Erotické povídky

Autor povídky:

michal

Vloženo: 1. 3. 2010

Kategorie:

Trest od učitelky

Stalo se to na střední škole. Bylo mi 16 a jedna učitelka mi šla už docela na nervy. Byla docela hezká, kolem 40 let, pěknou postavu, blond, poměrně velký prsa, ale to sem v tomto případě musel přehlížet. Bylo to jako by na mně byla zasedlá, jelikož vždy, když jsem stál u tabule měla pořád strašné připomínky k tomu, co tam zrovna píšu. Jednou mi řekla, že takhle to dál nejde a ať si jdu sednou na místo a začnu se učit a já už jsem to nevydržel a se zvýšeným hlasem jsem jí řekl, já to tu neučím 20 let tak se to za těch 15 minut co nás to učíte prostě nenaučím chápete??!! a šel jsem se posadit. Celá třída ztichla a všichni udiveně koukali co jsem si to k učitelce dovolil, ale v tu chvíli mi to připadalo jako že sem nic neudělal, že jsem prostě řekl co sem chtěl a nečekal následky. Než jsem však došel ke své lavici, tak začala paní učitelka (říkejme jí třeba Jana) také mluvit se zvýšeným hlasem. Rozkřičela se ať vypadnu ze třídy, že budu mít neomluvenou hodinu a že mě tam už dnes nechce vidět. Bez váhání plný vzteku jsem popadl svou tašku a s bouchnutím dveřmi a slovy "děvka" jsem opustil učebnu. Posadil jsem se na lavičku kousek od naší třídy a přemýšlel o tom co jsem udělal. Došel jsem k tomu, že se jí budu muset omluvit, jinak bych si to na škole moc neulehčil, ale udělám to až trochu vychladne.

Druhý den jsme měli jen do půl druhé a já měl hodně volného času, a tak jsem vyrazil jejímu kabinetu. Zaklepal jsem a s lehkým úsměvem na rtech mi otevřela Jana. Hned jak mě viděla tak jí ten úsměv zmizel, což se nezdálo jako dobré znamení. Zeptala se co chci a tak jsem se dal do toho. Pozdravil jsem a řekl, že se jí jdu omluvit za včerejší chování, že mám teď pořád špatnou náladu a prostě se to ze mě dostalo ven v nepravou chvíli. Opět se jí na rtech objevil ten nenápadný úsměv a pozvala mě dál. Posadili jsme se a ona říkala, že taky takové nálady má, a že mou omluvu přijímá. Poděkoval jsem a chystal jsem se odejít, ale ona mě zastavila. "No počkej, sice jsem ti odpustila ale musíš dostat trest". Opět se ve mně hromadil vztek, ale snažil jsem se to v sobě držet a tak jsem se posadil a čekal co se bude dít. Jana vstala, přistoupila ke mně a posadila se mi na klín. Ihned to bylo znát v mém rozkroku, protože můj penis byl ihned v pozoru. Dala mi ruce kolem krku a beze slov mě začala líbat. Uchopil jsem ji instinktivně kolem pasu a vychutnával si tu nádheru. Trochu jsem se odvážil a položil ruku na její prsa. Na to reagovala tím, že mě přestala líbat a řekla, že pokud chci i něco víc, budu si muset odpykat trest. Řekl jsem bez váhání, že kvůli tomuhle opíšu jakoukoliv část školního řádu a že to hned potom udělám, ale ona už trest měla vymyšlený.

Řekla mi, že tohle nemá se školním řádem nic společného, a že jestli chci ještě něco zažít, musím se celý svléknout. Bez váhání sem si sundal tričko, kalhoty a trenky a stál před Janou úplně nahý. Ona už byla taky svlečená, tedy, měla na sobě stále podprsenku a byla ke mně otočená zády, tak jsem mohl vidět aspoň její krásný zadeček. Pořád tam něco dělala a já neměl odvahu hnout se z místa abych se podíval. Potom už jsem pochopil, že si něco oblíká, a když už byla hotová a otočila se ke mně čelem, nemohl jsem uvěřit. Měla mezi nohama umělý penis !!! Zeptal jsem se, jestli to je nějaký vtip a ona řekla že ne, že to myslí smrtelně vážně. Říkal jsem si že se obléknu a půjdu pryč, ale když jsem viděl ty její krásný ňadra jak tam na mě čekají, rozhodování bylo těžké. Přistoupila ke mně tak blízko, že jsem na hrudi cítil její prsa a šeptala mi do ucha, že snad nejsem takový srab, abych zahodil skvělý sex kvůli trocha pánského análu. Hladila mě přitom na penisu a tím mě dostala tam, kam chtěla. Byl jsem tak vzrušený, že jsem nemohl couvnout zpátky. Řekl jsem jí, že žádný srab nejsem, a že jestli je tohle ten trest, nějak to kvůli ní vydržím. Usmála se na mě a ze stolu vytáhla lubrikační gel. Natřela jím umělý penis a poručila, ať se ohnu a opřu o stůl. Nohy se mi klepali jak nikdy předtím, ale udělal jsem co po mně chtěla. Držela mě jednou rukou za zadek a druhou si přidržovala penis a kroužila kolem mého análu. Byl jsem tak vzrušený, že jsem myslel že se vystříkám dřív, než se vůbec něco stane, ale to už jsem cítil jak mi do análu zajíždí penis. Trochu jsem zasyčel bolestí, ale Jana nepřestávala. Penis tlačila čím dál víc do mě a docela to i bolelo, ale když se tam po minutě dostala a pomalu začala přirážet, už to bylo lepší. Nejdříve na to šla pěkně pomaloučku, takže to nebylo až tak špatné, ale pak to vypadalo že jí něco posedlo protože asi po 3 minutách, co mě tam takhle píchala do zadku začala přirážet rychleji a tvrději. Začal sem sténat a ona mě plácala po zadku. "Tak kdo je teď děvka co??ty si děvka, si obyčejná kurvička" a pořád mě čím dál větší silou plácala po zadku. Myslel sem, že se praštila do hlavy protože úplně zešílela. Zadek jsem měl úplně rudý a už mě pěkně bolel, ale ona nepřestávala. "Tak co, bolí tě to ty moje kurvičko, chceš ještě naložit??". Už jsem ležel na stole úplně unavený a cítil jsem pořád jen bolest, když v tom polevila a penis ze mě vytáhla. Nebyl jsem schopen pořádně se pohnout, a tak se ke mně naklonila a šeptala mi do ucha, že se omlouvá, ale musím být potrestán.

Poté mi pomohla posadit se do její židle a poklekla si přede mě, uchopila můj už poměrně zvadlý penis do ruky a opět mě probrala k životu. Teď jsem si to teprve začal užívat, byla to krásná kuřba a já si přál ať to nikdy neskončí. Ani jsem ji neupozornil že už budu stříkat a tak jsem jí svým sperma pěkně nakrmil. Trochu zakašlala, ale vše polknula. Přísným hlasem mi řekla, že tohle si dovolovat nesmím, že ji musím upozornit. Omluvil jsem se a řekl, že to příště na to budu myslet. S úsměvem na tváři škodolibě řekla "to tedy budeš". Poté jsme se vyměnili. Ona se posadila do židle a dala mi povel ať k ní jdu blíže. Vadil mi tam ten její penis, trochu sem se bál co by mohla udělat když se namáčknu až k ní, ale ona si sundala podprsenku a mně se naskytnul ten nejkrásnější pohled. Jako jde myš na sýr, i já jsem si šel ukousnout trochu z toho, po čem tak toužím. Přestal jsem si všímat nějakého umělého penisu a skoro jsem seděl v jejím klíně, vzal prsa do ruky a pořádně je mačkal a líbal a hrál si s jejíma bradavkami. Stalo se ale přesně to, čeho jsem se bál. Než jsem stačil reagovat, měl jsem penis opět ve své díře. "Ty děvko !! tak ty mi budeš stříkat do pusy když jsem ti to nedovolila??!!" rozhněvala se a pořádně mě začala do toho análu pýchat, pěkně až po "umělé koule". Teď už jsem si to ale začal i užívat, pánský anál nakonec není tak špatný a tak jsem u toho vzal do ruky její překrásná prsa a dál si s nimi hrál. "Tak tobě se to líbí?? no tak si to dělej sám chvilku, ať se taky na něco podívám" řekla a sundala si umělý penis a dala mi ho do ruky. Už mi to ani nevadilo, položil jsem své oblečení na stůl abych neseděl na tak tvrdém. Jana stále seděla na židli, tentokrát už úplně nahá a já byl na stole před ní, roztáhl jsem nohy a začal si zajíždět umělým pérem do zadku. Všiml jsem si, jak si Jana prstí svou vyholenou broskvičku a že se jí to moc líbí, a tak jsem nepřestával dokud mi neřekla. Díru jsem měl už pěkně protaženou, řekla, a tak jsme konečně odložili umělý penis a konečně jsem zasunul do té její krásné kundičky. Ještě jsem se jí udělal na prsíčka a do zadečku a se slovy "za týden přijď zase" mě vyprovodila ze svého kabinetu.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Monikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím.

Zkrotím si tě na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Na chalupě

  8. 5. 2007div

Na chalupě
Po dlouhé době mne kamarádka vytáhla k dalším známým na chatu, že tam bude veselo u ohně a spousta dobrých lidí. Měla pravdu, bylo tam plno, hráli a zpívali, popíjelo se snad vše co teče. Já byla už unavena a tak mne uložili v jedný malý místnosti a prohlásili, že se neví s kým se probudím, protože si údajně každej lehne tam, kde je místo. V ten moment mi to vůbec nevadilo, jistě, dlouhá...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Extrémy, Exhibicionisté, Prstění

Pomoc od policisty

  7. 4. 2015Neznámý autor

Pořád se mi vracel ten pocit hrůzy, když jsem přišla ke dveřím svého bytu a viděla, že zámek je vylomený a dveře pootevřené. Obezřetně jsem vstoupila dovnitř a viděla, že mě opravdu někdo vykradl. Měla jsem malý byt, takže jsem rychle všechno prohlédla a nikdo tam nebyl. Takže jsem aspoň nebyla v ohrožení. Všude nepořádek, vytahané a rozbité věci. Chtělo se mi brečet. Zavolala jsem policii, sedla...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Petting, Mix

Focení aktů

  26. 11. 2011Neznámý autor

Marion Sivá patřila k nejproslulejším fotografkám své doby. Proslula kontroverzními uměleckými díly, která nesmírně ráda vystavovala a komentovala. Nebála se provokace, mnohé její fotografie vzbuzovaly znechucení nebo přímo odpor. Ale po několika letech na pomyslném výsluní se Marion rozhodla, že nafotí docela obyčejnou sérii mužských aktů. Naplánovala si, jak by asi měly vypadat samotné fotografie...  celá povídka...
Kategorie: Znásilnění, Šukačky, Femdom, Mix

Dámské šatny

  2. 12. 2017Bobr

Když jsem se vyučil, byl jsem přidělen jako údržbář do jednoho podniku, kde byly zaměstnány – skoro výhradně - ženy. Jednou, když už jsem byl převlečený a chystal se k odchodu, přiběhla mistrová, zabalená jenom v osušce. „Prosím, pojďte nám pomoct! Neodtéká nám voda ve sprchách!“ zaječela. „No dobře, co mám s vámi dělat! To je pořád něco!“ převléknul jsem se zpátky do montérek a vzal brašnu s nářadím. „No,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Orál, Extrémy