Erotické povídky

Autor povídky:

Aldameron

Kategorie:

Další povídky od Aldameron:

Vloženo: 8. 1. 2016

Ryšavka - Act I

Inspirováno skutečnými událostmi

Pro Natálku - Act I

Ctím, jak vlak zlehka klouže po kolejích. S klidem pozoruji ubíhající tma-vou krajinu. Je prosinec, pár dní před vánoci, i když se to nezdá. Člověku neznalé-ho kalendáře by přišlo, že nastává jaro. Dnes si nikdo kabáty nezapíná. Stmívá se ale brzo a já tam chtěl být ještě před setměním. Jedu pozdě.

Zastavujeme kdesi uprostřed ničeho a z repráku zní ženský hlas, který se omlouvá za zpoždění vlaku. Už tak jsem jí musel psát, když mi jeden vlak ujel a já musel dalším až za hodinu. Člověk se prostě zpozdí, když hledá po páté večer ote-vřenou drogerii kvůli prezervativům. Tak teda ještě jednou: „Už se řítím! Máme zpoždění.“ Snad to nebude tak zlé. Jsem si jistý, že za ty šprcky mi to odpustí. Už dlouho vím, že ji prášky moc neberou. Prošel jsem si její rozsáhlou přednáškou o účincích antikoncepce.

Uvidím ji po roce. Tu nádhernou pihovatou tvář, hnědé oči, vlasy, o kte-rých vždy říkala, že se jejich barva určit nedá, i když jsem ji pokaždé přesvědčoval o jejich zrzavosti. Na každém uchu jiná sada náušnic, kolem pravého ucha vyhole-ný proužek vlasů (novinka, kterou jsem na ní ještě neviděl, z fotek jí ovšem tento detail zvýrazňuje celou postavu, což ji dělá ještě více sexy) a ta prsa… dokonalejší kozičky jsem v rukou neměl. Hrozně rád jsem si s nimi dřív povídal, což se jí hroz-ně líbilo. Najednou z toho byla akce ve čtyřech. Mimo to všechno samozřejmě neskutečně inteligentní a já bych nemohl mít holku, co o světě nemá ani tušení. Tahle musela být moje!

Cestou vzpomínám na naše dávné hrátky. Vždy nás to k sobě táhlo. Myslel jsem na ni poslední dobou častěji. Bylo to jako by mě slyšela, když mi psala, jestli bych si na ni po roce neudělal čas. Samozřejmě že udělal!

Přijde mi to jako včera, když jsem byl u ní naposledy. Seděli jsme v hospodě s jejími rodiči a oběma bratry. Se všemi se znám téměř od začátku, co jsme si spolu začínali. Seděli jsme na balkónku, odkud byl nejlepší výhled. Hospo-da byla plná a hrála kapela. Pár. On hrál na klavír a ona zpívala. Co jsem pochopil, tak známí jejího táty, který jim tady zařídil vystoupení při jejich turné po Evropě.

Dávno jsem pochopil, že se ryšavka ráda obklopuje krásnými ženami, což se mi potvrdilo, jakmile mi na této akci představila další krásku. Baculka s prsy, přes které si neviděla do sklenice. Kulatý obličej, milý úsměv a sladký hlásek. Brunetka, s vlasy upravenými účelně pro tuto party. Dobře se s ní kecalo a cítil jsem z ní ohromné množství možností, které mi nabízela. Stačilo být trochu chti-vější a objednat ještě pár sklenic šampaňského. Nebýt mojí úžasné ryšavky, dávno bych si ji odvedl domů. Trojka nepřipadala v úvahu. Chtěl jsem ryšavku jen pro sebe.

Procházeli jsme se nočním městem. Diskuse probíhala jako vždy na úrovni. Nic jiného bych od ní ani nečekal. Dorazili jsme k ní a vypotáceli se do třetího patra jejich ohromného domu. Její holčičí pokojíček byl plný talismanů, starých knih, na které nedala dopustit a spousta nových, ke kterým se ještě nedostala. Na okně visely staré dřevěné loutky, na zdech staré plakáty, nebo vlastní kresby, na stole a šatníku šperky, různé truhličky a všude poházené oblečení. Na pořádek si zřejmě nepotrpí do dnes, ale právě proto ten pokoj působil neskutečně útulně.

