Erotické povídky

Odveta za parohy

Měl jsem právě po promoci po studiu informatiky na pražské ČVUT. Bohužel na malém městě, kde jsem prožil většinu svého života, pracovní místa v tomto speciálním oboru tehdy skoro neexistovala. Musel jsem proto jít někam, kde bylo víc příležitostí najít si zaměstnání.

Měl jsem v nedalekém krajském městě bratrance, tak jsem mu zavolal. Vysvětlil jsem mu svůj problém, že bych potřeboval někde bydlet, zatímco si budu shánět práci. On řekl, že můžu klidně bydlet u něj, dokud to budu potřebovat. Řekl jsem mu, že nemám žádné peníze na byt a stravu, ale on mi odpověděl, abych se tím netrápil – můžu jim zatím v domě trochu pomáhat a až budu mít nějaký příjem, splatím mu to. To bylo skvělé, tak jsem si sbalil pár věcí a vydal se k nim.

Saša a jeho žena Iva mě mile přivítali. Už předtím jsem se s jeho manželkou setkal a pamatoval jsem si, jak je krásná. Měla nádherný oválný obličej, orámovaný dlouhými černými vlasy, pevná, vysoko posazená prsa, štíhlý pas přecházející do krásných oblých boků, a dlouhé perfektní nohy. Nebyla tenká jako modelka, ale měla figuru a smyslnost, která brala dech. Bratranci jsem ji záviděl.

Saša měl malou úspěšnou stavební firmu a pracoval dlouhé hodiny šest dní v týdnu, takže mu nezbývalo moc času na domácí život – jeho životem byla jeho práce a já jsem docela brzy zjistil, že z jeho jednostranného zaměření pouze na práci a z toho, že jsou jen málokdy spolu, Iva nebyla moc šťastná.

Hledání práce v mém oboru nebylo snadné, rozesílal jsem žádosti s životopisem na všechny podniky, které by mohly mít vlastní útvar informatiky, ovšem pořád bez úspěchu. Našel jsem si aspoň přechodnou práci na zkrácený úvazek, neplatili mi moc, ale měl jsem nějaké peníze na útratu a mohl trochu přispívat na své bydlení a stravu. Taky mi to umožnilo koupit si oblek, abych se mohl slušně ustrojit, kdyby mě někam pozvali na pohovor.

Začínal jsem už být malomyslný, ale Saša s Ivou mi říkali, abych jen neztrácel trpělivost, že časem se nějaká práce jistě naskytne. Nemusel jsem vstávat moc brzo a když jsem sešel dolů na snídani, Saša už byl vždycky pryč, v práci. Snídani mi připravovala Iva a často jsme si spolu dlouho povídali.

Věřím, že ji těšilo mít někoho, s kým si může povídat, protože jak se zdálo, její manžel na ni měl málo času. Vypadala, že se se mnou dobře cítí, a mluvila úplně otevřeně, a jedna z věcí, které jsem se od ní dozvěděl bylo, že tou jeho ustavičnou prací hodně trpí její sexuální život. Řekla mi, že se Saša vždycky po svém dlouhém dnu vrací domů unavený, a červenala se, když se mi svěřovala s tím, že jen málokdy pak má chuť na milování a ona z toho je často nešťastná.

Tomu jsem rozuměl, protože to byla smyslná žena, která se cítila zanedbávaná. Začal jsem se na ni dívat v novém světle a přemýšlel jsem o tom, jaké by to bylo se s tou krásnou ženou milovat. Snažil jsem se ty myšlenky potlačit, ale s nevelkým úspěchem – byl jsem její opojnou krásou zcela uchvácen.

Pořád jsem si připomínal, že ta žena je manželkou mého bratrance, a že žiju v jejich domě jako host. Ale nepomáhalo to. Víc a víc jsem fantazíroval o tom, jaké by to bylo ji mít. I můj sexuální život totiž trpěl, od té doby, co jsem přijel do města, a i proto se k ní mé myšlenky stále vracely. Myslím, že Ivu to ke mně taky přitahovalo, ale nic pro to nedělala, byla katolička, zřejmě silně věřící, pravidelně chodila na mše.

Čas, kdy jsem s ní snídal, pro mě byl hodně speciální denní dobou. Někdy na sobě měla jen nějaké negližé přehozené přes krátkou noční košilku, jindy zas domácí šaty. Když se nahnula nad stůl, často jsem zachytil záblesk jejích prsou. A ona víckrát postřehla ten můj pohled a začervenala se. A jindy, když se shýbla, aby něco zvedla, krátké šaty jí vyjely vzhůru a odhalily její stehna. Byl jsem pořád víc a víc v pokušení. Myslím, že si odhalující noční košilku nebo přiléhavé šaty podvědomě oblékala proto, aby se mi předvedla, potřebovala se někomu předvést. Pro mé emoce to každopádně byla hra s ohněm.

Jednou ráno se konečně hráze protrhly. Měla na sobě krátké, těsně přiléhavé šaty s hlubokým výstřihem, šaty, které obtahovaly její nádhernou postavu, a když se předklonila, mohl jsem zahlédnout její pevné prsy. To už na mě bylo moc, vstal jsem a přitáhl si ji k sobě. Byla váhavá, odtažitá, ale já ji k sobě tisknul silně, cítil jsem na sobě její prsa a políbil jsem ji. Přerušila ten polibek, stála tam celá zrudlá a chvěla se, ale podařilo se mi ji políbit ještě jednou, a ona vzdychala a už zůstala v mé náruči.

