Erotické povídky

Pavla

Pavla je zatím ještě mladá holka, je jí sedmnáct. Dvakrát týdně chodí cvičit aerobik, a tak má docela pevné a vysportované tělo. Nic se na ní neklepe. Ale to není jen cvičením, zdědila postavu po své mamce. V žádném případě to není nějaká vychrtlá holka. Má všeho tak akorát. Je docela hezká, sympatická, a dokonce i inteligentní. A proto na ni kluci doslova letí. Ale Pavla není nějaká kytička, kterou si kdekdo může utrhnout. Ve svém věku je ještě panna, ale netají se tím a nemá potřebu to nějak změnit. Na případné otázka tímto směrem odpovídá se smíchem, že si to šetří, až to bude opravdu stát za to. Má mladšího bratra Davida, tomu je v současné době patnáct. Oba spolu vychází, dá se říct, až nezvykle dobře. Nikdy se nějak vážně nehádali, naopak oba si vzájemně vychází vstříc. I puberta u nich obou proběhla bez nějakých problémů. Možná to bylo tím, že byli vychováváni v tolerantní rodině, kde se nikdy nikdo před ostatními nestyděl. Vlastně od mala chodívali s rodiči na nuda pláže, a tak se všichni téměř do detailu znali. U nich doma není zvykem se někde zamykat, ani na záchodě nebo v koupelně. Je docela běžné, že při koupání nebo sprchování vám někdo vleze do koupelny pro zapomenuté věci nebo si vyčistit zuby. I rodiče kolikrát nechávají jen přivřené dveře do koupelny, když se sprchují. A je běžné, že se z koupelny ozve prosba, jestli by někdo nepřišel dotyčné nebo dotyčnému umýt záda nebo něco donést. Dokonce i v tomto věku mají Pavla s Davidem společný pokojík. Nemají v něm ani nějak vyznačený svůj prostor, jen jejich postele a skříně jsou každá u jiné stěny. Kupodivu s Davidem není ani žádný problém s udržováním pořádku. Pravda je, že luxování není jeho koníčkem, ale snaží se udržet alespoň základní pořádek. Konec konců je to i v jeho zájmu, vždyť společný pokojík slouží i k případným návštěvám jejich kamarádů.

I s rodiči bydlí v rodinném domku s malou zahradou, a ještě menším bazénem, blízko okraje města. Ale na zahradě u bazénu není velké soukromí, z okolních domů a zahrad je sem docela dobře vidět i když zahradu okolo domu obklopuje živý plot. Pavla se ráda opaluje nahá, nemá ráda ty světlé pruhy na své kůži, kam se sluníčko nedostalo přes plavky a také nesnáší mít na sobě mokré plavky. Takže zahradní opalování a koupání využívá jen sporadicky. Lepší je sednout na kolo nebo na trolejbus, jet až na konečnou a tam se rozkládá jezero, bývalý pískový lom, s krásně čistou vodou. Je to volně přístupné, žádné placení. Na březích od silnice se koupají ti tak zvaní textiláci, to jsou ti stydlivější lidé, kteří preferují plavky. Pak s přibývající vzdáleností od silnice se mezi nimi objevují stále častěji naháči, a v této smíšené společnosti nikomu nevadí, zda ten druhý je v plavkách nebo nahý. O kus dál, téměř na protějším břehu, pak už jsou jen naháči. Tam už se plavky netolerují. Sem od mala chodívala Pavla s rodiči a bratrem. Teď, co už jsou s Davidem velcí, sem s rodiči tak často nechodí. Oba rodiče podnikají, a tak toho času už tolik nemají. A tak sem chodí Pavla většinou jen s bratrem, občas s nějakými kamarády a kamarádkami. Ale těch kamarádek, které by šli s Pavlou až sem na nudu zas tolik není, většinou skončí hned na začátku mezi textiláky nebo někde mezi smíšenými, kde si jen sundají vršek plavek.

Tady na „nuďárně“ je břeh členitý, malé kopečky a dolíky, tu a tam strom, křoviska, nebo rákosí poskytující stín a trochu soukromí. Každý si najde místo, pokud přijde brzo, podle potřeby. Někdo má rád otevřenou pláž, kde je hodně lidí, někdo jen soukromé místečko obklopené keři a rákosím. Pokud se přichází až po obědě, pak většinou zbývají poslední místa jen na otevřené ploché pláži s jen několika málo stromy poskytujících stín. Párkrát za den tu projede na kole se zapřaženou kárkou prodejce pití a nanuků, ale většinou si sem každý vše potřebné přinese. Vždyť toho není mnoho zapotřebí. Stačí jen krém nebo olej na opalování, větší ručník nebo deka pod sebe, nějaké pití a svačina.

Je zajímavé, když člověk na tuto pláž přijede hned zrána, najde si místečko dle svých představ a pak pozoruje, jak postupně přicházejí další. Třeba starší pánové a dámy, většinou už v důchodu, jsou úplně celí hnědí, jak tu tráví téměř každý den na sluníčku, pak vidíte celou plejádu všech věků, typů a tvarů žen i mužů. Nezaskočí vás tu ani oslovení „Pane profesore to jsem ráda, že vás zase vidím“, nebo „Á pan doktor je tu také“, či pozdravení „Dobrý den paní učitelko“, kde opálenou ženu s krásným tmavým a hustým kožíškem a ležící naznak, zdraví děti z její třídy. Nepřekvapí vás ani dva šourající se stařečci, kde on s povadlým, zvrásněným a zarostlým údem a chlupatou hrudí, opírajíce se jednou rukou o hůlku je zavěšený do babky s vytahanými prsy až k pupku, pod kterým trčí trs šedavých chlupů. Tu a tam se objeví i zvláštní lidé. Jsou úplně celí bílí, nikde ani kousíček alespoň trochu opálené kůže. Ani na rukou, ani v obličeji. Jako kdyby byli většinu roku někde zavření. To pak je jasné, v poledne už prchají domů, jsou celí rudí a spálení. Není divu, u vody to opaluje víc a pokud nemáte nějaký základ, tak vám ani nějaký ten faktor nepomůže. Nejhezčí pohled je, a to se dívají všichni bez rozdílu muži i ženy, když přijedou na kolech mladé hezké dívky, jen v tenkých kraťounkých letních šatečkách a pod tím nic. Na řídítkách jen omotaný ručník a láhev s pitím. Pak sesedají z kol a na sedátkách ještě zůstává vlhký otisk jejich lasturky a potom schválně strašně pomalu svlékají přes hlavu ty titěrné šatečky. Nejdříve vykoukne ten jejich ochmýřený pahrbek, pak ploché bříško, a nakonec kůzlátka s ještě růžovými bradavkami. Ony dobře vědí, že se všichni na ně budou dívat, a tak to svlékání protahují co nejdéle.

Začaly prázdniny. David se probudil. Protáhl se a stočil pohled do strany, kde stála postel jeho sestry. Všiml si, že leží na břiše napůl odkrytá, jedna noha jí visí z postele dolů a její krátká noční košilka je vykasaná nad zadek. V odkrytém mezinoží se rýsuje čárka její zespodu vyholené lasturky. Byl to hezký pohled, ale David to znal, už to viděl mnohokrát. Přesto, takhle po ránu, když měl plný močák, se mu při tomto pohledu postavil penis. Otočil se na druhý bok a upřel pohled na stěnu, aby potlačil erekci. Zavrzáním jeho postele se Pavla probudila. Nespala úplně, jen tak podřimovala, nechtělo se jí ještě vstávat, když bylo v domě úplně ticho. Rodiče totiž včera odjeli na dovolenou a je nechali doma samotné. No, vždyť už jsou oba téměř dospělí. Pomalu se otočila na bok a pak se posadila, protáhla a pak vstala. Popotáhla si níž košilku a odkráčela na záchod. Když se vracela přibrzdila u bratrovi postele, strhla z něho přikrývku se slovy „Probuď se lenochu, už je bílý den“. David si alespoň symbolicky trochu zakryl rukou bouli na trenýrkách. „Vždyť už jsem vzhůru“ namítl. Pavla se křenila „Koukám, že vstáváte dva“. „A ty se divíš? Ležela jsi tady vystavená jak na podiu. Jen se člověk probudí, už má tu tvoji frndu před očima. Tak čekám, až mi trochu slehne“. „Ale, ale, že by tě to ještě vzrušovalo?“ a odkráčela ke své skříni. Sáhla do poličky vytáhla čisté kalhotky, otočila se k Davidovi zády, přetáhla přes hlavu košilku a pak si navlékla kalhotky. Pak se otočila zpět k bratrovi „Tak dělej, vylez, ať se může vyvětrat a pak ustlat. David pohlédl na její obnažený hrudník a pak na hrbolek jejích kalhotek, kde chumáček chloupků, jinak zespodu vyholeného pohlaví nadzvedával tenkou látku. „Copak můžu, když se tu takhle po ránu producíruješ?“ „No, jo, vždyť už se oblékám“ a přetáhla si přes hlavu tričko. Mnoho se toho nezměnilo, tričko přesně kopírovalo tvar jejích prsů včetně vystouplých bradavek. Konečně zmizela v kuchyni a David v mírném předklonu odkráčel na záchod. Teprve po vymočení mu zmizely poslední zbytky ranní erekce, a tak už bez problému zamířil do kuchyně.

