Erotické povídky

Rozhodnutí

Ležela jsem na posteli a přemýšlela. V podstatě jsem nevěděla, co dál. Vztah s Tomášem se mi poslední dobou zdál úplně vyhořelý. Nefungovalo to mezi námi ani trochu. Neshodli jsme se v tom, jak trávit svůj volný čas společně, ani v tom, jak vést domácnost tak, abychom byli oba spokojení. Mluvili jsme spolu čím dál míň a navíc nám to nešlo ani v sexu. Děti ještě nemáme, takže se nabízí otázka, jestli vůbec ve vztahu pokračovat. Hlavou se mi honily myšlenky, co by bylo, kdybych ho opustila. Na jednu stranu jsem se bála, protože nechci zůstat sama, ale na druhou stranu jsem věděla, že bych zase byla volná, mohla si dělat, co bych chtěla a nikoho se nemusela na nic ptát a nikomu se s ničím svěřovat. 

Natáhla jsem se k nočnímu stolku pro telefon. Přitom jsem se zahlédla v zrcadle. Napadlo mě, že už dlouho jsem se necítila opravdu uspokojená. Najednou jsem dostala chuť si to udělat se vším všudy, tak, abych se cukala, abych cítila, jak se uvnitř všechno svírá a pak přijde slastné uvolnění.  Stáhla jsem si ramínko tílka a odhalila prs. Olízla jsem si prst a přejela po bradavce. Okamžitě se vztyčila. Stiskla jsem ji vší silou a v klíně jsem ucítila, jak se moje kundička těší na to, co přijde.

Mnula jsem bradavku. Sliny už mi nestačily, pomohla jsem si tedy tělovým olejíčkem, který mám u postele. Dívala jsem se, jak bradavka čím dál víc tuhne, a pak jsem si stiskla přes tílko i druhou. Posadila jsem se, abych si mohla tričko stáhnout. Ramínko jsem strhla dolů a okamžitě si pocákala olejem obě prsa. Přejížděla jsem přes ně rukama a mačkala je, až to trochu bolelo. Pak jsem zatahala za obě bradavky najednou a dívala se přitom na sebe do zrcadla. Rukama jsem přejížděla z bradavek až na břicho a zase zpátky. V klíně to začínalo být vlhké a teplé. Sundala jsem tričko úplně a teď jsem seděla na kraji postele jen v krajkových kalhotkách. Rukou jsem zajela pod jejich horní okraj, roztáhla jsem nohy a pozorovala, jak se poodkryly závojíčky mé kundičky, když se kalhotky posunuly stranou. Zajela jsem tam prsty a kundičku jsem pootevřela. Byla celá mokrá a roztoužená a svírala se ve slastném očekávání, až do ní něco strčím. Přejela jsem po ní rukou a pak jsem do ní zasunula prst. Jenže to bylo málo, moc jsem to necítila, ani když jsem přidala druhý. Napadlo mě strčit si do ní něco jiného, většího. Kromě spreje s olejíčkem jsem neměla nic po ruce, ale chtěla jsem uvnitř cítit něco pořádného, takže jsem po spreji sáhla. Zkusila jsem ho nasadit ke kundičce a zasunout. Nešlo to úplně dobře, tak jsem sprej vytáhla, stříkla si trochu oleje do ruky a mušličku přejela, aby byla dost promazaná a připravená na ten nápor. 

Ruka se mi zastavila u zadní dírky. Dostala jsem nápad vyzkoušet, jaké by to bylo, kdybych si sáhla i do ní.  Sundala jsem kalhotky, sesunula jsem se z postele do dřepu a pořád se dívala. Prsa se mi leskla, kundička taky, šťávička už začínala téct přes závojíčky. Promázla jsem se až dozadu a zkusila tam zastrčit ukazováček. Bylo to vzrušující, prdelka se stahovala, ale já do ní chtěla. Překonala jsem její sevření a prst zasunula hluboko dovnitř. Prsty druhé ruky jsem strčila do kundičky a začala ji laskat. Pak jsem vzala sprej, vsunula ho do ní a druhou rukou se pořád dráždila vzadu. Pohybovala jsem sprejem v kundičce čím dál rychleji a nechala se unášet pocity, které se dostavily. Vzdychala jsem, občas jsem se podívala do zrcadla, jak hluboko sprej proniká, prohýbala jsem se a kundičku vůbec nešetřila. Byla jsem jako smyslů zbavená, chtěla jsem se udělat pořádně. 

