Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Vloženo: 21. 11. 2018

Voyeur našel poklad

Jako dlouholetý voyeur jsem někdy měl opravdu štěstí. Třeba když chlápci vodili své ženy do sex shopu a pasáže v našem sousedství. Někdy jsem se mohl dívat klíčovou dírkou a někdy jenom poslouchat.

Jak každý pravý voyeur ví, nemusíte vždycky vidět všechno. Jako když jsem pozoroval ten páreček v autě na kraji lesa. Všechno, co jsem mohl vidět, byl vršek její hlavy skákající nahoru a dolů jemu na klíně, a stačilo mi to, abych se udělal. Nebo jednou v tanečním klubu, když to nějaká dvojice dělala v kabině na toaletě. Slyšel jsem to bouchání a sténání, a všechno, co jsem viděl, byly její nohy ke kotníkům a malé hedvábné kalhotky na podlaze.

Ale bylo to na té služební cestě, kde mě potkal můj nejúžasnější objev. Pracuju pro malou firmu a nemám bůhvíjaký rozpočet, takže nechodím do čtyřhvězdičkových hotelů. Byl to malý hotýlek, ne moc vzdálený od místní střední školy.

Ubytoval jsem se tam na týden a bylo to hned druhé odpoledne, kdy k tomu zázraku došlo. Slyšel jsem zvenku nějaké hlasy a šel jsem k svému oknu ve druhém patře. Když jsem se podíval dolů, uviděl jsem mladý pár v úzké uličce mezi budovou hotelu a zdí, která ji oddělovala od dalšího domu. Vášnivě se líbali. Pro každý případ jsem si došel pro ručník.

Když jsem se vrátil, už měla košili skoro úplně rozepnutou a jeho ruku přilepenou na své hezké bílé podprsence. Rozhlédl jsem se, jestli si tu podívanou užívám jen já sám. Po pár minutách jí dokázal rozepnout kalhoty a já pod nimi zachytil záblesk světle fialových kalhotek. Začal jí kalhotky stahovat dolů a ona ho zastavila. Sama ho hladila přes jeho kalhoty, ale bránila se, když zkusil její ruku dostat k sobě dovnitř.

Pak jsem dostal nápad. Ten párek zřejmě potřeboval nějaký pokoj a já bych si mohl užít nějakou show. Když budu dostatečně diskrétní, v čem by mohl být problém? Oni mě neznají a já zase brzo odjedu. Už se zas líbali, tak jsem rychle zamířil dolů po schodech. Popadl jsem nějaké odpadky, jako že je jdu vyhodit do kontejneru.

Když jsem tam dorazil, ještě pořád tam byli, a ona byla pořád rozepnutá, se zipem u kalhot rozevřeným. Odhodil jsem ty věci a řekl: „Ach, promiňte.“ Oba se na mě podívali, trochu vyplašeně, ale ne naštvaně. Musel jsem asi moc civět, protože ona si přitáhla košili k sobě. Pak jsem se rozhodl, že to zkusím.

„Podívejte, samozřejmě můžete říct ne, ale kdybyste potřebovali půjčit pokoj…“

Ona se tvářila skepticky, ale jeho to zaujalo. „Byli bysme tam sami?“ zeptal se.

„Víte, nemyslím, že můžu ve svém pokoji nechat dva cizí lidi samotné. Já bych tam byl.“

Ona řekla: „Nejste nějakej perverzák?“

Přišlo mi, že by to mohlo fungovat.

„Jsem ten typ, co chodí ven.“

Oba se zasmáli. Dobré znamení.

„Ale jsem neškodný. Budu se dívat, ale ne sahat.“

Podívali se na sebe. On to jasně chtěl. Ona si nebyla jistá, ale začal ji líbat na krku a uvolnila se. „Dobrá,“ řekla, „žádné doteky.“

Ocas mi okamžitě ztvrdl. Cestou nahoru do mého pokoje se představili jako Tomáš a Helena. Oběma bylo patnáct.