Po snídani nadhodila Pavla, jestli spolu půjdou k vodě. Davidovi se dnes nechtělo, měl něco domluvené s kamarády. Pavla nerada chodila na nudu sama, někdy se pak může stát, že se okolo ní rozloží nějací cizí chlapci a s různými poznámkami se s ní snaží navázat kontakt. Nebo, co je ještě horší, někde blízko se usadí nějaký samotný chlap a stále ji pozoruje. Pavla sice není stydlivá, ale je jí to nepříjemné. Proto, když nemá jiný doprovod, jde raději s bratrem. Je sice mladší, ale přece jen to odradí případné vlezlé typy. Tak to bylo zrovna nedávno, když byli s Davidem téměř sami na jednom odlehlejším plácku. Bylo ještě dost brzo dopoledne a na nudě nebylo moc lidí. Našli si pěkný plácek o trochu větší, než by jim dvěma stačil, ale počítali, že později přijde ještě někdo z kamarádů. Najednou se tam přifařil nějaký chlápek a jen o kousek dál si rozložil deku. Ale nelehl si ni, jak bývá zvykem při opalování. Jen tak tam seděl, nespustil z Pavly oči a v ruce žmoulal svůj penis. Pavle bylo jasné, že si ten úchyl nic víc nedovolí, když tu je s Davidem, a navíc brzy se to zaplní dalšími lidmi, a tak ho po chvíli začala provokovat. Schválně se posadila se zkříženýma nohama směrem k němu, tak aby bylo dobře vidět na její pipinu a pak si začala pomalu mazat hrudník opalovacím krémem, masírovala své prsy, obkružovala bradavky a všelijak se schválně protahovala. Pak se natočila zády k němu, klekla si a rozkročila se, vystrčila co nejvíc svůj zadeček a opřela se lokty o deku, předstírajíc, že něco hledá a občas zavrtěla zadečkem. Koutkem oka spatřila, jak jeho ruka zrychlila pohyb a do té doby dosud povadlý ohon rychle změnil svou velikost. Chvíli ho takhle provokovala a pak s úlevou zjistila, že okolo procházejí další lidé, a tak ten onanista zakryl svou chloubu novinami, a i s dekou se přestěhoval někam jinam.

Dnes to bylo jiné, zůstala doma sama, a tak se jen v miniaturních plavkách položila na břicho vedle bazénu na deku, rozvázala tkaničky horního dílu a stáhla spodní díl trochu do půli zadku. Nejraději by se svlékla celá, ale nechtěla tady sousedům dělat divadlo. Bylo sice mrzuté, že vždy když se šla osvěžit do bazénu, tak si musela přidržovat horní díl plavek. Přece si nebude pořád rozvazovat a zavazovat šňůrky. A také jí nebylo příjemné mít pak na sobě mokré plavky. Ale vyřešila to tak, že si vleže kalhotky stáhla do půlky zadku a mezi roztaženými nožkami rozkrok plavek poodtáhla dál od těla, aby tam mohl proudit vzduch a ona co nejdříve oschla. Když pak změnila polohu a ležela na zádech, jen s nechutí si nechala zakryté alespoň bradavky, srolovaným horním dílem.

Odpoledne jí zavolal Mirek, jeden z kamarádů, jestli by s ním nešla večer od šesti do kina. Proč ne, nebyla proti. Pavla neměla nějakou známost, ne že by nebyl zájem, ale nechtěla se ještě nějak vázat. Stačilo jí jen tak s někým sympatickým polaškovat a tak podobně. Po páté se osprchovala, namalovala a po půl šesté byla u kina. Mirek tam už čekal, zakoupil lístky někam dozadu. Pusa na přivítanou a už se ruku v ruce přesunuli dovnitř. Nebránila se, když ji pak v setmělém hledišti objal a políbil, ani když jí pak přejížděl rukou po prsou a snažil se vniknout pod halenku a pak i vsunul ruku do její podprsenky a ladil vzrušené bradavky. Opětovávala jeho polibky a když jí vnikal rukou do kalhotek, jen stiskla stehna pevně k sobě, aby se dál nedostal. Nechala ho jen projíždět svůj kožíšek, nic víc. Bylo to příjemné, to laskání okolo bradavek a jak se probíral jejími chloupky. Věděla, že by bylo dobré také partnerovi poskytnout příjemné okamžiky, a tak položila svou ruku na jeho rozkrok, rozepnula zip a vložila ruku dovnitř. Pak jen prstíkem vsunutým nohavičkou trenýrek se zlehka dotýkala jeho ochlupení, občas přejela bříškem prstu po šourku, a přitom jako náhodou zavadila o stále se zvětšující penis. Bylo to pro oba hrozně vzrušující, to vědomí, že jsou okolo lidé, ty dotyky, náznaky a očekávání věcí příštích. Ale nic víc nebylo. Zůstalo jen u toho. Film pomalu končil, oba ani nevěděli o čem byl. Pavly ruka opustila Mirkovi kalhoty, Mirkovi ruce se vrátily z plenění koziček a z jejích kalhotek zpět. Pak už jen tiché zavrnění zapínaného zipu a zašustění, jak si Pavla upravovala halenku. Film skončil a návštěvníci pomalu odcházeli. Mirek v očekávání věcí příštích se nabídl, že Pavlu doprovodí domů. V liduprázdné uličce se k ní opět přitiskl a při líbání se snažil opět vniknout do kalhotek. Opět pevně stiskla stehna k sobě a zastavila jeho ruku na okraji svého ochlupení. „Už dost, dál ne, už takhle jsem celá mokrá“. Odstrčila jeho ruku, rychle ho políbila na tvář. „Tak ahoj, to už dojdu sama“ odvrátila se a rychlým krokem spěchala domů. Mirek si jen tiše povzdechl. Takhle to končilo vždy a s každým. Ani nikomu z jeho kamarádů se nepovedlo dostat dál. Své panenství si střežila dobře.

Dorazila domů. David už byl doma, napůl v leže seděl se sluchátky na uších a poslouchal hudbu. „Kdes byla?“ „V kině s Mirkem“. „Co dávali?“ „Víš, že ani nevím“ odpověděla se smíchem. „A jé, tak to byla určitě ruka na bubáku, že? Když ani nevíš o čem byl film.“ Jen se pousmála. Pomalu se svlékala. Zůstala stát jen v podprsence a v kalhotkách. Sklonila hlavu a spatřila ten mokrý flek na roznoží. I David si ho také všiml. Jako by údivem povytáhl obočí. „To ti bylo takové vzrůšo, že jsem z toho celá mokrá“ předem odpověděla na případnou otázku. „Z filmu nebo z něčeho jiného?“ Neodpověděla, jen když okolo něho procházela do koupelny, laškovně mu přejela ve vlasech. Naložila se do vany, přivřela oči, a ještě jednou si prožívala ty okamžiky. Úplně zapomenula na čas, až jí probralo pootevření dveří a Davidovo „Seš ještě živá, nebo ses utopila?“ Mávla rukou na důkaz, že žije a posadila se. David zmizel. Voda ve vaně už chladla. Přejela si rukou po ramenech a na prstech jí zůstaly jako písek malinké kousíčky kůže. Loupu se, uvědomila si. „Dejve, prosím, můžeš mi umýt záda?“ zavolala. Ve dveřích se po chvilce znovu objevila bratrova hlava „Tos nemohla říct před chvílí?“ Ale poslušně uchopil žínku, kterou mu podala. Nalil na ní trochu tělového šampónu a začal ho roztírat po jejích zádech. „Trochu přitlač, loupe se mi kůže“. Drhnul tedy víc. Jak stál nad ní, viděl i na její prsy a s trčícími bradavkami. Byl to hezký pohled. Vzdychl a pomyslel si, že je škoda že to je jen ségra. Dodrbal jí záda a opláchl je vodou. „Všechno, nebo chceš i vepředu?“ otázal se jen tak pro formu. „Můžeš i tam“ pokrčila nohy v kolenou a položila se na záda. Opatrně a něžně jí žínkou přejížděl po hrudi, hnětl ty pevné prsy a obkružoval bradavky. Slastně přivřela oči a kolena se jí samovolně vzdálila kousek od sebe.

Tmavý trojúhelník jejího pečlivě zastřiženého ochlupení vyčníval z vody a pod ním počátek rýhy. Přejel žínkou na břicho a zakroužil okolo pupíku. „Mám tě omýt celou?“ a naznačil pohyb rukou do jejího klína. „Stiskla kolena k sobě „Ne, ne, stačí, díky“ a jako by na omluvu dodala „Třeba někdy příště. Ale bylo to moc příjemné, dík“. Věděl, že žádné příště nikdy nebude. Za chvilku přihopkala do pokojíku zabalená jen v ručníku. „Br, to je mi zima. Pojď mne zahřát“. To byla jejich hra už od malička. Klekli si, nebo v tureckém sedu vždy naproti sobě, jeden nastavil natažené ruce dlaněmi dospod a druhý pod ně obráceně dlaněmi nahoru. Museli se dívat jen druhému do očí, nikam jinam. Úkolem bylo toho, kdo měl ruce vespod, rychle jednou nebo druhou rukou, popřípadě i oběma, plácnout druhého po hřbetu ruky dřív, než on ucukne. Až když se plácnutí nepodařilo a protivník včas ucuknul, tak se spolu vyměnili. Byla při tom legrace, protože udržet upřený pohled druhému do očí, a přitom včas ucuknout, nebylo tak jednoduché. Nejen, že už po chvilce mají oba hráči ruce červené jako ředkvičky, ale je jim i horko. „Tak jo“ přikývl David a usedl v tureckém sedu na postel. Pavla si sedla stejným způsobem co nejblíže k němu a nastavila ruce dlaněmi nahoru. „Nejdřív já, jsem slabší pohlaví“. David poslušně nastavil ruce dlaněmi dolů nad její ruce. „Do očí“ zdůraznila Pavla a vpíjela se mu tak pronikavým pohledem do jeho očí, až se musel smát. Stačil mžik a už ho pleskla přes obě ruce najednou, nestihl vůbec zareagovat a znovu a znovu. Musím se víc soustředit pomyslel si. Konečně se mu po několika marných pokusech povedlo alespoň jednou včas ucuknout, a tak byl na řadě on. Ruce měl už docela pěkně červené. Pavla věděla, že jí to nedaruje, musí se hned od začátku soustředit. Zatím se jí to moc nedařilo. Jak se soustředila na rychlé ucuknutí, ani si nevšimla, že její ručník omotaný okolo těla sklouzává do stran a pomalu odhaluje její rozkrok. Kolena daleko od sebe umožňovala pohled na její lehce pootevřenou škebličku s trojúhelníkem tmavých chloupků. I když se David snažil dívat jen do jejích očí, přírodě nešlo zabránit a oči mu občas sklouzly níž.

Pavla si toho zatím nevšimla, soustředila se jen na hru. Konečně se jí díky bratrově nepozornosti povedlo ucuknout rychleji, a tak se znovu vyměnili. Při jednom rychlejším výpadu, Pavle povolil ručník a sklouzl jí k pasu. David toho hned využil „Já už nehraju, to není fér. Ty se mě pořád snažíš nějak rozptýlit“. „Ale, ale, ty se naděláš“ a omotávala okolo sebe znovu ručník. Ale také už i jí to stačilo, rozhodně jí už nebyla zima. „Jdu se vykoupat“ pronesl David, zvedl se a zamířil do koupelny. Jen se položil do teplé vody, pootevřely se dveře a nakoukla dovnitř „Chceš taky umýt záda?“ nabídla se. „Můžeš“ a přemítal, proč se najednou sama nabízí. Pomalu mu přejížděla žínkou po zádech. Bylo to příjemné, a i trochu vzrušující po předchozím představením. Domyla mu záda a zvedla jednu jeho paži, přejela žínkou po straně hrudníku od podpaží až ke kyčlím, pak druhou stranu. Jemně do bratra zatlačila, aby si lehl. Pokrčil tedy kolena a položil se na záda. Pomalu mu přejížděla po hrudníku a pak na břicho. Čím víc se blížila dolů, tím víc to Davida začalo vzrušovat. Pomalu mu zajela žínkou po ochlupení až ke stehnu a pak zpět a k druhému. Penisu se sice vyhnula, ale jako by náhodou o něj zavadila hřbetem ruky. Poznala, že už je částečně vzrušený. „Tam tě mám taky omýt?“ zeptala se trochu opožděně. Pár vteřin bojoval s tím, že řekne ano, ale věděl, že by pak nezabránil pořádné erekci, a tak jen pronesl „Dík, to už zvládnu sám“. Zastavila svou ruku na jeho ochlupení, pustila žínku a pak ho jen tak lehce cvrnkla prsty do částečně postaveného penisu. „Jak chceš, chtěla jsem ti jen udělat dobře“ a zmizela z koupelny. David teď zůstal trochu zaskočený, přemýšlel, jak to vlastně myslela. Pomalu se domyl a vylezl z koupelny. Pavla seděla už oblečená v noční košili na své posteli. Kolena u brady a nad něčím přemýšlela. Pomalu došel k ní a zastavil se u okraje jejího lůžka. „Pavlo, jak jsi to myslela s tím, že jsi mi chtěla udělat dobře?“ podívala se na něj, pak si poodsedla dál ke stěně „Pojď sem ke mně“ ukázala prstem vedle sebe. Usedl vedle ní ve stejné poloze. Vzala ho kolem krku „Hele, já vím, že vy chlapi si musíte občas ulevit. Vím, že si to někdy v noci děláš pod dekou do kapesníku. Nebo když není nikdo doma, tak na záchodě nebo v koupelně“. S úlekem se ni podíval. Máma s tátou to ví také, vždyť je to normální. David se teď úplně vylekal. „Neboj, já si to taky musím někdy udělat sama. David si vzpomenul, jak někdy zaslechl tiché vzdechy od její postele. Myslel si tehdy, že se jí jen něco zdá. Trochu se mu ulevilo. „Tak a teď mazej do své postele a jdeme spát“ zavelela a vytlačila ho bokem ze své postele. Trvalo mu dlouho, než usnul.

Ráno vstal dřív než Pavla a připravil snídani. Když vstala a přišla do kuchyně jen v kalhotkách a tričku, byla překvapená, většinou to totiž bylo naopak. „Copak se to děje“ jen pronesla. „Nic, nějak se mi už nechtělo spát“.

„Nepůjdeme na nudu?“ zeptala se. „Můžeme, dneska nic nemám“. „Zavolám Katce, jestli by nešla s námi“ nadhodila. „To pochybuju, ta je stydlivá, ta by se nikde nesvlékla“ namítl David. „Nebudeme jí říkat, že jdeme na nudu“. „Ale to přece pozná“. „Řekneme jí, že jdeme tam, co jsou svlečení i oblečení a může tam být s námi“. David trochu zaváhal. Kdyby šli na klasickou nudu, bylo by to normální. Tam jsou všichni nazí a je jedno zda se znají nebo si jsou úplně cizí. Ale tohle je něco jiného. Jít na pláž s dívkou, s kterou se zná, a na kterou si tajně myslí, a tam se před ní úplně svléknout, zatím co ona zůstane oblečená, to je přece takové nějaké divné. „No, nevím, to je takové pitomé“ namítl. „Já myslela, že se ti líbí? Nebo ne?“ „No, jo, ale …..“ nedořekl. „Já si myslela, že bys ji rád někdy viděl svlečenou“ nadhodila Pavla. „Hmm, to jo. Ale ona se přece nesvlékne“. „Neboj, půjdeme na to polehoučku. Nejdřív budeme všichni oblečení a pak si pomalu odložíme“. Tenhle nápad se Davidovi začal zamlouvat, jen mu bylo divné, že by Pavla šla k vodě a zůstala tam nějakou dobu v plavkách. „Tak jo, ukecala jsi mě“ souhlasil.

Netrvalo to ani deset minut a Pavla to s Katkou domluvila. Natáhla na sebe šortky „Za chvilku tu bude, tak se zatím sbalíme“ a přinesla z chodby malý batůžek. Dva velké ručníky, pití na celý den, něco ke svačině, opalovací krém, nějaký dívčí časopis, nafukovací míč a ……

Za dvacet minut Katka opravdu dorazila s větší taškou v ruce. „Co to tam máš?“ zjišťovala Pavla. „Deku, polštářek, ručník, pití, jídlo, olej na opalování, křížovky, knížku, …. „. Pavla povytáhla obočí, ale nic neříkala. David si zatím pokradmu Katku prohlížel. Byla to hezká holka a teď v lehkých a krátkých letních šatech jí to opravdu slušelo. „Tak snad už vyrazíme, ne?“ pronesl, aby alespoň něco řekl. Obě holky se ještě na moment šly zkrásnět do koupelny a pak už během chvilky všichni stáli na zastávce trolejbusu a o něco později na konečné. Odtud to bylo už jen kousek k vodě. „Teda tady je dneska lidí“ posteskla si Katka. „Půjdeme dál. Támhle to bude volnější“ ukázala Pavla rukou na vzdálenější část břehu. Po chvíli chůze tam dorazili. Hned zkraje procházeli okolo různých skupinek ležících či koupajících se lidí. Naprosté většině žen všech věkových kategorií chyběl horní díl plavek a za některými hustšími keříky bylo možno zahlédnout jednotlivce i dvojice, kteří neměli plavky žádné. A o kousek dál, když míjeli dvojici nahých mladíků stojících pod košatým stromem v družné zábavě s dvěma stejně nahými děvčaty. Katka jen trochu zčervenala v obličeji. Sice dělala jako by nic, ale bylo vidět, jak postavy obou mladíků přitahují její oči. Trošku ochraptěle se optala, jak daleko ještě půjdou. „Támhle, jak jsou ty křoviska a rákosí“ ukázala Pavla asi padesát metrů vzdálené místo. „Tam budeme sami a nikdo nás tam nebude otravovat“. Prošli ještě okolo dvojice středního věku. Pán i paní leželi na zádech úplně nazí, oba po celém těle krásně opálení bez nějakých světlejších míst. „Páni, ti jsou krásně opálení“ tiše špitla Katka a oči se jí na moment zastavily na pánově přirození. „Když sem budeš chodit častěji a celá se svlékneš, tak můžeš taky tak vypadat“ nadhodil David. „To já bych nemohla, já bych se styděla“ namítla Katka.

„Tak jsme tady“ pronesla Pavla a ukázala rukou na malý plácek dokola ohraničený vzrostlými stromy a keři, lehce se svažující k vodě, kde i břeh ze dvou stran krylo rákosí. Vlastně sem nebylo odjinud moc vidět a na ležícího člověka vůbec ne. „Tuhle pláž i s vlastním přístupem do vody máme jen pro sebe“ pronesl David. „A co když se sem ještě někdo další nacpe?“ zeptala se Katka. „To tady nebývá zvykem, místa je všude okolo dost. Jen kdyby opravdu bylo moc horko a byl tady velký nával, tak se třeba někdo přijde optat, jestli může k nám. Ale to nehrozí, teď je doba dovolených a většina lidí, tak jako naši rodiče, jsou na dovolené u moře“ vysvětlil jí David. „Tak jo, mě se tu docela líbí“ prohlásila Katka a položila svou tašku na zem. Voda byla jen pár metrů od nich. Pavla si svlékla šortky a stáhla přes hlavu tričko. Zůstala jen ve bílých bavlněných kalhotkách, vytáhla z batohu oba velké ručníky a rozprostřela je na zem. Katka na ni zírala se široce otevřenýma očima. Pak jen rychle pohlédla za sebe na Davida. Ten si právě svlékl kraťasy a košili s krátkým rukávem a zůstal jen v tmavých slipech. Vrátila pohled zpět na Pavlu přehrabující batoh a šeptem se optala „To ti nevadí takhle před bráchou?“ „Ne, proč?“ a položila se na záda. Trochu si stáhla gumu kalhotek, níž k podbřišku a založila ruce za hlavou. Katka rozložila vedle ní svou deku a ohlédla se na Davida. Ten právě rozkládal svůj ručník vedle její deky. A pak se na něj usadil. Trošku váhala, ale pak přetáhla své letní šatičky přes hlavu. Měla na sobě dvoudílné miniaturní plavečky, košíčky spojené tenkými šňůrkami a kličkou na zádech, kalhotky na obou bocích svázané tkaničkou. Rychle si dřepla, vyndala z tašky polštářek, knížku a časopis s křížovkama a ještě rychleji se položila na břicho. David si ale stačil všimnout, jak dobře je stavěná. Po chvilce se nahnula k Pavle, obdivně pohlédla na její pevná a opálená ňadra a pak očima sklouzla i na její kalhotky a tiše se jí zeptala „Ty sis nevzala plavky?“ Pavla k ní otočila obličej „Ne, tady jsou zbytečné. Nikdo tu není a není to zdravé být v mokrých plavkách“ a přisunula k ní svůj časopis s článkem, jak je nezdravé nosit mokré plavky. „Přečti si to“. Katka se začetla do odborného článku. Bylo zajímavé, jaké nástrahy může skrývat taková běžná věc, jako jsou mokré plavky.

Odložila časopis a vzala si své křížovky. Pomalu vyplňovala jednotlivá políčka, ale myšlením byla ještě stále u obsahu článku. Uplynulo pár desítek minut a slunce už docela pálilo. „A teď se jdeme smočit“ zavelela Pavla. Zvedla se a zamířila k vodě. David ji následoval. Na břehu si stáhla kalhotky, odhodila je do písku a rychle vběhla do vody. Zkraje bylo vody jen po kotníky, a tak musela překonat ještě několik metrů, než jí byla voda alespoň po pás. David těsně u vody také odhodil své slipy a po pár metrech běhu sebou plácl do vody. Katka se pomalu zvedla ze své deky. Váhala, jestli má vůbec vlézt k nim do vody. Připadala si trochu trapně, oba jsou přece úplně nazí, to má dělat jakoby nic a připojit se k nim? Začala trochu litovat, že sem s nimi šla. „Tak Katko, co je s tebou? Pojď a vezmi sem ten míč“ zavolala na ni Pavla. Poslušně se tedy sehnula pro míč a došla k okraji břehu. Pak pomalu vstoupila do vody. Zatím jen po kolena, po předchozím pražením na slunci, se jí teď zdála voda dost studená. Ale byl to klam, teplota vody byla dvaadvacet stupňů. Opět popošla pár kroků, ale když voda dostoupila do výše jejího rozkroku, přeběhla jí po zádech husí kůže a ztvrdly a vystouply jí bradavky. Trochu zrudla při pocitu, že si toho David všimne, a tak si zakryla prsa míčem a se sebezapřením udělala dalších pár kroků do větší hloubky, aby trčící bradavky ukryla pod hladinou. Pak konečně hodila míč směrem k Davidovi. Zatím co si Pavla s Davidem házeli míčem, zaplavala si pár desítek metrů dál podél břehu, kde seděli, stáli nebo leželi jiní lidé. Někteří v plavkách, ale většina úplně nahých. Nakonec zjistila, že mezi nimi není jediná žena nebo dívka, která by na sobě měla horní díl plavek. Buď měly jen spodní díl, nebo vůbec nic. Najednou ucítila, že je v příliš malé hloubce na plavání, a tak se postavila. Voda jí sahala jen kousek nad pupek. V tom přímo před ni vběhla do vody skupina úplně nahých mladých lidí, a tak se ocitla uprostřed nich jediná v plavkách. Pár okamžiků, měla přímo před očima několik nejen dívčích chlupatých i vyholených rozkroků, ale i mladických penisů různých tvarů a velikostí. Nevěděla kam s očima, a tak se přikrčila, aby byla ve vodě až po krk a nebylo vidět, že ona je tu jediná v plavkách. Raději se obrátila a plavala zpět. „Pojď si s námi zapinkat“ zavolal na ni David a Pavla po ní hodila míč. Bylo tu vody jen do pasu, a tak se k nim přidala. Občas, když David povyskočil za vysokým míčem, ocitl se jeho penis na okamžik nad hladinou. Katka se tomu nemohla ubránit, ale pokaždé se jí tím směrem stočili oči. Když už se všichni unavili, Pavla vyrazila první ke břehu. Katka šla za ní a neubránila se obdivnému pohledu na její pěkně rostlou postavu, všude stejnoměrně opálenou. Na břehu se Pavla sehnula, sebrala z písku své kalhotky a s nimi v ruce došla až ke svému místu, kde se nahá položila naznak a nastavila slunci své tělo. Nožky od sebe, aby se slunce dostalo všude. Katka se nakrátko ohlédla a zjistila, že David si také nese slipy v ruce. Rychle odvrátila zrak a ulehla na břicho na svou deku. Koutkem oka zahlédla, jak si David vedle ní lehá na břicho. Taky na sobě nemá žádné bílé místo, pomyslela si. Aby nevypadala mezi nimi blbě, tak si alespoň rozvázala šňůrky horního dílu plavek.

