Erotické povídky
- Šukačky (8500)
- Exhibicionisté (8259)
- Striptýz (8180)
- Mix (9744)
Další povídky od neznámých autorů:
- Podivná spolubydlící
- Soukromá mučírna
- Prodavačka obuvi
- Nový, čerstvý start
- O Čechovi
- Poprvé a hned počůraná
- Já plus šest
- V kabince
Vloženo: 10. 4. 2013
Kdysi dávno na Slovensku
Před mnoha desítkami let, když mi ještě nebylo ani třicet, se mi stal úžasný zážitek, na který vzpomínám se slzou v oku dodnes. Měl jsem úžasné pracovní místo a svou práci jsem dělal s láskou, i když byla politicky dost komunistická. Ale já tenkrát těm věcem opravdu věřil, a tak jsem makal přesčasy, účastnil se školení, schůzí, dobrovolnických akcí a podobně – vedoucí o mně získali to nejlepší mínění. Za odměnu mě na dva týdny poslali na rekreaci na Slovensko, až někam na východ. Už si nepamatuju název té vesničky, ale vím, že tam byly lázně, nějaký hostinec a taneční zábava. Především jsem se těšil na překrásnou přírodu.
Ubytovali mě v hotelovém pokojíku ještě se dvěma mladými soudruhy, se kterými jsme si docela padli do oka. Bavili jsme se o všem, chodili na túry i na pivko. Jednoho večera, když pršelo, se na mě spiklenecky podívali a řekli, že slyšeli o fantastické holce, která bydlí někde opodál a dokáže tě rozpálit jako vysokou pec. Dělal jsem slušňáka, ale samozřejmě mě to začalo zajímat. Tím víc, že jsem svoje milostné zážitky mohl počítat takřka na prstech jedné ruky, ženu jsem neměl a ostatní dívky nebyly moc svolné k předmanželskému sexu. Takže jsem dychtivě poslouchal všemožné historky o té Arance.
Ukázalo se, že je to napůl Rusínka a napůl cikánka, takže není zrovna lehké se s ní dorozumět, ale že je jinak ohnivá a černá a ochotná skoro ke všemu. Taky prý dovede čarovat, takže vždycky udělá kouzlo a nehrozí jí otěhotnění a chlap to do ní může stříkat, jak chce. Kouzlům jsem nevěřil, ale moji soudruzi se usmívali a říkali, že zatím nikdo Aranku nepřivedl do požehnaného stavu, ani oni sami. Nakonec se totiž přiznali k tomu, že tu byli už před dvěma lety a oba si s ní užili a bylo to nezapomenutelné. Povídali jsme si o tom dlouho do noci a já jsem pak vzrušením nemohl usnout. Cítil jsem, jak moc mě tlačí ztopořené pohlaví.
Za pár dní jsme se v podvečer vydali se stany do přírody a v hotelu nahlásili, že si chceme užít večer pod širým nebem. Ve skutečnosti jsme zamířili do té vesnice, kde Aranka bydlela. Bylo to takové napůl špinavé hnízdo jako vystřižené z Olbrachta. Mísili se tam totiž cikáni, židi i Rusíni, do toho čistokrevní Slováci. Ochotně nás navedli na kraj vesnice, kde hořel veliký oheň a kolem něj zuřivě tančili mladí lidé. Přišli jsme až k němu a já jsem se na tu divokost díval s otevřenou pusou. Ani mi nemuseli ukazovat, která z dívek je Aranka – měla ty nejčernější a nejhustější vlasy splývající až po pás. Při každé otočce jimi prudce švihla jako bičem, až jsem se bál, že jí chytnou od toho ohně. Měli pravdu, na první pohled na ní byl vidět cikánský původ, ale když na mě upřela své oči, nebyly černé, ale ledově a pronikavě modré. Až mě z té nádhery zamrazilo.
Bylo vidět, že ostatní si tance užívají, ale stejně dávají největší prostor Arance. Ta byla jako démon a šelma, vířila, skákala, tančila, vískala. A sváděla mě. Nejdřív jsem myslel, že si to jen namlouvám, ale pak to nešlo přehlédnout. Usmívala se na mě tak svůdně, že jsem z ní nedokázal odtrhnout pohled. Přitočila se ke mně a já z ní cítil omamnou vůni kouře, olejů a bylin. Tanečníků okolo ohně ubývalo a stahovali se do tmy, nakonec zůstala jen Aranka a v její blízkosti já. A tu ona počala odhazovat svoje šátky a kazajku a ukazovala mi stále víc ze svého těla. Tančila pomaleji, vlnila se v bocích a sundala si bílou halenku, takže jsem mohl vidět její krásná pevná prsa s tmavými bradavkami. Chtěla, abych se jí dotýkal. Pokožku měla tak jemnou a rozpálenou a bradavky tak tuhé, že můj pyj okamžitě ztvrdnul jako kámen. Aranka se mi koukala do očí a chytila mě za můj úd přes kalhoty a stiskla.