Byla téměř tma. Příjemné šero a do oken svítil měsíc. Děsná romantika. Po-sadila mě na postel a sama se postavila přede mnou. Naklonila se mi k uchu a něž-ným hláskem se zeptala, jak moc ji chci. Blbá otázka. Zajel jsem jí prsty do vlasů na zátylku, pevně stiskl a přitáhl si její rty k mým, abych ji mohl políbit. Kousla mě do rtu. Znova se přede mnou narovnala, skryla prsty pod okraji trika a pomalu si ho svlékala. Odkrývala postupně její dokonalý pas. Pupík působil na jejím bříšku jako šperk. Dostala se k bílé podprsence, která nosila ňadra, co jí každá žena závi-dí. Vyklouzla z trika a ladně zatřepala hlavou, aby alespoň trochu zklidnila své splašené vlasy.

Chytil jsem ji dlaněmi za boky, roztáhnul své nohy a přitáhl si ji k sobě co nejblíž. Sáhnul jsem jí na záda a nahmatal sponu podprsenky. V okamžiku byla rozepnutá a podprsenka padala k zemi. Vysypala se z ní na mě božská prsa, která bych mohl laskat celou věčnost. Dokonale si držela tvar. Zabořil jsem mezi ně svůj velký nos a dlaněmi je mačkal, až jsem jí skoro udělal modřiny. Zajela svými prsty mezi mé dlouhé vlasy, pomalu si je mezi ně omotávala a tlačila mi hlavu víc ke hrudi.

Bradavky měla jako z oceli. Obejmul jsem ji za zády a obličejem přešel k pravé bradavce, kterou jsem vzal do pusy a začal lehce cucat. Vzdechla a ještě víc mě k prsu přitlačila. Jednou rukou jsem jí dráždil druhou bradavku. Byla tak tvrdá, až jsem měl pocit, že ji můžu vymáčknout. Druhá ruka rozepínala zip sukně, která hned dopadla na zem. Odkryla jemné béžové kalhotky s mašličkou. Otiskl jsem jí svou dlaň na jejím krásném zadečku. Plesknutí se neslo pokojem jako an-dělská hudba. Vyjekla a vzdychání zesílilo. Přitlačil jsem na bradavky, abych ji dovedl k co největší slasti.

Po chvíli mě od prsou odtlačila a já se zapřel rukama o postel. Klekla si na zem přede mě. Její dech a slastný výraz prozradil chtíč. Naklonil jsem se k ní. Lí-bali jsme se a kousali do rtů, mezitím, co mi rozepínala košili. Znova jsem ji chytil zezadu za vlasy a pořádně sevřel v pěsti. Krásně vzdychala při líbání. Jen rozepla poslední knoflík, zahodil jsem košili na podlahu někde za ni. Rozepla mi kalhoty, které, společně s trenkami, našly místo hned u košile.

Pobídla mě, abych si lehl úplně a já samozřejmě neváhal. Nohama jsem byl stále na zemi. Mezi nimi ona, líbala a hladila mě na hrudi. Postupovala níž, až byla skoro u rozkroku. Chytila do ruky můj ochablý penis ze všeho toho alkoholu a pomalu se ho snažila přimět k životu. Vzala ho do pusy. Cítil jsem, jak lehce saje. Jak se kolem něj omotává její jazýček. Jak mě jím hladí po celé délce penisu. Cítil jsem, jak se jí v puse pomalu zvětšuje, až na něj její jazyk nestačí. Sála dál a pohu-povala hlavou nahoru a dolů. Cítil jsem občas její zoubky, jak se dotýkají penisu. Držel jsem ji pevně za vlasy a v tom pohybu jí pomáhal. Občas jsem trochu přirazil, až penis narazil na dno její pusy a ladný nosánek mě šimral v rozkroku. S každým přírazem kuckla a ještě víc mi zaryla nehty do boků. Cítil jsem, jak mám penis zmáčený od slin. Začínal jsem se cítit opravdu napumpovaný testosteronem.

Přestala kouřit, vzala ho do ruky a začala pomalu honit. Zrada, kterou jsem nečekal. Z pevné kuřby se stal ohromný nával slasti, až jsem se bál, že jí roztrhám prostěradlo, jak jsem ho sevřel v pěstech. Takovou nádheru moje hlava nebyla schopná pobrat. Ucítil jsem lehké šimrání pod žaludem a ve stejnou chvíli se mi penis nafouknul k prasknutí. Lechtala mě jazykem. Napětí ve mně sílilo, až mi pod jeho vlivem pukala hlava. Energie mi pumpovala tělem, jako bych hodinu klikoval.

Potřeboval jsem přestávku a přerušil ji. Vstal jsem, chytil ji za ramena a zvedl. Odhodil jsem ji na mé místo, sundal jí kalhotky a roztáhl nohy. Byla doko-nale oholená. Klekl jsem před ni a přivoněl. Ta vůně mi prostoupila celým tělem a rozpoutala bouři chtíče. Držel jsem ji za stehna, aby nohy zůstaly roztažené. Mezi pysky jí tekl potůček šťáv. Hned jsem se přisál na klitoris a začal ho pořádně dráž-dit jazykem. Ve vzdechu mi zabořila prsty do vlasů. Vzdychala tak krásně… ne-dokázal jsem se od ní odtrhnout. Kroutila se jako housenka a rukama mi škubala vlasy. Měl jsem její sladký klitoris na jazyku a mohl si s ním dělat, co se mi zachtě-lo. Chutnala mi. Nechtěl jsem už nikdy přestat.

Kroužil jsem na ní jazykem, skákal sem a tam, mačkal, nebo jen zlehka olí-zl. Všechno jí dělalo dobře. Cítil jsem, jak mi nohama hladí záda. Omotala si mě. Její hlásek na druhé straně postele mi zněl v uších jako rajská hudba. Rukama mě tlačila víc k sobě. Prohnula se, jako když se protahuje kočka, když jsem jí zaryl nehty do stehen. Pustil jsem stehna a hladil ji dlaněmi na bocích. Znova se uvolnila a užívala si svou chvíli. Pustila mě jednou rukou a zaryla se prsty do polštáře.

Už toho ale bylo dost. Potřeboval jsem ji projet. Sáhnul jsem jednou rukou za sebe a nahmatal první trenky, pak sukni a konečně své kalhoty. Abych se od ní nemusel hnout, poslepu jsem hledal kapsu s kondomem. Nepřestával jsem ji lízat, abych ji udržel v tom nádherném stavu rozkoše. Nakonec držím v ruce stříbrný plastový obal s latexovým kroužkem uvnitř. Pustil jsem ji i druhou rukou, abych ho mohl rozbalit. Zřejmě netušila, že vůbec něco chystám. Její vzdechy sílily a já měl chuť se do ní okamžitě zabořit. Řádně jsem zkontroloval, jestli držím kondom správně a rychle ho nasadil. Cítil jsem tu chladnou kluzkou gumu, jak mi pokrývá celý penis.

Zvedl jsem hlavu a přidřepl k ní. Měla tak vlhkou kundičku, že jsem do ní vklouzl bez obtíží. Držel jsem jí nohy ve vzduchu a okamžitě tvrdě přirážel. Zved-la hlavu s vytřeštěným výrazem. Tak vykulené oči jsem dlouho neviděl. Pleskání našich stehen se ozývalo celým pokojem. Opírala se rukama o stěnu, aby nejezdila po posteli. Uvolnila jednu ruku, olízla si prostředníček a začala si hrát s klitorisem, mezitím, co jsem ji ve stoje klátil. V tu chvíli začala skoro řvát. Miluju, když si holka se sebou hraje, mezitím, co ji drtím.

Její chtíč neznal hranic. Chtěla víc a já poslouchal, jako pejsek. Dával jsem jí, co jsem mohl, aby se moje princezna měla co nejlíp. Nakláním se jí k obličeji a chytám ji za krk. Pomalu svírám její hrdlo, zatímco do ní buším. Řev ustal. Zalyká se. Lapá po dechu. Chytá mě volnou rukou za zadek a pobízí k ještě tvrdšímu při-rážení.

Na zádech, s nohama, houpajícíma se mi pod rameny, penisem v kundě, prstem na klitorisu a pevnou rukou, co přiškrcuje její hladký krk, byla náhle obětí dokonalého sexuálního uspokojení. Prst na klitorisu jakoby zešílel a drhnul jí roz-krok, jak nejvíc dovedl. Ryšavka se kroutila a snažila se řvát. Její šťávy mi zmáčely rozkrok. Zaťala mi prsty do zadku, až mě pořezaly její nehty. Přicházela do orgas-mu. Já měl však taky dost a bušil jsem do ní tolik, aby přišel orgasmus ve správnou chvíli.

