Erotické povídky

Květa

Květa je krásná mladá žena. Hned by mohla dělat modelku, ale ne takovou jako jich je většina, blonďaté, hubené a s dlouhýma nohama. Měla pěkně formovanou postavu, pevná lýtka a stehna vytrénovaná z každodenního běhání, výstavní kutý a pevný zadek, středně velká pevná a kulatá prsa a tmavé vlasy. Prostě reprezentační typ. A nejen, že je krásná, ale je i inteligentní. Už druhý rok byla šťastně vdaná za celkem úspěšného právníka. Nechodila do práce, její manžel Olda ji lehce uživil, a dokonce si mohla užívat menšího luxusu. Náplní jejích dnů bylo starat se o vilu a chod domácnosti, nakoupit, uvařit. Mimo to vyřizovala doma pro manžela jednoduší agendu spojenou s jeho advokátní kanceláří. Květa se ráda dobře, a i poměrně draho oblékala, její muž to rád toleroval, protože občas byli pozváni na nějaký banket či večírek a on se rád pochlubil jejím reprezentativním vzhledem. Děti zatím neměli i když by si je oba přáli. Květa se zdála být dokonalá, ale přeci jen měla jednu vadu. Byla totiž vychována příliš přísně a puritánsky, a to na ní zanechalo určité následky. Olda byl její první, nikdy neměla nic s někým jiným. Nikdy, ani v pubertě neprožila nějaký románek, nikdy se ani s někým jiným nelíbala. Díky puritánské výchově v dětství a pak i v mládí, kdy nikdy neviděla své rodiče jinak, než matku v šatech nebo v kostýmku a otce v obleku s kravatou. Ani ona nesměla už jako dítě nikde, ani na zahradě nebo doma pobíhat jen v kalhotkách a tílku. Vždy musela být v šatech. Za celý dosavadní život nikdy neviděla nohy své matky výš, než končila její sukně pod koleny a také nikdy neviděla ani holou hruď svého otce. Díky přísné výchově byla občas bita, někdy i za drobný prohřešek. To pak při výkonu trestu rákoskou, a i těsně před ním cítívala takové zvláštní brnění v podbřišku, ale nikdy tomu nedávala žádný význam. Svého manžela Oldu poznala, když u nich doma jako začínající právník občas něco řešil s jejím otcem. Imponovalo jí, jak se k ní choval i jak z ní nemohl spustit oči. Byl vždy tak milý, slušný a pozorný. Až se do něho zamilovala. Tenkrát jí bylo dvaadvacet. První pusu od něho dostala, když k nim jednou Olda dorazil dřív, než přišel otec z práce. Tenkrát stáli v kuchyni naproti sobě a on se na ni jako vždy usmíval a pak ji jemně uchopil za bradu a políbil, celá rudá hned utekla do svého pokojíku. Olda pak vyšel ven a čekal tam až do příchodu jejího otce. Při hovoru se mu zmínil, že se mu Květa líbí a jestli by mu nevadilo, kdyby ji pozval do kina. Otec se tenkrát na Oldu pátravě podíval, pak pronesl, že ví že je Olda mladý slušný muž a že ke Květě si jistě nic nepatřičného nedovolí. A pak překvapivě dodal, že pokud ona bude souhlasit, tak proč ne, vždyť už má holka svá léta. Ale v deset musí být doma, nakázal přísně. Takhle spolu Olda a Květa začali chodit. Celý rok takhle utekl, procházky, kino, pak jednodenní výlety. Jen líbání, tisknutí se k sobě a nějaké to mazlení.

Nic víc. A nic víc by Květa ani nedovolila. Po roce Olda požádal oba rodiče o její ruku a o měsíc později byla svatba. A Květa o svatební noci poprvé konečně okusila sex. Olda nespěchal a byl na ni něžný, a tak to proběhlo tak, jak to má být. Postupem času ale přeci jen jedno trochu kalilo Oldovo štěstí. Květa se s ním sice občas milovala, ale vždy jen za úplné tmy, a ještě pod dekou. A tak zůstávalo dál. Nikdy ji neviděl nahou za světla, nikdy nesvolila k jiné než misionářské poloze a nějaké jiné praktiky nepřipadali vůbec v úvahu. Při každé návštěvě toalety a koupelny se vždy zamykala a její nejodvážnější oblečení byly šortky a tričko na ranní a večerní běhání. Tričko sice bylo přiléhavé, ale nikdy si pod něj nezapomenula vzít sportovní podprsenku. Ani do zahradního bazénu nikdy nešla jinak, než v jednodílných plavkách, a to si ještě celou cestu od bazénu k dece přidržovala ručník před sebou, aby nebylo vidět, jak se jí pod mokrou látkou plavek rýsují bradavky a jak chumáč kudrnatých chloupků jejího klína nadzvedává vlhkou tkaninu. Za ty dva roky manželství, ji téměř nikdy neviděl nahou. Jen občas se stalo, když po milování hned usnula, že po rozednění spatřil její nahé pevné a kulaté ňadro s tmavým dvorcem a bradavkou velikosti třešňové pecky, nebo část toho krásného zadečku vykukujícího z pod deky. Ale mohl se jen dívat, jak by se této krásy dotkl, hned by se probudila a rychle se zahalila do své flanelové noční košile. Olda trpěl. Jak rád by někdy okusil nějakou jinou polohu při milování, jak rád by někdy zabořil svůj obličej mezi její stehna a za světla si pohrál s její mušličkou.