Potom se na okamžik zase vzdálila a začala si svlékat i sukni. Netrvalo dlouho a byla úplně nahá, a to už mě vedla dál od světla, hezky do lesů za vesnici. Líbala mě s tou svojí ohnivostí a její ledově modré oči ve tmě svítily. Roztřeseně jsem se dotýkal její pokožky a s rozkoší přejížděl po houštinách jejích chloupků v podpaží a v rozkroku. Sama mi uchopila ruku a vedla ji dolů od pupíku přes trojúhelník černých chlupů mezi svá stehna. Tam jsem ucítil její vlhkou a horkou štěrbinku a sténal jsem rozkoší. Položil jsem Aranku do mechu. Ona mě vysvobodila z kalhot a navedla na sebe. Slastně jsem do ní proniknul. Tam, v lese pod hvězdami v nejzapadlejším koutě na světě jsme se vášnivě milovali.
Stačilo by maličko a vystříkal bych se, ale Aranka asi opravdu ovládala kouzla, protože dokázala moje vyvrcholení vždy nějakým šikovným hmatem oddálit. Sama se pode mnou svíjela jako šílená a také tak sténala. Poprvé, co jsem zažil, nějaká žena díky mně dosáhla orgasmu. Pevně jsem ji svíral a pusinkoval a ona mi v tu chvíli dávala celé své tělo i všechnu svou lásku, bylo to nádherné spojení. Pokousala mě na krku a podrápala mi záda, protože dosáhla vyvrcholení ještě jednou. Potom už nechala věcem volný průběh a já jsem se mílovými kroky také blížil k výstřiku. Bylo to mocné a naplnil jsem její jeskyňku až po okraj. Jako milenci jsme se vraceli do vesnice, kde už na mě čekali soudruzi. Těch se ujaly jiné dvě dívky, stejně krásné, ovšem ne tak démonické jako Aranka. Vzpomněl jsem si, že ta moje bude chtít nějakou odměnu, a obdaroval jsem ji skoro celým svým kapesným a ještě hodinkami. Byla tak vděčná, že se mi smyslně věnovala až do bílého rána.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Vzrušená Miladadalší dívky | |
![]() | Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná. Čekám na zkrocení na909 ![]() ![]() a po vyzvání zadej kód 30 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Žena na dálkové ovládání
22. 12. 2015Bobr![]() | Věra byla stále s něčím nespokojená a nic jí nebylo vhod. Jednou jsem jí koupil vibrátor, aby jí uspokojoval, když u ní nebudu. Ale prý je moc velký. Tak jsem jí koupil menší. Ale ten je zase moc tvrdý. Koupil jsem jí ještě jeden, měkčí. Ale ten zase byl moc měkký...
„Pojď!“ vzal jsem jí za ruku a vytáhnul z domu. „A kam jdeme?“ zase nebyla spokojená, že jsem jí to neřekl. „Neptej se, uvidíš!“ táhnul... celá povídka... |
Lapálie v Orient Expresu
16. 5. 2008A.D.Lajda![]() | Takže zase se ženu jak šílenec na víkend domů. Posvištím si to pěkně vlakem směrem na východ, sotva to ale bude do „teplejch“ krajin, že. Ten nechutnej maglajz na nádraží mě vždycky odrovná v první minutě. A je to tady znova. Každej tejden to samý. Do hajzlu. Zástup upocenejch lidí, přičemž jeden po druhým se postupně nasírá na zpomalenou pokladní nebo spíš lépe řečeno na kyselou fousatou babiznu,... celá povídka... |
Ticho jako v kostele
8. 7. 2023Skálinka![]() | Všude bylo ticho, jako v kostele. No bodejť by ne, když seděli v kostele. Venku se nejspíš čerti ženili a snad ani netušili, že svým řáděním nahnali dvě ovečky do svatostánku. Takže církev svatá by konkurenci, proti které by měla vehementně bojovat, vlastně měla být vděčná. Tonda s Andreou měli k oběma vzpomínaným institucím poněkud odtažitý vztah, ale když vám plískanice smáčejí oděv, vlasy i pleť,... celá povídka... |
Postarej se a dostaneš odměnu
1. 12. 2014Neznámý autor![]() | Hanka už měla úplně mokrou kundičku. Miloš to zjistil jednoduše – hladil ji po té samotově oholené broskvičce a teď zajel jedním prstem mezi pysky a pak vklouznul až dovnitř do vagíny. Začal ji tam dráždit, až Hanka přivírala oči. Usmívala se. Byla krásná, jak tam tak nahá ležela. Bradavky jí v téhle poloze trčely krásně vzhůru a byly úplně tuhé. Po chvíli Milošova dráždění se z její pičky začalo ozývat... celá povídka... |