Erotické povídky

U rybníku

Byl horký letní den a Lenka s Magdou se šly projít k nedalekému rybníku. Tyhle sedmnáctileté spolužačky byly nerozlučné kamarádky a byly pro kdejakou legraci. Rády se s kdekým pošťuchovaly a dělaly svým kamarádům a kamarádkám různé schválnosti. Sice v legraci, ale někdy to také nebylo příjemné.  Většina jejich vrstevníků byla ale podobného ražení, a tak jim to někdy podobným způsobem vraceli. Ale už pár dní, obě dívky neudělaly nikomu nějakou tu drobnou zlomyslnost, ani nějaké malé zaškodění a tak jim to chybělo. 

Magda dnes měla na sobě jen žabky, letní šaty nad kolena s knoflíčky na rozepnutí až dolů a kalhotky. S podprsenkou se v tom teple neobtěžovala. Prsa jí držela tvar i bez ní. Lenka měla tenisky, ale na rozdíl od Magdy i podprsenku a k tomu ze starých riflí ustřižených těsně pod zadečkem miniaturní šortky s barevným látkovým páskem a triko s krátkým rukávem. Její šortky měly dost široké nohavičky, takže občas se dalo nohavičkou zahlédnout i kousek bílých kalhotek. Když se blížily k rybníku, zaslechly nějaké hlasité hlasy a občas i výkřiky. Okolí rybníku bylo zarostlé vysokou travou, rákosím a různými stromky a keři. Nikdo se tu o nic nestaral, a tak sem málokdo chodil. Proto je začalo zajímat, kdo to tu může být. Přikrčily se a pomalu se přibližovaly. A pak je uviděly. Pepa a Vašek, o rok starší kluci. Oba úplně nazí pobíhali po břehu. Ze stromu těsně u břehu, sklánějícímu se k vodě, viselo lano. Vždy se jeden rozeběhl a pověsil na lano, rozhoupal se a pak velkým obloukem skočil do vody. Holky na sebe jen mrkly a plížily se travou blíž. Měly velkou radost, že kluky takhle nahé nachytaly a oni o nich neví. Chvilkama se skoro dusily smíchy, když viděly, ty jejich chlupaté rozkroky s bimbajícími se penisy při běhu a naducanými pytlíky při pohledu zezadu, když se pro něco sehnuli. Už je pozorovaly víc jak čtvrt hodiny, když si Magda všimnula, jak nedaleko od nich leží jejich svršky. Jen drkla loktem do Lenky a ukázala prstem. Nemusela ani nic říkat, Lenka hned pochopila a přikývla.

Pomalu se proplížily až k místu, kde leželo jejich oblečení. Mnoho toho nebylo. Mimo dvou párů sandálů, tam na jedné hromádce leželo jen tričko, slipy a bermudy, na druhé plátěné kraťasy s páskem a košile s krátkým rukávem. Lenka hned poznala, že kraťasy patří Vaškovi, vídala ho v nich chodit. „Hele, Magdi, koukni, Vašek chodí naostro!“. Obě se začaly tiše chichotat.  Když nastala doba, kdy byli oba hoši k nim zády, rychle každá popadla jednu hromádku oblečení.  Magda popadla Vaškovo oblečení a Lenka Pepovo. A každá i jedny sandály. Kousek se ještě plazily vysokou travou dál a pak se obě postavily „Héj, klucí, nechybí vám něco“ a začaly mávat ukořistěnými svršky. Kluci byli právě oba na břehu, a tak na nic nečekali a vyrazili k nim. „Vy potvory, počkejte až vás chytíme“ huhlal v běhu Vašek. „Nekecej a poběž“ syknul Pepa. Holky začaly také utíkat klikatou polní cestou a už se těšily, jak kluci budou muset jít do dědiny úplně nazí. „Nadběhni jim“ procedil mezi zuby Pepa. Holky ještě chvilku běžely, ale Magdě to v žabkách tak rychle nešlo, a tak se za ní opožďovala. I když byla za Lenkou o kus pozadu, přesto se na okamžik zastavila a otočila k pronásledovatelům „Necháme vám to u kašny na rynku“ a znovu zamávala hadříky nad hlavou. A pak se znovu rozběhla. V tom se jí noha zamotala do ostružin pnoucím se po okraji cesty. Upadla a skulila se do trávy na okraji cesty. Jedna žabka ji z nohy odlétla a někam zapadla.  Snažila se vyprostit nohu, ale ostružiní drželo pevně.