Za ty dva roky manželství Květa zkrásněla ještě víc, každodenním běháním a cvičením se jí zpevnila ještě víc celá postava, a tak to byla opravdu kočka. Dnes byla objednaná na desátou ke své kadeřnici a tak, když se po ranním běhání a cvičení osprchovala, dala se trochu do gala. Vybrala si dlouhou koženou sukni a bílou halenku, malou kabelku přes rameno a vyrazila. Krásný sluneční den. Sukně byla z pravé kůže a v poměru ke své délce těsně nad kolena byla poměrně těžká, na nějaké dlouhé procházky to nebylo, ale pro parádu se musí trpět. Vždyť stála téměř šest tisíc. Olda jí tu sukni koupil minulý týden, a tak se v ní dnes chtěla poprvé předvést právě před kadeřnicí. Pomalu si vykračovala po téměř liduprázdném chodníku okolo stojícího auta, u kterého stáli dva muži sklánějící se nad mapou. „Mladá paní, prosím vás“ oslovil ji jeden z mužů. Otočila k nim obličej. „Mohla byste nám ukázat, kde se tady nacházíme? „Nerudova ulice“ odpověděla. „To víme, ale nemůžeme to na mapě najít“ a popošel k ní blíž. Sklonila hlavu nad mapu a snažila se najít nějaký orientační bod. Najednou měla pusu zacpanou něčí rukou a na jejích rukou cvakla kovová pouta. Než stihla nějak zareagovat, oba muži ji vstrčili do auta a ruku na puse nahradila lepící páska. Chtěla vykřiknout, ale z úst se jí povedlo vydat jen tlumené huhlání. Zatím, co ji oba vedle sedící muži přidržovali ruce, aby si nemohla sundat lepící pásku, třetí muž sedící za volantem šlápl na plyn a vůz se rychle proplétal uličkami a mířil k okraji města. Před jedním o samotě stojícím domem vůz zastavil a muži vzpouzející se Květu vyvlekli z auta dovnitř domu. Nakonec před nimi stála v jedné místnosti bez oken. Rychle se rozhlédla, čisté, bílé stěny. Naproti dveřím psací stůl se dvěma židlemi o kus dál dlouhý nižší stůl potažený hladkou bílou koženkou na obou koncích opatřený úchyty pro ruce a nohy, v rohu místnosti umyvadlo a na stropě upevněná soustava kladek. Muž, co řídil, asi jejich šéf, pokynul jednomu z mužů a ten opatrně sundal Květě lepící pásku z úst. „Co chcete, pusťte mě“ vyhrkla. Šéf jen zavrtěl hlavou. „Budu křičet“ namítla. „To můžete, nikdo vás tu neuslyší“. „Co po mě chcete?“ vyděšeně se zeptala. „Jenom si na vás něco vyzkoušíme“ zněla odpověď. „Hned mě pusťte!“ plačtivě vykřikla „Prosím“ dodala tišeji. Šéf znovu zavrtěl hlavou a pokynul oběma mužům. Ti ji sundali ocelová pouta, sundali z ramene kabelku a na zápěstí rukou ji navlékli jiná pouta.

Široká a měkce vypolstrovaná, spojená jedním větším kruhem. Pak ji společně zvedli ruce nad hlavu a okem kruhu provlékli hák visící ze soustavy kladek u stropu. Zatím, co jeden z mužů točil klikou kladky a zvedal a napínal Květiny ruce nahoru, druhý se sehnul a obratně jí zul střevíčky. Teď stála bosá a kladka ji pomalu nadzvedávala, až se jí nadzvedly paty tak, že téměř stála na špičkách. „To stačí“ zastavil zvedání šéf. „Prosím, pusťte mě“ škemrala Květa. Jen zavrtěl hlavou „My si teď na chvilku odskočíme, jen si přivedeme pár pomocníků. Zatím si tu odpočiňte a buďte hodná.“ Dveře za nimi zaklaply. Květě se v hlavě honily myšlenky. Co po mě chtějí? Co se mnou chtějí dělat. Začala uvažovat racionálně, žádný z mužů nevypadal na nějakého násilníka nebo úchyla. Také na ni nebyli hrubí ani sprostí, ani nevypadali, že by ji chtěli znásilnit. Vždyť i tu lepící pásku z jejích úst sundali opatrně. Co tedy můžou asi chtít? Napadla ji jediná myšlenka, že ji unesli pro výkupné. Proto asi také ta měkká pouta, aby ji neublížili. Ale co myslel tím, že si na ní něco vyzkoušejí? V tom se ale tok jejích myšlenek rázem přerušil. Uvědomila si, že jak je vyšponovaná, tak se jí zúžil pas a zatáhlo bříško. A při každém jejím výdechu se břicho stáhlo ještě víc a těžká sukně se vždy sotva znatelně posunula po jejích bocích směrem dolů. Pokusila se trochu pohnout, ale pohybem boků se pohyb sukně ještě zvětšil. Co teď? Bylo by to hrozné, kdyby jí sukně opravdu sklouzla až dolů a ona by před nimi zůstala v kalhotkách. Snad se pohyb sukně zastaví, doufala. Snažila se co nejméně dýchat, ale nepomáhalo to.

Zákon přitažlivosti zemské je neúprosný, sukně se stále pomalu posouvala. Snad brzy přijdou, doufala, než bude pozdě. Po chvilce zjistila, že sukně sice zpomalila svůj pohyb, ale co je horší, táhla sebou dolů i kalhotky. Stiskla pevně stehna k sobě, ve snaze pohyb zastavit. Ale milimetr po milimetru oboje sjíždělo dál z jejích boků. Guma kalhotek už měla za sebou téměř polovinu jejího zadečku, když se konečně pohyb kalhotek vzadu zastavil. Vpředu ještě kousek popojely, ale pak jako by se jejich vrchní okraj zastavil o její kudrnatý kožíšek a směrem dolů už pokračovala jen sukně. Ale daleko rychlejším tempem. Pak už to byla jen několikavteřinová záležitost a sukně ležela na zemi u jejích kotníků. Květa byla zoufalá, tenké bílé kalhotky na půl žerdi, konečky tmavých chloupků vykukovaly nad jejich horním okrajem. Takhle ji ještě nikdo nikdy neviděl. Za zády uslyšela cvaknutí kliky dveří a pak kroky většího počtu osob. Pootočila hlavu a spatřila šéfa a jeho pomocníky a dalších šest mladíků. Zrudla hanbou a podbřiškem ji projelo známé slabé zabrnění. Šéf si odložil na psací stůl větší naditou aktovku a pak se všichni postavili před ní a s potěšením si ji prohlíželi. Rychle trochu pokrčila nohy, a ještě větší silou stiskla stehna k sobě v marné snaze, co nejvíce zakrýt své odhalení. Tolik cizích mužů si ji bezostyšně prohlíželo. Šéf se pousmál a pronesl „Vidím, že už se nemůžete dočkat. No alespoň jste nám ušetřila trochu práce“ a obrátil se k mladíkům „Sehnal jsem vám dnes opravdu nádherný kousek k pokusům. Co na to říkáte chlapci?“ Ti jen obdivně přikývli. „Prosím, pusťte mne. Zaplatím vám, kolik chcete“ zakňourala. Šéf jen pokynul jednomu z pomocníků a ten znovu Květě zalepil pusu. „Nerad bych, abyste nás rušila při práci“. Co tím myslel, že jsem jim ušetřila práci pomyslela si s hrůzou, snad mě nechtějí svlékat. Přitom ji podbřiškem znovu projela silnější vlna zabrnění. Jeden z pomocníků se optal „Pane profesore, máme ji sundat?“ Květa zpozorněla, profesor? Co se tu vlastně děje? Profesor přikývl a oba pomocníci spustili Květu dolů. Chtěla si rychle povytáhnout kalhotky a zakrýt si rukama rozkrok, ale už ji jeden držel za obě paže a druhý ji zvedal za kotníky. Nestačila se ani bránit a už ji pokládali na ten dlouhý nízký stůl. Pomocník, který ji držel za ruce si ji popotáhl víc k sobě, aby mohl její ruce připnout natažené za hlavou, k poutům na konci stolu.

Přitom se jí kalhotky vzadu shrnuly až pod zadek, a i vepředu popojely o další centimetr níž a poodhalily další kousek jejího ochlupení. Zoufale něco huhlala skrz lepící pásku, ale bála se pohnout, aby kalhotky nesklouzly ještě níž. Pomocník stojící za její hlavou přešel ke svému kolegovi a každý ji teď držel za jeden kotník. Ležela na zádech, ruce napnuté za hlavou, stehna tiskla co nejvíce k sobě. Nemohla se pohnout a raději se o to ani nepokoušela. Profesor pokynul mladíkům a ti se rozestoupili okolo ležící Květy. „Tak dnes si názorně ukážeme, jak můžeme dostat požadované informace z vyslýchané osoby ženského pohlaví bez použití hrubého násilí, působením na její citlivá místa. Nejdříve si ta místa ukážeme a pak si prakticky ukážeme, jak na ně můžeme působit. A to buď drážděním, vpichy, stisknutím, pálením nebo elektrošoky.“ Květy se zmocnilo zděšení a znovu ji proběhlo podbřiškem známé brnění. „Prvním citlivým bodem je oblast okolo uší a krku“ pokračoval, a přitom jí objel prstem okolo ušního lalůčku a pokračoval po straně krku dolů. Zachvěla se, po těle jí naskočila husí kůže a ztvrdly bradavky, které se teď tlačily do napjaté látky podprsenky. Profesor pokračoval „Následuje oblast prsů, zvláště bradavek“ a obkroužil dlaněmi obě její polokoule a přejel prsty po rýsujících se bradavkách. Znovu se zachvěla a další vlna mravenčení jí projela podbřiškem. Na prsa ji ještě žádný jiný muž mimo Oldy nesáhl. „Další citlivou oblastí je břicho, hlavně po stranách a směrem do slabin“ a přejel rukou po obou stranách hrudníku a pak šikmo po břiše až se jeho obě ruce zastavily na podbřišku, kde, si jakoby, mimoděk pohrávaly s vyčuhujícími chloupky nad gumou kalhotek. Květa se celá chvěla, v jejím podbřišku vystřelovaly stále silnější vibrace a husí kůže na stehnech dosáhla vrcholu. „Tady je pak další velmi citlivé místo“ a poklepal prsty na místo, kde její kudrnaté ochlupení nadzvedávalo lehkou látku kalhotek. „A teď přejdeme k praktické ukázce“. Pomalu jí začal postupně od spodu rozepínat knoflíčky halenky.

Vytřeštila oči zaškubala sebou, ale hned toho nechala. Ucítila totiž, že se kalhotky opět o kousek posunuly níž. Jak jeho ruce postupovaly od spodních knoflíčků výš a výš, mravenčení v podbřišku nabývalo na síle a pomalu prostupovalo do celého jejího lůna. Poslední knoflíček a pak odhrnul rozepnutou halenku do stran. Objevila se bílá naducaná krajková podprsenka s viditelně trčícími hroty bradavek. Zaúpěla. Teď uchopil její košíčky po stranách a neskutečně pomalu je táhl směrem k ramenům. Všichni muži to sledovali s velkým napětím. Z pod lepící pásky se ozývaly úpěnlivé zvuky. Pevné prsy nechtěly košíčky dál pustit, ale pak najednou oba prudce vyskočily z pevného sevření. Další zaúpění. Ale pohled to byl krásný, dvě skoro pravidelné polokoule s hnědými dvorci a trčícími bradavkami. Dva mladíci přiskočili, odvázali její ruce a malinko ji nadzvedli. Profesor jí přetáhl halenku i s podprsenkou přes hlavu a paže a oboje položil na psací stůl. Oba mladíci její ruce opět připoutali. Květa opět ležela, rudá hanbou, tolik cizích mužů si teď prohlíží její tělo, které takhle ještě nikdo nikdy neviděl. Přesto si uvědomovala, že mravenčení v jejím rozkroku je stále silnější. Profesor cvrnknul prstem do její vztyčené bradavky. Cukla sebou a s úlekem ucítila, že se kalhotky opět o nějaký ten milimetr posunuly níž. Profesor prsty svých rukou promnul obě bradavky a dlaněmi několikrát obkroužil oba prsy. Nejraději by ucukla, ale bála se pohnout. Byl to hrozný pocit, ten stud, to ponížení, jak bezmocně leží a úplně cizí člověk laská její prsy a další se na to dívají. Nejhorší ale bylo, že si uvědomila, že jí to i vzrušuje. Profesor se obrátil k mladíkům „Chlapci pojďte si to také vyzkoušet“. Všichni mladíci si postupně šli polaskat její prsy a promnout bradavky. Sténala, jak jejich jemné ruce hladily obě polokoule a jejich štíhlé prsty zadrhávaly o ztvrdlé hroty. Když došlo na posledního, ozval se jeden z pomocníků, zda si to mohou také vyzkoušet. Profesor jen mlčky přikývl. Oba muži se postupně vystřídali. Zatím, co jeden držel oba kotníky, druhý si to šel užít a pak se vyměnili. Jejich ruce byly velké a hrubé a svými dlaněmi svíraly prsy větší silou. Sténala víc, tohle už trochu bolelo. Ale přesto ji to vzrušovalo.

Mravenčení v jejím rozkroku bylo stále silnější. Opět ji každý z mužů držel jeden kotník. Profesor jim pokynul a oni oba kotníky poodtáhli kousek od sebe. Marně se snažila tisknout stehna k sobě. Profesor pokynul rukou k mladíkům, aby přistoupily k blíž „Podívejte se, kam až vede směs strachu, obav z následujícího a z dráždění citlivých oblastí“ a ukázal na malou vlhkou skvrnku na jejích kalhotkách. Nejraději by se hanbou propadla. Teď si teprve uvědomovala to vlhko v rozkroku. Bylo to podobné, ale daleko silnější než to, co se jí stávalo, když jako malá byla bita. Dřív si myslela, že malá vlhká skvrnka na jejích kalhotkách byla jen nějaká krůpěj uniklé moči. Až teď zjistila, že to je vlhkost ze vzrušení. Její stud nabyl pomyslného vrcholu, taková intimní věc, všichni to vidí, a ještě se to tu probírá přede všemi těmi cizími muži. Rudá studem a se slzičkami v očích očekávala co bude dál. Když se všichni vynadívali na vlhkou skvrnu, profesor se sklonil a na bocích uchopil okraje kalhotek a velice pomalu je táhl dolů. Snažila se stisknout stehna k sobě, ale oba pomocníci drželi pevně oba kotníky dostatečně daleko od sebe. Vzadu už byly kalhotky dávno pod zadečkem, a tak nic nebránilo v jejich stáhnutí. Ale profesor nespěchal, pomalu po milimetrech táhl dolů. Postupně vykukoval stále větší a větší kousek kožíšku s tmavými kudrnatými chloupky, až se v porostu objevil i okraj skuliny. Pak celá, vlhká a lesklá, orámovaná orosenými chloupky. Teď už sebou Květa házela, až se jí prsy hýbaly ze strany na stranu a vydávala nesrozumitelné zvuky. Ale už zbytečně, kalhotky byly příliš nízko, nic už nezakrývaly. Pominul důvod stahování kalhotek protahovat, a tak je profesor rychle stáhnul až ke kotníkům, kde je pomocníci přetáhli přes kotníky a odhodili na stůl. Květa si teď vůbec neuvědomovala daleko silnější mravenčení. Soustředila se jen na to, že je přede všemi úplně nahá. Profesor kývl na pomocníky a ti ji pokrčili nohy a kotníky odtáhli co nejvíce od sebe a připoutali je k okrajům stolu. I když se snažila dát kolena k sobě, stále mezi nimi zůstala dostatečná mezera, aby nezůstalo nic skryto. Navíc se teď všem ukázala v plné kráse i její nahnědlá zadní dírka, k níž mezi chloupky vedla vlhká cestička čiré a lesklé tekutiny. To si ale ona sama ještě neuvědomovala, jaký další výhled všem poskytla. Profesor znovu pokynul pomocníkům a ti uchopili každý jedno koleno a odtáhli je co nejvíce od sebe. Skulina se tak trochu pootevřela. Profesor nacvičeným pohybem ukazováku a palce rozevřel velké labie a všem se naskytl pohled na celý vnitřek, růžový, s lesklým povrchem od vlhkosti pocházející ze vzrušení. Znovu se zazmítala, přitom jí z čela zkanula po rudé tváři kapička potu. I žlábek mezi prsy už byl vlhký. Profesor druhou rukou uchopil mezi ukazovák a palec její bobulku a promnul mezi prsty. Zaskučela a prohnula se v zádech.

Poodstoupil a vybídl mladíky, ať si to také zkusí. Každý tak měl její přirození těsně před obličejem, a tak si mohl vychutnat každý detail a prstem prozkoumat každé zákoutí její lasturky. Konečně se všichni vystřídali. Po celém čele se jí perlil pot a mezi prsy už stékal malý potůček. Těžce dýchala, jak jí jen nosní dírky dovolovaly. Profesor něco hledal ve své aktovce a pak se znovu sklonil nad jejím klínem. S obavami čekala, co bude následovat. Pak uviděla na jeho prstu gumový návlek potřený něčím lesklým. Než se nadála jeho prst klouzal a kroužil okolo jejího zadního otvoru. Při každém obkroužení se zvyšoval jeho tlak, až začal pronikat dovnitř. Vzepjala se v nohách a nadzvedla zadeček v marné snaze uhnout, ale druhou ruku jí položil na podbřišek tak, že jeho palec tlačil na klitoris. Ve snaze uniknout ucukla zpět a jeho prst byl uvnitř. Vyjekla úlekem. Trochu prst ohnul a otáčeje s ním, střídavě povytahoval a znovu vsunoval. Byl to podivný zvláštní pocit, nepříjemný a zároveň tak slastný. Nikdy nic takového nezažila. Vytáhl prst a pronesl „Nechám vás teď vymočit, abyste se nám tu nepočurala. Uvědomila si, že skutečně potřebuje na malou, předchozí zážitky tu potřebu odsunuly stranou. Očekávala, že jí teď uvolní nohy a ruce a ona si někde bude moci ulevit. Ale profesor znovu něco hledal v aktovce a oba pomocníci nevypadali, že by jí chtěli pustit kolena nebo dokonce odvázat kotníky. Z aktovky vytáhl tenkou průhlednou hadičku a kelímek, namazal povrch hadičky mastičkou a znovu jí dvěma prsty roztáhl labie. Bože, on mě chce cévkovat, zděsila se Květa. A opravdu, zkušeně našel ústí močové trubice a pomalu do něho vsunoval hadičku. Bylo to hrozně nepříjemné, ale raději sebou necukala, aby si to nezhoršila. Když se v hadičce objevila nažloutlá kapalina, vložil druhý konec hadičky do kelímku. Dlaní ještě zatlačil nad podbřiškem, aby urychlil vyprazdňování. Bylo to hrozné, jak všichni stáli okolo a dívali se na ni jak močí. Víc už zrudnout nemohla. Konečně vytáhl hadičku a Květa si s úlevou oddychla. Znovu se začal hrabat v aktovce. „Musím si vás připravit na další procedury“ pronesl a v rukou se mu objevila žínka, miska, holící čepelka, štětka a pěnový gel. S rozšířenýma očima ho pozorovala. Natočil v umyvadle do misky teplou vodu. Nanesl pěnový gel na její kožíšek, který se táhl téměř až ke konečníku. Namočil štětku a roztíral pomalými pohyby gel po ochlupení tak, aby co nejvíce napěnil. Opět nespěchal, ale při každém pohybu štětkou zpět jí projel štěrbinkou. Pokaždé sebou cukla, jak konce měkkých štětin zavadily o její vzrušenou bobulku.

Drážděním stoupalo její vzrušení a mravenčení v celém jejím lůně nabylo největší intenzity. Jak její vzrušení stoupalo, prohlubovalo se její dýchání, a aniž to mohla sama ovlivnit, její pánev začala sama vycházet štětce vstříc. Uvědomovala si to, ale tělo si dělalo, co chtělo, nemohla to nijak ovlivnit. Bože, všichni se na mě koukají a já přirážím proti štětce. Znovu jí vyhrkly slzy a začala vzlykat. Když už to bylo k nevydržení, náhle přestal. Ještě chvilku počkal až dozněly poslední dozvuky pohybující se pánve a pak přiložil čepelku ke kůži. Začal od konečníku a pomalu postupoval dopředu. Snažila se nepohnout, strach z říznutí byl silný. Vepředu jí nechal nedotčený malý trojúhelník se slovy, že by bylo škoda vyholit takový pěkný kožíšek úplně celý. Namočil žínku a celý rozkrok ji pečlivě umyl. Jen když jí při tom občas zavadil hrubou tkaninou žínky o teď ještě citlivější poštěváček, znovu sebou cukala. Poodstoupil a zálibně si prohlížel své dílo. Znovu něco hledal v aktovce, pak vytáhl dva vroubkované návleky na prst z velice měkkého silikonu. Navlékl si je na prostředník a na palec a oba namazal mastičkou. Teď už bez kroužení okolo, zasunul prostředník do zadní dírky až vyjekla a pak pomalu vsunul palec do její pochvy. Druhou ruku položil na její podbřišek a prsty jemně dráždil poštěváček. Přitom prsty s návleky střídavě vtláčel dovnitř a ven. Hlavou kývl na jednoho mladíka a ten opatrně sundal Květě z úst lepící pásku. Na jejích ústech už byla zbytečná, to dráždění bylo tak silné, že se zmohla jen na sténání a hlasité vzdechy. Bylo to k nevydržení, dýchala tak rychle, že by jí tentokráte jen nosní dírky nestačily. Tělo opět začalo reagovat samo a přírazy pánví se zrychlovaly. Pot ji stékal po celém obličeji a po prsou. Profesor ji bedlivě sledoval, vždy jak viděl blížící se orgasmus ihned přestal a začal znovu až po odeznění samovolných přírazů. Květě nyní bylo úplně jedno, že před všemi leží úplně rozcapená, okolo stojí tolik cizích mužů, kteří vše vidí a pozorují ty její nejintimnější okamžiky. Pro její tělo byl teď prvořadý úkol dosáhnout vyvrcholení. I sama Květa by teď pro dosažení orgasmu udělala cokoliv. Ale profesor to vždy včas přerušil. V přestávkách si kladla otázku, proč ji tak mučí a nenechá ji vyvrcholit? Při pátém přerušení z ní vytáhl prsty. Znovu ji omyl žínkou celý rozkrok zmáčený jejími šťávami a pokynul pomocníkům, aby ji pustili a odvázali. Jen ruce jí nechali spoutané k sobě. Všichni se od ní odvrátili a o něčem tiše diskutovali. Malou chvilku ještě ležela na zádech s rozevřenými koleny a ani se nesnažila nějak zakrýt rozevřenou a rozpálenou lasturku.

