Erotická gay linka

Mazlík Tomášje online
Tomáš 
Sex po telefonu

Čauky, jsem mladý a prý i pohledný kluk, který zkrátka miluje sex a musí ho mít pořád. Rád kouřím ptáky i více klukům najednou. Zavolej mi a popíšu ti do detailů všechny svoje zážitky nebo si to rovnou rozdáme my dva. Se mnou se budeš cítit jako v ráji, nic není tabu. Miluju mazlení a vše s tím spojené, jsi taky mazlíček? Vyzkoušej mě a slibuju, že sex se mnou si budeš pamatovat ještě dlouho.

Pošli mi SMS ve tvaru: GAYSEX TOMAS tvůj text...
na číslo 9095535
Podnikatel Ondraje online
Ondra 
Sex po telefonu

Jsem velmi dobře zajištěný podnikatel, ale co mi opravdu chybí je někdo, kdo si se mnou bude hodiny povídat. Chci si užívat život plnými doušky, ale vzhledem k náročnosti mé práce to není příliš často možné. Jsi ten pravý? Miluju erotiku v celé její kráse, budeš více než spokojený, když zavoláš.

Pošli mi SMS ve tvaru: GAYSEX ONDRA tvůj text...
na číslo 9095535
Perverzní Liborje online
Libor 
Sex po telefonu

Jsem student filozofie a zároveň tak trochu prasák. Nebudu nic zastírat, kromě soft sexu mě rajcují samé prasárny a ůchylárny. Rád nastavím prdel zkušenýmu prcákovi k pořádnýmu ošukání, ale vychutnám si taky, když se na mě po kuřbě vystříkáš nebo když mi nachčiješ rovnou do huby. Výměna rolí je samozřejmě také možná.

Pošli mi SMS ve tvaru: GAYSEX LIBOR tvůj text...
na číslo 9095535
Lékař Jakubje online
Jakub 
Sex po telefonu

Jsem sportovní lékař a někteří pacienti jsou zároveň mými milenci. Máš raději hluboký orálek nebo dáváš přednost vyšetření na gynekologickém křesle? Uděláme si vzájemně ruční masáž a vše můžeme zakončit pěkným orálkem. Budu taky rád, když se uvolníš do mého zadku. Ozvi se mi a můžeme začít s parádním šukáním.

Pošli mi SMS ve tvaru: GAYSEX JAKUB tvůj text...
na číslo 9095535
Subík Jirkaje online
Jirka 
Sex po telefonu

Hledám dominantního chlapa, kterému budu oddaným otrokem k ukojení všech sexuálních choutek. Toužím po svazování, výprascích a výchově k poslušnosti. Poslušně nastavím svoji díru k ošukání i fyzickým trestům, láká mě také fisting a podvazování koulí. Prosím ozvi se mi, pokorně čekám na Tvé příkazy.

Pošli mi SMS ve tvaru: GAYSEX JIRKA tvůj text...
na číslo 9095535
Dominantní Martinje online
Martin 
Sex po telefonu

Jsem mírně dominantní a hledám poslušného suba nejen pro výcvik a výprasky, ale taky pro vzájemné uspokojení. V sexu mám rád skoro všechno a chci, aby ses zcela podvolil mým perverzním příkazům. Zažiješ dosud nepoznané, tak mi zavolej a společně se uděláme.

Pošli mi SMS ve tvaru: GAYSEX MARTIN tvůj text...
na číslo 9095535
Nadržený Milanje online
Milan 
Sex po telefonu

Teprve nedávno jsem zjistil, co mi vadilo, když jsem šel do holky. Už ale vím, co chci – chci si to rozdat se stejně nadrženým klukem. Pokud váháš stejně jako dříve já, tak zavolej a můžeme o všem pokecat. Nebo už máš také jistotu a chceš sex od novicka? Rád se ti nastavím, tak nažhav telefon, tvoji kládu už nažhavím já. Mám rád milování v přírodě, a co ty?

Pošli mi SMS ve tvaru: GAYSEX MILAN tvůj text...
na číslo 9095535
Cena hovoru 55 Kč/min, cena SMS je 35,- Kč. Max. délka hovoru je 21 min.
Gay sex linka i gay chat je určen pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz