruje, každá z nás sála manžela té druhé a naše chodidla se při tom dotýkala. Myslím, že Vít jako první položil svou ruku Jorze na hlavu a potom můj manžel přitlačil i mě dolů a silněji na ptáka, kterého jsem kouřila, a obě jsme se do toho daly.

Byla jsem pořádně mokrá mezi nohama, tak jsem poručila jedné ruce, aby mi tam pomáhala, mé prsty dovnitř vlhké pindy snadno klouzaly a já si dole sama dělala dobře, zatímco nahoře má hlava poskakovala Vítkově ptáku.

„Tohle tady je soukromé?“ řekl najednou nějaký ženský hlas s nádechem pobavení, „nebo se někdo může přidat? Ivo. Seznam se s mými rodiči.“ Hlava mi vylítla jako by mě postřelili a Jindra vydal přiškrcený sten, když Jorga přestala s tím, co mu právě dělala. Obrátila jsem se na Katku, která tam stála ve své provokativní denimové minisukni a držela za ruku zrudlého mladého muže, Iva, svého současného kluka. Já byla celá zaražená a on se pokoušel reagovat: „To je v pořádku, nevěděl jsem … do prdele,“ ale hned přestal. Co by taky mohl říct.

Katka došla doprostřed pokoje, podívala se na všechno to nahé maso kolem a neuctivě se zasmála: „Tak tohle to je ta klidná noc, mami?“ Vzala zas Iva za ruku a řekla: „Myslím, že když půjdeme nahoru a budeme spolu spát, nebudete mít námitky, že ne?“ Viděla jsem, že on se na mě a Jorgu ještě jednou podíval, a taky má dcera se stihla juknout Vítovi na ptáka, než se za nimi dveře zavřely.

My všichni jsme se dívali jeden na druhého, nikdo nevěděl, co by měl říct. Jorga se začala chichotat a já se přistihla, že na tom taky vidím tu komickou stránku. Vít čekal, až co řekne Jindra.

Já jsem podotkla: „No a my jsme přemýšleli, kdy bysme jí to měli říct …“

Její otec potřásl hlavou: „Já vím, ale já si fakt nemyslel, že se to stane.“

„Aspoň nejsou pochyby o tom, že vaše dcera s tím mladým mužem spí,“ křenil se Vít.

„To je pravda,“ přikývla jsem, nikdy jsem žádné pochyby neměla.

A Jorga poznamenala: „Je to šťastný mladý muž, vsadím se, že nahá vypadá vaše dcera nádherně ...“

Vít souhlasně přikývl a na moment nastalo ticho a Jorga ukázala: „Něco na ten náznak zareagovalo.“

Byla to pravda. Vít byl tvrdý jako hřebík a v rozpacích, protože jsme poznali, že je to kvůli tomu, jak si představil Katku nahou. Jindra pronesl tiše: „Vsadím se, že vy dva byste teď rádi byli mouchami na zdi v té ložnici.“ Otočila jsem se na manžela, chtěla jsem mu říct, aby přestal, ale slova mi uvízla v hrdle. Já bych se taky chtěla dívat, ale ani za nic bych to nepřiznala.

Jindra šel pro další víno na dolití a Jorga přistoupila těsně ke mně: „Pozorovala jsem teď tvůj obličej,“ šeptala, „ty by ses taky chtěla dívat, viď?“ Oči mě pálily, skoro jsem slzela, a pomalu jsem kývla. Nemám ponětí proč, snad emoce namíchané z hormonů, které ve mně ještě proudily z toho, jak jsem ještě před malou chvilkou byla vzrušená, s tím mohly mít něco společného, ale věděla jsem, že právě teď myslím na svou dceru nějakým novým způsobem.

Jorga se koukla na svého manžela a řekla: „Potřebuju do koupelny, za minutku jsem zpátky, vy chlapci můžete pokračovat, já se potom přidám.“ Opustila pokoj zrovna když se Jindra vrátil, a já věděla, že startuju znovu, ať je má dcera nahoře nebo ne. Teď zrovna jsem potřebovala nějaké uvolnění.

