Erotické povídky

Autor povídky:

bobis

Vloženo: 26. 9. 2022

Kategorie:

Další povídky od bobis:

Mejdan

Tento příběh se stal, když mi bylo něco málo přes 17 let. Se sousedovic Mirkem jsme se znali odmala. Docela fajn kluk. Byla jsem sice o dva roky starší než on, to ale nevadilo, abychom se přátelili. Potkal mne před domem a mezi řečí mne pozval na mejdan. Byl doma sám, jeho rodiče odjeli na dva dny k příbuzným. Nebyla jsem proti, stejně jsem neměla na večer žádný program a konec konců, docela mi chybělo s někým posedět, pokecat a trochu se pobavit. Dorazila jsem tam o něco později, aby to nevypadalo, že se už nemohu dočkat. Kromě nás dvou tam byli další dva kluci z jeho třídy, Milan a Franta a také dvě jejich spolužačky – Marta a Iva. Všichni totiž ještě chodili do školy, bylo jim okolo 15ti let. Seděli jsme u Mirka v pokoji. Vzhledem k tomu, že jeho pokoj nebyl velký a nás bylo šest, seděli jsme na zemi na malých polštářcích, okolo nízkého stolečku, většinou v tureckém sedu se zkříženýma nohama. Byla jsem z nich nejstarší a také nejvyvinutější. Proto mne asi také Mirek pozval. Proti Martě a Ivě jsem měla daleko větší prsa a také už mám za sebou nějaké zkušenosti s podobnými akcemi. Trochu jsme popíjeli a za hodinku už jsme byli všichni trochu v náladě. A možná také proto, že svítilo jen jedno slabé světlo i trochu povolnější. Milan přišel s nápadem, že bychom si mohli zahrát "flašku". Oblíbená hra mládeže. Jakmile láhev na někoho ukáže, musí dát nějaký fant. Po každém kole musí láhev roztáčet někdo jiný, aby byly vyrovnané podmínky. Základem ale bylo, že se musí láhev otočit nejméně dvakrát dokola. Nebyla jsem proti i když mi bylo celkem jasné o co klukům jde. Marta s Ivou nakonec také souhlasily. Netušily, že ta hra nebude zas tak nevinná a nezůstane jen u odložení nějakých drobností. Mně se ta hra líbí, nejsem stydlivá a docela ráda provokuji. A také jsem byla zvědavá, jak se budou kluci tvářit a co to s nimi bude dělat, až se budeme zbavovat posledních kousků oblečení. Odsunuli jsme stoleček stranou a jako první roztočil na koberci láhev Mirek. Hned napoprvé ukázala láhev na mě. S úsměvem jsem to odbyla sundáním hodinek. Pak postupně docházelo i na ostatní, kdy se odkládaly hodinky, klíče, řetízky, náušnice, prstýnky, náramky a podobně.

Když pak došlo už i na ponožky a bylo jasné, že tím hra neskončí, začaly se obě holky cukat. Že už to stačilo a budeme hrát raději něco jiného. Kluci okamžitě protestovali, že jsme se takto předem domluvili a nejde jen tak najednou hru ukončit. Přidala jsem se k nim, přece si nenechám ujít takovéto vzrůšo. Vždyť bylo vidět, jak se kluci nemůžou dočkat, až se některá z nás svlékne. Nakonec obě nepříliš ochotně souhlasily a na potvrzení, že to myslí vážně a necuknou, jsme si společně přiťukli další sklenkou. „Do dna vykřikl“ Milan a za souhlasného mručení Mirka a Franty dodal „a kdo nedopije musí dát fant“. Holky, ač nerady, dopily do dna. Já jsem s tím problém neměla, sklenku jsem dopila jako první. Při každém roztočení flašky, tedy pokud ji zrovna roztáčel někdo z kluků, bylo vidět, jak se každý z nich snaží, o to, aby se láhev zastavila mým směrem nebo alespoň na některou z holek. Ale nějak jim to moc nevycházelo. Zatím o nějaké svršky přišli jen kluci a my holky jsme nepřišli o nic. Mirek už si musel odložit svetr a košili, Franta mikinu a Milan vestičku. V dalším kole přišla Marta o vestu. Pak Franta o košili. Další jsem byla já, a tak jsem se postavila, rozepnula zip riflí a stáhla je dolů. Neměla jsem obavy, víc jak nohy jsem neukázala, halenka mi sahala až k rozkroku. Na plovárně toho ukazuju daleko víc. Ale kluci si mohli oči vyvalit. Jako další prohrála Iva.

