Erotické povídky

Autor povídky:

Skálinka

Vloženo: 8. 7. 2023

Kategorie:

Další povídky od Skálinka:

Ticho jako v kostele

Všude bylo ticho, jako v kostele. No bodejť by ne, když seděli v kostele. Venku se nejspíš čerti ženili a snad ani netušili, že svým řáděním nahnali dvě ovečky do svatostánku. Takže církev svatá by konkurenci, proti které by měla vehementně bojovat, vlastně měla být vděčná. Tonda s Andreou měli k oběma vzpomínaným institucím poněkud odtažitý vztah, ale když vám plískanice smáčejí oděv, vlasy i pleť, vlezete raději kamkoliv. A kostel bylo to jediné, co bylo na okolí přístupné. Oba se tomu dost divili, protože vykrádá se dneska všechno a kostely jsou pro zloděje určitě lákadlem. Takže často narazíte na zamčená těžká vrata, nebo na výběrčího vstupného a pokud náhodou patříte k věřícím, modlíte se raději doma. Leč otevřeno a sucho bylo, lístky nikdo neprodával, takže zapadli do předposlední řady  lavic, opatrně se rozhlíželi, jestli zde nejsou nevhod. Nikde nikdo, pusto prázdno. Tak se k sobě přivinuli a šeptali si do ucha, aby ten božský klid nerušili.

Nikdo nepřišel, ani za delší dobu a snad otce nebeského neurazí nějaké to přivinutí a pusa dvou bláznivě zamilovaných středoškoláků. Když se ani pak nic nedělo, sice do vysokých barevných oken dál bušily proudy plískanic, ale hrom božího hněvu nezahřměl, dokonce se Tonda odvážil zajet rukama pod oblečení a trochu zkusil pomuchlovat její hebká ňadra. Nebylo to poprvé a Andrea se na to docela těšila. Byl něžný a jeho dotyky na kopečcích i bradavkách byly fantastické. Jejich jazyky předváděly vášnivý tanec v ústech a oba litovali, že tady není lepší prostředí na pocucání prsou, případně i trochu pohonění pinďoura. A vlastně proč by to nešlo ? Oba patřili k té skoro ateistické většině domorodců a o tom, že by svým počínáním neměli boha zlobit, ani moc neměli tušení. Postupně se odvažovali víc a víc a to, že jsou ve svatostánku, kde by se snad takovéhle věci neměly dělat, jim bylo se stoupajícím vzrušením stále víc fuk.

Tonda nepatřil k těm současným pupkatým mladíkům, takže Andreina ruka poměrně snadno vklouzla za pásek kalhot, s čerstvě nabytou zručností se ponořila i pod boxerky a stiskla v dlani vytoužené příro. Sice nebylo  moc prostoru, ale nějak, alespoň mírně, se po něm pohybovat dalo. Jenže to byl ten problém. Jak začal bytnět, ubývalo  místa v kalhotách a tak se pragmaticky odvážila rozepnout knoflík, pak i zip a najednou byl venku. Hrom božího hněvu opět nezazněl a tak se věnovala své činnosti s láskou a péčí, jako jindy a jinde. 

Zatracené rifle ! klel nekřesťansky Tonda, když se snažil odhalit její kundičku. Přece jen dámy si potrpí na více vypasované zadečky  a i když se kalhoty rozepnou, dostat prst do pičky není žádná legrace. Andrea mu vyšla vstříc, mírně se v předklonu nadzvedla a kalhoty byly u kolen, samozřejmě v té těsnosti i s kalhotkami. Podařilo se jí dát stehna tak daleko od sebe, že si Tonda liboval, jaký má výborný přístup do těch krásných míst a začal prsty koncert v dírce i na poštěváčku. Andree se to líbilo stále víc a když stále nikdo nebyl v dohledu, přemýšlela, že by ho ráda dovnitř. Stáhla těsné kalhoty i s kalhotkami z jedné nohy, rozkročila se a už okouzleně seděla na hlaďoučkém a tuhém klacku. Pasoval tam, jako vždy a co na tom, že obvykle se v kostele děly úplně jiné věci, než dnes. Byla tak rozvášněná, že netrvalo dlouho a roztřásla se v pořádném orgazmu, svírajíc poševními stěnami jeho tuhé péro. Takže ani jeho vyvrcholení na sebe nedalo dlouho čekat. Obvykle se snažil vytáhnout a zanechat sperma někde na bříšku nebo ňadrech, dost často i v její pusince. Dnes to v té divočině nešlo a tak bylo úplně plno vevnitř.