Najednou se ozval Tomášův hlas. Byl v ložnici a díval se na mě do zrcadla. V rozkroku se mu udělala boule, jak se vztyčila jeho chlouba. Zastyděla jsem se, nejsem zvyklá se mu při svých hrátkách ukazovat. Rychle jsem se snažila zamaskovat, co jsem prováděla. „Pěkné“, pronesl, popošel ke mně, chytil mě za vlasy a zaklonil mi hlavu. Druhou rukou si rozepínal kalhoty, a když se mu povedlo uvolnit ptáka, okamžitě mi ho vrazil do pusy. Byla jsem překvapená náruživostí, se kterou přirážel. Nikdy jsme takové věci neprováděli, ale teď mě vůbec nešetřil, cpal se mi do pusy, až jsem nemohla popadnout dech. Když už to vypadalo, že se udělá, nechal toho a chytil mě za obě ruce. Surově mě přetočil a hodil na postel. Stáhnul mi nohy dolů, takže jsem vlastně klečela na zemi a tělo měla na posteli. Připravil se za mě, chytil mě za boky a snažil se do mě proniknout. Nejdřív mi kundu párkrát protáhl, ale najednou přestal. Chviličku se nic nedělo, takže jsem otočila hlavu, abych se podívala, co dělá. Okamžitě mi otočil obličej zpátky a držel mě, abych se nemohla hýbat. A najednou jsem ucítila ránu. Uhodil mě páskem od kalhot přes zadek, až jsem sykla. A zase. A znovu. 

„Tak tobě to normálně nestačí? Tak to zkusíme jinak, co myslíš?“ zeptal se trochu posměšným tónem a šlehal mě, až mi málem vytryskly slzy. Najednou mě zvednul a hodil zpátky na postel. Otočil mě na záda, kleknul si vedle a držel mi ruce za hlavou. Zmítala jsem se, jak jsem se snažila vysmeknout. Usmál se, vzal pásek a mírně mě uhodil přes prsa, jednou, dvakrát, třikrát. Pak se rány posunuly na břicho. Kroutila jsem se, zezačátku to bolelo, ale najednou se něco změnilo. Bolest jsem přestala vnímat a stalo se z ní vzrušující potěšení. Tomáš mě ještě několikrát uhodil a já najednou chtěla víc. Prohnula jsem se, abych vypjala prsa a bradavky a čekala na každé další šlehnutí páskem, byla jsem úplně mimo. V duchu jsem prosila, aby přidal, a zároveň se bála i těšila, až pásek zase dopadne. Každá rána mnou projela jako elektrický proud až do kundičky, slastné pocity se stupňovaly. 

Pak mi tím páskem spoutal ruce. Díval se na mě a sklonil se k mým prsům. Lízal moje bradavky, občas se zastavil a stiskl zuby. Po chvíli mě zase otočil na břicho a stáhnul mi nohy dolů z postele. Roztáhnul je od sebe co nejvíc a rukama pak přejížděl místa na zadku, která zčervenala po šlehnutí páskem. Párkrát je olíznul a pak se přesunul níž, začal mě laskat jazykem na závojíčkách i na zadní dírce. Přitom mi do mušle zasunul prsty, nejdřív jeden, pak dva, a začal jimi pohybovat. Takhle nádherně jsem to ještě nikdy necítila. Asi to způsobila ta bolest, ale jeho dráždění bylo skvělé. Přidal další prsty, vsouval ruku hluboko dovnitř, druhou rukou se věnoval zadní dírce. Začala jsem se proti jeho rukám prudce pohybovat, z kundičky mi tekla šťáva, začalo se blížit vyvrcholení. 

Tomáš ale ruce vytáhl, otočil mi hlavu na stranu a prsty mi zastrkoval do pusy, abych svoji šťávu olízala. Udělala jsem to, přejížděla jsem jazykem jeden prst po druhém. Najednou jsem ucítila, jak mi do kundy zasouvá svého ptáka. Párkrát přirazil a pak se natáhl po spreji. Nastříkal olej na zadní dírku a ptáka nasadil k ní. Pomalu ji roztáhl a snažil se proniknout dovnitř. Připravila jsem se na další bolest, ale ta se proměnila v žádoucí očekávání dosud nepoznaného. Tomáš pronikal dovnitř jen pozvolna. Rukou mi přitom dráždil klitoris, přejížděl po něm tam a zpátky, až to brnělo, občas mě zlehka plácnul přes zadek. Pak párkrát přirazil, až do mě pronikl celým svým ptákem. Zastavil se a vychutnával si ten pocit.

Pak začal přirážet čím dál prudčeji, chvílemi zrychloval, pak zase zpomalil, aby se neudělal hned. Vzal lahvičku s olejem, trochu ještě nastříkal na mou prdelku a pak lahvičku nasadil ke vchodu do mé kundy, ptáka pořád v zadní dírce. Začal sprejem kroutit, zasunovat ho a vytahovat a mezitím vždycky párkrát přirazil vzadu. Úplně mě to pohltilo, chtěla jsem ještě a ještě, všechno mě svrbělo, měla jsem pocit, že shořím. Moje tělo mu vycházelo vstříc, našlo společný rytmus a chvělo se touhou po orgasmu. Pak jsem začala prudce oddychovat. Ale Tomáš mi ještě nedovolil se udělat, okamžitě zpomalil.