Je to tam! Prohýbala se, kroutila, bušila pěstmi do postele. Pochopil jsem, že chce přestávku. Orgasmus ji doháněl k šílenství. Vytáhnul jsem penis, strhnul z něj gumu a všechno jí dal na bříško, prsa, na krk. Výstřik za výstřikem jsem ji zmáčel od kundy až ke krku. Její hruď se prudce nadouvala, jak nemohla popad-nout dech. Slastný výraz spokojenosti. Přesně tohle jsem chtěl vidět. Kvůli tomu to dělám. Naklonil jsem se k ní, abych ji políbil. Objala mě a přitiskla ke rtům, jak nejlíp dovedla. Stěží jsem se odtrhl, abych mohl najít ubrousky. Celou jsem ji utřel do pěti ubrousků a ulehl vedle ní.

Bylo ráno a já musel být brzo doma. Rozloučení proběhlo samozřejmě maz-lením v posteli, která si tuto noc určitě hodně užila. Hodinu později už jsem seděl ve vlaku. To jsem ovšem ještě netušil, že ji rok neuvidím. Celý dlouhý rok. Jak já ji chci zase u sebe! Jedu si pro tebe, moje ryšavko.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Nadržená Petradalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluji sex s mladými zajíčky. Ráda Tě zaučím a ráda experimentuji. Nemusíš mít v sexu žádné zkušenosti, spolu všechno zvládneme a pokud nebudeš mít dost, na závěr si tě vezmu do pusinky a krásně tě vykouřím. Na oplátku i ty mě můžeš udělat pusou.

Zaučím tě v sexu na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT PETRA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Linda zůstává

  15. 4. 2018jentaknekdo

„Anna chce, abyste zůstala.“ Linda se zastavila, ale neotočila. Ruku měla na klice. Věděla, že by měla odejít, ale strach a nemravná fascinace ji přiměly zaváhat. „Řekni jí to.“ Hluboký hlas byl poroučivý, arogantní. „Prosím zůstaň, Lindo.“ Lindiny oči se přivřely. Sevření kliky zesílilo. Ale nepohnula se. „Chce, abyste zůstala a dívala se,“ ozval se hluboký hlas, podivně sebejistý. „Řekni jí...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Grupáč

Úraz

  11. 10. 2015Bobr

Potřeboval jsem něco zařídit v sousední vesnici. Místo, abych uskakoval před auty na silnici, vzal jsem to polní cestou. Nóó, cestou... Spíše cestičkou, která se vinula mezi polmi. Sluníčko se do mne opíralo, ptáci řvali jak zběsilí a kytky smrděly. Se skoro zavřenýma očima jsem šel po cestičce a nastavoval tvář sluníčku. Vtom jsem to uslyšel. Napůl bolestivý a napůl vzteklý pláč. Přidal jsem do kroku...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Piss, Teen, Orál

Dovolená přes seznamku

  8. 5. 2014Neznámý autor

Ten rok mě moje parta zradila. Místo moře se rozhodla jet do Rakouska a strávit dovolenou aktivně.  Na nějaké výjezdy a celodenní pochůzky po horách moc nejsem, takže jsem jim řekla, že nikam nejedu. Byla jsem si skoro jistá, že k moři mě doprovodí sestra, ale ta měla dost práce s novým baráčkem, takže si nemohla dovolit vycestovat. Ale poradila mi, ať se zkusím podívat na inzeráty na seznamce. Nijak...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Petting, Mix

Trojky patří k životu

  6. 5. 2013Neznámý autor

Tak nějak se stalo, že od osmnácti, kdy jsem zažila svoji první trojku, se tento druh skupinového sexu stal sexuálním zážitkem, který mě uspokojí nejvíc ze všeho. Jasně, že jenom s chlapem si taky zašoustám výborně a udělám se třeba i třikrát, ale mnohem víc mě vnitřně uspokojí, když je u toho ještě nějaká jiná pěkná holčina. Líbí se mi vidět šťastného chlapa, který stačí na nás na obě, a líbí se mi...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Šukačky, Lesbičky, Orál, Mix, Prstění