Záviděla oběma, jak jsou všude krásně opálení, ale jí stud nedovolí se svléknout. Po chvilce si přece jen rozvázala šňůrky na bocích i u dolního dílu plavek a zadní část si trochu srolovala níž, aby se sluníčko dostalo alespoň o kousek dál. Po pár minutách nějak sklimbla. Najednou ji probudil hlas Pavly „Podívej, co tu mám“. Pootevřela oči, přímo před jejím obličejem Pavla držela v ruce obrovskou vážku. Lekla se tak, že vyskočila do kleku. Vršek plavek zůstal na dece a spodní díl jí sklouzl ke kolenům. V tom si uvědomila, že vedle Pavly sedí na bobku i David a teď je oběma vystavená úplně nahá. Zrudla a chvatným pohybem zvedla spodní díl a zakryla si rozkrok a druhou rukou si zakryla prsa. Všimla si, jak se oba smějí. Celá rudá se k nim otočila zády a rychle si zavazovala šňůrky spodního dílu. Pak s oběma rukama si zakrývajíc prsy se otočila zpět. „Vy jste pitomí“ vypadlo z ní, ale nemyslela to doslova. Ráda by si vzala na sebe i vršek, ale ten stále ležel na dece a Pavla se nijak nechystala dát vážku pryč. Jen pronesla „Ty se naděláš. Zahoď plavky jako my“. Katka jen zakroutila hlavou že ne. „Jak myslíš“ pronesla se šibalským úsměvem Pavla a sebrala Katčin vršek, a hodila ho na horní větev nejbližšího keře. Keř nebyl zas tak úplně malý, byl o trochu vyšší než Katka a přes ostatní větve by nebylo tak snadné se tam dostat. Teď byla Katka bezradná. Sice byla možnost vzít si na sebe šaty uložené v tašce, ale tím by si zkazila celý pobyt u vody. Pak si klekla a znovu se položila břichem na deku. „To budeš ležet celý den na břiše, vždyť se spálíš. Už teď jsi na zádech celá červená“. Katka si uvědomila že se vlastně ještě vůbec nenamazala. Ani oni, ale ti dva, už měli nejen základ. „Pavlo namažeš mě?“ „Nemá tě spíš namazat David?“ nadhodila Pavla. „Ne, to ne“ rychle se ohradila Katka. „No, jak chceš“ zklamaně odvětila Pavla a nanesla Katce na záda olej. Pomalu jej roztírala, přejížděla od ramen až dolů, kde jí prsty zajely kousek pod látku spodního dílu. Bylo to hrozně příjemné. „Nohy chceš taky?“ „Můžeš, budu ráda“. Tohle bylo ještě příjemnější, nejvíc, když se její ruce blížili po vnitřní straně stehen k roznoží. „Dejve, pojď sem“ obrátila hlavu k bratrovi. David se přisunul blíž ke Katce a poklekl z druhé strany. Jen mu mlčky hlavou ukázala a sama uchopila na Katčině boku šňůrku spodního dílu. David udělal to samé na druhé straně. „Katko, otoč se na záda“ přikázala přísně Pavla. „Cože?“ vyhrkla Katka. „Otoč se na záda, nebo poletí tenhle hadřík za tím prvním“ a lehce zatahala za šňůrku. Katčina ruka rychle sjela k boku, tam ale narazila na Pavlino koleno. Vtom lehce zatahal i David. Její druhá ruka sjela na druhý bok, ale Pavla jí chytla za zápěstí a David znovu lehce zatahal. „Neblbněte“ zakňourala. „Blbneš ty, ležíš tu pořád jen na břiše. To jsi se mohla takhle opalovat doma na zahradě. Koukej se otočit, nebo to z tebe sundáme“ naoko přísně nařídila Pavla. Katka byla o dva roky mladší, a tak pro ni byla Pavla tak trochu autoritou. „Když je tady David ….“namítla. „Já se klidně otočím“ nabídl se David i když nerad. „Žádný otáčení. Oba jsme tě už viděli, tak nedělej fóry. Jsi tady jediná, kdo se bojí ukázat kozy, ty ostudo“ pohrdavým tónem nadhodila to, co Katku už nějakou chvíli trápilo. Vůbec se jí nechtělo, hlavně proto, že tu byl David, ale nakonec se sebezapřením, se přetočila na záda, přitom si dlaněmi zakrývala prsa. David se vrátil na své místo a Pavla jen pronesla „No vidíš že to šlo“ a spokojeně se vedle natáhla na záda. Katka na ni po očku mrkla, v duchu jí záviděla krásně opálené prsy, ale ještě víc jí záviděla tu samozřejmost, s jakou tu byla docela nahá. Mrkla doleva na Davida, ten už také ležel na zádech a oči zavřené. Rozhlédla se kolem. Nikde nikdo, Pomalu sundala dlaně ze svých prsů a složila paže podél těla.

Teď teprve ucítila ten příjemný a hřejivý pocit, když se paprsky slunce dotkly jejích ňader. Ten klid a vzdálené zvuky ji na chvilku uspaly. Probudilo ji Pavlino „Děcka, jde se do vody“. Pootevřela oči, Pavla s Davidem právě vstali a mířili k vodě. Nadzvedla se na loktech. V tom si uvědomila, že nemá vršek, a tak si automaticky zakryla prsa rukou a rozhlédla se kolem. Nikdo jiný tu nebyl. Od vody se ozvalo „Tak Katko, co je?“ Rychle seběhla těch několik metrů k vodě stále s oběma rukama na hrudi. Teprve když byla téměř po ramena ponořená, uvolnila ruce. Zatím si jen poplavávala okolo, ale když u ní několikrát přistál míč a musela jim ho hodit zpět, zapojila se do hry. Jen se stále držela v dostatečné hloubce. Ale postupem času a v zápalu hry stále častěji zapomínala při odpinknutí míče, nato, že jí voda nesahá až tak vysoko. Davidovi se líbilo, jak občas její bílé kozičky opustili úkryt z pod hladiny a na malý moment se zatřepaly v plné kráse. Však se také s Pavlou oba snažili své přihrávky na Katku směrovat stále blíž ke břehu, kde nebyla taková hloubka. A tak se Katka musela stále znovu a znovu vrhat po míči tam, kde už bylo vody jen po pás a někdy i míň. „Jdu z vody“ prohlásila Katka, byla už docela utahaná, jak ji oba proháněli. Z vody vyběhla jako první a hned na dece si decentně zakryla prsa časopisem a nasadila sluneční brýle. Teď si mohla za tmavými skly nepozorována podrobněji prohlédnout Davida, který se blížil od vody. Vychutnávala si ten pohled na jeho houpající se přirození, olemované nahnědlými chloupky, teď sice trochu zmenšené díky účinku chladné vody, ale stále lákavé na pohled. Pavla i David ulehli tentokrát na břicho a nejevili žádnou aktivitu. Myslí jí opět přeběhla myšlenka na článek o problémech při nošení mokrých plavek. Trošku si mokrý spodní díl popotáhla dolů a nadzvedla látku na podbřišku. Byl to hned příjemnější pocit, než když byla na kůži přilepená chladná a mokrá tkanina. Znovu se pohledem ujistila, že jí nikdo nevěnuje pozornost. Natáhla se pro ručník, ovinula okolo pasu, rozvázala šňůrky na bocích a plavky vytáhla z pod ručníku. Vyždímala a rozložila je vedle sebe. Byl to teď trochu vzrušující pocit, být bez kalhotek a na mušličce cítit občasné závany větříku pronikající zespodu pod ručník, a tak odtáhla nohy kousek od sebe, aby se na mokré chloupky dostalo více vánku. Spokojeně založila ruce za hlavou, vystavila svá prsa slunci a oddala se snění.

Ani nevěděla, kolik času takhle prosnila, když ji probralo zatahání za palec u nohy. Pootevřela oči, u nohou jí seděl v podřepu David a tahal jí za palec u nohy „Vstávej, jdeme do vody, nebo se tu usmažíš“. Otevřela oči úplně, hned si uvědomila, že se David na ni dívá, a tak si dlaněmi rychle zakryla prsa. Nadzvedla se do sedu a v tom jí závan vánku pohladil po mušličce. Zrudla a přitiskla kolena k sobě. Uvědomila si, že ručník jí zakrýval jen to nejnutnější, ale jen od pohledu shora. A od spodu, tam kde dřepěl David, musel být pod okraj ručníku hezký výhled. Polilo jí horko, kdo ví, jak dlouho tam takhle dřepěl. Pavla už byla také na nohou a natahovala k ní ruku, aby jí pomohla vstát. „Běžte napřed“ fňukla směrem k nim „musím si natáhnout plavky“. Rychle si pod ručníkem natáhla spodní díl plavek a s jednou rukou zakrývající dvojici bradavek zamířila k vodě. No, co, utěšovala sama sebe, stalo se stalo, nic s tím nenadělám. Hlavně, že to nikdo nekomentoval, pomyslila si s ulehčením. Zapojila se do hrátek s míčem tak, že si během okamžiku zapomenula rukama chránit svá kůzlátka. Hru s míčem vystřídala jiná zábava. Dvojice spojili překřížením své ruce a další si na ně stoupnul. Rozhoupali a vyhodili ho co nejvýše, aby mohl skočit do vody šipkou. Postupně se všichni střídali. Když byla Katka ve dvojici s Pavlou a rozhoupávali Davida, Davidova chlouba se vždy chvíli houpala Katce přímo před obličejem. I když se snažila nedívat, její oči se tam vždy sami stočily. Pavla si toho hned všimla a když pak s Davidem rozhoupávali Katku jen na bratra pokývla.