Zvedl jsem ji a odnesl do její ložnice, postavil ji na nohy a začal ji svlékat. Neodporovala, ruce nechala svěšené podél těla. Tichounce naříkala, když jsem jí sundával šaty, vzdychala, když jsem jí rozepnul a sundal podprsenku a její pevné plné prsy se mi zjevily v celé kráse. Naříkala hlasitěji, když jsem jí stahoval kalhotky, to už stála v mém objetí úplně nahá. Byla tak nádherná, že jsem se skoro udělal. Stála tam poslušně, když jsem se pak taky svlékal – nikdy jsem nebyl tak tvrdý.

Pomohl jsem jí do postele, roztáhl její úžasné nohy a sáhl si prsty na její vaginální pysky. Byla tak mokrá a oba jsme byli tak vzrušení, že jsem jí rychle vlezl mezi nohy a uložil se na ni. Nepotřebovali jsme žádné přípravy – prostě jsem nastavil svůj čurák k její vulvě a začal ho do ní zasouvat.

Vykřikla, když jsem se do ní dostal, pořádně zatlačil a svým ptákem ji vyplnil. Sténala, když jsem se do ní vecpal celý, zvedla stehna a sevřela je kolem mě. To mrdání bylo rychlé, zuřivé a netrvalo dlouho. Vykřikla, když vyvrcholila, celé tělo měla v křečích, třásla se, jak mě svírala, a vykřikla znovu, když ucítila, jak já se v ní cukám a stříkám a plním ji semenem.

Moc jsem si neodpočinul a péro jsem měl znovu ztopořené a vzal jsem si ji ještě jednou, začal jsem pevným přirážením, které tentokrát dosáhlo mnohem hlouběji. Ona nepřetržitě bědovala, tělo se jí mlátilo a odpovídalo na každý můj průnik, až konečně zase vykřikla, když ji to přivedlo až na konec, a hlasitě při tom skučela. Já byl hotov hned po ní, ještě jednou jsem do ní svého ptáka vyprázdnil a naplnil ji svým spermatem.

Když jsem se z ní odvalil, nechala nohy dál rozevřené a začala vzlykat, nemohl jsem ji utěšit. Vzlyky pořád pokračovaly, byla plná výčitek, že ji její tělo zradilo a ona podvedla svého manžela, nasadila mu parohy. Nakonec začala brečet, ale ještě tam notnou dobu ležela s nohama roztaženýma, než je dala k sobě a začala se oblékat.

„Nemůžu uvěřit, že se to stalo! Můj Bože, je mi to tak líto! Už to nesmím udělat! Nikdy předtím jsem ještě svému muži nebyla nevěrná.“ Pořád jsem se pokoušel ji uklidnit. Odešel jsem a vrátil se až po delší době. Musel jsem si sám udělat snídani, protože Iva odešla na ranní mši, a když se vrátila, řekla mi, že byla u zpovědi a řekla knězi všechno. Nepověděla mi, co on řekl jí.

Tou sexuální epizodou to neskončilo. Netrvalo to dlouho a zase jsme spolu skončili v posteli a ona zase byla lítostivá – zdálo se, že jsem otevřel Pandořinu skříňku. Pokračovali jsme v tom výbušném sexu, dělali jsme to ve všech pozicích. Nepoužívali jsme ochranu a já do ní ejakuloval znovu a znovu a plnil ji semenem.

Říkala, že církev nedovoluje žádnou kontrolu početí a ona se Sašou nikdy žádnou ochranu nepoužívali. Jediný důvod toho, že neotěhotněla, byl způsoben jejich velmi řídkými sexuálními styky. Spolu jsme měli hodně divoký sex a zdálo se, že je pořád snadnější a snadnější dostat ji na záda, ale vždycky potom byla kajícná a lítostivá. Překonal jsem každičký kousek jejího odporu, dokud se mi nepoddala, kdykoliv jsem ji chtěl, a to bylo často.

Chodila pravidelně na mši a pokračovala i se zpovídáním. Kněz jí řekl, že s tím musí přestat, a že se musí manželovi ze svého cizoložství vyznat. Nakonec mi řekla, že už svého manžela nemůže dál klamat a udělá, co jí kněz řekl, totiž že se manželovi přizná.

Prosil jsem ji, ať to nedělá – řekl jsem jí, že on mě zabije, jestli mu to řekne. (Byl to velice velký a velice silný muž.) Ale byla neústupná, nedokázal jsem ji přesvědčit, aby mu nic neříkala. Věděl jsem, že musím odejít, a ona mi slíbila, že mu to řekne teprve až budu pryč. Věděl jsem, že se rozpoutá peklo. Sbalil jsem se a našel si pokoj na druhém konci města, a nedal jsem Ivě adresu a už jsem se nevrátil do své přechodné práce, protože Saša věděl, kde jsem pracoval.

