Erotické povídky

Autor povídky:

Pepet

Vloženo: 1. 1. 2008

Kategorie:

Silvestrovská noc

                Bylo mi 31 let a po dosti skandálním rozvodu s o 5 let starší manželkou, která  mne označila za sadistického sexuálního maniaka, přestože mne sama tyto praktiky naučila a neustále je vyžadovala jsem sbalil svých pár švestek a stěhoval jsem se do 240 km vzdáleného města, kde jsem sehnal místo u jedné firmy, která mi dokonce nabídla ubytování. Ten den jsem si řekl, že už žádnou ženskou nikdy nechci ani vidět. Ale už i moje babička říkávala: nikdy neříkej nikdy ! Ve firmě jsem se rychle zapracoval a spokojenost byla na obou stranách. Když mi jednou jeden kolega vyprávěl, že budu ještě spokojenější až se zúčastním firemního večírku, kterého se účastní super kurvičky, které jsou ochotny nastrčit své otvůrky kdekoliv a komukoliv, nechávalo mne to klidným. Už půl roku jsem neměl ženskou a řekl jsem si, že i ta pravá ruka mne celkem uspokojí. Začátkem prosince mi šéf sdělil, že Silvestra bude firma slavit se svými protějšky v místním hotelu, kde bude zajištěno i několik pokojů pro případy náhlé nevolnosti a že jsem srdečně zván i se svou přítelkyní. Odpověděl jsem, že žádnou přítelkyni nemám a on jen mávl rukou že prý to nevadí, že se tam určitě s nějakou seznámím. V tu chvíli jsem zapomněl na své předsevzetí a začal jsem se na silvestrovskou oslavu těšit.

                       Salonek byl krásně vyzdoben, nechyběla ani malá kapela a když jsem dorazil byla už zábava v plném proudu. Byl jsem usazen dle zasedacího pořádku k jedné starší celkem pěkné paní dle mého odhadu do padesátky už jí moc nechybělo, kterou mi představili jako Helenu. Přiznám se, že jsem moc nadšen nebyl a můj zrak neustále pozoroval pěknou asi tak pětadvacetiletou kočičku, která seděla u protějšího stolu s nějakým starým páprdou,  který jí pravděpodobně zahrnoval vtipy, neboť ta kočička se neustále smála a každou chvilku mu vlepila na tvář pusu a jestli mne zrak neklamal, to starý prase jí pod stolem rejdilo rukou pod sukní. Právě začali hrát ploužáček a já se rozhodl, že požádám kočičku o tanec. Již její pohled, který na mne vrhla mne málem přikoval k podlaze. Netančím, mám zde přítele, pojď Ludvíku zatančíme si. Ludvík neochotně vytáhl ruku z pod stolu a už si odváděl tu káču na parket. Šel jsem zpátky na své místo a najednou Helena řekla: Petře na tu nemáš, to bys musel mít setsakramentsky naditou peněženku, ale já bych si s Tebou zatančila ráda. Nemohl jsem odmítnout, bylo by to ode mne sprosté a tak jsem odváděl Helenu na parket. Helena se ke mne silně tiskla a občas se mi zdálo, že nohou snaží zjistit stav mého rozkroku. Přiznám se, že velké prsy, kterými se ke mne tiskla vykonaly své a můj kámoš tam dole začínal tuhnout, což Helena kvitovala mrknutím oka a olíznutím plných jemně nalíčených rtů. Začínal jsem mít chuť laskat její ušní lalůčky a líbat její labutí šíji. Můj zrak  teď neustále sledoval její výstřih ve kterém se dmuly velká prsa, což způsobilo, že můj ocas už hrozil protrhnutím poklopce. Helena byla velice vnímavá a najednou pronesla: co kdybychom si odešli odpočinout nahoru do pokoje ? Kývnul jsem jako osel a Helena si mne odváděla do prvního patra. Před tím se ještě zastavila na recepci, aby si vzala klíč od pokoje a hned jak jsme do něho vstoupili přisála se na mne svými rty a dlouze mne začala líbat. Konečně jsem si splnil své přání a začal jsem líbat její krček až jsem se dostal k jejímu ušnímu lalůčku. Lehce jsem ho vsál do úst a Hela tiše zasténala. Nepřestával jsem laskat její ouško a při tom rozepínal zip na jejích šatech. Ani Hela nezahálela a začala mne svlékat. Šaty sklouzly na zem a já mohl obdivovat velké prsy v bílé krajkové podprsence, kterou prosvítaly nádherné, velké hnědé dvorce. Hela se vymanila z mého náručí a jen tak, ve spodním prádélku kráčela přede mnou k posteli. Cestou za ní jsem postupně odhazoval své svršky a když si Hela lehla na postel, stál jsem před ní úplně nahý a ocas mi stál jako svíce. Přiklekl jsem k posteli a pomalu začal stahoval bílé krajkové kalhotky. Před očima se mi objevila nádherná, vyholená kundička s černou čupřinkou nad jejím vchodem.