Jak se probírali z prvního posouložového šoku, vyvstal problém, co s tou řekou dětiček, která valila z její pičky. Tohle by neodnesly jenom mokré kalhotky, ale i rozkrok kalhot a možná i nohavice. Sáhla do batůžku pro papírové kapesníky, pořádně roztáhla nohy a snažila se vytřít z rozkroku všechno, co šlo. Docela se to povedlo a tak se nejdřív do pasu svlékla, srovnala kalhotky i kalhoty a zase se spořádaně oblékla. Pro jistotu nechala v kalhotkách ještě dva složené kapesníky, co kdyby ještě něco vyteklo.  Zevnitř kostela se zdálo, že se čerti odešli ženit někam o kousek dál a tak by bylo možno vypadnout ven, než někdo přijde a začne se o jejich přítomnost zajímat. Vytratili se bez pozornosti a byli přesvědčeni, že o jejich přítomnosti snad nikdo neměl ani tušení.

Hořce se mýlili. Ono s tím vykrádáním kostelů jsou neustálé trable a tak když nechtěl mít pan farář skoro nepřetržitě zavřeno, chtělo to nějaké hlídání. Člověk je drahý a tak nastoupila technika v podobě kamerového záznamu, jako na krámu u Vietnamců. Sledování a obsluhu techniky měl na starosti pan kostelník, pan farář byl přece jen boží člověk a přízemní starosti nechával na prostých lidech. Firma, která instalaci provedla, tušila, že asi nepůjde o rozsáhlou síť kamer, jedna – dvě musejí stačit. Spíš půjde o vhodnou instalaci, aby bylo zabráno všechno důležité a fara to finančně unesla. Přesto jim namontovali pohybové čidlo, takže se kamera zapínala, jen když v kostele zaznamenala nějaký pohyb. Pan farář se o záznamy příliš nezajímal, protože kostel nikdo nevykradl a nebyl tím pádem důvod. Kostelník tu a tam něco zrychleně projel, protože babky o mši a na zpovědi ho nezajímaly, všechny je viděl naživo a tu a tam zatoulaný vrabec pod klenbou zase nebyl takovým nehynoucím zážitkem. Když si našel čas tentokrát, nechtěl věřit svým očím. Dva mladí a co to tam prováděli ?! Nejprve chtěl informovat pana faráře a spustit hromy a blesky pekelné. Ovšem pak si uvědomil, že už to bylo před třemi dny a když kostel nespadl dodnes, snad to vydrží i dál. Navíc si chtěl celý záznam prohlédnout ještě nejmíň jednou. A jak ho ten technik učil přiblížit si scénu ? Chvilku to trvalo, ale nakonec se povedlo, že milující se dvojice byla úplně v přiblíženém celku. 

Měl takový dojem, že tu dívku odněkud zná. Určitě bude zdejší, ale do kostela spíš nechodí. Ten kluk bude asi něco přespolního, nebo si ho tady nikdy nevšiml. No bodejť, aby koukal po chlapcích, když tady bydlí tolik krásných slečen nejrůznějšího věku. A jak se rajcovně pucuje mezi nohama ! To si ten prasák nemohl dát trochu pozor ? No ale zase nemusí vytírat zasemeněnou podlahu. Jejich počínání ho rozhořčilo, protože souložit a svlíkat se v kostele, to přece nemůže být normální. Ale z druhé strany se mu ty obrázky zatraceně líbily. Jen škoda, že neukázala líp prsa. Zřejmě je měla docela slušná, ale jak si spořádaně oblíkla svlečený spodek, zalovila pod mikinou a všechny úpravy podprsenky zvládla pod ní. Nevykoukl ani kousek určitě rozkošného cecíku, ba ani netušil, jakou barvu měla její podprsenka. A tak by byl na ni zvědavý !