Po pár týdnech jsem jí zavolal, když jsem předpokládal, že Saša nebude doma. Řekla mi, že mu to pověděla, a že zuřil, vyhrožoval, že mě zabije, ale jí neublížil. Vyžadoval, aby mu všechno podrobně vypověděla, kde jsme měli sex, jak jsme to dělali, jak často, jak často měla orgasmus a jestli já jsem se dělal do ní.

Za čtyři týdny jsem jí zavolal znovu, chtěl jsem vědět, jestli je v pořádku. Řekla, že není v pořádku, protože právě zjistila, že je těhotná, a řekla to manželovi.

Byla si jistá, že je to moje, a Saša taky věřil tomu, že já jsem otec, a byl znovu naštvaný. To byly alarmující novinky a já se rozhodl, že už jí volat nebudu.

Nakonec jsem našel velmi dobrou práci u jedné renomované firmy. Během pár měsíců mě povýšili. Všechno vypadalo dobře a přestěhoval jsem se do pěkného nového bytu. A další velkou událostí byl můj vztah s jednou krásnou dívkou. Melisa byla nádherná holka, s kterou mě seznámil kamarád. Okamžitě jsem se do ní zamiloval a ona ke mně cítila to samé. Chtěl jsem si ji vzít už včera, ale ona byla povaha, která postupuje pomalu, a chtěla počkat, dokud se víc nepoznáme, dřív, než se zaváže k manželství.

Dělali jsme všechno společně a já byl stále víc a víc zamilovaný. Melisa absolutně odmítala sex před svatbou, ale dělali jsme všechno kromě soulože. Ona mi ho honila a při několika příležitostech dokonce kouřila. Dovolovala mně hladit jí prsa, stehna i klín kolem vaginy a jednou jsem do ní směl vstrčit prst.

K svému překvapení jsem při tom zjistil, že je ještě panna, skrz panenskou blánu mi tam mohla projít jen špička prstu, poznal jsem, že ho tam nesmím tlačit celý. Dovolovala mi uspokojovat ji orálně a měla při tom dokonce svůj vůbec první orgasmus, ale nechtěla to dělat pravidelně, ne dokud se nevezmeme.

Asi rok jsme tak spolu chodili a potom si dohodli datum svatby. Nemohl jsem uvěřit svému šťastnému osudu – hlavou jsem se vznášel v oblacích. Myslel jsem, že bychom si na líbánky mohli pronajmout nějaké luxusní apartmá, ale můj nejlepší kolega nám pro ten účel nabídl svou chatu v horách, a my oba jsme souhlasili, že si tam v idylickém prostředí užijeme skvělé líbánky.

Svatba proběhla bez zádrhelů, Melisa v krásných bílých šatech jen zářila – a já byl hrdý na to, že jsem její manžel. Nikomu jsme neřekli, kam pojedeme, jen jsme naznačovali, že to bude někde v opravdu skvělém hotelu. Jenom Johan, ten náš nejlepší kámoš, ten jediný věděl, že celou dobu budeme v jeho chatě. Moje novomanželka se na cestu převlékla do krásně přiléhavých růžových šatů a vypadala báječně. Auto už jsme měli naložené, a tak jsme vyjeli pryč od lidí házejících konfety a zamířili k horám, cesta měla trvat asi tři hodiny.

Když jsme tam konečně dorazili, viděli jsme, že je to nádherné místo v zalesněné oblasti v podhůří, úplně osamocené. Říkat tomu chata bylo neuctivé – bylo to překrásné. Byly tam dvě prostorné ložnice, přiměřená kuchyně, jídelní kout, jedna místnost jako skladiště a obývák s velkým krbem. V obýváku byla ještě jedna postel navíc.

Po cestě jsme si nakoupili nějaké potraviny, a když jsme je uložili, začali jsme vybalovat. Zaslechl jsem, jak se dveře chaty otevřely, ohlédl jsem se a nevěřil svým očím. Byl to Saša, v jedné ruce držel pušku a v druhé nějaký kyj a na zádech měl batoh. Zděsil jsem se – jak nás našel? A velmi rychle jsem pochopil, proč je tady. Vešla Melisa a on se na ni podíval a řekl: „Tak to je nevěsta. Je krásná, ale to jsem už věděl.“

Má manželka řekla: „Kdo je ten muž? Ty ho znáš?“

Saša jí odpověděl: „Ano, zná mě moc dobře, a taky moc dobře zná mou manželku, a kvůli tomu jsem vlastně tady. Je to oko za oko a já na tenhle den dlouho čekal.“

Řekl jsem: „Jak jsi nás našel? Nikdo kromě mého nejlepšího kámoše neví, kde jsme.“

„To bylo snadné – najal jsem si detektivní agenturu a jeden jejich detektiv na tom nějakou dobu dělal. Bylo lehké zjistit, kde pracuješ a kde bydlíš. Trochu těžší bylo získat od tvého nejlepšího kámoše informaci o tom, kde budete trávit líbánky, ale ten můj vyšetřovatel je hodně šikovný a dostal to z něj.“

Úplné poznání toho, co zamýšlel, mě pořádně zasáhlo. Byl jsem šokovaný a prosil ho a říkal mu, jak je mi to líto a nabízel mu peníze a sliboval mu všechno, co jen bude chtít.