Pokynula jsem manželovi, aby se usadil na pohovku, spustila se na kolena mezi jeho nohy a vzala si jeho polotvrdý penis do pusy. Nadzvedla jsem hýždě, věděla jsem, že Vít to němé pozvání neodmítne. Právě teď jsem potřebovala syrový, tvrdý sex. Jeho silné ruce chytly mé zadní tváře a roztáhly je, aby se pod nimi, jak dám nohy od sebe, ukázala moje skulina. Jeho pták mě napřed dloubl do stehna a teprve potom sklouzl k mé prosakující nebo spíš mokré pindě, zakroužil kolem a spustil se do její hlubiny. Můj manžel mě tlačil dolů na svého ptáka, narážel mi na zadní stěnu hrdla, takže jsem se trochu zalykala, poznal to a začal se mezi mými rty pohybovat jen do poloviny plné délky, abych se cítila příjemně.

Chytili jsme rytmus a já zaslechla otevírání dveří a kroky. Vedle mě si klekla Jorga, rukou mě objala kolem ramen a šeptala mi do ucha: „Kuř ho pořádně a nech mého manžílka, ať tě mrdá, miláčku, těšil se na to už kolik dní, zbožňuje tvou píču.“ Pohybovala jsem boky, brala si ho nejlíp, jak jsem uměla, jeho přírazy začaly být naléhavější. Můj manžel najednou ztuhnul a Jorga byla u něho a líbala ho na rty. Já pokračovala v kouření a poznala jsem, že už je blízko orgasmu.

Pohovka se prohnula a něčí hebká noha se mi otřela o rameno. Otevřela jsem oči, a tam, hned vedle Jindry, byla na pohovce Katka, nohy zvednuté tak, že chodidla měla na plocho na polštářích, a oči upřené na můj obličej. Mezi jejíma nohama si Ivo chystal polohu, ve které by do ní mohl vklouznout. Ona byla nahá a on taky. Stáhla jsem své rty z manželova ptáka a zírala, jak Katka dává ruce svému příteli na ramena a on to do ní strká. Dívala jsem se mezi nohy své malé holčičky, kde se do ní vnutil čurák toho cizího muže, a začali spolu mrdat. Moje Katka mrdala, právě tady, vedle mě.

Byla jsem tou podívanou fascinovaná a vzrušená. Jorga se přemístila na druhou stranu od mé dcery, hladila jí vlasy, pak rameno, nechala svou ruku sjíždět dolů na její prsa, hrála si s její bradavkou, Katka při tom vzdychala, oči měla široké a tmavé. Vít se taky zvedl a díval se Ivovi přes rameno, jak ti dva mladí lidé na pohovce pomalu, ale důkladně mrdají. Jorga ho vzala za ruku, přitáhla si ho k sobě, takže napůl klečel na konci pohovky vedle Katky. Má dcera natáhla ruku a jeho ptáka si chytla do ní.

Sledovala jsem jako očarovaná, jak Katka mrdá a Vítkovi při tom pomalu honí ptáka, bylo vidět, jak ho vzrušuje, že na něm má tu mladou dívčí ruku, nebude mu to dlouho trvat, pomyslela jsem si, než dojde k nevyhnutelnému. Posadila jsem se na kolena, rukou si zajela dolů mezi nohy a mé prsty se ve mně činily, a Jorga právě Katce šeptala: „Tvůj táta by chtěl to samé, podívej …“

Pomalu, jako v transu, si Jindra klekl na pohovku vedle své dcery, ona k němu natáhla ruku a vzala si ho do ní. Usmála se na otce a nahnula hlavu k jeho ptákovi. Zadržela jsem dech a ona si vzala jeho konec do pusy. To už bylo na něj příliš, začal do pusy své dcery ejakulovat, svou ruku měl na její hlavě a jí, jak ho držela, pulzovaly tváře. Pár vteřin potom se Vít mé holčičce vystříkal po celých prsou. Jorga se na ni culila, prsty ji tahala za bradavku, a Katka vzdychala a sténala, její nohy se chvěly, oči měla široce otevřené. Na prsou se jí objevil ruměnec a rozšířil se až na obličej, ústa měla dokořán. Pozorovala jsem svou dceru, jak prožívá orgasmus, tělo jí ztuhlo a roztřáslo se, potom se uvolnilo.