Pak se přeci jen otočila na bok a stiskla stehna k sobě a spoutané ruce si tlačila do klína. V lůně jí tepalo, dala by cokoliv na světě, jen kdyby se tu teď objevil její Olda a pořádně ji vyšukal, aby konečně dosáhla vrcholu. Vlastně by to ani nemusel být Olda, v této chvíli by se podvolila komukoliv, jen aby dosáhla cíle. Po chvilce se posadila, nikdo o ni nejevil zájem. Pomalu se postavila na roztřesené nohy. Se spoutanýma rukama před svým klínem přistoupila ke skupince mužů stojících mezi ní a stolem s jejími hadříky. Chtěla si alespoň natáhnout kalhotky, ale muži jí stáli v cestě. Profesor si ji všiml a tázavě se na ni podíval. Natáhla k němu ruce „Prosím, rozvažte mě“ poprosila. Profesor se pousmál „Zdá se, že po vaší stydlivosti už není ani památky. Tak se o tom přesvědčíme.“ Otočil se ke skupince „Chlapci, než odejdete, tak vám tady mladá paní chce ještě něco ukázat“. Všichni ji obklopili. „Co mám ukázat?“ zeptala se. Profesor se znovu usmál „Zvedněte ruce nad hlavu, trochu se rozkročte a pomalinku se otáčejte, aby si vás naposledy mohl každý prohlédnout.“ Chvilku nerozhodně stála, pak se opravdu trochu rozkročila, zvedla ruce nad hlavu a pomalu se otáčela. Všimla si, jak ji všichni hltají očima. Nebylo divu, takhle ve stoje vypadala jako bohyně. Dokonalé křivky. Když ležela upoutaná na stole nebyl to tak krásný pohled. Všichni sborově zatleskali. Spustila ruce níž „Prosím, už mě rozvážete?“ „Ještě strpení“ odpověděl profesor a rozloučil se s mladíky. Zůstala tu sama jen s profesorem a jeho dvěma pomocníky. „Ještě pro vás máme překvapení“ pronesl profesor a kývl na pomocníky.

Oba ji uchopili za paže a znovu je zvedli nahoru a za oko u pout na jejích zápěstích zahákli hák kladky. Tak ono to neskončilo, pomyslela si odevzdaně. Jeden z pomocníků povytáhl lano s hákem výš, ale jen o trochu. Stále stála celými chodidly na zemi, a dokonce měla i pokrčené ruce, hák byl jen těsně nad její hlavou, ale tak vysoko, že se sama nemohla vyprostit. Dokonce mohla chodit v malém kruhu, kam až ji lano dovolilo. Pomocníci jí nasadili na oči klapky a pevně zatáhli na zátylku jejich řemínky, aby si je nemohla sama sundat. Najednou viděla jen tmu. „Teď vás tu necháme samotnou, abyste mohla o sobě přemýšlet“ pronesl ještě profesor a pak už jen slyšela jejich kroky a klapnutí dveří. Zůstala sama, v naprostém tichu a nic neviděla. Ten neuspokojený pocit uvnitř jejího těla přetrvával, potřebovala se nějak uspokojit. Ale jak? Kdyby byl alespoň blíž stůl nebo židle. Mohla by přitisknout svůj rozpálený rozkrok na jejich roh a pohyby pánve dráždit citlivý klitoris tak dlouho, až by dosáhla cíle. Nebylo by to sice ono, spíš by potřebovala do sebe něco zasunout, ale z nouze alespoň něco. Jenže stůl i židle byly příliš vzdálené. Zkoušela sevřít stehna a třít s nimi o sebe, ale také to nepomáhalo. Nakonec to vzdala a začala o prožitém zážitku přemýšlet. Na jednu stranu si prožila hrozné věci a co všechno ukázala úplně cizím mužům. Nejen za to, ale i za to, jak se chovalo její tělo, by se nejraději hanbou a studem propadla. Na druhou stranu zjistila, co ji vlastně opravdu vzrušuje a co ji pomůže k získání kvalitního uspokojení, jaké ještě nezažila.

A také se zbavila alespoň trochu své stydlivosti. Najednou uslyšela cvaknutí kliky. Že by se profesor už vrátil? Ale přibližující se kroky byly tiché a opatrné, jako by někdo přicházel bos. Kroky utichly za jejími zády. Pak ucítila lehký dotek prstů u levého ušního lalůčku. Okamžitě jí naskočila husí kůže a ztvrdly bradavky. Pak další na druhém lalůčku. Prsty pomalu klouzaly po její šíji, mezi lopatkami, po bedrech a pak pomalu dopředu po slabinách. Trochu se rozkročila, aby jim nic nebránilo v cestě, ale změnily směr a začaly stoupat, pod ňadry se opět zastavily a zmizely. Najednou se něčí dlaně položily na její zadeček a pak pomalu po venkovní straně nohou sjížděly po stehnech a lýtkách ke kotníkům. Tam se přesunuly na vnitřní stranu nohou a po lýtkách a po vnitřní straně stehen se pomalu blížili k jejímu roznoží. Ještě se trochu víc rozkročila, aby umožnila přístup, ale dlaně opět zmizely. Zaregistrovala, že osoba za ní teď stojí před ní. Najednou ucítila dlaně na své šíji a pak přejížděly dopředu, pak po jejích prsech, kde trochu zadrhly o ztvrdlé bradavky. Zasténala. Ruce jely po jejích bocích dolů, až se zastavily na venkovní straně stehen.