„To, co já chci, je právě tady a já tu vykonám svou pomstu.“ Pochopil jsem, že je to beznadějné.

Moje žena řekla: “O co tu proboha jde? Proč je ten člověk tady a co od nás chce?“

Na to Saša prohlásil: „Na tuhle otázku odpovím já. Ty sis vzala mého bratrance, který bydlel s mou ženou a se mnou v našem domě v době, kdy sháněl práci. On zneužil mou pohostinnost, zradil mou důvěru a svedl moji ženu. Iva mi všechno přiznala a já jsem nahrával to její přiznání a odpovědi na otázky o tom, co s ní tvůj manžel dělal.“ Vyndal ze svého batohu přehrávač a spustil připravenou nahrávku.

Donutil Ivu říct všechno. Mezi fňukáním a slzami podrobně popisovala, jak jsme zneuctili jejich postel, na jeho naléhání přiznala všechny detaily – jak jsme souložili, polohy, ve kterých jsme šukali, včetně té, kdy klečela s rukama na zemi. Nahrávka pokračovala a došlo úplně na všecko, i na to, jak jsem ji svlékal a jak ji mrdal.

Když nahrávka skončila, podíval jsem se na svou ženu; byla v šoku, tváře jí po podrobném odhalení mých hříchů zbledly. Pak se přikrčila, protože pochopila, proč tu ten člověk je, že mu bude vydána na milost a nemilost, že si ji bude brát tak, aby se jejímu novomanželovi pomstil. Začala se ho doprošovat, jenže Saša se jí jen smál, pořád na mě mířil svou puškou a vyndal ze svého vaku velkou roli lepicí pásky. Věděl jsem, že nemám šanci.

Poručil mi dát ruce za záda a pak řekl Melise, aby mi zápěstí omotala tou páskou. V slzách mu vyhověla. Zatlačil mě na židli a páskou mi svázal kotníky a pak namotal hodně pásky přes mou hruď a kolem židle. Byl jsem znehybněný a zcela bezmocný.

Podíval se na mou ženu: „Teď máš na vybranou. Když budeš spolupracovat, ani jednomu z vás neublížím.“ Pak vyndal z batohu nůž: „Když nebudeš spolupracovat, provedu malou operaci na jeho varlatech a do manželství vám toho moc nezbyde. Je to na tobě.“

Má manželka začala vzlykat, věděla, že je bezmocná a že se mu bude muset podrobit, jinak budou důsledky hrozivé. „Dobře, ale prosím vás, neubližujte mi.“

Užíval si svoje vítězství, ale vůbec nepospíchal začít, chtěl postupovat pomalu, vytěžit maximum potěšení z naší úzkosti, vychutnat si chvíle před jejím svedením. Chodil kolem ní, nutilo ji to otáčet se dokola. Nařídil jí pomalu si vyhrnout si šaty a ona poslechla, zvedala svou růžovou sukni společně se spodničkou výš a výš, jak poroučel.

Stále opakoval: „Výš, výš,“ dokud se nejprve neodhalily její průsvitné punčochy, potom k nim vybraný podvazkový pás, nahá stehna, a nakonec průsvitné růžové kalhotky. Byly to kalhotky bez rozkroku, a tak tenké, že mohl vidět tmavé chlupy kolem její vaginy. Cítila se ztrapněná a celá zrudla, jak ji tam nechal otáčet se dokola a pořád si přidržovat sukni nahoře. Díval se na svou odměnu, usmíval se, těšil se z jejího ponížení, ještě pořád se mu nechtělo začít.

„Hodil by se nějaký drink, na oslavu téhle příležitosti.“

Připravil tři drinky a podal jeden Melise, poručil jí to vypít, a ona to udělala, trochu se zakuckala, bylo to silné. Mně přidržel sklenici u úst a taky mi nařídil drink vypít. Udělal další drinky a zase jsme museli pít. Po třetím kole řekl, že je čas užít si trochu zábavy. Melisa byla zčervenalá a mírně nestabilní, nebyla zvyklá na tolik drinků.

Poručil jí sundat si pomalu šaty a ona mu vyhověla, a poslechla i když jí nařídil sundat spodničku, stála tam teď jen v podprsence a v kalhotkách s ní sladěných. Zaváhala, když jí řekl, aby si sundala podprsenku, ale udělala to, vystavila mu své krásné pevné prsy. Nechal ji přecházet kolem, kráčela na podpatcích a prsy se jí pohupovaly. On pořád nijak nepospíchal, užíval si její už skoro úplnou nahotu, těšil se z její krásy. Má manželka byla rozechvělá, zrudlá z těch drinků a z toho svého vystavování před cizím člověkem, na tvářích měla slzy.

Konečně ji požádal, aby si svlékla kalhotky, pomalu. Váhala, nakonec to však stejně udělala, stáhla je, průsvitné, dolů přes stehna a lýtka, sundala je ze sebe. Byla teď obnažená v plné nahotě, ty průzračné punčochy a podvazkový pás ji dělaly ještě erotičtější, a on se kochal odměnou, která mu brzy spadne do klína. Přesto stále neměl žádný spěch, věděl, že odveta už mu neunikne. Nakonec ji odvedl k posteli, kterou posunul blíž ke mně, poručil jí, aby si na ni vylezla, což učinila; uložila se na záda, s nohama pevně sevřenýma. Potom se svlékl.

