Erotické povídky

Autor povídky:

Tom

Kategorie:

Další povídky od Tom:

Vloženo: 3. 11. 2009

Setkání po dvaceti letech

Danu jsem poznal, když mi bylo 20 a byl jsem na prázdninové praxi. Byla vdaná, prý jí bylo 37 let, velice vnadná a mnoho chlapů o ní básnilo, že by ty její „mlíkárny“ jednou chtěli mít v rukách, ale že ona je nedobytná jako trezor. Tetelil jsem se blahem, když mě šéf přidělil právě k Daně. Po několika dnech jsem zjistil, že Dana není žádná stydlivka, ba naopak občas pronesla dvousmyslné řeči a smála se když jsem u nich občas zčervenal. Někdy se stalo, že mi něco vysvětlovala u stolu a pěkně se na mne tiskla  těma nádhernejma vemínkama až mi z toho stál čurák jako svíce !

Pracoval jsem s Danou asi 10 dnů, když se mě při odchodu zeptala: nechtěl bys jít se mnou domů, manžel je na služebce, jsem sama. Samozřejmě že jsem šel !

Dost mne udivilo, že mě Dana usadila v obýváku a hned zmizela. Vrátila se asi za 10 minut, vysprchovaná, navoněná a úplně nahá. Při pohledu na ty její cecky a černý drn mezi nohama jsem měl čuráka jako kámen. Svlékni se ! Jen co jsem to udělal, přitlačila mne na sedačku a rozkročmo si mi sedla na stehna, takže její kunda se třela o mého tvrdého čuráka. Tak a teď se předveď ! Nemysli si že nevím co o mě chlapi říkají, ale pro své hrátky si vybírám a držím se zásady, co je v domě není pro mne, takže se svými kolegy zásadně nechodím. Ale Ty jsi jen brigádník a určitě budeš mlčet viď ? Kývnul jsem souhlasně hlavou a už jsem masíroval ty její nádherný kozy. Na to, že byly pěkně velké, byly tvrdé ! Sál jsem její velké bradavky, neustále jí mačkal a ona hlasitě kňučela. Najednou začala šeptat: ještě, ještě, ještě víííc. Už mne od toho sání úplně brněl jazyk a tak jsem si vzal na pomoc i zuby. Jemně jsem jí zuby dráždil bradavky a ona opět šeptala: ano, ano, ano, víííc. Když jsem ještě víc stiskl Dana zavřískala a můj ocas cítil jak ho kropí kundí mrdka. Najednou byl můj ocas v její kundě a Dana prcala jako smyslů zbavená. Křičela, prosila a pořád prudce dosedala. Trvalo jen pár minut a já stříkal do její už opět stříkající kundy. Padla na mě jako žok a málem mě kozama zadusila. A můj ocas v její kundě ne a ne „zvadnout“. Naopak stál pořád jako kůl a já Danu pomalu položil a začal jí znovu šukat v misionářské poloze. Ležela jako mrtvola a to mě dost naštvalo. Přirážej ty kurvo líná zařval jsem a Dana se rozjela. Joo, jsem Tvoje kurva, zacházej se mnou tak. Nikdy jsem takovouhle ženskou neměl a přiznám se, že jsem nevěděl jak se chovat. Ještě několikrát na mne zakřičela, že je moje děvka a že si s ní můžu dělat co chci. Začal jsem jí fackovat přes kozy, že je měla za chvíli úplně rudé a ona opět vřískala a já cítil jak se kolem ocasu z kundy valí další kundí mrdka. Vystříkal jsem jí a pozoroval její kozy jak se nádherně vzdouvají a poslouchal jak Dana hlasitě sténá. Nevím, zda Dana opravdu usnula nebo se mnou hrála jakousi hru, ale když můj povadlý ocas opustil její kundu, pozoroval jsem vytékající sperma a začal jí prstit. Né, prosím už né zašeptala, když jsem do ní začal sunout už čtvrtý prst. Nechtělo se mi přestat, ale Dana mi najednou chytila ruku a vykřikla, že už nemůže, že jsem jí nádherně zničil. Oblékl jsem se tedy a odešel domů.