Podle teplého dechu této osoby poznala, že dotyčná osoba si před ní klekla, její dech ji hřál pod pupíkem. Cítila, že se trochu sklonil a přitiskl svůj obličej na její kudrnatý trojúhelník. Byl to nějaký muž, ucítila malé strnisko vousů. Znovu zasténala, prohnula se trochu v zádech a vyšla mu pánví vstříc. Jeho nos se zabořil do okraje skuliny. Vstal a přitiskl se k ní z boku celým tělem. Byl nahý. Stál ze strany a jeho levá ruka sjížděla po jejím bříšku k ochlupení, prsty se probíral v kudrlinkách, zatím co jeho druhá ruka jí sjížděla po zádech k zadečku a pak žlábkem mezi půlkami. Zatajil se jí dech v očekávání. Opravdu dojela až k té malé zadní dírce a jeden z prstů obkružoval otvor. Druhá ruka také nezahálela, prsty našly skulinu a pomalu do ní vnikaly. Některý z nich zavadil o bobulku, až sebou cukla. Bobulka teď byla v jeho dlani a dva nebo tři prsty se prodíraly malými závojíčky až na okraj pochvy. Začala zhluboka dýchat. Tam vzadu jeden prst překonal sevřený vstup a podařilo se mu vniknout dovnitř. Několik pohybů dovnitř, ven, dovnitř a hloub a ven. To byla slast. Proč to bylo tak krátké? I vepředu masírování ustalo. Byla zklamaná. Najednou poznala, že se neznámý sehnul, uchopil ji pod koleny a začal zvedat. Zavěsila se plnou vahou na své napnuté paže a nechala si zvednout nohy a pak je položila na jeho ramena. Ucítila jeho dech na své mušličce, patami zatlačila do jeho zad a on svým jazýčkem začal obkružoval její bobulku. Zasténala, sevřela mu hlavu svými stehny a vyšla mu svým pohlavím vstříc.

I další pohyby pánve kupředu už byly mimo její kontrolu. Tělo se nezávisle na jejím vědomí samo pohybovalo proti hbitému jazýčku v touze po vyvrcholení. Sténala stále hlasitěji, už se vůbec neovládala. Ale co to? Najednou dráždění poštěváčku ustalo a neznámý od ní poodstoupil a nechal její nohy sklouznout ze svých ramen až na zem. Znovu stála a v jejím rozpáleném lůnu zůstal jen pocit nenaplnění. V této chvíli by dala všechno na světě za nějaký kolík, který by dokončil započaté dílo. Neznámý muž se k ní přitiskl celým tělem, sundal jí pouta ze zápěstí vzpažených rukou a pak jí obě ruce zlehka přitáhl dolů podél těla. Byla sice už konečně téměř volná a stačilo málo, aby se mu vytrhla a strhla si klapky z očí. Ale neudělala to, cítila, že ještě bude nějaké pokračování. Tahem za ruce a mírným tlakem do zad ji dostal do kleku a na svém obličeji ucítila vlhkou špičku jeho penisu. Nikdy ještě něco takového nedělala, ale pootevřela ústa a sama lačně svými rty obemkla hlavičku penisu a jazykem ji objela dokola. Zasténal a jeho ruce zatlačily na její týl, prohnul se v bocích a zasunul o kousek hloub. Nebyl to takový ten zásun až někam na mandle, jen úplné vyplnění ústní dutiny. Nebránila se, a tak začal pomalu a rytmicky přirážet. Srovnala s ním rytmus a sama se snažila o jeho uspokojení. Po chvilce přestal přirážet a vytáhl svůj penis, obešel ji a zatlačením do zad ji dostal do polohy na všechny čtyři. Zůstala tak, vepředu na loktech, vzadu na široko rozkročených kolenech. Polaskal její prsy a pak pohladil její zadeček a přejel prsty okolo zadní dírky a pak i po chlácholení. Prohnula se ještě víc v zádech, a tak mu svou pootevřenou broskvičku nastavila jako hárající se fena.

Vjel do ní jako po másle. Konečně měla v sobě něco velkého a tuhého, co se hýbalo dovnitř a ven. Na to čekala už téměř celou věčnost. Vycházela mu vstříc, a tak netrvalo dlouho a oba dosáhli téměř současně vrcholu. Ještě stále byl v ní, přidržoval si ji jednou rukou pod bříškem a natáhl druhou ruku a sundal jí z očí klapky. Zamžikala ve světle žárovky a uviděla, jak se jeho obličej přibližuje k její tváři. Cukla sebou a vytřeštila oči. „Oldo“ vyjekla vyděšeně a snažila se schoulit do klubíčka. Přitiskl se k její tváři a s provinilým pohledem řekl „Promiň Květuš, ale jinak to nešlo. Odpusť mi, takhle už se nedalo dál žít. Musel jsem ti nějak ukázat jaké slasti se dají mezi mužem a ženou provozovat. Buď mě teď budeš nenávidět, nebo milovat.“ Natáhl se pro dvě velké osušky ležící opodál. Jednu jí podal a druhou ovinul okolo sebe. Zahalila se a rukou si přidržovala horní okraj u krku. Horečně přemýšlela, v myšlenkách se vracela na začátek, kdy ji na ulici oslovili ti dva muži. „To jsi všechno zařídil ty? Ten únos, ty všechny cizí lidi, ty procedury?“ Mlčky přikývl. Znovu si v hlavě promítala celý zážitek. Hrozná situace, ale na druhou stranu si musela sama sobě přiznat, že se jí otevřely nové obzory. Zažila nejen nepříjemné a ponižující, ale i vzrušující okamžiky. Vlastně se dozvěděla, co ji vzrušuje a co potřebuje nejen její tělo, ale i milující manžel. Bylo to něco, co by jí nikdy v životě ani nenapadlo, natož aby to vyzkoušela.

Ale teď zjistila, že ji to vlastně všechno vzrušuje a následné uspokojení je lepší a mohutnější. Vlastně nejhorší z toho je, že u toho byli úplně cizí lidé a bylo jich dost. Co když někoho z nich potkám někde na ulici, to bych asi nepřežila, pomyslela si. Ale uvědomovala si, že bez nich by se asi toho svého přehnaného studu nezbavila. „Kde jsi sehnal všechny ty lidi?“ zeptala se. „Víš, ten pan profesor a ti dva jeho pomocníci jsou lékaři sexuologové, všichni jsou kapacity ve svém oboru a profesor přednáší psychologii a sexuologii na univerzitě. S profesorem jsme dávní přátelé, a tak jsem ho požádal o pomoc. Říkal, že tady pomůže jedině léčba šokem.“ „A ti mladíci?“ „To jsou medici, už téměř vyštudovaní lékaři.“ Aspoň že tak, pomyslela si. Mlčky jí podal oblečení. S přemáháním zavrhla otočit se k Oldovi zády a rychle si natáhnout pod osuškou kalhotky a pak rychle i to ostatní. Místo toho zůstala stál čelem k němu a spustila osušku na zem a pomalu si natahovala kalhotky. Koutkem oka zahlédla, že Olda také odložil osušku, obléká se, pozoruje ji a jeho penis začíná opět trochu nabývat na objemu. Uvědomila si, že i ji vzrušuje jeho počínající vzrušení. Nespěchala s oblékáním, a přitom stále pokradmu pozorovala jeho bouli v kalhotách. Konečně se oba oblékli, vyšli z domu. „Mám za rohem auto“ pronesl. Přikývla a přitulila se k němu. Objal ji v pase, a tak došli až k autu. „Už se těším do vany“ pronesla, když se odlepili od chodníku a vyrazili k domovu.

Co dodat na závěr? Paní Květa přišla sexu na chuť, zbavila se chorobné stydlivosti a občas i sama experimentuje s různými erotickými pomůckami pod bedlivým dohledem manžela Oldy. A co pan profesor? Ten se po pár týdnech zastavil u nich doma s kyticí růží a omluvou za prožité zážitky. Když ho Olda uvedl do obývacího pokoje, byla sice Květa nejdříve rudá studem až na paty, ale pak to z ní v průběhu společného večera spadlo, vždyť mu je vlastně zavázaná, že jí otevřel oči, a tak dnes profesor patří k jejich nejlepším přátelům.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Neukojená Baculkadalší dívky
 
Sex po telefonu

Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám.

Uděláme si to na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 09

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT BACULKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Nové semeno

  10. 6. 2018jentaknekdo

Asi před deseti lety jsem se v létě vypravil do rumunského Banátu. V rodině se tradovalo, že v českých vesnicích tam máme nějaké vzdálené příbuzné, vyměnil jsem si s nimi několik dopisů, až mě nakonec pozvali na jakousi rodinnou sešlost, abychom se trochu poznali. Vzal jsem s sebou svého syna Jakuba. Bylo mu pět a byl to už pěkný dárek. Jeho máma musela pracovat, a to setkání vzdala; vlastně by byla...  celá povídka...
Kategorie: Mix, První sex, Teen, Znásilnění

Nastříkej to do tý bloncky

  5. 2. 2012Neznámý autor

Honza s Jirkou se plahočili po chodbě koleje a každý táhl těžký kufr plný čerstvě vypraných věcí. Bylo po zkouškovém a začínal letní semestr, to znamenalo vrátit se zpátky na kolej s kupou věcí a nějak ty další měsíce proživořit. Když kluci dorazili skoro ke dveřím od svého pokoje, odvedle se vynořila nádherná blondýnka a málem do nich narazila. Zůstala na místě přimrazeně stát a leknutím trochu vyjekla....  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Teen, Mix

Nový nástup

  6. 1. 2011Senior68.

Odpočíváme s manželkou v obýváku na sedačce po náročném „tréninku“ v naší sexuální polepšovně, kterou máme perfektně zařízenou v suterénu našeho domu. Probíráme, koho nového bychom pozvali na společné sexy hrátky, protože všichni naši známí, kteří jsou eroticky a sexy zaměření tu již byli a my bychom už zase potřebovali poznat někoho nového a nové zážitky. Nic jsme za celé odpoledne nevymysleli, tak...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Grupáč, Bisex, Orál, Šukačky

Tajná rychlovka na pláži

  2. 2. 2015Neznámý autor

Verča s Milanem si svoji dovolenou u moře docela užívali. bylo už září, takže největší nápor turistů pominul. Zbožňovali ten klid, když si vyrazili na pláž hodně brzo ráno. Zabrali si tam lehátko a koukali se na ranní příliv, probouzející se přístav, no prostě idylka. A ten klid všude kolem je taky podněcoval k různému dovádění – obvykle spolu oba dva skončili ve vášnivém objetí, líbali se jako tenkrát,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Petting