Konečně se jí povedlo vymanit nohu ze sevření. Rozhlédla se, a o kousek dál uviděla ztracenou žabku. Rychle do ní vklouzla, znovu se postavila a začala utíkat. V tom na ní z boku z kukuřičného pole skočil Vašek. Povedlo se mu Magdě nadběhnout. Ve vteřině ležela na zádech, ruce přitlačené na zemi za hlavou a Vašek jí seděl na břiše. Skrz tenkou látku šatů cítila jeho penis a koule na břiše. Hruď se jí dmula po běhu a po skráni stékaly drobné kapičky potu. Teď doběhl i Pepa a postavil se nad ni. Jeho výbavu teď měla hodně blízko, ideální na prohlížení do všech detailů, ale Magda teď měla úplně jiné starosti. „Jednu zlodějku máme, copak s ní uděláme?“ zaveršoval Vašek. „Pusť mě“ zakňourala Magda a začala kopat nohama. „Tohle s ní uděláme“ ozval se Pepa, sehnul se a nehledě na její kopání, jí rychle šáhnul pod šaty, a ještě rychleji jí stáhnul kalhotky. Okamžitě přestala kopat a raději stiskla stehna k sobě. „Kluci neblbněte, vždyť to byla jenom sranda“ začala škemrat. „Podrž jí ruce“ kývl hlavou Vašek na Pepu. Nemusel to říkat dvakrát, Pepa přiklekl za její hlavou a pevně přitlačil její zápěstí k zemi. Vašek poposedl níž, a pak ještě níž. Teď seděl Magdě na kolenou a ta se nemohla ani pohnout. „Tak co ty šmíračko, ráda se koukáš na nahatý kluky?“ smál se jí do obličeje. Jen sevřela rty a mlčela. „Tak teď se zase koukneme my“ a začal jí od shora pomalu rozepínat jeden knoflíček za druhým. Pokusila se vyškubnout, ale marně. Zatím celkem o nic nešlo, sice Vašek pomalu pokračoval v rozepínání, ale nic víc, stále nechával obě strany šatů u sebe, a tak doufala, že to dělá jen pro výstrahu. Rozepínání pokračovalo, knoflíků sice nebylo mnoho, ale Vašek to stále protahoval a dělal to co nejpomaleji. Právě rozepnul jeden u podbřišku a zbývaly už jen poslední tři knoflíky. Stiskla stehna ještě víc k sobě. Znovu zaprosila „Já už budu hodná, pusťte mne“. „To budeš hodná, ono ti taky nic jiného nezbývá“ zasmál se Pepa. Poslední knoflíček povolil. Magda se zoufale rozhlédla kolem, nikde nikdo. Snažila se moc nedýchat, aby se jí šaty nerozevřely. „Tak se na to podíváme?“ mrknul na Pepu. Ten jen přikývl. A Vašek jedním pohybem rozevřel šaty do stran. „Néé, zaječela Magda. „Co ječíš ty huso, na nás ses koukala a když se chceme kouknout my, tak se ti to nelíbí?“ dobrácky pronesl Pepa. Na světlo světa vykoukl její tmavý ochlupený trojúhelníček. Hned ji však Vašek sevřel v dlaních její prsy a promnul prsty bradavky. Magda začala zase ječet. „Já si chci taky šáhnout“ pronesl Pepa. „Vydrž, otočíme ji. Trochu se nadzvedl a společně ji přetočili na břicho a Pepa jí přidržel ruce za zády a Vašek z ní stáhl šaty úplně a sedl si jí na zadek.

Teď ležela na břiše a byla úplně nahá. Na zadečku cítila dotek jeho mužství. „Podržím jí ruce, podej ten pásek“ a ukázal hlavou na ležící kraťasy. Pak jí společně svázali ruce za zády. Škubli s ní, aby ji postavili, ale skrčila se do dřepu a hruď přitlačila co nejvíc ke kolenům, aby si ji nemohli prohlížet. Všimla si, že oběma se nějak zvětšily jejich penisy, sice ještě nestály úplně, ale zvětšení bylo patrné. Znovu zaprosila „Kluci neblbněte, už jste mě viděli, tak mě pusťte“. „Ne, ne, ještě musíme chytit tu tvoji kámošku. Vyměníme s ní tvoje šaty za Pepovo oblečení“. Oba se částečně oblékli, Vašek svoje kraťasy a Pepa alespoň jeho dlouhé tričko, které si omotal okolo beder. Pak Magdu oba popotáhli k malému stromku kousek od cesty, rozvázali ruce, zvedli nad hlavu a pak je znovu svázali za stromkem. Seděla na zemi a jak měla ruce svázané vzadu za stromkem, tak se jí krásně vypínala hruď. Konečně se Pepa mohl pomazlit s jejími ňadry. Bránit se nemohla, tak jen tiskla k sobě stehna svých pokrčených nohou, pevně sevřela rty a držela. Vašek strčil její kalhotky do kapsy a zvedl ze země její šaty. „Hééj, Lenko, kde jsi?“ zavolal. „Máme tady tvoji kámošku“.                                                                                                            

Jak Lenka běžela, najednou si všimla, že Magda za ní neběží. Zastavila se a přemýšlela, co se s ní asi stalo. Po chvilce uslyšela její „Néé“. Pochopila, že kluci Magdu chytili. Co s ní asi dělají? Co teď? Raději chvilku počkám, pomyslela si a usedla na pařez. Pak uslyšela Vaškovo volání. „Pusťte ji, vrátím vám oblečení“ zavolala zpátky. Vašek kývl hlavou na Pepu a pak prstem ukázal směrem odkud se ozvalo volání. Bylo to jen pár desítek metrů daleko. Pepa přikývl a zmizel v houštině. „Tak to dones“ zavolal Vašek zpátky. Lence se moc nechtělo, ale přece nenechá kámošku ve štychu.  Ale když tam půjdu, chytí i mne, pomyslela si.  „Tak jo, výměna. Ale napůl cesty“ odpověděla. „Dobře, tak pojď naproti“ zavolal Vašek. Lenka se pomalu a opatrně vracela, pro jistotu sebrala ze země silný klacek na případnou obranu. Škoda že to nevyšlo, dovedla si úplně živě představit, jak by se dva nahatí kluci se snažili nenápadně dostat ke kašně ke svým věcem. Pak uviděla Vaška.  Zamávala Pepovými věcmi. Ale kde je Magda? V tom na ni někdo skočil zpoza stromu. A svalil ji na zem na břicho a zkroutil ruce za zády. Ještě zahlédla, jak přibíhá Vašek. Oba ji zalehli. Vašek ji sedl na zadek a převzal od Pepy její za zády zkroucené ruce. „Pusťte mě“ sípala. „A máme i tu druhou šmíralku a zlodějku“ pronesl se smíchem Pepa a oblékal se do svých slipů a bermud. Pak si kleknul za její hlavu a opět převzal od Vaška její ruce a natáhl je nad její hlavu a přitiskl je k zemi. „Pusťte mě hajzlové“ zakňourala. Najednou ucítila, jak Vašek usedl na její stehna. Jeho ruka jí zašmátrala na břiše, pak povolil knoflíček šortek, včetně látkového pásku a pak i zip. Vašek se posunul níž a zasedl ji na lýtkách. Pak jen cítila, jak jí pomalinku stahuje šortky i s kalhotkami dolů. Začala sebou škubat, ale nebylo to nic platné. „Sprosťáci, nechte mě“. Objevila se pěkná kulatá prdelka. Vašek pokračoval ve stahování, nespěchal.