Druhý den v práci Dana dělala jako by se nic nestalo a já jí před ostatními vykal jako dříve. Při odchodu domů mi pošeptala, že mě čeká v 9 večer u sebe a doufá, že zůstanu přes noc. Odjel jsem domů, ale už před 21 hodinou jsem zvonil u Dany. Přišla otevřít jen v průsvitném župánku, pod kterým měla rajcovní černé prádélko. Tentokráte mne odvedla rovnou do ložnice. Když jsem se svlékl, vyndala z nočního stolku různé pomůcky, provazy a pouta a řekla, že dnes si s ní mohu dělat co jen budu chtít, ale musím jí připoutat k posteli. Opravdu můžu všechno ptal jsem se, když už ležela s roztaženýma přivázanýma nohama a ruce měla spoutané nad hlavou. Ano, ano, dělej vše po čem toužíš ! Pomalu jsem stahoval ty černé kalhotky až ke kotníkům a začal se prolizovat v té černé, chlupaté nádheře. Až dnes jsem si všiml velkého zduřelého poštěváčku, který mne přímo vybízel abych ho dlouho cumlal. Dana se svíjela, hekala a za chvíli se z její kundičky valil potůček šťáviček, které jsem slízal do poslední kapičky. To už mi čurák trčel jako totem a já začal do Dany pomalu vnikat. Ách vykřikla, když jsem se dostal až na dno její kundy a začal jí svým pístem projíždět. Cucal jsem bradavky přes podprsenku a občas se jemně do nich zakousl. To vždycky vykvikla jako malé prasátko a házela sebou i když moc se jí to vzhledem k pevnému přikurtování nedařilo. Když jsem do ní napumpoval slušnou dávku semene, rozhodl jsem se, že jí vyprstím jako včera, ale nenechám se odradit, abych jí tam pěkně nezasunul všechny prstíky. Při zásunu čtvrtého prstu už ječela jako Viktorka u splavu a já se rozhodl ucpat její rozeřvanou tlamičku, k čemuž mi pomohl na stolku připravený roubík. Znovu jsem do ní pomalu zasouval prsty a Dana nesouhlasně kroutila hlavou. Drž kurvo, řekla si že můžu všechno a po tomhle toužím už dlouho, pěkně Tě vymrdám rukou až k orgasmu !!! Pozoroval jsem jak se pomaloučku otevírá a zajížděl do ní už i palcem. Když do ní zajela ruka po zápěstí třeštila na mne oči a kolem roubíku vycházely její vzkřeky. Házela sebou jako v nějakém záchvatu. Najednou se vypjala proti mé ruce, padla zpátky na postel a já prudce vytáhl ruku z její mindy. Byla otevřená jako žraločí tlama a vytékal z ní proud šťáviček. Dana se ani nepohnula, když jsem jí pomalu zbavoval pout. Lehl jsem si vedle ní a ihned usnul. Když jsem se probudil, svítila na stolku malá lampička a Dana si hrála s mým čurákem, který už zase pěkně stál. Lízala mi koule a jazýčkem útočila na mou prdelku. Najednou se zvedla, rozkročmo se usadila na mého čuráka a začala na něm rajtovat. Odhodila podprsenku a já pozoroval jak její veliké kozy létají ze strany na stranu a snažil se je zachytit. Zvolnila abych je mohl promasírovat a když jsem jí chytil za bradavky, opět zrychlila tempo. Netrvalo dlouho a opět jsem jí vystříkal. Svalila se vedle mne, dala mi bradavku do pusy a zašeptala: spinkej můj chlapečku.