A jak Katka při výskoku opustila jejich ruce, než ještě její hlava zmizela pod hladinou, stačil jejich jeden společný pohyb. Cuknutí za šňůrky na bocích jejího spodního dílu. Katka se vynořila, ucítila, že během šipky se jí něco přihodilo se spodním dílem, a tak rukama zašátrala. Nikde nic. Bezradně se rozhlédla. Co uviděla, jí málem vyrazilo dech. Rozesmátá Pavla mávala nad hlavou tím malým hadříkem se šňůrkami a rychlými kroky spěchala na břeh. Katka se trochu přikrčila a ohlédla za sebe. Zezadu se k ní blížil rozesmátý David, chystající se ji chytit okolo pasu. Začala před ním prchat a snažila se zůstat v hloubce nad pas, ale zaháněl ji stále blíž ke břehu do stále menší hloubky. A pak koutkem oka spatřila, jak Pavla hází její spodní díl na stejný keř, na kterém už visí ten horní díl. A nejenom to, teď přihodila na větev i její šaty. Znovu se jí podařilo uskočit před Davidem, ale tady už byla daleko menší hloubka, a tak se snažila uhýbat přikrčená. Najednou ji někdo chytnul za ruku a táhl směrem ke břehu. To Pavla. A už ji dostihl i David a chytil za druhou ruku. Přidřepla si, ale nebylo jí to nic platné. Se smíchem ji oba vytáhli až na břeh. Snažila se skrčit, dřepnout si, ale nebylo jí to nic platné. V obličeji byla rudá, styděla se, ale na druhou stranu to bylo i trochu vzrušující. Nakonec rezignovala a poslušně se nechala se odvést až k ležící dece. Ale při chůzi si stále zakrývala alespoň jednou rukou roznoží a pak rychle ulehla na břicho. Až nakonec, když Pavla i David ulehli naznak na svá místa a ona se ujistila, že ji David viditelně nepozoruje, položila se i ona na záda. Sice se stále hlídala, aby náhodou nedala kolena od sebe a ruku měla stále připravenou na zakrytí, ale byl to pokrok. Teď konečně poznala ten příjemný pocit, kdy se paprsky slunce dotýkaly její úplně celé pokožky. Po několika dalších společných vběhnutí do vody a následných výstupů na břeh, už se nesnažila nějak zakrývat a s přibývajícím odpolednem se dokonce nechala úplně celá, od nich obou namazat. Sice ještě tiskla stehna k sobě, když se Davidovi ruce dostávaly do blízkosti její lasturky, ale ten pocit byl tak příjemný a i vzrušující, že se postupně uvolňovala stále víc. Zdá se, že našla v nudismu zalíbení a v Davidovi také. Dalších pár společných dní na pláži uplynulo jako voda a Katka už se před nimi téměř nestyděla. Jenom když okolo nich procházel někdo cizí, tak se zakrývala, nebo se k němu otáčela zády.

Na dnešní večer byl u Pavly domluvený malý večírek. Její kamarádka Lenka měla narozeniny. A protože Pavly rodiče byli ještě stále na dovolené, domluvily se spolu, že se to bude konat u Pavly doma. David ohlásil dopředu, že on doma nebude, jede s Katkou a s jejími rodiči na nějaký koncert a vrátí se až zítra dopoledne. Mimo Lenky měla přijít ještě Eva a další tři kluci Tomáš, Petr a Honza. Každá z holek donesla nějakou tu láhev sladkého alkoholu, a tak, než přišli kluci, stihly se při přípravě pohoštění dostat trochu do nálady. A když kluci dorazili se svou várkou alkoholu, holkám se už pěkně červenaly tváře. Následovaly gratulace s dalším přípitkem a kluci hned, že musí dát Lence hobla. Eva, která byla trošku oplácanější, si hned stoupla na všechny čtyři a nastavila zadek. Petr chytnul Lenku za ruce, Tomáš s Honzou každý za jednu nohu a už jí rozhoupávali. Marně se snažila vyškubnout, její letní šatečky se při každém zhoupnutí a naražení na Evin zadek, vysouvaly stále výš až nad pás a poroztažené nohy dávaly na odiv její klín v bílých kalhotkách, které kopírovaly tvar její skuliny včetně zářezu. Konečně ji kluci pustili a ona si s ještě červenější tváří stahovala šaty níž. Ale nezlobila se, vždyť to byla legrace. Zato kluky to docela rozrajcovalo. Litovali, že nemá narozeniny i Eva s Pavlou. Další přípitky následovaly. Netrvalo dlouho a kluci přišli s nápadem si zahrát nějakou společenskou hru. Bylo celkem jasné, jaká hra je napadla – flaška. A i když bylo i holkám jasné, že nepůjde jen o nějaké nevinné úkoly, kupodivu souhlasily. Domlouvala se závazná pravidla, aby někdo nemohl v průběhu hry ucuknout. Bude se tedy hrát o fanty a kdo nedá fant bude muset udělat nějaký úkol, který mu dají všichni ostatní. Jako fant se nepovažovaly hodinky, řetízky, náušnice kapesníky a jiné drobnosti. Platilo jen oblečení. I když už byli všichni trochu pod vlivem alkoholu, Pavla si přece jen zachovala jasnou hlavu a prosadila i s podporou svých kamarádek, že nesmí padnout požadavek na soulož nebo něco podobného. Klukům se to moc nelíbilo, ale nezbylo jim nic jiného než souhlasit. Hra se rozjela a jako první si musel odložit Tomáš. Sundal tedy tričko a hodil ho do placu a zůstal v riflích. V dalším kole prohrál Honza. Odložil si tedy košili s krátkým rukávem a zůstal v kraťasech. Holkám se to zatím vyhýbalo, ale teď došlo na Evu. Po chvilce váhání, co si má odložit, odešla do koupelny a tam si svlékla podprsenku a zůstala v sukni a halence. Pak prohrál znovu Tomáš, svlékl si tedy rifle a zůstal v trenýrkách. Tentokrát flaška ukázala na Lenku a ta následovala příkladu Evy a také si v koupelně vysvlékla podprsenku a zůstala v šatech. V následujícím kole ukázala flaška na Pavlu. Ta si svlékla šortky a ukázala tak tenké bílé kalhotky. Hra pokračovala a došlo na Petra, který si svlékl kraťasy. A zůstal ve slipech a tričku. Znovu se roztočila láhev a zastavila se hrdlem proti Evě. Eva trochu semkla rty, otočila se k ostatním zády a spod sukně si stáhla kalhotky a zůstala v sukni a halence. Klukům se nedařilo skrývat zklamání. V dalším kole došlo znovu na Lenku a ta si opět po vzoru Evy stáhla z pod šatů kalhotky. Znovu od kluků zaznělo zklamané vzdychnutí. Po roztočení flašky došlo tentokrát na Pavlu. Ale ta s nějakou stydlivostí neměla problém, a tak si bez zbytečného prodlévání svlékla tričko. Ukázala tak své pěkné kozičky, které si jednou rukou částečně zakrývala, aby trochu zakryla vzrušením vztyčené bradavky. Následovaly obdivné poznámky od kluků. Teď se ale štěstí od kluků odvrátilo a v následujícím kole přišel nejprve Petr o tričko a pak i Honza o kraťasy. Hra pokračovala a když láhev ukázala opět na Evu, byli kluci natěšení, co jim ukáže. Ale zklamala je. S uzarděním ve tváři si v sedě stáhla sukénku trochu níž, přední částí halenky zakryla svůj klín a pak svléknutí sukně dokončila, aniž by někomu něco ukázala. Teď trošku červená ve tváři seděla s koleny stisknutými pevně k sobě a rukou si přidržovala přední část halenky tak, že se jí podařilo zakrýt i část stehen. Z úst kluků zaznělo opět tiché zaúpění. V následujícím kole prohrál Petr, který se tak musel zbavit posledního kousku oblečení. A tak tu teď seděl a jednou rukou si zakrýval svou ozdobu. V dalším kole prohrála Pavla.

Konečně se kluci dočkají i když ji vlastně už někdy nahou zahlédli na nuda pláži. Ale to bylo něco jiného, teď ji mají jen kousek od sebe a budou si ji moci dopodrobna prohlédnout. Ale Pavla jen malinko nadzvedla zadeček a rychlým pohybem ze sebe stáhla své kalhotky, aniž by někomu dala šanci uvidět něco jiného než malý trojúhelníček chloupků. Kluci byli trochu zklamaní, ale třeba to vyjde v dalším kole. Nevyšlo, prohrál Tomáš, a tak musel odložit svůj poslední kousek. I když svůj penis ukázal jen na moment, než si sedl, a tak ho skryl mezi svými stehny, stačil tento pohled všem dívkám, aby měly představu o jeho tvaru a velikosti. Hra teď začínala být napínavější, Pavla a kluci už neměli co svlékat, a tak se budou muset vykoupit nějakým úkolem a pokud prohraje Eva nebo Lenka, tak se hoši konečně dočkají. Na rozdíl od Pavly, Lenku a Evu nikdy neviděli svlečené ani z dálky. Láhev se znovu roztočila a všichni s napětím sledovali na koho ukáže. Byl to Petr. Lenka s Evou si ulehčeně oddechly. Petr dostal za úkol se postupně postavit před každou z dívek, mírně se rozkročit, tak aby nic nebránilo ve výhledu a pomalu se před ní otáčet. Trochu mu zčervenaly tváře, když se postavil svým rozkrokem nejdříve před obličej Pavly a ona si mohla z těsné blízkosti prohlížet jeho nádobíčko. Červené tváře mu zůstaly i pak, když takhle stanul i před Lenkou a pak i před Evou. Usedl a láhev se znovu roztočila. Napětí vzrůstalo. Lenka. Trochu zrudla, ale pak trochu nadzvedla zadeček a vyprostila z pod něj zadní část šatů, znovu usedla a s koleny přitisknutými k sobě si přetáhla šaty přes hlavu a rychle si jednou rukou zakryla prsy. Sice je ukázala jen na malý moment, ale všichni si všimli jejich tvaru a střední velikosti. Bohužel ale, vzhledem k tomu, že její lasturka byla celá vyholená, byl k vidění jen její holý venušin pahorek, nic víc. Kolena a stehna přitisknuté k sobě nedovolily lepší pohled. V dalším kole prohrál Honza, a tak odložil své slipy a tím tak na malou chvilku, než opět většinu své chlouby ukryl mezi chlupatými stehny, ukázal, že se nemá za co stydět. Láhev od vína se znovu zatočila a tentokrát ukázala na Lenku. Bezradně se rozhlédla, ale nakonec vstala a zakrývajíc si jednou rukou oba prsy a druhou svůj klín, vstala a teď už rudá až po uši se poslušně postavila nejdříve před Tomáše. „Tak na co čekáš“ oslovil jí Honza „trochu se rozkroč a dej ty ruce pryč“. Znovu se bezradně ohlédla po holkách, pak se mírně rozkročila, zavřela oči a váhavě dala ruce podél těla. Tomáš se trochu předklonil, jeho obličej teď byl jen asi 15 centimetrů od jejího rozkroku, až pocítila jeho dech na podbřišku. „Hmm, pěkný,“ uznale prohodil Tomáš „můžeš se pomalu otáčet“. Pomalu se otočila dokola. „Dobrý“ pochvalně zamručel Tomáš a rukou jí pokynul ať předstoupí před Honzu. „No konečně“ zamnul si spokojeně rukama Honza a také přistrčil svůj obličej co nejblíž. Po otočce pustil Lenku Petrovi. Ten jen lehce naklonil hlavu do strany a bez jakýchkoliv poznámek jen spokojeně pokýval hlavou. Když Lenka dokončila otáčení před Petrem, znovu rychle usedla a dál si rukama chránila prsa i klín. Jako na dalšího ukázala flaška na Tomáše. Ten bez problému vstal a postupně se mírně rozkročen postavil a otáčel před každou z dívek. Rozhodně se neměl za co stydět. V dalším kole došlo i na Honzu. A tak se nedal přehlédnout ještě nepatrný vliv jeho okukování Lenky. Následek sotva znatelné erekce nepatrně zvětšil jeho penis, což dívkám cukalo s koutky úst. Další kolo a láhev se stočila hrdlem k Pavle. Na to se kluci těšili. Pavla se v klidu postavila, postupně předstoupila před každého z nich, mírně se rozkročila a pomalu se před každým otočila. Její souměrná postava vysportovaná aerobikem, krásně všude stejnoměrně opálená, bez světlých proužků od plavek, s malým trojúhelníčkem chloupků vepředu a vyholenou skulinkou zespodu, brala dech. Takhle zblízka ji ještě nikdo z nich neviděl. Jedinou malou vadou na tom všem bylo to, že se vlastně vůbec nestyděla, nic neskrývala, a nebránila se. A to by bylo právě na tom to nejvzrušivější. Pavla usedla a hra pokračovala. Tentokrát se láhev zastavila hrdlem k Evě. No konečně proběhlo klukům v hlavě. Eva celou hru trnula, kdy k tomuhle dojde. A teď to bylo tady. Ještě nikdy nebyla před nějakým klukem svlečená, maximálně ji mohl někdo vidět v plavkách. A teď má najednou odložit poslední kousek oděvu. Všichni se na ni dívali. Zrudla a nervózně žmoulala v klíně přední cíp halenky. Pak se přeci jen odhodlala. Stiskla stehna ještě víc k sobě, pomalu si rozepnula všechny knoflíčky halenky, jednu ruku vsunula pod tkaninu a zakryla si s ní prsy a druhou ruku vyprostila z rukávu. Ruce vyměnila, vyklouzla i z druhého rukávu a druhou ruku přidala k té první. Mnoho toho vidět nebylo i když její malé ruce nestačily zakrýt celý povrch jejího poprsí a ani sevřená stehna nezabránila, aby nebylo vidět alespoň kousek tmavého kožíšku. Láhev se znovu roztočila a ke smůle Evy se znovu zastavila před ní. Teď v Evě hrklo, došlo na lámání chleba. Nešťastně se podívala na Lenku a Pavlu. Ty nic neříkaly, ale jejich pohledy mluvily za vše, hra je hra, musíš se podvolit. „Tak pojď, nezdržuj“ popohnal ji Tomáš. Rudá v obličeji neochotně vstala a zakrývajíc si jednou rukou roznoží a druhou alespoň bradavky se přišourala k Tomášovi, kde zůstala stát. Ozval se Petr „Tak Evo, ruce pěkně podél těla a trochu se rozkroč“. Zrudla ještě víc, zavřela oči a sevřela rty. Pomalu spustila ruce podél těla a nepatrně odtáhla kolena od sebe. Před Tomášem se objevil jen hustý tmavý trojúhelník. „Musíš se rozkročit víc, takhle není nic vidět“ popohnal ji Tomáš. Opět kousek odtáhla kolena od sebe. „To je málo, ještě“ přidal se Honza. Vzdychla a teď už se opravdu trochu víc rozkročila, ať už to má za sebou. Ukázalo se, že její kožíšek není jen vepředu jako má Pavla, ale že se jí táhne vespod až dozadu a docela zakrývá rýhu. „No vidíš, že to jde,“ pochválil jí Tomáš „tak se teď pomalu otáčej a pak můžeš k Petrovi. Otočila se dokola a rychle předstoupila před Petra a pak i před Honzu. S úlevou si oddechla, konečně to měla za sebou. Doufala, že tím hra končí, ale to se mýlila. Chtěla to ukončit, ale kluci s Pavlou a Lenkou ji přehlasovali, že noc je ještě mladá, a tak se bude hrát dál. Ale co a o co? Tomáš už to měl vymyšlené „Musí to být hra, aby se na všechny dostalo stejně. Takže si jen vylosujeme pořadí. Tomu, kdo bude na řadě, každý z nás může kamkoliv na jeho tělo něco namalovat a dotyčný mu nesmí bránit“. „Čím chceš malovat? Přece nepůjdu domů pomalovaná,“ namítla Lenka „to by mě naši asi zabili“. „Rtěnkou“ nadhodila Pavla „ta půjde umejt“. Návrh byl přijat. „A jak si rozpočítáme pořadí?“ nadhodil Honza. „Mám nápad,“ ozval se Petr „podle datumu narození. Kdo bude nejstarší, s tím začneme“. Všichni byli stejný ročník, a tak rozhodovali jen měsíce, týdny a dny. „Tak první půjde Honza“ zvolala Lenka „před každého z nás se postupně postaví a nechá si něco namalovat“. Honza se postavil nejdříve před Petra a ten mu rtěnkou namaloval na zadek srdíčko. Pak se postavil před Tomáše a ten mu namaloval na druhou stranu zadku prasátko. Nyní stál před Lenkou a ta mu těsně nad ochlupení namalovala stromečky. Pavla mu na penis namalovala malé srdíčko a Eva na stehno těsně u rozkroku sluníčko, přitom se jako by náhodou hřbetem ruky dotýkala jeho penisu. Nyní byla na řadě Pavla, postavila se před Lenku a ta jí na záda namalovala měsíc vykukující za mráčkem. Eva jí na zadek namalovala zajíčka. Petr si jednou rukou přidržel nejprve její levý prs a okolo bradavky namaloval krajku, a to potom udělal i na druhém prsu. Honza jí těsně nad kožíšek namaloval berušku. To Tomáš ji donutil si lehnout a pokrčit nohy a dát kolena od sebe a maloval jí okolo skulinky po obou stranách ornamenty. Přitom se mu povedlo poodtáhnout lupínky od sebe, a tak na světlo vykoukly i ty menší lupínky a malý hrášek. Pavla sebou hned ucukla, ale Tomáš se bránil, že přece bylo domluveno, že se může kamkoliv a nesmí se mu bránit. Znovu tedy odtáhla kolena od sebe a nechala Tomáše za přihlížení Petra a Honzy dokončit kresbu. Jen si pomyslela, počkej já ti ukážu.