Stáhl je až pod kolena a přesedl si na její stehna. Sáhl za sebe dozadu a oboje rychlým pohybem stáhl přes kotníky a přes tenisky. „Tak mi jsme sprosťáci a hajzlové, jo?“ zeptal se, a aniž čekal na odpověď, pokračoval „Tak vy nás šmírujete a ještě nám seberete oblečení. Teď to čeká i tebe“ a poplácal ji po zadečku. Zazmítala se. Pepa ji přiklekl obě zápěstí, aby měl volné ruce a pomalu ji vyhrnoval triko nahoru. Když se objevilo zapínání podprsenky, jen ho klidně rozepnul a společně s trikem jí vše přetáhl přes hlavu. Ležela úplně nahá a nemohla se pohnout. Pepa jí znovu zkroutil ruce za zády a společně je svázali látkovým páskem z jejích šortek. Trhnutím ji postavili na nohy. Objevil se blonďatý kožíšek a docela pěkná prsa s malými dvorci, a ještě menšími bradavkami. „To si vypijete, počkejte“ vyhrožovala. Nekrčila se jako Magda, jen tiskla stehna k sobě. „Nevyhrožuj, nebo dostaneš kopřivou na zadek“ pohrozil Pepa a zezadu ji uchopil za prsy, potěžkal je v dlaních a pořádně je promnul včetně bradavek. Kroutila se, ale byla raději zticha. „Tak jdeme“ zavelel Vašek a posbíral její oblečení. Neochotně šla s nimi. Nic jiného jí ani nezbývalo. Po pár desítkách metrů došli ke stromu s přivázanou Magdou. „Tady ti vedeme kamarádku, aby ti nebylo smutno“ postrčil Pepa Lenku blíž. Taky jí sebrali oblečení, uvědomila si Lenka. Ale už ji stlačili do sedu a přivazovali páskem k dalšímu stromku. Pokrčila nohy a stiskla stehna ještě víc k sobě. Oba si zatím prohlíželi ukořistěné oblečení. Vašek Vytáhl z kapsy Magdiny kalhotky a roztáhl je před jejím obličejem „Ty se i s těmi šaty budou nádherně vyjímat na kašně“. A už si představoval, jak je rozvěsí na křídla andělíčků. Pepa se přidal „A tohle taky“ a držel v rukou Lenčinu podprsenku a kalhotky. „Kluci neblbněte, to nemůžete“ s podobnými prosbami začaly holky škemrat. Pepa popošel ke křoví a rukou obalenou kapesníkem utrhnul skoro metrovou kopřivu. „Ale můžeme, tak jako jste to chtěly udělat vy. A ještě vás sešleháme kopřivou po chlácholení“ a aby přidal důraz na svá slova přistrčil kopřivu Lence pod skrčené nohy, až se koncem dotkl jejího zadečku. Vyjekla a snažila se uhnout.

To samé udělal i Magdě. Obě ucítily, jak to pálí. „Máte přece ještě citlivější místa, nebo ne?“ a přiblížil konec kopřivy k jejímu klínu. Magda vyjekla a snažila se uhnout. „Tak co s nimi uděláme?“ zeptal se Vaška. „No, s těmi hadříky to je jasný, ale můžeme jim ty kopřivy protáhnout mezi nohama a když by se nějak moc vzpouzely, tak by přišla na řadu kouzelná šiška. Dovnitř jde, ale zpátky ne“ a sebral ze země ležící borovou šišku. Byla už pěkně rozevřená a suchá. Holkám se rozšířili strachem oči. „Nejlepší by bylo, nacpat jim je do obou otvorů. Vepředu i vzadu. Aby se jim na ten rynk pěkně šlo“ přisadil si Pepa. „Tak co vy na to?“ zeptal se Vašek. Magda začala popotahovat. Lenka byla praktičtější „Nemohly bychom se nějak vykoupit?“ „A co bys nabídla?“ zeptal se Vašek. „Já nevím, řekněte vy“. Vašek se podíval na Pepu. Pepa si promnul bradu „Jedno řešení by bylo“. Holky dychtivě čekaly, co z něho vyleze. „Každá nám pěkně ukážete pipinu“. „Vždyť jste nás už viděli nahé“ ohradila se Lenka. „Phe, těch pár chlupů. Pěkně roztáhnete nohy a my se koukneme a šáhneme si“ přidal si Pepa. „Nebo bude následovat….“ pronesl Vašek a ukázal na šišku a kopřivu. Lenka se podívala na Magdu „co myslíš?“ „Já, já, nevím…“ zakoktala Magda. „Tak jo, ale jen kouknout a šáhnout, nic víc“ rozhodla se Lenka. „Tak se kterou začneme?“ kývnul Pepa na Vaška. „Rozpočítáme to“ rozhodl Vašek. „En ten týky, dva špalíky, čert vyletěl z elektriky, bez klobouku bos, natloukl si nos“ zkrátil dětskou říkanku Vašek a ukázal na Magdu. Magda bezradně pohlédla na Lenku. „To vydržíš“ snažila se ji Lenka uklidnit. Pepa k ní přistoupil a za nohy ji popotáhl až se dostala do polohy téměř v leže. Ruce jí zůstaly natažené za hlavou a svázané za kmínkem stromku. Pak jí stejným způsobem nadzvedl zadeček a Vašek pod ní strčil její rozprostřené šaty. „Tak dělej, kolena od sebe“ přikročil k ní Pepa. Trochu poodtáhla kolena od sebe a odkryla rýhu lemovanou černými chloupky. „Víc, roztáhni víc nohy“. Rudá ve tváři ještě kousek poodtáhla kolena od sebe. „Takhle to nepůjde“ zavrtěl hlavou Pepa. „Pojď mi pomoct“ kývl na Vaška. Každý ji uchopil za jedno koleno a odtáhli je co nejvíc od sebe. Ted se rýha trochu pootevřela a dalo se zahlédnout kousek růžového vnitřku. Pepa si kleknul mezi její stehna odhrnul chloupky a opatrně rozevřel velké labie. Malá bobulka a malé nařasené závojíčky. Naslinil si prst a začal jemně kroužit po bobulce.

