Erotické povídky

Autor povídky:

Seinor68

Vloženo: 28. 11. 2010

Kategorie:

Další povídky od Seinor68:

Lenka

Je krásné letní odpoledne a já mám před sebou týden lenošení. Vzal jsem si dovolenou a rozhodl se, že ji celou projezdím na kole, protože aut mám za celý týden dost. Pracuji jako automechanik v místní opravně značkových vozů WV, Škoda a Mercedes. Bydlím na okraji města v rodinném domku sám, manželka se po rozvodu s dcerou odstěhovaly do krajského města. Na zahradě mám krásný zastřešený bazén a okolo pečlivě střihaný trávník. Bazén mám osvětlený a barevná světla pod vodou, která skýtají večer nádherný pohled. Občas s kamarády pořádáme večerní párty a užíváme si s pozvanými děvčaty. Žádné sousedy okolo nemám, tak ani nikoho při hlučnější zábavě nerušíme a nikdo nás nesleduje, co se tady děje. A většinou by bylo opravdu na co koukat. Po obědě jsem se rozhodl, že se pojedu projet na kole a stavím se u kámoše v nedaleké obci. Oblékl jsem cyklistický dres a vydal se na cestu. Po ujetí asi 12 km vidím v protisměru na silnici stát osobák a kolem něho poletovat nějakou ženu. Když jsem přijel až k autu, uviděl jsem krásnou mladou holku v lehkých letních šatečkách, které zakrývaly jen to nejnutnější. Hned jsem si tak pomyslel, že bych se chtěl do těch šatiček převtělit. Slezl jsem s kola, podíval se na stojící stříbrný WV a zeptal jsem se dívky, co se jí stalo, jaký má problém.

Když mi pověděla co a jak, tak jsem si to pořádně prohlédl a řekl jí, že má štěstí, že jsem od fochu a pracuji v opravně, ale tam je dnes zavřeno a žádná jiná tady v okolí není. Je to specifická porucha, která se nedá na silnici odstranit, auto musí na zvedák. Byla z toho velmi nešťastná, protože jela za manželem, ještě asi 150km na chalupu. Zeptala se, jestli bych to nemohl nějak opravit, že se se mnou vyrovná. Chvíli jsem přemýšlel, protože jsem si řekl, že celý týden nebudu pracovat, ale když pořád naléhala, tak jsem jí řekl, že to spravím, ale musí počítat s tím, že to bude trvat určitě až do rána, že to není jednoduchá oprava. Musíme to odtáhnout ke mne domů do garáže, a tam to udělám. Řekl jsem jí, že se vrátím domů pro auto a odtáhneme to do garáže, kde jsem měl zabudovaný zvedák ještě z doby, kdy jsem sám opravoval auta. Asi za hodinu jsem měl auto už v garáži na zvedáku a chystal se pracovat. Lenka, jak se mladá paní jmenovala, zatím volala manželovi, že má poruchu a že jí to tady v opravně spraví, ale bude to trvat asi až do rána, protože nemají nějaký náhradní díl, který musí sehnat ještě v krajském skladu.

Její telefon, spíše to sdělení mě velice překvapilo, ale dělal jsem jako by nic. Ptala se mě, jestli nebudu potřebovat s něčím pomoci, že mi bude k ruce. Řekl jsem, že její pomoc nepotřebuji, aby se šla třeba vykoupat a lehnout si na lehátko a odpočívat. Povídala, že by se ráda vykoupala, ale že má plavky na chalupě, kam má namířeno. Tak jsem jí řekl, že se klidně může koupat bez plavek, jestli jí to nevadí, protože ji tady nikdo neuvidí a já, že jsem těch nahých žen viděl už víc. Zasmála se tomu a zeptala se, jestli mi to opravdu nebude vadit, když se celá svlékne. Odvedl jsem ji do domu, ukázal, kam si může dát oblečení a podal jí velkou osušku. Poděkovala a já jsem odešel do garáže a dal se do práce. Za chvíli jsem slyšel cákání vody a byl jsem docela naštvaný, že jsem jí to slíbil opravit. Mohl jsem se taky někde vyvalovat u vody a koukat po holkách. Asi po půl hodině za mnou přišla do garáže opásaná osuškou a poprosila mne, že ví, že mám špinavé ruce, ale že by potřebovala namazat záda, aby se nespálila, že to sluníčko dnes moc peče. No co jsem měl dělat. Umyl jsem si ruce a šel jí namazat záda.

Když jsem přicházel k lehátku, ležela na zádech a já jsem mohl nechat oči na jejích velkých pevných prsou. V tu ránu se mi postavil můj klacek a bylo to vidět i přes ty montérky. Lenka si toho určitě všimla, ale taktně to přešla. Vstala, otočila se ke mne zády a podala mi tubu s krémem. Začal jsem ji rozmazávat krém po zádech a ona mě zatím zpovídala, kdy jsem se rozvedl, jak mám starou dceru, jaké jsou ve městě pracovní příležitosti, jestli mám nějakou přítelkyni a jestli mi moc nenabourala nějaký program. Po zádech jsem ji roztíral krém i na prdelce, kterou měla pěkně pevnou. Asi ji to dělalo velmi dobře, protože se trochu předklonila a rozkročila nohy. Krém jsem ji poctivě vtíral do kůže a pokračoval na stehna. Když jsem si k tomu sednul do dřepu, tak jsem uviděl zezadu její holou kundičku s laplemi u sebe. Nedalo mi to a pomalu jsem zajel rukou až na pysky a přejel přes ně na druhou stranu. To jsem opakoval několikrát a po každém přejetí se Lenka více rozkročila a ohnula. Za chvíli jsem ji přejel rukou po čárce a trochu se otevřel vchod do její kundičky. Uslyšel jsem zaúpění a ucítil zaškubání celého jejího těla. Přejel jsem ještě jednou rukou přes kundičku až na poštěváčka, kterého jsem trochu zmáčknul. To se ale z Lenky ozval výkřik, otočila se a přitiskla se klínem na můj obličej a se slovy „lízej a pořádně“ mě chytla za hlavu a tlačila si ji do klína. Vydávala při tom hlasité vzdechy a různé zvuky. Po několika minutách začala přerušovaně křičet, že už bude, že je to krásné a že už bude stříkat šťávu.

Dvakrát sebou škubla, odstrčila mi hlavu kousek od sebe, zaklonila se a zařvala. V tom z ní začala stříkat šťáva, jako když močí. Byla to ale šťávička jak jogurt a velice chutná. Když jsem to viděl a polykal ji, tak jsem měl co dělat abych se neudělal do montérek. Lenka to asi vycítila a začala mi montérky sundávat a dolovat z nich mého trčícího ptáka. Když ho vyndala, tak se slovy „ to je ale kus“ ho trochu pohonila a strčila si ho do pusy a začala kouřit. Její kouření, to bylo jako z učebnice a nemělo chybu. Kroutil jsem se u toho, vzdychal, kňučel a její hlavu jsem si přidržoval, aby toho snad nechtěla nechat. Takhle mi ho ještě žádná nevykouřila. Také za to dostala odměnu v silné dávce semene do pusinky. Labužnicky si to vychutnávala a zbytek si roztírala po prsou až na břicho. Když mi ho vysála do poslední kapky a pěkně očistila, tak vstala, políbila mě a řekla, abych se nezlobil, že to roztírání krému po prdelce a stehnech nemohla vydržet a doufá, že se nezlobím. Jí se to prý moc líbilo a hned když mě uviděla na silnici tak v ní zajiskřilo, až celá zvlhla. „ Myslím, že by sis měl chvilku odpočinout a když už máš montérky u kotníků, tak si je sundej a půjdeme se spolu vykoupat.