Čurák měl téměř plně ztopořený a měl ho velký a velice tlustý. Když Melisa jeho penis spatřila, oči se jí rozšířily a začala naříkat. Lehl si vedle ní a začal ji hladit. Laskal jí prsa, laskal jí stehna, hladil ji všude možně a ona sebou při tom trhala. Odporovala, když jí začal odtlačovat stehna od sebe, ale on nakonec uspěl a roztáhl jí je. Dával si na čas, zlehka ji hladil kolem vaginy, laskal její vulvu, a má manželka sténala, když cítila jeho prsty na svých nejintimnějších místech.

Rozloupl její pysky a projel mezi nimi prsty. „Suchá, ale to spravíme!“ Dál se dotýkal jejích pysků, hladil jí klitoris, vsunul do ní prst. Vykřikla, byla to její obrana před tím náhlým vpádem.

„Ááá, panna, to je ale štěstí, jaký úžasný bonus! To opravdu bude velká svatební noc a já tu poctu za tebe přijmu. Můžeš to sledovat a užít si to – dívej se, jak se blána tvé manželky protrhne, pozoruj, jak bude její píča poprvé naplněná.“

Dál si s mou bezbrannou ženou pohrával, pokoušel se ji vzrušit, a byl úspěšný, pysky její kundy zrůžověly a zvětšily se, její tělo zčervenalo, má žena teď tiše sténala, on jí dráždil poštěváček a ona sténala víc, připravoval si ji k penetraci. Nastavil si ji tak, abych mohl vidět všechno, co dělá.

Strávil s ní takhle spoustu času – chtěl ji mít mokrou, než si ji vezme. Dlouho sténala a naříkala, vzrušená proti své vůli, než usoudil, že už je čas, pak jí roztáhl stehna a nohy, a když byla dobře a úplně otevřená, usídlil se jí mezi ně. Zvedl jí kolena a ukázala se její vagina, mokrá a dokonale pro něj připravená. Už na něho čekala, namířil na ni svůj bezchybně ztvrdlý čurák, přitlačil k ní naběhlý nachový žalud, má manželka ho ucítila u svého vchodu a vykřikla, a on se nesmlouvavě tlačil dál.

Mohl jsem vidět, jak se její pysky otevírají, on pokračoval a dostával se do ní, Melisa hlasitě naříkala, cítila, jak se dole kolem jeho dál postupujícího ptáka roztahuje. Vykřikla, když se potkal s odporem její nedotčené panenské blány. Svůj nelítostný tlak ale nezastavil, její křik byl hlasitější, cítila bolest z toho, že do ní začíná pronikat. Přitlačil silněji a její panenská blána mu uvolnila cestu, Melisa zaječela naplno a byla deflorovaná.

Křičela zas a znovu, protože on svůj průnik do ní nepřerušil, jeho čurák v ní postupně mizel, její pysky se mu přizpůsobovaly, roztahovaly se a zůstávaly k němu stále těsně přimknuté. Dostával se do ní a roztahoval ji pořád dál, skončil až když byla plně penetrovaná, napíchnutá a vyplněná jeho tuhým penisem a usedavě kvílela. Nechal ji hodně dlouho odpočívat a zvykat si, než začal couvat a znovu do ní pronikat, dlouhou dobu jen velmi pomalu, dokud se její vagina na něm nezačala trochu uvolňovat.

Jak ji nepřetržitě mrdal, začala naříkat, a já mohl zřetelně pozorovat jeho čurák pohybující se v ní sem tam, celý mokrý od jejích šťáv. Zesílil své přirážení a ona teď sténala, vzrušená z jeho pravidelného pronikání do její píči; roztáhla pod ním své nohy ještě víc a pozvedla je, hlasitě křičela, a on do její vypjaté kundy vrážel rychleji a mocněji. Unášelo ji to s sebou, byla nedobrovolně vzrušovaná na stále vyšší a vyšší úroveň. Řvala, když ucítila, jak se v ní roztahuje a zvětšuje, a jak do ní začíná stříkat, její nohy ho pevně sevřely a ona ztuhla, s tělem v křeči, prožívala parádní orgasmus.

On kousek po kousku pomalu vytahoval svůj scvrkávající se čurák, až ho z ní vyndal. Zůstala tam ležet s nohama do široka roztaženýma, na stehnech směs krve a semene. Vzlykala, vzlykala nad svým tělem, že ji podvedlo a reagovalo na toho muže, pod kterým se nakonec udělala. Já byl taky uslzený, svědek toho, jak se mu má žena oddala, divák při jejím mohutném vyvrcholení, přivolaném jeho mocným mrdáním.

Řekl: „Viděls to, tvá manželka už není panna, děkuju ti, žes mi u ní přenechal právo první noci. Doufám, že sis tu podívanou užil a díval se, jak tvá nevěsta přišla o panenství; a neboj se, nikam nespěcháme, to ještě není konec.“

Poručil jí, aby se očistila, a tak vstala a odšourala se do koupelny, slyšeli jsme, jak teče voda, když se myla. Když se vrátila, požádala ho o své šaty, ale řekl jí: „Smíš si na sebe vzít jenom kalhotky,“ a ona uposlechla, stále v slzách. Nařídil jí, ať si klekne na kraj postele a opře se o ruce. Prosila ho, aby jí to už nedělal, ale on se jen smál: „Udělej, co jsem ti řekl!“

Tak to udělala, klečela u kraje na posteli, svou krásnou, do kalhotek oblečenou prdelku vystrčenou do vzduchu. Kalhotky jí stáhnul ke kolenům, eroticky ji tak vystavil, ale nestačilo mu to, ještě její stehna odtáhl od sebe; její mokrá kunda se tím trochu pootevřela. Oba jsme věděli, co přijde dál.

Honil si ho a při tom se na ni díval, brzy byl zase dokonale tvrdý, čurák mu stál zpříma, když se k ní přiblížil, dával pozor na to, abych viděl, jak jí ho tiskne k vlhké vulvě. Kňučela, když ho zas na sobě ucítila, pokoušela se před ním uhýbat, ale chytil ji za boky a pevně ji držel. Naříkala hlasitěji, když ji začal znovu roztahovat a silou cpát svůj čurák do její bezbranné kundy. Vykřikla, když ji na sebe ještě jednou narazil, za boky si mou manželku přitahoval k sobě a vycpával jí pochvu.

Začal do ní přirážet, měl dost času, nasadil stálý rytmus, prsy se jí houpaly podle něj. Pevně si přidržoval její boky a prdel, pokračoval ve svém útoku, dorážel teď do ní energicky, až z toho, že byla tak soustavně mrdaná, hlasitě kvičela, chtěl, abych slyšel, jak křičí.

Mohl jsem jasně vidět jeho lesklý čurák pohybující se v její roztahované píče. Jak v ní pracoval, začala nepřerušovaně skučet, její výkřiky byly hlasitější, on ji prcal a vedl k orgasmu a ona mu odpovídala a své tělo mu dávala. Náhle ztuhla, hlasitě vykřikla a její kunda ho sevřela, to když on do ní zajel naplno, tiskl si ji proti sobě a stříkal, zase ji plnil svým semenem. Jí se tělo ještě třáslo v silném orgasmu a on ji pořád pevně držel.

Potom mou ženu pustil a ona padla na postel, vzlykala nad způsobem, jakým si ji vzal, a nad způsobem, jakým na to zareagovala, neschopná ubránit se orgasmu, který ji zaplavil. Já byl z jeho přinucení svědkem obou znásilnění své manželky i jejích orgasmů, které po každé následovaly, a cítil jsem se totálně zahanbený a zdrcený. Podívala se na mě: „Promiň, omlouvám se! Nemohla jsem si pomoct. To on způsobil, že jsem se udělala.“ Na tvářích měla slzy, ale Saša se na nás smál, užíval si své dobývání, užíval si naše ponížení a dostával svou odvetu.

Myslel jsem, že teď už odejde, ale zřejmě vůbec neměl v úmyslu nás opustit – místo toho řekl Melise, aby mě osvobodila, a s puškou v ruce mně poručil jít do té místnosti, která sloužila jako skladiště. Zamkl mě tam a já se stal vězněm v pokoji bez oken. Má žena mi později řekla, že jí poručil lehnout si do postele, a měl pouta, kterými ji připoutal ke sloupku postele; potom si lehl vedle ní, byla to manželská postel. Během noci jsem ji slyšel křičet, věděl jsem, že si ji zase bere, po svém způsobu.

Druhý den ráno mě pustil a řekl mé manželce, aby mě připoutala ke sloupku v obýváku. Potom pro ni stanovil závazná pravidla: nemá dovoleno nosit žádné šaty, smí chodit jen ve spodním prádle podle jeho výběru a smí k tomu mít tenké punčochy, boty a podvazkový pás. Ten den pro ni vybral tenkou bílou průsvitnou košilku s krajkami a k ní patřící kalhotky. Vypadala v tom sexy a eroticky, když chodila kolem, poslouchala jeho příkazy, připravovala snídani a uklízela.

Potom ji svlékl a umístil na záda na postel. Zase ji hladil a laskal, dokud nekňučela vzrušením a neroztáhla před ním dobrovolně nohy.

Usmíval se na mě, když na ni lezl a zaváděl svůj vztyčený čurák do její zvlhlé vaginy, moje žena jen hekla, když do ní vstoupil. Zase znovu ji důkladně vymrdal, vysemenil se do ní, a ji zase přemohlo intenzivní vyvrcholení. Směla potom na sobě mít jenom kalhotky, a to až do té doby, než si ji později ten den vzal znovu.

Tu noc to pak bylo stejné, a stejné to pak bylo i po všechny dny, které ještě zbývaly, zas a zas mrdal mou manželku, zcela nevšímavý k našim prosbám. Hned první den prohledal naše zavazadla a našel u Melisy antikoncepční pilulky a její menstruační kalendář. Správně uhodl, že je právě v plodném období, a byl odhodlaný ji oplodnit. Řekl mi: „Ty jsi zbouchnul mou manželku, tak bude jen správné, když já udělám těhotnou z té tvojí.“ A spláchl její antikoncepční pilulky do záchodu, jejích námitek si nevšímal. S ohledem na to, jak často jí poroučel, aby si pod něj lehla nebo se mu jinak nastavila, a kolikrát ji pak znásilňoval a plnil svým spermatem, jsem si byl jistý, že těhotná bude.

Kdy tohle utrpení skončí? Všichni naši známí věděli, že budeme pryč dva týdny, takže předtím nás nikdo nebude shánět. Prosil jsem Sašu, aby nás už konečně nechal a odjel, ale on se jen smál: „Ty líbánky mají trvat dva týdny, a do té doby já rozhodně odjet nechci.“ Takže to věděl – bylo to beznadějné – budeme to muset vydržet až do konce, a on bude pořád mou ženu znásilňovat. Užije si svou odvetu v plné míře.

Dokonce, pro změnu, přišel s novým požadavkem, má manželka mu měla poskytovat taky orální sex. Když jí to poručil, vypadala zděšeně a odmítla, ale trval na tom. Když znovu odmítla, nasadil jí pouta, přivázal k nim provaz, jeho konec přehodil přes trám, pod kterým stála, a ten konec pak uvázal ke sloupku postele. Ruce měla zvednuté nad hlavou, skoro za ně na tom provazu visela. Měla na sobě jen krátkou spodničku a kalhotky. Spodničku stáhl až na podlahu, kalhotky ji sesunul ke kolenům, pěkně eroticky si ji obnažil. Na chvilku odešel a vrátil se s nějakou rákoskou – její účel byl jasný.

Doprošovala se jeho soucitu, ale bylo to zbytečné. Stál tam a vychutnával si její bezmoc, přistoupil blíž a prudce ji udeřil rákoskou přes nahé hýždě, až zaječela. Její tělo se otočilo, aby mu uniklo, ale šel za ní dokola a švihal jí prdel zas a znovu, dokud se na ní neukázala jelita; má manželka brečela celou tu dobu, co ji šlehal. Prosila ho, aby přestal, ale nakonec souhlasila, že udělá to, co on chce.

Když jí uvolnil ruce, stlačil ji na kolena, spustil své kalhoty a boxerky a řekl jí, ať se do toho pustí. Poslechla, vzala si jeho narůstající penis do pusy a jezdila mu po něm rty a jazykem, on jí při tom držel hlavu a přinutil ji dostat ho do sebe celého. Musela v tom pokračovat tak dlouho, dokud se skoro neudávila, to bylo ve chvíli, kdy do ní zajel co nejvíc a vybuchl do její pusy a hrdla, protože se zrovna udělal.

Později mi Melisa šeptala, že přišla na způsob, jak ho zneškodnit, praštit ho a omráčit, že už jen čeká na vhodnou příležitost. Ta přišla příští den ráno po snídani. Utírala právě těžkou železnou pánev a když se k ní otočil zády, ohnala se po něm tou pánví. Zachytil ale její pohyb a v poslední chvíli se sehnul, těžká pánev velkou silou zasáhla jen jeho rameno. Rozzuřil se: „Tak to tě bude něco stát!“

Mou plačící manželku odtáhl k posteli, hodil ji tam na břicho a přivázal jí ruce i nohy k rohům postele. Pod břicho jí podsunul tlustý polštář, aby se jí zadnice pozvedla do výše. Ze svého batohu pak vylovil tubu se zvlhčovacím gelem a vrátil se s ní k mé ženě. Kalhotky jí stáhl ke kolenům, ten lubrikant si vytlačil na prst a začal jí ho vtlačovat do prdele.

Vykřikla, když se do ní jeho prst dostal, a vykřikla znovu, když ji začal roztahovat. Brzy se k němu přidal ještě druhý prst, roztahoval s nimi její řiť a její křik ignoroval. Když už byla dostatečně rozšířená, svlékl se, pohonil si ocas do plné tvrdosti a vylezl na ni. Přitiskl ho k jejímu vyšpulenému otvoru a pevně zatlačil. Ječela, když vstupoval do jejího rekta, a ječela znovu, když jí tam svůj pyj zarazil celý.

Začal přirážet s intenzitou, která ji nutila vřískat při každém jeho proniknutí, a nakonec se do jejího střeva vystříkal. Z mé ubrečené manželky se potom vytáhl a utrousil jen stručnou poznámku: „Nemyslím si, že to ještě někdy zkusíš.“

Počítali jsme dny, které plynuly pomalu. Saša je pro sebe všechny dobře využil, znásilňoval mou ženu znovu a znovu. Nelitoval námahy a pokaždé ji napřed dlouho hladil, dokud s mokrou kundou nekňučela vzrušením. Pokaždé se ujistil, že můžu dobře vidět jeho čurák, jak se do ní dere, zejména když byla na všech čtyřech a špulila na nás oba svou vaginu, vlhkou a rozloupnutou, protože už jí předtím roztáhl stehna od sebe.