Když jsme vstoupili, byli jsme všichni tři trochu nervózní. Zeptal jsem se, jestli už spolu chodí dlouho, a oni řekli, že pár měsíců. Brzy se začali líbat. Posadil jsem se na jednu postel a opřel se dozadu, oni stáli u druhé.

Netrvalo to dlouho a teplota začala stoupat. Bylo vidět, jak si vyměňují jazyky a Tomáš jí záhy zase vršek rozepnul. Tentokrát jí ho stáhl z ramen a pohodil stranou. Měla průměrně velké kozy, ale té teenagerské tuhosti se nic nevyrovná. Chvilku je zkoumal přes podprsenku, pak sáhl dozadu a té zbytečnosti ji zbavil. Sténala, když se jí ústy dostával na bradavky. Bylo to úchvatné.

Tomáš přestal jen aby Heleně řekl: „Sundej si boty a ponožky.“

Na moment zaváhala, uvědomila si, že by měla být nahá před jakýmsi cizincem. „Dělej, zlato,“ řekl. „Ty víš, že to chceš.“

Pokukovala po mně jedním okem, sedla si na postel a rychle zula boty a stáhla ponožky. Náhle v ní něco zaklaplo. Namísto aby se za mnou dál pootáčela jen pokradmu, pohlédla na mě zpříma a usmála se. Potom si rozepnula zip na džínsech a stáhla je dolů přes své bledě fialové kalhotky. Jak z nich vytáhla napřed jednu nohu a pak druhou, užasl jsem nad jejím krásným tělíčkem. Její opálená stehna byla perfektní. Byla už skoro nahá a vůbec se nestyděla, že si ji Tomáš i já prohlížíme.

Tomáš rychle chytil své triko a přetáhl si ho přes hlavu. Dal si jednu nohu na postel, rozvázal botu a vyzul ji, potom druhou. Ona nedokázala nedívat se mu do rozkroku, když si rozepnul a stahoval kalhoty. Měl na sobě těsné bílé boxerky. Ale ne dlouho.

Pořád se dívala, když si sundával prádlo, a vynořil se tlustý, tvrdý čurák. Přistoupil k ní a znovu se líbali, jeho čurák se jí tiskl přesně nad kalhotky. Sáhla dolů a dotkla se ho.

Brzy ji umluvil, aby si sedla na postel, s jeho ptákem před sebou. „Ukaž mu, jak dobře umíš kouřit, kotě,“ řekl jí.

Dívala se na mě a při tom strkala svou pusu dopředu, kolem jeho tlustého torpéda. Tomáš mručel, jak rychle ho tak hluboko pobrala. To už pro mě bylo moc. Rozepnul jsem si kalhoty, stáhl spodky a začal si ho honit.

V jednu chvíli mě Helena zahlédla. Očima ukázala Tomášovi, aby se taky podíval. Nezdáli se překvapení, ale řekl jsem: „Jo, říkal jsem, že na vás nebudu sahat. Ale neříkal jsem nic o sobě.“

Ona se vrátila ke své práci. „Sakra, jsi dobrá,“ řekl Tomáš. Změnila tempo, vytáhla si ho a lízala, pak ho zase vpustila do hloubky. Ta holka věděla, co dělá, a rozhodně se zdálo, že se jí to líbí.

Tomáš ji nakonec zastavil a posunul ji dál na postel. Stáhl jí ty malé kalhotky a já poprvé spatřil její zastřiženou píču. Přísahám, že jsem i přes pokoj viděl, jak je vlhká. On začal shýbat hlavu, chtěl se s ní dostat mezi její nohy, ale ona řekla: „Kašli na to, Tome, prostě mě mrdej.“

Roztáhla ta perfektní stehna a on si na ni vylezl. Svou pravou rukou na ni natlačil žalud svého ptáka a vklouzl dovnitř. Ležela a zachrčela, když ho zase vytáhl, pak už tam zajel plnou délkou. „Fajn, jsi mokrá,“ řekl.

Vůně a zvuky sexu naplnily místnost. Ona jenom sténala: „Joo, joo.“

Já jsem se nakonec zeptal: „Miluješ ten čurák, že jo?“

Tentokrát to bylo „kurva joo.“ Přepnuli na pejska a on ji zlehka plácal po krásné mladé prdelce, při tom, jak ji projížděl. Zbožňoval jsem ten zvuk jejich těl pleskajících o sebe.

Potřeboval jsem lepší výhled. Tak jsem se postavil, bál jsem se, že je to může vyplašit. Ale ona se na mě smála, jak si honím péro. Tomáš jenom přikývl a dál mrdal to nádherné malé zlatíčko. Už se mu to blížilo, tak se jí zeptal, kam to chce.

„Napumpuj mi to do píči,“ řekla. A pak se podívala na mě a řekla: „Chceš se mi udělat na prdel?“

Na to jsem nemusel odpovídat. Zadržoval jsem svůj konec, dokud Tomáš nebude hotov. Ten zrychloval své mrdání a pak přišel jeden závěrečný hluboký příraz a bylo jasné, že už to do té těsné malé díry vyklopil. To mě dostalo až na vrchol a on mi včas uvolnil cestu, abych se mohl opřít o postel a rozstříkat obří dávku všude po jejích půlkách. Během toho jsem si všiml, jak jí z rozevřené jeskyňky odkapává Tomášovo semeno. Byl to pohled, na který nikdy nezapomenu.

Oni se oblékali a když se připravovali k odchodu, já zůstával nahý. Řekl jsem jim, že tu budu ještě dalších pět nocí. Smáli se a ona řekla: „Pokoj 212, že jo?“

Začínal báječný týden.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky
Speed seznamka 
Sex po telefonu

Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! 

Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat!

volej
909 555 555
a po vyzvání zadej kód 500

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Jeskynní falus

  6. 1. 2012Neznámý autor

Povídalo se, že někde v tom skalním systému v docela známé turistické destinaci se nachází složitý jeskynní systém. Na tom by nebylo nic divného, kdyby v pověstech o jeskyních nefigurovaly také dost tajemné aspekty. Pamětníci většinou s děsem odvraceli hlavy, jen málokdo z nich byl ochoten mluvit – prý tam dokonce šlo o čáry, démony a jakési vysávače duše i těla. Štěpánka Matulová, vystudovaná psycholožka...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Erotické pomůcky, Extrémy

Zasněžená sobotní noc

  14. 11. 2018jentaknekdo

Libor a Naďa spolu příležitostně chodili už víc než rok. Potkali se během posledního roku na střední škole, přestože školy navštěvovali různé a znali se jen díky jednomu oblastnímu setkání studentů. Potom skončili na stejné vysoké škole, kam je přivedla spíš příležitost než vlastní volba. Občas spolu měli schůzku, ale nic vážnějšího než to mezi nimi nebylo. Oba na ta rande chodili rádi a jejich večery...  celá povídka...
Kategorie: Mix, První sex, Teen

Skořicové děvče

  3. 1. 2019jentaknekdo

„Ačkoli se moje oči mohou smát na jiné muže, mé srdce se směje jen na tebe.“ Kim Han Sock byla osamělá žena, jak ve své mysli, tak i v srdci. Teď, když už její dcera začala chodit do školy, spatřovala ironii v tom, jak si dříve svému milujícímu manželovi často stěžovala, že nemá žádný volný čas pro sebe. On pracoval pro velkou firmu s ústředím v Soulu, a jako regionální inspektor musel stále cestovat...  celá povídka...
Kategorie: Mix

Moje sexuální zasvěcení

  4. 10. 2008A.D.Lajda

        Během svýho pobytu na koleji v cizím městě jsem sice občas nějakou roštěnku sbalil, dotáh si ji na kolej a parádně si užil, nebylo to ale přesně to, co jsem hledal, chtěl jsem prostě pořádnou ženskou a už dlouho na ulicích pokukoval po starších, zralejch ženskejch, prostě zrovna tyhle mě dost rajcujou (!), a tak jsem si řek, že to zkusím. Mláďátka alias pipinky nevyzrálý mě už totiž hódně nudily....  celá povídka...
Kategorie: mix, Šukačky, Zralé ženy, Grupáč, Párty, Orál