Po chvilce se Magda začala kroutit, zavřela oči a pevně sevřela rty. Prsty druhé ruky rozevřel závojíčky a objevila se malá lesklá dírka. Dráždil dál bobulku a prstem druhé ruky pomalu vnikal dovnitř. Opatrně a jen na kousek. Pak narazil na překážku a Magda vyjekla a cukla sebou. „Neboj, o panenství tě nepřipravím“ uklidňoval ji. „Teď zase já“ hlásil se Vašek. Pepa jen nerad přenechal své místo. Vašek pokračoval podobným způsobem, také zajel jen na kousek a když narazil na překážku, dál nešel. Daleko víc se věnoval poštěváčku. A za chvíli se Magda kroutila tak, že její kolena sotva udrželi. Kousala se do rtů a vydávala různé zvuky. Její lasturka vlhla stále víc, až jí spodním okrajem štěrbinky začala vytékat čirá kapalina a pomalu smáčela tenkou látku letních šatů. Neudržela se a její přirození začalo samo vycházelo vstříc jeho prstům. „Raději tě nechám, nebo se sama připravíš o panenství“ vytáhl z ní prsty a lehce ji poplácal po přirození. Zvedl se a společně s Pepou obrátili svou pozornost k Lence. Uchopil ji za kotníky a udělali s ní to samé, jako před chvilkou s Magdou. I ona teď ležela na zádech s rukama nataženými za hlavou a přivázané za kmínkem. Znovu ji nadzvedl, Pepa se sehnul, aby jí vsunul pod zadek její tričko. Nedalo se nevšimnout si, že i když měla pevně stisknutá kolena k sobě, že od její rýhy vede lesklý mokrý potůček až k její zadní dírce. „Ale, Ale,“ pronesl Pepa „zdá se, že ta tvoje pipka se už nemůže dočkat“. Lenka zrudla. „Tak dělej, na co čekáš, kolena od sebe“ vyštěkl na ni Vašek. Neochotně trochu rozevřela stehna. Blonďatý kožíšek na spodní straně byl trochu ulepený. Oba jí společně odtáhli kolena od sebe a Vašek se vklínil mezi její stehna. Rozevřel pohlaví, které se všude lesklo vlhkostí. „Tady to bude jezdit“ pochvaloval si, když zajel mezi malé závojíčky. Opatrně vsunoval prst dovnitř, nikde nic, žádná překážka. „Hele Lenko, ty už nejsi panna?“ „Ne“ a zrudla ještě víc. „To tě o to někdo připravil, nebo sis to udělala sama?“ zeptal se Pepa. Zrudla ještě o kus víc, ale neodpověděla. „To si musela udělat sama, žádný z kluků se nechlubil, že by ji přeříznul“ odpověděl za ni Vašek. Lence bylo stydno.

