Erotické povídky

Sama doma

Pavla se vrátila domů z nákupů a našla dům prázdný. Bylo to příjemné vytržení z těch běžných dnů, kdy tam na ni čekaly dvě děti a manžel Libor. Byla vdaná už dlouho a rutinní život s manželem, dětmi a školou si docela užívala. Občas myslela na to, jestli by si s Liborem neměla promluvit o tom, že by někdy mohli zkusit udělat něco spontánního, něco vzrušujícího. Nikdy však k tomu nenašla odvahu.

S Liborem se brali před patnácti lety. Pavla byla panna, a i když s ní Libor měl trpělivost, jejich sex byl stejně rutinní jako celý jejich život. Libor se pokoušel věci trochu okořenit a tu a tam požádal Pavlu, aby si oblékla něco sexy nebo chodila bez podprsenky, jenže ona byla ke svému tělu přehnaně kritická. Se svou výškou sto šedesát pět centimetrů na šedesát kilo váhy a ve věku pětatřiceti let se nemohla zbavit dojmu, že dvě děti si na jejím mladém těle vybraly svou daň.

Ačkoli s tím Libor nesouhlasil, Pavla cítila, že její prsa 34C poklesla a břicho prozrazuje, jak se pří nošení dvou dětí zvětšilo; ani zadek už neměla tak pevný, jako když se brali. To že byla na svůj vzhled tak přísná, jí bránilo pouštět se do nějakých dobrodružství mimo ložnici.

Přestože když se s Liborem potkali, byla ještě panna, udělala potom pokroky v milování na pejska, které si Libor podle všeho užíval. Také Libora příležitostně kouřila, ale i po patnácti letech stále odmítala polykat jeho sperma.

Byly to to právě takové myšlenky, které Pavlu přiměly, aby to odpoledne šla nakupovat. Nyní v jejich ložnici vyndala z tašky červené bikinové kalhotky s podprsenkou a letní šaty, které si koupila, a svlékla si, co měla na sobě. Dívala do zrcadla na své nahé tělo.

Vytlačila si prsa nahoru a pohladila rukou své břicho, vzdychla při tom, ale byla odhodlaná, že tento víkend zkusí být pro Libora trochu sexy. Přemýšlela i o tom, že si oholí chlupy, Libor už dřív naznačil, že by se mu to líbilo, ale nakonec to zavrhla, prošla místností a vklouzla do nových kalhotek a podprsenky.

Znovu se podívala do zrcadla. Ta podprsenka její prsy pozvedala, takže vypadaly větší. To se Pavle líbilo, tak vzala ještě ty letní šaty a natáhla si je přes hlavu. Sahaly jí těsně nad kolena a jejich hluboký výstřih držela jen dvě tenká ramínka. Podívala se do zrcadla, a když viděla odkryté vršky svých prsů, zamračila se.

„To nebude dobré,“ pomyslela si a otočila se, že si k novým šatům vyzkouší ještě nějaké boty.

Oleg dvakrát zaklepal a když nikoho neslyšel, rozhodl se, že vejde dovnitř a najde si Libora sám. Olegovi bylo asi padesát a s Liborem byli dobří přátelé, chodili spolu do hospody. Na dnešek měli domluveno, že se setkají u Libora a vyrazí společně. Oleg byl velký muž, přes sto osmdesát, stokilový. Přestože se s Liborem znali už pět let, u něj v domě ještě nikdy předtím nebyl.

Doufal, že Liborova manželka, Pavla, bude doma. Když Libor někdy přivedl Pavlu do hospody, Oleg pokaždé slintal při představě, že by si k ní mohl najít cestičku. Jednou se dokonce Liborovi zmínil, že podle něj Pavla vypadá opravdu dobře. Procházel potichu domem a hledal Libora, když vtom nahoře zaslechl kroky.

Tiše vyšel po schodech a uviděl částečně otevřené dveře do ložnice. Otevřel je víc a spatřil Pavlu v jasně červených letních šatech, ohnutou v pase a dívající se do skříně.

„Bože, ta má prdel,“ pomyslel si a napadlo ho, že by ji mohl mít právě teď.

Pavla hledala ve skříni ty správné boty, ale najednou měla pocit, jako by ji někdo sledoval. Rychle se otočila a uviděla muže stojícího ve dveřích její ložnice.

„Co tady sakra děláte a kdo jste,“ rozkřičela se na něj, nepamatovala si ho.

Oleg si to už pečlivě promyslel a byl rozhodnutý, že tuhle ženu prostě musí mít.

„Jsem Liborův kamarád, ale on tu zatím není, tak proč bychom se spolu nemohli trochu pobavit my dva?“ odpověděl Oleg.

„Co to říkáte, vypadněte odsud!“ křičela na něj Pavla. Teď se bála. Ten muž byl obrovský a mohl ji snadno přemoci. Pokusila se nasadit svůj nejpřísnější obličej, když mu nařizovala, aby odešel.

„To neudělám, v těch červených šatech vypadáte fakt hezky,“ poznamenal Oleg, zavřel dveře ložnice a šel k Pavle.

Ta na něj dál křičela, ať z jejího domu hned odejde. Hrozila, že Libor bude brzy doma, ale ten velký muž se k ní dál přibližoval. Když si Pavla uvědomila, že se nezastaví, pokusila se ho obejít.

Oleg ale natáhl své masité ruce, chytil Pavlu za dlouhé blonďaté vlasy a sevřel ji do náruče. Pavla začala křičet a Oleg jí svou velkou rukou zakryl nos a ústa. Pavla bojovala a snažila se osvobodit, ale Oleg byl pro ni příliš silný. Kromě toho s jeho rukou na nose a na puse nemohla dýchat. Nakonec bojovat přestala.

„Neublížím ti, pokud uděláš, co řeknu,“ začal jí tykat, „chci si jen sáhnout na ten tvůj pěkný zadek.“

A při těch slovech se Pavla napjala, protože ucítila jeho prsty, jak se jí pomalu plíží po vnitřku stehen vzhůru a zvedají při tom lem její letních šatů.

„Rozumíš? Kývni hlavou a já dám tu ruku pryč,“ poroučel Oleg.

Pavla se podívala dolů a viděla své šaty vyhrnuté až k horní části stehen a mezi nimi měla Olegovu ruku jen pár centimetrů od svých intimních míst. Vyděsila se a přikývla, že bude spolupracovat. Oleg uvolnil ruku, otočil Pavlu a postrčil ji k posteli.

„Co budete dělat?“ zeptala se Pavla váhavě.

„Já nebudu dělat nic, uděláš to ty. Svlékni se teď z těch šatů a dělej to pomalu nebo jinak...“ nařídil jí.

Oleg se uvnitř snažil vyděšené ženě nesmát. Vůbec jí nechtěl ublížit. Koneckonců, byla to Liborova manželka. Chtěl ji jen vyděsit, aby mu dovolila ji šukat. Přitáhl si židli od toaletního stolku před Pavlu, posadil se na ni a čekal na představení.

Pavla nemohla uvěřit tomu, co se děje. Prosila Olega a připomínala mu, že Libor už každou minutu přijde. Oleg ale už s tou její hrou o čas ztratil trpělivost, postavil se a vykročil k ní.

„Dobře, dobře,“ zamumlala Pavla v obavě, že jí Oleg uhodí nebo udělá něco ještě horšího, a vzala za lem šatů. „Proč chcete vidět nahou pětatřicetiletou matku?“ zeptala se ho, když si přetáhla šaty přes hlavu a pustila je na podlahu.

„Nechci tě jenom vidět nahou,“ řekl jí Oleg, „teď si sundej zbytek.“

Pavla se otočila a kousla se do spodního rtu, snažila se potlačit slzy. Nikdo kromě Libora ji nikdy neviděl nahou a nyní ji tento cizí chlap nutí, aby se svlékla. Pokoušela se rozhodnout, při čem se bude míň stydět, když to svleče jako první, a rozhodla se pro kalhotky. Zastrčila palce za jejich pásek, stála k Olegovi pořád zády. Pomalu stahovala kalhotky a jak je dostávala ke kotníkům, ohýbala se v pase.

„Parádní prdel, není vůbec špatná na matku dvou dětí,“ poznamenal Oleg, „nech ty kalhotky kolem kotníků a sundej si podprsenku.“

Pavla sáhla za sebe, rozepnula svou novou podprsenku a nechala ji spadnout na podlahu. Instinktivně si zakryla prsa rukama, přestože byla stále otočená k Olegovi zády.

„Otoč se, nic nevidím,“ nařídil Oleg.

Začala vystupovat ze svých kalhotek, ale houkl na ni, ať si je nechá kolem kotníků. Tak se pomalu začala otáčet a rukama na hrudi stále skrývala svá prsa 34C.

Nakonec stála k Olegovi čelem. Viděla bouli pod jeho zipem v místě, kde seděl na židli. Její myslí probíhaly myšlenky na znásilnění. Nikdo kromě Libora s ní nikdy neměl sex. Když zírala na Olegův rozkrok, uvědomila si, že to není jen velký muž, ale že i jeho pták je mnohem větší než Liborových čtrnáct centimetrů. Oleg si všiml, kam Pavla zírá, a uvnitř věděl, že je zvědavá.

„Tvoje kunda je moc chlupatá, budeme ji muset potom oholit,“ řekl Oleg, „ale teď dej pryč ty pracky a ukaž mi kozy.“

Pavla byla zděšená. Nikdo s ní takhle nemluvil, jako by byla nějaká hej nebo počkej. Ta sprostá slova ji bodala do uší a ona zavrtěla hlavou‚ že to tedy ne.

„Ne, co je moc, je moc, to neudělám,“ ohradila se Pavla, snažila se vystupovat tvrdě.

Oleg vstal ze židle a přešel přímo k ní, popadl ji za zápěstí, strhl jí je dolů k bokům a odhalil tím její prsa. Pavla se pokusila osvobodit, ale Oleg byl příliš silný.

„Jestli mě ještě jednou neposlechneš, budu tě muset potrestat,“ řekl jí Oleg a odstoupil, Pavla byla zase volná.

Okamžitě si vrátila ruce na prsa a rozběhla se ke dveřím. Zapomněla však na kalhotky stažené kolem kotníků. Neudělala víc než dva kroky a upadla dopředu. Než se mohla zvednout, chytil ji Oleg za vlasy a vytáhl ji na nohy. Pavla ho držela za ruku a ječela, on ji hodil na postel. Než se mohla vzpamatovat, strhl si opasek a tvrdě ji s ním švihl přes zadek.

„Aauuu,“ zavřískla Pavla a na zadek si položila ruce.

Oleg jí vyplatil pět ran na dolní část zad, na stehna a na prdel. Hned začala prosit, aby přestal.

„Teď si klekni na kolena a roztáhni nohy, jestli nechceš dostat další,“ prohlásil Oleg, ještě zadýchaný z toho výprasku.

Pavla vzlykala a vztyčila se na posteli na ruce a kolena. Pokusila se roztáhnout nohy, ale ty zatracené kalhotky jí bránily dát je víc od sebe. Začala si kalhotky znovu sundávat, ale Oleg jí nařídil, ať je nechá být. Pohlédla na zrcadlo na zdi, do kterého se dívala se dívala předtím, když chtěla vidět, jak vypadá v těch nových letních šatech, a nedokázala z něj spustit oči.

Viděla se na rukou a kolenou, kolem kotníků nachumlané červené kalhotky, prsy jí visely dolů z těla a přes zadek se jí táhly červené šrámy. V zrcadle taky mohla vidět, jak si Oleg svléká kalhoty a spodní prádlo. Viděla vyskočit jeho vztyčený nástroj. Teď věděla, že má v úmyslu ji znásilnit. Při pohledu na jeho ztopořeného ptáka poznala, že ho má dvakrát většího než Libor, a její ponížení se změnilo ve strach. Na zádech ucítila Olegovu ruku.

„Co to děláte?“ chtěla vědět, když jí hlavu a ramena přitiskl na postel.

„Pomůžeš mi,“ informoval ji Oleg. „Sáhneš si dozadu a roztáhneš mi svoje půlky od sebe, abych tě mohl mrdat,“ poručil jí, „jinak dostaneš znovu řemenem.“

Pavla žadonila a prosila Olega, aby přestal, aby v tom nepokračoval. Cítila jeho tíhu na posteli a žebronila ještě úpěnlivěji. Ucítila mezi pysky své kundy jazyk a vyjekla.

„Prosím, nedělejte to, přestaňte prosím,“ úpěla Pavla a snažila se sáhnout dozadu a jeho hlavu odtlačit.

Oleg zasunul jazyk mezi její stydké pysky a začal ochutnávat její sladkost. Přejel jazykem nahoru a dolů po suchém otvoru a snažil se přivést k němu vlhkost. Když našel poštěváček a začal kolem něj kroužit jazykem, Pavliny prosby se ztišily. Oleg cítil uspokojení z toho, že v reakci na tu stimulaci se její uzlík zvětšil.

Pavla zabořila tvář do polštáře. Cítila, jak vlhkost v její kundě narůstá a nemohla uvěřit, že ji její tělo zrazuje. Cítila, jak se postel znovu pohybuje, a potom ji za velké pysky popadly jeho prsty a roztáhly je daleko od sebe. Olegův jazyk jí pronikl hluboko do kundy.

A ten jazyk ji střídavě šukal a olizoval klitoris. Její srdeční rytmus se zrychloval stejně jako její dýchání. Vnímala, jak její tělo reaguje, a vadilo jí pomyšlení, že by ji měl šukat někdo jiný než Libor. Začala znovu prosit Olega, aby přestal, když vtom ucítila své šťávy volně stékat po vnitřku svých stehen.

„Myslím, že jsi připravená,“ poznamenal Oleg.

Šukání jazykem přestalo a Pavla úlevou vydechla. Nemohla uvěřit, že téměř zažila orgasmus. Připomněla si, že ji Oleg znásilňuje. Najednou uslyšela hlasité plesknutí a na zadku ucítila bolest.

„Teď sáhni dozadu a roztáhni si půlky, jak jsem ti řekl,“ nařídil Oleg, „nebo na tebe zase vezmu pásek.“

Pavla začala znovu vzlykat a jako nějaký robot sáhla za sebe, do každé ruky vzala jednu hýždi a odtahovala je do opačných směrů. Prudce se nadechla, když její odhalenou kundu a zadek zasáhl chladný vzduch. Vypjala se, když ucítila špičku Olegova ptáka na svém poševním otvoru.

Bez varování a bez jakýchkoli obav o ni jí Oleg vrazil svého ptáka do kundy tak daleko, až o ni pleskly jeho koule. Pavla vyjekla a pustila svůj zadek, kunda se jí sevřela kolem té mohutné tyče. Popadla rukama polštář a ze všech sil ho stiskla, aby nevykřikla. Pokusila se přizpůsobit tomu nadměrně vyvinutému ptákovi, ale připadalo jí, jako by se její kunda rozpůlila.

Oleg čekal. Ty teplé, mokré stěny jejího pohlaví ovinuté kolem jeho ptáka byly tak příjemné.

„Je to lepší, než jsem čekal,“ přemítal Oleg a pomalu z ní své péro téměř celé vytáhl, než ho zas zvolna vrátil zpět.

Potom začal své tempo zrychlovat. Zuřivě svým ptákem píchal do Pavliny kundy a hned ho zas vytahoval ven. Po tom lízání, které jí poskytl na začátku, byla promazaná i vlastními šťávami. Pod tíhou jeho narážejícího těla hlasitě hekala. Prsty zaťaté do polštáře měla úplně bílé.

Snažila se nevnímat Olegovo mručení a ty čvachtavé, vlhké zvuky jeho ptáka, který nyní v její roztažené kundě lehce klouzal dovnitř i ven. Oleg trochu zpomalil, vytahoval ptáka skoro celého ven a pak jej zvolna zasouval zpátky dovnitř. Svou volnou ruku natáhl pod Pavlu a našel její na kámen ztvrdlý klitoris. Vzal ho mezi palec a ukazováček a pomalu jí ho roloval kolem dokola.