O nic jí nešlo, a tak s úsměvem odhodila šátek. Další byl Milan, a tak odložil košili. Po něm následoval Franta a sundal kalhoty. Mirek všem dolil sklenky až po okraj a opět zvolal „Do dna! Kdo nepije s námi, pije proti nám“. Kupodivu se tentokrát holky nijak nebránily a obsah skleniček do sebe rychle obrátily. Asi je trochu rajcovalo, že ony jsou stále oblečené, a někteří z kluků už toho mnoho na sobě nemají. Ale teď se štěstí ve hře obrátilo a během chvíle přišla Marta o blůzku, pak Iva o sukni, já o halenku a Milan o kalhoty. Další nalití skleniček a do dna. Všichni to do sebe rychle kopli. Všem nám už svítili oči, nebylo divu, alkohol, napětí a vzrušení ze hry dělalo své. Tentokrát ukázala láhev nejprve na Frantu, který odložil tílko, pak na Mirka. Ten sundal také tílko. A pak se to otočilo. Nejdříve prohrála Iva, a tak stydlivě sundala blůzku. Potom se láhev natočila hrdlem mým směrem. Co se dalo dělat, pomalu jsem si sáhla dozadu, rozepnula si podprsenku, stáhla ramínka z ramen, zakryla si jednou rukou alespoň částečně prsy, odhodila podprsenku a druhou ruku přidala k té první. Zazněl pískot a hecování „Ukaž, ukaž“. „Tůdle“ udělala jsem na ně dlouhý nos. Kluci byli stále nažhavenější. Jako další prohrála Marta a odložila sukni. Další v pořadí byl Milan a sundal si tílko, následoval ho Franta s boxerkama. Postavil se, otočil se zády k nám, svlékl si boxerky, zakryl rukou svého pindíka, otočil se zpět a znovu usedl do tureckého sedu s oběma rukama v klíně. Jako další prohrála Iva. Jen nerada a ruměncem ve tváři se zbavila podprsenky stejným způsobem jako já. Jenomže to měla jednoduší, své malé kozičky lehce zakryla dlaněmi, takže kluci nic neviděli.

Ale měla smůlu, hned v dalším kole prohrála znova. Zrudla a začala vyšilovat, že je to nespravedlivé a určitě kluci švindlují a podobně. Nakonec se kluci mezi sebou domluvili, že jí dají šanci. „Dobře, dáme ti šanci,“ postavil se před ní Mirek „buď teď každému z nás ukážeš pěkně zblízka kozy nebo kalhotky dolů“. Váhala. „Tak dělej, nebo ti pomůžeme“ přidal se Milan a postavil se také. „Tak co, kalhotky nebo ukážeš kozy?“ znovu se optal Mirek. „Ukážu“ špitla tiše. „Tak dělej“ Pomalu vstala a postavila se před Mirka. Zčervenala ve tváři, ale pak pomalu spustila ruce podél těla. „Pěkný“ okomentoval to Mirek a obhlížel její hrudníček ze všech stran. Pak zvedl ruku, aby si na ně mohl šáhnout. „Nešahat,“ okřikla jsem ho „bylo domluvené jen ukázat, nic víc“. Marta se ke mně také přidala. Iva se na nás vděčně podívala. „No, jo“ otráveně souhlasil Mirek a přepustil Ivu před Milana.

