Erotické povídky

Autor povídky:

skálinka

Vloženo: 18. 10. 2020

Kategorie:

Další povídky od skálinka:

Frigidka ?

Ležím na pohovce a je mi krásně. Mezi roztaženými nahými stehny mám hlavu konečně pořádného mužského, který ví co potřebuji. Jazykem mi prolizuje celou škvírku a rty tu a tam pocucává poštěváček. V kundičce mám k tomu dva prsty a velmi příjemně mne tam tlačí.

Jeho hlava působí legračně, blýská na mne začínající pleší a blaženě funí, jak se snaží dostat jazykem co nejhlouběji. Rukama mi vyjel na prsa a mezi prsty pomnul jejich špičky. Blaho ve mně stoupá a začínám hluboce dýchat, podobně jako on. Jen nevím, jak mu mám říkat. Je totiž starší, než můj táta, ale o něco mladší, než děda. Ale seslalo mi ho snad samo nebe.

Začala jsem totiž o sobě pochybovat, jestli náhodou nejsem frigidní. Až doposud jsem sex spíš neprožívala, ač jsem se jakkoliv snažila. Tu a tam mi vyhovovala moje ruka a nasliněný prst na poštěváčku, ovšem s kluky mi to nic neříkalo. Když jsem se na to ptala starší sestřenice, odbyla mne, že na kluky mám ještě dost času a pokud mne nevzrušují, že to časem přijde samo. Jenže já jsem se těmito otázkami již pár týdnů zabývala a nenacházela jsem odpověď.

Poprvé jsem to zkusila s o dva roky starším klukem ze sousedství. Znali jsme se od mala a nikdy jsme se moc nebavili. Až v poslední době, co mi narostla pořádná áčka, na mne začal koukat trochu jinak. Jednou jsme spolu seděli v podvečer na lavičce před barákem. Vzal mne kolem ramen a když jsem se necukala, přitáhl si mne k sobě. Z jazyku v puse jsem sice byla trochu vykulená, ale držela jsem jako beránek, i když mi začal rukou lovit pod tričkěm. Snažila jsem se ho napodobit, držela ho kolem krku a hlavně jsem dávala pozor, abych ho nekousla.

Ten večer jsme se za chvíli rozešli, ale hned druhý den mne odpoledne pozval na půdu, kde dřív kluci mívali nějaký kutloch. Zase mne začal líbat a strkat ruce pod tričko. Rozepnul mi podprsenku, aby mohl lépe na kozičky. Strčil mi pod tričko celou hlavu a začal mi cucat bradavky. No nebylo to nic moc, ale něco málo to se mnou dělalo. Pak jeho ruce sklouzly na můj zadek a při jeho hlazení se posunuly dopředu. Kalhotky jsem měla dost fest a tak se mi nemohl dostat tam, kam jsem ho zvědavě chtěla. S kalhotkama jsem mu pomohla a ocenila výhodu minisukýnky, že mi hned nebyla vidět kundička. Když jsem zůstala skoro nahá, bleskově se svlékl taky a já jsem po očku pozorovala jeho tělo. Dodala jsem si odvahy a vzala do ruky jeho penis. Osahával mi prsa a pak sjel rukou mezi moje nohy. To mne trochu napnulo, protože jsem slyšela o tom, jak protržení panenské blány bolí. Ale chtěla jsem to. Jeho příro bylo tvrdé a veliké. Bože, jak se tohle do mne může vlézt ? Vždyť mne rozpáře !

Kozáče trp, budeš atamanem, říkával děda. Já jsem nechtěla být atamanem, ale poznat konečně kouzlo milování. Na internetu ty ženské řvaly, údajně blahem a kroutily se, že málem dělaly kotrmelce. Bylo mi jasné, že pro film se trochu přehrává, ale určitě to muselo vycházet z nějaké reality. Tak jsem ukázněně ležela s roztaženýma nohama a čekala, jak se bude situace dál vyvíjet. Proto jsem si vybrala strašího kluka, že už bude mít nějaké zkušenosti a sousedovi Mirkovi už bylo skoro šestnáct. Vlastně jsem byla ráda, že si se mnou začal, protože spolužáci v osmičce sice vedli řeči o šukání, ale to bylo asi tak všechno, jen jednou se zkoušeli koukat do dívčích šaten před tělocvičnou nějakou dírou po instalatérech, což bylo pubertálně uhozené a nějaké příjemné pocity to pochopitelně přinést nemohlo.

Jak mi Mirek všude sahal, moc přesvědčivě nepůsobil. Ale nakonec se vždy někam trefil a dostavovaly se příjemné pocity. Jenže pak zalehl mezi moje nohy a začal mi cpát své příro dovnitř. Hned od začátku to bolelo, jako kdybych měla panenskou blánu na samém kraji svého otvůrku. Dnes už vím, že jsem byla suchá, napjatá a sevřená strachem z očekávané bolesti, co měla podle všeho přijít. A přišla. Po proniknutí dovnitř jsem čekala na ony v literatuře popisované krásné pocity, místo toho to dřelo a pálilo jako čert. Snažila jsem se Mirkovo přirážení nějak přežít a když po malé chvilce vystříkl, vůbec jsem nemyslela na nebezpečí otěhotnění, ale jen na tu úlevu, až ho ze mne vyndá.

„Líbilo se ti to ?“ začal natěšeně, ještě funíc jak kanec, když jde z bukvic. Snažila jsem se nefňukat, ale na slova chvály jsem moc neměla. Když pochopil, že neomdlévám blahem, sebvědomě dodal: „To nic, poprvé to vždycky trošku bolí. Až to zopakujem, uvidíš, že tomu přijdeš na chuť.“ „Ale dneska už ne, musím si odpočnout a zahojit,“ narážela jsem na své nelibé pocity a krvavé čmouhy na jeho pinďourovi i mezi mýma nohama. Někde vyštrachal jakousi starou utěrku a ze školní brašny vyndal láhev minerálky, abych se mohla trochu dát do pořádku a zjevit se doma.

Ani jsem si nebyla jistá, jestli o nějaké pokračování stojím. Sex mne zklamal na celé čáře a nevěděla jsem, co si mám o celé příhodě myslet. Ale Míra nezahálel, asi měl jiné pocity než já. Za dva dny na mne čekal na lavičce u baráku a už mne zase táhl na půdu. Nevěděla jsem, jak jsem tam dole na tom, jestli už je všechno v pořádku. Bleskově mne svlékl, uložil na matrace, trochu osahal a už se mi zase cpal mezi nohy. Byl opravdu připravenější než já a na pipinu mi kápnul nějaký olejíček, takže do ní zajel jen s mírnými obtížemi a začal tam svoje dílo. Ze začátku jsem byla ještě napnutá, jestli to bude bolet a co to vůbec bude dělat, ale po chvíli jsem pochopila, že dření a pálení dnes nebude a začala jsem se starat o své pocity, které mi z klína vycházely. Jenže když už to začínalo být docela příjemné, Míra se vypjal, vytáhl penis a nastříkal mi svoji dávku na břicho. A bylo po všem. Byla jsem z toho rozpačitá a nespokojená, protože jsem doufala v ony pocity, které nutily ty ženské na pornu řvát a dělat kotrmelce.

Vzpomněla jsem si na další dědovo úsloví – hledáš-li pomocnou ruku, máš ji na konci svého ramene. Tak jsem s trochou rozpaků vzala Mirkův penis a začala s ním napodobovat to, co se dělo, když jsem ho měla uvnitř. Kouzlo se dostavilo téměř okamžitě a v ruce se mi měkká žížalka změnila v tuhý kolík. „A teď ho musíš ochutnat,“ přisunul mi ho k hlavě. Trochu mne to vyděsilo, zatím jsem o tom moc neslyšela , jen co jsem viděla v počítači. Ale tam to dělali v každém filmu, tak to tak má asi být. S rozpaky jsem ho vsunula mezi rty. „To ho musíš pořádně nacucnout, objet všechna zákoutí jazykem, hlavně kolem žaludu a za předkožkou,“ radil Míra. Zavřela jsem oči a nabrala jej pořádně hluboko do pusy. Jazyk jsem mu strkala do dírky na žaludu, olizovala uzdičku a všechno, co jsem ani neuměla pojmenovat. Pak jsem chtěla přestat, aby mi ho zase mohl strčit do kundičky a navázal na ty příjemné pocity z prvního milování. Přitiskl mi však hlavu na svého pinďoura a zadýchaně žádal ať nepřestávám. Po pár strcích mi ho zarazil dovnitř pusy, kam až to šlo a kdybych instinktivně netušila, co to znamená, asi bych měla všechno vevnitř, na což jsem ještě opradu nebyla připravená. Z posledních sil jsem ho vytrhla a sperma mi začalo přistávat na krku a prsou.

Míra se svalil vedle mne a spokojeně si funěl a chválil mne, jak báječně kouřím. Byla jsem na sebe hrdá, co všechno jsem schopná dělat dobře, i když to v podstatě neumím a jsem totální začátečnice. Někde vevnitř ve mně ale hlodal pocit, že jsem sice dobrá, když umím klukovi udělat pomyšlení, ale v zásadě jsem byla nespokojená, protože jeho blaho není moje blaho a potřebovala bych něco jiného, než jeho spokojený úsměv. Jenže Míra se dvakrát vystříkal, o nejakých dalších hrátkách nechtěl ani slyšet a mizel domů. Takže mi nezbylo, než si večer udělat v postýlce dobře sama.

Následoval víkend, který jsem prožila pomocí mámě při žehlení a uklízení. Při tom jsem usilovně přemýšlela, kde může být chyba, když jiné ženské prožívají bouřlivé milování a já nic. Že bych na to byla opravdu ještě moc mladá ? Ale dvě nejvyspělejší holky ze třídy v náznacích vyprávěly své bujaré příběhy, kdy omdlévaly blahem a já přece nemohu být horší. Asi jsem jen ještě neměla štěstí na to správné provedení a budu se muset víc snažit.

V pondělí na mne zase čekal Mirek na lavičce a šli jsme na půdu. Nevrhl se však na mne, posadili jsme se a začali chvilku povídat. „Posledně se mi zdálo, že jsi si ty naše hrátky pořádně neužila. Trochu jsem to studoval a dověděl jsem se, že hodně mladé dívky potřebují delší dobu dráždění, než se jim dostaví orgazmus. Všechno se holt musí cvičit. A mladí kluci zase vrcholí poměrně rychle, takže situace se stává napínavou. Jsou dvě možnosti, jak to spravit. Buďto ručním drážděním a terpve pak přejít k šoustačce a nebo bys se musela milovat s více muži po sobě.“ Potěšilo mne, že má zájem o mé uspokojení a co říkal mělo hlavu a patu. Začali jsme to rozebírat a vidina, jak tady ležím a dělám si sama dobře, mne moc nelákala. Možnost, že by to mohl dělat on, mne nějak nenapadla, i když jsem o lízání holčičích kundiček něco slyšela.

Mezi tím mne začal osahávat, líbat a svlíkat. No řekněte mu ne, když se o mne tak staral. Za chvilku jsme byli oba nazí, já jsem mu dráždila příro rukou a on mi to oplácel v kundičce. Když už jsem začínala hlasitěji dýchat, tak se nad námi ozvalo : „Tak tady jsou !“ a před naším improvizovaným lůžkem stáli Mírovi tři kamarádi. „A taková mladá kočička. Aby tě Míro nezavřeli !“ Bleskově jsem se přikryla tričkem, jen jsem měla takový dojem, že bylo dost krátké, takže prsa jsem měla v textilu, ovšem dole nevím, nevím.

„No to se musíme podívat a zhodnotit ti ji,“ pokračoval zřejmě vůdce skupinky. „Tak pánové ruce a to tričko pryč.“ A už jsem se před nimi kroutila nahá. „No na osmou třídu to docela jde,“ kochal se na mém těle. Snažila jsem se jim vyškubnout a znovu se zakrýt, jenže byli silnější a každý mi pevně svíral jednu ruku. „A prej už nejsi panna,“spíše konstatoval, než se ptal. Ten hajzlík jim vykecal snad úplně všechno, durdila jsem se a mlčela. Mluvčí mi roztáhl nohy a zabořil prsty do kundičky. Nezbývalo mi než držet, protože jsem byla totálně znehybněná. „Prej tě Míra neumí udělat, protože je moc brzy hotovej. Tak to rádi vypomůžem“ a začal mi projíždět škvírku směrem k poštěváčku. V tom rozčilení a rozhněvání to se mnou nic nedělalo, jen jsem pořád bojovala o svobodu. „Tak Míro, my to rozjedem a ty to pak doděláš do vrcholu, aby tě mladá nepomlouvala,“ rozhodl.

Oba držitelé mne jednou rukou pustili a chytili za nohu. Roztáhli mi je tak, že jsem pomalu dělala šňůru. Jejich šéf si rozepnul kalhoty a aniž si je sundal, začal cpát čuráka do mne. Moc mu to nešlo, protože jsem byla z té situace úplně suchá a stažená. Míra si věděl rady a přispěchal zase s olejíčkem, takže se do mne nakonec dostal. K nějakému blahu to ale mělo daleko. Navíc kamarádi byli všichni stejně staří a tak po pár tazích začal stříkat, jako každý nadržený puberťák. Jen si oddechl, tak vystřídal jednoho z těch, co mne drželi a už se do mne cpal další ocas. Bylo mi jasné, že budu muset snést všechny tři, nebo asi i čtyři, jen jsem jaksi na tuhle činnost moc neměla chuť. Jen jsem v tom zmatku tiše doufala, že to třeba po chvíli začne být pěkné. Ale než jsem se soustředila na svoji kundičku, už jsem měla břicho plné další dávky semene. A třetí proběhl zrovna tak. Nevím, jestli ti tři trvali dohromady alespoň tři minuty, to všechno s dvojím přerušením. Takže zase nic.

Kluci se po bleskovém vystříkání stejně bleskově oblékli a zmizeli tak rychle, jak se objevili. Stále ještě nahý Mirek se začal štelovat mezi mé nohy, které jsem bleskově zcvakla a začala mu nadávat, že mne tady nabízí kamarádům, jako nějakou děvku. Začal se bránit, že to bylo pro moje blaho a teď že chce dodělat, co kluci začali. Vsunul do mne prst, pak i dva a začal mi dráždit sevřenou štěrbinku. Kupodivu to začalo fungovat a podbřiškem se mi pomalu rozlívalo příjemno. Pak ho do mne zasunul, to jsem mu už roztáhla nohy, jenže se třikrát zatřepal a bylo vybíleno. Takže ani po čtyřech zásunech nic. Jestli já jsem vůbec normální a nebo nějaká frigidka ? Jenže podle odborné literatury bych prý necítila blaho ani když si to dělám sama. A to jsem docela cítila.

Dovádění s Mírou jsem tedy ukončila. Sice vyhrožoval i sliboval, přemlouval, ale zbytečně. Ať si honí rukou, když mne neumí udělat. Další příležitost si to vyzkoušet jsem neměla a tak, i když už jsem panna nebyla, jsem zůstávala delší dobu bez dalších sexuálních zkušeností. Přece jen dospělí chlapi, kteří by to se mnou asi uměli, měli respekt před zákonem, spolužáci byli ještě hloupí a těm ze středních škol a učňáků jsem, po předešlé zkušenosti, nevěřila.

Na začátku devítky jsem jednou byla u kamarádky Jarky ze třídy na grilovačce. Dospělí měli soudek piva, to nám nechutnalo, tak jsme jen baštily opečené krůtí maso, mlsaly zákusky a buchty, do toho jsme popíjely limonády, až strejda Jarky nám přinesl griotku. Dostaly jsme každá malého panáčka, že když už jsme slečny, že trochu můžeme. Poněkud to sice na první dojem pálilo, ale pak se rozlila po puse příjemná a sladká chuť višní. Když se dospělí nedívali, Jarka bleskově nalila každé ještě jednu malou štamprličku. Bavili jsme se dál a Jarčina máma rozhodla, že když jsme takové hodné, že můžeme ještě jednoho panáčka a strejda to pak završil čtvrtým. Ne že by se mi snad točila hlava, ale byla jsem veselá, uvolněná a pořád jsme se s Jarkou něčemu smály.

Když se nachýlil čas jít domů, byla už tma a k desáté. To jsem měla příkaz být doma. Začala jsem se zvedat na pěší pochod, protože každý už měl něco vypito a tak mne nemohl nikdo odvézt. Ono to zase nebylo tak daleko. Ale přece jen sama v ztemělých ulicích... Jarka mne chtěla vyprovodit, ale to by musela jít zpátky sama, její máma s tetou měly plné ruce práce s pohoštěním a uklízením, tátu to nějak strkalo dozadu po vypitém pivu, takže se nabídl strejda, že se mnou těch deset minut ujde.

Na chodníku nás ofoukl studený večerní vzduch, přece jen už bylo září. Byla jsem jen tak na lehko, takže jsem se otřásla zimou. „Copak, chladno ?“ ptal se Jarčin strejda. „Tak pojď, to tě musím zahřát,“ chytil mne kolem ramen a přitiskl mne bokem k sobě. Srovnali jsme krok a kráčeli k mému domovu. U baráku jsem se s ním začala loučit. „Pusa za doprovod, to už se dneska mezi mládeží nenosí ?“ zeptal se. Byla jsem trochu na rozpacích, ale přece nejsem nějaká netykavka. Natáhla jsem se k němu a dala mu letmý polibek na tvář. „No teda ještě že už jsem starej. Takhle se za mne líbala nemilovaná tetička na nádraží.“ Mírně si mne přitáhl a přisál se mi ke rtům. Povolila jsem se, nechala se celým tělem přitisknout k němu a mírně pootevřela pusu. Přijal nenápadnou výzvu a už jsme měla po pár měsících zase jazyk vevnitř. Kupodivu jsem to nezapomněla a zkusila mu oplatit jeho rejdění. Bylo to jiné, než zkušební okusování kdysi s Mírou. Takové jisté a samozřejmé. Až se mi z toho podlamovala kolena.

Trochu mi uvolnil sevření a jeho ruka vklouzla do výstřihu halenky. Bylo to příjemné a tak samozřejmé, že by mne překvapilo, kdyby to neudělal. Pak mi rozepnul knoflík kalhot a vsunul ruku do kalhotek. Byl to muž s praxí, proto žádné šátrání kolem, ale hmat rovnou do správných míst. Ponořil mi do ní prst a mírně s ním pohyboval. Palcem se mi opřel o poštěváček a já začala pociťovat blaho, které mi kluci neuměli udělat. Jen jsem byla na rozpacích, co si můžu dovolit já k němu. Tak jsem držela a soustředila se na své pocity.

První orgazmus s mužem jsem prožila skoro oblečená a opřená o zeď našeho baráku. Pochopil, že už jsem hotová, po mém zklidnění poodstoupil a nechal mne doobléct. Ještě za doznívajícího blaha mne popostrčil k domovním dveřím a nařídil, ať mu ukážu, že jsem doma a ať taky vykoukne máma, že ji chce pozdravit. Původně jsem chtěla doprovod kvůli intimnostem zapřít, ale byl zkušenější a máma měla z toho, že mne nenechají běhat samotnou nočním městem, docela potěšená.

V úterý na mne čekal v parku před školou. Se samozřejmostí mne naložil do auta a odvezl za město na chatu. Bez jakéhokoliv vysvětlování mne začal hned v předsíni líbat a pak ze mne svlékat oblečení. Něžně si hrál s mými prsy a zejména bradavkami, pak mi sundal kalhotky a začal jazykem laskat pičku. Bylo to nádherné. Jednak jsem po tom toužila a druhak přesně věděl, co potřebuji, abych roztála a začala si to užívat. „Ty už nejsi panna ?“ zeptal se a já mu odpověděla, že ne a může si se mnou dělat co chce, že je mi to velmi příjemné. Svlíknul se taky a já se pokusila mu začít dráždit přirození. Ztvrdl mu na kámen a po chvíli, když zjistil, že jsem pěkně vevnitř vlhká, ho do mne zasunul. Nespěchal jako kluci, mrdal mne pomalými dlouhými tahy a já se začala vznášet někam mimo tuto dimenzi. Nevěřila bych, že můžu tak strašně hlasitě mimovolně křičet a že se i s dospělým mužským tělem na sobě dokážu vypnout do oblouku a dotýkat se pohovky jen rameny a patami.

Nechal mne vydýchat pořádný orgazmus a protože ještě nevystříkl, pokračoval v nejprve pomalém a pak stále rychlejším zasouvání. Nakonec si mne otočil a napíchl mi kundičku zezadu, což jsem sice ještě nikdy nedělala, ale bylo to možná příjemnější, jako zepředu. Mohutně jsem se udělala podruhé a hned potom ho vytáhl on a postříkal mi celá záda. Vstal, očistil sebe i mne a přinesl nějaké občerstevní Já jsem byla tak plná příjemných pocitů, že jsem nebyla schopna se zvednout.

Teď se se mnou mazlí, jazykem mi dráždí kundičku, já mu koukám na začínající pleš a usilovně přemýšlím, jak bych mu mohla říkat, když je o něco starší než můj táta a o něco mladší než děda. Ale v jednom jsem si jistá. Frigidka určitě nebudu.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zkušená Martinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe.

Volej a chtěj mluvit s Martinou
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 51

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARTINA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Musím mít vždycky dva

  16. 2. 2006Neznámý autor

Koupu se v jezeře s Romanem, chvíli si spolu hrajeme jako dva delfíni a pak se začneme vášnivě líbat. Suneme se na břeh zaklesnuti v objetí, když uslyším, zda Roman nechce pomoci, a on jenom kývá.
Vylézáme z vody, všímám si Tomáše a vidím, jak už je vzrušený. Zlehka se vyvinu a jdu k němu, rovnou mu sahám do rozkroku a on dráždí, tiskne a mne moje prsa. Přiklekám a začnu ho Tomovi kouřit. Romanovi nastavím...  celá povídka...
Kategorie: petting, Grupáč, Šukačky, Teen, Orál, Anál

Nečekaná

  15. 9. 2011Roman

Roman otevřel dveře od bytu a vešel do předsíně, usedl na lavici a začal se zouvat, když v tom uslyšel sténání, které vycházelo z vedlejšího pokoje. Potichu si zul boty, sundal kabát a potichu otevřel dveře do pokoje. Naskytl se mu krásný pohled, na posteli ležel Milan s Danou. Milan ležel na zádech a Dana se věnovala jeho penisu. Olizovala ho svým sametovým jazýčkem, zasouvala si ho do pusy a občas...  celá povídka...
Kategorie: Bisex, Anál, Orál, Šukačky, Grupáč

Zločin a trest

  1. 7. 2019Stalinka

Ten den začal, jako každý jiný, ale přes to jinak. Ranní slunce svými paprsky olizovalo větve stromů a pokoušelo se na nich rozpustit v noci napadaný sníh. Ten se válel i v ulicích a trápil ranní chodce i řidiče v jejich spěchu za povinnostmi. Cestáři zase zaspali, říkali si a nadávali na poměry. Jen Karel se vracel domů a nebyl tak, jako ostatní, zachmuřený a bez nálady. Naopak. Předchozí večer mu...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Striptýz, Teen, Znásilnění

Sladká kundička

  5. 2. 2010Neznámý autor

Když jsem Milenu viděl poprvé, mohlo jí být takových čtrnáct a už v té době z ní rostla kočka k pohledání. Od té doby uplynuly tři roky a já během nich nikdy neopomněl při návštěvě u Hanky s Michalem okouknout jejich dcerunku, jakpak pokračuje její rozkvět. A nikdy jsem nebyl zklamán. Naopak. Pokaždé byla krásnější a krásnější a já byl z její postavičky celý pryč. Zadeček i prsa se jí hezky kulatily,...  celá povídka...
Kategorie: orál, Teen, Orál, Mix