Začala jsem prosit, byla jsem tak rozdělaná, že jsem se neznala. Toužila jsem po vyvrcholení jako snad ještě nikdy. „Ještě mi dej chvilku,“ řekl chraplavým hlasem. Vytáhl ptáka z mé zadní dírky a otočil mě obličejem k sobě. Ptáka dal mezi moje prsa a stiskl je k sobě. Začal se pohybovat, prsa mačkal, aby ptáka stiskl co nejvíc, kroutil mi bradavky, občas mě štípnul. Sykal vzrušením a díval se mi přitom do obličeje. Taky jsem vzdychala, kroutila jsem se, chtěla jsem konečně pro sebe extázi, kterou jsem zatím jen tušila. Ale teď se dole nic, co by mě k vrcholu přiblížilo, nedělo. Ruce jsem měla svázané, byla jsem bezmocná, nemohla jsem se dodělat sama.

Ale Tomáš mě nenechal čekat dlouho. Lehnul si na záda a posadil mě na sebe. Napíchla jsem se na něj úplně nedočkavě a začala svoji jízdu. Chytil mě za prsa a pozoroval, jak pohybuju pánví tam a zpátky, nejdřív pomalu, pak rychleji, až jsem po něm jezdila úplně zběsile. Kunda mi tekla proudem a začala se svírat. Jeho varlata se posunula, pták se začal cukat a pak jako v tranzu začal stříkat. Jeho tělo se škubalo a já zrychlila tak, až to přišlo i na mě. Trhala jsem sebou a křičela, nedokázala jsem to ovládnout. Vlny orgasmu mnou projížděly jako výboje, jedna následovala druhou, zdálo se, že to nikdy neskončí. Když orgasmus přece jen odezněl, zhroutila jsem se a ztěžka oddychovala. Tomáš mi rozvázal ruce a usmál se. A když jsme pak upadli do polospánku, zdálo se mi o skvělém sexu a těšila jsem se, až se probudíme a budeme v hrátkách pokračovat. Na možnost se s Tomášem rozejít jsem si ani nevzpomněla.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Nadržená Petradalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluji sex s mladými zajíčky. Ráda Tě zaučím a ráda experimentuji. Nemusíš mít v sexu žádné zkušenosti, spolu všechno zvládneme a pokud nebudeš mít dost, na závěr si tě vezmu do pusinky a krásně tě vykouřím. Na oplátku i ty mě můžeš udělat pusou.

Zaučím tě v sexu na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT PETRA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Operace hymen

  18. 1. 2023Skálinka

Tahle akce začínala tak nějak normálně, jako že si jeden ženatý pán trochu zahne a rozvedená matka dvou dětí užije kousek něžností a sexu. Stála u stařičké Jawy 250 na karaji malé silničky, která se snad ani nemohla pyšnit přídomkem okresní  a bezradně koukala, proč ty zblázněné trubky nejedou. I když její půvaby byly bezpečně skryty pod helmou, starší prošívanou bundou a kalhotami neurčitého věku,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Prstění

Vagína pectoris

  17. 2. 2008A.D.Lajda

    Doprkvančic himmlhergot zatrsakrPrsoFikrOnanieKrám! Zase se cejtím taková nějaká nachcípaná… to pitomý počasí je fuckt prevít, mění se častějc, než jsem se kdysi měnila JÁ, královna Prcání, královna sexuálních pozic! S bejvalým chundelatým Ptákoslavem jsme byli málokdy nemocní, a to i přesto, že jsme často měnili kámo-šutr pozice. Hm. Něco na mně nejspíš leze. Asi to bude bude ňáká angína… „Ne,...  celá povídka...
Kategorie: mix, Orál, Mix

Nechci!, díl II.

  1. 3. 2020Stalinka

Jirka Už od mala, mi všechno vycházelo. Školním vzdělávacím systémem jsem procházel tak nějak v poho, učitelé mne měli rádi a dá se říct, že i kluci mne brali mezi sebe. Táta se snažil dát škole to, co se jí nedostávalo od státu a jeho štědré sponzorské dary této instituci celkem solidně držely její rozpočet v černých číslech. Sponzoroval i různé soutěže, plesy i výlety naši třídy. Včetně toho lyžáku....  celá povídka...
Kategorie: Orál, Spanking, Submisivní, Teen

Dva ani tři nestačí

  17. 9. 2011Neznámý autor

Když jsem byla mladší, vždycky se mi líbilo, když mi chlap, se kterým jsem to zrovna dělala, vrazil několik prstů pořádně hluboko do kundy a pohyboval s nimi tak rychle, až mě přivedl k orgasmu. Před pár lety, když mi táhlo na pětačtyřicet, jsem objevila kouzlo internetu a vždycky večer jsem se dívala na pornovidea, ve kterých ženy prožívaly totéž, co se líbilo mně. Netrvalo dlouho a narazila jsem...  celá povídka...
Kategorie: Fisting, Mix, Zralé ženy, Piss