Ten také nešetřil pohledy ze všech stran. Nakonec stanula před Frantou. Franta dál seděl v tureckém sedu a zakrýval si svého vrabčáka. „Musíš si kleknout“ přikázal Ivě. Poslušně si klekla, tak aby měl její kozičky přímo před očima. Obhlédl je rychlým pohledem, ale raději s podrobnější prohlídkou skončil, něco mu začalo lehce nadzvedávat dlaně, kterými si zakrýval rozkrok. Iva se vrátila na své místo a opět si zakrývala své prsíky. Pak ukázala flaška na mne. „Taky si můžu vybrat, aby to bylo spravedlivé?“ otázala jsem se. Kluci se na sebe podívali. „Tak jo, platí to pro všechny“ souhlasil za kluky Milan. Zvedla jsem se a zastavila se před sedícím Mirkem. Spustila jsem ruce podél těla a pak se trochu natočila doleva a pak na druhou stranu, aby si je mohl prohlédnout ze všech stran. Spokojeně zachrochtal, že je to paráda a jeho chtivý pohled mne doprovázel na cestě před Milana. Před ním jsem udělala stejné pohyby a on byl také unešen, až se mu trochu začal zvětšovat objem ve slipech. Přesunula jsem se před Frantu, poklekla jsem a zavlnila hrudí. „Ouu,ouu, ou“ zavyl Franta jako hladový vlk a větší silou si tlačil dlaně do rozkroku. Vrátila jsem se na své místo a znovu usedla. Už jsem si prsy nezakrývala, vždyť už si je kluci prohlédli. V dalším kole konečně také prohrál Mirek a sundal kalhoty. Po něm došlo na Martu a ta po chvilce váhání sundala podprsenku a zakryla si prsy rukama.

Po ní prohrál Franta a musel se nám celý ukázat. Jeho penis byl přitom nepatrně zvětšený. Pak prohrál Milan a odložil bez problému slipy, ani se nijak nezakrýval. Další, na koho ukázala láhev byla Marta. S ruměncem ve tváři absolvovala před každým z kluků prohlídku. Měla docela hezká prsa střední velikosti. Znovu usedla a opět si prsy zakryla. Kluci tak stále pokukovali jen po mých. Tentokrát jsem prohrála já. Nechtělo se mi sedět v tureckém sedu a vystavovat všem očím svou štěrbinku. Vstala jsem, natočila se k ostatním bokem a shrbená si svlékla kalhotky a pak s rukou před klínem jsem usedla s pokrčenými koleny těsně u sebe a až u brady a s kotníky až u zadečku, aby nebylo nic vidět, a ještě jsem navíc objala nohy pod koleny svými pažemi. Kluci byli trochu zklamaní, zahlédli při svlékání z boku jen kousek mého kožíšku. Následovalo další kolo. Padlo to na Ivu. Zrudla a přemýšlela co dál, nejraději by ukončila hru. Ale to bych nepodpořila ani já, natož kluci. Nakonec zaujala podobnou pozici jako já, a přitom ze sebe po milimetrech stahovala kalhotky. Jednou rukou jí to šlo špatně. Aby toho bylo vidět co nejméně, dalo jí to v této pozici, když si k tomu ještě zakrývala jednou rukou své prsíky, docela dost práce. Konečně kalhotky odložila. Všimla jsem si zklamaných pohledů kluků. Jako další prohrál Mirek, nedělal žádné drahoty, svlékl trenýrky a zase se posadil do tureckého sedu. Jako další jsem prohrála já.