To, že byla nahá a ukazovala svá intimní místa, nějak překousla, ale probírání těchto věcí jí bylo trapné. Obzvlášť, když to bylo opravdu tak. Připravila se o panenství nechtěně opravdu sama, když si tajně půjčila od své matka jejího robertka a tak se zabrala do samoukájení, až najednou jeden zásun přehnala a bylo to. Vašek začal pracovat mezi jejími stehny, počínal si daleko razantněji než u Magdy. Zapojil obě ruce. Dva prsty jedné ruky zasouval do pochvy a druhou stimuloval její poštěváček. Na rozdíl od Magdy ho měla daleko větší a červenější. I ta dírka byla větší, zdaleka nebyla tak těsná, jako u Magdy. Kroužil okolo bobulky stále rychleji a víc přitláčel. Lenka zatínala spoutané ruce, kousala se do rtů a sténala daleko hlasitěji než Magda. Ještě chvíli pokračoval i poté, co začala sama přirážet proti jeho ruce a pak přenechal své místo Pepovi. „Teď ty, nebo se udělám“ sdělil mu své pocity a poodešel k Magdě, která to vše sledovala s rozšířenými zorničkami. Sáhl jí do rozkroku a s potěšením konstatoval, že ji Lenčino sténání vzrušuje a je úplně mokrá. „Líbí se ti to, viď“ a mokrými prsty vytaženými z její lasturky jí objížděl rty a pokoušel se vsunout jí prst do úst. Nejdřív se odvracela, ale další dráždění jejího poštěváčku a za přispění stále silnějšího a hlasitějšího sténání Lenky, se mu podařilo vsunout prst do jejích pootevřených úst. A ona ve vzrušení, které prožívala, mu ten prst cucala a olizovala. Svým rozkrokem bezděky vycházela vstříc jeho prstům a sama roztahovala nohy co nejvíc od sebe. Pepa zatím zvýšil své úsilí u Lenky na maximum, a tak se hlasité sténání Lenky změnilo ve tlumené výkřiky a chvilkami i v divné chrčení. Prožívala opravdu silný orgasmus, jaký ještě nepoznala. A pak Pepa skončil, jeho rozkrok byl také úplně promočený, včetně slipů a velký flek na jeho bermudách mluvil za všechno. Lenka zůstala vyčerpaně ležet se zavřenýma očima a stehny doširoka rozevřenými.  A její pohlaví doznívalo pomalu slábnoucími stahy. Bylo jí teď úplně jedno, že tu přede všemi leží takhle rozcapená. Magda se na ni dívala nevěřícím pohledem. Sama před okamžikem prožila orgasmus, tak silný, jaký když si někdy před spaním hrála se svou bobulkou, se jí ještě nepovedl.