Seš celý spocený, tak to potřebuješ.“ A tak jsme šli do vody. Lenka měla perfektní postavu a byla si toho vědoma. Vyzpovídal jsem ji také na její manželský vztah. Dozvěděl jsem se, že její manžel je prakticky vorkoholik a pro samou práci na ní nemá čas. Lítá pořád někde po světě a doma se zdržuje hodně málo. Ona aby se nenudila, tak pracuje jako manažerka v jedné modelingové firmě a má také spoustu volného času. Tak jsme spolu uplavali několik bazénů a Lenka se při každé otočce na mne přimáčkla. To moje péro nemohlo přežít jen tak a pořádně se postavilo. Ve vodě viděla, jak mi stojí, a navrhla, že bychom mohli už jít ven. Bez okolků mě za něj chytla a táhla mě z bazénu až k lehátku. Tam mě povalila a naskočila na mne na koníčka. Ani nevím, jak si ho tam strčila, ale rozjela spanilou jízdu. Byla to paráda, co uměla a byla to zkušená, řádná mrdna. Byl na ni krásný pohled, jak jí lítají kozy, jak se u toho ještě kroutí, jak si mačká poštěváka a bradavky, no prostě, byla báječná. Najednou začala, že už to na ni přichází a zase mě skropila pořádnou dávkou šťáv, ale já jsem ještě k orgasmu měl daleko. Než jsem se udělal, tak prožila tři orgasmy a jeden silnější než druhý. Po třetím se otočila ke mne zády a chytila mne za pytel a mačkala ho do rytmu. To bylo velice rajcovní a po chvíli to už na mě taky přicházelo. Celou dávku semene jsem ji nastříkal do kundy. Ocas mi zůstal stát jak tyč a když to viděla, tak si semenem projela prsty prdelku a honem přesedla a nasadila si můj klacek na dírku do prdelky.

Jak tam měla hlavičku, tvrdě dorazila, zařvala a už se ošukávala do prdeljky. Ječela u toho jak Viktorka u splavu a ještě si k tomu projížděla kundu rukou a mačkala klitoris. Byla to prostě paráda a Lenka řádila jak divoženka. Najednou zase zařvala, že už bude, zaklonila se, zvedla trochu výše nohy a z její kundy zase začala stříkat ta krásná bílá šťáva. Můj ocas stříkal do její prdelky a ona zase stříkala silným proudem ven z kundy. Když z ní vykapalo všechno semeno, tak jsme se šli opět do bazénu zchladit a opláchnout a já jsem jí řekl, že musím jít pracovat, jinak, že to nestihnu do rána udělat. Vzala mě okolo krku, políbila a řekla, že jestli by mi to nevadilo, tak na to už vůbec nespěchá a bude spokojena, když to budu mít hotové, aby mohla jet v pondělí do práce. A kdybych to pro nějakou překážku nestihl, tak zavolá, že má poruchu a přijede, až to bude opravené. Manžel zase odlétá do ciziny asi na deset dní, tak jí to vůbec nevadí a radši se bude se mnou milovat. Tak jsem zavřel garáž a odešli jsme do domu.

Připravili jsme si něco k snědku a k pití a odebrali jsme se s tím zase k bazénu. Posvačili jsme a začali se různě osahávat, mazlit a hladit. Bylo to vzrušující. Několikrát jsem ji vylízal kundu v různých polohách, velice u toho řvala blahem a nejvíce se mi líbilo její stříkání, to byl zážitek, který bych nikomu nevěřil. Ona si dovedla perfektně hrát s mým ocasem a zaměstnávala s ním všechny tři dírky. Když jsem se jí vystříkal do pusy, tak si to nechala nakapat mezi kozy a vzala si mezi ně ocas a pěkně mi ho tam proháněla. Tak jsme se milovali až skoro do rána po celém domě a ve všech možných polohách. Dopoledne jsme vstali, nasnídali se a hned se na mne vrhla a doslova mě znásilnila. Při šukání jsem jí musel slíbit, že až půjdu do garáže pracovat, tak si nechám na sobě jen trenýrky abych se nemusel pořád svlékat, když bude mít chuť si zamrdat. Tak už jsem si představil tu promrdanou neděli, ale vůbec mi to nevadilo, protože to byla super baba a uměla. Navíc měla dost času a z nejhoršího by kluci z dílny auto v pondělí opravili a já bych se jí mohl věnovat celý den. Tak jsem opravoval auto a Lenka každou chvíli přišla od bazénu nahá a vyžadovala soulož nebo aspoň orál. Jak jsem měl špinavé ruce od oleje, tak byla po celém těle za chvilku samý otisk dlaní, rukou, prstů a vypadalo to velice sexy, když měla na kozách ze spodu moji dlaň a kolem dokola všechny mé prsty.

Šla se prohlédnout do obýváku do zrcadla a za chvíli přišla s foťákem, jestli bych ji nemohl takto několikrát zvěčnit, že se jí už asi nikdy nepodaří něco takového zažít. Tak jsem ji několikrát zvěčnil a byla spokojená. Moc jsem toho už opravit nestihl, víc jsme toho prošukali. Byl to překrásný víkend a vůbec toho nelituji. V pondělí ráno přijeli kluci s odtahovkou, naložili auto a odvezli do opravny. My jsme měli s Lenkou zase celý den a noc na naše milostné choutky. Zkusili jsme za ty dny snad vše i trochu perverze a lehkého S+M. byla to prostě paráda. Odpoledne kluci auto přivezli, Lenka to zaplatila, a když odjeli, tak se ke mne přitulila a zeptala se, jestli by mi hodně vadilo, když by ještě třeba dva dny zůstala, když mám tu dovolenou, že se jí se mnou moc líbí. Tak jsem jí řekl, že může zůstat, že se mi to taky moc líbí a že může zůstat, jak dlouho chce. Celý týden jsme si pořádně užili. Byli jsme na několika výletech a zažili hodně šukání v přírodě, v autě a na různých místech. Když v pondělí ráno odjížděla domů, tak mi slíbila, že jak to bude možné, tak zase hned přijede. A tak ke mně jezdí už přes dva roky a pořád si to nemůžeme vynachválit. Vypadá to ale tak, že asi jeden den přijede a už se domů nevrátí.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vášnivá Veronikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej.

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 50

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VERONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Orální štafeta

  31. 7. 2018Predator69

Všechno to začalo jednoho krásného večera, kdy jsem byl v Liberci u kamaráda. V momentě, kdy jsem se chtěl vracet domů, kousek za Prahu a šel jsem ke svému autu, mne najednou zastavila mladá, krásná holka. Zeptala se jestli nevím kolik je přesně hodin a v kolik jede poslední autobus na Prahu. Řekl jsem jí, že jí to jede za 5 minut. V tu chvíli začala panikařit, protože dobře věděla, že to má na autobusák...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Mix

Zásek na nudapláži

  16. 9. 2012Neznámý autor

Sergej pocházel z rodiny, která snad odjakživa razila heslo, že nejlepší ze všeho je přirozenost. To znamenalo pěstovat si všechny možné plodiny na rozlehlé zahradě u domu, chovat desítky hospodářských zvířat, vodu brát ze studánky… K tomu všemu taky patřilo, že nahota u nich doma nebyla žádné zvláštní tabu. Koupání pod pumpou se odbývalo hromadně, všichni sourozenci naběhli do řady, nebo fronta na...  celá povídka...
Kategorie: Voyeur, Šukačky, Petting, Mix, Prstění

I.

  5. 3. 2010Roman

Ve večerních hodinách zazvonil v bytě Jitky zvonek. Jitka si na sebe oblékla župan a šla ke dveřím. Kukátkem zjistila, že se jedná o zvonek u domovních dveřích a proto zvedla domácí telefon a optala se kdo je tam. Odpověď jí udělala radost ozval se jí Roman. Elektronickým klíčem mu otevřela a již netrpělivě čekala za dveřmi až uslyší otevírání dveří od výtahu. Na tuto chvíli se těšila celé odpoledne...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Anál, Prstění, Mix

Dovolená

  27. 2. 2009Erotoman

Několik let jsem nebyl na dovolené moje podnikání mi to prostě nedovolovalo, až letošní léto se na mně usmálo štěstí, předal jsem vedení firmy manželce, a vydal se do teplých krajů si užívat odpočinku a sluníčka, skutečně jsem si užíval, tělo mám opálené jsem odpočinutý, tak jsem se jednoho večera vydal na místní diskotéku za zábavou, sedím u baru popíjím drink dívám se na tančící, když se ke mně přitočí...  celá povídka...
Kategorie: poprvé..., První sex, Mix, Šukačky, Anál, Orál, Exhibicionisté