Nakonec se rozhodl, že zatím s tímhle příběhem nebude pana faráře obtěžovat. Ještě by se mohl rozčílit a trefí nám ho šlak. Faráři jsou dnes nedostatkové zboží. Ale nechtěl si vše nechávat jen pro sebe a tak pozval na návštěvu k počítači souseda ob jedno, svého před mnoha lety spolužáka ze základky Zdendu. Ten zprvu vrčel, jak nespokojený bernardýn, protože měl doma volno vyrazit na jedno do hospody, ale když kamarád tak vehementně trval na nutnosti zajít na faru do  jeho hájemství, šel. Co to tam může mít tak důležitého ? Byl překvapen, protože na skoro svatém místě by čekal všechno, kromě neuměle natočeného porna. Ale ta kočička byla půvabná a jak nakonec roztahovala nohy, aby se očistila, no to byl vrchol. Ne že  by nějaký lechtivý film neviděl. Ale tam dámy v ateliéru počkaly, až zhasne kamera a odešly s naplněnými kundičkami  do sprch. Tohle bylo takové syrově živočišné a bezprostřední. 

„Hele, kostelníku, já toho kluka znám. A ji jsem snad taky někde tady viděl,“ zhodnotil aktéry. „Ne že bych se styděl kouknout na pěknou holku, ale co s tím chceš dělat ?“ „No, panu farářovi jsem to zatím raději neukazoval. A i když si myslím, že nejsi ten nejsilnější věřící křesťan, uznáš, že by to jen tak mladým projít nemělo.“ „To nejspíš ne. Ale myslel jsem, že bychom si to přetáhli na nějaký záznam. Ale ta vzdálená kamera způsobuje neostrost některých špatně osvětlených záběrů a podívat se na děvče pěkně nasvícené a ostré, by bylo určitě zajímavější.“ „To jako myslíš, že bychom to natočili znovu ? Nebo aspoň dotočili to, co by bylo zajímavější  na prohlížení ?“ Koupit si nějaký pornofilm dnes není rozhodně problém, dost se dá i zdarma stáhnout z netu. Ale skutečnost, že tohle nebylo hráno znuděnými profíky a vše bylo naprosto přirozené, mělo svoje určité kouzlo a vzrušovalo to oba víc než vyumělkované představení silikonem vycpaných rádoby krasavic s oteklými hubami. Její pičku viděli dost detailně. Teď toužili spatřit její prsa. Určitě to budou taková ta dospívající skoro tuhá kůzlátka. Jen by to možná chtělo si je i trochu pomačkat a stisknout mezi rty její vzrušené bradavky. Ale zatím by stačilo, moct si je natočit znovu. A třeba i s tím vehementním pucováním kundičky na závěr.

Mladík ze zamilované dvojice nebyl sice ten nejznámější zdejší občan, ale hrál fotbal za místní klub a v rámci dost nepravidelné docházky starších hráčů často nastupoval, i přes své mládí, jako záložník místního áčka. Toho dohnat by neměl být problém. No a když mají jeho, nemůže být slečna nedostupná. Začali s mladíkem. Nejdřív zapíral a tvrdil, že v místním kostele snad ani nikdy nebyl. Video ho přesvědčilo, že byl a co tam dělal. Zvolil  variantu, kdy nejlepší obrana je útok a na oba muže vystartoval : „Vy jste nikdy nedali holce pusu ?“ „No to dali a oba dokonce v kostele. Ale to bylo pod dozorem pana faráře, první manželský polibek při oddavkách. Rozhodně jsme neznesvětili svatostánek, že bychom tady šoustali jako králíci na mezi.“ Musel uznat, že mají pravdu. Sice to bylo skoro už před týdnem, ale bylo. „A mladej, říká ti něco znovuvysvěcení kostela ? A máš tušení, že na to by měl přijet pan biskup a další hodnostáři a tušíš vůbec, kolik to stojí ?“

