Erotické povídky

Autor povídky:

bobis

Vloženo: 2. 5. 2021

Kategorie:

Další povídky od bobis:

Večírek s přáteli

Bylo po osmé večer a třikrát, rychle po sobě zazvonil domovní zvonek. Za dveřmi stáli rozesmátí naši dávní přátelé, manželské dvojice Petr s Danou a Martin s Evou. „Nazdar Vašku“ zvolal Martin a už se hrnul dovnitř bytu a za ním s „Čau“ a „Ahoj“ i ostatní. Málem mě porazili ve dveřích. Vevnitř už se vítali s mou ženou Slávkou. Nebyla to nečekaná návštěva. Byli jsme tak domluvení už delší čas, ale stále to nějak nevycházelo, až konečně dnešní den. Všichni příchozí už byli trochu v náladě, asi už stihli něco málo vypít cestou k nám. Chlebíčky, jednohubky a něco k pití bylo už připravené na stole, a tak nám nic nebránilo zasednout okolo stolu a udělat si pohodlí. Nejdříve se probíralo, co se událo za dobu, kdy jsme se neviděli. Pak o našich společných známých, co, kdo, kde a s kým a tak podobně. Čas rychle ubíhal a obsah lahví, počet chlebíčků a jednohubek také. Po probrání způsobu života a chování všech našich dalších přátel a kamarádů, včetně dalších známých i neznámých lidí, následovaly různé veselé historky a pak i přehlídka nejrůznějších vtipů a anekdot. Když už začínala pokročilá hodina a obsah lahví se povážlivě zmenšil, přišel Petr s nápadem, že bychom si mohli zahrát nějakou hru nebo v něčem soutěžit. Nápad nebyl špatný, ale co hrát, nebo v čem soutěžit? Kdyby to bylo venku, tak by nebyl problém v nějaké pohybové aktivitě. Ale co tady v malém bytě. Karty? U toho bychom asi usnuli. Člověče nezlob se? To také ne. Padaly nejrůznější nápady, ale pořád to nebylo ono. Chtělo to něco trochu vzrušivého, něco veselého a zábavného. Pak přišel Martin s nápadem. Uviděl totiž v kuchyni na stole klubíčko provázku. „Mám nápad“ zvolal a hned z klubka odstřihl asi dva metry. „Každá z holek si vylosuje partnera a bude mít za úkol protáhnout mu tenhle provázek jednou nohavicí kalhot nahoru a druhou nohavicí dolů. Včetně spoďárů. Jak to udělá, je jen její věc, ale vylosovaný partner jí nesmí pomáhat“. Nebyl to špatný nápad, bude u toho jistě legrace, a tak nikdo proti tomuto nápadu nic neměl. Začalo se losovat. Dana si vylosovala mne a Martin Evu a Petr moji Slávku. A už vznikl první zádrhel. Ozvala se Eva, že takhle je to nespravedlivé, protože ona jediná si vylosovala vlastního muže. Uznali jsme všichni, že má pravdu. Ale jak to vyřešit? Dostal jsem nápad „Tak nebudeme losovat, ale nejdřív si to všechny zkusí na jednom z nás, pak na dalším a dalším. Takhle budou mít všichni úplně stejné podmínky“. Ostatní uznali, že tak to bude opravdu spravedlivé. „A bude to na čas, kdo bude nejrychlejší vyhrává“ přidal Martin. „A kdo začne?“ zeptala se Dana. „To je jedno, třeba ty“ pokrčil jsem rameny. „Tak jo“ přikývla „Petře pojď sem“. Obklopili jsme je dokola. Martin připravil stopky a pak zavelel „Start“.