Při té masáži poštěváčku Pavla cítila jiskry probíhající celým tělem. Ten nepřetržitý neklid v její kundě rozdával potěšení a ta neustálá pozornost věnovaná jejímu klitorisu, to bylo víc, než dokázala snést. Jak se blížila k orgasmu, stále si opakovala, že je znásilňovaná a že může mít orgasmus.

„To je znásilnění!“ zakřičela Pavla, když jí orgasmus proletěl tělem a přiměl ji vycházet vstříc Olegovým přírazům.

Oleg ucítil, jak se stěny její pochvy natiskly k tomu, co v ní měl, a záměrně zase zrychlil, dál při tom tvrdě seštipoval její poštěváček. Pavla zvedla hlavu a sténala, oči zavřené, její orgasmus dál a dál sílil. Myslela si, že vybuchne nebo zešílí, jestli Oleg nepřestane.

„Prosím, prosím, už to nevydržím, prosím, přestaňte,“ prosila Pavla.

Na tu žádost Oleg čekal. Rychle ptáka z její kundy vyndal a ona se zhroutila na postel.

Libor dorazil domů pozdě a přemýšlel, kde je Oleg. Myslel si, že na něj bude čekat. Když vstoupil do obývacího pokoje, uslyšel Pavlu nahoře sténat. Věděl o ní, že nemasturbuje, ale určitě to znělo, jako by měla sex. Vyšel pomalu nahoru a poznal typické zvuky souložícího páru, vycházely z jejich ložnice.

Libor stál za dveřmi a pomalu je pootevřel, jen trochu. Fascinovaný se díval na svou manželku ležící na posteli, její tělo se škubalo a Oleg jí klečel mezi nohama. Kolem kotníků měla červené kalhotky a na podlaze se válely letní šaty a podprsenka. Už už chtěl vstoupit do místnosti a požadovat vysvětlení, když vtom Oleg vzal Pavlu za boky a zvedl jí je, takže se její zadek dostal vysoko do vzduchu.

Libor se zarazil a fascinovaně sledoval, jak Oleg zasunul Pavle do kundy tři prsty. Pavla zasténala, ale nekladla žádný odpor. Libor cítil, že se jeho penis skokově probudil k životu, v té blízkosti manželky, nestydatě roztažené na posteli před Olegovým ptákem, mířícím přímo na její zadek. A najednou uslyšel, jak Pavla prosí.

„Už ne, prosím, už ne,“ řekla Pavla potichu.

Oleg začal její šťávy vtírat do jejího zadku. Pavla byla zmožená ze svého orgasmu a vůbec ji nenapadlo, na co si ji Oleg připravuje. Oleg nastavil svého ptáka ke vchodu do její těsné zadní dírky. Položil jí ruce na boky, aby ji udržel na místě, a začal tlačit.

Pavla nadskočila a kroutila se a snažila se uniknout té náhlé bolesti, kterou cítila v zadku. Když si uvědomila, co Oleg dělá, začala hlasitě protestovat. Při pohledu od dveří teď Libor věděl, že Pavla se toho nezúčastňuje dobrovolně. Mohl by Olega zastavit, ale jeho pták byl tvrdý a chtěl ji sám taky omrdat, takže dál čekal.

Oleg tlačil boky dopředu a snažil se silou dostat svého ptáka skrz těsný prstenec v Pavlině zadku. Držel ji pevně, rval se dopředu a dva tři centimetry mu do ní vklouzly. Na to se Pavla začala kroutit a bojovat ještě víc než předtím.

„Ne, to mě bolí, je to moc velké, ne tam, prosím,“ žadonila Pavla a pokoušela se vykroutit.

Když v té chvíli do místnosti vstoupil Libor, Oleg i Pavla škubli hlavami ke dveřím současně.

„Prosím, pomoz mi, prosím,“ prosila Pavla Libora.

„Hele, Libore, chtěla to,“ pokusil se to vysvětlit Oleg, ale nevytáhl z její prdele ani centimetr.

„Nech to tam," řekl Libor Olegovi, „pomůžu ti."