Musela jsem se před každého z kluků postavit a pomalu se otočit dokola, aby si mne mohli pořádně prohlédnout. Jejich oči visely na mém rozkroku, jako bych neměla nic jiného na kouknutí. Nebylo divu, měla jsem vepředu pečlivě do trojúhelníku zastřižený porost a zespodu jsem byla vyholená, takže mi pod dolním rohem ochlupení byla vidět začínající čárka. Konečně také došlo na Frantu, jen nerad se zvedl a se svým napůl postaveným pindíkem se musel před každou z nás postavit a pomalu se otáčet, abychom i my holky z toho něco měli. Nyní láhev ukázala na Milana. Všechny jsme ho už viděly, hned jak se svléknul, ale teď se musel před každou z nás postavit a pomalu otáčet. Když stál přede mnou, a já měla jeho rozkrok jen kousek před obličejem, viděla jsem, že už ho také nemá v úplně povadlém stavu. A dokonce je o kousek delší než v klidu. V dalším kole konečně ukázala flaška na Martu, alespoň teď bude na tom stejně jako ostatní. Zrudla, postavila se, otočila k nám všem zády, stáhla si kalhotky, odhodila je, zakryla si jednou rukou prsa a druhou roznoží a takto si klekla. Kluci zklamaně vydechli, neviděli nic jen pár chloupků vyčuhující okolo ruky. Nové kolo a flaška na ni ukázala znovu. Bezradně a prosebně se rozhlédla po ostatních. Kluci téměř jednohlasně „Ukaž, ukaž“. Podívala se tázavě na mě. Pokrčila jsem rameny „Já jsem se jim také ukázala“. Zrudla ještě víc a pak neochotně dala pryč ruku ze svého klína, ale prsa si zakrývala dál. „Pojď přede mě a dej tu druhou ruku taky dolů a pomalu se otáčej“ přikázal jí Milan. Přistoupila k němu, spustila ruku dolů. Vykoukl trojúhelník tmavých chloupků. Zavřela oči a pomalu se otočila dokola. To samé pak udělala i před Frantou a Mirkem. S úlevou, že to má za sebou si opět klekla na své místo a zakryla vše, co šlo. Nastal problém, co dalšího musí prohrávající udělat. Všichni jsme už byli nazí. Sice Mirek se nám ještě jako jediný neukázal, ale stejně jsme ho už viděli. Holky se teď už tolik nebránily pokračování ve hře. Každému se už ukázaly, a alkohol už také účinkoval a jejich zábrany pomalu opadávaly. Nakonec jsme se dohodli, že kdo prohraje, musí od každého strpět libovolné osahání. Prohrál Franta. Postavil se před Mirka a Mirek ho zatahal za penis. Předstoupil před Milana a ten mu zahoupal penisem. Další byla na řadě Iva. Trochu zrudla, ale vzala jeho penis opatrně do dlaně a jemně sevřela. Víc si nedovolila. Teď jsem byla na řadě já. Nemazala jsem se s tím. Jednou rukou jsem sevřela jeho chlupatý pytlík a druhou penis. Ucítila jsem, jak mi roste v dlani. Raději jsem ho pustila. Marta poučená pohledem na mne, použila také obě ruce podobným způsobem jako já a také trochu zrudla. Jako další prohrála Iva. Začala u mne. Přejela jsem jí dlaněmi po kozičkách a pak sevřela v dlaní její škebličku.

Na prstech jsem ucítila vlhko. Postavila se před Martu a ta jí podobně jako já, pohladila kůzlátka a druhou rukou jen lehce přejela po kožíšku. Iva se rozhlédla a přemýšlela u koho z chlapců začne. Nakonec zvolila Milana. Ten jí nejdříve sevřel v dlaních obě kozičky a neopomenul promnout mezi palcem a ukazovákem i bradavky. Pak jí zajel rukou do rozkroku. Zrudla a uhnula pánví. Za to jemu se docela pěkně zvedlo péro. Bylo mi jasné, že asi zkusil prstíčkem zajet kousek dovnitř. Postavila se před Frantu. Ten už měl problém, jeho penis napůl stál, a tak si ho stále zakrýval rukou. Volnou rukou se pomazlil s kozičkama a pak jen něžně sevřel její škebličku v dlani. I to stačilo, aby se jeho penis postavil naplno. Teď musela před Mirka. Ten jí nejprve sevřel v dlani škebli a prstem jí přejel po okraji štěrbinky. Pak obkroužil dlaněmi její prsy a palcem zatlačil na trčící bradavky. Jako další prohrál Milan. Franta i Mirek ho odmávli, nestáli o to sahat mu na penis, a tak se postavil před Martu. Ta mu potěžkala v dlani varlata a v druhé ruce lehce sevřela jeho úd. Bylo vidět, jak se mu pomalu zvětšuje. Raději rychle předstoupil před Ivu. I ona mu sevřela šourek ve své dlani a přitáhla si ho trochu blíž. Druhou rukou mu pevně sevřela napůl vztyčený úd a částečně mu shrnula předkožku. Ucukl. Ale to mu jen vracela jeho předchozí pokus zasunout prstík do její štěrbinky. Teď jsem prohrála já. Postavila jsem se postupně před Ivu a pak před Martu. Obě mi jen pohladily ňadra a jen symbolicky přejely prsty po kožíšku. Postavila jsem se před Frantu. Nepatrně jsem se rozkročila, abych mu to usnadnila. Franta vstal, přestal si zakrývat svůj napůl vztyčený úd a jednou rukou mi hladil obě ňadra a druhou mi zajel mezi nohy. Nic víc si nedovolil, jen mi ve své horké dlani svíral mou buchtičku. Jeho penis přitom dosáhl maximální velikosti. Zeptala jsem se ho se smíchem, jak dlouho mne tam ještě bude držet, že mu klidně načůrám do dlaně.