Vždycky udělal pauzu, se vzdutým nachovým žaludem těsně u její vulvy, a podíval se na mě, než ho začal do ní zasouvat, protahovat ji a zaplňovat, držet ji za boky a přitahovat k sobě, Melisa při tom sténala, a on to s ní dělal po svém. Tvrdě do ní přirážel, dokud její nářky a výkřiky nezačaly být hlasitější, pronikavější, dokud nevykřičela svůj orgasmus. Krátce potom vždy zavyl i Saša, a znovu ji naplnil svým semenem.

Těšilo ho nás ponižovat. Během několika posledních dní ji ráno nechával kompletně se obléct, aby ji potom přede mnou mohl svlékat do naha, hladit ji a dráždit, dokud nezačala kňučet, rudnout a sténat vzrušením, kterému se nedokázala ubránit. Když si ji bral, poslušně reagovala a pomáhala mu, neuměla a vlastně ani nechtěla zabránit orgasmu, který ji vždycky přemohl; potom jenom ležela a bědovala, že ji vlastní tělo zase podvedlo, a s vaginou rozšklebenou a se stehny pomazanými od jejich tekutin mi říkala, jak je jí to líto, samozřejmě k velkému Sašovu pobavení.

Poslední den se Saša připravil k odjezdu, ale napřed ji ještě jednou omrdal, prudce a silně, přiměl ji ještě jednou křičet, znova a znova, než ji vystříkal naposledy. Dva týdny se její čípek koupal v jeho semeni a jeho sperma pronikalo do její dělohy. Poděkoval nám za báječné líbánky a řekl, že doufá, že Melisa už je těhotná. Taky řekl, že si nemyslí, že budeme chtít vznést proti němu nějaké obvinění za to, co se stalo, a měl pravdu. Bylo by příliš ponižující vypovídat o tom všem, co se událo. Jeho odveta se mu povedla.

Prořízl mi jednu pneumatiku a zabralo mi nějaký čas ji vyměnit. Potom už byl moc daleko. Po cestě domů jsme mluvili jen málo, do mého bytu jsme přijeli pozdě.

Když jsem se s ní pokoušel milovat, vzpomínky na to, jak si ji užíval on, se mi neustále vracely. Nemohl jsem se zbavit vidiny, ve které byla ona pod ním, jeho čurák v ní řádil, a byly slyšet její výkřiky, když se do ní vyprazdňoval, a věděl jsem, že ona taky nemůže.

Naše manželství nebylo nikdy konzumováno. Byla těhotná a jak týdny ubíhaly, pozoroval jsem její břicho zvětšující se kolem jeho dítěte a musel jsem ji opustit a brzy potom jsme se rozvedli.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Linda má ráda oráldalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju sex a hlavně orál. Musím to mít pořád. Strčím si ho do pusy a budu ti ho dráždit tak dlouho, dokud se na mě nevystříkáš. Pak si tě ještě pěkně ocumlám a slíznu sladkou odměnu.

Zašukáme si na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LNDA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Všechno z Eli

  16. 7. 2018jentaknekdo

Jmenuju se Petr, Petr Beneš. Je mi sedmadvacet a jsem majetnický člověk. Neumím říct, jestli ta vlastnost, to, že jsem majetnický, je hlavní chybou mého charakteru. Je to součást toho, jaký jsem. Vyrovnejte se s tím. Po pravdě řečeno, nikdy jsem vůbec nevěděl, že podobnou poskvrnu mám, dokud jsem nepotkal Eli. Brali jsme se před osmi týdny a nemohli bychom být šťastnější. Ve svých zvolených profesích...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Mix, Orál, Submisivní, Šukačky

Gynda

  31. 10. 2019Stalinka

„Slečno, to jste měla říct, že jste ještě panna! To musíte na dětský!“ zavrčel zpode mne doktor, a podíval mi do očí. Rozcuchanou hlavu měl mezi mýma doširoka roztaženýma nohama a hleděl na mně unavenýma očima zpoza brýlí s tlustými skly. Jasně, že jsem ještě panna, mimo jiné poslední ze třídy. Ale jako odpovědná budoucí žena, jsem nechtěla své poprvé riskovat a chtěla jsem si nechat napsat prášky....  celá povídka...
Kategorie: Anál, První sex, Voyeur

Nastříkáno na kozy

  3. 2. 2014Neznámý autor

Ivoš měl konečně po delší době štěstí – Renata, se kterou chodil, přestala dělat upejpavku a souhlasila s tím, že ho vezme k sobě do bytu. Byla u toho trošičku nervózní, a tak bylo jasné, na co myslí. Jednoduše taky očekávala, že si to spolu rozdají. Asi to i plánovala předem, protože v bytě bylo perfektně uklizeno, v koupelně a v ložnici byly kvůli romantice nachystané svíčky a v ledničce i nějaké...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Mix, Petting

Milostné hrátky v autobuse

  13. 5. 2006Luke

S mojí kamarádkou Evčou jsme si dali sraz na nadrží ve třičtvrtě na deset. Jeli jsme do Jihlavy a už na nádraží jsem jí viděl v očích, jak je silně nadržená. Asi po deseti minutách čekání už to nevydržela a strčila mi ruku za kalhoty. Začala mě jemně masturbovat a já ji začal líbat, trvalo to tak pět minut. Najednou jsme uviděli autobus a jásavě se k němu řítili. Koupili jsme si jízdenku a čekali až...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Teen, Orál, Anál