"Cože?" zakřičela Pavla, když si Libor svlékl kalhoty a spodní prádlo a vlezl si do čela jejich postele.

Libor chytil Pavlu za vlasy a strhl jí hlavu dozadu. Její křik přerušilo to, že jí vstrčil svoje péro do pusy a do hrdla. Pavla nikdy Libora hluboko nekouřila a pokusila se ho od své hlavy odtlačit. Jenže právě v té chvíli Oleg se širokým úsměvem vrazil do jejího zadku dalších pět centimetrů. Pavla přestala bojovat s Liborem a obrátila pozornost zpět na Olega.

Pokusila se dostat ruce za svůj zadek a Olega odstrčit. Ta bolest byla neuvěřitelná, horší než prve v kundě. Pavla se pokoušela soustředit na dýchání s Liborovým ptákem v ústech a vypořádat se s bolestmi v zadku. Když si myslela, že už to nevydrží, sáhl jí Libor pod hruď, chytil její prsa do rukou a začal je mačkat. Oleg vyčkával a když ucítil, že Pavla v reakci na Liborovu pozornost trochu uvolnila zadek, tvrdě jí tam dorazil celý zbytek svého ptáka.

Pavlina řiť vypadala jako tenká gumička obepnutá kolem jeho klacku. Oleg se podíval na Libora, který se usmíval. Oleg přikývl a spolu s Liborem se dali do práce. Libor svého ptáka z Pavliných úst lehce povytáhl a když ho zatlačil zpět, Oleg se jí částečně vytáhl z prdele. Libor šukal Pavlinu pusu a současně jí rukama dojil prsa, stahoval je dolů a při tom jí svíral bradavky. Oleg vrátil svou ruku zpět pod Pavlu a znovu se zaměřil na její klitoris.

Na Pavlu útočili tolika způsoby, že to všechno nedokázala sledovat. Byla zmatená Liborovým chováním, a přesto byla podivně vzrušená pomyšlením na to, že ji mrdají dva muži. Jak ji Oleg šukal do zadku, snažila se uvolňovat svůj svěrač a pomáhalo to, už ji to tolik nebolelo.

Usoudila, že pokud dokáže oba muže přimět k tomu, aby se udělali, její utrpení skončí. Věděla, že Libor by se jí do pusy neudělal, a tak začala jeho ptáka, kterým ji šukal hlavu, svým jazykem škádlit a dráždit. Mezi těmito akcemi vždy sevřela svůj konečník a utahovala tlusté střevo kolem Olegova ptáka. V reakci na její zdánlivě ochotnou spoluúčast Libor i Oleg zrychlili tempo.

Ačkoli se teď Pavla soustřeďovala hlavně na oba muže, jejich zvýšený zájem o její prsa a poštěváček na ni měl požadovaný účinek. Protože nikdy v životě nezažila dva orgasmy za sebou, byla docela šokovaná, když poznala, že se někde v ní uvnitř něco příjemného začíná znovu ohlašovat.

Začala pohupovat boky dozadu, a ta bolest v zadku se změnila v podivné, neřestné potěšení. Pokračovala v kmitání jazykem na Liborově ptáku a cítila, jak se mu zvětšuje. Věděla, že ho už musí každou minutou vytáhnout. Jenže místo toho jí Libor přitáhl hlavu ke svému rozkroku a najednou, bez varování, jí první výstřik jeho semene pronikl do krku. Pokaždé, když on do ní tu slanou tekutinu vyplivl, se pokusila hlavu odtáhnout, ale bez úspěchu, dřív jí hrdlo zasáhla další dávka.

"Spolkni to!" křičel na ni Libor a pevně si ji u sebe přidržoval.

Pavla držela sperma v ústech, ale polykat ho odmítala. Najednou ucítila, že jí Olegovo péro v zadku nějak roste, Oleg zrychlil tempo, vypjal se, a už jeho teplé semeno koupalo stěny jejího střeva. Při pumpování svého ptáka do jejího zadku Oleg stále pokračoval v masáži jejího klitorisu.