Tomáši, máš chuť si zaprcat než odejdeme do práce ? ozvalo se mi u ucha. Ty nenasytná čubko zařval jsem a překulil jí na sebe a začal se mazlit opět s těma tvrdýma vemínkama. Když jsem cítil jak její kunda nechává mokrou skvrnu na mém ochlupení přikázal jsem jí, aby si klekla , že jí chci mrdat zezadu. Ještě nikdy jsem nezažil, aby ženská měla tak mokrou píču a nádherně to v ní čvachtalo. Byl jsem tak vzrušený, že jsem za chvíli začal stříkat. Skončili jsme ve sprše, kde mi ta nenasytná kurva začala kouřit čuráka a nakonec jsem si jí nabodl na čuráka a mrdal jí ve sprše na stojáka. Vřeštěla jako opice, nohy měla omotané kolem mých boků, hlavou se bouchala o stěnu a mě už se pěkně třásly nohy, když jsem jí konečně opět vystříkal.

Toto se opakovalo celý týden a Dana mi za ten týden předvedla mnoho hrátek o kterých jsem neměl ani potuchy.

Pak se vrátil její manžel a Dana na mne každý den čekala v autě, abychom odjeli do několik kilometrů vzdáleného lesa a tam se milovali na dece.

Když končila moje brigáda, chlapi si ze mně utahovali, že jsem si s tou frigitkou ani neužil a už končím. V duchu jsem se musel smát a říkal si: jo kdybyste tu „frigitku“ viděli v akci, to byste zírali blbečkové ! Odjel jsem do školy a když jsem se po 3 měsících přišel podívat do práce, dozvěděl jsem se, že se Dana odstěhovala s tím jejím k jinému útvaru.

Na Danu jsem nikdy nezapomněl a dost často jsem si jí představoval, když jsem šukal svou přítelkyni, která byla taky dost náruživá, ale na Danu nikdy neměla.

Po úspěšném dokončení studia jsem nastoupil do podniku, kde jsem poznal Danu a jednou při nějakém sezení jsem se dozvěděl, že se Dana rozvedla, neboť si ten její našel jinou. Některý z chlapů pronesl, že se ani nediví, že mít doma takovou „lednici“ taky by si našel něco jiného.

Postupně jsem se vypracoval na místo náměstka, oženil se se svou přítelkyní, která však po svatbě odmítala sex na jaký jsem byl zvyklý a po pětiletém bezdětném manželství následoval rozvod a já si užíval šukání se sexuchtivými vdanými kolegyněmi u kterých jsem věděl, že nebudou prahnout po tom, aby se ke mně nastěhovaly a na Danu jsem pomalu zapomněl.

Jednoho dne mi zavolala sekretářka mého šéfa, abych se okamžitě dostavil k šéfovi. Ten mi sdělil, že odjíždím na půl roku na naší pobočku, kde zemřel její šéf a dohlédl tam na jednu dlouholetou pracovnici, kterou chtějí dosadit na jeho místo. Když mi sdělil její jméno nic mi neříkalo, jen to že se jmenovala Dana mi připomnělo mou vášnivou milenku, kterou jsem měl před 20 ti lety.

Odjížděl jsem za týden dost znechucen, neboť se pobočka nacházela v malém městečku a já byl zvyklý na čilý ruch krajského města.

Když mne sekretářka uvedla do kanceláře budoucí šéfové pobočky, dotyčná seděla v křesle obrácena ke mě zády. Když se sekretářka vzdálila, křeslo se pomalu otáčelo a ozvalo se: ahoj Tome, tak jak jde život. A já zíral na stále pěknou kozatou ženskou ! Ano byla to Dana (jméno mi bohužel nic neříkalo, protože si po rozvodu vzala své jméno za svobodna) a hned po skončení pracovní doby jsem odjížděl do jejího bytu. Byla ještě náruživější, zvrhlejší a šoustavější než před dvaceti lety ! Usínal jsem k ránu vyždímaný jako citron, aby mne Dana před odchodem budila nádherným kouřením po kterém následovalo dlouhé promrdávání její stále mokré kundy.

V kanceláři jsme se pak chovali jako dva cizí lidé a já už po měsíci věděl, že Dana je schopná bez problému vést pobočku. Nechtělo se mi však odjíždět, neboť sex s ní byl víc než úchvatný. Nikdy mne žádná žena neuspokojila tak jako Dana.

Půl rok uplynul jako voda a já se měl vracet domů. Nemohl jsem se Dany nasytit a jednou večer jsem jí to řekl. I mě se bude moc stýskat, nikdy jsem nezažilo s nikým to co s Tebou. Poslední noc jsme prožili při perverzních hrátkách a já odjížděl nevyspalý a „vycucnutý až do morku kosti“.

Po příjezdu jsem šéfovi podal hlášení a rovnou se ho zeptal, zda by na pobočce nebylo místo i pro mne, že jsem se tam zamiloval.

No Tomáši, tos měl říct než jsme jmenovali Danu. Přece bys nechtěl být podřízený ženě, která má nižší vzdělání než ty ? V té chvíli mi to ani trošičku nevadilo a to jsem vyslovil i nahlas. Šéf mi slíbil, že se pokusí něco vymyslet a já zatím každý večer volal Daně a vzrušoval se s ní alespoň po telefonu. V pátek jsem jel z práce rovnou za Danou a vracel se nádherně „vymrdaný“ v pondělí ráno rovnou do práce.

Nebudu Vás napínat. Když se Dana dozvěděla, že bych chtěl na její pobočku, sama se vzdala postu šéfové a převzala úlohu mé zástupkyně.

Dnes už spolu žijeme víc než rok oficiálně, neskrýváme naší lásku i když náš věkový rozdíl dělá „drbnám“ velké starosti.

A Dana je stále ta nejúžasnější šoustavá děvka na světě !!!

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Luckadalší dívky
 
Sex po telefonu

Je mi 18 a všichni říkají, že jsem nevychovaná. Miluju sex po telefonu a hledám pána, který je mě dokáže plně ovládnout, zkrotit a vychovat. Chci, abys mě svazoval, chci se bát bolesti, kterou mi způsobíš.

Ošoustej mě na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LUCKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Jak se vyplatilo trucování na chatě

  27. 7. 2014Neznámý autor

V poslední době do je doma k nevydržení. Manželka je stále naštvaná, o sex se mnou nejeví sebemenší zájem i když mě dost často provokuje v rajcovním prádélku a když se o něco pokusím tak mě parádně utře. A proto se uchyluji skoro každý víkend na naši chatu, abych jí poskytl volný byt pro její sexuální hrátky  s mladým milencem. Asi vás to zarazí, ale ano vím to, sama se mi přiznala, že jí v posteli...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky

Nová maminka

  3. 11. 2009Tom

Svatba mého ovdovělého táty s Ivou proběhla jen za přítomnosti mojí ségry, jejího manžela, kteří oběma svatbu odsvědčili a mé maličkosti.Po svatbě nás táta pozval na oběd, po kterém ségra se švárou odjížděli hned domů a já s tátou a s novou maminkou odjížděli do naší vilky. V té době mi ještě nebylo 18 a byl jsem ještě panic. Večer, když se táta s Ivou chystali prožívat „svatební noc“ zazvonil telefon...  celá povídka...
Kategorie: poprvé..., Teen, Incest, Zralé ženy, Orál

Milfka sponzoruje zajíčka

  1. 6. 2014Neznámý autor

Seznámili se spolu na jednom ze snobských večírků. Camilla tam byla jako velice bohatá a velice vážená bývalá módní návrhářka a současná stárnoucí skandalistka, která denně plnila stránky bulváru svými excesy. A Tony tam byl jako obyčejný mladý číšník, který roznášel velké tácy se sklenkami obskurně drahého šampaňského. Pozoroval Camillu, která na svůj věk pořád vypadala dobře. Tony se živil taky jako...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Šukačky, Mix

Matinka - Nadržená

  17. 9. 2011Tom Hejduk

Na takový den, jaký mi připravily Simona a mamka, se nedá zapomenout a to jsem ještě vůbec netušil, co zažiju s mamkou ještě den příští. To už jsem musel po snídani do školy a snad abychom dohnali ty dva zameškané dny, tak jsem se ze školy dostal až kolem čtvrté hodiny odpoledne a domů až dokonce po čtvrté. Bohužel jsme vyfasovali i spoustu úkolů a tak jsem měl před sebou učení až do večeře. To všechno...  celá povídka...
Kategorie: Incest, Petting, Orál, Anál, Zralé ženy