Jen nerad opustil můj rozkrok. Postavila jsem se před Mirka. Oběma rukama požmoulal mé prsy a pak mi zajel dlaní mezi nohy a prsty druhé ruky si hrály v mém porostu. Když jsem ucítila, jak jeden jeho prstík se nenápadně snaží vniknout do mé štěrbiny, odstrčila jsem ho se slovy „To už stačilo“. Jako další prohrála Marta. Já s Ivou jsme jí jen polaskaly kozičky, lehce rukou přejely po ochlupení a předaly ji klukům. Ti už byli odvážnější a každý se pokusil prozkoumat prstíkem její skulinku, ale Marta se nedala. Jak ucítila prstík na okraji štěrbinky, hned ucukla a stiskla nohy k sobě. Konečně prohrál i Mirek. Už jsem se bála, že to na něho nevyjde. Kluci ho zrovna předali nám děvčatům. Holky teď byly už trochu odvážnější, a tak Mirka nešetřily a užívaly si to, až mu stál jako stožár. Konečně se postavil přede mne. Sevřela jsem mu šourek v dlani a své nehty jsem mu zaryla do kůže až vyjekl. Druhou dlaní jsem mu shrnula předkožku úplně a několika tahy sevřenou dlaní po celé délce penisu, se mi podařilo z něj vymáčknout pár kapek touhy. Pustila jsem jeho úd a zvolala „Konec hry. Teď si chceme my holky taky trochu užít. Bude se tančit.“ Kluci se netvářili moc nadšeně, určitě si představovali, jak budeme ve stejném duchu pokračovat dál. Ujala jsem se velení „Mirku, dones nám všem ručníky a pak tam pusť něco pomalého“. Opravdu a bez námitek ihned donesl ručníky a nastavoval v přehrávači pořadí pomalých skladeb. „Všichni si teď ovinou okolo beder ručník, aby nedošlo při tanci k nějakým nepřístojnostem“ přikázala jsem a dodala „A po třech skladbách výměna partnerů, abychom se vystřídali“. Přitiskla jsem se tělo na tělo k Frantovi a zavěsila mu ruce kolem krku. Holky to udělaly jako já, a začali jsme se vlnit v rytmu pomalé hudby. Mirek se přitočil k vypínači a zhasnul i to skromné osvětlení. Nastala tma a jediné co mohlo být vidět, byly naše siluety. Tiskla jsem se na Frantu a i na siluetách ostatních bylo vidět těsná objetí. Ucítila jsem, jak mi jedna Frantova ruka hladí prso a druhá se snaží dostat pod ručník a hladí mne po zadečku. Uvolnila jsem si jednu ruku a také jsem mu zajela zespodu pod ručník. Přejela jsem po hýždích. Přesunul svou ruku z mého zadečku dopředu a laskal můj kožíšek. I já jsem přesunula svou ruku a sevřela mu v dlani jeho úd, který jsem mu pomalu honila, zatím co mi on prstil mou lasturku. Zachovávala jsem si ale chladnou hlavu, nechtěla jsem tak rychle dosáhnout vrcholu, vždyť mne ještě čekali dva další partneři na taneček.

Třela jsem se ňadry o jeho hruď a zvyšovala rychlost své dlaně. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Ucítila jsem ve své dlani záškuby a pak horký výstřik, většinu naštěstí pohltil ručník. Ještě jsem párkrát zapohybovala dlaní a pak otřela svou ruku do jeho ručníku. Odstrčila jsem jeho ruku z mého klína a zvolala „Výměna partnerů“. Někdo se ke mně přiblížil. Byl to Milan. Přitiskl se ke mně a já ucítila, jak mě do břicha tlačí jeho kopí. Jistě dělal se svou partnerkou něco podobného, jako my. Rovnou mi zajel vepředu pod ručník a já udělala to samé jemu. Ucítila jsem v dlani vlhkost jeho touhy, a to samé jistě cítil na prstech v mém klíně. Pomalu jsme se vlnili v rytmu a jemně dráždili svá pohlaví. Bylo jasné, že už je dostatečně vydrážděný zážitkem se svou partnerkou, a tak se mi podařilo dovést ho k vrcholu už na začátku druhé skladby. Pak jsem opět využila jeho ručník, odstrčila mu jeho ruce ze svého těla a zbylou třetí skladbu jsme jen dotančili tělo na tělo při současném líbání. „Další a poslední výměna partnerů“ zavelela jsem a pak se přitiskla na Mirka. Hned jsem poznala, že také do té doby nezahálel, špička penisu byla mokrá od touhy, ale podle tvrdosti údu k vyvrcholení ještě nedošlo. Pustila jsem se do práce a jeho prsty také nezahálely. Dala jsem průchod svému chtíči a nechala ho, ať mne vyprstí až k vrcholu. Ale sama jsem také nezahálela, a tak současně s mým orgasmem přišlo i jeho vyvrcholení.