Teď byl na řadě Petr. Tomáš mu na břicho namaloval indiánskou hlavu. Honza na zadek dva zkřížené meče. Pavla mu nad ochlupení malovala opičí hlavu a přitom se svým zápěstím jakoby náhodou dotýkala jeho penisu. Eva se chystala mu něco namalovat na vnitřní stranu stehna, ale Lenka ji zadržela „Počkej“ a nadzvedla dvěma prsty jeho penis „teď maluj a co nejvejš a na obě stehna“. Eva poslušně malovala na vnitřní straně obou stehen autíčka, a přitom si druhou rukou odkláněla a nadzvedávala jeho šourek, aby nepřekážel. Pak Lenka pustila penis a ten pleskl Evu po hřbetu ruky. Evu vystřídala Lenka. Uchopila šourek do dlaně, nadzvedla ho a trochu stiskla až Petr zakňučel. „No, no, snad jsem ti neublížila“. A začala malovat klikaté silnice od Evininých autíček až k pupíku. A pak došlo na Lenku, láhev ukázala na ni. Nejprve jí Pavla namalovala na zadek dvě usmívající se tvářičky a Eva nad pupíka šneka. Pak ji dostali do parády kluci. Musela se položit na záda a rozevřít stehna. Zatím, co jí na obě kozičky Petr maloval různé ornamenty, Tomáš s Honzou se věnovali jejímu rozkroku. Jeden maloval zespodu nahoru a druhý po vyholeném podbřišku směrem dolů. Přitom oba neopomenuli vždy trochu poodtáhnout lupínky od sebe a někdy i zajet rtěnkou kousek do skuliny. Je jasné, že tak zkontrolovali, zda má i ty menší lupínky a hrášek v pořádku. Bohužel tam ve vlhkém prostředí rtěnka moc nefungovala. Ale přesto vznikla kresba vodopádu vtékajícího do skuliny a zas spodem vytékající. Teď přišla řada na Evu. Zčervenala ve tváři, ale poslušně se postavila. Sice se snažila se trochu zakrývat, ale hned musela dát ruce podél těla. Pavla jí namalovala nad kožíšek rákosí a Lenka dolů na záda hlavu čerta s vyplazeným jazykem, končícím někde mezi půlkami. A už musela sepnout ruce za hlavou a pořádně se rozkročit. A zase byla rudá jako krocan. Kluci jí teď namalovali postupně krajkovou podprsenku a pak začali tvořit i krajkové kalhotky. Střídavě jí někdo z nich držel za prso, pokládal dlaň na pipinu, odhrnoval chloupky na stranu, jak bylo potřeba namalovat okraje nohaviček a krajky. Přitom občas nějaký prstík zabloudil do skuliny, nebo poodhrnul velký lupínek do strany. To se pak vždy cukala a kroutila, ale musela to vydržet. Konečně došlo i na Tomáše. Petr mu namaloval na záda vodovodní kohoutek s tekoucí vodou, Honza na hrudník papouška. Ale holky teď už byly docela rozjeté, a tak si nejprve musel lehnout na břicho. Lenka na něho nasedla, přitiskla se svou holou skulinou na jeho zadek, kozičkama se mu otírala o záda a malovala mu na ramena hvězdičky. Pak se musel otočit na záda. Jeho penis už se začal povážlivě zvětšovat. K tomu mu nasedla Eva svým kožíškem na jeho stehno a on cítil tu rozpálenou a vlhkou skulinu nad svým kolenem. Přitom mu na druhé stehno malovala dlouhého hada, který končil až u jeho šourku. Pavla si sedla obkročmo na jeho hruď zády k jeho obličeji. Uchopila jeho už ztvrdlý penis a malovala po celé jeho délce dokola kroužky. Přitom mu jako by náhodou vždy trochu shrnula kůžičku a zase zpět. Bylo to k nevydržení, před očima měl její zadeček, na stehně cítil vlhkost a chloupky Eviny pipiny, jeho šourku se dotýkaly jemné prstíky a na hruď se mu lepila vlhká skulina Pavly. Pak si Pavla rtěnkou pořádně natřela rty a svými ústy obkroužila penis hned za hlavičkou a zanechala tam rudý otisk. Pak jen párkrát pohnula rukou sem a tam a Tomáš vybuchl. Nedalo se to udržet. Mohutný výstřik a pak jen dívčí smích. Holky se zvedly, pobraly své svršky a zmizely v koupelně, kde si za chichotání vzájemně smývaly všechny malovánky. Pak už oblečené, tam milostivě pustily i kluky. A tím celý večírek skončil.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zkušená Martinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe.

Volej a chtěj mluvit s Martinou
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 51

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARTINA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Vnučka Markéta

  2. 6. 2008Fred

Klečela u obrovského ušáku a snaživě zpracovávala dědův obrovský, leč trochu povadlý čurák. Věděla ze zkušenosti, že se jí tato snaha vyplatí. Rostl a mohutněl ji před očima a bylo vidět, že její obratná péče, hbitými prsty a pusinou, přináší viditelný úspěch. Děda pololežel uvolněně v ušáku, s hlavou zakloněnou a s přivřenýma očima. Blaženě sténal a vychutnával si tu sladkou rozkoš, kterou mu Markéta...  celá povídka...
Kategorie: incest, Teen, Incest, Extrémy, První sex

Pěkné odpoledne

  15. 10. 2011Roman

Po příchodu z práce jsem se vykoupal, oholil pěkně varlata a okolí penisu. V teplé vodě jsem si hověl a čekal na svou Jitku, která se měla vrátit z práce. A protože si dávala na čas, tak jsem po nějaké době vylezl z vany, po utření jsem si oblékl župan a šel si do kuchyně uvařit čaj. S hrnkem čaje jsem potom odešel do obývacího pokoje, pohodlně natáhnul nohy na sedačku, vzal do ruky knihu a pustil...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Grupáč, Prstění, Anál, Bisex

Dvě na jednu

  10. 11. 2013Neznámý autor

Jsem na holky a nestydím se za to. Mám ráda sex, a taky se za to nestydím. Taky mi nevadí, že prostě někdy jdu i do akcí, které se asi k pověsti slušné mladé dámy moc nehodí – různě experimentuju, střídám partnerky a někdy také zajdu na takovou swingers-party pro holky. A malinké grupáče o třech, čtyřech účastnicích u mě doma vlastně vůbec nejsou výjimkou. Hodně lidí se na mě dívá skrz prsty, ale já...  celá povídka...
Kategorie: le, Lesbičky, Erotické pomůcky, Orál, Mix

Všechno z Eli

  16. 7. 2018jentaknekdo

Jmenuju se Petr, Petr Beneš. Je mi sedmadvacet a jsem majetnický člověk. Neumím říct, jestli ta vlastnost, to, že jsem majetnický, je hlavní chybou mého charakteru. Je to součást toho, jaký jsem. Vyrovnejte se s tím. Po pravdě řečeno, nikdy jsem vůbec nevěděl, že podobnou poskvrnu mám, dokud jsem nepotkal Eli. Brali jsme se před osmi týdny a nemohli bychom být šťastnější. Ve svých zvolených profesích...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Mix, Orál, Submisivní, Šukačky