Erotické povídky

Autor povídky:

Skálinka

Kategorie:

Další povídky od Skálinka:

Vloženo: 16. 3. 2023

Začátečníci

Libor byl mladý sedmnáctiletý student střední školy, který dnes a denně řešil svoje životní problémy. Měl pořád nějaké a vesměs na ně byl sám. Máma se jednoho dne ztratila z domácnosti, když mu  bylo dvanáct a dlouho se ani nevědělo, kde by mohla být. Chtěl za ní na návštěvu, ale neuspěl. Její mladší přítel patřil k poněkud zvláštní komunitě, kde se nekouřil tabák a vždy se našel nějaký pytlíček s bílým práškem, časem se tu a tam i něco natáhlo do injekční stříkačky a putovalo do žíly. V domácnosti to vypadalo, jako když je droga hlavní starostí a rozhodně nebyl čas na nějakého synka na začátku puberty, jakkoliv se máma dojímala až k slzám, když na něj přišla řeč. Ovšem zájem okamžitě upadl, jak došel fet. O to víc se snažil táta. Jako šikovný instalatér měl kšeftů až až a když došli soukromníci, rády ho braly na práci i stavební firmy. Ovšem znamenalo to, že byl věčně někde, kde byla momentálně práce a Libor se protloukal pubertou objednávanou večeří s dovozem a problémy řešil, jak dovedl. Zpravidla dost blbě.

Časem se blýsklo na lepší časy. To když se táta párkrát sešel se svojí účetní, která se mu starala o papíry, tu a tam zašla k němu domů, pomohla vyžehlit, uklidit a nakonec se nechala doprovodit domů k sobě. Táta pak přišel až ráno a chtělo se mu děsně spát a nejít do práce. Libor se pak snažil nenadělat doma moc nepořádku, aby úklid vydržel co  nejdýl. Když přišla za pár dní znovu, byl obvykle rád. Nejen kvůli úklidu, ale byla docela fajn i na pokec. A tak když táta přišel s otázkou, co by řekl, kdyby se Andrea nastěhovala k nim, vcelku to přivítal. Ubylo mu umývání nádobí a vždy bylo co jíst, lednička začala zase poskytovat stravu skoro kdykoliv a občas byly i teplé  večeře. Ani mu nevadilo, že je jejich nová spolubydlící jen o nějakých deset let starší než on. Brzy jí začal taky tykat a říkat křestním jménem. A rozhodně ho nemistrovala a nesnažila se tvářit, jako  odpovědná matka. Jen do domácnosti přibyl ženský faktor. Na sušáku se objevilo dámské spodní prádlo, noční košile a pyžama s krajkami a do koupelny se začaly zavírat dveře. Na poličce tam přibyly takové ty všelijaké ženské serepetičky, co pořádný mužský ani neví, na co se dají používat. Když ji poprvé uviděl, jak jde z koupelny v pleťové masce, málem ho úlekem trefil šlak. Ale měla na sobě jen tričko a kalhotky, ňadra jen tak na volno,tak raději koukal, protože s holkama na tom byl bledě. Ne že by se mu nelíbily. Ale nevěděl, jak na to.

Postupem času se sbližovali pořád víc. Andrea tušila, jak je složité dospívání a věděla, že táta honí kšefty, co má sil a tak mu na promluvu se synem moc času nezbývá. Netrvalo dlouho a stala se i konzultantkou v oblasti sexuálního života, možná by bylo na místě i označení sexuálního bezvědomí. Tedy ne že by někdy omdlel, ale jeho znalosti o kontaktech s dívkami byly žalostné, vesměs rozumy stejně starých poctivých paniců či sexuálních břídilů, drby a tu a tam snaha něco najít na internetu. Ale tam to obvykle skončilo přehráváním bujarých scén silikonových krásek s oteklými rty a pány s přirozením jak prodloužená ruka čarodějnice Saxány. Jejich profesionálně režírované dovádění samozřejmě nešlo praktikovat se spolužákyněmi. Určitě by se styděly a kdyby jim chtěl někdo  nacpat ruku až po loket do kundičky či zadečku, asi by rychle zdrhly. Přitom ne že by byly všechny proti nějakým bližším kontaktům a zkušenostem. Ale muselo by se na ně citlivě.

Spolužákyně Jana byla jednou z těch, které panenství skoro tížilo. Sedmnáct, kromě pár políbení a nějaké té ždímačky poprsí přes kompletní oblečení, toho moc nezažila. Kluci se kolem ní točili, nebyla žádná šereda, zadeček tak akorát k obdivování a poprsí hrdě nadstandardně nadzvedávalo halenku. Ovšem řada zájemců se projevovala tak, že by hlavně chtěli omočit, vyprázdnit si nabitá varlata, ovšem na to by stačila nafukovací gumová panna. Nikoliv skutečná, toužící zažít kus opravdové vášně a sexu. A taky opravdický orgazmus. Ne jen tak proudem sprchy nebo prstem. Prý je to s mužským lepší. Měla vytypovaných pár slušnějších spolužáků, se kterými uvažovala, že by to bylo možné zkusit, než s těmi, co se vtírali mezi její nohy. Netrvala by na nekonečném vodění za ruku, ale rozhodně nechtěla dělat matraci, na které se vyválí kde kdo.

Jiskra mezi ní a Liborem nebyla nic tak nenadálého, spíš se jen tak trochu oťukávali, tu a tam si popovídali trochu déle, až jednou,  cestou domů, si sedli na lavičku v parku a došlo k první puse. Nebránila se a tak rozechvěle postupoval rukama pod její tričko. Bylo dovoleno a tak se poprvé v životě opájel hebkostí dívčích ňader. O moc dál si ale netroufl, jakkoliv byl z prožitého nadšený. Umínil si, že se musí něco bližšího dozvědět za každou cenu. A tak, i když se dost styděl, přišel na radu za Andreou. Ta se snažila pochopit jeho rozjitřenou nevědomou duši a tvářila se naprosto vážně, i když by se jí rády roztáhly koutky úst do úsměvu. Ale vzpomněla si na svůj čas malin nezralých a začala se, jako odborná poradkyně, snažit. Při krátkém výslechu se dověděla, že už jsou spolu strašně daleko, dokonce si dali pusu a sáhl jí za výstřih. Čekala nejasnosti kolem antikoncepce, ale oddechla si, že tak daleko ani zdaleka nejsou a těhotenství tím pádem ještě opravdu nehrozí. 

„Hele, Libore, u milování by měli být obvykle oba dva. Já ti samozřejmě řeknu všechno, co budu vědět, ale co ta tvoje vyvolená ? Té je všechno jasný ? A o antikoncepci něco ví ? A ty by sis nestyděl koupit kondom ?“ Ti dospělí ! On potřebuje poradit, jak Janu zbavit panenství a Andrea řeší nějakou antikoncepci. Přece jedno po druhém. Pak mu ale došlo, že mezi oběma věcmi může být dost úzký vztah. Ale kam by pro tu zatracenou prcgumu šel ? Do supermarketu, kde dělaly v pokladně dvě sousedky z baráku ? Nebo do večerky k Vietnamcovi, s jehož dcerou chodí do třídy ? A co by tomu řekla Jana, kdyby si místo milostné předehry, o které moc nevěděl, co by to mohlo být,  začal rolovat na pinďoura nějaký kus gumy ?

„Nechci ti mluvit do tvých věcí, ale nejlepší by bylo, kdyby ta tvoje Jana přišla na kus řeči, popovídaly bychom si jako ženská s ženskou, protože asi taky bude mít řadu nejasností,“ pokračovala Andrea. „ Připusť, že máte oba zkušenosti úměrné svému věku, tedy skoro žádné. A chcete přistoupit k věci, se kterou není žádná sranda. Víš, ono by bylo nejlepší si vše vyzkoušet na nečisto s někým zkušenějším a pak teprve vy dva spolu. Ale to záleží na tom, jak se moc máte rádi. Láska není jen o vlastnění toho druhého. To nikdy nefunguje. Ale taky brát ohled na jeho potřeby a možnosti.“ Musel uznat, že na tom něco je a hned za tepla se to pokusil vysvětlit i Janě. Ta z toho byla napřed trochu vykulená, protože Andreu neznala a byla to pro ni úplně cizí ženská. Ale s očekávanými událostmi měla značné problémy a za mámou by s tím nešla ani náhodou. Na rozdíl od Libora ji zaujaly řeči ohledně antikoncepce. Přece jen nevěděla, jak na to, aby nekončila školu jako kojící matka. Sice holky ze třídy tu a tam už něco zobaly, ale tušila, co to bylo za dramata, než mámy přesvědčily, že to tak bude lepší. A kdyby ta přítelkyně Liborova táty sehnala alespoň tabletku po, měla by vystaráno.

Nechala se ukecat na setkání a rozhovor s Andreou ji mile překvapil. Pochopila, že sex není sprosté slovo a že se mu většina lidstva věnuje docela ráda a hodně. A že se o něm dá i docela normálně vyprávět. To, z čeho má bolavou hlavu, je vlastně normální, akorát je dobré nic neponechat náhodě a vše řádně uvážit. Nápad s tím vyzkoušet si věc s někým jiným a teprve potom s Liborem, ji nejprve pobouřil. Ale ona ta láska nebyla zase tak nebeská, spíš šlo o tu tíži panenství a pocit že má něco zmeškáno oproti ostatním vrstevnicím. Ten nápad se jí vracel do myšlenek znovu a znovu. Nakonec se zase stavila za Andreou. Ta tušila, jak Janě asi je a že se nechce na řadu věcí ptát přímo, tak jí předestřela svůj plán. Nakonec skončily jako ženské, u garderoby. „A to bych si měla pořídit nějaké sexyprádlo a třeba punčochy s podvazkama ?“ ptala se nezáludně Jana. „No já ti nechce brát iluze ze špatných filmů a literatury. Ale ono asi moc oblečení potřebovat nebudeš. Ale nahá tady taky běhat nemůžeš. Půjčím ti nějaký apartní župánek, protože předpokládám, že byste se měli jít všichni nejdřív osprchovat, ty půjdeš poslední a objevíš se v hromadě snadno svléknutelných krajek. Víš, ono dělat hned napoprvé mužským striptýz není zase tak jednoduché. Jednak pro tebe psychicky a druhak i fyzicky, protože kdybys náhodou v té trémě zakopla při svlékání kalhotek, může z toho být solidní groteska a ne citlivé sexuální hrátky.“

„A teď mi odpověz bez verzí pro maminky a babičky. Už jsi ho někdy mužskýmu držela v ruce ?“ Jana se začervenala. „No to ještě néé.“ „A prohlídlas ho někomu z blízka ?“ „No to taky né.“ „Nečervenej se, takhle je na tom v tvým věku spousta holek. Jen některé se k tomu přiznají, jiné dělají machry a když dojde k nejlepšímu, jsou z toho trapasy, protože si nevědí rady. Jak říkal děda, když mne učil jezdit na kole, žádný učený s nebe nespadl. Ale obrazně řečeno, nos nebo koleno si při první milování  natlouct nemusíš. Na to by měly být pěkné vzpomínky na celý život. A jak jsi statečná? Nebudeš se stydět před mužským svlíknout ?“ Sice si nebyla jistá, ale to snad nebude na celé věci to nejhorší. Záporně zavrtěla hlavou. „Tak si to zkusíme. Libore !!!“ zahalekala Andrea jak na lesy. Ne že by snad poslouchal za dveřmi, ale objevil se za pár vteřin. Byl zklamaný, protože jeho bujná fantazie pracovala na plné obrátky a čekal všechno, jen ne dvě zcela oblečené a vesele diskutující dívky. Ovšem během chvilky mělo být všechno jinak. 

„Usoudila jsem, že byste se měli s Janou konečně trochu blíž seznámit,“ začala Andrea. „Oběma vám jde o sex a to předpokládá dost důvěrné sblížení. Jak jsem slyšela, už jsi Janě sáhl pod halenku, ale jaká má prsa doopravdy, ještě netušíš. Tak bys jí pro začátek mohl svlíknout tričko.“ To se mu líbilo a nenechal se dvakrát pobízet. Podprsenku měla takovou skoro normální, vínově červenou a hladkou, trochu si ji stáhla pod prsa, jak jí ji neopatrně kousek popotáhl nahoru. Sice jí poněkud zrudly tváře, ale jen tak úplně malinko. „No tak jí ji rozepni. Na co čekáš ?“ pobízela Andrea. To už se mu ruce trochu chvěly. Ale konečně uvidí opravdická ženská prsa. V reálu byla hezčí, než si představoval. Taková dívčí, něžná. Ne takové ty nabušené umělé balóny, jak měly ty ženské na netu.  Ale sáhnout se neodvážil. 

„No a teď ty,“ obrátila se na Janu. „Rozepni mu kalhoty !“ I když v zapínání klukovských a dívčích kalhot v zásadě není rozdíl, trvalo jí to. Ale nakonec se povedlo. Trochu se jí chvěly ruce, protože hřbetem jedné ruky zavadila o jeho boxerky, které byly v místech poklopce dost vyduté a ona tušila, čeho se poprvé v životě dotkla.  Andrea cítila její rozpaky a tak zasáhla. „Pusť mne k tomu, a pořádně koukej, jak na to.“ Zalovila v boxerkách a osvobodila skoro stojící docela slušné příro. „Lehni si na gauč,“ poroučela Liborovi, „ať nás nebolí kolena. Klečíme ti tady u něj jako v kostele. A ten zbytek si svlíkni sám.“ 

Tohle už bylo vážné. Moc si nedovedl představit, co všechno se bude dít. Ale že mu ho vezme poprvé do ruky tátova partnerka Andrea, to nečekal. Ale ne že by to nebylo silně rajcovní. Ona určitě ví, jak na to, aby to bylo ono. Tak poslechl. „Neboj, sáhni si, nekouše,“ nabádala Andrea Janu. Ta jej vzala do ruky poněkud neohrabaně a pevně ho nakonec sevřela v dlani. „Opatrně, kluci jsou tam citliví. A druhou ruku mu chyť pytlík s varlaty a trochu mu je pomuchlej. Příro mu u toho opatrně pohoň.“ Ono se jí to řekne, myslela si Jana, když ho poprvé tiskne v dlani. Ale tušila, o co by asi mohlo jít a tak zkusila pravačkou zapumpovat nahoru a dolů. Jeho vzdech ji vyděsil a Andrea si všimla jejího úleku. „Neboj, děláš to dobře. On vzdychá, protože se mu to líbí. Že jo ?“ obrátila se na Libora. „A sundej si i to tričko, snad nenastydneš.“ 

Ležel tu před ženskými nahatý a bezbranný jak nemluvňátko, jen ten ztopořený klacek dával tušit, že žádné mimino nebude. „Když tohle chlapovi děláš, musíš počítat, že to na něho přijde a vystříkne. Tak musíš být připravena, kam s tím. Chlapi mají rádi, když ženské postříkají prsa. No neškleb se, není to nic nenormálního a navíc sperma působí dobře na pleť. Vždyť jsou to samé hormony. Takhle, když leží, bys mu to mohla pustit na břicho. Ono z gauče by se to blbě uklízelo.“ Nechat mu to vystříkat na břicho tedy jde. Ale jak viděla na pornu v televizi, do pusy a polykat, to tedy ne. 

Andreiny rady byly cenné a včasné, takže když se po malé chvíli Libor zacukal a začal si ulevovat od neskutečného přetlaku v podbřišku, Jana vše zvládala skoro s přehledem. Jen ta lepkavá ruka se jí moc nelíbila. „No a teď bys měl partnerce poděkovat, třeba jemným polibkem,“ nabádala Libora „ a ukázat, že jsi jí vděčný. Ona ti udělala dobře a sama ještě nic. Tak popojedem.“ Oba hlavní aktéři zmizeli na chvíli v koupelně a honem spěchali zpět. Tušili, že tohle bude nějak pokračovat. „Libor už je delší dobu svlečenej, tak si taky odlož zbytek, ať už vám nic nepřekáží,“ pokračovala Andrea. Po tom, co partnerovi vyhonila pinďoura, považovala svoje další svlékání za dost logické. Aby nedělala zbytečné divadlo, vzala kraťásky i kalhotky najednou. Došlo k tomu, že se jí při tom zapletla noha do oblečení a upadla na gauč, jak ji před tím Andrea varovala. Zaonačila to jako rychlejší ulehnutí a i když to neměla v úmyslu, dala při odstraňování zbytků kalhot nohy dost daleko od sebe, aby Libor zahlédl její škvírku. Měla ji upravenou, ale ne docela oholenou, jakkoliv jí to dělalo doma problémy. Chyběla jí praxe, ale přece nemohla jít na první zkušenosti s chlupatým bubákem. Stejně ale měla trochu problém s tím, jak ji měla vlhkou. Snažila se to moc nepředvádět, ať nevypadá, jako nějaká nadržená.

Kdo měl problém, byla Andrea. Oni oba nahatí a ona jako krotitelka – učitelka, úplně oblečená. Nenuceně si tedy stáhla triko, domácí legíny a zůstala tedy alespoň v prádle. I když rozhodně nebyla na holky, ta mírně roztažená kundička ji docela vzrušovala. „Pojď, Libore, pořádně se tam Janě kouknem, ať víš co a jak. A ty pořádně roztáhni nohy a nestyď se, od teď, když už chceš být ženská, tě to bude čekat docela často.“ Dívka poslušně a dost toporně roztáhla stehna. „Trochu si ji rozevři, ať mu ukážeš, kde ti má dělat dobře.“ Zabořila prsty mezi malé pysky a odhalila vnitřek járku.  Libor se nestačil divit, jak to tam ty holky mají složité a snažil se zapamatovat, kde že je ten poštěváček, co jeho dráždění dělá holkám tak dobře, protože skoro nebyl vidět. Směl si všude sáhnout a divil se, jak jeho prsty dovedou dívku rozvášnit a rozvzdychat. Nakonec se nesměle na popud Andrey pokusil o něco jazykem, ale nebyl si moc jistý, jestli je na správných místech. Tak mu to paní instruktorka předvedla a překvapeně koukal, jak se Jana udělala.

Rozešli se k večeru plní dojmů, dokonce šel Janu doprovodit domů, skončili líbačkou a osaháváním na mezaninu u sklepa. Cestou domů si několikrát labužnicky přičichl k prstům, vonícím šťávou z Janiny kundičky. Dnešek se tedy vyvedl. Ovšem když přišel domů, zjistil, že je tam Andrea stále ještě jen v docela pěkném prádle a hned se ho začala vyptávat, na první dojmy. Jeho prvotní nadšení z Jany hned umírnila. „No jo. Ty sis přišel na své, ona taky a co já ? Dáš mi za to všechno aspoň pusu ?“ Málem se mu roztřásla kolena. Takové měsíce tady po ní hladově kouká a závidí tátovi že si s ní užívá v ložnici, a nejen tam. Co by dal za to, kdyby s ní mohl třeba do sprchy. A teď ji smí políbit ! Jenže jak to myslela ? To jako jen tak letmo, nebo pořádně, i s jazykem ? Však ono se to nějak … Nedala mu čas domyslet. Postavila se k němu, zaklonila mu hlavu a přisála se k jeho ústům. To byla jiná třída, než poctivá panna. I když ani s Janou to nebylo špatné. Buďto každá holka líbá trochu jinak, nebo je lepší ta zkušenější.

Andrea se k němu trochu přitiskla, aby ucítila, co to s ním dělá. Dělalo. Sedmnáctiletému klukovi jednou denně nemůže stačit a tak musela stát s mírným odstupem, aby mu ho neumačkala. Protože cítila jeho rozpaky, potřebovala ho trochu vybídnout k akci a tak bleskově sáhla za záda a rozepnula podprsenku. Kdo ví, jestli mu tato pobídka došla, nebo jen tak přirozeně zareagoval, držel její ňadra ve svých dlaních a opájel se tuhostí bradavek. „Neochutnáš je ?“ zeptala se celkem zbytečně, protože jeho pusa po jedné z nich okamžitě chňapla. Položila si ho  na gauč, aby zůstala nahoře a měla vše ve své moci. Během chvilky ho zbavila kalhot, boxerek a opájela se tuhostí jeho ztopořeného klacku. Šup dolů s kalhotkami a už seděla v místech, po kterých půl dne toužila, vyplněná na maximum. Opravdu nebyl žádný chudáček. Libor si ani neuvědomil, kde ho poprvé v životě má a opájel se tou nádherou. Jen se po chvíli nestačil divit, co se to s tou Andreou děje. Jana se sice taky udělala, ale proti téhle divožence to byl jen takový nepatrný vánek v korunách stromů. Tohle byl uragán, o kterém slyšel a četl. Když to po uklidnění Andree řekl, usmála se. „Neboj. Ta se to taky brzy naučí.“

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Linda má ráda oráldalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju sex a hlavně orál. Musím to mít pořád. Strčím si ho do pusy a budu ti ho dráždit tak dlouho, dokud se na mě nevystříkáš. Pak si tě ještě pěkně ocumlám a slíznu sladkou odměnu.

Zašukáme si na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LNDA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Šukání s Markétou

  1. 8. 2016Bobr

Markéta byla krásná holka, ke které příroda nebyla skoupá. Pevná prsa jí hrdě napínala blůzku, až to vypadalo, že jí bradavky chtějí propíchnout. Byla o deset let starší, ale zato čerstvě rozvedená. Po babičce zdědila malé hospodářství, o které se svědomitě starala. Měla na to čas, protože pracovala z domova. „Ahoj, nechceš si zašukat?“ vesele jsem jí pozdravil, když šla z obchodu. „Ty kanče, uslyším...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky

Návštěva vinného sklípku

  28. 11. 2010Pasaj

Tenhle příběh se neočekávaně a neplánovaně odvinul během společné návštěvy vinného našimi přáteli. V sobotu jsme byli domluveni že se s nimi zajedeme podívat do Pavlova na zříceninu hradu Děvičky. Chtěli jsme jet původně na motorce, ale jelikož jsme měli cestou navštívit vinný sklep využili jsme nabídky přátel a svezli se s nimi autem. Měli naplánováno že Milena pojede tam a Zdeněk nazpět to aby si...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Zralé ženy, Extrémy, Šukačky, Mix

Učitelkám se má pomáhat

  3. 10. 2014Neznámý autor

Už od školy jsem byl takový slušný a zodpovědný kluk. Jednou mě na gymnáziu požádala třídní učitelka, jestli bych ji nepomohl odnést domů novou poličku, kterou si právě koupila. Třídní byla ještě svobodná, měla asi šestadvacet let a u nás v městečku bydlela v podnájmu. Samozřejmě jsem hned souhlasil, že pomůžu ženě v nouzi, ale uznávám, že jsem se taky chtěl podívat, jaký je takový učitelský byteček....  celá povídka...
Kategorie: Učitelky, Teen, Šukačky, Mix

Zasvěcovací rituál

  3. 3. 2017Neznámý autor

Po maturitě jsem se dostala přes stipendijní program na vysokou do USA. Bylo to jako sen, nikdy jsem ani nedoufala, že se tak stane, ale přesto jsem dřela stokrát víc, než ostatní spolužáci, abych mohla studovat za oceánem. Ani nevím, co mě na Spojených státech lákalo více – kultura, lepší budoucnost, svoboda, dobrodružství? V tu dobu jsem ale ještě ani trochu netušila, jakého druhu dobrodružství se...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Lesbičky, Teen