                     Nasál jsem kundí odér , jemně rozhrnul pysky a jazykem polaskal její rudý knoflíček, který se pod mým laskáním začal mírně zvětšovat a Hela začala hlasitě vzdychat. Dej mi ho do pusinky, prosím škemrala a já rád vyhověl. Hela objala rty mého čuráka a já začal jazykem vnikat do její již pěkně mokré kundičky. Kouřila fantasticky a můj dlouhý půst způsobil, že si už za chvíli pochutnávala na mém semínku a já dostal spršku z její kundičky. Kocourku, ty jsi asi dlouho neprcal viď, zeptala se, když konečně spolykala mou megadávku semene. Neodpověděl jsem, neboť jsem dál prolizoval tu její rudou nádheru a Hela si opět zasunula můj mírně povadlý ocas do pusinky. Za chvíli už opět stál jako svíce a Hela začala prosit, abych už jí konečně začal mrdat. Líbila se mi její mluva ( mimochodem s mojí exmanželkou jsem byl zvyklý na daleko silnější výrazy) a rychle jsem začal plnit její přání. Ještě před tím jsem jí však rozepnul podprsenku a odhodil na druhou stranu pokoje. Máš nádherné kozy Heli, šeptal jsem a pomalu začal tlačit čuráka do kundy. Ano ? Tak je ochutnej ty můj mladej bejčku, máš pěkně macatýho čuráka, takovýho obra už neměla moje kunda ani nepamatuju. Několikrát jsem zavedl čuráka jen na kraj kundičky a pak jsem do ní prudce zarazil. Óóóhh, ano prcej, šukej ty bejku křičela a sama si rukama objímala své kozy. Můžu stříkat do Tebe nebo to musím vytahovat křičel jsem na Helu a ta mi odpovídala, abych jí pořádně vystříkal kundu. Prcal jsem jako králík a najednou jsem cítil jak mi ptáka oblévá proud šťávy řinoucí se z kundy a Hela sebou házela ze strany na stranu a křičela, že jsem jí nádherně udělal a abych nepřestával prcat, že už zase za chvíli bude a že už neměla dlouho ocas v píči a že chce abych jí mrdal celou noc. Právě jsem stříkal  ohromnou dávku do kundy, když i Hela opět vykřikovala, že úúúžž zase jééé. Padl jsem vedle Hely na postel , zrychleně jsem dýchal a pozoroval při jejím sotva popadajícím dechu jak se jí nádherně vzdouvají její prsy na kterých se tyčily velké, touhou vztyčené bradavky.

                             Jsi krásná, řekl jsem a jemně začal masírovat ty nádherné kozenky. Počkej, trošku se napijeme řekla a vymanila se z mého objetí. Nahá kráčela k ledničce, ze které vyndala láhev šampaňského a podala mi abych ho otevřel zatím co přinesla dvě sklenky. První dvě sklenky jsme vypili na ex a třetí jsme si vzali do postele, kde jsme seděli a Helena mi začala vyprávět svůj životní příběh. Byla rozvedená, neboť jí manžel před mnoha lety opustil, když se dozvěděl, že je Hela neplodná. On jí připravil o panenství a ona jeho zradu těžce nesla. Pokusila se o sebevraždu a skončila na psychiatrii, kde se zamilovala do ženatého doktora. Jejich vztah trval skoro tři roky než na to přišla jeho žena . Pak poznala Hela manželku mého šéfa, která jí občas přihraje nějakého milence, ale většinou se jedná o mláďata jako jsem já a ti když si užijí rychle vezmou dráhu. I já jsem se svěřil jak jsem dopadl v manželství a Hela jen řekla, že moje žena nemohla být normální, když se takového dobrého samečka dobrovolně vzdala. To já bych si Tě hýčkala, zvláště když umíš týrat ženské tělo. Víš Robert ( to byl ten doktor ) mne jinak ani nechtěl. Milovala jsem když mi týral  tělo. Co kdybychom jeli ke mně domů, mám doma mnoho pomůcek a můžeme zkusit, zda by nám to spolu vyhovovalo. Ale Heli, mně už zase stojí čurák, chci Tě ještě vymrdat. Ano, tak pojď. Vzala mi sklenku odnesla na stolek a už opět ležela vedle mne na posteli a vášnivě mne líbala . Zasouval jsem tři prsty do kundičky a Hela už opět ukapávala voňavou šťávičku do mé dlaně. Chytil jsem jí nohy, položil je na ramena a už jsem jezdil čurákem sem tam. Hela zatínala dlouhé nehty do mých zad, přirážela, sténala, křičela – no prostě nádhera, která za chvíli dohnala můj ocas k dalšímu výronu. Padl jsem na ní a hlava se ocitla právě u jedné z bradavek. Uchopil jsem jí mezi rty a jazykem lehce masíroval. Víc, víc, prosím miláčku, je to krááásnééé. Za chvíli už jsem měl v puse její celý velký dvorec a občas do něho jemně kousl. Miláčku, přestaň nebo tady odsud nikdy neodejdeme, prosila Hela a tak  jsme se šli raději obléknout. Hela vrátila klíče, objednala taxi a odešli jsme se rozloučit s mým šéfem a její kamarádkou. Šéf na mne mrkl a já jen ze zvědavosti pohlédl v místa, kde ještě před několika hodinami seděla má vysněná kočička. Nebyla tam ani ona ani ten její Ludvík. Už se pravděpodobně věnovali hrátkám na jednom z pokojů. Za chvíli už s námi taxi ujiždělo k Helenině vilce, kterou si pořídila za odstupné od svého bývalého manžela.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

 
Sex po telefonu

Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme.

Zavolej mi na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VENDULA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let. Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Náměty vidím všude kolem

  5. 4. 2014Neznámý autor

Před několika měsíci jsem začal dělat práci snů každého muže. Stal jsem se nejdřív kameramanem, ale vlastně vzápětí i režisérem a scénáristou lechtivých filmů pro dospělé. Takhle to zní tak nevinně, ale měl bych se přiznat, že prostě vymýšlím a točím erotické filmy od pěkných něžných dívek, jak si hrají samy se sebou, až po porno toho nejtvrdšího kalibru. Svoji práci zbožňuju, protože dobře nese, neskutečně...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Šukačky

Sex v lázních

  28. 2. 2010Lucyšuky

Magdu jsem poznala v lázních a hned první den jsem jí večer podlehla při lesbických hrátkách. Pro mne to bylo poprvé a musím přiznat, že i když jsem měla k lesbách odpor, prožila jsem celkem pěkný orgasmus.
Hned druhý den Magda ulovila pěkného chlápka a pozvala ho k nám na pokoj. Když se mu po několika sklenkách šampaňského začala dobývat do poklopce chtěla jsem odejít, ale zadržela mě. No tak Lucie,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Erotické pomůcky, Anál, Orál, Lesbičky, Párty

Že žeru velkou prdel, to není kec…

  14. 3. 2016Neznámý autor

„Ty jedna odporná děvko, vyšukám ti mozek z hlavy…“ křičel jsem, že to muselo být slyšet nejen ve vedlejším bytě, ale i snad celém domě. Bylo mi to jedno, a je mi to jedno pokaždé, když mám před sebou tu kulatou, masivní prdel.  Nevím čím to, ale jakmile uvidím ženskou s velkým zadkem, musím ji prostě mít. Je to silný magnet a nehodlám s tím nic dělat. Je mi jedno, zda je tmavovláska, blondýna či...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Mix, Extrémy, Šukačky

asistenti

  16. 2. 2006Neznámý autor

Kája a Pepa byli asistenty ve filmovém štábu už ¦po léta. Jeden u režiséra, druhý u kameramana. Je to role nevděčná, protože když se něco nevede, často se blesky a hromy svezou právě na asistenty. A tak není ani divu, že asistenti si večer, když je po natáčení, vyrazí a vychutnávají každou volnou chvilku.
Kája a Pepa byli svobodní a neměli žádnou stálo za známost. Na exteriérech chodili většinou do...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Šukačky, Grupáč, Teen, Mix