Nelíbilo se mu to, ale měli pravdu. A statisíce lítaly luftem. To zatím tak moc neřešil, ale co ta ostuda ? Copak on, ale co jeho slečna, až si na ni budou všechny svíčkové báby, a brzy nejen ony, ukazovat prstem a vyprávět si, jak vlastně znesvěcovala kostel. A co to doličné video ? No to  je síla a určitě ho ukážou rodičům, jak jejím, tak jeho. To raději nechce vidět. Její táta mu určitě aspoň rozbije hubu, pokud ho nevezme brokovnicí, protože je místní myslivec. A co když se najde jeden místní důležitý a předá to policajtům ? Že by táta zaplatil znovuvysvěcení, tomu nevěřil. Jestli je to tak drahé, jak kostelník s tím druhým pánem tvrdí, tak na to nebude mít. A jestli to pojmou jako veřejné pohoršení, výtržnictví,  čert ví. A on má za rok maturovat, kriminál se mu do toho jaksi nehodí. Z útoku přešel do lítosti. Přece by mu nechtěli zničit život kvůli takové lapálii.

Oba pánové se významně odmlčeli. „Nóó, ono by se něco možná vymyslet dalo, jak nás obměkčit, že bychom na něco náhodou zapomněli. Ale nic na světě není zadarmo. Na peníze zapomeň, víme kolik ti je a že nejsi mladý milionář.“ Co od něj můžou chtít ?  Že by tady dělal brigádu a třeba po těch pár tetkách vytíral v kostele zašlapanou podlahu? Nebo vyměňoval tašky na obrovské střeše fary ? No to by se mu mohla zatočit hlava a ono je to docela vysoko. Bylo to daleko promyšlenější a náročnější.

Na příštím rande se Andrea nestačila divit. Věčný problém, kde se schovat před zvědavými sousedy při milování najednou zmizel. Žádné meze a lesní remízky a hledání hlubších úvozových cest, jak se dostat nepozorovaně ze vsi. Všechno pěkně pod střechou a na docela zachovalém otomanu. Ten Tonda je mistr svého oboru. Jako studující elektrikář dostal od kostelníka brigádu, dokonce placenou, povyměňovat pár starých vedení na faře a k tomu kumbál na uskladnění materiálu, právě s tím otomanem. A i když byla fara původem v baroku plánovaná jako taková malá nedobytná pevnost, další století přidělala další vstupy, takže nebylo nutno se do ní dostávat z návsi, všem na očích, ale kdo to znal, dostal se přes dvůr kam chtěl. Tedy když bylo odemčeno.

Na oknech byly zavřené letité okenice, lustr u stropu svítil na plné pecky, tak se mohli mladí pohodlně svlíknout a věnovat se svým tělům. Andree se to tak líbilo, že jí nestačilo jen jednou a Tonda se snažil co mohl. Dokonce vnesl do jejich obvyklých postupů něco novinek, třeba že si na něj sedla obráceně a uspokojovala se na jeho pinďouru, jak jí bylo libo. „Zmáčkni si trochu prsa, to by mne ještě víc vzrušilo,“ zavzdychal Tonda a Andrea nezaváhala ani trošku. Celými dlaněmi si sevřela svá ňadra a  dělla jim dobře, jak se jí to líbilo. Pak proti sobě uviděla skříň se zrcadlem a sebe, jak se nabodává, náležitě roztaženou kundičkou,  na jeho tvrdé příro. Nejprve se zastyděla, ale pak ji to vzrušilo. Ještě nikdy se nemohla v těchto krásných chvílích pozorovat a holky říkaly, že existuje řada dospělých, kteří mají zrcadla v ložnici úplně všude, včetně stropu, aby na sebe mohli koukat a viděli své partnery v těch nejrajcovnějších pozicích během celého milování. Tady bylo jen to jedno staré, ale vidět v něm bylo velmi dobře.

„Víš co by se mi líbilo ?“ přitvrdil Tonda. „Kdybys mi na něj sáhla u sebe v kundičce, jak ti tam naráží žalud.“ To ještě taky nikdy nezkoušela, ale proč ne ? Byla řádně vzrušená a cokoliv by mohlo vystupňovat její i jeho požitek, určitě nemohlo být odmítnuto. Zjistila, že zasunout do sebe prst vedle příra není žádný problém a posledním článkem ukazováčku mu dráždit tuhý klacek, taky ne. Připadala si u toho děsně perverzně. Její postava, sedící na jeho stehnech, s dovnitř zasouvaným pérem, dovnitř přidaným prstem a jednou rukou si mačkající prsa, to byl pohled, který člověka jen tak neomrzí. Kostelník se Zdendou byli ve tvářích, skloněných nad počítačem, skoro tmavě červení a málem se o ně pokoušel infarkt. Sice čekali pořádnou podívanou, ale tohle bylo i něco navíc. Ta holka je sexuální talent a Tonda ví, že jim ji musí náležitě předvést, aby odčinil jejich hřích.

Původně měli oba pánové vymyšleno, jak mladé překvapí při milování a mírným vydíráním si s Andreou něco užijí. Po tom, co zde viděli, a zajímavé akce se střídaly jedna za druhou, je jejich nálada postupně přecházela, zvlášť když si Zdenda vyškrobil trenky bez jediného dotyku a kostelníkovi, i přes pokročilejší věk, k tomu moc nescházelo. Sice nechali zapnuté kamery, to kdyby se ještě něco zajímavého dělo a potichu opustili faru. Vydali se do hospody na to jedno povolené pivo, protože tenhle zážitek chtělo spláchnout. Ostatně není všem dnům konec a až se tohle dnešní dotočené zpracuje, třeba je napadne něco nového a lepšího.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Dárek z Tokia

  13. 4. 2021jentaknekdo

Klára nenáviděla Tokio. Setkání, které tak dlouho plánovala, byla úplná prohra. V Japonsku měla existovat rovnoprávnost, ale nikdo se zřejmě nepostaral, aby to Japoncům řekl. Všude existovaly skleněné stropy. Viděla velice kompetentní ženy, které musely servírovat čaj naprostým idiotům jen proto, že to náhodou byli muži. Uráželo ji to, ale nebylo to nic platné, ani když to dávala najevo a její hostitelé...  celá povídka...
Kategorie: Znásilnění, Mix, Grupáč, Šukačky

Hodná holka

  26. 9. 2020DevilTwin

Lidi o mně vždycky říkali, že jsem taková milá hodná holka. A v podstatě to byla pravda. Měla jsem dobré vzdělání, slušnou práci, vzhledově jsem ničím nevybočovala z dokonalého průměru. Nekouřila jsem, alkohol jsem si dala jen výjimečně, neklela jsem. Měla jsem naspořeno pár tisíc v bance, pravidelně jsem navštěvovala svoje rodiče a občas převedla starou babičku přes ulici. Prostě jak říkám – hodná...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Mix, Prstění, Šukačky

V císařském stylu

  5. 10. 2021jentaknekdo

Na začátku devadesátých let jsem po dokončení školy hodně cestoval po světě. Zavítal jsem i na Taiwan a zdržel se tam několik měsíců, chtěl jsem tam studovat kung-fu, ale ukázalo se, že pro bojová umění jsem nebyl stvořen. Díky tomuto neúspěšnému experimentu jsem se však seznámil s čínskou kulturou a naučil jsem se trochu čínsky. Když jsem se konečně rozhodl usadit, našel jsem si dobré místo u velké...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Extrémy, Grupáč, Mix, Orál, Prstění, Zralé ženy

Kde se stala chyba ?

  12. 8. 2009Bibi

Jako malá holka jsem si hrála raději s klukama a to mi vydrželo i přes pubertální věk. Neměla jsem žádnou kamarádku, ale kluků jsem kolem sebe měla stále houfy. Když mi bylo 17 máma se stále zlobila, že si se mnou lidi budou vyplachovat hubu, že jsem samý kluk. Tehdy jsem se s mámou poprvé pohádala a řekla jí, že když se s klukama kamarádím, neznamená to že s každým spím. A nelhala jsem, byla jsem...  celá povídka...
Kategorie: sado maso, Extrémy, Submisivní, BDSM, Šukačky, Mix