Petr měl dost široké nohavice, a tak mu jednu vyhrnula skoro až nad koleno a zespodu mu v ní sunula ruku s provázkem nahoru. Když už měla ruku po loket v nohavici a dál nedosáhla, tak druhou ruku mu vsunula za pás kalhot a od shora s ní šla naproti ruce s provázkem. Ruce se setkaly, předaly si konec provázku a teď i druhou ruku přidala shora do kalhot a snažila se uvnitř kalhot provléknout provázek nohavičkami trenýrek. Budilo to všeobecné veselí, jak se mu hrabala v roznoží. Konečně se to povedlo a nastala druhá etapa, provléknout ještě druhou nohavici kalhot. Ale i to se povedlo a čas byl zaznamenán. Jako další na Petra nastoupila Slávka. Zvolila podobnou taktiku, jen začala na druhé noze. Pro Petra to teď bylo zajímavější, když se mu do trenýrek dobývala cizí ženská a pro Slávku to bylo také trochu vzrušující, když se letmo hřbetem ruky několikrát dotkla jeho penisu. Konečně úkol splnila a čas byl zaznamenán. Teď byla na řadě Eva. Zkusila jinou taktiku, téměř si lehla, aby mohla ruku strčit co nejdál a povedlo se jí provázek prostrčit až nahoru, jednou, a i druhou nohavičkou trenýrek a tam konec provázku nechala. Potom znovu rukou od spodu druhou nohavicí až nahoru. Tam ale nastal problém, nějak nemohla nahmátnout provázek, a tak tam zoufale rejdila rukou, aby ho našla. Petr se schválně kroutil a s hraným zděšením volal „Ježíš, kam mě to šahá. Tohle není provázek, na to mi nešahej“. A další podobné hlášky. Eva byla trochu rudá v obličeji, ale my jsme se hezky nasmáli. Konečně konec provázku našla, a tak s ním rychle trhla ven. Petr zaskučel a chytil se za rozkrok „Au, vždyť si mě spálila kulky“ zaúpěl. Skoro jsme se váleli smíchy. Eva zrudla ještě o trochu víc „Promiň, já nechtěla“. Slávka se hned nabídla „Nechceš to pofoukat?“. Ale Dana ji sice rázně, ale v legraci, s napůl vážným obličejem odmítla „Tam to můžu pofoukávat jen já“. A obrátila se k Petrovi „A ty tady nehraj divadlo, komediante“. Aby se předešlo podobným úrazům v budoucnosti, nahradili jsme provázek hladkou jemnou stuhou.

Další kolo mělo proběhnout se mnou. Měl jsem na sobě rifle, sice takové volnější, ale přesto byly užší než Petrovi kalhoty. První opět začala Dana. Kousek mi vyhrnula nohavici a začala zespodu sunout ruku nahoru. Nad kolenem, kde už nebylo v nohavici tolik místa, nemohla použít sevřenou ruku, a tak jen svírala stuhu mezi dvěma nataženými prsty a stejným způsobem sunula druhou ruku shora. Problém pak byl v předání stuhy a vytahování nahoru. Několikrát jí vyklouzla z prstů, a tak mi znovu a znovu strkala ruku do rozkroku kalhot. Konečně vsunula ruku se stuhou do nohavičky trenýrek a z druhé nohavičky šmátrala po stuze. Byl to vzrušující pocit. Cizí jemná ženská ruka se chvilkama lehce dotýkala mého šourku nebo penisu, jak prodírala mým ochlupením. Tak se soustředila na svůj úkol, že ani nevnímala, že se chvilkama dotýká mé výbavy. Bohužel si za pár okamžiků se vším poradila a druhou nohavicí pak jen stuhu popouštěla dolů a tam druhou rukou zachytávala. Konec. Škoda. Teď byla na řadě maje žena. Slávka měla trochu štíhlejší ruce než Dana, a tak jí to šlo rychleji. A pak, když si její ruce předaly v mých trenclích stuhu, stihla mne ještě nenápadně sevřít v hrsti můj šourek, až jsem vyjekl. Na řadě byla Eva. Poučena z předchozího neúspěchu, šla na to jinak. Rozepnula mi knoflík riflí a sjela zipem dolů. Tudy vsunula ruku dovnitř kam až to šlo a čekala s ní až k ní dostane druhou ruku od spodu. Při předávání stuhy v mých trenýrkách opět trochu zčervenala v obličeji a snažila se mne co nejméně dotknout. Ale i tak to bylo příjemné. Nakonec měla lepší čas, než Dana a moje žena.

Třetí kolo Martin. Měl na sobě také rifle, ale o dost užší než já a pod nimi slipy. Byl jsem zvědav, jak si s tím holky poradí. Dana to vyřešila. Rozepnula mu rifle a stáhla ke kolenům. Pak jen protáhla stuhu nohavicí. Chytla ho vepředu za gumu slipů, odtáhla od břicha a pak lehce protáhla jedním pohybem stuhu oběma nohavičkami, aniž by se jen letmo dotkla jeho chlouby. Pustila gumu a ta se plesknutím vrátila zpět. Pak protáhla stuhu druhou nohavicí kalhot a bylo hotovo. Martin se nezmohl ani na slovo.

Slávka to udělala podobně, ale se slipy si poradila jinak. Prostě do nich nohavičkami strčila obě ruce. Raději ztratila několik drahocenných vteřin, aby tam mohla Martina trochu poškádlit. Podle toho, jak Martin při tom zatáhl břicho a pozvedl obočí, tak to rozhodně nečekal. Bylo mi jasné, že na ni už trochu působí alkohol. Konečně celý úkon dokončila. Nastoupila Eva. Zpočátku zvolila stejný postup. Akorát Martinovi stáhla rifle až ke kotníkům. Provlékla stuhu nohavicí a pak ji jen sevřenou mezi ukazováček a prostředník prostrčila oběma nohavičkami slipů skrz a druhé straně ji přebrala druhou rukou a pak prostrčila shrnutou nohavicí kalhot ven. Ve slipech sice měla trochu problém se protáhnout, na ruku se jí shora tlačil penis a ze spodu naditý šourek, ale prodrala se skrz. Celkové pořadí bylo: Dana a Slávka měly celkový stejný nejlepší čas, druhá byla Eva. My chlapi jsme počítali, že teď stejným způsobem budeme hrát obráceně, tedy že holky budou držet a my budeme provlékat stuhu. Bohužel ale, všechny tři holky měli tak těsné kalhoty, že by se tam nic protáhnout nedalo. Nakonec jsme vymysleli, že se vždy jedné z žen svážou ruce za zády papírovou páskou. Ta jde bez velké námahy přetrhnout. Pak půjdou postupně s jedním z mužů do koupelny. Muž má za úkol odtud přinést a ukázat ostatním její kalhotky a pak ji zase přivést oblečenou. Jak si s tím poradí je jen jeho věc. Žena bude mít ty ruce svázané, aby mu nemohla nějak pomáhat, nebo se svlékat sama. V té koupelně bude zhasnuto, jen hvězdičky budou okénkem nepatrně osvětlovat prostor. Vlastně budou vidět jen obrysy postav. V koupelně je i malá židlička, aby si dotyčná mohla sednout, až se jí budou sundávat těsné kalhoty. Bylo by přeci nebezpečné, aby balancovala na jedné noze. Až se všechny s jedním z nás vystřídají, nastoupí do koupelny další muž a zase se všechny u něho vystřídají. A svázané budou jen pro kontrolu, že se na tom svlékání nepodílela. Pokud bude papírová páska přetržená, tak si to svlékání bude muset zopakovat znovu, přede všemi, při plném světle, úplně do naha a uprostřed obýváku. Trochu rozpačitě s tím naše manželky nakonec souhlasily. Holky si daly na kuráž posledního panáka a začali jsme.

Jako první jsme vylosovali Danu. Do koupelny s ní šel nejdříve Martin. Skrz dveře bylo slyšet střídavě tichý hlas Martina a Dany: „Drž a necukej se“, Zvedni nohu“, „Dej je od sebe“, „Nedělej“, „Nech toho“, „Ty seš blbej“, ……

Pak konečně Martin vítězoslavně mávaje Daninými kalhotkami nad hlavou vyšel z koupelny. V obličeji byl zarudlý a zpocený. Všem ukázal kalhotky a vrátil se zpět do koupelny. Opět bylo slyšet tlumenné hlasy: „Zvedni nohu“, „Postav se“, „Ty prasáku“, „Nech toho“, „Drž“, „Strč tam nohu“, „Zatáhni to břicho, „…

Konečně se otevřely dveře koupelny. Vykoukl vysmátý Martin a za ním se sklopenýma očima a červená v obličeji Dana. Teď musela ukázat všem neporušenou lepící pásku na rukou. Byla v pořádku.

Jako druhá šla do koupelny moje Slávka. Zvuky teď byly tlumenější, sotva bylo slyšet. Ale přesto ven něco proniklo: „Tohle jsme si neujednali“, „Zvedej“, „Teď druhou“, „Sedni si“, „Vstávej“, „Néé..“, „Pšt“, „Drž“, ….

Dveře se jen pootevřely a objevila se Martinova ruka s kalhotkami. Pak zmizela a dveře se opět zavřely.