Ivo zpomalil, sledoval všechno, co se kolem něj odehrávalo, možná tím byl trochu ohromený. Jorga mu poklepala na rameno: „Vím o píče, která potřebuje tvou nálož.“ Kývla ke mně a já se podívala na Katku, která se zasmála: „On je fajn, mami, mně to nevadí!“

Podložila jsem si hlavu rukama, dole jsem ucítila mladé ruce, a pak byl ve mně, mrdal mě. Žádný pozvolný začátek, žádné finesy, mrdal mě tvrdě, hluboko, s hekáním, silně, své prsty mi zarýval do hýždí. Jorga si lehla vedle mě, sáhla dolů a dráždila mně poštěváček. „Udělej se na čuráku jejího přítele, ty děvko, udělej se s ním, ukaž Katce, jak se její máma udělá.“

Bylo to v okamžiku. Světla mi vybuchovala v hlavě, křeče svíraly mé tělo, zvrátila jsem hlavu a vřeštěla, a uprostřed toho jsem jen matně vnímala, jak mě ten mladý hřebec drží za prdel tak surově, že mi tam nechá modřiny, a vyřvává do mě svůj orgasmus.

Otevřela jsem oči a uviděla Jorgu v posledním stadiu osobního dvouručního orgasmu, své prsty měla zabořené hluboko v sobě, obličej rozdivočený. Zhroutila se dozadu, ty bouřlivé vlny odeznívaly a Vít potřásl hlavou: „Nemůžeme se dál takhle scházet, jinak budeme brzy úplně opotřebení.“

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Kamarádská dohoda

  4. 11. 2012Neznámý autor

Můj kamarád Eda chodil s Nikolou. Trávil jsem s nimi spoustu času. Ze začátku jsem si připadal jako křen, ale potom jsme si všichni tak nějak vzájemně zvykli. Nikola byla super holka pro každou špatnost, byla s ní sranda, rozuměla chlapským věcem. Když jsem chtěl jít někam s Edou, vůbec mi nevadilo, že jde taky ona. Stejně tak oni dva mě brali na různé akce nebo výlety nebo na sledování filmů. Někdy...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Voyeur, Šukačky, Prstění, Anál

Sex se starším

  28. 10. 2012Luci

Moje 20té narozeniny jsem oslavovala v nedalekém městečku v baru, v úzkém kruhu svých přátel.  Bylo už hodně po půlnoci, když jsme se chystali na cestu domů. Při odchodu jsem potkala JEHO !! Představil se jako Marek, měl krásné hnědé oči a jemné udržované ruce. Proč popisuji zrovna ruce ? Podle rukou se pozná jaký muž je, zda na sebe dbá apod. Okouzlil mne. Rozloučila jsem se s přáteli a odešla s Markem...  celá povídka...
Kategorie: Mix, První sex, Šukačky, Teen

Story I

  13. 12. 2011laura

Když začaly prázdniny, naši rodiče byli pozváni svými známými na dva týdny k moři a tak jsme zůstali doma sami. Matce, jmenuje se Tamara, je 33 let a otec, Richard, oslavil 36. narozeniny. Mají čtyřčata. Mě a moje tři sestřičky. Všem nám je teda 15 let. Všechno začalo první týden prázdnin, bylo to myslím 3. července. Eva byla včera večer v hospodě, a tak si dneska pěkně přispala. Vstala až někdy kolem...  celá povídka...
Kategorie: Incest, Teen, Orál, Šukačky, Mix, Petting

V japonské čajovně

  3. 12. 2017Jentaknekdo

(Poznámka: japonské slovo ‘majko’ je označení pro učnici na budoucí gejšu. Podrobnější vysvětlení nabízí článek Gejša na www.wikipedia.cz) *** Po dni náročné cesty se Goemon zastavil v domě, který vedla jeho přítelkyně Ohei. Vykoupal se a odpočíval. „Goemone, smím tě poprosit o laskavost?“. „Ovšem.“ Po krátkém zdřímnutí byl už zase čerstvý a líně se obrátil k bledému obličeji Ohei. „Jsi samozřejmě...  celá povídka...
Kategorie: Mix, První sex, Teen