Libor jí pevně držel hlavu natisknutou do svého rozkroku a druhou rukou jí znovu začal štípat bradavky. Když se jí zmocnil druhý orgasmus, Pavla musela polknout a Liborovo sperma pozřít. Byla zcela pohlcená rozkoší a na Olega a Libora úplně zapomněla, jen svými ústy pořád tvrdě vysávala Liborovo zvadlé péro a zadnicí přirážela dozadu na Olegova scvrklého ptáka.

Oba muži se z ní vytáhli, ale její orgasmus pokračoval. Ležela na posteli a sténala, jiskry jejího orgasmu procházely každičkou buňkou v jejím těle. Oleg si natáhl kalhoty a Liborovi se omluvil. Libor mu řekl, že vždycky chtěl, aby Pavla něco takového udělala, ale nikdy si nemyslel, že to udělá. Byl rád, že ji Oleg přinutil, aby se podřídila. Oba muži si potřásli rukama a vyrazili z místnosti.

Když vycházeli z ložnice, Pavle orgasmus právě utichal. Nechali ji tam spokojeně rozzářenou z těch dvou obrovských vyvrcholení. Byla celá zpocená, ležela na břiše, na posteli, s červenými kalhotkami kolem kotníků. Libor se ještě ohlédl a viděl, jak se ze zadku jeho manželky vylévá semeno a stéká dolů na postel. Usmál se na ni, protože si byl jist, že věci pro ně už nikdy nebudou stejné. Pavla se dívala, jak oba muži odcházejí, a věděla, že je ráda, že ji Oleg našel doma samotnou.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Monikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím.

Zkrotím si tě na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Dorost

  31. 12. 2019Stalinka

„Nečum, debile!” obořila se Adélka na svého bratra, „Mamí! Řekni mu něco! Furt na mně civí!” obrátila se pro pomoc na jediného dospělého v rodině. Kristýna, osamocena máma dvou dorůstajících ratolestí se podívala na Adélku, pak na Radima, zavrtěla hlavou a nechala potomky vlastnímu osudu. Toto řešit nechtěla… Měla jiné starosti. Radim si ale nemohl pomoct. Puberta s ním cloumala už nějakou dobu a...  celá povídka...
Kategorie: Incest, První sex, Spanking, Submisivní, Teen

Obejdnal jsem si děvky - část druhá

  28. 1. 2020Krasavec

Pokud čekal, že ho holky odvedou a rovnou se mu budou věnovat, šeredně se mýlil. Sice jej doprovodili do vedlejší místnosti, kde ho doslova povalili na postel, ale to bylo prozatím všechno. S úsměvy na rtech se Amanda s Kristýnou vrátily do koupelny, kde je předtím Derek vyrušil, aby se znovu přichystaly. Vůbec mu to nevadilo, naopak. Chtěl to mít všechno hezky popořádku a od samotného začátku. Jeden...  celá povídka...
Kategorie: Lesbičky, Orál, Prstění, Zralé ženy, Šukačky

Jak se stal Olin gerontofilem.

  17. 7. 2011Fred

Olin byl zemitý moravský chasník, který pocházel z proslulé moravské vinařské oblasti. Osud jej zavál do matičky Prahy, kde horko těžko studoval na Vysoké škole. Po jejím dokončení dostal místo vývojáře v jednom výzkumáku a k tomu slušné ubytování v ústavní garsonce. Zde si žil pohodlným životem starého mládence. Vazby s Moravou však neztrácel. Při každé možné příležitosti se do rodné vsi vracel a...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Extrémy, Mix, Šukačky

Praxe

  29. 3. 2016Radekk3

V třeťáku na střední jsme měli v rámci odborné praxe strávit 14dní v nějaké firmě. Samozřejmě to byla z velké části flákárna. A celý první týden to tak bylo, až do osudného pátečního odpoledne. Asi v 14:00, když už jsem byl myšlenkami doma, si mě zavolala šéfová. Byla to tak 40ti až 45ti letá plnoštíhlá žena. Tvářila se velice přísně a podala mi stoh papíru. „Co mi k tomu řekneš?“ Byl to seznam činností...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Zralé ženy, Orál, Fisting