Ale to, co teď viděla na vlastní oči na Lence, si do té doby nedovedla představit. Když Pepa rozvázal Lenčiny ruce, tak Vašek jednou rukou uvolnil i Magdiny ruce.  Své prsty ale dál nechal v té promočené lasturce. Magda se zvedla do sedu a dělala jako by nevnímala cizí prsty uvnitř svého těla a dál seděla s koleny od sebe. Jen si všimla, že Vašek má také vepředu velký mokrý flek. Obě pomalu rozdýchávaly prožité okamžiky. Vašek nepatrně pohnul prsty v jejím lůně. Dokud jeho prsty byly v klidu, bylo jí to příjemné, ale teď jak se pohnuly, už jí to na předrážděné bobulce nedělalo tak příjemné pocity. Trochu přiblížila kolena k sobě a pomalu a něžně mu odsunula ruku ze svého klína. I Lenka se posadila a trochu přitáhla kolena k sobě. „Tak co holky, nebylo to snad tak hrozné, ne?“ nadhodil Pepa. „Určitě lepší než kopřivou nebo šiškou“ přidal se Vašek. „No, docela to ušlo. Máte štěstí, že jste si toho víc nedovolili“ pousmála se Lenka a mrkla na Magdu. Oběma najednou bylo docela příjemně a ani jedna nespěchala s oblékáním. Vlastně jsou kluci docela fajn, pomyslela si. „Hele holky, tak uzavřeme mír. A všechno dobrý. Co vy na to?“ přišel s nabídkou Vašek a napřáhl ruku nejdříve k Magdě. Ta se tázavě podívala na Lenku. Ta jen pokrčila rameny „Tak jo“. Magda se chytla Vaškovi ruky a on jí pomohl vstát. Totéž udělal i Pepa s Lenkou. Oba jim podali oblečení. Na Magdiných šatech velká mokrá skvrna, na Lenčině tričku také a rozkroky obou chlapců také něco vypovídaly. A všechno uválené.  „Asi bychom to měli přeprat. Nevrátíme se k vodě?“ nadhodil Vašek. „A umýt se, vždyť jste holky celé od trávy a prachu“ přidal Pepa „to by z vás měli doma radost. Holky se na sebe podívaly. Byla to pravda, takhle domů nemůžou a co by řekli lidé, které by cestou potkaly. Nakonec obě přikývly. Natáhly na sebe kalhotky, Lenka ještě podprsenku a Magda si jen přehodila přes ramena šaty, aby trochu zakryla prsy. Vašek vzal Magdu za ruku a Pepa zase Lenku. U vody pak všichni shodili ze sebe oblečení a společně do vody. Umýt se, přeprat oblečení a pak vystavit svá nahá těla slunci.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zvrácená Terezadalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno!

Rozdáme si to na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT TEREZA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Dva kolíky v těhotné

  1. 12. 2014Neznámý autor

Když byla Alice v pátém měsíci těhotenství, dočista se jí zhroutil svět: její přítel, se kterým miminko čekala, ji odporným způsobem podvedl, opustil, vykopal ji ze svého bytu. Takže Alice musela najednou hledat podnájem, neměla z čeho žít, musela shánět peníze. Dlouhodobé zaměstnání jí kvůli těhotenství nikde nedali. Naštěstí nevzdávala naději, takže se jí dařilo svými komunikačními schopnostmi zajistit...  celá povídka...
Kategorie: Extrémy, Grupáč, Anál, Šukačky, Mix

Konečně ho dostala

  2. 2. 2015Neznámý autor

Ten první fyzický kontakt byl skoro neuvěřitelný. Pavla po Davidovi toužila strašně moc dlouho, až se nakonec podařilo, že ho sbalila. Pozvala ho na návštěvu, nabídla mu kávu, popili, pak si sedla vedle něj na pohovku, jejich rty se blížily… David vypadal, že po ní opravdu touží. Potom ji políbil, dal si záležet, aby se jejich rty dotkly jen letmo, spíš to vypadalo, že mu jde skoro o přátelský polibek....  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Petting, Mix

Vojenská prohlídka 2

  21. 1. 2016Radekk3

V rohu čekárny seděla Dáša. Když mě uviděla, tak se usmála, zvedla se a šla ke mně. „Nezajdeme někam na kafe? Když už jsme se takto blíže seznámili?“ „Jasně, proč ne. A nebudeš se stydět?“ „Proč bych měla? Myslím, že jsem se ti líbila ne?“ „To jo, to přiznávám. Jen je škoda, že jsi neukázala i prsa…“ „Co nebylo, může být… Tvé nádobíčko také nevypadalo špatně“ „Díky. Kam tedy jdeme na to kafe....  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Petting, Anál

Autovýlet

  11. 7. 2015Bobr

„Ahoj! Měl bys zítra čas? Potřebovala bych odvést k babičce!“ zastavila mě dopoledne Marcela. Byl konec července a já se chystal k vodě. Byl jsem tím vedrem tak zničený, že jsem jí to bezmyšlenkovitě odkýval. „Díky!“ dala mi pusu, po níž se mi zatočila hlava a odešla. Jako ve snách jsem došel na nudi pláž a roztáhnul deku. Padnul jsem na ní a užíval si slunečních paprsků. Asi jsem na chvíli usnul,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Petting, Šukačky