Následovaly další tiché hlasy: „Zvedni nohu“, „Druhou“, „Nech mě“, „Já to řeknu“, „Sedni si“, „Nohy“, „Postav se“. Pak chvilku ticho. Dveře se otevřely a vyšla Slávka. Taky červená v obličeji, ale s veselou jiskrou v očích. Všiml jsem si, že asi Martin Slávce nesvlékal jen kalhotky, ale asi dobýval i pod podprsenku, protože jí nějak neseděla tak jak má. Pomyslel jsem si „No počkej, já si to na tvé ženě taky vyberu“. Ještě kontrola pásky. Byla neporušená.

„Tak Evo, nástup“ vykoukl z koupelny Martin. Pak bylo slyšet jen několik slov týkajících se svlékání. Je zajímavé, že s jeho ženou to trvalo daleko kratší dobu a Martin vystrčil pootevřenými dveřmi ruku s kalhotkami. Asi to už měli nacvičené. Dveře znovu zaklaply. Následovaly podobná slova, jen jednou se ozvalo: „Nech toho, nech si to na doma“. Pak se dveře otevřely. Vyšla Eva a za ní Martin s ještě patrnou boulí v kalhotách. Kontrola pásky, neporušená.

Nyní šel do koupelny Petr a k němu jeho Dana. Bylo jasné, že to také nebude žádné velké vzrůšo. Běžná slova a pak se pootevřely dveře a v nich Petrova ruka s kalhotkami. Znovu se dveře zavřely. A opět běžná nezáživná slova. Jen jednou to trochu vybočilo „Nech toho“, „Se naděláš“. Pootevřely se dveře a Petr zamával kalhotkami. Dveře se znovu zavřely. Po nějaké chvíli vyšla ven Dana. Zkontrolovali jsme pásku, která byla v pořádku a Dana se doupravila. Bylo vidět, že Petrovi její oblékání moc nešlo.

Jako další šla do koupelny Slávka. Hlášky byly podobné, jako když tam byla s Martinem. Pak se pootevřely dveře a v nich Petrova ruka s jejími kalhotkami. Nedalo se na nich nevšimnout vlhkého flíčku. Dveře se zavřely a bylo pokračování. Opět podobný průběh jako s Martinem, jen některá slova byla navíc: „Aúú“, „To nemůžeš“, „Už dost“. Konečně se dveře otevřely a Slávka vyšla rudá v obličeji. Páska byla v pořádku.

Do koupelny nakráčela Eva. Mimo už použitá slova zaznělo také její chichotání, „Už dost“, „Stačí“, „Ještě kousek“, „Ne!“. Pak hodnou chvilku ticho. Konečně se otevřely dveře a vykoukla Petrova tvář a ruka s kalhotkami. Oboje zmizelo a dveře se zavřely. Mezi dalšími běžnými slovy, která jsme už slyšeli, zaznělo opět několikrát chichotání, „Ne, nedělej“, „Tak už dost“. Opět delší chvíle ticha a pak se konečně otevřely dveře. Vyšla vysmátá Eva s červenými tvářemi a pak i Petr s notnou boulí v kalhotách.

Teď jsem byl na řadě já. Jako první šla za mnou Dana. Nahmatal jsem v šeru zapínání kalhot, rozepnul knoflíček a sjel zipem dolů. Uchopil jsem těsné rifle na bocích a táhl dolů, Zavrtěla se v bocích, aby mi to usnadnila. Stáhl jsem je ke kotníkům a zajel jí rukou vepředu do kalhotek. „Nech toho“ a ucukla pánví dozadu. „Pst“ udělal jsem a položil jí ruku na ústa. Do ouška jsem jí pošeptal „Hele, Petr si také užil“ a znovu jsem zajel druhou rukou na kožíšek. A nahmátl okraj skuliny. Zaškubala sebou a dál mne nepustila. „Sedni“ zatlačil jsem ji na židličku“ A zvedni nohy“. Poslušně obě nadzvedla a já jí stáhl rifle z kotníků. „Postav se“ vstala. Stáhl jsem jí kalhotky ke kotníkům. Věděl jsem, že je lechtivá, a tak jsem jel rukama po jejích bocích nahoru a pohyboval přitom prsty jako když se hraje na piáno. Začala se svíjet „Neblbni“ tiše zaprosila „roztrhnu si pásku. „Tak drž a nebraň se, nebo…“ zašeptal jsem do ouška a znovu jsem zabrnkal prsty. Znovu se zazmítala. Rychle jsem vrazil ruku mezi její stehna až jsem se prsty dostal na okraj zvlhlé štěrbinky. Sevřela pevně stehna. Znovu jsem zabrnkal prsty „Povol“. Skutečně trochu uvolnila stehna, a tak jsem zajel trochu dál. Začala se zase kroutit, ale zabrnkání jí srovnalo, a tak jsem dvakrát objel prstíkem poštěváček a pak zajel dvěma prsty do pochvy. Vklouzly tam jako po másle. Málem přitom vyjekla. Vytáhl jsem z ní prsty a druhou rukou poplácal po zadečku. Přidržel jsem kalhotky „Vytáhni nohu“ a pak „Teď tu druhou“. Zatím co uhnula stranou, pootevřel jsem dveře a zamával venku jejími kalhotkami. Opět jsem zavřel dveře a přistoupil k ní blíž. Jednou rukou jsem si ji přidržel za zadek a druhou jsem pod blůzkou vyjel po jejím bříšku nahoru. Vsunul jsem ruku zespoda do podprsenky. Zazmítala se. „Pozor na pásku“ pronesl jsem poměrně nahlas a pohrál si s jejími prsíky a pak znovu sklouzl rukou do jejího klína. Snažila se uhýbat, ale nakonec to vzdala, a tak jsem ještě jednou projel prsty štěrbinku i s malým zásunem dvou prstů. Sklonil jsem se s kalhotkami dolů „Tak jednu nohu, tak, a teď druhou“. Naposled jsem přejel rukou po kožíšku a natáhl kalhotky tam kam patří. „Sedni“ a „Zvedni nohu“, „Druhou“, „Postav se“. Vysoukal jsem rifle nahoru, opět zavrtěla zadečkem, aby se mi lépe natahovaly přes zadek. Pak už jen vyjet zipem a zapnout knoflíček. Vypustil jsem ji z koupelny.

Jako další přišla moje Slávka. Naklonila se k mému uchu „Tak sis užil?“ zasmála se. Neodpovídal jsem, jen jsem jí stáhl elasťáky pod kolena. Bez říkání si sedla a zvedla nohy nad zem. Stáhl jsem jí je dolů a ona se postavila. Uchopil jsem kalhotky na bocích, stáhl je pod kolena a rukou zajel do rozkroku. Už na kožíšku jsem ucítil, jak je mokrá a když jsem zajel trochu dovnitř, jen to začvachtalo. „Co děláš“ vyhrkla. Špitl jsem jí do ouška „Taky sis to užila, že?“. Vyjel jsem jí rukama po holém břiše nahoru a požmoulal obě kozy. „Nech toho, seš jako Martin“ pronesla pobaveně „Nech si to až na doma“. Chopil jsem se znovu kalhotek, poslušně z nich vytáhla jednu a pak i druhou nohu. Pootevřel jsem dveře, zamával s nimi a zase zavřel. Seděla a zvedla obě nohy výš, abych jí mohl kalhotky natáhnout až ke kolenům. Postavila se a já jí ještě jednou přejel rukou po chlácholení a pak vytáhl kalhotky na své místo. Nadzvedla jednu nohu. Navlékl jsem na ni nohavici, pak to samé na druhé a vytáhl elasťáky nahoru. Otevřel jsem jí dveře a zavolal „Další“.

Do koupelny přišla Eva. Měla také rifle, ale jen na knoflíčky. Chvilku mi trvalo, než jsem je rozepnul. Stáhnutí ke kotníkům bylo dílem okamžiku a Eva z nich hned sama vystoupila. Na nic jsem nečekal a vsunul jí ruku do kalhotek a už jsem svíral její kožíšek v dlani. Vůbec se nebránila. Rychle jsem vytáhl ruku z kalhotek a stáhl jí je ke kotníkům. Sama z nich hned vystoupila a zůstala mírně rozkročená. Znovu jsem jí vrazil ruku mezi nohy a nahmátl vlhkou rýhu. Zajel jsem prsty dovnitř a prozkoumával vnitřek. Začala se chichotat. Zajel jsem hloub a prst druhé ruky jsem jí přitiskl na rty a udělal „Pst“. Pak jsem začal polohlasně velet, jako když ji teprve začínám stahovat kalhoty: „Zvedni nohu“, „Teď druhou“, „Teď si sedni“, ……… ale zatím jsem jí plenil studánku, až z toho začala tiše vzdychat. Raději jsem toho nechal, aby nebyl průser a odstrčil ji do kouta. Pootevřel jsem dveře a ukázal ostatním kalhotky. Pak jsem se vrátil k Evě. V rychlosti jsem se pomazlil s kůzlátky, a ještě jednou projel prsty její lasturku. A už dost, ovládl jsem se. Nastavil jsem před ní kalhotky. Sedla si a zvedla nohy. Navlékl jsem na ně kalhotky, ale zůstala v této poloze. Pochopil jsem a natáhl přes kotníky i rifle. Udělala pohyb, jako když se chce postavit a pak zašeptala „Praskla mi páska“. „To máš blbý“ odpověděl jsem šeptem. „Nešlo by to nějak slepit? Mohl by sis za to se mnou dělat co chceš“ nabídla. „Nevím, jak bych to udělal“. „To je škoda“ dodala posmutněle a teď už volnýma rukama si dooblékla kalhotky a rifle. Otevřela dveře a před ostatními rozhodila ruce „Praskla mi páska, asi byla nějaká vadná“ vymlouvala se. „Tak to si to teď budeš muset zopakovat pěkně přede všemi a úplně donaha“ radostně zvolal Petr. Holky se přidaly a společně jsme ji obklopili a jeden přes druhého ji začali rozepínat a svlékat všechny svršky. Naoko se bránila, ale dalo se poznat, že se na to těší. Během chvilky byla bez blůzky a podprsenky, kalhoty pod koleny a už jsme ji pokládali na zem. Tam přišla o kalhoty definitivně a pak i o kalhotky. Teď jsme ji postavili a musela se nám celá předvést. Nebyl to špatný pohled. A pak přišlo na řadu její obléknutí. No, zdaleka nám to nešlo tak rychle, jako její vysvléknutí. Dodnes si myslím, že svou pásku přetrhla schválně.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zvrácená Terezadalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno!

Rozdáme si to na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT TEREZA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Město pod lípami (4.část)

  29. 8. 2018Strawberry

Uběhlo pár dní, pouhých pár dní, a Astrid se podařilo udělat průšvih. Ne že by to bylo něco strašného, zkrátka a dobře ji málem srazil jeden z radních, který ji míjel na kole. Problém byl v tom, že to byla ona, kdo vstoupil na cyklostezku a ještě ke všemu došlo mezi nimi ke konfliktu a on skončil s její rukou obtisknutou na obou tvářích. Těžko říct, kde se vzalo v této křehké a mírné ženě tolik agrese,...  celá povídka...
Kategorie: Anál, BDSM, Fisting, Mix, Prstění, Teen, Voyeur, Zralé ženy

Mladík z tramvaje

  21. 10. 2012Neznámý autor

Paní Helena už od revoluce pracovala v jedné soukromé firmě. Její majitel chytil příležitost za pačesy a podnikání se mu celkem dařilo od začátku, takže si mohl dovolit udržet stavy zaměstnanců a dokonce přes dvacet let zaměstnávat Helenu. V jiných firmách by jí taktně naznačili, že když překročila padesátku, už není dostatečně atraktivní, a pak by ji vyhodili. Ale pan Jedlička byl férový chlap a za...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Šukačky, Prstění, Spanking, Mix

Roky uspokojování

  9. 6. 2012Neznámý autor

Zbyňka znám už od nepaměti, když na to tak vzpomínám. Možná tehdy ještě chodil na školu, na učňák. Dělali jsme ve stejném závodě, já jako stálá zaměstnankyně, on jako brigádník. Nešťastnou náhodou se stalo, že jsem za sebou zapomněla zamknout ve sprše, ale vlastně to tak nešťastná náhoda nebyla. Nějak na mě přišlo vzrušení, které se kumulovalo už několik dní, takže jsem si pod proudem vody honila píču....  celá povídka...
Kategorie: zr, Zralé ženy, Šukačky, Orál, Prstění

Pracovní nasazení 3 - pokračování

  25. 1. 2023MartinDominant

Už mi pomalu končila pracovní doba, měla jsem v hlavě cestu domů a přemýšlela co budu večer dělat. Je to už dlouho co jsem byla s Pánem naposledy v kontaktu, možná si pustím nějaký film, nebo si budu číst… Ale každopádně si páteční večer chci udělat klidný a hezký. Jen někoho pošlu ať zkontroluje pokoje nahoře a já donesu tyto poslední papíry dolů na recepci. Čím dríve to splním tím dříve dnes vypadnu. Papíry...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Bondage, Orál, Otrokyně, Submisivní, Zralé ženy, Šukačky