Opět to všechno pobral jeho ručník. Byla jsem spokojená, víc jsem nepotřebovala, na mé uspokojení to stačilo. Dál jsme se jen líbali a pohupovali v rytmu. Pomalu jsem Mirka směrovala k vypínači na stěně. Končila třetí skladba. Pustila jsem se Mirka a zavelela „Konec tance, ruce na svá místa, budu rozsvěcet“. Ještě jsem pár vteřin raději počkala, aby měli všichni dostatek času vrátit své ruce tam, kam patří a rozsvítila jsem. Zahlédla jsem Martu, jak nahá a shrbená, rudá ve tváři, hledá, kde skončil její ručník. O kus dál ho našla, asi ho do té doby nepotřebovala. Zatleskala jsem rukama „Pro dnešek raději už končíme, aby to neskončilo s nějakými následky“ a začala jsem se oblékat. Klukům se moc nechtělo, byli by rádi, kdyby to ještě pokračovalo, ale já si nemohu vzít na svědomí, aby to tu skončilo nějakým otěhotněním u patnáctiletých holek.

Druhý den, když jsem se před domem potkala s Mirkem, jen se uculoval. Zeptal se „Jak se ti líbilo na mejdanu?“ Pousmála jsem se „Dobrý, až zase budeš něco podobného pořádat, můžeš mě klidně pozvat. Budu ráda“.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky
Speed seznamka 
Sex po telefonu

Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! 

Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat!

volej
909 555 555
a po vyzvání zadej kód 500

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Dva pro Báru

  19. 11. 2017jentaknekdo

Celé slunné odpoledne to pro čtyři teenagery byla zábava. Párty se konala v domě Báry, jejíž otec byl prozíravě někde pryč. Velký dům na správné straně města, vzadu na zahradě bazén, rodina si žila dobře. Už se blížil večer, když zaslechli trojí zatroubení automobilového klaksonu, signalizující, že Danu si přijela vyzvednout její máma. Tři zbylí se rozhodli pro legrácky v bazénu. Honili jeden druhého,...  celá povídka...
Kategorie: První sex, Teen

Zasvěcovací rituál

  3. 3. 2017Neznámý autor

Po maturitě jsem se dostala přes stipendijní program na vysokou do USA. Bylo to jako sen, nikdy jsem ani nedoufala, že se tak stane, ale přesto jsem dřela stokrát víc, než ostatní spolužáci, abych mohla studovat za oceánem. Ani nevím, co mě na Spojených státech lákalo více – kultura, lepší budoucnost, svoboda, dobrodružství? V tu dobu jsem ale ještě ani trochu netušila, jakého druhu dobrodružství se...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Lesbičky, Teen

Na lovu lesbiček

  7. 4. 2017Neznámý autor

Přiznávám, jsem tak trochu kurva. Zkusila jsem v sexu už hodně věcí, abych za ta léta poznala, že monogamní vztah s rutinním sexem není nic pro mě. Ze začátku jsem měla deprese a nechápala odsuzování okolí, nedokázala jsem přijmout, že u mužů se takové chování akceptuje a ženy jsou jen obyčejné kurvy, pak jsem ale přijala sama sebe a odstěhovala se někam, kde mě nikdo nezná. Už dva roky žiji v cizím...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Lesbičky, Šukačky, Orál

Šukání s Markétou

  1. 8. 2016Bobr

Markéta byla krásná holka, ke které příroda nebyla skoupá. Pevná prsa jí hrdě napínala blůzku, až to vypadalo, že jí bradavky chtějí propíchnout. Byla o deset let starší, ale zato čerstvě rozvedená. Po babičce zdědila malé hospodářství, o které se svědomitě starala. Měla na to čas, protože pracovala z domova. „Ahoj, nechceš si zašukat?“ vesele jsem jí pozdravil, když šla z obchodu. „Ty kanče, uslyším...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky